Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 16:12   #511
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
A ja szukam tytułów dwóch filmów.

1) Oglądałam go już parę lat temu i zostały mi dosłownie strzępki fabuły w pamięci, ale wiem, że nie tak dawno leciał jeszcze raz. Ogólnie pamiętam, że jakaś dziewczyna jedzie gdzieś ze swoim chłopakiem (?) i na pewno ze swoją siostrą. Zatrzymują się przy jakimś urwisku i przez kilka minut sobie oglądają, są też tam inni ludzie (turyści). No i nagle ta siostra głównej bohaterki się jakoś przechyla (?) przez barierkę, no w każdym razie wisi nad urwiskiem i trzyma się ręką skały. No i podbiega siostra, łapie ją za rękę i tak trzyma, próbuje wciągnąć oczywiście. Ludzie oczywiście stoją i się patrzą, są przerażeni itd. No i po pewnej chwili siostra spada niestety i wiem, że jeszcze przez chwilę w powietrzy unosił się jej czerwony szalik i bohaterka go złapała. I potem już jest dalsze życie, kiedy jest pogrążona w żałobie, a potem jeszcze ma jakieś lęki związane ze śmiercią tej siostry.
Znalazłam: "Nie patrz w dół"
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2011-07-10 o 16:15
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:04   #512
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

I to i to się zgadza, bardzo Wam dziękuję.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 15:51   #513
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

z jakiego filmu jest ta scena: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=IJ2kvZpJ_BU ?
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:21   #514
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Pod filmem jest napisane przecież "Ajlawju"
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:51   #515
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Pod filmem jest napisane przecież "Ajlawju"
no tak zauważyłam już, ślepam
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:17   #516
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cześć!!
Gdy byłam mała to oglądałam film o takiej mniej więcej fabule :
Główną bohaterką była gruba kobieta (na imię miała chyba Grace), która wybrała się z koleżanką na łyżwy i dostrzegła fajnego faceta, którego postanowiła poderwać. Pamiętam, że dała mu swój adres/numer i czekała na niego w domu. Koleś był w tym czasie zdołowany, siedział w jakimś pubie i nawet o tym nie pamiętał. Kobieta stwierdziła, że koleś nie przyjdzie i wpadła w szał - potłukła wazon etc. W końcu gościu znalazł przypadkiem jej numer w kieszeni i przyszedł spóźniony kilka godzin. Później przyznała mu się, że chciała go uwieść. Miał jakąś byłą dziewczynę (Oliwia chyba). Na końcu filmu ta gruba wsiadała do metra, a koleś ją gonił. Wsiadł za nią, wyznał jej miłość i wszyscy klaskali. Kojarzy to ktoś?? Film jest dość stary.
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 08:34   #517
angelika123433
Przyczajenie
 
Avatar angelika123433
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 18
GG do angelika123433
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
A ja szukam tytułów dwóch filmów.


2) A ten film widziałam stosunkowo niedawno: w szkole nauczyciel mówi coś do głównego bohatera co go uraziło (dotyczyło jego nieżyjącego taty) i uderza go w twarz. Jest proces w sądzie i dostaje areszt domowy. I kiedy tak musi się nudzi zaczyna podglądać sąsiadów, oprócz tego że poznaje śliczną sąsiadkę, którą właśnie podglądał przez lornetkę, to odkrywa, że jego sąsiad jest mordercą. No i potem on, ta ładna sąsiadka i jeszcze jakiś jego przyjaciel (skośnooki) próbują go przyłapać czy coś w tym stylu.


