Cilest - zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 08:18   #271
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

ehh,wlasnie 25-sama uwierzyc nie moglam...pozniej poszukam tego watku



hm...powiem Ci,ze mnie nieco uspokoilas skoro i twoja sieostra,i kumpela braly i nie tyly,to moze i u mnie bedzie podobnie?? najbardziej chcialabym saie tych dodatkowych kg pozbyc-niby startowalam z wagi piorkowej,wiec nie powinno byc klopotu,TZ tez kreci nosem na to "odchudzanie",ale wymiary mi sie zmienili znacznie ,no i po prostu ja sie czuje lepiej w swojej szczuplejszej wersji...i oby mi ten cellulit zszedl...o ile Yasmin nie bede zatrzymywac wody to jest to chyba w miare mozliwe...obym nie chodzila po nim napuchnieta jak kulka,a bedzie ok...
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:22   #272
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Cilest - zbiorczy

jaa...ja chodzilam tez spuchnieta..szok..czulam jakbym sie toczyla..brzuch oponka normalnie..
a cellulit?nawet nie wiedzialam ze powstal z tabletek.. ale miesiac po odstawieniu gdy stanelam przed lustrem..i brat ktory jest wobec mnie bardzo krytyczny stweirdzil..."ale schudlas.." poczulam sie git.. patrze na uda..lapie je.. i "oo..cellulit znika!" ..mile..

zaraz jade z sis na babski zakupowy dzien..takze dopytam sie jak sie czula na yasminie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:46   #273
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

bylabym Ci bardzo wdzieczna,cobys ja na spytki troche wziela)
ehh...oby bylo tak,jak u Ciebie z tym bratem hm..tak mysle,ze skoro ten cellu tak wylazl to wychodzi na gromadzenie sie wody w organizmie...jesli zleci nawet 3 kg tej wody to ja bede w siodmym niebie...
pamietam,ze pierwszy miesiac brania Cilestu-mama powiedziala mi,ze na buzi spuchlam...ha,nawet nie skojarzylam tego z tabletkami...a tu prosze...eh,tak sie wydawalo,ze ta antykoncepcja toto takie fajne i w ogole...a tu niestety....:/
Lemonka,milego dnia Slonce


o prosze,znalazlam Linka do tego watku:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=przyty%B3am
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 18:41   #274
Ewcia1333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 53
GG do Ewcia1333
Unhappy Dot.: Cilest - zbiorczy

Dziewczyny mam takie pytanie: Czy któraś z Was po odstawieniu Cilestu miała problemy z zajściem w ciążę? Biorę tabletki anty od trzech lat, ale ostatnio na innym forum laski mnie wystraszyły, że miały z tym ogromny problem i że nie są one odosobnionymi przypadkami... W prawdzie dziecka w najbliższym czasie nie planuję, ale i tak jestem strasznie skołowana...
Ewcia1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:36   #275
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Cilest - zbiorczy

czesc dziewuszki ja biore cilest od 2 lat i te 15 kg co przytylam za nic nie moge zrzucic: Jezdze na rowerku, codze na dlugie spacery, biegam i nic nie pomaga!!!! Musze schudnąć za rok slub I jak bede wyglądac w białej sukni jak jakas gruba beza Mysle bardzo powaznie o zmianie!!!!! poczekam co u was bedzie po zmianie!!!! Mam nadzieje ze zmiany na lepsze!!
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 20:53   #276
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

Lemonka,slonce,wywiedzial as sie czegos??
ja wczoraj wzielam statnia tabletke Cilestu i jeden kamien z serca,drugi spadnie za miesiac...oby
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:20   #277
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Cilest - zbiorczy

wlasnie skonczylam roczna zabawe z cilestem dostalam od gina yasminelle i mam nadzieje ze moje puchniecie sie skonczy ;/
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 21:17   #278
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

myShaczeQ-widac jedziemy na tym samym wozku,tzn podobnym bo ja z yasminem startuje za kilka dni i ciesze sie cholernie,ale i pelna obaw jestem...uhh,tak bym chciala zobaczyc swoje cialko ukryte pod ta wartwa nie-do-konca-wiadomo-czego:/ mam nadzieje,ze sie w koncu uda...
i Tobie,i mi
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 21:40   #279
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Cilest - zbiorczy

