Zmiana tabletek - zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 16:13   #121
KoRiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

.

Edytowane przez KoRiii
Czas edycji: 2007-02-05 o 08:14
KoRiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:29   #122
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

wlasnie jestem chora na grype zoladkowa mialam wymioty i biegunki ale to od dzis w nocy a tabletki skonczylam juz w srode wiec w tej kwesti chyba to nie ma nic wspolnego
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:32   #123
KoRiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

.

Edytowane przez KoRiii
Czas edycji: 2007-02-05 o 08:15
KoRiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:37   #124
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

byc moze to spowodowane zmiana tebletek.Mysle ze troszke cierpliwości a na pewno krwawienie wystapi


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 18:15   #125
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

spokojnie...okres powinien się pojawić w ciągu 7-dniowej przerwy a o ile dobrze rozumiem to Tobie jeszcze ten czas nie upłynął. a poza tym może się tak zdarzyc, że to przez zmianę...uszy do góry, będzie ok. a poza tym piszesz że jesteś chora- to też może przesunąć okres, nie mówię już o stresie...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:09   #126
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

no mam nadzieje w cwzartek powinnam zarzac nowe opakowanie mam nadzieje ze do tego czasu dostane okres ale nigdy tak pozno nie dostalam zawsze maxymalnie rano w niedziele dostalam a tu ani widu ani slychu ale bralam tabletki regularnie orzez caly okres przyjmowania tym bardziej ze nawet zarzywajac tabletki zawsze bardzo uwazamy i nie do konca i nie do srodka wiec przeciez nie powinnam sie martwic ale mimo tego wciaz mysle dlaczego jeszcze nie mam okresu.Nie mozna zajsc w ciaze bez wytrysku prezciez???przyjmujac tabletki juz dostalam paranoje z tego stresu
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 09:25   #127
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

dalej nie mam okresu
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 12:03   #128
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Unhappy Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
dalej nie mam okresu

Tez mam 7 dniowa przerwe w tabletkach i nie ma okresu dzisiaj zaczynam kolejne opakowanie, martwie sie tym bo zawsze bylo jak w zegarku
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 12:26   #129
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

a zmienilas tabletki na inne???czy wciaz te same??
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:32   #130
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

Można. I właśnie dlatego stosunek przerywany nie jest środkiem antykoncpcyjnym. Za to tabletki są, więc się nie martw nic. Jeżeli jest tak jak mówisz, że nie brałaś leków, ziółek nie wymiotowałaś ani nic w tym stylu to w ciąży nie jesteś. Dla zupełnego spokoju możesz zrobić test.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 22:16   #131
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

ja tez nie jestem ufff...dostalam okres

Ewciaak nie martw sie w ulotce pisze ze jak nie wystapi to nie ma sie czym martwic jakby nastepnym razem nie wystapilo wtedy zapytaj sie lekarza
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 09:54   #132
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Wink Dot.: zmiana tabletek a okres.Prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość

Ewciaak nie martw sie w ulotce pisze ze jak nie wystapi to nie ma sie czym martwic jakby nastepnym razem nie wystapilo wtedy zapytaj sie lekarza
Wielkie dzieki!!!!!mam nadzieje ze za miesiac wystapi, juz ze stresu robilam 2 razy test(paskowy), pierwszy po poludniu, drugi dwa dni pozniej z rana- wynik 1 kreska w obu testach. W czoraj wzielam 1 tabletke mam nadzieje ze bedzie OK!!!!a z lekarzem to troche trudniej........
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:21   #133
j.pprzydatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana Yasmin na Mercilon...ciąża?

Czesc Marijka
Ja przez 1,5 roku brałam Yasmin i uwazam ze jest super.Ze wzgledu jednak na cene *( 43zl) za 21 tabletek. poprosilam lekarke o zmiane na cos tanszego i dostalam Mercilon.Czytam opinie na jego temat i zaczynam sie martwic.Nie wiem co robic brac czy nie ??
j.pprzydatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:51   #134
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Zmiana Yasmin na Mercilon...ciąża?

