Cilest - zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 16:46   #241
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cilest - zbiorczy

od 16 dni też biorę cilest to moje pierwsze tabletki.. nie mam narazie ani nudności, ani depresji, ani plamieienia, ani niczego takiego, tylko strasznie śpiąca jestem w dzień.. jak się przynajmniej 1-2h nie zdrzemnę po szkole to jestem nie do życia. cera narazie robi mi niespodzianki jak zawsze. tylko na początku mnie strasznie brzuch bolał, nawet po okresie, ale ten był rzeczywiście wyjątkowo skąpy

zastanawia mnie tylko jedno.. nie wiem jak bolą jajniki, ale od niedawna mam coś takiego, że często jak leżę na brzuchu, czy lekko na boku, ale bardziej przechylona do przodu, czuję ból.. początkowo myślałam, że to może nerki, bo to raczej tak jakby z tyłu, przy plecach, ale potem sobie wydumałam, że może to jajniki.. no i się zastanawiam czy to ma coś wspólnego z tabletkami i czy powiedzieć o tym ginekologowi. jak myślicie?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:40   #242
gregarynka
Przyczajenie
 
Avatar gregarynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4
Dot.: Cilest - zbiorczy

wlasnie dziewczynki jak to jest, od znajomych slysze ze pomimo cilestu uzywaja gumek , ale czy jest sens ?? ja biore go od dwoch lat i jestem zadowolona ogolnie byly male problemy jak nerwowosc , brak ochoty na seks , ale to mija ale jestem troszke zaniepokojona , boo... odkad jestem na cilest piersi powiekszyly mi sie o jeden rozmiar , a w ostatnim tygodniu zauwazylam ze roszke sie zmniejszyly i staly sie bardziej wrazliwe , nigdy tak nie mialm, czy to mmoze oznaczac , ze tabletki nie zadzialaly??
gregarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:04   #243
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Cilest - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gregarynka Pokaż wiadomość
wlasnie dziewczynki jak to jest, od znajomych slysze ze pomimo cilestu uzywaja gumek , ale czy jest sens ?? ja biore go od dwoch lat i jestem zadowolona ogolnie byly male problemy jak nerwowosc , brak ochoty na seks , ale to mija ale jestem troszke zaniepokojona , boo... odkad jestem na cilest piersi powiekszyly mi sie o jeden rozmiar , a w ostatnim tygodniu zauwazylam ze roszke sie zmniejszyly i staly sie bardziej wrazliwe , nigdy tak nie mialm, czy to mmoze oznaczac , ze tabletki nie zadzialaly??
1. nie ma to sensu.
2. może to oznaczać, że przestała się zatrzymywać woda w twoim organiźmie (efekt uboczny)
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 16:43   #244
gregarynka
Przyczajenie
 
Avatar gregarynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4
Dot.: Cilest - zbiorczy

kurcze nie wiem co sie ze mna dzieje , biore cilst od dwoch lat i takich cyrkow jeszcze nie mialm , az jestem przerazona. bola mnie pierski , ktore zreszta sie pomniejszyly i poza tym zauwazylam plaminie z fragmentami blony sluzowej chyba , jestem przerazona !!!! tabletki przeciez nie mogly tak nagle przestac dzialac !!
gregarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 10:03   #245
kochanie1887
Raczkowanie
 
Avatar kochanie1887
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 46
Dot.: Cilest - zbiorczy

hejka;-)
własnie kończe pierwsze opakowanie.

nie jestem z nich jakos specjalnie zadowolona tzn wszystko było by OK gdyby nie te humory!!
ja sama juz ze soba nie wytrzymuje a co powiedziec o tż, sam powiedział ze przez te tabl. przechodzimy kryzys

złoszcze sie o byle co a za chwile mi przechodzi.... wystarczy złe słowo cos nie tak a ja juz zła grrrr oszalec mozna heh no normalnie czuje sie jak bym miala cały czas zespoł napiecia....

i co ja mam zrobic?? odstawic je na dobre czy poczekac zaczac brac drugie opakowanie i wtedy jak tak dalej bedzie to je odstawic??????????????
kochanie1887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 11:56   #246
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gregarynka Pokaż wiadomość
kurcze nie wiem co sie ze mna dzieje , biore cilst od dwoch lat i takich cyrkow jeszcze nie mialm , az jestem przerazona. bola mnie pierski , ktore zreszta sie pomniejszyly i poza tym zauwazylam plaminie z fragmentami blony sluzowej chyba , jestem przerazona !!!! tabletki przeciez nie mogly tak nagle przestac dzialac !!


ja tez jestem przerazona... pisalam to samo na ginekologii ale nie doczekalam sie odpowiedzi,moze ktoras z was mi pomoze...

