kręcone cienkie włosy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-22, 18:07   #1
alic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2

kręcone cienkie włosy???


Bardzo was proszę o pomoc, mam naturalnie kręcone ale raczej cienkie włosy. Ładnie wyglądają tylko przez kilka godzin po umyciu i wtarciu w nie pianki lub żelu. Jednak na drugi dzień nic nie zostaje z loczków więc je rozczesuje i mam na głowie siano. Mycie codziennie rano głowy odpada - musiałabym chyba wstawać przed piątą rano!!! Może pomogłoby mi ścięcie włosów na krótko? Ale jak? Co by mi pasowało? Bardzo proszę o pomoc i podpowiedź! Dzięki!
alic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 22:58   #2
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: kręcone cienkie włosy???

Miałam identyczny problem,cienkie kręcone włoski,które dobrze wyglądały tylko po myciu.Co ja z nimi nie robiłam,przetestowałam chyba wszystkie dostępne kosmetyki do loczków.W końcu się wkurzyłam i ścięłam je na krótko i jestem w końcu zadowolona z moich włosów,ale loczków juz nie mam.To jest fryzura modelki reklamującej salon Camille Albane,niestety nie mam zdjęcia.U mnie w mieście są bilbordy z tą reklamą to może wiesz o czym mówię.Fryzura jest idealna dla takich własnie włosków,cienkich i kręconych lekko.Kurcze szukałam w necie tego zdjęcia,ale nie ma.Może ktoś wie o co chodzi i ma fotkę?
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 14:48   #3
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: kręcone cienkie włosy???

Znalazłam podobne fryzurki,chodzi o to ,żeby były mocno wycieniowane.Dzięki temu prawie wogle nie wymagają układania,bo same się układają ,wystarczy odrobinka wosku,są poza tym bardzo sympatyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura 18.jpg (19,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 10.jpg (22,8 KB, 99 załadowań)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 14:53   #4
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: kręcone cienkie włosy???

Jeszcze jedna fryzurka ,trochę dłuższe włoski,też mocno wycieniowane.Ale wydaje mi się ,że trzeba mieć gęstsze włosy,żeby ta fryzurka dobrze wyglądała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w11.jpg (17,5 KB, 88 załadowań)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 17:08   #5
slonq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
GG do slonq
Re: kręcone cienkie włosy???

Moim zdaniem pasowała by ci grzywka i lekko pocieniowane włoski, ale wtedy bys musiała je lekko wyprostować.
slonq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 22:07   #6
alic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2
Re: kręcone cienkie włosy???

Dziękuję za odpowiedź, niestety nie wiem o jakiej fotce mówisz, ale pocieszyłam się, że krótka fryzura może i dla mnie będzie wybawieniem. Mam nadzieję, że wkrotce coś dla siebie znajdę. Pozdrawiam!
alic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.