co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada... cd.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 15:08   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada... cd..


hej. mam maly hmm no problem. otoz od narzeczonego dostaje bardzo duzo kwiatow, roz, ktore susze i wkladam do wazonow, najczesciej sa to bukiety z dlugich kwiatow. niestety moja mama jak tylko gdzies wyjade to na poczatku poprostu wywalala wiekszosc ale po moich awanturach (oczywiscie ja bylam ta zla, bo krzycze na mame, mam do niej pretensje od progu, tzn od razu po powrocie z jakiegos wyjazdu...) przestala wyrzucac (chyba!) i po moim ostatnim wyjezdzie wszystkie przelozyla do jednego takiego ala wazonika, ale pociela na pol, ze juz nie sa tak dlugie i piekne, a poza tym uwazam ze i tak czesc wywalila... juz nie mam do niej sily... nie rozumie ile takie kwiaty dla mnie znacza, bo ja w ogole uwielbiam pamiatki itp itd.. pewnie poradzicie mi rozmowe, ale uwierzcie ze do niczego nie doprowadzi.. czy jest jakis inny sposob na to by mama brzydko mowiac odczepila sie od moich kwiatkow?!

dzieki za rady buziaki
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:11   #2
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

a moze mama wyznaje zasade, ze suszone kwiaty przynosza pecha - chodzi mi o ten zabobon, ze mozna zostac stara panna?

ps. w opisie masz "meza" .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:14   #3
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

wiesz, jest takie stare pozekadło, ze nie nalezy suszyc badz trzymac dlugo kwiatow od ukochanego, bo przez to milosc usycha

no tak sie przynajmniej mowi, moze Twoja mam to gdzies zakodowala i dlatego stara sie dbac o Twoje interesy, a nie powie Ci w prost, bo ja wysmiejesz?
moze uwaza, ze to nie higieniczne...
jakis powod musi byc takiego zachowania
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:14   #4
cellie
Raczkowanie
 
Avatar cellie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 136
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

pogadaj z mamą, wyjaśnij jej sprawę, i tyle, po krzyku
cellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:15   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a moze mama wyznaje zasade, ze suszone kwiaty przynosza pecha - chodzi mi o ten zabobon, ze mozna zostac stara panna?

ps. w opisie masz "meza" .
też słyszałam o tych kwiatach !

W przesady raczej nie wierze,ale temu uległam
Wywaliłam wszystkie,a miałam ich napraaawdę dużo
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:16   #6
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

no mnie po moim eks tżecie tez tylko ususzone roze zostaly
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:16   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a moze mama wyznaje zasade, ze suszone kwiaty przynosza pecha - chodzi mi o ten zabobon, ze mozna zostac stara panna?
Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
wiesz, jest takie stare pozekadło, ze nie nalezy suszyc badz trzymac dlugo kwiatow od ukochanego, bo przez to milosc usycha
oo, to juz mamy dwa zabobony .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 15:19   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
też słyszałam o tych kwiatach !

W przesady raczej nie wierze,ale temu uległam
Wywaliłam wszystkie,a miałam ich napraaawdę dużo
ja tez wyrzucilam bo
1 : smierdza
2 zabieraj miejsce na swieze
3.brzydko wygladaja
4.zbieraj kurz

powiedz mamie o sentymencie a jak nie posłucha to coz trzeba sie pogodzic albo chowac do szafy jak wychodzisz .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:26   #9
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

a wiecie ze tego to nie wiedzialam raczej nie wierze w takie rzeczy... chociaz jak widze kota to pluje ile wlizie hehe

ktoras z was wspomniala o higienie, no o to tez mamie chodzi, mowi ze tam mieszkaja pajaki a wie ze sie ich panicznie boje

w kazdym razie to sa moje kwiaty wiec ja powinnam decydowac co z nimi zrobic, a przynajmniej moglaby ze mna porozmawiac lub ostatecznie poinformowac... wrrr
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 15:26   #10
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Moja mama też najchętniej powyrzucałaby moje zasuszone róże, bo..."tylko zbierają kurz". Kiedyś toczyłam z nią walkę o piękny, ogromny bukiet z osiemnastki. Poddała się.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:07   #11
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Moja mama też chętnie wyrzuciłaby ususzone róże Ale jej nie pozwalam i tego nie robi, nie rozumiem jak mama może bez pytania coś takiego zrobić Chyba, że nie stoja w Twoim pokoju?
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 16:35   #12
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Mi obecny TŻ zabronił trzymać suszonych kwatków od niego Nakrzyczał na mnie że trzymam kwiatki od niego Musiałam wyrzucić. Nie wiem czy to prawda z tym zabobonem, ale od wcześniejszych 2-óch TŻ kwiatki zostawiałam, no i nie jestem ani z jednym ani z 2-gim, a byłam z jednym 1,5 r i z 2-gim 1,5 r. TYle czasu zmarnowane
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:35   #13
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Flofferek, jak to w końcu jest-mąż czy narzeczony?

