mydło siarkowe - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 17:14   #151
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: mydło siarkowe

Będę myła tym mydełkiem tylko czoło, nos i brodę, bo policzki mam suche, ale wymienione wcześniej części twarzy są tłuste Na czole dodatkowo pojawiają mi się zaskórniki, skóra się świeci, błyszczy, dlatego chcę to zwalczyć, bo źle mi z tym... Zamówiłam sobie też krem siarkowa moc, z tej samej serii i zamierzam nim smarować buzię. Oprócz policzków, bo policzki są suche i one będą normalnym kremem traktowane, ale muszę zmatowić skórę na czole koniecznie.

Poza tym teraz mam już wakacje, więc nie maluję się, nie używam fluidów, podkładów itp itd, dlatego staram się wszelkimi sposobami "wyleczyć"

Mam nadzieje, że to mydełko w połączeniu z kremem z tej serii zdecydowanie poprawi moją cerę
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:02   #152
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość

Mam nadzieje, że to mydełko w połączeniu z kremem z tej serii zdecydowanie poprawi moją cerę
no to trzymam kciuki i po wakacjach pochwal się efektami swojej terapii
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:40   #153
natajla
Raczkowanie
 
Avatar natajla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: C
Wiadomości: 63
GG do natajla
Dot.: mydło siarkowe

ja mam pytanko takie,czy to mydło nadaje sie do skóry normalnej i wrażliwej?
__________________
Nie trzeba być wcale księżniczką z królewskiego rodu, aby być przez kogoś podziwianą, kochaną i szanowaną. Nie trzeba wcale głośno krzyczeć, aby inni znali Twój głos. Nie trzeba wcale podbijać świata, aby świat wiedział, że istniejesz.
natajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:04   #154
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: mydło siarkowe

Natajla, ja mam cerę tłustą i wystarczy, że umyłam tym mydełkiem plecy i ręce parę dni z rzędu i od razu miałam nieźle przesuszoną skórę, więc nie wiem jak to na Ciebie podziała. Obawiam się, że może być kiepsko, chyba, że będziesz używała go np raz na cztery dni, albo i rzadziej, wtedy efekty będą i skóra tak szybko się nie wysuszy. Oczywiście po zastosowaniu posmarować się trzeba jakimś balsamem.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:57   #155
natajla
Raczkowanie
 
Avatar natajla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: C
Wiadomości: 63
GG do natajla
Dot.: mydło siarkowe

Dzięki za odpowiedź byłam w poszukiwaniu tego mydła,ale natrafiłam na coś innego i jestem strasznie zadowolona z efektów. Co prawda nie mam dużych problemów z wypryskami,ale miałam uporczywe małe krostki na płatkach nosowych,zupełnie nie widoczne,ale wyczuwalne
a wracając do tego specyfiku jest to Kostka Oczyszczająca SEBA MED(clear face) Zwalcza wypryski,wągry i usuwa zanieczyszczenia skóry.Mydła nie zawiera,więc skóra nie jest wysuszona.W moim przypadku po umyciu jest jedwabiscie gładka,jak już wspomniałam o krostkach na nosie,to po stosowaniu przez 3-4 dni już nic nie ma myję nią jeszcze dekolt i też efekty są zadowalające.Więc szczerze i gorąco polecam
__________________
Nie trzeba być wcale księżniczką z królewskiego rodu, aby być przez kogoś podziwianą, kochaną i szanowaną. Nie trzeba wcale głośno krzyczeć, aby inni znali Twój głos. Nie trzeba wcale podbijać świata, aby świat wiedział, że istniejesz.
natajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:13   #156
qwertyX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Mydło siarkowe, tabletki drożdżowe...

Witam, mam dosyć spory trądzik (mam 15 lat) próbuje z nim walczyć. Od piątku myję twarz dekold i plecy mydłem siarkowym. I zamierzam kupić sobie tabletki drożdżowe. Czy moge łączyc myło siarkowe z tabletkami drożdżowymi? Czy lepiej najpierw wypróować mydło potem tabletki?

Po umyciu twarzy używam takiego toniku http://www.allegro.pl/item388613875_...solutions.html. Myślę że wszystko robię dobrze. Czy mogę dodatkowo brać takie http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=2940 tabletki?


Proszę o pomoc.

Edytowane przez qwertyX
Czas edycji: 2008-06-30 o 22:08
qwertyX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:22   #157
qwertyX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Mydło siarkowe, tabletki drożdżowe...

Proszę o pomoc.

