Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-12, 11:42   #601
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej! Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i szukam miejsca, gdzie mogłabym chodzić na peelingi kwasowe. Chciałabym, żeby to było miejsce, gdzie można skorzystać jednocześnie z różnych zabiegów kosmetyki, ale również medycyny estetycznej, ponieważ chciałabym w najbliższym czasie wypełnić bruzdy nosowo-wargowe kwasem hialuronowym. Myślałam o ELITE na Pereca lub Ambasadzie Urody. Chyba, że macie inne propozycje? Dzięki.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 09:40   #602
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez BONIEK1 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki,czy któraś z Was korzystała z jakiegoś lekarza medycyny estetycznej na terenie Dolnego Śląska ? Polećcie mi proszę kogoś .
Wybieram się do dr.Knasta na korekcje opadających powiek. Słyszałam, że jest dobrym specjalistą. Przyjmuje we Wrocławiu.

Edytowane przez Guwernatka
Czas edycji: 2013-10-14 o 09:41
Guwernatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:24   #603
BONIEK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dzięki za cynka . A słyszałyście cokolwiek o Doktorze Marcinie Wiatroszaku z Wrocławia??? Też podobno jest git .
BONIEK1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:34   #604
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Guwernatka Pokaż wiadomość
Wybieram się do dr.Knasta na korekcje opadających powiek. Słyszałam, że jest dobrym specjalistą. Przyjmuje we Wrocławiu.
ile kosztuje zabieg? Napisz wrażenie po wizycie
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:26   #605
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Zabieg kosztuje 3 tysiące na dwie górne powieki. Wizyta 100 zł.

Wszystko wiem, ale wizytę planuje na grudzień/styczeń, a zabieg w marcu.
Guwernatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 09:26   #606
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Guwernatka Pokaż wiadomość
Zabieg kosztuje 3 tysiące na dwie górne powieki. Wizyta 100 zł.

Wszystko wiem, ale wizytę planuje na grudzień/styczeń, a zabieg w marcu.
dzięki
poczekam na Twoja relację i chyba sama się zdecyduje.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 13:59   #607
Aska_30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez BONIEK1 Pokaż wiadomość
Dzięki za cynka . A słyszałyście cokolwiek o Doktorze Marcinie Wiatroszaku z Wrocławia??? Też podobno jest git .
Hej, ja słyszałam i nawet sie wybrałam na konsultację do jego kliniki na zabieg odsysania tłuszczu, ale 7 tys zł to trochę za dużo jak na moją kieszeń. Myślałam, że na te trochę mojego tłuszczyku będzie taniej Czy znacie lekarza, który oferuje ta usługę co w linku poniżej, ale trochę taniej?

http://www.klinikawiatroszak.pl/pl/O...astyka-brzucha

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Aska_30 Pokaż wiadomość
Hej, ja słyszałam i nawet sie wybrałam na konsultację do jego kliniki na zabieg odsysania tłuszczu, ale 7 tys zł to trochę za dużo jak na moją kieszeń. Myślałam, że na te trochę mojego tłuszczyku będzie taniej Czy znacie lekarza, który oferuje ta usługę co w linku poniżej, ale trochę taniej?

http://www.klinikawiatroszak.pl/pl/O...astyka-brzucha
upss pomyliłam linka z zabiegiem. Chodziło mi o liposukcję http://www.klinikawiatroszak.pl/pl/O...zwiekowa-N.I.L
Aska_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 15:52   #608
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy któraz z warszawianek kojarzy tę klinikę / centrum med. estetycznej?
http://lasermed.pl/

