Walka o zdrowe i piękne włosy część VII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 20:08   #2791
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
moje też się niesfornie wywijały i po ponad półtora rocznej pielęgnacji wyhodowałam falo-loki zdjęcia możesz zobaczyć w dzienniku regeneracji na zakręconym forum

o metodzie cg poczytasz na zakręconym forum na początek pigułka i faq miłego czytania

Mogłabys mi podac kochana link do Twoich zdjęć, bo szukaam i nie widziałam a jeszcze na tym forum nie jestem taka obeznana

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Tak myslę. Jesli cos jest pomiędzy to się da z tego wyprowadzić, by były loki. Trzeba tylko cierpliwości i dobrej pielęgnacji.

Dziękuję za opinie, co do cierpliwości, to z tym będzie meeega trudno
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:10   #2792
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Hey

Mam takie pytanie, bo widzę, że wymieniłaś firmy o które kiedyś chciałam zapytać, a mianowicie Kallos i Marion. Z tego co wiem to maska Kallos Latte nie ma silikonów, orientujesz się może czy nadaję się do włosów przetłuszczających, czy ma jakieś oblepiacze?
I to samo pytanie jak chodzi o firmę Marion, czy ich kosmetyki mają w swoim składzie coś obciążającego?
Z kallosa miałam latte i placente. Latte chyba nie ma silikonów i zdecydowanie nie jest obciążający, u mnie wogóle nie likwidował puszaka, włosy po nim były miękkie ale lekkie i właśnie spuszone (ale ja mam suche włosy), placenta za to ma silikon i poza tym że śmierdzi nie pamiętam żeby robiła z włosami cokolwiek ciekawego.

z mariona mam tylko produkty termoochronne i jeśli się da za dużo to mogą obciążać.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:21   #2793
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Z kallosa miałam latte i placente. Latte chyba nie ma silikonów i zdecydowanie nie jest obciążający, u mnie wogóle nie likwidował puszaka, włosy po nim były miękkie ale lekkie i właśnie spuszone (ale ja mam suche włosy), placenta za to ma silikon i poza tym że śmierdzi nie pamiętam żeby robiła z włosami cokolwiek ciekawego.

z mariona mam tylko produkty termoochronne i jeśli się da za dużo to mogą obciążać.
Dziękuję

Chyba się skuszę na tego Kallosa Latte, ale bardziej jako maska przed myciem, bo po niestety pozostają mi tylko lekkie odżywki inaczej mam strasznie oklapnięte włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:39   #2794
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Werka przeczytałam ze stosujesz CG mogłabys podsłac linka skad sie doszkalasz o tej metodzie ?
no i np .. stosujesz jakies psikacze i cos na ochrone koncówek?
Z wizażowego forum dla zakręconych.

Po pierwsze - odstawiłam sylikony, quanternia, pollyquanternia. Zawsze obserwuję skalp i po nim widzę czy produkt pomaga, czy też nie. "Dzięki" ŁZS mam nieco łatwiej, bo idzie wyczuć co może mu przeszkadza, a co nie. Szampony, odżywki (ogólnie kosmetyki) niezgodne z CG (wyjątek stanowią polimery do utrwalania, ale tu też nie mogę przegiąć, bo się sztywne robią).

Po II oglądam stale - tą listę - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447103 - jesli cos na niej jest oznaczone - Zgodne z CG, biorę.

Psikacza poszukuję, bo trudno jest coś kupić na polskim rynku zgodne z CG. Ostatnio zastanawiam się nad próbą z czerwoną Joaśką (z makiem) i rozwodnieniem jej z wodą i przelaniem do małej buteleczki (planuję się zaopatrzyć w Sephorze). Na końcówki nie kładę - wszystko co się na nie nadaje zawiera sylikony, a nie mogę używać nic z SLS/ SLES poza wizytami u mojej fryzjerki (znana metoda - pakuje sylikony na tony ).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:40   #2795
jeanettex3
Raczkowanie
 
Avatar jeanettex3
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 232
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

dziewczyny co zaradzić na takie włoski ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1354.jpg (159,5 KB, 71 załadowań)
__________________
Nie używam prostownicy od 1.09.2011r.

