Tunezja-zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 18:44   #1831
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

to może hotel Houda Yasmine w Hammamet Yasmin , obok jest dyskoteka Jamaica i nie daleko jest club latino
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 13:46   #1832
Iverka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Agus, jezeli chcesz odwiedzic Tunezje mozesz wziac udzial w konkursie Viva Club i pojechac tam za darmo - czterogwiazdkowy hotel all inclusive, jedyne co to wymyslic im haslo reklamowe (i wygrac - oczywiscie). Tu masz wiecej szczegolhttp://www.vivaclub.eu/kampania/tunezja.php
Iverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 16:29   #1833
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Hej dziewczyny Jeżeli jedziecie do Tunezji po raz pierwszy, a wcześniej podrożowałyście po Europie i jesteście przyzwyczajone do tamtejszych standardów, to radziłabym przygotować się na szok Oczywiście nie każda z Was może miec tyle nieszczęścia co ja, kiedy odwiedziłam ten kraj w ostanie wakacje, ale trzeba brać poprawkę na to, że to jednak Afryka, a od 4 gwiazdek należy odjąć 2, żeby nie dać się niemile zaskoczyć..

Mimo wszystko życzę dużo szczęścia i udanych podróży
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:45   #1834
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ahsen - a ja zaskoczona byłam zupełnie w drugą stronę. Standaryzacja w krajach Afryki jest jednak inna i o tym wiedziałam, po Europie podróżowałam dużo, mimo to to mój hotel pomimo 3,5 gwizdki był rewelacyjny i godny polecenia, wręcz dodałabym mu ze dwie Każdemu najpier polecam poczytać troszkę o kraju do którego się jedzie, żeby rzeczywiście uniknąć takich sytuacji.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:53   #1835
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ahsen - a ja zaskoczona byłam zupełnie w drugą stronę. Standaryzacja w krajach Afryki jest jednak inna i o tym wiedziałam, po Europie podróżowałam dużo, mimo to to mój hotel pomimo 3,5 gwizdki był rewelacyjny i godny polecenia, wręcz dodałabym mu ze dwie Każdemu najpier polecam poczytać troszkę o kraju do którego się jedzie, żeby rzeczywiście uniknąć takich sytuacji.
no wlasnie CZYTAC. a nie potem opinie ze robaki ze to i tamto, że smierdzi. no taki kraj taki klimat a w jakim hotelu bylas? ja w turcji tez bylam w 3* i bylam zadowolona przeciez hotel ma sluzyc tylko jaka baza wypadowa i do spania. no chyba ze ktos tylko jedzie lezec na basenie, to ja w pl moge isc na basen
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:24   #1836
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tunezja-zbiorczy

A ja się zgodzę z Ahsen. Może nie odejmować 2 gwiazdki, ale jedną na pewno. Podróżowałam i po Egipcie, Tunezji, Turcji jak i po Europie. Np. we Włoszech standaryzacja gwiazdek jest odpowiednia 4* to już bardzo dobry standard, a 3* na prawdę przyzwoity. A w Tunezji np. hotel 4 gwiazdki i już nie jest to taki standard jak 4* w Europie. Natomiast 5* już są na prawdę przyzwoite i w Egipcie i w Tunezji.
Jednak najważniejsze to dużo czytać opinii przed zakupieniem jakiejś wycieczki. Nie ma później rozczarowania.

W tym roku byliśmy w hotelu 4* w Tunezji (hotel Tour Khalef). Zasługuje na trochę więcej niż 3. Jest przyzwoity, dla osób niewymagających. Wiadomo, że zawsze można się do czegoś przyczepić. Ale jeśli chodzi o standard do 4* trochę mu brakuje.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 12:48   #1837
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Madzias -oczywiście, że standaryzacja w krajach afrykańskich jest zawyżona (zwłaszcza tych pośród krajów z brzegu M. Śródziemnego) ale to nie jest żadna tajemnica, tak po prostu jest (skończyłam turystykę, więc standaryzacja nie jest mi obca
Ja akurat miałam rozważałam między jednym 3,5 gwiazdki a hotelem 4 gwiazdkowym i bardzo mile mnie zaskoczyło te 3,5 gwiazdki.
Mnie dziwi tylko jedno, że ktoś wybiera taki kraj arabski, a potem jest zdziwiony, że lokalni sprzedawcy chcą się targować, zaciągają do sklepów itd.

