Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 08:31   #2941
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
U nas tez pieknie za oknem, słoneczko swieci, tez planuje długi spacer.
Karen kciuki za szczepienie.
My właśnie wstajemy, chociaz mlodej jeszcze leci oko, w weekend trochę pojezdzilismy przez co nocki byly średnie, dopiero o 1 chodzila spać
A co do wagi mi tez zostało 2 kg
Dziadek meza ostatnio komplementami sypal: dziecko pączek i mama pączek, nic nie schudłas po ciąży
No to komplementem dawalil





Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
MALWI poprawy jakoś nie widze. W południe mamy wizyte i jedziemy sie osłuchać, co z płuckami...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 08:37   #2942
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
A co do wagi mi tez zostało 2 kg
Dziadek meza ostatnio komplementami sypal: dziecko pączek i mama pączek, nic nie schudłas po ciąży
:/ nie wiem czemu wszyscy uważają że komentowanie wagi ciężarnej czy młodej mamy jest ok. Jak byłam w ciąży, to mi bezdzietna koleżanka powiedziała że po porodzie ciężko brzuch zrzucić, bo w ciąży to się tylko siedzi w domu na l4 i je z nudów... ja byłam wtedy w 4 miesiącu i brzuch miałam mniejszy niż ona
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:05   #2943
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen powodzenia!

Kogiel to walnal komplementem... Chociaż moja babcia jak byłam w ciąży jednego razu przez tel mówi 'gruba jesteś?'
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:05   #2944
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Mięta ja mam na to taka teorie że oni dowartosciowuja się naszym kosztem. Ja słyszałam w ciąży od brata że jestem gruba, odpowiadałam że to nie ja tylko dzidziuś przecież a ten dalej że co z tego i tak jesteś gruba. A sam ma brzuchol mega od siedzenia przed kompem. Moja mama od porodu mi dowala na temat tego że mi został brzuch a wyglądam jak jej połowa i ważę 25 kg mniej. Na uczelni ostatnio koleżanka niby w zartach mi walnęła tekst "który miesiąc", a sama wygląda nie lepiej :rolleyess:
Nie dość że widzę wszystko od pępka do kolan w prążkach, skóra mi wisi, mam świadomość że nie mogę nic ze sobą zrobić przez pół roku i na plażę to w tym roku ni grzyba nie wyjdę to jeszcze takie komentarze ja już wystarczająco mam doła przez to.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:11   #2945
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dziewczynki grunt to mieć na to wy....ne czemu nie wyjdziesz na plażę ?? W nosie to mam co ktoś sobie myśli i tyle. W ciąży miałam jednego rozstepa na brzuchu po 1
5 miesiąca uwierzcie mi ze szkoda na brzuch patrzeć. Ale w tym tyg juz idę na solarium żeby to trochę tuszowac i żeby aż tak mnie nie drażniLO. Będzie widać trudno najważniejsze jest to zdrowe maleństwo które jest obok. Może inaczej patrzyłabym na to jakbym miałam z 5 lat mnie ale w moim wieku to czym się tu juz przejmować

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:21   #2946
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mięta ja mam na to taka teorie że oni dowartosciowuja się naszym kosztem. Ja słyszałam w ciąży od brata że jestem gruba, odpowiadałam że to nie ja tylko dzidziuś przecież a ten dalej że co z tego i tak jesteś gruba. A sam ma brzuchol mega od siedzenia przed kompem. Moja mama od porodu mi dowala na temat tego że mi został brzuch a wyglądam jak jej połowa i ważę 25 kg mniej. Na uczelni ostatnio koleżanka niby w zartach mi walnęła tekst "który miesiąc", a sama wygląda nie lepiej :rolleyess:
Nie dość że widzę wszystko od pępka do kolan w prążkach, skóra mi wisi, mam świadomość że nie mogę nic ze sobą zrobić przez pół roku i na plażę to w tym roku ni grzyba nie wyjdę to jeszcze takie komentarze ja już wystarczająco mam doła przez to.
na takie teksty to chyba tylko po chamsku tez trzeba odpowiadać... mogłaś powiedzieć koleżance że ma wielki bebzol mimo ze nie rodziła. moze by pomyslała nastepnym razem zanim paszcze otworzy.

karen powodzenia na szczepieniu

kamilka zdrówka!