Ten film to 'Niepokój', bardzo ciekawy swoją drogą
__________________
"Prawdą jest, że Pitbulle i Amstaffy łapią i trzymają..
Ale najczęściej łapią i nie chcą puścić Twojego serca, nie ręki.."
angelika123433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 09:00   #518
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

hej ja też od dłuższego czasu szukam pewnego filmu, oglądałam go bardzo dawno, więc też niewiele z niego pamiętam, ale mam wielką nadzieję, że ktoś mi pomoże główną bohaterką była chora dziewczynka (nie pamiętam na co, wiem, że miała jakieś poważne problemy z psychiką, ciągle się czegoś bała i drapała się po rękach aż do krwi), w dzieciństwie jej matka przywiązywała ją do krzesła i torturowała, przez co dziewczynka później do końca życia miała uraz.. opiekowała się nią młoda kobieta, która ją zaadoptowała, no i miała z nią niemałe problemy.. pamiętam też scenę, w której dziewczynka dostała pierwszej miesiączki, czego się bardzo przestraszyła i myślała, że coś złego się z nią dzieje no ale później ta jej zastępcza mama wszystko jej wyjaśniła, no i dziewczynka się uspokoiła.. wiem, że to niewiele, jednak mam nadzieję, że ktoś zna tytuł tego filmu
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2011-07-17 o 09:03
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:58   #519
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Zaglądam na ten wątek i gdy tylko mam jakieś propozycje co to za film być może, to piszę. Na razie nie kojarzę żadnych z opisanych przez Was ostatnio filmów.

Ale może ktoś z Was skojarzy coś na podstawie moich lakonicznych opisów?
Są to filmy najpewniej z okresu 1990-1999.

1) Dzieci spędzały wakacje gdzieś na wsi (chyba). Dziewczynka dostała pierwszą miesiączkę podczas spaceru. Ubrana była w krótką spódnicę i struga krwi ściekała jej po nodze. Wycierała ją jakimiś kłosami z pola, czy czymś takim.

2) Dziewczynka żyła na odludziu, była osobą nieprzystosowaną do funkcjonowania w społeczeństwie, nie potrafiła chyba nawet mówić. Jechała samochodem wraz z mężczyzną i kobietą (prawdopodobnie policjant i jakiś pracownik socjalny). Dziewczynka siedziała z tyłu samochodu i nagle kobieta dostrzegła, że ona się tam masturbuje. Nie jest to film "Nell", ale tematyka raczej podobna.

3) Motyw gwałtu. Drażliwa tematyka ma to do siebie, że zapada w pamięć. Mężczyzna zaciągnął kobietę do jakiegoś opuszczonego budynku i dobierał się do niej chyba na schodach. Kobieta krzyczała. Pamiętam, że facet mocno ściskał jej piersi.


Filmy z motywami seksualnymi i chyba dlatego zapamiętałam je jako takie przebłyski, gdy miałam okazję jako dziecko zobaczyć przypadkowo fragmenty w tv. Może ktoś ma pomysł?
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 16:50   #520
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
2) Dziewczynka żyła na odludziu, była osobą nieprzystosowaną do funkcjonowania w społeczeństwie, nie potrafiła chyba nawet mówić. Jechała samochodem wraz z mężczyzną i kobietą (prawdopodobnie policjant i jakiś pracownik socjalny). Dziewczynka siedziała z tyłu samochodu i nagle kobieta dostrzegła, że ona się tam masturbuje. Nie jest to film "Nell", ale tematyka raczej podobna.
Może chodzi o film "Ptaszek w klatce"?
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 17:36   #521
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny

mam prośbe szukam takiego filmik na yt o niewidomej dziewczynie i fotografie który wylewa jakas substancje chemiczną i tez staje sie niewidomy pózniej oboje jadą na motorze to jest chyba jakis japoński filmik bardzo mi na tym zależy , kojarzycie ?
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 17:40   #522
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

mam prośbe szukam takiego filmik na yt o niewidomej dziewczynie i fotografie który wylewa jakas substancje chemiczną i tez staje sie niewidomy pózniej oboje jadą na motorze to jest chyba jakis japoński filmik bardzo mi na tym zależy , kojarzycie ?
http://www.youtube.com/watch?v=zeUIA0uueqs
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:27   #523
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Zaglądam na ten wątek i gdy tylko mam jakieś propozycje co to za film być może, to piszę. Na razie nie kojarzę żadnych z opisanych przez Was ostatnio filmów.

Ale może ktoś z Was skojarzy coś na podstawie moich lakonicznych opisów?
Są to filmy najpewniej z okresu 1990-1999.

