L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 14:58   #151
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

ja tez chcialam sie poradzic w penej kwestii

otoz przeszlo miesiac temu fryzjer zrobil mi platynowe blond pasemka. mam juz odrosty (ciemny blond) ktore bardzo mi przeszkadzaja a chcialabym jeszcze troche odwlec wizyte u fryzjera. mam pomysl zeby uzyc szamponu np casting czy soft color w kolorze sredniego blondu zeby zatuszowac na jakis czas odrosty. Boje sie tylko czy nie zniszcze sobie tych pasemek, ze kolor szamponu nie zejdzie mi do konca z wlosow. rozjasnianie poszloby wtedy na marne. nie wiem czy zaryzykowac i uzyc szamponu ? co byscie zrobily ?
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:01   #152
Katherina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Zaryzykowałam Kupłam Loreal Casting Ciemny Brąz I Jestem Brunetką-mam śliczny Czekoladowy Brąz))
Katherina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 17:23   #153
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez variete Pokaż wiadomość
ja tez chcialam sie poradzic w penej kwestii

otoz przeszlo miesiac temu fryzjer zrobil mi platynowe blond pasemka. mam juz odrosty (ciemny blond) ktore bardzo mi przeszkadzaja a chcialabym jeszcze troche odwlec wizyte u fryzjera. mam pomysl zeby uzyc szamponu np casting czy soft color w kolorze sredniego blondu zeby zatuszowac na jakis czas odrosty. Boje sie tylko czy nie zniszcze sobie tych pasemek, ze kolor szamponu nie zejdzie mi do konca z wlosow. rozjasnianie poszloby wtedy na marne. nie wiem czy zaryzykowac i uzyc szamponu ? co byscie zrobily ?
up

nikt nie wie ? help !
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 14:09   #154
Esia_Esia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

A może któraś z Was wie kiedy w Polsce pojawi się nowa seria Casting Gloss Creme? Kolory mają ciekawe
http://www.lorealparis.co.uk/minisites/casting/
Esia_Esia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:33   #155
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
Casting to moje ulubione szampony koloryzacyjne. Nigdy sie na nich nie zawiodłam. Włosy są po nich miękie, błyszczące. Dają bardzo ładne odcienie.
Ja trzymam je na włosach ok 30-40 min, gdyz mam gube włosy. Gdy trzymłam krócej, czasem włosy farbowały się nierównomiernie (tam, gdzie farba była nakładana najpierw - kolor był intensywniejszy). Kolor wychodzi ciut ciemniejszy niz na opakowaniu. Przykład:
farba, której użyłam - http://www.lumiere.pl/pictures/alt_5950_biggest.jpg
i moje włosy - http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1134299891
(2 pierwsze zdjęcia - miesiąc po farbowaniu, ostatnie - 3 miesiące po farbowaniu).

Co do braku instrukcji w j. polskim - zalezy do sklepu. Kupując w "normalnych" sklepach, zawsze miały polska instrukcję, ale np. w Rossmanie już jej nie miały.
oj ale super wloski masz kolorek i fryzurka i tak ladnie sie blyszcza. prostujesz?

ja rowniez polecam casting, kolorki wychodza ladnie,zmywa sie bardzo rownomiernie, nie widac zadnych odrostow, pozostaje na wlosach dlugo (farbowalam na poczatku stycznia i nadal mam troszke ciemniejsze - przyciemnialam). welli nie uzywalam jakos nie mam przekonania
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 14:41   #156
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

jak długo utrzymuje się casting? bo mam zamiar pomalować włosy (w naturze promocje po 9.99) tylko ze myje włosy codziennie i nie wiem jak długo utrzymałby się kolor. na włosach mam jakby zielono-rudo-brązową burze;p
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:53   #157
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

U mnie od 4 do 6 tygodni
A do kiedy jest ta promocja w naturze?
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 16:10   #158
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Zdecydowanie Wella Soft Color u mnie na włosach szampon trzyma się dobre 5 miesięcy włosy są zdrowe, lśniące, dobrze się rozczesują i kolor ładnie schodzi, ale trochę powoli
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:29   #159
Juditha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Hejka! Loreal Casting to rzekomo szampon koloryzujący, który utrzymuje się do 6 tyg. a ja mam go juz ponad 3 miesiace na głowie i ani myśli żeby zacząć sie wyplukiwac!!!! Działa jak trwała farba do włosów i mam już 1cm odrosty!!!! wybrałam odcień wiśniowy i farbowałam na naturalne wlosy ciemny blond. Serdecznie nie polecam...
Juditha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:34   #160
Juditha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
loreal Casting to ściema

Siema! chciałam jeszcze dodać iż po 2 miechach kolor przestał lśnić i jest do dupy!!! Teraz musze kupic sobie za***iście drogi decoloryzator i robie sie na jasny blon i *******ę wszystkie szampony koloryzujące!!!
Juditha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 15:09   #161
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?


