Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 20:21   #4411
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
tez nie wiem gdzie sie czesac i malowac, dostałam tu jeden namiar na wizaystke z rybnika, i niebawem ją wyróbuję
ja mam wstępnie zamówioną p.Basię => http://www.wizaz-rybnik.strona.pl <= makijaż próbny 70 zł, ślubny 100 zł

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
a która,,, ja mam tą najprostszą, będzie bez trenu, za to chce długi welon, ani tam namawiała mnie na 2, jeden długi i 1 krótki, zdjęcia mam mieć w dniu śłubu i o niej zdejmę długi welon
a ja trochę zaszalałam tzn. mierzyłam wszystkie suknie w literę A i proste, aż króregoś razu szwagierka świadkowa namówiła mnie na suknię z drapowaniami, żeby porównać jak będę wyglądać i to było to nie każdemu takie suknie się podobają ale wiadomo są gusta i guściki, chociaż nie powiem bo czasami się zastanawiam czy nie lepiej było wziąć model 2903

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
nadal nie mam :
fryzury, makijażu( te 2 rzeczy to największy ból>,
auta! zaproszeń, ciast, butów, nauk przedmałżeńskich- myślę by je zrobić w mikołowie w salwatorach, nie wiem w co ubrać tż
dalej nie wiem czy coś jeszcze
my nie mamy: spotkania w poradni (z kalendarzykiem ), obrączek, garnituru, alkoholu, dodatków do sukni i garnituru, zaproszeń, winietek, księgi gości, lampionów

A co do nauk to my mieliśmy bardzo fajne, 3 dni po 1 h, bezpłatne, w nie swojej parafii (ale nie robili problemu), o tutaj => http://www.parafia-niedobczyce.pl/df...zedslubne.html , w tej samej parafii robimy też poradnię (myślałam, że będzie gorzej, ale babka znośna ), tutaj najbliższe terminy => http://www.parafia-niedobczyce.pl/MT...odzinnego.html

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Jenny mi też sie marzyły kolorowe buty, ale zrezygnowałam, chce wieczorem zmienić dopiero na bordowe
a ja mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odpowiednie bordowe albo fioletowe
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:50   #4412
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
suknia śłiczna!
ja mam 21 ale nie jak ty liiec a sierien 2011

tez nie wiem gdzie sie czesac i malowac, dostałam tu jeden namiar na wizaystke z rybnika, i niebawem ją wyróbuję

zaraz zobaczę tą stronkę, dziękuje

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------




a która,,, ja mam tą najprostszą, będzie bez trenu, za to chce długi welon, ani tam namawiała mnie na 2, jeden długi i 1 krótki, zdjęcia mam mieć w dniu śłubu i o niej zdejmę długi welon,

nadal nie mam :
fryzury, makijażu( te 2 rzeczy to największy ból>,
auta! zaproszeń, ciast, butów, nauk przedmałżeńskich- myślę by je zrobić w mikołowie w salwatorach, nie wiem w co ubrać tż
dalej nie wiem czy coś jeszcze
Daj namiary na tą wizażystkę w Rybniku plisss. Czemu nie robisz u siebie w parafii nauk? Mój proboszcz chyba by mi nie darował jak bym nie robiłą nauk u nas.
Ja też nie mam ani fryzury ani makijażu. Za to auto mamy Chevroleta o takiego: http://moto.allegro.pl/chevrolet-cap...393497904.html zaproszenia też już czekają tylko muszę ozdobić pudełka w których będziemy je dawać. Mam też już księgę gości.
Nie mamy pomysłu na podziękowanie dla gości, mam tylko woreczki :P nie wiem co i czy robić podziękowanie dla rodziców ponieważ rodziców mojego męża nie będzie a ich rolę będzie pełniła trochę chrzestna z mężem, mamy w sumie kupione dla nich wazony z grawerem i chcę do tego wiązankę włożyć ale czy robić typowe podziękowanie to niewiem. Nie mam butów bo nie podobają mi się te z okrągłymi noskami a wszędzie tylko takie widziałam. Mam w głowie jak chce ubrać mojego R, bo garnitur już ma Obrączki też, na palcach