1) Dzieci spędzały wakacje gdzieś na wsi (chyba). Dziewczynka dostała pierwszą miesiączkę podczas spaceru. Ubrana była w krótką spódnicę i struga krwi ściekała jej po nodze. Wycierała ją jakimiś kłosami z pola, czy czymś takim.
Jeśli to był polski film to obstawiam " Panna Nikt" tam była taka scena
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:46   #524
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Ostatnio po głowie chodzi mi scena z pewnego filmu, który oglądałam jakieś 10 lat temu. Chyba był on kierowany do młodzieży.
Opowiadał on chyba o rodzeństwie (albo paczce przyjaciół), mieszkających na wsi. Pewnego razu przyjechali do nich znajomi rodziców ze swoimi dziećmi. Cała młodzież wybrała się na spacer. Poszli na jakieś urwisko. Chłopcy chyba zaczęli się kłócić/przekomarzać i jeden spadł/skoczył i chyba złamał sobie rękę/nogę (a może i zginął?). I kilka dziewcząt pobiegło do pobliskiego gospodarstwa wezwać pomoc.
Wydaje mi się, że akcja filmu toczyła się na końcu XIX w. albo na początku XX w.
Kojarzy któraś z Was taki film?
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 09:02   #525
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Szukałam i nie wiem jak znaleźć. Problem w tym, że to nie film, ale reklama, zapytam tutaj, a nóż ktoś... Rok temu chyba (podczas Mistrzostw świata w piłce nożnej) jeden jedyny raz widziałam kawałek (końcówkę) reklamy na Eurosporcie chyba: całość zrobiona była jak film Gladiator albo 300, były fragmenty meczu i narrator mówił coś takiego: (...) tak jak każde państwo ma swoją królową (tutaj zbliżenie na piłkę) i króla (tu chyba młody Pele biegnie przez boisko), swoich wyznawców (kibice) i świątynie (stadion z góry pokazany). To nie była reklama butów czy napoju, ale chyba intro do jakiejś imprezy piłkarskiej.

Kojarzy któraś coś ktoś jakoś? Może Wasze chłopaki oglądają piłkę i pamiętają. Reklama była świetnej jakości, bardzo dobrze zrobiona i zabawna przez te porównania do królestwa.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:21   #526
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