Cytat:
Napisane przez j.pprzydatek Pokaż wiadomość
Czesc Marijka
Ja przez 1,5 roku brałam Yasmin i uwazam ze jest super.Ze wzgledu jednak na cene *( 43zl) za 21 tabletek. poprosilam lekarke o zmiane na cos tanszego i dostalam Mercilon.Czytam opinie na jego temat i zaczynam sie martwic.Nie wiem co robic brac czy nie ??
Mozna kupic w niektórych aptekach nawet za 33zł - warto się przejśc po mieście, popytać o zniżki. Ja kupuje w Gliwicach w aptece na Basztowej ze zniżką z (kartą Dbam o zdrowie) za 33, 70zł Też drogo, ale znosnie.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 20:52   #135
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Zmiana Yasmin na Mercilon...ciąża?

jeśli takie objawy występują to rzeczywiście warto zmienić tabletki..ja biorę jasmin, i nie mam żadnych objawów ubocznych od samego początku a już spory czas biorę..ale każdy jest inny i inaczej reaguje..ale trochę mnie rozbawiła (przepraszam jeśli uraziłam) odpowiedź jednej z dziewczyn, ze ona się niepokoi że ona bierze jasmin i nie ma żadnych obiawów i to chyba nienormalne i może powinna zmienić na inny..wybaczcie, ale nie zmieniłabym jasmin na żaden inny tylko dlatego że nie mam skutków ubocznych . Chciałabyś miec jak niektóre dziewczyny duży przyrost wagi, ajkieś drętwienia kończyn, bóle, opuchnięcia, nudności czy inne przyke reakcje..one robią wszytsko by ich nie mieć a ty chcesz je mieć, bo to bardziej normalne? ciesz się w pełni tym że nic Ci nie dolega.. a dziewczyny które jakkolwiek cierpią przez źle dobrane tabletki ściskam i trzymam kciuki by nie czuły żadnych "gratisów" .

ps-jasmin nie są takie drogie, ja kupuję po 35 zł, i tak kiedyś zapłaciłam w mniejszym miasteczku 45zł(!) to mi słabo było..przywiązałam się i raczej ich póki co nie zmienię..

pss-czy tylko mnie tak wolno się ładuje forum, mimo szybkiego łącza? czy komuś też??
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:21   #136
j.pprzydatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana Yasmin na Mercilon...ciąża?

Czesc mozecie mi napisac ile przytylyscie zazywajac Mercilon??Dzieki
j.pprzydatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 07:42   #137
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
zmiana Cilest na Yasmin-czy ktos mial podobnie??

witam
przyjmowalam Cielst 6 miesiecy,ale mialam wiele skutkow ubocznych,miedzy innymi zmiany nastrojow,wypadajace wlosy ,cera gorsza niz zazwyczaj,migreny no i przytylam ok 6 kg....
lekarz zmienil mi je na Jasmin-bardzo sie obawiam tej zmiany,najbardziej zalezy mi na zrzuceniu tych 6 kg ,bo przy Cilescie za nic nie moglam sie ich pozbyc...
i w zwiazku z tym moje pytanie: czy ktoras z wizazanek miala podobna zmiane i jak sie czula po jasmin??
bede wdzieczna,bo sie boje bardzo
buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 16:42   #138
Balbinka85
Raczkowanie
 
Avatar Balbinka85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 113
Dot.: zmiana Cilest na Yasmin-czy ktos mial podobnie??

Niestety nie jestem w takiej samej sytuacji zeby Ci cos poradzic,ale biore Yasmin przez 6 miesiecy i waga bez zmian z tendencja do spadkua po wczesniejeszych tabsach przytylam 6 kilo:/
__________________
Boje się, że pewnego dnia stracę to wszystko co nie dość kochałam. Pamiętaj i nie wahaj się kochać tego co kochać warto.

STOP Żarłoczkom
Czyli sobie

POZDRAWIAM KOCHANE WIZAŻANKI
Balbinka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 14:01   #139
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: zmiana Cilest na Yasmin-czy ktos mial podobnie??

Ja tak zmienialam, po 2 opakowaniach cilestu czulam sie okropnie.
Po Jasmin- wszystko jest ok i je sobie chwale
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 20:31   #140
snoo84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Zmiana tabletek-nie mam wyboru :/