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
ja mam wstępnie zamówioną p.Basię => http://www.wizaz-rybnik.strona.pl <= makijaż próbny 70 zł, ślubny 100 zł

my nie mamy: spotkania w poradni (z kalendarzykiem ), obrączek, garnituru, alkoholu, dodatków do sukni i garnituru, zaproszeń, winietek, księgi gości, lampionów

A co do nauk to my mieliśmy bardzo fajne, 3 dni po 1 h, bezpłatne, w nie swojej parafii (ale nie robili problemu), o tutaj => http://www.parafia-niedobczyce.pl/df...zedslubne.html , w tej samej parafii robimy też poradnię (myślałam, że będzie gorzej, ale babka znośna ), tutaj najbliższe terminy => http://www.parafia-niedobczyce.pl/MT...odzinnego.html

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------


a ja mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odpowiednie bordowe albo fioletowe
Byłaś na próbnym u tej Pani?? Pokaż foty! A czy ona dojeżdza do domu??
Nie wiem co to ta poradnia małżeńska ?? To obowiązkowe i gdzie tego szukać??
Alkoholu tez nie mamy w tym tyg będziemy jeździć po hurtowniach ale chyba galagon będzie najtańszy... dodatkó do sukni tez nie mam, ale to jak juz bedzie wstępnie uszyta.
Będziecie puszczać lampiony?? Ja chciałam mężowi zrobić niespodziankę z tymi lampionami ale sie troche boje bo koło naszej sali nie ma ogrodu zeby mozna było puścić te lampiony...

Co jeszcze będziesz miała fioletowe lub bordowe??

Edytowane przez kajasia222
Czas edycji: 2011-01-10 o 20:52
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:05   #4413
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Byłaś na próbnym u tej Pani?? Pokaż foty! A czy ona dojeżdza do domu??
, ale widziałam - na żywo i na zdjęciach - jak maluje. Jeszcze nie wiem czy będę miała próbny, czy po prostu zaufam jej w dniu ślubu Przyjeżdża do domu.

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Nie wiem co to ta poradnia małżeńska ?? To obowiązkowe i gdzie tego szukać??
u nas to wyglądało tak: najpierw zrobiliśmy nauki przedmałżeńskie - 3 spotkania po 1h, potem byliśmy na spotkaniu w poradni - babka mówi głównie o metodach naturalnego planowania rodziny i n następne (ostatnie spotk) mam zrobić kalendarzyk z obserwacjami temperatury, śluzu i położenia macicy , byliśmy też na dniu skupienia dla narzeczonych, którym była godzinna msza, a kazanie było o narzeczeństwie, małżeństwie i miłości. Ślub będzie w zupełnie innej parafii i proboszcz powiedział, że tych 3 rzeczy wymaga od narzeczonych.

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Alkoholu tez nie mamy w tym tyg będziemy jeździć po hurtowniach ale chyba galagon będzie najtańszy...
My się wstępnie rozglądaliśmy po cenach w makro, biedronce, tesco - mniej więcej podobne. A jeśli chodzi o wódkę to chyba będzie czysta de luxe + kilka butelek balsamu pomorskiego + kilka butelek wina + alkohole na stolik z drinkami

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
dodatków do sukni tez nie mam, ale to jak juz bedzie wstępnie uszyta.
a jaką masz ?

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Będziecie puszczać lampiony?? Ja chciałam mężowi zrobić niespodziankę z tymi lampionami ale sie troche boje bo koło naszej sali nie ma ogrodu zeby mozna było puścić te lampiony...
, chciałabym
na naszej sali jest duży ogród i duże obejście, więc miejsce na pewno będzie...

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Co jeszcze będziesz miała fioletowe lub bordowe??
bardziej skłaniam się do bordowego

więc z wszystkich dodatków byłoby: bukiet, buty, butonierka, może krawat + mamy bordowe auto, bordowe dodatki/dekoracje na sali: kwiaty, serwetki itd + księga gości i zaproszenia bordowe lub z akcentem + akcent w dekoracji domu jeśli się zdecyduję + może bordowe kwiatki na torcie a co jeszcze to nie wiem
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2011-01-10 o 21:06
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:35   #4414
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Sweetbe - najładniejsza druga, czarne wlosy i łososiowe roze.
Trzecia sie nie utrzyma,loki sa za bardzo rozwięzłe. Inne jakos mi nie przypadły do gustu.