Edytowane przez jeanettex3
Czas edycji: 2011-10-14 o 21:43
jeanettex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:22   #2796
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Werka, taniej Cię wyniesie zakup jakiejkolwiek odżywki w sprayu i wylaniu zawartości, jeżeli nie pasuje Ci skład, niż kupienie specjalnego opakowania z psikaczem w Sephorze
Swoją drogą, sama stosuję taką mieszankę(woda+ odżywka b/s Joanny), tylko dodaję do tego dosyć sporo żelu aloesowego- lekko usztywnia włosy, ale nadal są miękkie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:26   #2797
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Werka, taniej Cię wyniesie zakup jakiejkolwiek odżywki w sprayu i wylaniu zawartości, jeżeli nie pasuje Ci skład, niż kupienie specjalnego opakowania z psikaczem w Sephorze
Swoją drogą, sama stosuję taką mieszankę(woda+ odżywka b/s Joanny), tylko dodaję do tego dosyć sporo żelu aloesowego- lekko usztywnia włosy, ale nadal są miękkie
Też fakt, ale te opakowania znowu nie są takie drogie (5 zł czy coś takiego ) - a dwa, jakoś nie mam serca wylewać całego opakowania Gliss kura czy innego podobnego (moja mam by zaraz do mnie ze słowem, po co to robię). A po drugie, te opakowania (sephora Express), są małe, więc porcja będzie w miarę świeża.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 09:03   #2798
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Swoją drogą, sama stosuję taką mieszankę(woda+ odżywka b/s Joanny), tylko dodaję do tego dosyć sporo żelu aloesowego- lekko usztywnia włosy, ale nadal są miękkie
Ostatnio przeczytałam o twoim samoróbnym psikaczu i postanowiłam też ukręcić coś własnego, aczkolwiek zamiast wody i żelu użyłam soku aloesowego. O kurczaki, rewelacja!
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:46   #2799
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
anoska własnie skonczyłam lekture.. nie moge wyjsc z podziwu .. autorki tych postów.. to jakies mistrzynie

dowiedziałam sie ze CG to glownie omo lub mycie odzywka.. probowałam kiedys mycie odzywka edekt? przyklapniete włosy.. ;/ omo z koleji nie wyklucza sie z olejowaniem?
a używałaś właściwej odżywki do mycia? nie każda się nada...
dlaczego omo miałoby wykluczać się z olejowaniem? ja oleje zmywam odżywką, jeśli ktoś nie potrafi sięga po delikatny szampon

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Mogłabys mi podac kochana link do Twoich zdjęć, bo szukaam i nie widziałam a jeszcze na tym forum nie jestem taka obeznana
proszę
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=142
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:07   #2800
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Też fakt, ale te opakowania znowu nie są takie drogie (5 zł czy coś takiego ) - a dwa, jakoś nie mam serca wylewać całego opakowania Gliss kura czy innego podobnego (moja mam by zaraz do mnie ze słowem, po co to robię). A po drugie, te opakowania (sephora Express), są małe, więc porcja będzie w miarę świeża.
Aaa, myślałam, że sporo droższe jest W takim razie nie opłaca się kupować odżywki i kombinować
Powiem Ci, że taka mieszanka potrafi długo stać i nic się z nią nie dzieje, a nie trzymam jej w lodówce
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 11:16   #2801
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

wiedziałam, że zaniedbałam te włosy i w ogóle, ale... pierwszy raz w życiu one się ŁAMIĄ! mam pełno odstających, krótkich włosów na całej długości, a przed chwilą jeden włos złamał mi się w dłoni... co z nimi zrobić?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 12:09   #2802
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
wiedziałam, że zaniedbałam te włosy i w ogóle, ale... pierwszy raz w życiu one się ŁAMIĄ! mam pełno odstających, krótkich włosów na całej długości, a przed chwilą jeden włos złamał mi się w dłoni... co z nimi zrobić?
Używasz prostownicy? Najlepszą choć drastyczną metodą jest obcięcie do miejsca gdzie włosy są zniszczone. Spróbuj zregenerować włosy maskami, odżywkami i olejami.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:17   #2803
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Używasz prostownicy? Najlepszą choć drastyczną metodą jest obcięcie do miejsca gdzie włosy są zniszczone. Spróbuj zregenerować włosy maskami, odżywkami i olejami.
Właśnie rzecz w tym, że nie używam prostownicy, lokówki, suszarki bardzo sporadycznie (myję włosy rano, czasami brakuje mi czasu żeby wyschły samodzielnie i podsuszam je gorącym nawiewem przez jakieś 3 minutki). Olejuję włosy, myję odżywką, używam odżywek i masek... Może to kwestia odstawienia silikonów, chyba kupię jakieś serum do końcówek lub coś w tym rodzaju.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:24   #2804
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