Ja miałam na myśli kwiaty stojące w innych pokojach. Z mojego mama nic nie wyrzuca. Nie wyobrażam sobie, że w ogole mogłaby to zrobić.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:46   #14
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

narzeczony ale wszedzie mowimy i piszemy maz gdzies juz nawet tu wyjasnialam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:47   #15
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Moja mama też chętnie wyrzuciłaby ususzone róże Ale jej nie pozwalam i tego nie robi, nie rozumiem jak mama może bez pytania coś takiego zrobić Chyba, że nie stoja w Twoim pokoju?
w moim, moim... dlatego sie denerwuje
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 16:59   #16
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

nigdy nie suszyłam kwiatów, ale tez mnie denerwuje jak mi mama je wyrzuca kiedy ja uwazam ze mogłyby jeszcze postac!! brr.. ale jesli bym jej powiedziała żeby nigdy więcej tego nie robiła to by tak było
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:04   #17
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
też słyszałam o tych kwiatach !

W przesady raczej nie wierze,ale temu uległam
Wywaliłam wszystkie,a miałam ich napraaawdę dużo
i ja mam to samo.
Nie jestem szczegolnie przesądna,ale jesli chodzi o kwiaty,to nigdy nie susze
Susze jeno zębiska moje
A tak poza tym to malo kto daje mi kwaity,bo wszyscy wedza ,ze nie lubię kwiatkow procz katusow,a te moga zyć trochę bez wody i się nie wyszuszą.

Coz Flofferku ,mysle,ze na ta małą fobię mamy nic nie poradzisz.Jedynie jak zamieszkasz osobno to bedziesz mogła suszyć do woli.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:04   #18
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

oj w ogole moja mama jest dziwna pod pewnym wzgledami, potrafi mi cos poprzestawiac inaczej niz ja chce i oczywiscie nic mi nie mowiac, ja wracam i jest awantura, no bo rozmowy nic niestety nie daja, awantury zreszya tez...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:07   #19
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Coz Flofferku ,mysle,ze na ta małą fobię mamy nic nie poradzisz.Jedynie jak zamieszkasz osobno to bedziesz mogła suszyć do woli.
tez mi sie tak wydaje ze to bedzie jedyne rozwiazanie, B. tez mi to mowi
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 17:15   #20
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Flofferek nie jesteś sama w takiej sytuacji . Moja mama ma we krwi przestawianie wszystkiego co tylko napotka na swojej drodze oczywiście na swój sposób który nie koniecznie musi mi odpowiadać. Kwestia opisywanych przez Ciebie kwiatów tez nie jest mi obca ,ale znalazłam na to odpowiedni sposób .Kiedy mieszkalam z rodzicami w moim pokoju stały szafy które nie siegały samego sufitu,i nawet duży wazon bez problemu mieścił sie na ich szczycie. Pewnego dnia postanowiłam umieścic tam swoje uschniete kwiaty, z którymi przez moje sentymentalne podejscie nie mogłam sie rozstać.Moja mamuska jest niska osobą i zawsze pod nosem sobie mówiła ze wejdzie i mi je sciagnie, bo kurz bo to bo tamto.Ale na mowieniu sie skonczyło, bo tak naprawde nawet jakby wspieła sie na dwa krzesła za chiny nie dosiegłaby wazonu .Sama gdy od czasu do czasu "oczyszczałam je z kurzu" miałam problemy z wdrapaniem sie na szczyt segmnentu, ale najwazniejsze, że miałam ta pewnośc że nizsza ode mnie mama napewno sie do nich nie dobierze i takim pieknym sposobem, niektóre moje suszki maja po uwaga 5 lat, bo starsze sie nie uchowały, nie znałam jeszcze mojego cennego sposobu hehe.
pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:35   #21
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Wiesz co, lepiej faktycznie nie trzymaj tych kwiatów, bo ja też o czymś takim słyszałam, że wtedy miłość umiera. Nawet w feng shui jest przecież tak, że kwiaty uschnięte sa martwe i nie można ich nigdzie trzymać, bo taką wtedy wysyłasz energię. a już broń Boże nie wolno trzymać uschniętych lub o ostrych końcach (konflikty) w kąciku związków (prawy ostatni kwadrat od wejścia do pokoju, np. jeśli okno mamy naprzeciw drzwi wejściowych, to jest to obszar na prawo od okna)
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:41   #22
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

no ale jakim prawem mama wyrzuca Twoje kwiaty
juz nie wazne co to jest...ale ze w ogole rusza Twoje rzeczy bez pytania

ja osobiscie nie cierpie jak ktos rusza cos mojego Chocby to byl sam sw.Mikloaj ...normalnie wara od Moich rzeczy !!!