Aguś - ja byłam w hotelu Tej Marhaba w Sousse. Parę postów wyżej dodałam parę zdjęć z Tunezji i między innymi z tego hotelu. My byliśmy bardzo zadowoleni i z pewnością polecam.
Choć spotkaliśmy inną parę Polaków i dziewczyna stwierdziła, że trochę mogliby urozmaicić śniadania bo ile można jeść płatki z mlekiem - i tu myślałam, że po prostu padnę bo na śniadania było tyle rzeczy, że nie wiadomo było czego próbować. Nawet ją zapytałam co by jeszcze chciała to nie umiała mi powiedzieć. Oczywiście do wyboru kilka rodzajów płatków, wszelkiego rodzaju dodatki do kanapek, typu ser (różne rodzaje), pomidory, ogórki itp. Kiełbaski, gotowane jajka, kilka rodzajów owoców do wyboru. Świeże pieczywo, bułeczki crossaint; jeśli ktoś chciał to stali kucharze i robili jajecznice, lub jaja sadzone, naleśniki; były pyszne dżemy (np z fig), takie pączki na parze... nie wiem czego jeszcze się spodziewała
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 21:55   #1838
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

noo najbardziej mi się chce smiac z opinii o jedzeniu

na sniadanie były tylko pomidory ogórki dzemy bułki serki sery itp itd
a na obiady tylkoooo ziemniaki kasze makarony ryz frytki miesa itp

bo w domu mają prywatnego kucharza i co dzien 150potraw do wyboru na 1 posiłek
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:57   #1839
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
no wlasnie CZYTAC. a nie potem opinie ze robaki ze to i tamto, że smierdzi. no taki kraj taki klimat a w jakim hotelu bylas? ja w turcji tez bylam w 3* i bylam zadowolona przeciez hotel ma sluzyc tylko jaka baza wypadowa i do spania. no chyba ze ktos tylko jedzie lezec na basenie, to ja w pl moge isc na basen

Ja byłam w Houda Skanes w Monastir

Co więcej, uważam że w Turcji bywa o niebo lepiej niż w Europie !

Edytowane przez ahsen
Czas edycji: 2013-07-09 o 09:55
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 09:04   #1840
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Ja byłam w Housa Skanes w Monastir

Co więcej, uważam że w Turcji bywa o niebo lepiej niż w Europie !
Część Turcji leży na naszym europejskim kontynencie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:33   #1841
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Część Turcji leży na naszym europejskim kontynencie
Racja, chciałam przez to powiedzieć, że Turcja, w porównaniu to typowych destynacji europejskich, takich jak Chorwacja, Włochy czy Grecja, może sprostać najwyższym oczekiwaniom, i trochę zgeneralizowałam Wiem, że Turcja leży na obu kontynentach Mój partner jest Turkiem
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 09:49   #1842
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Racja, chciałam przez to powiedzieć, że Turcja, w porównaniu to typowych destynacji europejskich, takich jak Chorwacja, Włochy czy Grecja, może sprostać najwyższym oczekiwaniom, i trochę zgeneralizowałam Wiem, że Turcja leży na obu kontynentach Mój partner jest Turkiem
w takim razie ok...czasami ludzie bardzo mylą te kraje, Turcje czesto gesto arabskim nazywają ...wiec lubie skorygować to błędny myślenie

Moj ex też mieszkał w Turcji, chociaz Turkiem nie był bardzo lubie ten kraj i jego mieszkanców
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 09:55   #1843
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Myślę, że jeśli chodzi o Turcję, nazywana jest w ten sposób gdyż Arabowie stanowią dużą mniejszość etniczną i poza tym często utożsamia się kraje islamskie z Arabami i stąd troszkę tych zawiłości

I co do Turcji to też zależy gdzie się trafi, są osoby zachwycone hotelami, ale znam i takich którzy powiedzieli, że wyjazd tam to była wielka pomyłka (ale to chyba może dotyczyć każdego kraju)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:01   #1844
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Myślę, że jeśli chodzi o Turcję, nazywana jest w ten sposób gdyż Arabowie stanowią dużą mniejszość etniczną i poza tym często utożsamia się kraje islamskie z Arabami i stąd troszkę tych zawiłości

I co do Turcji to też zależy gdzie się trafi, są osoby zachwycone hotelami, ale znam i takich którzy powiedzieli, że wyjazd tam to była wielka pomyłka (ale to chyba może dotyczyć każdego kraju)
Masz w zupełności racje co do pierwszego akapitu niestety niewiele osob o tym wie...a czy Turcja, Egipt, Tunezja...to dla nich jedno i to samo, ze wzglęgu własnie na islam.