Witam
Przeczytałam już kilka wątków z tego forum, tabletki biorę z przerwami od 4 lat i chcę się tylko upewnić, czy to co chcę zrobić jest wykonalne, a dokładniej mówiąc nie jestem pewna czy powinnam robić przerwę, ale do rzeczy:
właśnie kończę drugie opakowanie Yasminu, jestem za granicą i już drugi tydzień czekam na list z tabletkami wysłany przez mojego faceta, który nie dochodzi :/
Koleżanka zaoferowała mi Harmonet, planuję wziąć go zaraz po wzięciu ostatniej tabletki z tego opakowania Yasminu i brać przez kolejne 21 dni. Nie robię przerwy, bo nie powinnam, a dwa-planowałam przesunąć sobie okres dokładnie o ten tydzień (chłopak przyjeżdza 4 sierpnia). Tak więc jak dotąd wszystko jest dla mnie jasne (wiem, że nie powinnam zmieniać tabletek bez konsultacji z lekarzem, ale nie mam wyboru.. :/ )

I teraz sedno sprawy: po skończeniu tego opakowania Harmonetu chcę zrobić tygodniową przerwę i wrócić do Yasminu. Akurat gdy zacznę pierwszy tydzień (po przerwie) przyjedzie mój chłopak. Czy będę dostatecznie zabezpieczona czy kolejna zmiana może spowodować osłabienie działania tabletek? Czy powinnam darować sobie tą przerwę (szczerze mówiąc wolę ją zrobic, bo wiem, że będę się źle czuła :/ )

Proszę o pomoc
snoo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:45   #141
Patitka7
Raczkowanie
 
Avatar Patitka7
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 31
Dot.: Zmiana tabletek-nie mam wyboru :/

ja myśle ze powinnaś być dostatecznie zabezpieczona. I mówiąc tydzien mam nadzieje ze masz na myśli 7-dniowa przerwe. Tylko twój organizm bedzie miał niezłą burzę hormonalną Pozdrawiam
Patitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 22:01   #142
snoo84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Exclamation

Dziewczyny błagam pomóżcie mi
Która z was wie jaką zawartość hormonów mają oba te środki? Może jest podobna, wtedy podejrzewam, że ta druga 7-mio dniowa przerwa będzie ok... Najbardziej boję się, że po prostu zjadę w ciążę po tym "przeskoczeniu" na jeden cykl na inne tabletki :/ a raczej po zrobieniu tej 7-mio dniowej przerwy :/
BłAGAM POMóżCIE!

Słuchajcie ja już kombinuję nawet tak:a jak bym wzięła po ostatniej tabletce Yasminu pierwszą z Harmonetu i brała go tak długo, aż kolejna paczka z tabletkami (tym razem wysłana DHL-em) dotrze do mnie, po czym kontynuowała branie tabletek anty, tylko już yasminem??Czyli Harmonet brałabym jakieś 5 dni?? I brałabym yasmin, aż minęło by 21 dnia (w sumie) brania tabletek??Wtedy zrobiłabym przerwę i kontynuowała dalej mój yasmin....co wy na to?? Ja naprawdę jestem zdesperowana

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-07-06 o 12:23 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytowania, z której proszę korzystać!
snoo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 12:37   #143
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Zmiana tabletek-nie mam wyboru :/

Yasmin - 0,03 mg etynyloestradiolu, 0,15 mg dezogestrelu
Harmonet - 0,02 mg etynyloestradiolu, 0,075 mg gestodenu

Wynika z tego, ze sa to dwa rozne leki o roznej zawartosci hormonow. Yasmin wydaje sie byc mozniejsze, wiec jesli zamierzasz bracHarmonet tylko przez jeden cykl to niezle zaburzysz sobie gospodarke, a poza tym nie masz juz takiej skutecznosci ochrony przed ciaza jak przy ciaglym braniu Yasmin. Jednym slowem - ryzykujesz.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 18:27   #144
snoo84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana tabletek-nie mam wyboru :/

jaga_2001 dziękuję bardzo, właśnie o taką poradę mi chodziło

w takim razie nie będę brała Harmonetu, poczekam na Yasmin, który dostanę koło czwartku (a w niedzielę biorę ostatnią tabletkę z tego opakowania, które mam) wezmę pierwszą tabletkę najszybciej jak będę mogła (czyli przerwa pomiędzy ostatnią tabletką z tego opakowania a pierwszą z nowego wyniesie ok.4 dni, a nie 7)

i chyba zrobię tak, że z ostatniego, 3 tygodnia opakowania, które dostanę wezmę tylko 3 tabletki, po czym zrobię 7-mio dniową (albo nawet 6-cio dniową) przerwę i zacznę nowe opakowanie Yasminu. Czyli skrócę sobie ostatni tydzień na rzecz dostania krwawienia z odstawienia.

