Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 21:50   #4501
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez HEXISELLA Pokaż wiadomość
UWAGA! Wysyłam nasz tort;-)
Mi się osobiście takie torty nie podobają ale co kto lubi.
My będziemy mieć tort w stylu angielskim
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:07   #4502
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witajcie

ja i mój narzeczony ślubować będziemy 29 kwietnia 2011 r

A oświadczył mi się 25 grudnia 2010 r
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 05:50   #4503
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez HEXISELLA Pokaż wiadomość
KAJASIU!

Dziękuje pięknie za instruktaż. Posłałam swego tortu oblicze. Mam nadzieję ,że choć trochę się Wam spodoba. wiadomo, każdy ma inny gust i preferencje;-) Przypomnę tylko,że tort nazywa się Fantazja i jest dziełem cukierni M&M ze Świętochłowic[COLOR="Silver"]
!
Nie ma za co Bardzo ładny tort jednak nie w moim stylu zupełnie... moja siostra taki miała.

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Mi się osobiście takie torty nie podobają ale co kto lubi.
My będziemy mieć tort w stylu angielskim
My też jak sie uda
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 05:58   #4504
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość

A gdzie znajde sklepy Intimisimi? Bo nie umiem zlokalizować.
Tak jak napisano wcześneij w Silesia City Center w Katowicach na pewno jest. Innej lokalizacji nie znam.

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
dzięki
też tam sprawdzę w takim razie zwłaszcza ze mam duużo bliżej
A te spotkania ile trwają?
Płaciliście za nauki?
(wiem że dużo pytań zadaję )
Pierwsze było dośc długie, ok 2 - 2,5 h. a z księdzem chyba po godzince, półtorej. Nic nie płaciliśmy

Hexisella tort ładny, choć ja mam jakąś awersję do stojaków, nie do końca mi się podobaja.
ja zastanawiam się nad takim jak niżej. Zamówiłam na sobotę mały taki tort (bo jest okazja), zobacze jak wykonają i potem zdecyduję się czy zamówić. Oczywiście jade też na degustację smaków, ale myślę o czekoladowo wiśniowym - nie będzie biały w środku, a co ;p
Tylko te kropki na torcie bym chyba wyrzuciła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obr.jpg (44,7 KB, 27 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-01-20 o 06:06
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:43   #4505
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Hexisella tort ładny, choć ja mam jakąś awersję do stojaków, nie do końca mi się podobaja.
ja zastanawiam się nad takim jak niżej. Zamówiłam na sobotę mały taki tort (bo jest okazja), zobacze jak wykonają i potem zdecyduję się czy zamówić. Oczywiście jade też na degustację smaków, ale myślę o czekoladowo wiśniowym - nie będzie biały w środku, a co ;p
Tylko te kropki na torcie bym chyba wyrzuciła.
Niezbyt mi się podoba to zdobienie, chyba że np. miałoby korespondować z wyglądem zaproszeń, to czemu nie
Nasz tort też będzie czekoladowo-wiśniowy, tylko w cukierni pani powiedziała, że dolne piętro musimy wybrać inne, bo już sprawdzili, że niestety dolne piętro z wiśniami siada pod naporem dwóch pozostałych. Może to zależy od kremu, nie wiem. Musicie dopytać jak to będzie wyglądać.

Też nie podobają mi się torty na stojakach.

PS. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czym charakteryzuje się tort w stylu angielskim? Zawsze się zastanawiam jak o tym piszecie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2011-01-20 o 08:46
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:51   #4506
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hexisella tort ładny, choć ja mam jakąś awersję do stojaków, nie do końca mi się podobaja.
ja zastanawiam się nad takim jak niżej. Zamówiłam na sobotę mały taki tort (bo jest okazja), zobacze jak wykonają i potem zdecyduję się czy zamówić. Oczywiście jade też na degustację smaków, ale myślę o czekoladowo wiśniowym - nie będzie biały w środku, a co ;p
Tylko te kropki na torcie bym chyba wyrzuciła.[/QUOTE]

AMANDI,

super się prezentuje Twój wybranek tort. Jeśli jest tak samo smaczny - rewelacja. Przyznam szczerze, że ja nie skupiałam się na torcie. Dostałam namiar na cukiernię (od dobrego kucharza). A że te osoba godna zaufania, skorzystałam s tej rekomendacji. Tort musiał się ładnie prezentować i być lekkim smakołykiem. To właściwie był jedyny warunek.

