Jak przyspieszyc miesiączkę? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 16:03   #91
malinowaH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 38
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

wczoraj moczyłam nogi, wieczorem wziełam 15minutowa kapiel w mega goracej wodzie, dzis kawa, dwie etopirynki iii jest! w koncu...
malinowaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:24   #92
MilkyShake
Raczkowanie
 
Avatar MilkyShake
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z łóżka :)
Wiadomości: 222
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

mnie ostatnim razem pomogło siedzenie w jacuzzi, ciepło i bąbelki zrobiły swoje
teraz wymoczyłam nogi w ciepłej wodzie, wieczorem wezmę ciepłą kąpiel
i ciekawe czy pomoże
__________________
biegam!
TŻ o1.o5.2o12
dbam o porządek w szafie!

MilkyShake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 13:19   #93
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

eee, a ja już od 3 dni moczę nogi w gorącej wodzie i nic a tak by mi się teraz okres przydał...
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 13:22   #94
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Z naturalnych sposobów: picie kilka razy dziennie przez kilka dni herbaty z malwy czarnej. Działa.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 13:26   #95
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Panna Ewelina - a ile kosztuje i gdzie ją dostanę? W zielarni ? Ile dni wcześniej zacząć 2 -3 ?
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:25   #96
olusienka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Hej !! ja musiałam przyśpieszyć sobie okres o jakiś tydzień, zaczęłam wcześniej o jakieś 5 dni bo codziennie chciałam brać taką gorącą kąpiel a nie wiedziałam ile to trzeba dni przed stosować. NIC NIE POMOGŁO !! aż nagle kupiłam HERBATE Z KWIATU MALWY CZARNEJ. wypiłam dwie po południu, mi nawet smakowała i tak za 2 godzinki okres już był !!!!!
taknachwile: kupiłam ją w patece (tylko nie we wszystkich jest) pani mi dała dosyć duże opakowanie, zapłaciłam 3,80 zł.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

zastosowanie: nasyp do szklanki ok. 1,5 łyżeczki tej herbaty do szklanki i trzeba przykryć ją jakimś talerzykiem bo musi się zaparzyć !!
olusienka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 19:27   #97
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

olusienka44 - dziękuję za informacje jutro gonie do apteki bo dziś jestem już po gorącej kąpieli
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 09:15   #98
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Właśnie wyczytałam, że picie czarnej malwy przyspiesza SPÓŹNIAJĄCY się okres. A czy jak mnie się nie spóźnia tylko chce go przyspieszyć to też zadziała? A i druga ważna sprawa - Czy to prawda, że krwawienie po wypiciu takiej herbatki jest większe i dłuższe ? Jak trwa mi tydzień to będzie trwał 9,10 dni ?? ;O



Przepraszam, że post pod postem.
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:29   #99
olusienka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

mi się okres NIE spóźniał, po prostu chciałam go przyśpieszyć. miałam dostać okres około 1 czerwca a po wypiciu dostałam go 5 dni wcześniej 27 maja !!

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

DOKOŃCZENIE: mi tak normalnie okres trwa 5 dni, po wypiciu trwał też 5 dni.
olusienka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:11   #100
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Hej dziewczynki
Ja chciałam przyspieszyć okres ale niestety zapomniałam wcześniej kupić czarnej malwy i jakoś tak wyszło, że przyspieszyć mi się go nie udało ALE od kilku dni moczyłam wody w gorącej wodzie i dopiero wczoraj wypiłam rano i wieczorem po szklance czarnej malwy i dziś po południu dostałam okres! Ostatnio miałam 8 maja a teraz dostałam 7 czerwca! U mnie to coś niebywałego bo często miałam nieregularny i się spóźniał a tu malwa zrobiła niespodziankę i zadziałała .