A ja oglądałam jakiś czas temu taki film. Wydaje mi się, że jest on stosunkowo nowy, nie więcej niż 5 lat (chyba).
Był tam taki motyw,że dwie (albo trzy) młode dziewczyny jadą do bodajże meksykańskiej dzielnicy. Tam jacyś kolesie je zaczepiają, one się wkręcają w jakąś imprezę z nimi. Jakaś taka ostra popijawa. No i potem tam chyba wracają kolejnej nocy i grają z nimi w coś, że w rezultacie ma być tak,że one mają jakoś na zmianę z nimi kilkakrotnie seks uprawiać. No i one takie już z lekka pijane "hahaha, dobra", ale potem się opamiętują, ale ci kolesie nie żartują i chyba jedna z nich zostaje zgwałcona. I nie pamiętaj co jest dalej dokładnie, ale coś mi się wydaje, że te laski miały chłopaków w ogóle i oni się pojechali z tamtymi rozprawić czy jakos tak.
karl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:01   #527
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
A ja oglądałam jakiś czas temu taki film. Wydaje mi się, że jest on stosunkowo nowy, nie więcej niż 5 lat (chyba).
Był tam taki motyw,że dwie (albo trzy) młode dziewczyny jadą do bodajże meksykańskiej dzielnicy. Tam jacyś kolesie je zaczepiają, one się wkręcają w jakąś imprezę z nimi. Jakaś taka ostra popijawa. No i potem tam chyba wracają kolejnej nocy i grają z nimi w coś, że w rezultacie ma być tak,że one mają jakoś na zmianę z nimi kilkakrotnie seks uprawiać. No i one takie już z lekka pijane "hahaha, dobra", ale potem się opamiętują, ale ci kolesie nie żartują i chyba jedna z nich zostaje zgwałcona. I nie pamiętaj co jest dalej dokładnie, ale coś mi się wydaje, że te laski miały chłopaków w ogóle i oni się pojechali z tamtymi rozprawić czy jakos tak.
A to film produkcji meksykańskiej?
Może "Fiołkowe perfumy", ale pewnie nie ten...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:33   #528
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
A to film produkcji meksykańskiej?
Może "Fiołkowe perfumy", ale pewnie nie ten...
Nie, to był amerykański film na pewno.
karl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:14   #529
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Film oglądałam może z 5 lat temu. Miał może z 4 odcinki (W każdym była przedstawiona inna sytuacja, chyba nie było nic takiego, że sytuacja z jednego odcinka była wspominana w kolejnym). Był facet, który widział przyszłość. W takiej jednej swojej wizji widział, że ktoś rzuci się chyba pod metro, więc przypominał sobie wszystkie szczegóły i próbował odnaleźć to miejsce i chyba właśnie tą osobę uratował. Był również moment, z jakąś czarownicą/wiedźmą i jakimś wypadkiem samochodowym, wydaje mi się, że osoba która go spowodowała widziała jakiegoś psa na drodze, którego wcale nie było, więc chcąc go ominąć gdzieś wjechała samochodem.
Była również akcja z jego córką. Chyba była na coś chora, a on przez to, że kogoś ratował (przez te wizje) mało zajmował się rodziną.
Może ktoś poratuje tytułem
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 19:03   #530
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Film oglądałam może z 5 lat temu. Miał może z 4 odcinki (W każdym była przedstawiona inna sytuacja, chyba nie było nic takiego, że sytuacja z jednego odcinka była wspominana w kolejnym). Był facet, który widział przyszłość. W takiej jednej swojej wizji widział, że ktoś rzuci się chyba pod metro, więc przypominał sobie wszystkie szczegóły i próbował odnaleźć to miejsce i chyba właśnie tą osobę uratował. Był również moment, z jakąś czarownicą/wiedźmą i jakimś wypadkiem samochodowym, wydaje mi się, że osoba która go spowodowała widziała jakiegoś psa na drodze, którego wcale nie było, więc chcąc go ominąć gdzieś wjechała samochodem.
Była również akcja z jego córką. Chyba była na coś chora, a on przez to, że kogoś ratował (przez te wizje) mało zajmował się rodziną.
Może ktoś poratuje tytułem
Nie oglądałam tego serialu, ale może o to Ci chodzi (ale nie zgadza się liczba odcinków) http://www.filmweb.pl/serial/Journey...ie-2007-432596 ?
Ktoś mi kiedyś o nim opowiadał i tak mi się skojarzyło
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:13   #531
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Nie oglądałam tego serialu, ale może o to Ci chodzi (ale nie zgadza się liczba odcinków) http://www.filmweb.pl/serial/Journey...ie-2007-432596 ?
Ktoś mi kiedyś o nim opowiadał i tak mi się skojarzyło
Nie Bo to o czym ja piszę to właśnie film, myślę, że spokojnie trwał z 1,5h i właśnie dawno tego nie widziałam, a ani bohatera nie mogę skojarzyć ani choćby cząstki tytułu.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:59   #532
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Film oglądałam może z 5 lat temu. Miał może z 4 odcinki (W każdym była przedstawiona inna sytuacja, chyba nie było nic takiego, że sytuacja z jednego odcinka była wspominana w kolejnym). Był facet, który widział przyszłość. W takiej jednej swojej wizji widział, że ktoś rzuci się chyba pod metro, więc przypominał sobie wszystkie szczegóły i próbował odnaleźć to miejsce i chyba właśnie tą osobę uratował. Był również moment, z jakąś czarownicą/wiedźmą i jakimś wypadkiem samochodowym, wydaje mi się, że osoba która go spowodowała widziała jakiegoś psa na drodze, którego wcale nie było, więc chcąc go ominąć gdzieś wjechała samochodem.
Była również akcja z jego córką. Chyba była na coś chora, a on przez to, że kogoś ratował (przez te wizje) mało zajmował się rodziną.
Może ktoś poratuje tytułem
David Nolande. Bardzo wciągający mini serial.