Wyznaję, że całokształt przygotowań irytował mnie mocno, Chciałam tylko Kościół, poczęstunek w plenerze i do domu. W rezultacie (pod namowa rodziców) zrobiliśmy do północy.Postawiłam na atmosferę, na uczynienie Innych- Gosci ważnymi w tym dni. I wydaje się, że efekt został osiągnięty.I wiem na pewno, że byłam odmienna panna młodą - szybkie decyzje, rach -ciach, co przypadło do gustu. Ponieważ pracowałam do piątku przed ślubem, wszystko było w pędzie.Nawet spałam tylko 2 godziny. Z perspektywy czasu, może przygotowałabym wszystko inaczej, lecz śluby nie są dla mnie. I -przynajmniej dlatego- mam nadzieję, że to ten pierwszy i ostatni raz ;-)
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:29   #4507
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez HEXISELLA Pokaż wiadomość

AMANDI,

super się prezentuje Twój wybranek tort. Jeśli jest tak samo smaczny - rewelacja. Przyznam szczerze, że ja nie skupiałam się na torcie. Dostałam namiar na cukiernię (od dobrego kucharza). A że te osoba godna zaufania, skorzystałam s tej rekomendacji. Tort musiał się ładnie prezentować i być lekkim smakołykiem. To właściwie był jedyny warunek.

Wyznaję, że całokształt przygotowań irytował mnie mocno, Chciałam tylko Kościół, poczęstunek w plenerze i do domu. W rezultacie (pod namowa rodziców) zrobiliśmy do północy.Postawiłam na atmosferę, na uczynienie Innych- Gosci ważnymi w tym dni. I wydaje się, że efekt został osiągnięty.I wiem na pewno, że byłam odmienna panna młodą - szybkie decyzje, rach -ciach, co przypadło do gustu. Ponieważ pracowałam do piątku przed ślubem, wszystko było w pędzie.Nawet spałam tylko 2 godziny. Z perspektywy czasu, może przygotowałabym wszystko inaczej, lecz śluby nie są dla mnie. I -przynajmniej dlatego- mam nadzieję, że to ten pierwszy i ostatni raz ;-)
Zazdroszczę umięjętności szybkiego podejmowania decyzji. Ja jestem tak niezdecydowana, że wybieram wybieram i dopiero jak mam nóż na gardle (z terminem) to się decyduję. A potem jeszczze roztrząsam czy nei lepiej było postawić na tamto czy siamto. Nie znosze tego w sobie ;/

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Niezbyt mi się podoba to zdobienie, chyba że np. miałoby korespondować z wyglądem zaproszeń, to czemu nie
Nasz tort też będzie czekoladowo-wiśniowy, tylko w cukierni pani powiedziała, że dolne piętro musimy wybrać inne, bo już sprawdzili, że niestety dolne piętro z wiśniami siada pod naporem dwóch pozostałych. Może to zależy od kremu, nie wiem. Musicie dopytać jak to będzie wyglądać.

Też nie podobają mi się torty na stojakach.