w ogole witamy po weekendzie.
jakoś przezyliśmy wizyte u tesciow. bylismy 1,5godz z czego pol godz byl noszony przez szwagierke i godzine przez tesciowa.... jak go tylko wziela na rece to uciekla do drugiego pokoju a mi sie w gardle podniosło ale nie poszłam za nimi bo mąż już na mnie krzywo patrzył ze mogłabym nie okazywac mojego focha..

do dziewczyn ktore szczepiły na rota:
czy dali wam wybór jaka szczepionka rotawirusowa chcecie czy to oni sami dają to co maja?
bo znalazłam takie coś - różnią się ilością szczepów:

W Polsce zarejestrowane są dwie szczepionki przeciwko rotawirusom:

1. Szczepionka: Rotarix®
Typ szczepionki: szczepionka przeciw rotawirusom, żywa, doustna,
Antygen: 1 szczep rotawirusa,
Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Belgia
Postać: proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia zawiesiny doustnej,
Dawka: 1 ml;

2. Preparat: RotaTeq®
Typ szczepionki: szczepionka przeciwko rotawirusom żywa, doustna,
Antygen: 5 szczepów rotawirusa,
Podmiot odpowiedzialny: Sanofi Pasteur MSD
Postać: roztwór doustny,
Dawka: 2 ml.
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:23   #2947
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kasia jakby to był tylko brzuch to ok zakrylabym strojem. A u mnie poszły uda i najdalsze kończa się na 5 cm przed kolanem i jeszcze na cyckach też mam. I im bardziej się smaruję tym gorzej. A ja się po prostu wstydzę. Nie potrafię mieć tego w nosie jeszcze sami z tz to już ok choć i tak się chowam. Ale przy znajomych nie wyjdę już

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

MallaMi jak to uciekła do drugiego pokoju? Kompletnie bez sensu też bym była zła.
A co do koleżanki to mogłam odpowiedzieć "A ty?" ale obrocilam to w żart i dałam sobie spokój.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 09:31   #2948
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kasia jakby to był tylko brzuch to ok zakrylabym strojem. A u mnie poszły uda i najdalsze kończa się na 5 cm przed kolanem i jeszcze na cyckach też mam. I im bardziej się smaruję tym gorzej. A ja się po prostu wstydzę. Nie potrafię mieć tego w nosie jeszcze sami z tz to już ok choć i tak się chowam. Ale przy znajomych nie wyjdę już

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

MallaMi jak to uciekła do drugiego pokoju? Kompletnie bez sensu też bym była zła.
A co do koleżanki to mogłam odpowiedzieć "A ty?" ale obrocilam to w żart i dałam sobie spokój.
No tak nogi ciężko ukryć:/ mnie to na szczęście ominęło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:35   #2949
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Oglądalam stroje takie jakby ze spódniczka i jeszcze by zakrylo. Teraz to już tak samo ze spodenkami. Zacznę kochać długie sukienki i spódnice jeszcze większą miłością
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:35   #2950
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Do stroju pareo zarzucidz czy jak to się tam nazywa

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:55   #2951
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość


MallaMi jak to uciekła do drugiego pokoju? Kompletnie bez sensu też bym była zła.
no właśnie nie wiem co to miało znaczyć
jak odjeżdzaliśmy to mi dziękowała ze go przywiozłam
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 10:01   #2952
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja sobie tłumaczę jeszcze, że niektóre teksty to zazdrość, że młode jeszcze jesteśmy i o ciąże/dzieci.

Ja też nie wiem jak z plażą będzie, na obcych ludzi to mam wywalone, ale znajomych to się wstydzę
Tż się podobam chyba nadal ciągle zaczepia i czeka na koniec połogu