http://www.filmweb.pl/serial/David+Nolande-2006-402071
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 08:17   #533
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

A ja szukam bezskutecznie tytulu filmu i nic. Akcja toczy sie w Swieta Bozego Narodzenia. Kobieta pracujaca w jakims biurowcu ma do zrobienia jeszcze kilka rzeczy wieczorem i dzwoni do matki ze sie spozni/nie przyjedzie na wigilie. Schodzac do podziemnego parkingu napada na nia straznik, ktory sie w niej podkochiwal i przez caly czas ona ucieka po tym biurowcu.

Film sprzed kilku lat. Moze ktos zna?
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:03   #534
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pluma_ Pokaż wiadomość
David Nolande. Bardzo wciągający mini serial.

http://www.filmweb.pl/serial/David+Nolande-2006-402071
Tak, tak! Już Cię uwielbiam
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:50   #535
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość
A ja szukam bezskutecznie tytulu filmu i nic. Akcja toczy sie w Swieta Bozego Narodzenia. Kobieta pracujaca w jakims biurowcu ma do zrobienia jeszcze kilka rzeczy wieczorem i dzwoni do matki ze sie spozni/nie przyjedzie na wigilie. Schodzac do podziemnego parkingu napada na nia straznik, ktory sie w niej podkochiwal i przez caly czas ona ucieka po tym biurowcu.

Film sprzed kilku lat. Moze ktos zna?
Myślę, że chodzi o "Poziom -2"
http://www.filmweb.pl/film/Poziom+-2-2007-338357
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:19   #536
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Tak, tak! Już Cię uwielbiam
Bardzo proszę. I dziękuję za przypomnienie, bo chętnie obejrzę go ponownie. ;P
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:32   #537
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pluma_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę. I dziękuję za przypomnienie, bo chętnie obejrzę go ponownie. ;P
Tylko teraz problem jak go obejrzeć, bo online nigdzie go nie widzę (pokazują się dwie strony, ale czy film da się oglądnąć?).
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:35   #538
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
A ja oglądałam jakiś czas temu taki film. Wydaje mi się, że jest on stosunkowo nowy, nie więcej niż 5 lat (chyba).
Był tam taki motyw,że dwie (albo trzy) młode dziewczyny jadą do bodajże meksykańskiej dzielnicy. Tam jacyś kolesie je zaczepiają, one się wkręcają w jakąś imprezę z nimi. Jakaś taka ostra popijawa. No i potem tam chyba wracają kolejnej nocy i grają z nimi w coś, że w rezultacie ma być tak,że one mają jakoś na zmianę z nimi kilkakrotnie seks uprawiać. No i one takie już z lekka pijane "hahaha, dobra", ale potem się opamiętują, ale ci kolesie nie żartują i chyba jedna z nich zostaje zgwałcona. I nie pamiętaj co jest dalej dokładnie, ale coś mi się wydaje, że te laski miały chłopaków w ogóle i oni się pojechali z tamtymi rozprawić czy jakos tak.

Wydaje mi się, że jest to film "Spustoszenie" http://www.filmweb.pl/film/Spustoszenie-2005-119585
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 22:29   #539
justynka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 202
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Fil o młodej dziewczynie, która brałaudział w jakimś konkursie i płynęła w jakichś zawodach dzień i noc przez wielkie jezioro chyba w Kanadzie. I na końcu prawie przy końcu zaaswodów zmarła z wycieńczenia tak mi sie zdaje. Jak się ten film nazywała ważne!
justynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:53   #540
pitek1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Witam.
Szykam filmu o włamaniu do fabryki produkującej karty do gry w POKERA lub BLACK JACKA . Włamywacze na matrycach drukarskich dodają swoje znaki, tak, że tylko oni w późniejszej grze wiedzą jaka karta jest w grze. Film z końca lat 80 lub początek 90. Proszę o pomoc
pitek1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-19 17:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.