L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 13:17   #121
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

To teraz ja popytam Mam ochote na casting, miałam z nim raz do czynienia i był to kolor czarny.
Teraz chciałabym wrócić do naturalnego koloru moich włosków (lub chociaż przybliżonego do brązu). W listopadzie zrobiłam włosy henną, miał wyjść brąz a o zgrozo na głowie zastałam rudo-czerwone loki teraz odrosty są widoczne (a miało się zmyć). Nie wygląda to ciekawie.
Jak myślicie, czy szampon pokryje równomiernie 'dwukolorowe' włosy?
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:46   #122
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

U mnie pokrył bardzo dobrze!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 11:19   #123
caira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Dziewczyny jeszcze raz ponaglam prośbe abyscie umieszczały swoje zdjecia po szamponach casting,przed użyciem i po.Najbardziej zależy mi na kolorze NOYER.będe bardzo wdzieczna.Ela
caira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 12:43   #124
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez caira
Dziewczyny jeszcze raz ponaglam prośbe abyscie umieszczały swoje zdjecia po szamponach casting,przed użyciem i po.Najbardziej zależy mi na kolorze NOYER.będe bardzo wdzieczna.Ela
Zdjęcie włosków w kolorze Noyer było już umieszczane w tym watku przez ewka.mnk. Poszukaj na poprzednich stronach.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 13:35   #125
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

ja mam włosy koloru ciemny blond, czy jeśli nałoże na nie odpowiedni kolor loreal casting to będe miała włosy koloru jasny blond (platynowy) ?
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:58   #126
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

z tego co wiem szampony koloryzujące nie rozjaśniają czuprynki. chyba nic z tego
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:42   #127
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez nataliacz
z tego co wiem szampony koloryzujące nie rozjaśniają czuprynki. chyba nic z tego
Też tak uważam.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 12:14   #128
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

dziewczyny, a jak mi wyjdzie ta farba na włosach z dość dużym odrostem w kolorze, ehem był jasny brąż ale wyblakł do rudego ? Chciałabym jakiś cepły braz, a najbardziej chciałabym mniec znów naturalne włosy, ale ten odros dobija mnie!!!
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 12:30   #129
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Na mojej gowie kolor "jasny brąz" poradził sobie z rudym pod hennie + odrosty brązowe. Jest w miare jednolicie, a kolor wyszedł ciemniejszy więc zwróć na to uwagę przy dobieraniu kolorku
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 18:16   #130
*Vivi*
Raczkowanie
 
Avatar *Vivi*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z mroku narastającym w mej duszy....
Wiadomości: 184
Loreal Casting czy Wella soft?

Dziewczyny pomóżcie mi chciałabym sobie zafarbowac włosy szamponem koloryzującym- ciemny brąz i nie wiem na który się zdecydować Jaki waszym zdaniem będzie lepszy, prosze o jakieś opinie
__________________
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
*Vivi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:45   #131
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Loreal Casting czy Wella soft?

Witaj
Moje zdanie jest takie iż L'oreal nie schodzi z włosów w ogóle.Natomiast Wella tak przynajmniej w moim przypadku.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 10:32   #132
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Loreal Casting czy Wella soft?

Casting u mnie zszedl predzej nic po tych osmiu czy ilu tam bylo tygodniach. z welli mialam plamki i paski na glowie, niespowodowane bynajmniej zlym nalozeniem
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 10:37   #133
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Loreal Casting czy Wella soft?

Jak dla mnie zdecydowanie casting. U mnie się zmył całkowicie. Kolorek bardzo ladny, a szampon bardzo dobrej jakosci, nie uczulil mnie ani nie pdraznil skóry. Wella z kolei podrażnila mi skóre i zmywała sie tez jakos dziwnie... Niestety w Polsce jest mało odcieni castingów dostepnych:/ trzeba się najeździć jak sie chce jakiś konkretny odcień
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 11:30   #134
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Loreal Casting czy Wella soft?

Casting jest bardzo dobry. Ale jeśli chcesz uzyskac ciemny brąz, to może wypróbuj odcień Brąz , Ciemny Brąz wyjdzie prawie czarny, zresztą jak większość takich odcieni.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:03   #135
*Vivi*
Raczkowanie
 
Avatar *Vivi*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z mroku narastającym w mej duszy....
Wiadomości: 184
Dot.: Loreal Casting czy Wella soft?