Zespół ja moge pocecic CARO - Nasz W Sobote grają na zabawie w Gołkowicach na którą mam isc

Jenny - My tez mamy de luxe Jak większosc.

Poza wódką i umówioną krawcowa ja jesczze nie mam nic-czemu Mnie przerazacie ? Jeszcze pol roku.


Tort robia mi w domu weselnym.
A ozdoby jakie?? Niewiem czy sama moge wybrac kolor kwiatow na sale,nawet nie pytalam o takie rzeczy.

Wiem,ze potrzebuję buty(35,36 wiem ze na necie sa ale szkoda kasy na wysyłki) No to jest najpilniejsze hm co jeszcze...
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 22:28   #4415
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

OMG jaki tu się gwar wdarł
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 23:53   #4416
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
, ale widziałam - na żywo i na zdjęciach - jak maluje. Jeszcze nie wiem czy będę miała próbny, czy po prostu zaufam jej w dniu ślubu Przyjeżdża do domu.
heh a nie spływa ten makijaż? ja mam ten problem że mi szybko każdy spływa i boje sie ze bede sie swiecić. Sesję mamy w inny dzień więc się już raczej sama będę malować, heh niewiem nooo choć widziałam, że tam moja koleżanka na jej stronie jest to chyba jest dobra.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
u nas to wyglądało tak: najpierw zrobiliśmy nauki przedmałżeńskie - 3 spotkania po 1h, potem byliśmy na spotkaniu w poradni - babka mówi głównie o metodach naturalnego planowania rodziny i n następne (ostatnie spotk) mam zrobić kalendarzyk z obserwacjami temperatury, śluzu i położenia macicy , byliśmy też na dniu skupienia dla narzeczonych, którym była godzinna msza, a kazanie było o narzeczeństwie, małżeństwie i miłości. Ślub będzie w zupełnie innej parafii i proboszcz powiedział, że tych 3 rzeczy wymaga od narzeczonych.
A nam proboszcz nic nie powiedział prócz marudzenia że nie powinniśmy mieć mszy, moze powie nam po naukach w lutym
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
My się wstępnie rozglądaliśmy po cenach w makro, biedronce, tesco - mniej więcej podobne. A jeśli chodzi o wódkę to chyba będzie czysta de luxe + kilka butelek balsamu pomorskiego + kilka butelek wina + alkohole na stolik z drinkami
ja tu w orzeszu mam kilka hurtowni i musze jechac zerknąć na ceny i czy ewentualnie bede mogłą oddać po weselu. Co to ten balsam pomorski? Jakie kolorowe alkohole kupujecie??

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
a jaką masz ?
hehe ecru , wyżej dawałam zdjęcia ale juz ja przerobiłam z pierwszego zdjęcia doł z drugiego góra

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
, chciałabym
na naszej sali jest duży ogród i duże obejście, więc miejsce na pewno będzie...
zazdroszczę mi też sie bardzo podobają

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
bardziej skłaniam się do bordowego

więc z wszystkich dodatków byłoby: bukiet, buty, butonierka, może krawat + mamy bordowe auto, bordowe dodatki/dekoracje na sali: kwiaty, serwetki itd + księga gości i zaproszenia bordowe lub z akcentem + akcent w dekoracji domu jeśli się zdecyduję + może bordowe kwiatki na torcie a co jeszcze to nie wiem
Jaki chcesz bukiet? Ja tez mam tonacje ecru z dodatkiem bordo we wszystkim oprócz naszych ubrań, chciałam bordowe buty dla R ale sie nie zgodził
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00000302.jpg (16,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00000778.jpg (28,4 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez kajasia222
Czas edycji: 2011-01-10 o 23:54
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 07:02   #4417
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jeśli chodzi o Czystą de luxe, to jest w Realu po 17,99
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 07:19   #4418
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ah, jeszcze obrączek nie mamy