Koleżanka chce mi w dobrej cenie odstąpić bon na depilację laserową, ale zalezy mi, żeby najpierw poznać opinie o tym miejscu.
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 19:18   #609
masmazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Chciałabym zrobić sobie twarz kwasem hialuronowym w Gorzowie Wlkp. kogo polecacie i za ile
masmazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 20:39   #610
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cześć dziewczyny,ja polecam doktór w medica-spa w Warszawie.Jestem wreszcie super zadowolona z efektu.Wpierw robiłam tam sobie peeling a teraz powiększyłam usta.Zabieg nic mnie nie bolał bo doktór wpierw robi znieczulenie.
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:08   #611
BONIEK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja właśnie jestem po wizycie u dr Czekańskiej z Głogowa i miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy ,żeby pozbyć się ''doliny łez'' . Na razie czekam,az zejdzie lekki obrzęk . Ale chciałamWas poinformowac ,ze u niej istnieje metoda usuwania tłuszczu bez skalpela i nie jest droga !!!!!!!!!!!! Jest to wstrzykiwanie AQUALYXU w wybrane miejsca.
BONIEK1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 07:49   #612
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Obydwie metody są moim zdaniem tylko wyciaganiem kasy z kieszeni klienta. Lipoliza poprzez wstrzykiwanie nie zmniejsza obwodu ani o milimetr. Kompletna kicha. A wstrzykiwanie kwasu w dolinę łez daje efekt odwrotny od zamierzonego bo zawsze przez cienką skórę widać ten wstrzyknięty kwas i tworzą się szpecące wałeczki. Co gorsza - ta skóra tam jest tak cienka, że się rozciagnie przez ten kwas i po wchłonięciu go zostaje rozciagnieta. To wstrzyknięcie było najgorszą rzeczą jaką zrobiłam swojej buzi. Dopiero po 5 latach udało mi się to naprawić laserem frakcyjnym mixto. Niestety, przekonasz się o tym już wkrótce, bo nie jestem jedyną ofiarą tego zabiegu... Znam inne dziewczyny, które miały podobnie, więc to normalny efekt

Edytowane przez alfa2000
Czas edycji: 2013-11-28 o 09:11
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:08   #613
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Obydwie metody są moim zdaniem tylko wyciaganiem kasy z kieszeni klienta. Lipoliza poprzez wstrzykiwanie nie zmniejsza obwodu ani o milimetr. Kompletna kicha. A wstrzykiwanie kwasu w dolinę łez daje efekt odwrotny od zamierzonego bo zawsze przez cienką skórę widać ten wstrzyknięty kwas i tworzą się szpecące wałeczki. Co gorsza - ta skóra tam jest tak cienka, że się rozciagnie przez ten kwas i po wchłonięciu go zostaje rozciagnieta. To wstrzyknięcie było najgorszą rzeczą jaką zrobiłam swojej buzi. Dopiero w tym roku, po 5 latach udało mi się to naprawić laserem frakcyjnym mixto. Niestety, przekonasz się o tym już wkrótce, bo nie jestem jedyną ofiarą tego zabiegu... Znam inne dziewczyny, które miały podobnie, więc to normalny efekt
widać nie robiłaś tych zabiegów u dobrego fachowca. Dolina łez po ostrzyknięciu dobrym preparatem może być świetnie zniwelowana na kilka lat. Ja miałam robioną preparatam restylan perlane. Efekt super i od kilku l;at nie mam doliny łez a jestem po 40 tce
__________________
ewa
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 14:52   #614
kolor0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam wszytkich. Od pewnego czasu mam ogromny problem z czerwienieniem się na twarzy. Wystarczy że usłyszę jak ktoś rozmawia o mnie lub jakiś komplement. O odpowiedzi ustnej w szkole nie wspomne. No po prostu to jest dla mnie tragedia. Z tego co pisze na forach zabieg IPL pomaga na tą "przypadłość". Moja prośba jest taka: Czy znacie jakiś dobry gabinet w Rzeszowie gdzie można wykonać zabieg IPL? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
kolor0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 09:46   #615
BONIEK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Obydwie metody są moim zdaniem tylko wyciaganiem kasy z kieszeni klienta. Lipoliza poprzez wstrzykiwanie nie zmniejsza obwodu ani o milimetr. Kompletna kicha. A wstrzykiwanie kwasu w dolinę łez daje efekt odwrotny od zamierzonego bo zawsze przez cienką skórę widać ten wstrzyknięty kwas i tworzą się szpecące wałeczki. Co gorsza - ta skóra tam jest tak cienka, że się rozciagnie przez ten kwas i po wchłonięciu go zostaje rozciagnieta. To wstrzyknięcie było najgorszą rzeczą jaką zrobiłam swojej buzi. Dopiero w tym roku, po 5 latach udało mi się to naprawić laserem frakcyjnym mixto. Niestety, przekonasz się o tym już wkrótce, bo nie jestem jedyną ofiarą tego zabiegu... Znam inne dziewczyny, które miały podobnie, więc to normalny efekt
Ja Tobie powiem,ze obrzęk już zniknął ,ale nadal mam wgłębienia pod oczami i nie jestem zadowolona z zabiegu . Jeśli chodzi o pozbycie sie tłuszczu metodą wstrzykiwania detergentu to nie wiem bo nie stosowałam tego . Znajomy mi tylko dał cynka . A skąd wiesz,że to nie działa?
BONIEK1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 08:10   #616
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Do: Boniek1
To i tak ciesz się, że masz bez zmian, bo mogłaś mieć jeszcze gorzej - tak jak ja - worki i potem rozciągnięta skóra w tych miejscach.
Natomiast co do lipolizy - miałam też i nawet milimetra efektu nie było. nic. kompletnie. Pani doktor potem powiedziała mi, ze trzeba powtórzyć kilkakrotnie. Ale ja za jeden zabieg zapłaciłam 1200 zł (uda wewnętrzne). więc wykonanie 3 zabiegów, które nie wiadomo czy jakikolwiek efekt przyniosą byłoby bez sensu - w tej cenie mam normalną liposukcję (którą zreszta zrobiłam).
Od tego czasu już nie ufam medycynie estetycznej i wolę chirurgię plastyczną. Zapłacę raz i mam efekt na stałe. A nie tracenie kasy i zerowy lub minimalny efekt. Jeszcze tylko lasery lubię, bo też mi w wielu problemach pomogły.
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 19:27   #617
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomości: 47
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