otoz....biore cilest juz czwarty cykl,pomiedzy tym a przedostatnim
opakowaniem nie zrobilam 7 dniowej przerwy.wystapilo plamienie ,jednak od
niedawna odczuwam lekki bol piersi i czasami krzyza.... czy to
mozliwe,ze spowodowane jest to brakiem tej rzeczonej 7-dniowej przerwy?
kiedy zaczelam brac Cilest podobne zmiany odczuwalam w piersiach,tzn bolaly
mnie i sie powiekszyly,ale z czasem bylo lepiej...a teraz znow poza wyzej
wymienionymi nie odczuwam zadnych zmian,ale nieco mnie to martwi.... prawde
mowiac zastanawiam sie nad mozliwoscia ciezy,chociaz zazywam
regulernie,zadnej nie zapomnialam,nie zwymiotowalam,nie mialam biegunki a
spoznilam sie raz czy dwa razy 3 godziny....
yh...no i wychodzi panika,boje sie jednak....
aha,do konca opakowania zostala jedna tabletka...
a moze to hm...pozycja jest winna?jakies przeciezenie kregoslupa czy cos??

i co teraz robic?miala ktoraz z Was podobnie??
pozdrawiam cieplutko
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 22:46   #247
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cilest - zbiorczy

byłam dzisiaj u lekarza.. po tygodniu nieskutecznego leczenia dostałam antybiotyk - Duomox i właśnie studiuję ulotkę, a tam "Jednoczesne przyjmowanie amoksycyliny (substancja czynna leku) i środków antykoncepcyjnych może zwiększać częstość występowania krwawień i osłabiać działanie środków antykoncepcyjnych" - to takie drobne ostrzeżenie, ale mam też pytanie: na jak długo ten lek osłabia działanie tabletek? tylko ten moment, w którym go przyjmuję (ok tygodnia) czy potem też lepiej uważać przez kilka dni?

dostałam jeszcze zapobiegawczo Flumycon żeby zapobiec ewentualnemu stanowi zapalnemu, który może wywołać antybiotyk - wg ulotki nie wpływa na kinetykę doustnych leków antykoncepcyjnych
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 13:09   #248
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Cilest - zbiorczy

Cmoksia, najbardziej rozpowszechniona jest wersja, że podczas brania i tydzień po należy się zabezpieczać dodatkowo.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 13:46   #249
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cilest - zbiorczy

właśnie nie byłam pewna czy tydzień czy nieco krócej, dziękuję margitta
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:27   #250
samanta77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ja jak brałam Cilest to żle się czułam i miałam częste plamienia i teraz biorę Hormonet.
samanta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:38   #251
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Cilest - zbiorczy

no wlsnie ja biore cilest od dwoch lat. Plus jest taki ze moje piersi sie powiekszyly i Tż jest bardzo z tego zadowolony,
MINUS jest taki ze przytyłam ok 15 kg i nie moge teraz tego w zaden spozob zrzucic, Mysle o zamianie cilestu na cos innego macie jakies doswiadczenie z inymi lekami??? prosze o pomoc

Edytowane przez mika85
Czas edycji: 2007-04-26 o 19:47
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 19:52   #252
olciaolciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
GG do olciaolciaa
Dot.: Cilest - zbiorczy

Mam małe pytanko, biore pierwsze opakowanie Cilestu, mam teraz tę przerwe 7 dni i w jej trakcie kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Czy tabletki już działają ?
Dziękuje z góry za odpowiedz ;-)
olciaolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:06   #253
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cilest - zbiorczy

tak, w trakcie 7 dniowej przerwy tabletki też działają.. czytanie ulotki się kłania

powiększenie piersi w trakcie brania tabletek jest związane z zatrzymywaniem się wody w organizmie, prawda? czy to oznacza, że biust wroci do normy np po saunie? chociaż na jakiś moment?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:10   #254
olciaolciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
GG do olciaolciaa
Dot.: Cilest - zbiorczy

Wiedziałam, że działają w przerwie, ale nie byłam pewna czy odrazu za pierwszym opakowaniem ;-)
No ale chyba moge być spokojna. Dziękuje bardzo za odpowiedz
olciaolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:46   #255
pina92
Raczkowanie
 
Avatar pina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 140
Dot.: Cilest - zbiorczy