Edytowane przez qwertyX
Czas edycji: 2008-06-30 o 22:09
qwertyX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 22:17   #158
qwertyX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: mydło siarkowe

Witam, mam dosyć spory trądzik (mam 15 lat) próbuje z nim walczyć. Od piątku myję twarz dekold i plecy mydłem siarkowym. I zamierzam kupić sobie tabletki drożdżowe. Czy moge łączyc myło siarkowe z tabletkami drożdżowymi? Czy lepiej najpierw wypróować mydło potem tabletki?

Po umyciu twarzy używam takiego toniku http://www.allegro.pl/item388613875_...solution s.html. Myślę że wszystko robię dobrze. Czy mogę dodatkowo brać takie http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=294 0 tabletki?


Proszę o pomoc.
qwertyX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 00:31   #159
wyverna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mydło siarkowe, tabletki drożdżowe...

ja juz od ponad pół roku używam mydła siarkowego a tydzień temu kupiłam z tej serii krem do twarzy "antybakteryjny krem matujący" .
O mydle mogę powiedzieć tyle że na pewno nie powoduje powstawania nowych wyprysków , jak to się zdarzało po innych zelach i zapachowych mydłach. Czasami robie sobie z niego maseczke - zostawiam na twarzy na 10 min i zmywam .
Krem rewelacja. Pierwszy krem który zamknął mi pory a twarz po nim naprawdę nie świeci !!!


Co do drożdzy to słyszałam , że jednym pomagają innym nie .. to normalne.
Ja mam trądzik od ok 6 lat . teraz juz powoli znika.. ale sądzę ze tą chorobę można jedynie troche zniwelować tymi wszystkimi kremami i witaminami ale napewno sie jejnie pozbędziesz z dnia na dzień.

Z domowych sposobów przetestowałam peeling z soli kuchennej ( bądź maseczka) , mogę też polecić tabletki salfazin (zawiera cynk) - witamin nigdy za wiele

Jak nie byłaś jeszcze u dermatologa to koniecznie się wybierz. najlepiej jest zrobić badania bo może się okazać ze jesteś np na coś uczulona. (niestety z tego co zauważyłam tylko prywatnie mozna zrobić takie badania)

Trzymaj się
wyverna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:44   #160
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: mydło siarkowe

Witam!


Ja kupiłam sobie to mydełko jakiś miesiąc temu. Ogólnie przeszłam serie ''eksperymentów'' gdyż posiadałam ogromny trądzik. Zaczęło się chyba w kwietniu 2007 i walczylam do marca 2008 a ogromnymi wypryskami, wrzodami i wszystkim innym. Najpierw u dermatologa dostalam Tetralysal... po 3 miesiącach było widac poprawę. Znacznie mniej trądziku i lepiej się czułam. Potem ktoś mi poradził abym poszla do ginekologa, żeby do końca zwalczyć no i ginekolog przepisal mi Diane-35. Było cudnie. Rzadko kiedy mi cos wyskakiwalo (mialam za to pelno blizn ale lepsze blizny niz ogromne grudy). No i gdy już zaleczyłam, kolejna osoba poleciła mi No-scar na blizny. Kupiłam... po miesiącu mialam już mało co widoczne blizny i ogółem buzia cud-miód. Czasami coś wyskakiwało, więc skusiłam się na mydło siarkowe. Kupiłam. Stosowałam jakiś tydzień (nadal stosowałam i stosuję diane-35) było dobrze, jednak później z dnia na dzień coraz gorzej z buzią... coraz więcej grudek myślałam, że jest to spowodowane tym, że zbliża mi się okres... okres minął mi tydzień temu a ja nadal mam wrzody i nie chcą zejść. No-scar narazie odstawiłam, bo boję się , że pogorszy. Stosuje tormentiol i wczoraj odstawiłam to mydło (umyłam się dove z peelingiem) jednak boję się, że znowu wróci mi to co kiedyś a już naprawde pozbyłam się kompleksów a tutaj znowu kg tzw 'tapety' ... dzisiaj kupię sobie tonik i wypróbuje z tym mydłem no i na koniec mydło Nivea... zobaczymy czy to da jakieś efekty bo jak nie... to powrót znowu na kuracje... Pozdrawiam! i fajnie, że istnieje taki temat
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:55   #161
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez qwertyX Pokaż wiadomość
Witam, mam dosyć spory trądzik (mam 15 lat) próbuje z nim walczyć. Od piątku myję twarz dekold i plecy mydłem siarkowym. I zamierzam kupić sobie tabletki drożdżowe. Czy moge łączyc myło siarkowe z tabletkami drożdżowymi? Czy lepiej najpierw wypróować mydło potem tabletki?