Myślicie, że gdybym za miesiąc znowu piła czarną malwę to znowu by mi się przyspieszył ? Bo nie wiem czy to tak działa co miesiąc za każdym razem

Edytowane przez taknachwile
Czas edycji: 2012-06-07 o 20:13
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:38   #101
monique707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

W sierpniu jadę do Włoch i z moich obliczeń wynika że wtedy dostanę czego bardzo bym nie chciała bo jadę tam nad morze. Nie mam regularnego okresu zazwyczaj dostaje w granicach 5 tygodni ale czasem zdarza się że nagle dostaję coś koło 4 tygodnia... Nie wiem co robić... Gorąca kąpiel na mnie nie działa ponieważ probówałam tego już przy ostatnim okresie. Chciałabym po prostu żeby dostać go po 4, a nie jak zwykle po 5 tygodniach
monique707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 09:37   #102
taknachwile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Moim zdaniem kilka razy dziennie mocz stopy w gorącej wodzie. Ja to robię nawet i 4 razy dziennie. Trzymam w wodzie około 15-20 minut. No i oczywiście herbatka z czarnej malwy. Ja pije też kilka razy dziennie.
taknachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 18:04   #103
monique707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

A ja piję tą czarną malwę już 3 dni i głupia nie działa! Załamuje mnie już to wszystko, okres powinnam dostać we wtorek, tyle że nigdy nie dostaję na czas więc myślałam że chociaż ta czarna malwa coś zdziała a tu nic! A tak bardzo mi zależało na tym, żeby choć raz był na czas...
monique707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:02   #104
Malwa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

8 sierpnia wyjeżdżam na wczasy a w tym czasie zapewne wtedy dostane okres. Zależy mi na tym aby dostać go kilka dni wczesniej. Czytałam, że wymoczenie nóg pomaga więc to przed chwilą to zrobiłam. Uda się? i kiedy mogłabym sie go spodziewać ?
Malwa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:42   #105
monique707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Też myślę żeby tego spróbować, tak tydzień przed bym zaczęła ale skoro malwa na mnie nie działa to to już na pewno w ogóle...
monique707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 06:50   #106
LuniastaxD
Frostowa
 
Avatar LuniastaxD
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Ja też mam z tym problem. Przed braniem tabletek antykoncepcyjnych mój okres pojawiał się wtedy kiedy chciał. Raz 15 dnia kiedy indziej 45... Potem gdy zaczęłam brać to wiadomo regularnie. Niestety z pewnych powodów musiałam zrezygnować z tabletek. Nagle zaczęłam bardzo tyć i lekarz zalecił mi 6 miesięczny odpoczynek od hormonów a potem przepisanie innych tabletek. Zapewniał, że nie będą już tak działać. No ale nie o tym miałam pisać Odstawiłam tabletki w czerwcu i potem okres miałam normalnie regularnie 28 lipca. Ten mi się spóźnia jest już 37 dzień. W ciąży nie jestem. To wykluczone. Jak mogę go przyśpieszyć i przy okazji jak myślicie co jest przyczyną mojego spóźnienia.
LuniastaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:16   #107
testelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Z namiętnością czytam ten wątek do deski do deski.

U mnie jest tak, że miałam regularne @, różniiły się max jak już to 1-3dni. Przed ciążą miałam co 30 dni, po ciąży pomimo karmienia pierwsza @ przyszła po 1,5mc, byłam trochę sfrustrowana, ale dobra nie o tym. Cykle wróciły do 30-31, ale ostatnio strasznie mi się coś pochrzaniło.

W lipcu dostałam o 3 dni za wcześnie (11.07), w sierpniu 9-tego.

Teraz okazało się, że robimy mały skromny ślub i termin mam na 5.10
Miałam nadzieję, że dostane @ po, a tu wczoraj niespodzianka i dostałam okres. Wychodzi na to, że cykle mi się przesunęły do 27 dni.
Idąc tym tokiem rozumowania to powinnam dostać 2.10.
W sumie nie jest najgorzej, ale też nie jest dobrze.

Mam przezroczystą sukienkę, widać czy ubrałam do niej majtki czy stringi. Niestety okres u mnie to aż 7 dni, rzadko 5 (ale miałam tyle dni w sierpniu, więc nadzieja jest). Dlatego bardzo mi zależy zmienić termin @. Raczej jej już nie opóźnie zostaje mi jedynie kwestia przyśpieszenia.

Spróbuje Waszej metody moczenia, aha co do aktualnej @ podejrzewam, że solarium mogło wpłynąć na przyśpieszenie tak samo kąpiel. Bo w ostatnich dniach zwiększyłam pielęgnację ciała, zamiast pod prysznic wchodziłam do dosyć ciepłej wody.