PS. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czym charakteryzuje się tort w stylu angielskim? Zawsze się zastanawiam jak o tym piszecie
Cenna informacja z tą dolną warstwą tortu a propo smaku - na pewno o to zapytam w cukierni Myślałam jeszcze o czekoladowo-orzechowym
A najbardziej co do tej mojej wynalezionej cukierni martwię się o to, ze tort jechałby z Bielska do Katowic... Niby mają zasieg, niby nei ma problemu, ale to jednak duzo kilometrów, dużo dziur. Choć wiadomo tort tak czy siak dojechać kawałek musi i zawsze coś mu się może stać. Może by dzień wcześneij przywiexli, jak coś pójdzie nei tak, to będą piec kolejny przez noc ;p
Jejku, jeszcze uprawiam czarnowidztwo ;/
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-01-20 o 10:35
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 10:31   #4508
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SuavementeBesame Pokaż wiadomość
Witajcie

ja i mój narzeczony ślubować będziemy 29 kwietnia 2011 r

A oświadczył mi się 25 grudnia 2010 r
Witaj na wątku

co już macie załatwione ? gdzie wesele ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:29   #4509
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SuavementeBesame heej

Kobiety macie wybrane bukiety ??Pokazcie
Ja jestem zimną blondynką, bede miala suknie jak pokazywalam - delikatne jasne ecru - jak myslicie jaki kolor bukietu? Myslalam nad kolorowym,ale pastelowym,doradzcie prosze,tylko nie Czerwone
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:08   #4510
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

"Witaj na wątku

co już macie załatwione ? gdzie wesele ? "

Hey

Mamy już salę (Finezja w Kuźnicy Podleśnej), w kościele też już większość spraw załatwionych: dzień, godzina mszy. Jesteśmy w trakcie nauk przedmałżeńskich (ale tam czasem głupoty gadają).
Na początku lutego wpłacamy zaliczkę za Dj-a oraz kamerzystę.

Niestety nie potrafimy zdecydować się na fotografa (taniego, acz dobrego). Może kojarzycie jakiegoś super ze Śląska??!!

No i co do krawcowej nie mogę jakoś znaleźć takiej 100% odpowiedniej.

A to moja suknia: spódnica z tiulu _ góra z ramiączkami.

I jak wam się podoba takie połączenie??

Buziaczki dla was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gown_394.jpg (25,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia4.jpg (20,4 KB, 19 załadowań)
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 15:18   #4511
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez HEXISELLA Pokaż wiadomość
PATIO PARK to dawne ZIELONE OCZKO w PARKU KOSCIUSZKI w katowicach. Miejsce- stylowe, pełne uroku i ciepła. Obsługa kelnerska- w pełni profesjonalna i dyskretna. Szefowe- Pani Monika i Jej mama są ekspertami w dziedzinie prowadzenia restauracji i organizacji przyjęć. Menu ustala się wspólnie, moga byc tradycje na stole , a moga byc nowosci np fontanny czekoladowe z owocami do maczania (palce lizać). Wina pycha- pięknie podane , bo w karafkach. Niestety ich wina i sa te z górnej pólki, zatem cena wysoka. Sala ustrojona wg wczesniej ustalonych kolorów. Kompozycje kwiatowe i stroiki robi pani plastyk i jest to w cenie przyjęcia.
Atmosfera świetna! Wystrój także i cała okolica- to w końcu park!

Cista i soki, wszystko Wam Patio Park zorganizuje. Cena, niestety ok 250 zł za osobę, ale za luksusy się płaci.
Ja polecam, bo byliśmy bardzo zadowoleni z kompleksowej usługi: oklaski:
byłam tam jako gość w zeszłym roku i szczerze to nie podzielam entuzjazmu Sala sama w sobie nie jest zła chociaż wystrój przeciętny, jedzenie ujdzie (np. obiad dostaliśmy zimny), obce osoby pałętające się po sali i w okół - jeśli cena talerzyka jest taka jak podajesz to moim zdaniem jest zawyżona w stosunku do jakości... Luksusów nie zauważyłam

Od razu mówię, że nie chcę wszczynać pustych dyskusji - to są moje spostrzeżenia i opinie co do tej sali po weselu na którym byłam. Może komuś się przydadzą.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 17:28   #4512
anoxee
Zadomowienie
 
Avatar anoxee
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 855
GG do anoxee
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SuavementeBesame Pokaż wiadomość
"Witaj na wątku

co już macie załatwione ? gdzie wesele ? "

Hey

Mamy już salę (Finezja w Kuźnicy Podleśnej), w kościele też już większość spraw załatwionych: dzień, godzina mszy. Jesteśmy w trakcie nauk przedmałżeńskich (ale tam czasem głupoty gadają).
Na początku lutego wpłacamy zaliczkę za Dj-a oraz kamerzystę.