no teraz to chyba tylko silikony mogą "pomóc", a raczej zamaskują to co się stało... no najlepiej obciąć
idzie zima, a silikony w tym czasie nie są złe na końcówki polecę serum z Avonu tanie, wydajne i naprawdę dobre

ach, ależ mam teraz krótkie włosy ale najlepsze - nie puszą się ale też kiepsko z kręceniem... zapuszczam teraz do poprzedniej długości (do talii, teraz mam za ramiona)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:36   #2805
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

rzecz w tym, że obcięcie w grę nie wchodzi - od roku zapuszczam, zostało mi jeszcze jakieś 10-15 cm do wymarzonej długości, jedyne co robię to regularnie podcinam końcówki. ech, szkoda włosów, włączę z powrotem jakieś lekkie silikony, bo do tej pory nie miałam takich problemów...
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:37   #2806
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Właśnie rzecz w tym, że nie używam prostownicy, lokówki, suszarki bardzo sporadycznie (myję włosy rano, czasami brakuje mi czasu żeby wyschły samodzielnie i podsuszam je gorącym nawiewem przez jakieś 3 minutki). Olejuję włosy, myję odżywką, używam odżywek i masek... Może to kwestia odstawienia silikonów, chyba kupię jakieś serum do końcówek lub coś w tym rodzaju.
Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
no teraz to chyba tylko silikony mogą "pomóc", a raczej zamaskują to co się stało... no najlepiej obciąć
idzie zima, a silikony w tym czasie nie są złe na końcówki polecę serum z Avonu tanie, wydajne i naprawdę dobre

ach, ależ mam teraz krótkie włosy ale najlepsze - nie puszą się ale też kiepsko z kręceniem... zapuszczam teraz do poprzedniej długości (do talii, teraz mam za ramiona)
Sylikony na nic, jeśli są problemy z dietą. Tylko dobra dieta, może pomóc na łamanie się. Ja jak zwiększyłam porcje, dodałam pełnoziarniste i zwiększyłam ilość węgli, a zmniejszyłam białko przestało tyle lecieć. 10PŻ ma się nijak do tego co czytuję. W diecie większość powinny stanowić węgle (paliwo dla mózgu, organizmu), najmniej winno być tłuszczy. Ponad połowa to powinny być węgle. Własnie tu jest problem wszystkich "diet cud" w stylu Dukan i inni. Ludzie po dukanie mają wyniszczone organizmy, mimo, że są chudsi. To tak jakby gorsza Kopenchaska. Oczywiście jeśli ktoś bierze tą dietę na serio, bo ja uważam, że nie ma co się wygłupiać gdy ludzie nie stosują prawdziwego rygoru w diecie. Jedynym sposobem na chudnięcie jest:
  • stosowanie odpowiednich proporcji białko - tłuszcze - węgle
  • więcej ruchu
  • mniejsze porcje
  • cierpliwosc
  • nie oczekiwanie wyglądu modelki przy braku predyspozycji
Tu jest pies pogrzebany. Bo co z tego, że człowiek je mniej, jak swoich czterech liter nie rusza.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:39   #2807
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Sylikony na nic, jeśli są problemy z dietą. Tylko dobra dieta, może pomóc na łamanie się. Ja jak zwiększyłam porcje, dodałam pełnoziarniste i zwiększyłam ilość węgli, a zmniejszyłam białko przestało tyle lecieć. 10PŻ ma się nijak do tego co czytuję. W diecie większość powinny stanowić węgle (paliwo dla mózgu, organizmu), najmniej winno być tłuszczy. Ponad połowa to powinny być węgle. Własnie tu jest problem wszystkich "diet cud" w stylu Dukan i inni. Ludzie po dukanie mają wyniszczone organizmy, mimo, że są chudsi. To tak jakby gorsza Kopenchaska. Oczywiście jeśli ktoś bierze tą dietę na serio, bo ja uważam, że nie ma co się wygłupiać gdy ludzie nie stosują prawdziwego rygoru w diecie. Jedynym sposobem na chudnięcie jest:
  • stosowanie odpowiednich proporcji białko - tłuszcze - węgle
  • więcej ruchu
  • mniejsze porcje
  • cierpliwosc
  • nie oczekiwanie wyglądu modelki przy braku predyspozycji
Tu jest pies pogrzebany. Bo co z tego, że człowiek je mniej, jak swoich czterech liter nie rusza.
Hm, napisałaś to jakbym stosowała jakąś katorżniczą, odchudzającą "dietę cud" . Być może masz rację, ostatnio nie chciało mi się dbać o składniki odżywcze i nie miałam pełnowartościowej diety, parę dni temu przyjrzałam się temu co jem i staram się już pilnować, włączyłam suplementy żeby naprawić co zepsułam. Nadmiaru białka na pewno nie mam, prędzej jakieś lekkie niedobory.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 15:48   #2808
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość

jakie włosy piekne !
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 15:53   #2809
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Hm, napisałaś to jakbym stosowała jakąś katorżniczą, odchudzającą "dietę cud" . Być może masz rację, ostatnio nie chciało mi się dbać o składniki odżywcze i nie miałam pełnowartościowej diety, parę dni temu przyjrzałam się temu co jem i staram się już pilnować, włączyłam suplementy żeby naprawić co zepsułam. Nadmiaru białka na pewno nie mam, prędzej jakieś lekkie niedobory.
Niedobory są możliwe. Ale w razie co sprawdź wszystko. Co do moich słów. Sama widzę - człowiek jest tym czym je. Czy mu się to podoba czy nie. Widzę to po mnie i mojej wiedzy od bardzo dobrego dietetyka, a chłop się zna na tym nie od dziś. Ja po prostu bardziej wierzę w słowa ludzi zajmujących się dietetyką. A nie gazetek, gdzie nie ukrywajmy - pani redaktor na kolanie pisze dietę i podpisuje zmyślonym lekarzem - tak działa Shape czy inne tego typu gazety. Jeśli ktoś chce na serio schudnąć niech się zastanowi nad dietetykiem.

Niedobory mogą powodować wypadanie - brak minerałów. W razie co przebadaj hormony - tarczycy. Edokrynolog by był dobry. Po wynikach krwi można wyczytać na co człowiek choruje. I sprawdź dietę. Wprowadź siemię, pełnoziarniste, mogą być algi. I zarodki (porcja łyżeczki do koktajlu jest praktycznie niewyczuwalna).

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-10-15 o 15:55
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 16:01   #2810
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Niedobory mogą powodować wypadanie - brak minerałów. W razie co przebadaj hormony - tarczycy. Edokrynolog by był dobry. Po wynikach krwi można wyczytać na co człowiek choruje. I sprawdź dietę. Wprowadź siemię, pełnoziarniste, mogą być algi. I zarodki (porcja łyżeczki do koktajlu jest praktycznie niewyczuwalna).
Włosy mi nie wypadają praktycznie w ogóle, także nie wiem, czy faktycznie chodzi o niedobory. W każdym razie będę bardziej pilnować tego co jem, pełnoziarniste produkty mączne jem odkąd pamiętam, moja normalna dieta opiera się na owocach, warzywach i właśnie chlebie, ryżu, makaronach, do tego nnkt, kiełki, wiejskie jajka, niewielka ilość nabiału. Tylko ostatnio to wszystko zaniedbałam i odżywiałam się kanapkami z serem, warzywnymi obiadami, owocami i typowo imprezowym jedzeniem.
Zarodki? Masz na myśli takie pszenne na przykład?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 16:08   #2811
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Byłam dzisiaj w salonie fryzjerskim w Krakowie, bo kupiłam z koleżanką na grouponie kupony ze zniżką na strzyżenie i zabieg pielęgnacyjny. Jestem bardzo zadowolona! Końcówki wyglądają o wiele lepiej, a włosy są przyjemne w dotyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (27,2 KB, 74 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2011-10-15 o 16:12
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 16:13   #2812
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jakie włosy piekne !
bardzo dziękuję, staram się o nie dbać
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 16:21   #2813
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w salonie fryzjerskim w Krakowie, bo kupiłam z koleżanką na grouponie kupony ze zniżką na strzyżenie i zabieg pielęgnacyjny. Jestem bardzo zadowolona! Końcówki wyglądają o wiele lepiej, a włosy są przyjemne w dotyku
a w którym salonie jesli mogę wiedziec?