Brałam Cilest 2 miesiące i nic nie zauwazyłam... tylko straszny PMS... Ale nie uprawiałam seksu... hmmm ... powiedzmy ze to było tak ... nie wiem jak to powiedziec:P Cilest chyba fajna rzecz:P Pozdrawiam
pina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 16:14   #256
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

od listopada biorę Cilest-i zaczely sie klopoty z waga-znowu,bo kiedys zrzucilam z powodzeniem 15 kg,ale kiedy zaczelam brac tabsy wrocilo mi jakies 5 kg i to za nic nie chce zejsc:/ nie jadlam jakos specjalnie wiecej na poczatku,wiec czuje jakby te kg byly jakby z powietrza:/ ale jestem wieksza i czuje sie z tym fatalnie....od jakiegos czasu stosuje diete i nic,ale to nic ze mnie nie zeszlo,ani jeden piepszony kilogram:/ dodam,ze na diecie jestem juz 3 tyg i powinno choc troszke ruszyb w dol,a waga nadal jak zaczarowana,a ja nawet jakby wieksza:/
czy to moze byc wina tabletek-konkretnie ze blokuja jakos chudniecie? pomozcie,bo ja juz kota dostaje,o stanach obnizenia nastroju nie wspominajac zastanawiam sie nad zmiana,ale na jakie??
uh,pomozcie
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 16:20   #257
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

cilest.. bralam pol roku..
pierwszy miesiac byl straszny.. sennosc, nudnosci, czułam się słabo..
potem czułam sie dobrze, ale ciagłe zmiany nastrojów i prawie zerowe libodo to nic fajnego..
cera byla cudowna, piersi o rozmiar wieksze, ja?o kilka kg grubsza..

odstawilam cilest.. zeszlo ze mnie 7kg.. buzke opsypalo mi tak jak nigdy w zyciu.. ale..
nareszcie mam super humor..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 10:28   #258
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

Lemonka
a po jakim czasie z ciebie te kg zeszly?odchudzalas sie czy tak ot,po prostu??
bo ja sie zastanawiam powaznie nad odstawieniem,dobija mnie to,ze co zakladam jakis ciuch,to on mniejszy,a ja wieksza mimo,ze sie ograniczam do 1100 kcal-powinnam chudnac a jakby tyje:/
a zabezpieczasz sie teraz jakos?zmienilas tabletki??

oj ja tak pytam pytam,bo musze cos z tym zrobic
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 10:53   #259
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

nie odchudzalam sie.. poprostu je odstawilam i samo zeszlo..
teraz nie jestem w zadnym zwiazku takze nie biore zadnych tabletek..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 14:16   #260
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

Lemonka-ale Ci zazdroszcze tego spadku wagi...
u mnie coraz gorzej jest,nie przesadze jesli napisze,ze z dnia na dzien coraz gorzej jest...wczoraj poplakalam sie z 7 razy,z totalnie blahych powodow,ciagle krzycze,czepiam sie...wlosy leca jak dzikie,cala opuchnieta jestem,nic mi sie nie chce,cera gorsza (!!)
musze cos z tym zrobic,bo predzej sie wykoncze psychicznie ...kazda tabletka to nowy bol:/
we wtorek polece do lakarza,wyloze co i jak i niech zmienia,bo sie zamecze zastanawiam sie nad yasmin i evra,tylko co do yasmin problem,bo ja troche pale,a przy nich podobno nic a nic nie mozna...yh....
boze...nawet piszac tego posta plakac mi sie chce...co za koszmar


PS.dopiero teraz zauwazylam,ze Ty z Bdg jestes-ja tam studiuje i mieszkam terazwiec buziaki dla bydgoszczanki

Edytowane przez kredkova
Czas edycji: 2007-04-15 o 14:19 Powód: PS:)
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:37   #261
olciaolciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
GG do olciaolciaa
Dot.: Cilest - zbiorczy

Do kredkova: a ile już bierzesz tabletki?
Ja dopiero skończyłam drugie opakowanie, ale wszystko już się ustabilizowało. W czasie pierwszego opakowania, było strasznie! Co minute zmieniał mi się nastrój, raz chodze szczęśliwa, jakieś najmniejsze szczegóły mnie drażniły, a zaraz po tym ryczałam jak najęta i tak w kółko. Myślałam o odstawieniu, ale wszyscy mówili, że przy pierwszych 3 opakowaniach to normalne.
A teraz... chyba nie tyje (odpukać) , jakoś tego nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie, każdy mówi, że schudłam. Może od tego, że o wiele mniej jem i dużo ćwicze, właśnie ze strachu przed kilogramami ;-P No i narazie jest dobrze, poczekam zobaczymy. Jeżeli TY jesteś na pocztaku brania, to może to się zmieni?
Pozdrawiam ;-)
olciaolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 20:34   #262
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

krewdkova..ano pozdrawiam..
co do wagi to tez sie ciesze.. naprawde czulam sie zle-czulam ze puchne..
a teraz lzej o 7kg..uf.. do tego wszystkiego mialam od tego zatrzymania wody cellulit duzy na udach0tez w wiekszym stopniu zniknal..pozostalo mi tylko to, ze na buzi pulpecik sie zrobilam..
co do zmiany tabletek to dzis bylam u dermatologa z tym pogorszeniem cery i odrazu dal ulotke REGULON-u, powiedzial ze przeczytac, skonsultowac sie z ginekologiem swoim, zrobic badania bo on bardzo poleca..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 21:22   #263
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Cilest - zbiorczy

właśnie zeszłam z wagi i szok

po 4 miesiącach brania Cilestu przytyłam pond 6 kg..
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 06:36   #264
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Cilest - zbiorczy