MyShaczeQ Czytałam ostatnio o yasminelle, że są świetne, biorę teraz cilest i zastanawiam się nad zmianą na te tabletki, drogie one są?
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:02   #280
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

co do yasminelle-cena jest porownywalna z yasminem,roznia sie bodajrze o 0,01 ktoryms ze skladnikow ,nie mpamietem juz ktorym wiec nie bede pisac,coby w blad nie wprowadzac
ja wczoraj wzielam pierwsza tabletke yasminu...z dusza na ramieniu,balam sie jakis dzikich skutkow,ale na razie ok...ale to pierwsza tabletka,wiec zobaczymy co bedzie po kilku kolejnych....jesli chcecie,bede wam donosic co i jak
buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:12   #281
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cilest - zbiorczy

powiedzcie mi.. jakie skutki pociaga za soba przedluzenie tygodniowej przerwy o 1 dzien? albo jej skrocenie o 1 dzien?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 11:20   #282
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

cmokasia-jesli skrocisz przerwe o jeden dzien nic sie nie stanie,zabezpieczenie bedzie nadal ale jesli wydluzysz to trzeba sie przez 7 dmi zabezpieczac dodatkowo
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:26   #283
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Cilest - zbiorczy

dziekuje kredkova o tych 7 dniach wiedzialam, ale zastanawialo mnie czy cos jeszcze, ale jak to tylko tyle to ok, znaczy - będę żyć
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:34   #284
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

bedziesz bedziesz nie ma za co w ogole
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 12:34   #285
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Cilest - zbiorczy

a jaka jest przyblizona cene tych tabletek?
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:17   #286
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest - zbiorczy

Bralam Cilest pol roku, w ciagu tego pol roku, znacznie przytylam cera byla jak marzenie zero niespodzianek , no ale odstawilam tabletki

I ciesze sie niezmiernie, znowu mam swoje kształty.. zadnych opuchnieć też nie mam, przygode z hormonami też zaliczylam, wiem jakie potrafią być.... w sumie powiem wam, ze bylam u ginekologa ostatnio by mi przepisal tabletki.... przepisal.. ale sie boje znowu zacząć ich brać.. boje sie znowu przytyć bo rpzepisal mi Cilest, poniewaz dobrze go znosilam... zero nudnosci czy wymiotów. Sama nie wiem co mam robić... ehhh marzy mi sie idealna cera, teraz jeszcze sa wakacje, to sie chodzi bez makijazu, i wszystkie te niedoskonałosci widac ale sie boje rozpocząć tej ,,zabawy'' znowu........
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 14:55   #287
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

Kropka jesli pytasz o yasmin to ja plcilam 33 zl,ale wiem,ze rozstrzal cenowy maja straszny

Czuczenka
wiesz,mi sie wydaje,ze jesli chcesz tabletki to mozesz do nich wrocic,ale nie do Cilestu...nie wiem,moze mowie tak bo mam zle doswiadczenia wlsasnie z nimi,ale.... lekarz powiedzial,ze dobrze je tolerowalas-moze i dobrze,ale przeciez zatrzymanie wody w organizmie,puchniecie,tyc ie,jakkolwiek to nazwac nie jest oznaka dobrej tolerancji...
kiedy zaczynalam brac tabletki liczylam sie ze wzrostem wagi o 2 kg np,ale do jasnej ciasnej,nie o 6!!doszly do tego inne cuda,wiec meczylam sie,meczylam i poszlam do lakarza ,coby mi je zmienil...wczoraj zaczelam yasmin....mam nadzieje,ze mi zleci to co na Cilescie nabralam:/
a moze poszlabys do innego lekarza albo do tego swojego ,tylko ze wylozylabys mu,ze Cilest ci strasznie wode zatrzymuje i moze cos innego? w koncu po to te tablety bierzemy,placimy za nie,zeby sie czuc w miare jak czlowiek a nie chodzaca kulka...
przemysl sobie wszystkie za i przeciw i sama podejmij decyzje,a nam tu napisz,co i jak postanowilas
buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 16:36   #288
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ja ostatnio miewam strasznie bóle głowy, zastanawiam się, czy nie sa spowodowane braniem tabletek (cilestu) biorę je mniej więcej od października czyli ponad pół roku, miewałam też niewyjaśnione wymiotowanie (kilka tygodni biegania po lekarzach, aby dowiedzieć się co mi jest, że mam takie straszne nudności i wszystko gra, więc też podejrzewam tabletki) z niczym innym problemów nie mam, a przynajmniej tak mi się wydaje Czytałam o yasminelle i zastanawiam się, czy nie przerzucić się na nie, więc jakby ktos juz te tabletki brał jakiś czas, to jestem abrdzo ciekawa, czy naprawdę sa takie rewelacyjne
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 17:22   #289
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