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
ja mam wstępnie zamówioną p.Basię => http://www.wizaz-rybnik.strona.pl <= makijaż próbny 70 zł, ślubny 100 zł


a ja trochę zaszalałam tzn. mierzyłam wszystkie suknie w literę A i proste, aż króregoś razu szwagierka świadkowa namówiła mnie na suknię z drapowaniami, żeby porównać jak będę wyglądać i to było to nie każdemu takie suknie się podobają ale wiadomo są gusta i guściki, chociaż nie powiem bo czasami się zastanawiam czy nie lepiej było wziąć model 2903
ja mam tez te same liczby ale w innej konfiguracji!

poogladam sobie zaraz ta Pania Basie. zreszta moją imienniczke
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 07:20   #4419
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Fajnie,ze o obraczkach przypominasz
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:32   #4420
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
Sweetbe - najładniejsza druga, czarne wlosy i łososiowe roze.
Trzecia sie nie utrzyma,loki sa za bardzo rozwięzłe. Inne jakos mi nie przypadły do gustu.

...
dziekuje!

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

[QUOTE=kajasia222;24293848]Daj namiary na tą wizażystkę w Rybniku plisss. Czemu nie robisz u siebie w parafii nauk? Mój proboszcz chyba by mi nie darował jak bym nie robiłą nauk u nas.
Ja też nie mam ani fryzury ani makijażu. Za to auto mamy Chevroleta o takiego: http://moto.allegro.pl/chevrolet-cap...393497904.html zaproszenia też już czekają tylko muszę ozdobić pudełka w których będziemy je dawać. Mam też już księgę gości.
Nie mamy pomysłu na podziękowanie dla gości, mam tylko woreczki :P nie wiem co i czy robić podziękowanie dla rodziców ponieważ rodziców mojego męża nie będzie a ich rolę będzie pełniła trochę chrzestna z mężem, mamy w sumie kupione dla nich wazony z grawerem i chcę do tego wiązankę włożyć ale czy robić typowe podziękowanie to niewiem. Nie mam butów bo nie podobają mi się te z okrągłymi noskami a wszędzie tylko takie widziałam. Mam w głowie jak chce ubrać mojego R, bo garnitur już ma Obrączki też, na palcach
QUOTE]

my chyba jako podziekowanie damy wielkie kosze z slodyczmi winem, owoce

a Ty jestes z centrum Orzesza? jak tak to mamy tego samego proboszcza a kiedy są nauki u nas?

a co myslisz o fryzjerze nad piekarnia, ja sie nie czesałąm nigdy tam, właścicielka mi powiedziała, ze próbna wygląda tak , że robi kilka fryzur

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

http://www.marysienka.com.pl/weselne.html a czy znacie to??czy sa dobre
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 10:22   #4421
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

[QUOTE=sweetbe;24298053]dziekuje!

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Daj namiary na tą wizażystkę w Rybniku plisss. Czemu nie robisz u siebie w parafii nauk? Mój proboszcz chyba by mi nie darował jak bym nie robiłą nauk u nas.
Ja też nie mam ani fryzury ani makijażu. Za to auto mamy Chevroleta o takiego: http://moto.allegro.pl/chevrolet-cap...393497904.html zaproszenia też już czekają tylko muszę ozdobić pudełka w których będziemy je dawać. Mam też już księgę gości.
Nie mamy pomysłu na podziękowanie dla gości, mam tylko woreczki :P nie wiem co i czy robić podziękowanie dla rodziców ponieważ rodziców mojego męża nie będzie a ich rolę będzie pełniła trochę chrzestna z mężem, mamy w sumie kupione dla nich wazony z grawerem i chcę do tego wiązankę włożyć ale czy robić typowe podziękowanie to niewiem. Nie mam butów bo nie podobają mi się te z okrągłymi noskami a wszędzie tylko takie widziałam. Mam w głowie jak chce ubrać mojego R, bo garnitur już ma Obrączki też, na palcach
QUOTE]

my chyba jako podziekowanie damy wielkie kosze z slodyczmi winem, owoce

a Ty jestes z centrum Orzesza? jak tak to mamy tego samego proboszcza a kiedy są nauki u nas?