U mnie Casting zmył się nadzwyczaj prędko,bo po 3 tygodniach miałam(po zastosowaniu Creole) kolor jaśniejszy,wpadający w ciepły odcień,a próbuję od tego uciec.(zdj.1,pierwsza koloryzacja,włosy myję co 2 dni)
Moje naturalne włosy są brązowe,wpadający w rudość i do tego z blond refleksami
Może dlatego ciężko mi utrzymać jednolity kolor.
Dążę do uzyskania chłodnego,ciemnego brązu,bez ciepłych akcentów.

Ogólnie stwierdzam,że to dobra farba,nie podrażnia i nie niszczy włosów,to dla mnie plus.No i nie zawiera amoniaku.
Połysk też mi się dobrze trzyma.

Zdj.2 - po dzisiejszym farbowaniu(czyli drugie podejście Castingiem)
Liczę na to,że teraz kolor dłużej się utrzyma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmienione.jpg (108,7 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmienione1.jpg (116,0 KB, 324 załadowań)
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 20:56   #162
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Juditha,to ze kolor po dwoch miesiacach kolor przestal lsnic... to chyba zrozumiale, nawet nie chyba...ale rzecz oczywista
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 16:53   #163
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Mówiąc szczerze trochę się pogubiłam. zrobiłam pasemka, miały wygląd
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 17:04   #164
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Przepraszam za to wcześniej, hmm... taki mały wypadek przy pracy... ;-) Piszecie, ze Casting daje ciemniejszy odcień niż na zdjęciu. Ale jak to jest przy rozjaśnianych włosach? Jesli chcę pozbyc się baaardzo jasnych pasemek i kupię odcień jaki chcę uzyskać to na tych rozjaśnianych mogą mi wyjść ciemniejsze od zamierzonych czy raczej jaśniejsze? Chciałabym cos zblizonego do moich naturalnych czyli ciemny blond. Czy wogóle mogę to uzyskać Castingiem? Włosy mam juz wymęczone, czy taki szampon też niszczy włosy? Boję się, że moge im bardziej zaszkodzić
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 17:05   #165
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Aha, robiłam te pasemka kilka dni temu...
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 17:37   #166
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

A ja chciałabym zapytac, czy ktoś może wie, kiedy w Polsce będzie ten nowy Loreal Casting Widziałam już recencję na KWC, Moje włosy błagają o nowy kolor i tak się zastanawiam czy kupic już nową farbę czy poczekac. Ach i widziałam też nową serię Loreala farb no też nie wiem czy u nas będą, bo kolorki fajne.........
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:43   #167
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Właśnie przeczytałam przed chwilą, że szampony ton w ton a do takich należy Casting zawierają wodę utlenioną o niewielkim stężeniu :-\ Czy w takim razie są bezpieczne dla włosów? Czy np. też niszczą ale trochę mniej...? Nic juz nie wiem. Wypłukują się czy nie? Czy jeśli np za pół roku zachce mi się loków to koloryzacja takim szamponem będzie przeszkodą?
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 08:30   #168
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez Rusałka Pokaż wiadomość
A ja chciałabym zapytac, czy ktoś może wie, kiedy w Polsce będzie ten nowy Loreal Casting Widziałam już recencję na KWC, Moje włosy błagają o nowy kolor i tak się zastanawiam czy kupic już nową farbę czy poczekac. Ach i widziałam też nową serię Loreala farb no też nie wiem czy u nas będą, bo kolorki fajne.........
Wydaje się że chyba nadchodzi wielkimi krokami, w większości sieciowych drogerii i sklepów kosmetycznych Castingi są juz od 8,99-tak się zaczyna wycofywanie kosmetyków z rynku,niestety bo dla mnie jest to KWC
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 08:34   #169
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam przed chwilą, że szampony ton w ton a do takich należy Casting zawierają wodę utlenioną o niewielkim stężeniu :-\ Czy w takim razie są bezpieczne dla włosów? Czy np. też niszczą ale trochę mniej...? Nic juz nie wiem. Wypłukują się czy nie? Czy jeśli np za pół roku zachce mi się loków to koloryzacja takim szamponem będzie przeszkodą?
Castingi zdecydowanie są łagodniejszymi preparatami,stąd zmywalność. Trudno Casting nazwać typowym szamponem koloryzującym ,bo te wypłukują sie już po 6 myciach ,a Casting zmywa się (przynajmniej u mnie ) po ok. 6 tygodniach . Dodam że włosy mam raczej słabe i po kilku letnim farbowaniu fryzjerskim używanie Castingu przyniosło mi ulgę i kolor super ,rzecz jasna
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 16:34   #170
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Czyli mogę zaryzykować. Tylko nadal nie wiem jaki odcień powinnam kupić. Ponawiam pytanie: chcę przyciemnić mocno rozjaśnione pasemka, jak to jest, czy na takich kosmykach wyjdzie odcień jaśniejszy czy raczej ciemniejszy od zamierzonego? Wybaczcie, nie znam się na tym kompletnie... Pierwszy raz tak mi odbiło z tym rozjaśnianem :-(
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 18:51   #171
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

