Bez niej nic nie ma sensu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 21:42   #1
Maciejowski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 42

Bez niej nic nie ma sensu


Zauważyłem, że wypowiadają się tu nie tylko kobiety i nie tylko one mają problemy, dlatego i ja postanowiłem się wygadać, kolegom raczej bym tego wszystkiego nie powiedział, a potrzebuję rady.
Widzę wiele wątków o zdradzie, ale chciałem, abyście do mojego problemu podeszły indywidualnie.
Ze swoją ukochaną (byłem) 2,5 roku. Mamy po 22 lata, studiujemy w tym samym mieście, byliśmy naprawdę świetną parą. Ponad miesiąc temu na domówce prawie zdradziłem swoją ukochaną. wiem, ze brzmi banalnie to "prawie", ale po wypiciu bardzo sporej ilości alkoholu całowałem się z koleżanką (podobałem jej się od dawna), wylądowaliśmy u niej w pokoju, rzuciła mnie na łóżko i rozpięła rozporek i sama sie rozebrala. Wtedy coś mnie tknęło, że nie mogę tego zrobić, wstałem i wyszedłem, ledwo ledwo, bo byłem strasznie pijany.
Nie mogłem sobie z tym poradzić i ostatnio powiedziałem o tym mojej dziewczynie. Nie chce mnie znać, zmieszała mnie z błotem.
Staram się jak mogę, robię naprawde wszystko, ale ona nie chce o mnie nawet słyszeć. Raz rozmawialiśmy o tym jak się uspokoiła, mówiła bardzo mądrze, ale i tak uswiadomiła mi, ze nic z tego nie będzie, ona nie da rady.
Kocham ją najbardziej na świecie. Wiem, ze to żałosne, ale nie chcialem jej zdradzić. w zyciu bym tego nie powtorzyl. Gdyby mi tylko wybaczyła, dała choc cień szansy..... Sama mi powiedziala, ze nie chce budowac zwiazku na braku zaufania i szacunku, ktorego juz do mnie nie ma.
A ja..... teraz ją tak strasznie docenilem, jest taka mądra i kochana, nigdy nikogo by nie zdradziła, do tego śliczna..... Ideał....
dziewczyny doradzcie mi co mam zrobic.... nie wytrzymam bez niej.
Rozmow było mnóstwo, jest nieugięta.
Maciejowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:48   #2
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez Maciejowski Pokaż wiadomość
Zauważyłem, że wypowiadają się tu nie tylko kobiety i nie tylko one mają problemy, dlatego i ja postanowiłem się wygadać, kolegom raczej bym tego wszystkiego nie powiedział, a potrzebuję rady.
Widzę wiele wątków o zdradzie, ale chciałem, abyście do mojego problemu podeszły indywidualnie.
Ze swoją ukochaną (byłem) 2,5 roku. Mamy po 22 lata, studiujemy w tym samym mieście, byliśmy naprawdę świetną parą. Ponad miesiąc temu na domówce prawie zdradziłem swoją ukochaną. wiem, ze brzmi banalnie to "prawie", ale po wypiciu bardzo sporej ilości alkoholu całowałem się z koleżanką (podobałem jej się od dawna), wylądowaliśmy u niej w pokoju, rzuciła mnie na łóżko i rozpięła rozporek i sama sie rozebrala. Wtedy coś mnie tknęło, że nie mogę tego zrobić, wstałem i wyszedłem, ledwo ledwo, bo byłem strasznie pijany.
Nie mogłem sobie z tym poradzić i ostatnio powiedziałem o tym mojej dziewczynie. Nie chce mnie znać, zmieszała mnie z błotem.
Staram się jak mogę, robię naprawde wszystko, ale ona nie chce o mnie nawet słyszeć. Raz rozmawialiśmy o tym jak się uspokoiła, mówiła bardzo mądrze, ale i tak uswiadomiła mi, ze nic z tego nie będzie, ona nie da rady.
Kocham ją najbardziej na świecie. Wiem, ze to żałosne, ale nie chcialem jej zdradzić. w zyciu bym tego nie powtorzyl. Gdyby mi tylko wybaczyła, dała choc cień szansy..... Sama mi powiedziala, ze nie chce budowac zwiazku na braku zaufania i szacunku, ktorego juz do mnie nie ma.
A ja..... teraz ją tak strasznie docenilem, jest taka mądra i kochana, nigdy nikogo by nie zdradziła, do tego śliczna..... Ideał....
dziewczyny doradzcie mi co mam zrobic.... nie wytrzymam bez niej.
Rozmow było mnóstwo, jest nieugięta.
Ona Cię nie chce i musisz to uszanować. Przekroczyłeś nieprzekraczalne dla niej granice. Też bym Cię nie chciała w takiej sytuacji. Przykro mi, ale niestety trzeba brać konsekwencje swoich czynów.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:51   #3
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