jeszcze moglabym od biedy zrozumiec, ze chce cos wyrzucic ale za moja zgoda
no ale tak bez pytania, w glowie sie nie miesci

ps.ja nie trzymam suszonych kwiatow, powody te ktore napisala paula, poza tym az taka sentymentalistka to nie jestem
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:52   #23
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Flofferek nie jesteś sama w takiej sytuacji . Moja mama ma we krwi przestawianie wszystkiego co tylko napotka na swojej drodze oczywiście na swój sposób który nie koniecznie musi mi odpowiadać. Kwestia opisywanych przez Ciebie kwiatów tez nie jest mi obca ,ale znalazłam na to odpowiedni sposób .Kiedy mieszkalam z rodzicami w moim pokoju stały szafy które nie siegały samego sufitu,i nawet duży wazon bez problemu mieścił sie na ich szczycie. Pewnego dnia postanowiłam umieścic tam swoje uschniete kwiaty, z którymi przez moje sentymentalne podejscie nie mogłam sie rozstać.Moja mamuska jest niska osobą i zawsze pod nosem sobie mówiła ze wejdzie i mi je sciagnie, bo kurz bo to bo tamto.Ale na mowieniu sie skonczyło, bo tak naprawde nawet jakby wspieła sie na dwa krzesła za chiny nie dosiegłaby wazonu .Sama gdy od czasu do czasu "oczyszczałam je z kurzu" miałam problemy z wdrapaniem sie na szczyt segmnentu, ale najwazniejsze, że miałam ta pewnośc że nizsza ode mnie mama napewno sie do nich nie dobierze i takim pieknym sposobem, niektóre moje suszki maja po uwaga 5 lat, bo starsze sie nie uchowały, nie znałam jeszcze mojego cennego sposobu hehe.
pozdrawiam
moja mama ma drabine hehe i wejdzie gdzie sie da...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:58   #24
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

osz kuku, to ja też już nie będe suszyć
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:09   #25
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Wiesz co, lepiej faktycznie nie trzymaj tych kwiatów, bo ja też o czymś takim słyszałam, że wtedy miłość umiera. Nawet w feng shui jest przecież tak, że kwiaty uschnięte sa martwe i nie można ich nigdzie trzymać, bo taką wtedy wysyłasz energię. a już broń Boże nie wolno trzymać uschniętych lub o ostrych końcach (konflikty) w kąciku związków (prawy ostatni kwadrat od wejścia do pokoju, np. jeśli okno mamy naprzeciw drzwi wejściowych, to jest to obszar na prawo od okna)
to chyba u mnie akurat tak stoja (a najlepsze jest to ze stosuje sie do feng shui), kurcze przerazilam sie troszke, fakt byly u nas wzloty i upadki ale jestesmy razem prawie 3 latka, hmm moze faktycznie je wywale?! zastanowie sie
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:11   #26
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Jedno mogę stwierdzić-mam kochaną mamusię. (oczywiście nie tylko z powodu zostawiania w spokoju moich rzeczy )
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:31   #27
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

ale ona przestawia tylko gdy cos sprzata, chociaz nie wiem czemu sprzata... fakt mam malo czasu ale kiedy juz mam chwile to jest posprzatane wrrr... na szczescie do szafek itp nie zaglada
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:53   #28
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
no mnie po moim eks tżecie tez tylko ususzone roze zostaly
to nie taka zla pamiatka po eks
Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Flofferek, jak to w końcu jest-mąż czy narzeczony?
no wlasnie tez sie zastanawialam...

co do konfliktow z mama.. jej dom, ona placi rachunki ... wiec jak masz narzekac, to sie wyprowadz...
naprawde warto
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:05   #29
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
to nie taka zla pamiatka po eks

no wlasnie tez sie zastanawialam...

co do konfliktow z mama.. jej dom, ona placi rachunki ... wiec jak masz narzekac, to sie wyprowadz...
naprawde warto
latwo ci mowic, trzeba miec pieniadze.. myslisz ze nie chce, chce bardzo wyprowadzic sie i wziac slub ale oboje niestety nie mamy pracy
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:21   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: co 'zrobic' z mama ktora ciagle albo wyrzuca mi kwiaty albo poprostu uklada...

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
latwo ci mowic, trzeba miec pieniadze.. myslisz ze nie chce, chce bardzo wyprowadzic sie i wziac slub ale oboje niestety nie mamy pracy
to nie podawajcie sie i szukajcie mysle ze na tym powinnas sie bardziej skupic niz na tym czy mama lubi Twoje suszone kwiatki czy nie.... wazne ze Ciebie lubi, a jak sie macie klocic, to lepiej mieszkac oddzielnie. To zdrowszy uklad
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.