Po umyciu twarzy używam takiego toniku http://www.allegro.pl/item388613875_...solution s.html. Myślę że wszystko robię dobrze. Czy mogę dodatkowo brać takie http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=294 0 tabletki?


Proszę o pomoc.

mysle ze ci niezaszkodzi. ja razem z mydlem siarkowym stosowalam jeszcze wiele rzonych tabletek, plynow i kosmetykow i nic niepokojacego sie niedzialo. najwyzej ci nic nie pomoze, ale i nie zaszkodzi
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:03   #162
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: mydło siarkowe

A gdzie mogę kupić takie mydełko ? Szukałam w Rossmanie i Drogerii NAtura i nie znalzłam...
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:42   #163
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: mydło siarkowe

W aptece powinnaś dostać , w super-pharmie tez


Ja kiedyś używałam.Czy ja wiem.Ani źle ani dobrze.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:54   #164
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: mydło siarkowe

mysle ze jak ktos ma cere mieszana to nie powinien stosowac mydla siarkowego bo jednak mocno wysusza, moze dla b tlustych jest dobre... pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:15   #165
xxx123xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: mydło siarkowe

mam takie pytanie ..czy te mydelko siarkowe nie bedzie podraznialo mojej twarzy i czy nie wysuszy jej ? z gory dziekuje za odpowiedz
xxx123xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:17   #166
xxx123xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: mydło siarkowe

takie mydlo (bo dzis kupilam) jest w auchanie za 2 70zl a w aptece za 5 zl
xxx123xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 11:24   #167
teczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

CZesc przeglądałam ostatnio wasze romowy na tym forum i jeden temat zaciekawil mnie szczegolnie, mianowicie uzywanie mydla siarkowego :P nigdy nie stosowalam czegos takiego ale chyba warto sprobowac z tego co czytalam mam jednak pytanie moze wiecie czy mozna łączyć to mydło z krem antybakteryjnym ? czy lepiej dać sobie z jednym z tych produktow spokoj ? napiszcie jesli macie jakies pojecie o tym ;p hehe z gory dziekuje
teczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:44   #168
Piotreq2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

Spokojnie mozesz stosowac ja sam osobiscie stosuje garniera antybakteryjny z efektem matujacym i nie gdyzie sie z mydełkiem, ktore zreszta jest rewelacyjne jesli stosuje sie odpowienio czesto i regularnie
Piotreq2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:45   #169
Piotreq2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mydło siarkowe, tabletki drożdżowe...

Cytat:
Napisane przez wyverna Pokaż wiadomość
ja juz od ponad pół roku używam mydła siarkowego a tydzień temu kupiłam z tej serii krem do twarzy "antybakteryjny krem matujący" .
O mydle mogę powiedzieć tyle że na pewno nie powoduje powstawania nowych wyprysków , jak to się zdarzało po innych zelach i zapachowych mydłach. Czasami robie sobie z niego maseczke - zostawiam na twarzy na 10 min i zmywam .
Krem rewelacja. Pierwszy krem który zamknął mi pory a twarz po nim naprawdę nie świeci !!!


Co do drożdzy to słyszałam , że jednym pomagają innym nie .. to normalne.
Ja mam trądzik od ok 6 lat . teraz juz powoli znika.. ale sądzę ze tą chorobę można jedynie troche zniwelować tymi wszystkimi kremami i witaminami ale napewno sie jejnie pozbędziesz z dnia na dzień.

Z domowych sposobów przetestowałam peeling z soli kuchennej ( bądź maseczka) , mogę też polecić tabletki salfazin (zawiera cynk) - witamin nigdy za wiele

Jak nie byłaś jeszcze u dermatologa to koniecznie się wybierz. najlepiej jest zrobić badania bo może się okazać ze jesteś np na coś uczulona. (niestety z tego co zauważyłam tylko prywatnie mozna zrobić takie badania)

Trzymaj się

stosuje dokladnie to samo, mydło siarkowe, potem kremik matujacy garniera antybakteryjne no i salfazin w tabletkach efekty dobre czasem cos wyskoczy ale ujdzie, aha i dietke sobie zrobic
Piotreq2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:16   #170
PrincessSmall
Raczkowanie
 
Avatar PrincessSmall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 143
GG do PrincessSmall
Dot.: mydło siarkowe

Witam! Jestem na forum od niedawna i do końca nie wiem co i jak. Wiem że w tej sytuacji powinnam podbić wątek.....tylko jak? Wystarczy napisać nowy post? Czy coś jeszcze?