Niestety nie potrafimy zdecydować się na fotografa (taniego, acz dobrego). Może kojarzycie jakiegoś super ze Śląska??!!

No i co do krawcowej nie mogę jakoś znaleźć takiej 100% odpowiedniej.

A to moja suknia: spódnica z tiulu _ góra z ramiączkami.

I jak wam się podoba takie połączenie??

Buziaczki dla was
Nie miał ksiądz obiekcji, że ślub w piątek?
__________________
- Pierwszy i podstawowy sprawdzian
stosunku człowieka do człowieka -


Leon
anoxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:02   #4513
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SuavementeBesame Pokaż wiadomość
"Witaj na wątku

co już macie załatwione ? gdzie wesele ? "

Hey

Mamy już salę (Finezja w Kuźnicy Podleśnej), w kościele też już większość spraw załatwionych: dzień, godzina mszy. Jesteśmy w trakcie nauk przedmałżeńskich (ale tam czasem głupoty gadają).
Na początku lutego wpłacamy zaliczkę za Dj-a oraz kamerzystę.

Niestety nie potrafimy zdecydować się na fotografa (taniego, acz dobrego). Może kojarzycie jakiegoś super ze Śląska??!!

No i co do krawcowej nie mogę jakoś znaleźć takiej 100% odpowiedniej.

A to moja suknia: spódnica z tiulu _ góra z ramiączkami.

I jak wam się podoba takie połączenie??

Buziaczki dla was

Ciekawe połączenie, choć nie w moim stylu. Patrząc na zdjęcie nie można się zorientować,że to 2 odrębne części.
Mogę polecić Ci Panią KRAWCOWĄ. "Sandra" Usługi Krawieckie Katarzyna Adamowicz

Kontakt
ul. Witosa 17, Katowice, tel. 604339645


PANI KASIA jest fachowcem, szyje szybko i precyzyjnie. Sugeruje, potrafi odradzić, jeśli widzi,ze coś pannie nie pasuje, mimo jej uporu. Ale nie jest natrętna. Polecam Panią Kasię i Jej umiejętności.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
byłam tam jako gość w zeszłym roku i szczerze to nie podzielam entuzjazmu Sala sama w sobie nie jest zła chociaż wystrój przeciętny, jedzenie ujdzie (np. obiad dostaliśmy zimny), obce osoby pałętające się po sali i w okół - jeśli cena talerzyka jest taka jak podajesz to moim zdaniem jest zawyżona w stosunku do jakości... Luksusów nie zauważyłam

Od razu mówię, że nie chcę wszczynać pustych dyskusji - to są moje spostrzeżenia i opinie co do tej sali po weselu na którym byłam. Może komuś się przydadzą.
ALBO JESZCZE TAKI ADRES
CREO MODA - TYCHY www.creomoda.pl

Szyły tam moje koleżanki i wyglądały imponujaco

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
SuavementeBesame heej

Kobiety macie wybrane bukiety ??Pokazcie
Ja jestem zimną blondynką, bede miala suknie jak pokazywalam - delikatne jasne ecru - jak myslicie jaki kolor bukietu? Myslalam nad kolorowym,ale pastelowym,doradzcie prosze,tylko nie Czerwone
Ja swój bukiet wybrałam na podsytawie zdjęcia z Internetu. Był piękny. Ja wybrałam storczyki (maja rózne odcienie). Storczykami maiłam ustrojony samochód, butonierki dla banów, w wazonach we włosach i w bukiecie
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:04   #4514
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
SuavementeBesame heej