MalaMi, jak to uciekła? Ja bym poszła za nią i jeszcze opierdzieliła sama w życiu bym nie wyniosła czyjegoś dziecka do drugiego pokoju bez zapytania o to najpierw. Ale wiadomo- teściowe
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:03   #2953
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Drażnią takie "komplementy"
Ja mimo że widzę że brzuch to ja jeszcze mam.. W końcu kilka kg jeszcze zostało... Ale w sumie nigdy nie należałam do tych z płaskim brzuchem... Mimo że odstawał zawsze, że tyłek tez nie w rozm S to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza,... Badziej drażni mnie brak jędrności... Rozstępów po 1 ciąży miałam masakryczną ilość- teraz już zbladły i po prostu je zaakceptowałam... Resztą cyc też mam koszmarnie duży... Gdyby tak patrzyć na siebie w kategoriach- co u mnie nie gra i co jest beee to był znalazła dużo... Grunt to docenić atuty... Zresztą moim wsparciem jest mąż, który woli mój "duży zadek" i jasno daje mi to odczuć niż jak bym miała być chudsza...
Tak wiec drogie panie głowa do góry, pierś do przodu i z uśmiechem w świat
Grunt to akceptacja samej siebie
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:14   #2954
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Drażnią takie "komplementy"
Ja mimo że widzę że brzuch to ja jeszcze mam.. W końcu kilka kg jeszcze zostało... Ale w sumie nigdy nie należałam do tych z płaskim brzuchem... Mimo że odstawał zawsze, że tyłek tez nie w rozm S to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza,... Badziej drażni mnie brak jędrności... Rozstępów po 1 ciąży miałam masakryczną ilość- teraz już zbladły i po prostu je zaakceptowałam... Resztą cyc też mam koszmarnie duży... Gdyby tak patrzyć na siebie w kategoriach- co u mnie nie gra i co jest beee to był znalazła dużo... Grunt to docenić atuty... Zresztą moim wsparciem jest mąż, który woli mój "duży zadek" i jasno daje mi to odczuć niż jak bym miała być chudsza...
Tak wiec drogie panie głowa do góry, pierś do przodu i z uśmiechem w świat
Grunt to akceptacja samej siebie
Kamilka Ty zawsze pięknie podsumujesz))
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:02   #2955
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
A dzis do szczepienia


Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Dziadek meza ostatnio komplementami sypal: dziecko pączek i mama pączek, nic nie schudłas po ciąży
Nie dość, że Ciebie to jeszcze i Kornelię podsumował

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Kamilka Ty zawsze pięknie podsumujesz))
Zgadzam się
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:18   #2956
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Takiego będę miała przystojniaka w czerwcu na chrzciny i wesele http://ubrankadochrztu.com/LA033_Gar...piecy_245.html Tz też się podoba, on będzie miał granatowy więc będą mega przystojniaki
Elegancik!
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Magda moj malz stwierdzil, ze na chrzest to na bialo raczej wiec zapytalam czy moze jeszcze w koronkach... Mi sie ten zestaw bardzo podoba i juz go ogladalam 😁 pewnie postawie na swoim i pojdzie w takim 😊
Ej, siostrzeniec TŻta mial biale (a jakze!) ubranko z jakimis falbanami xD
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ważyłam się dzisiaj. I jedna wielka z chudniecia przez karmienie! Czuję się oszukana! 60 kg od dwóch tygodni jak było tak jest zacznę chyba naokoło miasta chodzić z tym wózkiem
Kochana, ja od 15.01 schudłam 2kg Także mam tempo iście zabójcze, serio
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

Co do wagi.. Mi zostalo +3 do sprzed ciąży.. i mega flaczek dobrze ze w ciąży inwestowalam w kardigany bo mam czym go zakrywac. I znowu mi mama wczoraj dowalila że mi brzuch został
Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Dziadek meza ostatnio komplementami sypal: dziecko pączek i mama pączek, nic nie schudłas po ciąży
Dżizas, co ci ludzie?!

Ej to ja musze pochwalić otoczenie, bo WSZYSCY mi mówią, że pięknie wyglądam Ja ważę tyle co przed ciążą, no ale jak mówiłam, nadwagę mam, więc jak mi ktos mowi, ze super wygladam to mi na maxa głupio, bo tak super wcale nie jest no i te 20kg wypadałoby zrzucić Jedynie co, to uważam ze na twarzy wyglądam dobrze, to juz od czasów ciazy, hormony chyba służą No i plus to,że jestem w miarę wyspana.
A ciążowy flaczek też mi został (poniżej pępka), ale w dżinsach tak nie widać
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość

W Polsce zarejestrowane są dwie szczepionki przeciwko rotawirusom:

1. Szczepionka: Rotarix®
Typ szczepionki: szczepionka przeciw rotawirusom, żywa, doustna,
Antygen: 1 szczep rotawirusa,
Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Belgia
Postać: proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia zawiesiny doustnej,
Dawka: 1 ml;

2. Preparat: RotaTeq®
Typ szczepionki: szczepionka przeciwko rotawirusom żywa, doustna,
Antygen: 5 szczepów rotawirusa,
Podmiot odpowiedzialny: Sanofi Pasteur MSD
Postać: roztwór doustny,
Dawka: 2 ml.
Nie szczepiłam, ale u nas sama kupujesz szczepionkę w aptece.