a czy któraś z was robiła włosy jasnym brązem złocistym nr35? Jak wychodzą?bardzo ciemne?
http://www.allegro.pl/item177114699_..._13_99_fv.html

ta cena jest naprawdę korzystna? nie mogę nigdzie w sklepie znaleźć Castingów!!! stąd nie wiem ile orientacyjnie kosztują
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 21:15   #172
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
a czy któraś z was robiła włosy jasnym brązem złocistym nr35? Jak wychodzą?bardzo ciemne?
http://www.allegro.pl/item177114699_..._13_99_fv.html

ta cena jest naprawdę korzystna? nie mogę nigdzie w sklepie znaleźć Castingów!!! stąd nie wiem ile orientacyjnie kosztują
Widziałam dziś w Rossmanie za 12zł z groszami. Więc cena zbliżona, ale jeśli doliczy się przesyłkę... Tylko że na bardzo duzej półce zostały tylko 2 opakowania i tylko Burgund a ja chcę cos jaśniejszego Choć przeczytałam na pudełku: "nie stosować gdy włosy były farbowane henną lub poddane koloryzacji progresywnej", ale nie mam pojęcia co to znaczy
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 21:27   #173
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w Rossmanie za 12zł z groszami. Więc cena zbliżona, ale jeśli doliczy się przesyłkę... Tylko że na bardzo duzej półce zostały tylko 2 opakowania i tylko Burgund a ja chcę cos jaśniejszego Choć przeczytałam na pudełku: "nie stosować gdy włosy były farbowane henną lub poddane koloryzacji progresywnej", ale nie mam pojęcia co to znaczy
ooo! dziękuję ślicznie za info- bez kitu nie opłaca się za przesyłkę płacić- chyba, że nie będzie w moim rodzinnym Rossmanie koloru Zostaje jeszcze GC- ale tam pewnie z cenami jest, że ho ho. W poniedziałek obadam teren
a co koloryzacji progresywnej znalazłam tylko to:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42554

Boję się żeby ten jasny złocisty brąz nie wyszedł mi czarny ;(
Obecnie mam sprany brąz vel jasny złocisty(ew. ciemny blond?) Chciałabym mieć piękny czekoladowy-- uzyskam go jakimś Castingiem?

1foto bez lampy, 2 z.
sprany.JPG sprany2.JPG
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 13:18   #174
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Dzięki Praline, czytałam ten wątek o koloryzacji progresywnej, ale nie wiem czy to jest to samo co koloryzacja trwała przecież wiele dziewczyn pisze, że wróciły do swojego naturalnego koloru właśnie dzięki Castingowi, więc chyba można go stosować na farbowane włosy...
A ten kolorek który masz teraz to jest Twój naturalny? Bo wg mnie jest ok Choć na pierwszym zdjęciu wydaje się zdecydowanie jaśniejszy. Chciałabym uzyskać mniej więcej cos takiego, szczególnie na tych rozjaśnianych pasemkach. Myslałam o ciemnym blondzie. Wiele osób pisało wcześniej, że raczej włoski wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu, więc nie wiem jak to może być...
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 19:51   #175
gosiaczek8215
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek8215
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

moj nturalny kolor to blond,i malowalam ciemny braz (oczywiscie casting). mimo ze mam jasna karnacje i wogole to wszyscy mowia ze mi pasuje .wogole wychodza super kolorki.nie wiecie czy w tyh nowych castingach bedzie cos zblizonego do tego ciemnego brazu bo bardzo mi sie podoba a nie chce innego .i czy to wogle dalej szmpon czy juz nie.prosze o dopowiedz.
ostatnie zdjecie robione 2 miesiace po farbowaniu