Kobiety macie wybrane bukiety ??Pokazcie
Ja jestem zimną blondynką, bede miala suknie jak pokazywalam - delikatne jasne ecru - jak myslicie jaki kolor bukietu? Myslalam nad kolorowym,ale pastelowym,doradzcie prosze,tylko nie Czerwone
Ja jeszcze bukietu nie wybrałam, choć na pewno będzie to mocno odznaczający się bukiet w kolorze ciemnego różu, moze z zielonią czy fioletem. Podobają mi się w bukiecie np. piwonie, storczyki.
Podobny w załączniku - choć ten nie do końca jest dla meni idealny, chyab rażą mne tam te czerwone piwonie. A drugi bukiet mojej znajomej - ogromnei mi się podoba - z kwiaciarni w Bytomiu ( już chyba kiedyś o niej pisałam, ale wtedy nie wrzucałam zdjęcia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bridal_bouquet_side.jpg (131,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przygotowania (102).jpg (45,3 KB, 36 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 19:18   #4515
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dzięki za namiary

A czy Pani Katarzyna Adamowicz ma e-mail?

Dobrze by było od razu wysłać wzór sukni i dopytywać się o cenę.

Ps. jakie byście dodatki proponowały do mojej sukni?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze bukietu nie wybrałam, choć na pewno będzie to mocno odznaczający się bukiet w kolorze ciemnego różu, moze z zielonią czy fioletem. Podobają mi się w bukiecie np. piwonie, storczyki.
Podobny w załączniku - choć ten nie do końca jest dla meni idealny, chyab rażą mne tam te czerwone piwonie. A drugi bukiet mojej znajomej - ogromnei mi się podoba - z kwiaciarni w Bytomiu ( już chyba kiedyś o niej pisałam, ale wtedy nie wrzucałam zdjęcia)

Ten jasny bukiet jest przepiękny

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Nie miał ksiądz obiekcji, że ślub w piątek?

Oj miał obiekcje okropne !!
Ile musieliśmy się nasłuchać od niego; straszenia, że nie udzieli ślubu, próby łapówkarstwa , żalenie się, że jesteśmy grzesznikami ...

ale w końcu musiał nam ulec. Ksiądz nie może odmówić udzielenia ślubu - takie jest prawo.
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:15   #4516
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny, właśnie przypomniałam sobie o jeszcze jednej mega ważnej rzeczy - sesji plenerowej
Gdzie będziecie mieć/ miałyście? Jakieś ciekawe pomysły?


Będe miec sesję w innym dniu niż wesele, więc mam do dyspozycji fotografa na cały dzień. Jestem neimal zdecydowana na Pustynię Błędowską. Podobają mi się pary na tle złocistego piasku i błękitnego nieba - tylko żeby pogoda dopisała.
Ale chciałabym odwiedzić jeszcze jakieś inne miejsce najlepij jakiś pałacyk, może być zrujnowany. Coś na bardziej neibaanlne zdjęcia. Zalezy mi na zdjęciach we wnętrzach,a nie na tle pałacyku gdzies w parku. Super zdjęcia widziałam z Pałacu w Krowiarkach (na zdjęciu), tylko to w przeciwnym kierunku od pustyni i dość daleko..

Ciekawe zdjęcia też wychodza w Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. Industrialny klimacik, ale ja chyba się nei zdecyduję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4806796X.jpg (101,6 KB, 42 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-01-20 o 20:34
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:59   #4517
HEXISELLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

[QUOTE=SuavementeBesame;24 509673]Dzięki za namiary

A czy Pani Katarzyna Adamowicz ma e-mail?

Dobrze by było od razu wysłać wzór sukni i dopytywać się o cenę.

Ps. jakie byście dodatki proponowały do mojej sukni?[COLOR="Silver"]

PANI KASIA ADAMOWICZ, pewnie maila ma, ale ja nie posiadam. kontaktowałam się najpierw telefonicznie -pojechałam na spotkanie ze zdjęciem. pobrano wymiary, wzięto zaliczkę - 100 ł (rodzaj umowy).