A jeśli chodzi o temat...dzisiaj kupilam mydło siarkowe. W najbliższym czasie napisze jakie daje efekty
PrincessSmall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 09:24   #171
heaven_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 17
Dot.: mydło siarkowe

Nikt tu nie pisze na tym wątku
To może zacznę ja
Kupiłam to mydło 2 tygodnie temu, stosuję 2 razy dziennie z tonikiem bandi i niestety nie widzę poprawy...
noale nie wyrzucam jeszcze moze w koncu zadziała...
heaven_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 16:24   #172
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: mydło siarkowe

ja uzywam mydła siarkowego prawie pół roku
mam cerę mieszana, głównie z zaskórnikami, choć i krostki się zdarzają
cudów to mydełko nie zrobiło, nie znikły zaskórniki ani nie wyregulowało świecenia się cery, ale z pewnością krostki są rzadsze, malutkie, nie wyskakują mi już w ogóle podskórne gule
heaven_n ja efekt zauważyłam po około 2 miesiącach, więc cierpliwości
co do wysuszania - mi ono w ogóle nie wysusza skóry a mam do tego skłonności, nie podrażnia też w ogóle - chyba że oczy jeśli piana się do nich dostanie
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:53   #173
heaven_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 17
Dot.: mydło siarkowe

no to może serio potrzeba czasu
Poużywam, to zobaczę

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Aha, a co sądzicie o kremie matującym z tej serii ??
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
heaven_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 14:51   #174
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: mydło siarkowe

ma dużo pozytywnych recenzji w KWC, ale mnie martwi jedno (i powstrzymuje przed kupnem) - kilka osób pisze, że nie nadaje się pod podkład a to dyskwalifikuje u mnie krem na dzień, a przecież na noc nie będę uzywać kremu matującego
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:51   #175
heaven_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 17
Dot.: mydło siarkowe

Kurde, ja używam podkładu i często pudru, więc raczej też nie dla mnie Trudno.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
heaven_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:31   #176
bezimienny7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: mydło siarkowe

Witam wszystkich
Tak sobie szukalem dobrego sposobu na pozbycie sie pryszczy i czytam i czytam o tym mydle wiec mam swoje zapytania :

1.Ile razy dziennie myc sie tym mydlem(a jesli nie dziennie to ile na tydzien )
2.tonik bez alkoholu wiem ze trzeba uzywac ,ale konkretna nazwa?
3.a jesli o krem nawilzajacy to moze byc krem Nivea prawda?

Pozdro ,sory za klopot
bezimienny7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:41   #177
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: mydło siarkowe

myślę, że mozesz uzywać tego mydła 2 razy dziennie - podobno męska skóra jest mniej skłonna do wysuszania
po prostu trzeba obserwować czy skóra się nie zaczyna łuszczyć, jeśli tak do uzywać raz dziennie lub co 2 dni, rzadziej chyba nie ma sensu

co do toniku i kremu - to każdy musi dobrać sobie metodą prób i błędów
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:52   #178
Lady Lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 49
Dot.: mydło siarkowe

mydełko bardzo dobrze radzi sobie z wypryskami, przynajmniej na mojej skórze.. co prawda trochę wysusza, ale po przemyciu buzi wklepuję krem Nivea Soft i sprawa rozwiązana.
__________________
Mężczyźni polują, kobiety łowią.
Victor Hugo
Lady Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:24   #179
marzena21043
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: mydło siarkowe

Ja jutro pójdę kupić to mydło;]
Mam nadzieję że mi pomoże
A jakie kremów polecacie?
marzena21043 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:02   #180
lagrandaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: mydło siarkowe

Skusiłam się i kupiłam mydło siarkowe. Stosuję już miesiąc i jestem strasznie niezadowolona.
Mam tłustą cerę, ale poradziłam sobie z wypryskami i sytuacja była pod kontrolą. Przeszkadzało mi tylko błyszczenie.
Stosowanie mydła pogorszyło sytuację.
Skóra jest dalej tłusta i błyszcząca, ale najgorsze jest to, że zaczęły się pojawiać pryszcze:/
dramat.
Mydło ma okropny zapach i szczypie w oczy.
Nie polecam, nie pomogły mi a tylko zaszkodziło.
lagrandaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 01:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.