A dla tych pań co na codzien myją się w gorących wodach, odstawcie taką kąpiel na co najmiej 2 tyg, a później jak będziecie chciały przyśpieszyć wejdzcie do gorącej wody. Takie nagłe zmiany temp działają, ja mam jako dowod owe solarium ;//
testelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:28   #108
Izorita 9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

dziewczynki, mam sprawę... chciałabym przyśpieszyć okres. czytałam wiele wątków i wiele sposobów na to. Ale moja sytuacja jest troszkę skomplikowana.
Zaplanowałam wyjazd na 25 (okres miałam zazwyczaj między 11-15 każdego miesiąca) ale jak na złość ostatnio dostałam go 31.01 Więc powinien wypaść mi teraz jakoś 27 na sam wyjazd (no wiecie romantyczny wyjazd z chłopakiem na kilka dni). szukałam licznych sposobów aby go opóźnić o te 4 dni, ale od wczoraj pobolewa mnie brzuch i wydzielam więcej śluzu (czuje się jakbym miała eksplodować) a mamy dopiero 18 i teraz to nie wiem czy nie lepiej go przyśpieszyć w takiej sytuacji. Ale obawiam się że jeśli miał mi on wypaść tego 27 a będę go chciała przyśpieszyć tak na 21 to mi się nie uda i jedynie co zrobię to przyśpiesze go na sam wyjazd. opóżnić też sie teraz obawiam bo jak odczuwam pobolewanie to mój organizm może znowu wywinie mi psikusa i mam go dostać jednak wcześnie. więc jeśli bedę go chciała opóźnić a mam go zostać na dniach to znowu mi wypadnie na sam wyjazd
nie wiem co robić, znacie jakiś sposób który zadziała od razu? czyli abym go zastosowała dziś by mieć okres jutro a nie za pare dni (bo to nie wiadomo kiedy zadziała). słyszałam o luteinie ale czy ona od razu wywoła okres? niestety jeszcze nie stosuje tabletek anty (i tak jest na to już za późno w mojej sytuacji )........
kurcze rozpisałam się... chodzi mi w skrócie o jakiś środek który na zawołanie wywoła okres (który powinnam dostać za jakieś 10 dni)
Izorita 9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:38   #109
prinzessin
Raczkowanie
 
Avatar prinzessin
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 114
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Hej Okres spóźniał mi się 11 dni i dziś już zmartwiona zaczęłam przeglądać forum na ten temat. natrafiłam na Wasze wypowiedzi tu i jak wyczytałam o moczeniu nóg to od razu zaczęłam moczyć. I wyobraźcie sobie, że 20 minut moczenia i okres był!!! Jaka radość
No i stwierdziłam, że podzielę się tym z Wami i pocieszy to może inne dziewczyny jak mnie przed chwilą
__________________
Dopiero kiedy piekielnie boisz się o kogoś, kiedy niepokój nie pozwala ci oddychać, strach zatyka arterie i odbiera rozum, dopiero wtedy, moja mała, ty kochasz naprawdę.
prinzessin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 20:43   #110
ckarmel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Ja też musiałam przyspieszyć swój okres, bo za tydzień jadę na wycieczkę do Londynu. Wcześniej przeczytałam ten wątek i tydzień temu zaczęłam już stosować się do Waszych rad. Codziennie kąpiele i moczenie nóg w gorącej wodzie, łykanie aspiryn, no-sp, zwiększony wysiłek fizyczny, ba, nawet jadłam przyprawy prosto z paczek (chociaż to i tak od czasu do czasu czynię) Nic nie pomogło, a nawet spóżnił się o jeden dzień. :P Wczoraj postanowiłam więc wyluzować, szybki prysznic, 2 no-spy i do łóżka z zamiarem wyspania się. Dzisiaj rano ani widu, ani słychu, ale wyszłam po południu przy prażącym słońcu na balkon poczytać i 5 min. później dostałam. Myślę więc, że u mnie pomogła ta pogoda - przez cały tydz. było pochmurnie, a dzisiaj właśnie ostro grzało
ckarmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:41   #111
esperanzaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Dziewczyny..
gorąca kąpiel lub moczenie nóg w gorącej wodzie ma za zadanie rozszerzenie naczyń krwionośnych..aspiryna rozrzedzenie krwi , a więc w skutek tego często może wystąpić przedwczesna miesiączka. Trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z tą aspiryną, bo później może się lać jak z kranu.
W trakcie miesiączki, żeby ją skrócić stosuje wit C żeby uszczelnić naczynia krwionośne.
esperanzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 18:33   #112
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Ja jeszcze słyszałam o krwawniku, ale nie próbowałam.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:56   #113
monique707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Ja znam lepszy sposób: znajdźcie sobie jakieś zmartwienie, coś czym będziecie się bardzo stresować... Ja tak teraz mam i non stop dostaję okres przed czasem
monique707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 16:10   #114
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Cytat:
Napisane przez monique707 Pokaż wiadomość
Ja znam lepszy sposób: znajdźcie sobie jakieś zmartwienie, coś czym będziecie się bardzo stresować... Ja tak teraz mam i non stop dostaję okres przed czasem
Boże, można powiedzieć, że ja mam chroniczną chandrę, i wcale mi to okresu nie przyspiesza
Ja obstawiam zioła, aspiryne, gorącą kąpiel i wysiłek fizyczny - czyli wszystko o czym wspomniały już dziewczyny
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 23:56   #115
ckarmel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Cytat:
Napisane przez monique707 Pokaż wiadomość
Ja znam lepszy sposób: znajdźcie sobie jakieś zmartwienie, coś czym będziecie się bardzo stresować... Ja tak teraz mam i non stop dostaję okres przed czasem
Ja mam wprost przeciwnie. Jak mam w jakimś miesiącu pełno stresu, to mi się opóźnia nawet o dwa tyg.
ckarmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 13:43   #116
monique707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Boże, można powiedzieć, że ja mam chroniczną chandrę, i wcale mi to okresu nie przyspiesza
Ja obstawiam zioła, aspiryne, gorącą kąpiel i wysiłek fizyczny - czyli wszystko o czym wspomniały już dziewczyny
Możliwe, że to dlatego że jest ona chroniczna czyli trwa już od jakiegoś czasu (chandra)