Pani Kasia sama pozyskuje materiały- ma dojścia. Co do biżuterii to ja bym wybrała jakieś mieniące się kryształki. myślę, że to na końcu dopasujesz. Chociaż jak czytam wszystkie posty, to wiedzę, ile osób, tyle pomysłów na siebie i swoje ślubne image I dobrze, bo przecież każda z nas jest niepowtarzalna.

AMANDI,
w Tarnowskich Górach jest fotograf, który swoje pary zabiera na rejs po Skandynawii, an a pewno na Wyspę Borncholm.

Niektórzy wybierają też ZAMEK W MOSZNEJ I TAMTEJSZE OGRODY (wiosna kwitną tam magnolie), inni wolą BUJAKÓW ( koło Mikołowa), a jeszcze inni KRAKÓW. Ja miałam plener na wzgórzach w Bielsku i w Wiśle. Był to czas szaleństwa i romantyzmu- przednia zabawa. Żałuję ,że na mam zdjęć w wodzie.

Niektórzy też wybierają na plener PAPROCANY lub POGORIĘ
HEXISELLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:34   #4518
sweetbe
Raczkowanie
 
Avatar sweetbe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 283
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

muminek82

bardzo fajna suknia! ja sama mam ubozsza nie lubie za duzo miec , wole proste
zobacz w załączeniu

niestety te mamy takie są, mam to samo

kajasia222
ja mam ten sam problem, moj TZ robi na zmiany ale na takie co sie wogole nie widzimy, a teraz jeszcze sie rozchorował i niepojdziemy w sobote na te torty. także sama też nie wiem kiedy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (17,4 KB, 49 załadowań)
__________________

21.08.2011 Nasz ślub

sweetbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:56   #4519
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
muminek82

bardzo fajna suknia! ja sama mam ubozsza nie lubie za duzo miec , wole proste
zobacz w załączeniu

niestety te mamy takie są, mam to samo

kajasia222
ja mam ten sam problem, moj TZ robi na zmiany ale na takie co sie wogole nie widzimy, a teraz jeszcze sie rozchorował i niepojdziemy w sobote na te torty. także sama też nie wiem kiedy...

Bardzo ładna sukienka... też na początku chciałam skromną, ale po szaleństwach mojej rodziny oraz wyliczeniu na oko kosztów uszycia (skromniejsza okazała się droższa, gdyż była z koronki) wybrałam z tiulu.

Co do partnera to już za parę dni będę mieć to samo... w pracy wielkie zmiany i będę mieć na popołudniowe godziny w tygodniu jak i w weekendy, a mój luby pracuje do południa, czyli generalnie prawie 7 dni w tygodniu będziemy się mijać.... Jak ja to wytrzymam
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 10:18   #4520
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

sweetbe bardzo ładna suknia!moja w salonie kosztowała 2800zł,wiec ja szyje i razem z welonem zapłace 1500zł z czego jestem bardzo zadowolona
Witaj SuavementeBesame!widzę że masz ślub dzień przede mną
ten czas tak szybko leci, jeszcze nie mam pomysłu na bukiet nie mam butów bielizny itd.ale narazie bez paniki postaram się to jakos ogarnąć
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:31   #4521
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
sweetbe bardzo ładna suknia!moja w salonie kosztowała 2800zł,wiec ja szyje i razem z welonem zapłace 1500zł z czego jestem bardzo zadowolona
Witaj SuavementeBesame!widzę że masz ślub dzień przede mną
ten czas tak szybko leci, jeszcze nie mam pomysłu na bukiet nie mam butów bielizny itd.ale narazie bez paniki postaram się to jakos ogarnąć

Hey

Też jeszcze praktyczni nic nie mam, póki co to wybrana sukienka ale nawet krawcowej nie mam wybranej tak na 100%
Nie mówiąc o butach, bieliźnie, bukiecie, biżuterii, fryzjerki itp itd...

aż głowa boli ile trzeba załatwić a jak mało czasu
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:46   #4522
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SuavementeBesame Pokaż wiadomość
Hey

Też jeszcze praktyczni nic nie mam, póki co to wybrana sukienka ale nawet krawcowej nie mam wybranej tak na 100%
Nie mówiąc o butach, bieliźnie, bukiecie, biżuterii, fryzjerki itp itd...