Dziękuję za odpowiedzi. Szukałam wszędzie Castingu, lecz nie dostałam. Kupiłam Welle Soft ''ciemny brąz'' kolorek nawet ładnie wyszedł, nico ciemniejszy niż na opakowaniu, ale niestety źle rozprowadziłam szampon i jednej strony głowy mi nie złapał tak jak innej. Takie dziwne trochę, mam mieszankę kolorów a do tego brazowe palce, ręce i szyję za Chiny niczym sie nie da tego zmyć
__________________
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
*Vivi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:09   #136
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 43
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Hej dziewczyny :P Muszę przyznać, że sporo się naszukałam sklepów, w których można dostać Casting Ale teraz, kiedy wiem, gdzie kupić, pozostaje tylko pytanie- jaki kolor?
Moje włosy to ciemny blond i resztki z pasemek czarnych i jasny blond. Chciałabym uzyskać średni, błyszczący brąz. Z Waszych wypowiedzi wynika, że kolor zawsze wychodzi ciemniejszy, więc zastanawiam się nad jasnym brązem.
Czy jeśli potraktuję włosy jasnym brązem, wyjdzie mi kolor taki, hmmm... średni brąz? Coś a'la czekolada :P
goosja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:04   #137
Esia_Esia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Niestety mnie bardzo ten szampon rozczarował. Zachęcona opiniami, kupiłam kolor Muscade - jasny brąz złocisty.Wyjściowy kolor to ciemny blond - farbowany przez fryzjera jakieś 2 mieś temu - do tego miałam swoje popielato-szare odrosty i kilka siwych włosów. Najpierw nałożyłam na odrost, po jakichś 7 minutach na resztę, trzymałam wszystko około 20 minut. Szampon nadał moim włosom rudy połysk, niestety nie przykrył odrostów (na tym bardzo mi zależało) ani siwych włosów. Miałam isć do fryzjera bo za kilka dni wyjeżdzam, ale pomyślałam że zaoszczędzę i kupię szampon lub farbę. Na swoje nieszczęście wzięłam szampon i to w dodatku dwie sztuki - zużyłam jedną. Nie wiem teraz co z tą drugą zrobić? Może uda mi się odnieść do sklepu, bo przecież nie położę sobie jedną po drugiej na głowe. Ależ jestem na siebie zła że nie wzięłam farby :/

PS. owszem włosy ładnie błyszczą, ale to na tyle. Nie jestem zadowolona
Esia_Esia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:19   #138
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Ja jestem zwolennikiem castingu ,a używam na zamianę czarny i ciemny brąz.Pokrywa mi również siwe włosy
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:25   #139
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

a ja użyłam (na włosy po rozjaśnianiu blond balejażem) Welli Soft Color średni blond i jestem bardzo zadowolona nie mam już tych strasznych odrostów a włosy mają kolor ciemnego chłodnego blondu BEZ tych strasznych rudych refleksów... wszystko równo złapało, bez plam, z tego się cieszę szczególnie, bo mam włosy do połowy pleców i płakałabym bardzo gdyby coś poszło nie tak. Teraz jeszcze trzeba sprawdzić jak się będzie zmywać...
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 21:30   #140
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

pokażę Wam jak to wygląda - zdjęcie zrobione z lampą, nie wiem czemu kolor jest odrobinę cieplejszy niż w rzeczywistości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (31,2 KB, 244 załadowań)
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 22:09   #141
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

a ja nie moge znalezc w zadnym sklepie w poznaniu szamponu casting w jasnych odcieniach blondu.. same ceimne kolory sa dostepne. moze ktos wie gdzie mozna dostac ?
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 09:59   #142
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

ja marze o takim kolorku, jaki zamiescilam w zalaczniku chcialabym wlasnie taki ciemny braz, bez rudych, cieplych refleksow. ale nie chce tej szamponetki joanny, bo jestem prawie pewna, ze nie wyjdzie tak, jakbym chciala i czas utrzymania sie tej farby na wlosach tez jest za krotki.
ok. dwa/trzy tygodnie temu kladlam na wlosy szampon koloryzujacy wella soft color ciemny braz i wyszly prawie czarne a w takim ciemnym kolorze jest mi nie ladnie. z reszta, na gorze mialam ciemniejsze, niz na dole. do tego od dlugiego czasu uzywam do mycia wlosow szamponow head&shoulders (ze wzgledu na zapach i super wlasciwosci pielegnacyjne ) i nie mialam zielonego pojecia, ze to wymywa kolor dziekuje za uswiadomienie mnie teraz moj kolor to taki sredni braz z rudawymi refleksami nie lubie siebie w takich cieplych odcieniach. w zwiazku z tym mam dwa pytania:
1. jak uzyskac taki kolor jak w zalaczniku?
2. i pytanko do Ewki.mnk co robisz z wlosami po nalozeniu farby/szamponu koloryzujacego? spinasz spinka, zakladasz jakis foliowy czepek czy cus? bo chcialabym zeby tym razem kolor wyszedl rownomiernie. a wiem, ze gdy powiem cioci, ze chce trzymac farbe te 30/40 minut bedzie probowala za wszelka cene wybic mi to z glowy
z gory dziekuje !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5011.jpg (25,2 KB, 175 załadowań)