Co do pogrubionego....też sie zgodze, zle można trafić w kazdym kraju, a wszystko zalezy od oczekiwań i potem ewentualnych rozczarowań...bo jak ktoś oczekuje od 3gwiazdkowego hotelu, luksusów , zlotej zastawy i murzyna z wachlarzem to moze sie ostro zdziwić

Ja sypiałam w hotelach, hostelach i na prywatnych kwaterach w róznych rejonach Turcji, zawsze wiedzialam czego sie spodziwać dlatego nigdy nie byłam zawiedziona.

Co innego mentalności Turków...to zupelnie inna historia,jednym moze odpowiadać innym nie...ale i tak twierdze ze sa duzoo mniej nachalni niż w Afryce.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 16:41   #1845
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Witajcie

Wybieram się z chłopakiem w sierpniu do Tunezji.
Wachamy się między trzema hotelami, sama już nie wiem co wybrać a czasu coraz mniej. Jeżeli mogę prosić o jakieś sugestie będę wdzięczna

1. Caribbean World Borj Cedria
2. Caribbean World Gammarth
3. Sandra Club
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:03   #1846
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Gatka - nie byłam w ani jednym z nich więc nie pomogę, a sprawdziłaś może opinie na trip advisor, lub czymś podobnym?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 07:07   #1847
ania_2007
Rozeznanie
 
Avatar ania_2007
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 504
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Czy ktoś wybiera się w tym tyg. do Amir Palace w Tunezji ? My z TŻ lecimy w piątek z Berlina Fajnie byłoby kogoś na miejscu poznać Pozdrawiam
__________________
Razem od 27.10.2010
ania_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 07:53   #1848
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gatka_84 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wybieram się z chłopakiem w sierpniu do Tunezji.
Wachamy się między trzema hotelami, sama już nie wiem co wybrać a czasu coraz mniej. Jeżeli mogę prosić o jakieś sugestie będę wdzięczna

1. Caribbean World Borj Cedria
2. Caribbean World Gammarth
3. Sandra Club
Opinie najlepiej na holidaycheck. A co do hoteli to nie pomogę. Jedynie co mi sie nasuwa to te hotele nie są chyba bezpośrednio nad morzem z tego co widziałam ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:22   #1849
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gatka_84 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wybieram się z chłopakiem w sierpniu do Tunezji.
Wachamy się między trzema hotelami, sama już nie wiem co wybrać a czasu coraz mniej. Jeżeli mogę prosić o jakieś sugestie będę wdzięczna

1. Caribbean World Borj Cedria
2. Caribbean World Gammarth
3. Sandra Club
też wczesniej myslałam nad hotelem w Gammarth ale jak bym miała wybeirac z tych trzech hoteli to wybrałabym Sandra Club
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 13:32   #1850
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
też wczesniej myslałam nad hotelem w Gammarth ale jak bym miała wybeirac z tych trzech hoteli to wybrałabym Sandra Club
Moja kumpela z pracy tam była chyba 4 lata temu i była zadowolona, a potem pojechała po raz drugi w zeszłym roku i mówi, że strasznie sie tam pogorszylo...jedzenie kiepskie, brudno, brak czystych sztućców w sezonie...ogolnie ona jest mało wymagająca, a jesli tam jej nie odpowiadalo to rzeczywiscie musi byc kiepsko.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:39   #1851
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Moja kumpela z pracy tam była chyba 4 lata temu i była zadowolona, a potem pojechała po raz drugi w zeszłym roku i mówi, że strasznie sie tam pogorszylo...jedzenie kiepskie, brudno, brak czystych sztućców w sezonie...ogolnie ona jest mało wymagająca, a jesli tam jej nie odpowiadalo to rzeczywiscie musi byc kiepsko.
ja bym brała Sandre ze względu na położenie w fajnej miejscowie a tamte hotele w Gammarth to do centrum Tunisu az 30 minut drogi , a w Hammamecie i kluby i fajne miejsca do zobaczenia czy zrobienia zdjęć a co do Gammarthu nie byłabym przekonana
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:55   #1852
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
ja bym brała Sandre ze względu na położenie w fajnej miejscowie a tamte hotele w Gammarth to do centrum Tunisu az 30 minut drogi , a w Hammamecie i kluby i fajne miejsca do zobaczenia czy zrobienia zdjęć a co do Gammarthu nie byłabym przekonana
A ok...jeśli chodzi o miejscówke to rzeczywiście w Hammamet lepiej
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:40   #1853
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Tunezja-zbiorczy