1. daj jej spokoj
2. nic nie walcz to bez sensu
3. mniej alkoholu
4. mniej alkoholu
5. mniej...
6. najlepiej w ogole.

alkohol nie jest usprawiedliwieniem dopoki oczami mrugasz...i rowniez mi przykro bo jak widac wszystko pamietasz...mozna bylo zbastowac ale gdzie tam...dales sie jak podpuszczone dziecko...

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-04-27 o 21:53
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:56   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Nie ma to jak obarczyć druga stronę swoim problemem :/

Nie pochwalam zdrady ale czasami lepiej trzymać język za zębami.

Brawo dla dziewczyny ,że jest twarda ,tym bardziej powinieneś żałowac ,że straciłes dziewczyne z charakterem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:57   #5
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

tutaj na forum pewnie tez zostaniesz zmieszany z blotem ale ja tego nie zrobie poniewaz zawsze w kazdej sytuacji staram sie zrozumiem ludzi, poczekaj moze musi wszystko przemyslec, daj jej troche czasu jesli Cie kocha byc moze wybaczy, przeciez do zdrady nie doszlo, przyznales sie a to duzy plus nie kazdy by to zrobil - swiadczy to o tym ze jedenak wyrzuty sumienia cie meczyly , kazdy z nas ma chwile slabosci wiec moze da ci szanse, zrobiles zle ale przeciez nie takie bledy ludzie popelniaja.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

Edytowane przez mirynka
Czas edycji: 2011-04-27 o 21:58
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:01   #6
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Jak zwykle alkohol jest jakimś głupim wytłumaczeniem. Całować miałeś się siłę, to i miej siłę ponieść konsekwencję swojego czynu
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:03   #7
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez Maciejowski Pokaż wiadomość
Rozmow było mnóstwo, jest nieugięta.
No to masz pozamiatane.

Pogodz sie z koncem i wyciagnij nauczke na przyszlosc - nie pij tyle na imprezach i nie caluj kolezanek.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 22:07   #8
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

może spójrz na tę sprawę z jej punktu widzenia.

po co ma być z tobą, skoro może mieć faceta, który nie będzie po pijaku całował się z inną?

sam napisałeś, że świetna z niej dziewczyna, więc zasługuje na równie fajnego faceta.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:20   #9
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

jak ktoś napisał: zacznij od ograniczenia alkoholu. albo najlepiej daruj sobie w ogole go. a potem zabiegaj o to, zeby do CIebie wrócila.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:35   #10
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
przeciez do zdrady nie doszlo
Jak dla kogo.

Na chwilę obecną decyzja należy do dziewczyny. Uszanuj to.

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2011-04-27 o 22:36
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:37   #11
Maciejowski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 42
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Wszystko bym zrobił, żeby mi wybaczyła. Z alkoholu też bym zrezygnował. Ale teraz wiem, że nie ma żadnych szans na to, żebyśmy byli razem. To niesamowite jak teraz ją doceniam, jaka była dla mnie dobra, a tak często się kłóciliśmy jak nie chciała, żebym pił, tym bardziej przy dziewczynach.
I to nieprawda, że po alkoholu robi się to, na co nie miałoby się ochoty na trzeźwo. Ja nie miałem ochoty najmniejszej. Byłem pijany, mogła zrobić ze mną wszystko. Czuje sie jak szmata. Moja ukochana ciągle powtarza, że się mnie brzydzi. To strasznie boli.....