Kropka...wiesz,ja jak bralam Cilest to tez mialam bole migrenowe...jak bylam mlodsza tez czesto na nie cierpialam,pozniej same przeszly,wrocily dopiero jak zaczelam ten Cilest...bywalo,ze 3 doby lezalam i wylam z bolu,nic nie pomagalo,nawet ketonal:/ na poczatku myslalam,ze to zmiaan trybu zycia(studia zczelam i z domu wyjechalam) ale dopiero po paru takich razach zorientowalam sie,ze to te tabletki...
a co do yasminelle-tak smao zreszta,jak inne tabletki...dla jednych moga byc rewelacyjne,a inne bede mialy same skutki uboczne...wiec jedyny sposob to przetestowac na wlasnej skorze,innej drogi nie ma ,niestetyewentulanie,po zytac watki dziewczyn,ktore zamienily cilest na yasmin czy yasminelle,porownac skutki uboczne-mozliwe,ze jesli u nich po nowych tabsach ok,to i u Ciebie bedzie dobrze,jesli wczesniej mialyscie podobne dolegliwosci....

buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 17:57   #290
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Cilest - zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź, wybiorę się do lekarza i zobaczymy, co poradzi, ale nastawiam sie na zmianę na yasminelle
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 18:06   #291
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

bedzie dobrze,ozbaczysz grunt to sie pozytywnie nastawic
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 18:44   #292
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Cilest - zbiorczy

tym bardziej, ze tabletki mialy mi pomoc na bóle brzucha, a w zamian za to mam bóle głowy, no ale chyba wole to drugie mimo, ze trwa dluzej
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 20:37   #293
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

aa,to tak sie sprawy maja pewnie trudno wam bedzie uwierzyc,ale ja nigdy nie mialam zadnych bolow menstruacyjnych...ba,ja sie nawet cieszylam,ze okres dostaje bo jakis tydzien przed nabieralam wody,a podczas okresu to ze mnie "schodzilo"-a ponadto nic,zadnych innych dolegliwosci noo,ale za to glowa bolala czesto gesto,wiec na jedno wychodzi w przyrodzie nic nie ginie

Kropka-bedzie dobrze trzeba sie dobrze nastawic,bo jak sobie czlowiek wkreci o skutkch ubocznych,ze kolezanka iala takie a takie to pozniej sie tylko doszukujemy tego u siebie... ja nawet w yasminie nie przeczytalam czesci o skutkach ubocznyc,coby sobie nie sugerowac...dopiero,jakby cos sie dzialo,to wroce do tego dzialu
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:55   #294
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Cilest - zbiorczy

zazdroszcze Ci, ze nie mialas bólów, ja to aż się bałam jak mi się miesiączka zbliżała, a chłopak biedny, zestresowany chciał mnie na pogotowie brać, ale po tabletkach czuje się przed okresem naprawdę dobrze można powiedzieć, że to jest jedna z lepszych rzeczy jakie mnie spotkały
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:40   #295
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