<a href="http://img45.imageshack.us/my.php?image=cfndz2.jpg>l oreal</a>
<a href="http://img440.imageshack.us/my.php?image=cfn3lz6.jpg" >loreal</a>
<a href="http://img45.imageshack.us/my.php?image=cfn1yv3.jpg" >loreal</a>
<a href="http://img117.imageshack.us/my.php?image=cfn2ma4.jpg" >loreal</a>
<a href="http://img45.imageshack.us/my.php?image=cfn4zu3.jpg" >loreal</a>
<a href="http://img117.imageshack.us/my.php?image=afrn9.jpg">l oreal</a>
gosiaczek8215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 19:56   #176
gosiaczek8215
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczek8215
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

kurcze nie pokazaly sie zdjecia ;/ musicie chyba skopiowac adresy stron
http://img45.imageshack.us/my.php?image=cfndz2.jpg
http://img440.imageshack.us/my.php?image=cfn3lz6.jpg
http://img45.imageshack.us/my.php?image=cfn1yv3.jpg
http://img117.imageshack.us/my.php?image=cfn2ma4.jpg
http://img45.imageshack.us/my.php?image=cfn4zu3.jpg
http://img117.imageshack.us/my.php?image=afrn9.jpg
zapomnialam dodac ze wczesniej mialam tez rozjasniane wlosy
gosiaczek8215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 22:27   #177
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

A ja mam takie pytanie czy ktoras z Was farbowala CASTINGIEM na kolor czarny, lub granatowa czern? jesli tak to czy kolor jest "bezpieczny" i zmywa sie zalozmy po tych 3 miesiacach czy sie uporczywie trzyma i nie chce zejsc, bo kusza mnie strasznie te kolorki ale boje sie odrostow. Mam wlosy raczej ciemny braz ale cos pod kasztan wpadajace , zreszta sama nie wiem bo po palecie mam bardzo rude refleksy i juz sama nie wiem czy to taki moj kolor czy to ta paleta ale wczesniej chyba takich nie mialam...
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 08:44   #178
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Gryzeldo, farbowałam czarnym Castingiem włosy lata temu. O ile pamiętam, to się wypłukał po ok. 2-3 miesiącach. Lecz ja mam naturalnie bardzo ciemne włosy (wstawiałam gdzieś fotki na początku wątku, pokazując jak wygląda kolor "noyer", ale moje włosy są naturalnie takie ciemne, a tamten kolor dodaje im tylko ładny odcień), więc trudno mi powiedzieć, czy czasem coś nie zostało, tylko nie było tego już widać. W każdym bądź razie, jeśli nie wypłukał się całkowicie, to z pewnością rozjaśniał.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:22   #179
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

gryzelda,też używam tego koloru i nie mam problemu ,ale...farbuje nim od dobrych kilku lat.
A w ogóle to kupiłam nowy casting, wtakim śmiesznym pudełeczku,kolor czarny heban-na zdjęciu bardzo świetlisty. Za tydzień machnę nim włosy,zobaczymy czy jest lepszy od znanego wszystkim castingu
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 10:39   #180
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 152
GG do Sylussia
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

LEW kupilas go w polsce? w jakim sklepie? czekamy na opinie !
ja przebieglam wszystkie sklepy w poszukiwaniu tego 'starego' castingu w kolorze jasny braz, bo na moich ciemnych wloskach dawal sliiczny kolor. niestety nie znalazlam w kolejnych drogeriach widzialam tylko po jednym/dwoch kolorach, z ktorych najczesciej pojawiala sie granatowa czern musialam zrobic cos z wlosami, a casting jest najlepszy, wiec zlapalam MAHOŃ i jestem baardzo zadowolona. w swietle i sloncu troche czerwony, ale ogolnie ciemny braz i pieknie sie blyszcza. kocham castingi i jezeli ta nowsza wersja mi nie podpasuje to rozniose caly l'oreal
Sylussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.