Kombinuję nieziemsko, ale tak chyba będzie najbardziej ok, prawda? Bo w końcu przez ten tydzień przerwy, pomimo,że trzeci tydzień skrócę będę chroniona, prawda? Bo na koniec przerwy przyjeżdża już moje szczęście i zależy mi na ich skuteczności I kolejny cykl będzie z normalną skutecznością chroniony? Chociaż pewnie tak i tak dla pewności użyjemy prezerwatywy...

dziękuję wam bardzo za odpowiedzi, ratujecie mi życie


Jak to czytam, to widzę, że zamotałam strasznie, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o jakie "przesunięcia" mi chodzi
snoo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:51   #145
kicia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
zmiana tabletek antykoncepcyjnych a przesunięcie okresu

Mój lekarz zmienił mi tabletki antykoncepcyjne z Harmonetu na Yasmin. W przyszłym tygodniu wypada czas mojej miesiączki ale również termin upragnionego wyjazdu wakacyjnego. Wiem róznież, że może "przesunąć" okres nie robiąc przerwy między kolejnymi opakowaniami. Moje pytanie brzmi czy mogę zacząć przyjmować Yasmin nie robiąc 7 dniowej przerwy i czy w ten sposób uniknę kłopotliwej miesiączki??
kicia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 19:52   #146
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
zmiana z regulonu na novynette - prosba o pomoc PILNE!

Witajcie
moja pani ginekolog zaproponowala mi zmiane z regulonu na novynette, kazala wyjesc regulon do konca, zrobic 7 dni przerwy i wziac pierwsza novynette. W ulotce zas jest napisane, aby tej przerwy nie robic (dzwonilam nawet do producenta, ale ze sezon urlopowy, nie bardzo umieli mi pomoc). Czy ktoras z Was przechodzila podobna zmiane i moze mi doradzic?
Ostatni regulon biore w poniedzialek, wiec we wtorek ewentualnie musialabym wziac novynette.
Bardzo bede Wam wdzieczna za pomoc
pozdrawiam cieplo
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:50   #147
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: zmiana z regulonu na novynette - prosba o pomoc PILNE!

Tez miałam taki problem podczas zmiany tabletek, lekarka powiedziała mi, że to nie ma znaczenia (zamieniałam Harmonett na Rigevidon) (Ja nie zrobiłam przerwy)
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:46   #148
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: zmiana z regulonu na novynette - prosba o pomoc PILNE!

ja tez zmieniałam tabletki diane 35 na novynette i zrobiłam normalnie przerwe
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:24   #149
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: zmiana z regulonu na novynette - prosba o pomoc PILNE!

Dzieki dziewczyny, zawsze na Was mozna liczyc!
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:38   #150
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Zmiana tabletek

Cześć..mam takie pytanie głownie do Pana Doktora...Przez ok.2 lata brałam Rigevidon...niestety codziennie miałam bole głowy w większym lub mniejszym nasileniu..podczas dwóch pierwszych dni okresu boli mnie bardzo żołądek, zdarzają sie czasami nocne wymioty nie spowodowane wcześniejszym jedzeniem(tak ok.6 godzin od przyjęcia tabletki), często mnie mdli w ciągu dnia i zatrzymuje mi sie woda w organizmie..mój ginekolog zmienił mi na Diane35 (mam tez krostki na dekolcie i na plecach,często na twarzy) jednak po przeczytaniu kilku postów odnośnie tych tabletek zastanawiam sie czy powinnam wogole zacząć przyjmować te tabletki..chciałabym sie dowiedzieć
1) jaki wpływ ma Diane35 na cellulit, bolesność miesiączek i wzrost wagi ciała.
2) czy zmiana hormonow z Rigevidonu na Diane35 spowoduje w jakims stopniu zmniejszenia zabezpieczenia przed niechciana ciążą..
3)czy spowoduje to jeszcze większy spadek libido po Diane35 niż po Rigevidonie
4)czy po kilku miesiącach będę musiała zmienić Diane35 na inne tabletki?
5) czy możliwe są jeszcze większe zmiany nastroju niż po Rigevidonie?
6) Czy Diane35 ma podobny skład do Cilest?(Po Cilescie wymiotowałam przez cały czas)
Bardzo proszę o szybką odpowiedź...
A forumowiczki uprzejmie proszę o nie straszenie mnie swoimi wypowiedziami odnośnie tego jakie miały tragiczne skutki bo już sie naczytałam piszcie tylko o zaletach tego środka
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-17 10:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.