Ja teraz kończyłam studia i miałam trochę stresów z pracą mgr i to tak silnych że aż nie mogłam spać, później miałam stresy z obroną w efekcie czego już 2 razy pod rząd dostałam miesiączke, co raczej normalnie mi się nie zdarzało. Tak po prostu działa na mnie stres

W zeszłym roku piłam czarną malwę bo potrzebowałam przyspieszyć okres i nie podziałało, jak na złość dostałam 2 dnia wyjazdu do Włoch... Ale przeżyłam i teraz wiem, że nie warto się bawić w takie rozregulowywanie organizmu
monique707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 12:08   #117
Caramelito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

jeśli chodzi o przyspieszenie to u mnie żadne domowe sposoby nie działają ;/

Natomiast, aby opóźnić okres piję dużo wapnia (tydzien -2 przed okresem) maksymalne dawki, okres wtedy pojawia się kilka dni o odstawieniu wapnia.
Ten sposób odkryłam przypadkiem, bo niestety muszę codziennie pić wapno i kiedyś przeholowałam i spóźniał się okres. Dopiero właśnie po odstawieniu dostałam miesiączkę.
Caramelito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:43   #118
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Mi przyspieszają orgazmy o kilka dni, ale tylko wtedy, jak już czuję ,że za kilka dni się pojawi, mam napięte i obolałe piersi, wzdęty brzuch. Tak bez objawów poprzedzających to nie potrafię.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 00:57   #119
gabipi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Powinnam dostać miesiączkę dziś, a tu nic, jędza lubi mi to robić ;p koniecznie muszę mieć w ten weekend. Od trzech dni biegam choć to akurat nie ze względu na przyspieszanie ;p Zaczynam z moczeniem nóg i rutinoscorbinem, rano gorąca kąpiel i od nowa, dam znać jakie efekty tych starań

Edytowane przez gabipi
Czas edycji: 2014-02-28 o 00:59
gabipi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 19:04   #120
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: Jak przyspieszyc miesiączkę?

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Ja znam taki babciny sposób w zeszłym roku pisałam o nim na Wizażu, kilku dziewczynom się przydał mnie też się sprawdza ale cudów proszę nie oczekiwać Można sobie przyśpieszyć okres o jakieś 3 dni Należy wymoczyć stopy w gorącej wodzie

Potwierdzam. Babciny sposób najlepszy. Wypróbowałam raz , no i może tym razem się sprawdzi, bo mam wizytę u ginekologa a nie chce jej przekładać znów. Okres ma się w tym dniu skonczyć więc chcę zeby wczesnie się zaczął i wcześnie skończył .
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-20 08:48:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.