ja byłam w Hammamet Yasmine w hotelu Houda i było rewelacyjnie a wybierając własnie hotel patrzylam na lokalizacje a hotel trafił mi się też fajny
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 06:28   #1854
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Hej dziewczyny!
Planujemy z narzeczonym jakieś tygodniowe wakacje w sierpniu. Nigdy wcześniej nie byliśmy w Tunezji. Jak w tym kraju jest ze standardem hoteli? Tak jak w Egipcie?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 07:25   #1855
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Planujemy z narzeczonym jakieś tygodniowe wakacje w sierpniu. Nigdy wcześniej nie byliśmy w Tunezji. Jak w tym kraju jest ze standardem hoteli? Tak jak w Egipcie?
Moim zdaniem standard hoteli jest nieporównywalnie słabszy niż w Egipcie, baza hotelowa w Tunezji jest stara i z tego pewnie wynikają różnice.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 07:50   #1856
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem standard hoteli jest nieporównywalnie słabszy niż w Egipcie, baza hotelowa w Tunezji jest stara i z tego pewnie wynikają różnice.

bardzo dziękuję za cenną wskazówkę. Czyli wychodzi na to, że poniżej 5* nie schodzić + czytać opinie o danym hotelu...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 09:22   #1857
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gatka_84 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wybieram się z chłopakiem w sierpniu do Tunezji.
Wachamy się między trzema hotelami, sama już nie wiem co wybrać a czasu coraz mniej. Jeżeli mogę prosić o jakieś sugestie będę wdzięczna

1. Caribbean World Borj Cedria
2. Caribbean World Gammarth
3. Sandra Club
ogolnie są spoko ale bez szału. jak ktos nastawia sie na siedzenie w hotelu to nie bedzie zadowolony, Borj Cedria jest na zadupiu jak cos(hotel i nic pustkowie). ale ogolnie mozna z tych 3 cos wybrac za w miare atrakcyjną cene
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !

Edytowane przez AguŚ87
Czas edycji: 2013-07-22 o 09:24
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 12:24   #1858
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za cenną wskazówkę. Czyli wychodzi na to, że poniżej 5* nie schodzić + czytać opinie o danym hotelu...
Zdarzały się ładne 4* hotele,ale nie wszystkie więc jeśli 4* to czytać opinie.
Natomiast wszystkie hotele 3* które ja widziałam delikatnie mówiąc nie wyglądały zachęcająco i nie chciałabym w wielu z nich spędzać wakacji
Ale pamiętam że parę dziewczyn chwaliło 3* hotele, więc może można trafić dobrze (choć to też zależy czy dawno tam były bo czasem 3 lata wydaje się niby niedużo a hotel się sypie ) Sporo też zależy od wymagań. Ja bym jednak osobiście jakbym miała jeszcze raz jechać do Tunezji nie ryzykowała 3*, tylko minimum 4* z dobrymi ocenami.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:35   #1859
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Czy ktoś ma doświadczenie z Tunezją w październiku/listopadzie - jak pogoda, temperatura etc?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 20:46   #1860
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam trzy lata temu pod koniec października, wróciłam 4 listopada. Noce zimne, woda w morzu zimna, w basenie to już w ogóle lodówka. Za dnia ładnie i dość ciepło - tak około 25-28 stopni - spokojnie można chodzić w topach i krótkich spodenkach, choć jakaś koszula przy boku się przyda. Jak pojechaliśmy statkiem popływać, to ubieraliśmy bluzy, bo marzliśmy. Raz czy dwa razy padało. No i szybko robiło się ciemno - około 17 już się ściemniało, a o 18 to już była noc.. Jak ktoś się nie nastawia na opalanie w kółko, to warto, bo już mniej turystów jest.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.