jak wygladał zabieg pielegnacyjny?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 16:29   #2814
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a w którym salonie jesli mogę wiedziec?

jak wygladał zabieg pielegnacyjny?
Salon Astarte:
http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...-krakow/885839
Nałożono mi odżywkę, potem włączono nawiew ciepłego powietrza (cały czas się zastanawiałam, czy to może włosom zaszkodzić ), natomiast później zimnego. Spłukano odżywkę i po zabiegu

A zabieg ten:
KASZTANOWA REWITALIZACJA olej z ostu mlecznego, pantenol i olejek jojoby nawilża i zmiękcza włosy, nie obciążając ich. Rhizobian gum selektywnie uwalnia składniki rewitalizujące w zależności od potrzeb włosów oraz dodaje im naturalnej objętości. Zabieg przeznaczony jest do włosów suchych i odwodnionych.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2011-10-15 o 16:30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 16:32   #2815
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Salon Astarte:
http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...-krakow/885839
Nałożono mi odżywkę, potem włączono nawiew ciepłego powietrza (cały czas się zastanawiałam, czy to może włosom zaszkodzić ), natomiast później zimnego. Spłukano odżywkę i po zabiegu

A zabieg ten:
KASZTANOWA REWITALIZACJA olej z ostu mlecznego, pantenol i olejek jojoby nawilża i zmiękcza włosy, nie obciążając ich. Rhizobian gum selektywnie uwalnia składniki rewitalizujące w zależności od potrzeb włosów oraz dodaje im naturalnej objętości. Zabieg przeznaczony jest do włosów suchych i odwodnionych.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:19   #2816
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Anoska!

Piękne masz te włoski, coś cudownego!

Edytowane przez Kilka09
Czas edycji: 2011-10-15 o 18:20
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:36   #2817
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Włosy mi nie wypadają praktycznie w ogóle, także nie wiem, czy faktycznie chodzi o niedobory. W każdym razie będę bardziej pilnować tego co jem, pełnoziarniste produkty mączne jem odkąd pamiętam, moja normalna dieta opiera się na owocach, warzywach i właśnie chlebie, ryżu, makaronach, do tego nnkt, kiełki, wiejskie jajka, niewielka ilość nabiału. Tylko ostatnio to wszystko zaniedbałam i odżywiałam się kanapkami z serem, warzywnymi obiadami, owocami i typowo imprezowym jedzeniem.
Zarodki? Masz na myśli takie pszenne na przykład?
Tak, mają bardzo dużo witamin. Kwas foliowy, witamina E, B1. B6, Potas, Magnez, Cynk, Miedź, Mangan - mnóstwo ważnych minerałów. Pewnie dlatego, że zaniedbałaś, choć na trochę się pojawiało. Organizm szybko reaguje. Najpierw trzeba zobaczyć w dietę, krew, hormony - potem można działać.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:45   #2818
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Anoska!

Piękne masz te włoski, coś cudownego!
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:56   #2819
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Czy któraś z Was używała oleju ryżowego?
Jestem po jednym olejowaniu (nałożyłam na 1,5 h) - bez zauważalnych efektów, natomiast świetnie sprawdził się jako "wygładzacz" bez spłukiwania.
Poza tym pierwszy raz nie musiałam użyć prostownicy do ujarzmienia grzywki - sama ładnie się ułożyła
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:26   #2820
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez mckabi Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała oleju ryżowego?
Jestem po jednym olejowaniu (nałożyłam na 1,5 h) - bez zauważalnych efektów, natomiast świetnie sprawdził się jako "wygładzacz" bez spłukiwania.
Poza tym pierwszy raz nie musiałam użyć prostownicy do ujarzmienia grzywki - sama ładnie się ułożyła
bez spłukiwania ? nie mialas tłustych włosów?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.