Mówi się, że miłość ci wszystko wybaczy. Widocznie nie. naprawde tego nie chcialem, jakbym mogł cofnac czas to w zyciu bym tego nie zrobil, nigdyyy

Edytowane przez Maciejowski
Czas edycji: 2011-04-27 o 22:44
Maciejowski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 22:43   #12
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Też kopnęłabym faceta w tyłek po czymś takim choćby nie wiem jak udana para z nas była... Twoja dziewczyna to naprawdę cudowna kobieta z tego co piszesz, może mieć każdego i na pewno lepszego znajdzie a Ty naucz się kontrolować, musisz znać umiar
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:52   #13
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez Maciejowski Pokaż wiadomość
Wszystko bym zrobił, żeby mi wybaczyła. Z alkoholu też bym zrezygnował. Ale teraz wiem, że nie ma żadnych szans na to, żebyśmy byli razem. To niesamowite jak teraz ją doceniam, jaka była dla mnie dobra, a tak często się kłóciliśmy jak nie chciała, żebym pił, tym bardziej przy dziewczynach.
I to nieprawda, że po alkoholu robi się to, na co nie miałoby się ochoty na trzeźwo. Ja nie miałem ochoty najmniejszej. Byłem pijany, mogła zrobić ze mną wszystko. Czuje sie jak szmata. Moja ukochana ciągle powtarza, że się mnie brzydzi. To strasznie boli.....

Mówi się, że miłość ci wszystko wybaczy. Widocznie nie. naprawde tego nie chcialem, jakbym mogł cofnac czas to w zyciu bym tego nie zrobil, nigdyyy
więc jak to w końcu jest?

feralnego wieczoru alkohol odebrał ci moc wszelaką, ale jesteś pewien, że w przyszłości by się to nie powtórzyło?

i jeszcze jedno. skoro dziewczyna już wcześniej prosiła cię, żebyś nie pił, zwłaszcza przy kobietach, to znaczy, że już wcześniej musiałeś nieźle pajacować po alkoholu.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:00   #14
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

konsekwencje swoich czynow trzeba ponosic ja Ci tu nie pomoge bo najlepsze co mozesz dla niej zrobic to zostawic ja w spokoju.
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:03   #15
Maciejowski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 42
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Wiedziała, że po alkoholu jestem "łatwiejszy", zanim ją poznałem miałem na koncie kilka takich pijackich buziaków.
Przy okazji przekonałem się, jak łatwe są dziewczyny beznadziejnie korzystając z chwili i jak niewiele jest takich jak MOJA ukochana.
Wiem, że źle zrobiłem a piłem wtedy, bo to urodziny kumpla, bo miałem bardzo zły nastrój przez pare dni ....
Nie macie jakichś pomysłów jak mógłbym ją odzyskać? Chciałem ją zabrać nad morze, jak kumple, już wcześniej planowaliśmy, nie zgodziła się. Nie wytrzymam tak
Maciejowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:08   #16
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Twoja byla dziewczyna to fajna babka, jedna z niewielu madrych kobiet, ktore nie pozwalaja sie nie sznowac i rzucaja zdrajcow
Tobie niestety pozostalo tylko zalowac, ze taka fajna kobiete straciles przez wlasna glupote... miejmy tylko nadzieje, ze wyciagniesz wnioski z zaistnailej sytaucji i nie wywiniesz takiego numeru kolejnej dziewczynie... a tej daj juz spokoj na prawde, straciles swoja szanse... jak Ty sobie wyobrazasz dalszy zwiazek z nia, przeciez ja pewnie od samego patrzenia na Ciebie teraz mdli a co dopiero jak jej sie wyobraznia wlaczy...
bleee...
i dobrze powiedziala, ja tez bym dostala obrzydzenia do takiego faceta...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-04-27 o 23:10
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:09   #17
PaniKa92
Przyczajenie
 
Avatar PaniKa92
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Niestety też bym nie wybaczyła. Alkohol w żadnym wypadku nie usprawiedliwia naszych czynów- trzeba umieć się kontrolować, zarówno z umiarem w piciu jak i wtedy, gdy jest się "pod wpływem". Przykro mi.
PaniKa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:12   #18
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez Maciejowski Pokaż wiadomość
Wiedziała, że po alkoholu jestem "łatwiejszy", zanim ją poznałem miałem na koncie kilka takich pijackich buziaków.
Przy okazji przekonałem się, jak łatwe są dziewczyny beznadziejnie korzystając z chwili i jak niewiele jest takich jak MOJA ukochana.
Wiem, że źle zrobiłem a piłem wtedy, bo to urodziny kumpla, bo miałem bardzo zły nastrój przez pare dni ....
Nie macie jakichś pomysłów jak mógłbym ją odzyskać? Chciałem ją zabrać nad morze, jak kumple, już wcześniej planowaliśmy, nie zgodziła się. Nie wytrzymam tak
łatwe dziewczyny???