a co myslisz o fryzjerze nad piekarnia, ja sie nie czesałąm nigdy tam, właścicielka mi powiedziała, ze próbna wygląda tak , że robi kilka fryzur

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

http://www.marysienka.com.pl/weselne.html a czy znacie to??czy sa dobre
ja w orzeszu wynajmuję z mężem mieszkanie, ale nadal uczęszczam do kościoła rodziców w ornontowicach i o tym proboszczu mówiłam
Nigdy nie byłąm nad piekarnią, słyszałam ze w avangardzie jest chłopak który dobrze obcina i czesze ale jakoś przekonania na 100% nie mam.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 14:50   #4422
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

[QUOTE=kajasia222;24300441]
Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
dziekuje!

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



ja w orzeszu wynajmuję z mężem mieszkanie, ale nadal uczęszczam do kościoła rodziców w ornontowicach i o tym proboszczu mówiłam
Nigdy nie byłąm nad piekarnią, słyszałam ze w avangardzie jest chłopak który dobrze obcina i czesze ale jakoś przekonania na 100% nie mam.

`my szukamy mieszkania ale ciezko,
a gdzie zamówiłas zaproszenia

a paznokcie tez nie wiem gdzie i jak zrobioc
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:56   #4423
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

[QUOTE=sweetbe;24305551]
Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość


`my szukamy mieszkania ale ciezko,
a gdzie zamówiłas zaproszenia

a paznokcie tez nie wiem gdzie i jak zrobioc
wszystko zależy ile chcecie mieć czynsz my nie mamy za tanio, ale to góra domu jednorodzinnego wiec nie mamy najgorzej. Zaproszenia mam z allegro i jestem bardzo zadowolona.
Paznokcie będę niedługo robić w fitnesie z ciekawości bo ceny mają jak moja kosmetyczka której tak sobie idą zdobienia. Ale chcę delikatny french więc nie powinno być problemu. bardziej boje sie o makijaż i fryzurę.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:48   #4424
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hey. Ja też jestem z Orzesza, z centrum (wszechświata :P) Zastanawiam się gdzie zrobić nauki przedmałżeńskie? Wiecie może jak jest w Łaziskach? Ponoć w Palowicach jest też ok.
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:33   #4425
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

i nie wiem jakie kwiaty... same problemy, ale racja fryzura i make up jest najgorszy ...
wysłałam emial do tej cukierni anna w kato, kurcze mają nieziemsko drogo!!
w cenie 1 040,00 zł na 90 osób, natomiast na 80 osób - 940,00 zł.
__________________

21.08.2011 Nasz ślub


Edytowane przez sweetbe
Czas edycji: 2011-01-12 o 20:12
sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:20   #4426
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Hey. Ja też jestem z Orzesza, z centrum (wszechświata :P) Zastanawiam się gdzie zrobić nauki przedmałżeńskie? Wiecie może jak jest w Łaziskach? Ponoć w Palowicach jest też ok.
Witamy kolejną sąsiadkę Pochwal się kiedy ślub? Kto Cię będzie malował, czesał? Jaką masz suknię? Co masz załątwione?? :P
Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
i nie wiem jakie kwiaty... same problemy, ale racja makijaż i make up jest najgorszy ...
wysłałam emial do tej cukierni anna w kato, kurcze mają nieziemsko drogo!!
w cenie 1 040,00 zł na 90 osób, natomiast na 80 osób - 940,00 zł.
Masakrycznie drogo! Ja w czwartek jadę do Rybnika na degustację tortu i wypytam o ceny.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:12   #4427
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jeśli chodzi o Rybnik, to kocham torty z bitą śmietaną od Widoka Co do kwiatów, to podobają mi się słoneczniki. I chciałabym sobie sama zrobić bukiecik.
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:21   #4428
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ślub mam 30 lipca br. Wstępnie załatwione mamy wszystko - mszę, salę, dj-a. Suknię też mam kupioną. Teraz rozglądamy się za naukami przedślubnymi - by było w miarę szybko i znośnie. Jak najszybciej je zrobić i myśleć spokojnie nad dograniem całej organizacji ślubu i wesela. Co do kosmetyczki i fryzjerki nadal nie wiem. Chyba pójdę do fryzjera na fitness na mikołowską. Fryzura kosztuje ok 100 zł i w tym są 2 próbne. A z makijażem - to nie wiem- jestem w tej kwestii wymagająca więc obawiam się że ciężko będzie o efekt który by mnie zadowolił.