Edytowane przez Agatka_90
Czas edycji: 2007-02-06 o 10:04 Powód: taaak, oczywiscie zapomnialam o zdjeciu ;)
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 18:02   #143
Camill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

o własnie ja też chciałąbym uzyskać taki odcień mam teraz na głowie juz troche podmyty jasny brąz jest teraz taki średni... kupiłam noyer ale jak sie dowiedziałam że wychodzi wpadajacy pod czarny to sie przeraziłam bo chce ciemny brąz ale by wchodził w brąz a nie w czerń... prosze pomóżcie niech ktoś wklei fotki z kolorkiem noyer... foteczki Ewy już widziałam i własnie sie obawiam bo kolor jest dla mnie za ciemny...
Camill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 18:06   #144
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez Camill Pokaż wiadomość
o własnie ja też chciałąbym uzyskać taki odcień mam teraz na głowie juz troche podmyty jasny brąz jest teraz taki średni... kupiłam noyer ale jak sie dowiedziałam że wychodzi wpadajacy pod czarny to sie przeraziłam bo chce ciemny brąz ale by wchodził w brąz a nie w czerń... prosze pomóżcie niech ktoś wklei fotki z kolorkiem noyer... foteczki Ewy już widziałam i własnie sie obawiam bo kolor jest dla mnie za ciemny...
widze, ze mamy podobny problem
czekamy na pomoc
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:40   #145
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Hej pierwszy raz coś tutaj pisze. Jakiś miesiąc temu farbowałam włosy farbą Palette jasny braz. Teraz kolor mi się podoba, tylko że pod światło ma rude refleksy. Dziewczyny jaką farbą z castinga mam zafarbować włosy, zeby nie było rudości, a kolor był średni/jasny brąz? Czy ten casting naprawde jest taki dobry? Bo spotkałam się z różnymi opiniami. Gdzieś na poprzednich stronach była dziewczyna , która wkleiła zdjecia włosów zafarbownych jasnym brązem, tylko że mi się one nie uruchamiają. Dobra czekam na odpowiedzi
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:26   #146
Camill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Ja z Castingów jestem bardzo zadowolona włoski są w bardzo dobrej kondycji wreście odpoczywaja po torturowaniu ich farbami blond... zdecydowałam sie na brąz bo zrobiły mi sie kruche końce no i najpierw był casting ciemny blond wychodzi bardzo ładnie jasny brąz potem nr 34 marmotte jasny brąz również ładny odcień z którego jestem zadowolona ale jasny nie jest - raczej średni w swietle dziennym taka mleczna czekolada - ciepły jak sie podmyje troche napoczatku ma chlodniejszy odcień teraz do koszyka trafił mi nr 24 noyer - brąz i nie wiem czy dobrze bo boje sie by nie był za ciemny - wpadajacy w czerń i czekam aż ktoś mnie poratuje... a załaczam fotke z jasnego brązu - to w sztucznym świetle , wiec nie przerazac sie w dzień troche jasniejszy - ale nie jasny jak to nazwa sugeruje pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ha.JPG (57,1 KB, 318 załadowań)
Camill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:21   #147
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Camill a czy masz rude refleksy po tych farbach?
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 11:12   #148
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

no wlasnie noyer wpada w czern. a ja bym chciala taki sliczny ciemny braz
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:18   #149
Camill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

witam to chłodny dosc odcień jedynie na słonku cieplejszy ale rudości nie widze i nikt mi nie mówi... a pytałam sie nie raz ale wiadomo farwowanie włosków to sprawa inidualna zalezy od sporej ilosci czynników - mi jednak w rudosc nie wpada
Camill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:19   #150
Katherina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Dziewczyny, Proszę O Pomoc
Moim Naturalnym Kolorem Wlosów Jest Ciemny Blond,taki Złocisty.
Chciałabym Mieć Włosy Koloru Czekoladowego, Może Być Nawet Wpadający W Czerń...zawsze Chciałam Być Brunetką, Ale Na Przeszkodzie Stoją Odrosty, Których Nie Chcę Mieć I Drugim Problemem Jest Obawa Przed Spieraniem Się Koloru (czy Z Czasem Nie Pozostanie Mi Np.rudy...).myślę, Aby Spróbować Właśnie Loreal Casting Może W Odcieniu Noyer...
Nie Wiem-pomóżcie Nie Mam Doświadczenia W Koloryzowaniu Włosów...
Pozdrawiam Cieplutko
Katherina
Katherina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.