to ponoć ty byłeś ich zdobyczą, więc to ty byłeś "łatwy".
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:25   #19
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

chlopaku nie osmieszaj sie juz....

teksty ze "milosc wszystko wybaczy" lub "nie kocha sie za cos lecz mimo wszystko" to wsadz sobie do kieliszka bo to najlepiej umiesz...

jej daj spokoj juz sie nie ponizaj chociaz bo robisz z siebie idiote... masz nauczke na przyszlosc..zycze Ci konstruktywnych wnioskow

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-04-27 o 23:26
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 23:29   #20
Strawberry2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Fakt faktem zawaliłeś po całości jednak w porę chyba się opamiętałeś co robisz i wyszedłeś, no nie każdy facet by tak postąpił tylko już zdradził fizycznie i to jeszcze po alkoholu. Co prawda alkohol nie jest żadnym wytłumaczeniem.

Po pierwsze tak, sprawa jest bardzo świeża z tego co piszesz więc nie dziw się dziewczynie, że tak reaguje na Ciebie. To nie jest powiedziane, że Ci np. nie wybaczy.

Dziewczyny nie linczuje go tak bo widać, że facet ma jednak "coś' w głowie i, że żałuje. A jakby Was takie coś spotkało, jakbyście były na miejscu tego faceta. Nie mówcie, że żadna z Was nie zrobiła jakiejś głupoty w swoim życiu min. pod wpływem alkoholu. Jakby autorem tego wątku była dziewczyna to co zostałaby okrzyknięta "nieszanującą się ...", ale, że to facet no to musi być ta kobieca solidarność, nie...
Strawberry2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:41   #21
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

może pomyśl o niej, co ona czuje, a nie o sobie, ze ty tak nie wytrzymasz, pomyśl czego ona potrzebuje w takiej sytuacji, chyba bardziej odpoczynku od ciebie niż wycieczki z tobą, piszesz ze jest mądra a traktujesz ja jak idiotkę która wróci do ciebie bo zabierzesz ją nad morze, daruj sobie, zadna sztuczka nie pomoże, może za jakiś czas i kiedy naprawdę się zmienisz wtedy będziesz mógł spróbować
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:51   #22
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez Strawberry2010 Pokaż wiadomość
Fakt faktem zawaliłeś po całości jednak w porę chyba się opamiętałeś co robisz i wyszedłeś, no nie każdy facet by tak postąpił tylko już zdradził fizycznie i to jeszcze po alkoholu. Co prawda alkohol nie jest żadnym wytłumaczeniem.
no tak: niektórzy poszliby na całość, ale co z tego?

w tej sytuacji ważne, że są lepsi, którzy nie mają problemów z piciem i wiernością po pijaku.

Cytat:
Napisane przez Strawberry2010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie linczuje go tak bo widać, że facet ma jednak "coś' w głowie i, że żałuje. A jakby Was takie coś spotkało, jakbyście były na miejscu tego faceta. Nie mówcie, że żadna z Was nie zrobiła jakiejś głupoty w swoim życiu min. pod wpływem alkoholu.
fajnie, że zrozumiał, że źle postąpił. chociaż nie do końca zrozumiał, bo w sumie bardziej winne są te "łatwe" dziewczyny, które napastowały go po pijaku.

takie rzeczy nie spotykają, bo tu nie ma przypadku, a świadome działanie. dlatego mnie nic takiego nie spotkało i nie spotka. proste, nieprawdaż

i jeśli facetowi już wcześniej zdarzało się błaźnić po pijaku, to powinien nie pić i tyle. skoro pił, to znaczy, że godził się na wszystko, co z tego wyniknie.

Cytat:
Napisane przez Strawberry2010 Pokaż wiadomość
Jakby autorem tego wątku była dziewczyna to co zostałaby okrzyknięta "nieszanującą się ...", ale, że to facet no to musi być ta kobieca solidarność, nie...
uważasz, że to okrzyknięcie dziewczyny "nieszanującą się" też byłoby przejawem owej kobiecej solidarności???