Edytowane przez buzka86
Czas edycji: 2011-01-11 o 21:26
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:43   #4429
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Ślub mam 30 lipca br. Wstępnie załatwione mamy wszystko - mszę, salę, dj-a. Suknię też mam kupioną. Teraz rozglądamy się za naukami przedślubnymi - by było w miarę szybko i znośnie. Jak najszybciej je zrobić i myśleć spokojnie nad dograniem całej organizacji ślubu i wesela. Co do kosmetyczki i fryzjerki nadal nie wiem. Chyba pójdę do fryzjera na fitness na mikołowską. Fryzura kosztuje ok 100 zł i w tym są 2 próbne. A z makijażem - to nie wiem- jestem w tej kwestii wymagająca więc obawiam się że ciężko będzie o efekt który by mnie zadowolił.
Ja tam chodze sie obcinać od jakiegoś czasu, ale jak kiedys powiedziałam, że nie mam wymyslonej fryzury i żeby mi coś wymyśliła to stwierdziłą że podetnie mi tylko końcówki
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 11:19   #4430
mangelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
ale czy nie macie namiarów też na takie śliczne ale w pobliżu Orzesza, Mikołowa, bo boję się o transport
Ja juz jestem po rozmowach z paroma cukierniami... i wstepnie zdecydowana na bonczyka z myslowic (www.bonczyk.pl)
rozmawialam z pania Ola z tej cukierni powiedziala ze z transportem do Rybnika nie bedzie problemu... zrezygnowalam z tortu który na poczatku mi sie podobał a wybralam taki 5 pietrowy: na górze tort do pokrojenia maly natomiast na pozostalych pietrach (paterach) beda mini torty w ilosci 150 caly w pastelach .... nie pokaze wam zdjecia na razie.... bo caly powstanie wedlug mojego pomyslu... trzymajcie kciuki i przyznam ze na poczatku cukiernia nie chciala sie tego podjac wiec zaczelam znowu jezdzic po innych niestety z marnym skutkiem, i na szczescie dostalam telefon ze wykonaja taki tort. teraz tylko czekac na efekt, mam nadzieje eksperyment sie uda i pacjent przezyje.

a na marginesie ktos sie wybiera na targi do Spodka?
musze zrobic jeszcze rekonesans fotograficzny wiec sie wybieram.
mangelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:51   #4431
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

mangelia
bardzo fajnie brzmi Twoj pomysł!


kajasia222
duzo osob mi polecialo fryzjer na krakowskiej w MIkołowie i Atelier urody tez w miko, tam podobno Grzegorz jest swietny
ja tam jeżdżę się ciąć ale niestety oba te zakłady mi odmówily, bo mam wesele w niedziele

w fitnessie nie bylam u fryzjera nie wiem jak tam jest
a u kogo zamawiłas na allego te zaproszenia? byłam tam wczoraj , głowa boli od wyboru

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
mangelia
bardzo fajnie brzmi Twoj pomysł!


kajasia222
duzo osob mi polecialo fryzjer na krakowskiej w MIkołowie i Atelier urody tez w miko, tam podobno Grzegorz jest swietny
ja tam jeżdżę się ciąć ale niestety oba te zakłady mi odmówily, bo mam wesele w niedziele

w fitnessie nie bylam u fryzjera nie wiem jak tam jest
a u kogo zamawiłas na allego te zaproszenia? byłam tam wczoraj , głowa boli od wyboru
wkoncu tez sie umówiłam z tą Panią Basią, na marzec
ta Pani Maja coś nie bardzo odpisuje,
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:22   #4432
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
mangelia
bardzo fajnie brzmi Twoj pomysł!