aż głowa boli ile trzeba załatwić a jak mało czasu
Tylko spokój może nas uratować ale z krawcową radze Ci podjąć decyzje jak najszybciej ja mam mieć gotową suknie na 20 kwietnia,niektóre krawcowe szyją też dla dzieci komunijnych i mają ciężko z terminami.
Ps.ja mam tylko nadzieje że będzie piękna pogoda
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:52   #4523
SuavementeBesame
Raczkowanie
 
Avatar SuavementeBesame
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 124
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
Tylko spokój może nas uratować ale z krawcową radze Ci podjąć decyzje jak najszybciej ja mam mieć gotową suknie na 20 kwietnia,niektóre krawcowe szyją też dla dzieci komunijnych i mają ciężko z terminami.
Ps.ja mam tylko nadzieje że będzie piękna pogoda

O tym samym dziś myślałam... o pogodzie. Byle by nie padało

No a marzeniem byłby słoneczny dzień

Ps. jaką i skąd masz krawcową?
__________________
poznaliśmy się: 28.09.2008 r.

zaręczyliśmy się: 25.12.2010 r.

ślubowaliśmy w USC: 11.02.2011 r.

ślubowaliśmy w kościele: 29.04.2011 r.

http://s6.suwaczek.com/20110429291120.png
SuavementeBesame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:07   #4524
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

www.madeline.slask.pl Pani Agata jest bardzo miła, mi ją poleciły dwie kuzynki które szyły u niej suknie na ślub.Widziałam je i bardzo mi sie podobały,wystarczy jej przyniesc zdjęcie z katalogu pomoze wybrać materiał i wszystko robi tak jak chce klientka,sam salonik wygląda troche jak" za komuny" ale dla mnie ważne jest to że dobrze szyje no i oczywiście cena tez ma znaczenie polecam!
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 21:09   #4525
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SuavementeBesame wybieraj sie lepiej do tej krawcowej,ja tez na ostatni moment,ale suknie zamówiłam 2 tygodnie temu a będzie uszyta w połowie maja.. Życzę powodzenia, bo czasu zostało niewiele.
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:15   #4526
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sweetbe Pokaż wiadomość
muminek82

bardzo fajna suknia! ja sama mam ubozsza nie lubie za duzo miec , wole proste
zobacz w załączeniu

niestety te mamy takie są, mam to samo

kajasia222
ja mam ten sam problem, moj TZ robi na zmiany ale na takie co sie wogole nie widzimy, a teraz jeszcze sie rozchorował i niepojdziemy w sobote na te torty. także sama też nie wiem kiedy...
sweetbe ja nas umówiłam na środę na degustację i zagroziłam, że jak nie załatwi u prezesa skonczenia pracy o 14 to żadnego ślubu nie będzie mam dość, że za każdym razem jak mamy coś załatwić to jest problem bo ma nadgodziny...
Sukienkę masz bardzo ładną, przymierzałam ją albo bardzo podobną jako pierwsza w życiu
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 08:25   #4527
domik86
Raczkowanie
 
Avatar domik86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 71
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witajcie dziewczyny!
Czy mogę do Was dołączy jako pół-ślązaczka, pół-zagłębianka?
Mój ślub będzie 18.06 w Tarnowskich Górach
domik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:52   #4528
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez domik86 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Czy mogę do Was dołączy jako pół-ślązaczka, pół-zagłębianka?
Mój ślub będzie 18.06 w Tarnowskich Górach
Witaj!
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:00   #4529
anonietka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny a możecie polecić jakąś dobrą fryzjerkę? (ja jestem z Gliwic), która potrafi zrobić naprawdę fajną, ciekawą fryzurkę pod konkretną pannę młodą, a nie tak, że każdej robi prawie to samo.
anonietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:42   #4530
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hexisello - miałaś "mojego" DJ-a Widzę, że polecasz, a powiesz coś więcej?
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.