Edytowane przez Wisnia34
Czas edycji: 2011-04-27 o 23:53
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 00:09   #23
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Współczuję Ci, ale wszystko ma swoje konsekwencje. Ucz się na błędach, żeby nie zranić kolejnej dziewczyny. Szacun dla babeczki, że Cię zostawiła. Jeśli naprawdę masz jakieś ciepłe uczucia w stosunku do niej zostawisz ją w spokoju i nie będziesz mieszał jej w głowie ani naprzykrzał się, bo - jak dobrze wiesz - zasługuje na kogoś lepszego niż Ty. Kogoś kto nie będzie "chodził do pokoju", dawał sobie grzebać w spodniach i lizał się na imprezach z kim popadnie. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Strawberry2010 Pokaż wiadomość
Jakby autorem tego wątku była dziewczyna to co zostałaby okrzyknięta "nieszanującą się ...", ale, że to facet no to musi być ta kobieca solidarność, nie...
Czy fakt, że facet udzielający się w wątku i będący tego samego zdania co większość dziewczyn oznacza, iż on również kieruje się kobiecą solidarnością?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 00:28   #24
Wisienkowa
Raczkowanie
 
Avatar Wisienkowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

A czy to jest pierwsza dziewczyna którą zdradziłeś? Bo całowanie się też jest w jakimś stopniu zdradą. Jeśli to nie jest pierwsza to chyba powinieneś dorosnąć do pewnych spraw.
Nic nie zrobisz żeby ona wróciła. Tylko czas leczy rany. Spróbuj z nią porozmawiać za kilka tygodni i pokaż że się poprawiłeś. Postaraj się żeby dotarły do niej informacje o tym, że nie upijasz się na imprezach i nie robisz już głupich rzeczy.
__________________
Będę mamą... O mamo!


Wisienkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 00:37   #25
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Ja jestem zwolenniczką dawania drugiej szansy chociaż nigdy nie doświadczyłam takiej sytuacji i nie wiem jak to u mnie wyglądałoby w praktyce. Aczkolwiek każdy ma swoje granice i swoją tolerancję na pewne sprawy, każdy zdradę pojmuje inaczej, dla jednego to koniec świata i jednemu się nie dziwię, że Ona straciła do Ciebie zaufanie i szacunek a i jedno i drugie to podstawa dobrego związku, z jednej strony to dobrze że byłeś wobec niej z tym szczery aczkolwiek jak widać ani Tobie ani jej na dobre to nie wyszło.
Jak powiedziało wiele osób przede mną konsekwencje musisz ponieść i najgorszym wyjściem byłoby narzucanie jej się i wymuszanie na niej własnego zdania, może daj jej czas, zdarza się że pomaga, Ona ochłonie, Ty też i może jednak jak wszystko na chłodno przekalkuluje to wyjdziesz jakoś na plusie chociaż jak widać nie zanosi się na to.
Pewne jest, że jak nawarzyłeś piwa to teraz musisz je wypić i niby alkohol jest "dobrym" wytłumaczeniem a zarazem bardzo słabym.
Wszystko zależy od niej, nie naskakuj na nią i zobaczysz co z tego wyjdzie.
Jeśli nic, zostanie Ci tylko pluć sobie w brodę.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2011-04-28 o 00:39
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 06:01   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Ona Cię nie chce i musisz to uszanować. Przekroczyłeś nieprzekraczalne dla niej granice. Też bym Cię nie chciała w takiej sytuacji. Przykro mi, ale niestety trzeba brać konsekwencje swoich czynów.
Amen.

Potraktuj to jako nauczkę na przyszłość i w kolejnym związku bądź naprawdę takim człowiekiem, jakim chciałbyś być. Nie zdradzaj - po prostu. Tłumaczenie się alkoholem jest słabe - chciałeś się w tej danej chwili całować z tą koleżanką (podobałeś jej się i widać to Ci się podobało) i to zrobiłeś. Następnym razem kontroluj się po alkoholu - da się, nawet jak człowiek się ledwo trzyma na nogach.

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jak zwykle alkohol jest jakimś głupim wytłumaczeniem. Całować miałeś się siłę, to i miej siłę ponieść konsekwencję swojego czynu
Dokładnie.