Moje doświadczenia z Cilestem były mało przyjemne. Były to moje pierwsze tabletki, przepisane na uregulowanie miesiączki.

1. Każdej nocy miałam nudności, budziłam się w środku nocy z uczuciem że za moment zwymiotuję etc.
2. Liczyłam, że przy okazji mój trądzik choć trochę przygaśnie, ale nic się nie zmieniło.
3. W 3 miesiące, mimo częstego ruchu (było to lato, i jeździłam 30 km na rowerze 5 razy w tygodniu do i z pracy) przytyłam 8kg !!!
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:07   #265
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

ehh,dopiero teraz pisze bo do domku wrocilam a tylko tu mam dostep do neta,yh:/

olciaolciaa: niestety,ja bralam cilest ok 6 miesiecy...i o ile pierwszy miesiac bylo ciagle plamienie,wiekszep iersi etc,pozniej sie ustabilizowalo,a od okolo 4 opakowania tylko gorzej- nie dosc,ze puchne w oczach,ba,im mniej jem tym chyba jestem :"wieksza" ,za diabla nie moge zrzucic tych kg co mi na cilescie naszly ,to do tego mam stany depresyjne,potrafie co godzine plakac
jak glupia,bez zadnego wyraznego powodu.... do tego wlosy mi leca jak szalone i cera wcale nie lepsza,a moze i gorsza:/

ale powiedzialam sobie "dosc ",a raczej tym tabsom i wczorsaj bylam u lekarza,zmienilam na yasmin...mam nadzieje,ze teraz uda mi sie te kg zrzucic i nie bede miala napadow melancholii,bo ja sama z soba nie wytrzymuje chwilami:/ chociaz nie ukrywam,ze sie troche zrazilam i baaardzo sie boje,ze one zamiast mi wage troche zbic to mi ja jeszcze podwyzsza....no nic...ale trzeba sprobowac...uhhhh.....

Lemonka i co robisz?decydujesz sie?
ja z przychodni wzielam ulotki,miedzy innymi byla novynette...one podobno trez trzymaja albo pomagaja zejsc z wagi..no ale wiadomo,co dla jednej dobre,dla innej juz nie...ahh,co za zycie
no nic..zostalo mi 5 tabletek,pozniej 5 dni przerwy i startuje z yasminem....zobaczymy,co sie bedzie dzialo...strach sie bac
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 22:50   #266
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

krdkova..nie..
przemyslalam to i nie hcce tam lagodzic sytuacji..
poszlam do dermatologa..mam leki..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 07:44   #267
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

w takim razie trzymam za Ciebie kciuki Lemonka ze sie wszystko ladnie unormuje i bedzie dobrze
mi lekarz zmienil ten Cielst na Yasmin-co bedzie,zobaczymy,ale boje sie bardzo,zwlaszcza dodatkowych kg....(
ale nastroju gorszego niz po cilescie chyba miec nie bede,bo to raczej niemozliwe....uhh....
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:02   #268
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

nie boj zaby..musi byc dobrze..
co do kg..to podobno yasmin jest o tyle dobra ze ich nie dodaje. w koncu za cos placisz te ponad 30zl za opakowanie..nie?
siostra brala i kumpela to nic sie nie dzialo..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:09   #269
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

eh..co racja to racja...place to wymagam,haha
chociaz jak sie czyta niektore wati,szczegolnie dziewczyny ktora utyla bodajze 15 czy 25 kg ,nie pamietam juz dokladnie ,na Yasmin to sie slabo robi....
uhh,ale sie nie dowiem,poki nie sprawdze...zostaly mi 4 tabletki cilestu ,pozniej przerwa i zaczynam z Yasmin...ojj,to bedzie dopiero poschizowany czas...oby bylo dobrze
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:11   #270
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

pamietam jak dzis gdy zmienialam z diane na cilest.. ah..
.....hoooorrrooooorr....: D
ale mowiesz 25kg?:O toc to szok jakis.. normalnie az nie wierze.. musiala przy tym chyba miec zero ruchu i jest dosc duzo niezdrowych rzeczy..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.