witam dziewczyny, ja mialam robiony zebieg kwasem w doline lez, i to nie prawda ze skora sie rozciaga itp. ale po waszych opiniach doszlam do wniosku ze dobor specjalisty to naprawde wazna sprawa. Ja robie wszystko u jednego, botox, usta , doline lez zmarszczeki mimiczne . Moj lekarz wychodzi z zalozenie lepiej za malo i dostzryknac niz za duzo. Po kazdej wizycie u niego kaze sie stawic ( w zaleznosci od zabiegu) po 2 do 3 tyg. Poprawki robi gratis.
Niestety moj specjalista pracuje w Den Haag nazywa sie Artur i chyba pochodzi z Azerbiegdzanu (nie wiem jak sie to pisze i polecam wsystkim naprawde najlepszy specjalista w calym Zuid Holland. Przekonala sie juz o tym kolezanka ktora robila poprawki w polsce. Przyjerzdza na sesje do Artura.
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:59   #618
lejla96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam!!! Wszystkie zainteresowane osoby -mezoterapia igłową, botoksem, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, zabiegi wyszczuplające laserem I-lipo proszę o kontakt. Konkurencyjne ceny i doświadczenie. Preparaty użyte do zabiegów renomowanych firm. Wszystkie papiery potwierdzające kwalifikacje zawodowe do wglądu klientek. Pozdrawiam
tel. 510062061
Monika
lejla96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:31   #619
meridana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jak ktoś wcześniej mówił. Cenię sobie klinike Medycyna Urody. Lekarze, każdy jeden sa przemili i dobrze doradzaja. Bylam juz niejednokrotnie i jestem zachwycona. nie boje sie bolu i kolejnych wizyt (nie zaleznie co by to mialo byc), zawsze pelen komfort.
Robilam tam depilacje laserowa, mikrodermabrazje, refreshing ust i nici first lift. efekty sa super, po kazdym zabiegu.
Klinika znajduje sie w wawie, tu podaje stronke www.medycynaurody.pl/
meridana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 14:49   #620
msfelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jest tylko jedna osoba, ktorej pozwalam robic wszelkie zabiegi i slucham wszelkich sugestii. Specjalnie dojeżdżam z Krakowa do gabinetu dr Andrzeja Ignaciuka! Trafiłam do neigo z polecenia i nigdzie wiecej nie bede szukac. robilam cosmelan i poprawialam usta kwasem hialuronowym. wyszlo EKSTRA!!!!!! sprawdzać: www.drignaciuk.pl
msfelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:42   #621
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeżeli chodzi o Łódź to z czystym sumieniem polecam Centrum Medyczne przy Teatrze i dr Beatę Rajkowską. Miałam u niej robiony botox na nadpotliwość i zabieg PRP czyli wypełniacz powstały z własnej krwi. Z obu jestem bardzo zadowolona, efekty są naprawdę cudowne!
http://przyteatrze.com/
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:18   #622
she8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