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Maciejowski Pokaż wiadomość
Wszystko bym zrobił, żeby mi wybaczyła. Z alkoholu też bym zrezygnował. Ale teraz wiem, że nie ma żadnych szans na to, żebyśmy byli razem. To niesamowite jak teraz ją doceniam, jaka była dla mnie dobra, a tak często się kłóciliśmy jak nie chciała, żebym pił, tym bardziej przy dziewczynach.
I to nieprawda, że po alkoholu robi się to, na co nie miałoby się ochoty na trzeźwo. Ja nie miałem ochoty najmniejszej. Byłem pijany, mogła zrobić ze mną wszystko. Czuje sie jak szmata. Moja ukochana ciągle powtarza, że się mnie brzydzi. To strasznie boli.....

Mówi się, że miłość ci wszystko wybaczy. Widocznie nie. naprawde tego nie chcialem, jakbym mogł cofnac czas to w zyciu bym tego nie zrobil, nigdyyy
Świeżo po zdradzie to się obieca gwiazdkę z nieba, gruszki na wierzbie i inne takie. Może dotrzymasz tych obietnic, a może nie, bo niestety - czas działa tak, że zaciera niemiłe wspomnienia, poczucie winy zanika, za to zostaje miła myśl, że fajnie było. Większość osób jak już raz zdradzi, to jednak przekracza pewną granicę - a każde kolejne jej przekroczenie przychodzi coraz łatwiej.

Teraz już wiesz, że miłość nie wszystko wybacza. Zresztą, wg niektórych jeżeli jest miłość, to pewnych zachowań po prostu nie ma. Medal ma dwie strony.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 06:30   #27
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Dla mnie to by była zdrada
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 06:36   #28
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Dziewczyny może zabrzmię naiwnie ale ja bym wybaczyła...
Owszem, całowanie się z inna też jest zdradą i pewnie też cholernie boli druga osobę ale dla mnie przemawia fakt, że chlopak się przyznał, że wyszedł w momencie, kiedy mogło stac się cos więcej...

Moim zdaniem jak się kogoś kocha i chce z nim być to czasami warto wybaczyć, szczególnie w takiej sytuacji.
Z drugiej strony jak się kogoś kocha to nie całuje się innej...no nic pozostaje Ci uczyć się na błędach, młody jesteś i pewnie spotkasz kolejną dziewcznę
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.


Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2011-04-28 o 06:40
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 08:09   #29
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Dziwi mnie to że chłopak prosi o rade a zostaje zmieszany z błotem ;/
Zrobił źle, bardzo źle ale widac że naprawde żałuje.

I moja rada jest taka że, jeśli wiesz chłopcze że nigdy wiecej jej nie skrzywdzisz to bądz cierpliwy i czekaj bo jeśli naprawde kocha to predzej czy później wybaczy )
__________________
  • Wykorzystaj swój gniew, zrób skok wiary
  • abyś upomniał się o swoją duszę, zanim będzie za późno



http://www.youtube.com/watch?v=y6NGk0y2u5w
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 08:12   #30
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Bez niej nic nie ma sensu

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny może zabrzmię naiwnie ale ja bym wybaczyła...
Owszem, całowanie się z inna też jest zdradą i pewnie też cholernie boli druga osobę ale dla mnie przemawia fakt, że chlopak się przyznał, że wyszedł w momencie, kiedy mogło stac się cos więcej...

Moim zdaniem jak się kogoś kocha i chce z nim być to czasami warto wybaczyć, szczególnie w takiej sytuacji.
Z drugiej strony jak się kogoś kocha to nie całuje się innej...no nic pozostaje Ci uczyć się na błędach, młody jesteś i pewnie spotkasz kolejną dziewcznę
Nie brzmisz naiwnie Wiadomo, to jest indywidualna sprawa czy ktoś wybacza zdradę czy nie.

Jednak dziewczyna jasno dała mu do zrozumienia, że go nie szanuje, że mu już nie zaufa, że nie wyobraża sobie budowania z nim niczego bez tych fundamentów.

A tak od siebie dodam, że może ona myśli "skoro zdradził to może jest taką szują, że również kłamie i wcale nie wyszedł w momencie, kiedy mogło stać się coś więcej"...skoro zaufanie całe przegrał to nie sądzę, żeby mu w 100% uwierzyła.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.