haha,a jednak tabletki nie takie straszne,jak je maluja...chociaz fakt,maja duzo plusow i minusow...jak wszystko zreszta
ja juz po 3 ctabletkach yasmin...czuje sie dobrze,nawet plamien nie mam!!a przy Cilescie caaaaly pierwszy miesiac lecialo ze mnie jak z kranu:/ tlyko ze sobie wkrecilam ,ze cos porabalam...
moze wy mi powiecie,czy to ok jest?bo skonczylam cilest we wtorek,w sobote wzielam yasmin...wiem,ze jesli przerwa byla krotsza niz 7 dni to nie ma sie czego bac,ale czy to tez sie odnosi do zmiany tabsow??bo ja juz sie schizuje...na innym forum wyczytalam ze yasmin sa slabsze niz cilest i powinnam sie zabezpieczac przez tydzien,znowu gdzie indziej ze te okreslenia slabszy,mocniejszy mialy znaczenie kiedys,gdy zawartosc hormonow w pigulkach byla naprawde rozna....boze,i jak to jest?? teoretycznie skoro skonczylam cilest we wtorek to do dzis mam ochorone cilestowa,ale w sobote zaczelam yasmin,wiec...?? tak sie boje i boje bo troche poszalelismy z TZ,bylam pewna ze jest ok a tu takie kwiatki....((( leciec po postinor czy jak??
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:52   #296
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: Cilest - zbiorczy

ja biore cilest gdzieś z 5 miesięcy...wcześniej brałam diane...

nie mam żadnych skutków ubocznych czuje sie po nich dobrzepo pierwszym opakowaniu bolała mnie głowa...ale jak skończyłam to pierwsze to juz było oki
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:30   #297
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Cilest - zbiorczy

mam pytanko do dziewczyn ktore zamienily cilest na cos innego? jakies zmiany na lepsze???? pomozcie ja juz nie wiem jakich diet stosowac i tak nie moge sie pozbyc tych 15;(;(;(;(;(
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:08   #298
kredkova
Raczkowanie
 
Avatar kredkova
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Cilest - zbiorczy

ja zmienilam na yasmin-i moze sobie wkrecam,ale juz widze pozytywne zmiany,moj TZ tez zauwazyl...otoz,jestem mniej napuchnieta,z dnia na dzien jest mnie jakby mniej...a to dopiero 6 tabletka!! nie wiem,moze to ja sie tak pozytywnie nastawilam,ale ...skoro nie tlyko ja to widze
wydaje m is,eze skoro tyle wody m inie zatrzymuja to moze uda sie zrzucic te kg ktorych mi one przysporzyly...w kazdym razie postaram sie bardzoa ponadto-lydki mnei nie bola tak jak przy cilescie i nastroj duuuuuuuuuuuuzo lepszy,wrecz euforyczny,nie liczac zmartwienia,o ktorym pisalam pare postow wyzej.... ale ogolnie zmiany na plus,oby tlyko lkarz wiedzial co mowi kazac mi przyjac tabletke 5 dnia i mloda mamusia nie zostane:/


buziaki
kredkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 13:35   #299
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Cilest - zbiorczy

ja biore cilest od ponad roku przez ten rok przytylam 4 kg ale to przez to ze ciagle sie objadam-mam mature a w sytuacjach stresowych zawsze duzo jadlam...niby nie jestem gruba ale te moje kraglosci troche mnie denerwuja tym bardziej ze ZAWSZE bylam szczuplutka...a teraz tu i owdzie jest za co zlapac. ale pocieszam sie ze jak ten caly stres zwiazany z matura,studiami minie to i moja waga sie unormuje...
mam nadzieje.
a poza tym tyciem nie mam zadnych innych skutkow uboczych,no moze ciut mniejsze libido ale mam taki temperament ze nie przeszkadza mi to w niczym
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 15:48   #300
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Cilest - zbiorczy

Zaczełam brać cilest...narazie wzielam tylko kilka tabletek, ale czuję się świetnie! Pani ginekolog powiedziała mi, że nie przytyje po nich (chociaż przydałoby się kilka kilo wiecej ). zasatnawiam sie czy np. godzinne przesunięcie tabletki niesie za soba niebezpieczenstwo NIESKUTECZNOŚCI? Wy zawsze bierzecie o tej samej porze, co do minuty? czy mozna wziać raz o godzinke wczesniej czy pozniej?
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.