WARSZAWA - Byłam w 3 miejscach. Na Bemowie u p.Michala Tartakiewicza- botox zrobił byłam bardzo zadowolona. Po 8 mieś. poszłam na konsultacje do weel dermu na Pięknej-tam rozczarowanie. Ceny kosmiczne i miałam wrażenie że chcą mnie naciągnąć. Generalnie wyszłam zdołowana i zdegustowana. a zabieg który chciałam zrobić olałam, bo no wiecie...zatkało mnie! Poleciła mi koleżanka -miejsce Wiśniowa Atelier na Wiśniowej, tam zrobiłam bruzdy, usta, i uwaga...zapłaciłam tyś. zł !super obsługa i tylko tam chodzę mezoterapie igłową zrobiłam 2 razy i już skóra dużo ładniej wygląda. Jak pomyślę o tym gabinecie weel derm i wycenie to mnie trafia jak ludzi naciągają...
Zresztą u Pana Tartakiewicza tez ceny ok. ale nie taki klimat jak na Wiśniowej
podaje namiar na wiśniową (sorka że fb, strone www tez maja) https://www.facebook.com/pages/Wi%C5...51715968365048

Edytowane przez she8
Czas edycji: 2013-11-26 o 09:37
she8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:46   #623
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Mam pytanie jaki wiek jest odpowiedni na to,aby zaczac korzystac z zabiegow med. estetycznej ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 17:01   #624
Julenka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 23
Wink Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

julkadwa - zależy o jaki zabieg z medycyny estetycznej pytasz..

Ale mniej więcej 30 lat... ale mówię mniej więcej, bo nie wiem jaki zabieg masz na myśli.
Osobiście korzystałam z zabiegu na trądzik. Zabieg był wykonywany w rekomendowanej przez moje przyjaciółki Gabinecie Beauty Factory w Poznaniu.
Powiem jedno : Profesjonalnie i w dobrej cenie.
Dr Jarosław zajął się mną bardzo dobrze, czułam, że jestem w rękach specjalisty.
Zabieg nie był bolesny, a na dodatek efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu.

Medycyna estetyczna, to szeroki temat, ale dla kobiet to przede wszystkim zbawienie w utrapieniu z różnymi niedoskonałościami. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ mój odwieczny problem - trądzik - zniknął.
Julenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:50   #625
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
Mam pytanie jaki wiek jest odpowiedni na to,aby zaczac korzystac z zabiegow med. estetycznej ?
Myślę, że nie tyle wiek co potrzeba powinna być wyznacznikiem. Jeżeli dostrzeżesz zmiany, które chciałabyś usunąc niezależnie czy to zmarszczki czy trądzik to medycyna estetyczna na pewno sobie z tym poradzi
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 10:20   #626
Sakura123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja osobiście polecam stronę wszystkoourodzie.medserwi s.pl. Już kilka razy z niej korzystałam i zawsze znalazłam tego czego potrzebowałam. Może i wam się przyda. Jeśli jej nie znacie, naprawdę polecam.
Sakura123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 13:16   #627
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja po raz pierwszy zdecyduje wybrac sie do gabinetu Melitus w Warszawie, i tu moje pytanie czy umawiajac sie na wizyte umawiam sie na konkretny zabieg czy najpierw wymagana jest konsultacja ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 13:46   #628
Agaciak24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

w zakresie medycyny estetycznej to godny polecenia moze byc salon Ultraslim Showroom w Katowicach, moja mama korzystała tam z liftingu twarzy - który wplywa na poprawienie kondycji skóry, ale też mięsni twarzy. Poza tym mają tam oferte terapii łączonych, dobieranych indywidualnie pod klienta, a niestety niewiele salonów oferuje takie rzeczy w Kato.
Agaciak24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 21:12   #629
malwi*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli kogoś interesują małoinwazyjne metody na poprawienie urody polecam przeszczep własnego tłuszczu. Brzmi to dosyć niezwykle, ale efekty są super. Ja zrobiłam sobie usta metodą lipofilingu i jestem bardzo zadowolona. Efekt utrzymuje się bardzo długo. No i nie miałam żadnych powikłań W Warszawie takie przeszczepy robi dr Grzesiak i z tego co widzę po sobie i swoich koleżankach rezultaty tych zabiegów są najbardziej trwałe.
malwi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 23:34   #630
religabeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Warszawa / Bella Derm /
Ja nie mam osobistych doświadczeń z medycyną estetyczną, ale moja ciocia sprawiła sobie w prezencie botox w tej klinice i poleca ją z całego serca. Kobieta po 50-tce, świeżo po rozwodzie, załamana wysłuchała nas młodych, że trzeba wziąć się w garść i... poszła w zmiany, ale efekt!!!
religabeata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.