kajasia222
duzo osob mi polecialo fryzjer na krakowskiej w MIkołowie i Atelier urody tez w miko, tam podobno Grzegorz jest swietny
ja tam jeżdżę się ciąć ale niestety oba te zakłady mi odmówily, bo mam wesele w niedziele

w fitnessie nie bylam u fryzjera nie wiem jak tam jest
a u kogo zamawiłas na allego te zaproszenia? byłam tam wczoraj , głowa boli od wyboru

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



wkoncu tez sie umówiłam z tą Panią Basią, na marzec
ta Pani Maja coś nie bardzo odpisuje,
Posle Ci na PW od kogo mamy zaproszenia, ja chyba sie umówie na próbną na ten fitness, myślę też nad tą Panią Basią...
Cytat:
Napisane przez Madziulinka Pokaż wiadomość

Fotograf też fajny i w dodatku mój mąż www.slawekstaniek.com

Pozdrawiam
A to mi tak na reklamę zalatuje a reklama na wizażu jest płatna...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:50   #4433
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kajasia222
a kiedy idziesz? zrob zdjecia jestem ciekawa jak robi, a ile kosztuje?
wiem , że od jakieggoś czasu są tam nowe fryzjerki, wogóle nowy zakład ale nei wiem skąd się wzieły ani nic o nich
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:07   #4434
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam,
Też biorę ślub w tym roku i niestety mam wielki problem z kamerzystą. Czy możecie kogoś polecić? Kogo macie i w miarę za rozsądną cenę
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:26   #4435
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez bzycunka Pokaż wiadomość
Witam,
Też biorę ślub w tym roku i niestety mam wielki problem z kamerzystą. Czy możecie kogoś polecić? Kogo macie i w miarę za rozsądną cenę
Witaj

a kiedy ślubujesz ? gdzie macie wesele ?

ja mam takiego => http://www.tomaszwachowski.com , film HDV koszt 2000 zł z Rybnika, jest jeszcze opcja 1500 zł i 2500 zł za Full HD
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:08   #4436
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witaj

a kiedy ślubujesz ? gdzie macie wesele ?

ja mam takiego => http://www.tomaszwachowski.com , film HDV koszt 2000 zł z Rybnika, jest jeszcze opcja 1500 zł i 2500 zł za Full HD
Te 1500zł obejmuje pewnie przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin, a czy plener też?
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 23:08   #4437
bzycunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ślub mamy 03.09. więc najwyższa pora na kamerzystę, zwłaszcza, że wielu już nie ma czasu. A wesele odbędzie się w Riding Club ( Radzionków)
bzycunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:21   #4438
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
kajasia222
a kiedy idziesz? zrob zdjecia jestem ciekawa jak robi, a ile kosztuje?
wiem , że od jakieggoś czasu są tam nowe fryzjerki, wogóle nowy zakład ale nei wiem skąd się wzieły ani nic o nich
Niewiem kochana kiedy pójdę, w przyszłym tyg się tam przejdę, ale w fitnesie jest tylko jedna fryzjerka od początku powstania zakładu, czy my mówimy o tym samym zakładzie? Z tego co wiem to fryzura ślubna 100zł próbna 80zł ale któraś z wizażanek pisała, że robi dwie próbne.
Odpisała mi też P. Maja makijażystka, któraś z wizażanek o niej pisała podrożała o 10 zł i za dojazd dodatkowo się płaci, gratis jest tylko na terenie rybnika.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 10:51   #4439
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja mam tego fotografa i kamerzyste http://bgfoto.pl/ wzielam go z polecen dziewczyn z wizazu bo kilka osob go juz tu mialo i chwalilo
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 12:52   #4440
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Czystą de luxe, to jest w Realu po 17,99
myśy w takiej cenie kupili już dawno

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość

A nam proboszcz nic nie powiedział prócz marudzenia że nie powinniśmy mieć mszy, moze powie nam po naukach w lutym
ja tu w orzeszu mam kilka hurtowni i musze jechac zerknąć na ceny i czy ewentualnie bede mogłą oddać po weselu. Co to ten balsam pomorski? Jakie kolorowe alkohole kupujecie??
a to czemu nie powinniście mieć mszy?? bo macie ślub cywilny?? chyba na głowę upadł. powinien się cieszyć że bierzecie ślub kościelny..

Cześć!!!
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.