U nas piękna nocka: 21:00-2:30-7:00

Z rana nawet na brzuszku pospał! Ale teraz coś maruda jes - na rękach nie, w łóżeczku to w ogole dramat, do chusty nie*, w końcu wrzucilam go do bujaczka, opatulilam kocykiem, zawiazalam paskiem i bujam nogą, ale i tak spi jak zajac przy miedzy, ze co chwile oczy otwiera...

U nas ladna pogoda, myslalam ze mlodego w chuste zapakuję, no ale wlaśnie:
*ostatnio bunt chustowy przeżywamy, mysle ze bardziej by mu sie na plecach podobalo, ale ja jeszcze nie jesem gotowa na wiazanie na plecach no i tak..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:36   #2957
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
U nas tez pieknie za oknem, słoneczko swieci, tez planuje długi spacer.
Karen kciuki za szczepienie.
My właśnie wstajemy, chociaz mlodej jeszcze leci oko, w weekend trochę pojezdzilismy przez co nocki byly średnie, dopiero o 1 chodzila spać
A co do wagi mi tez zostało 2 kg
Dziadek meza ostatnio komplementami sypal: dziecko pączek i mama pączek, nic nie schudłas po ciąży
Mistrz komplementow




Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ja sobie tłumaczę jeszcze, że niektóre teksty to zazdrość, że młode jeszcze jesteśmy i o ciąże/dzieci.

Ja też nie wiem jak z plażą będzie, na obcych ludzi to mam wywalone, ale znajomych to się wstydzę
Tż się podobam chyba nadal ciągle zaczepia i czeka na koniec połogu

MalaMi, jak to uciekła? Ja bym poszła za nią i jeszcze opierdzieliła sama w życiu bym nie wyniosła czyjegoś dziecka do drugiego pokoju bez zapytania o to najpierw. Ale wiadomo- teściowe
A co to tesciowa? Nadbog? Dziecko jest rodzicow, jak jej brakuje malenstwa navrekach, to niech szczeniaka se kupi i bawi sie w innym pokoju.

MallaMi czemu pozwolilas na to, zeby wyszla z pokoju? Kuzwa czary nad nim odprawiala, a Tz jeszcze bym opi.... na czym swiat stoi. Wiadomo co z nim przez godzine robila w innym pokoju.
Ale ja juz pisalam jestem mega zazdrosna i nie lubie jak mi ktos dotyka Wojtusia, a o takim wyjsciu do innego pokoju nie byloby mowy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:36   #2958
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

zapomniałam się pochwalić wczoraj odpadł nam kikut
w końcu w końcu
tylko zostało jeszcze takie coś białego i nie wiem czy to też jeszcze się musi oddzielić?
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:37   #2959
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ej, idę dzisiaj na ten indoor-cycling. Boję się, że umrę
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 11:40   #2960
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalić wczoraj odpadł nam kikut
w końcu w końcu
tylko zostało jeszcze takie coś białego i nie wiem czy to też jeszcze się musi oddzielić?
w końcu, i jak w środku czysto ?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ej, idę dzisiaj na ten indoor-cycling. Boję się, że umrę
A to taki grupowy, że wszyscy próbują jednym tempem ?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:43   #2961
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kinga, tak. Ale grupa dla początkujących - tylko w tym moja nadzieja
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:50   #2962
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka nie boisz się?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:50   #2963
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi śpiewała mu i chodziła z nim w tą i z powrotem. myślalam że mały będzie marudzić jak zobaczy obcą babe ale nie płakał ani nic.

mam nadzieję że młody jest już odporny na jej "uroki" po akcji w szpitalu. wierzcie lub nie, ale jak byliśmy jeszcze w szpitalu to mąż raz przyjechał z teściową i ona cały czas się nim zachwycała no wręcz nos trzymałą przy samym łóżeczku. i tej nocy Wojtus tak mocno płakał że pierwszy raz nie mogłam go uspokoić. nie wiedziałam już co robić i z tej złości na głos powiedziałam "widzisz tatuś ci przywiózł tą wiedźmę i cię zaczarowała. ta wiedźma cię zaczarowała". jakie było moje zdziwienie i wszystkich dziewczyn z sali jak młody w tej samej chwili się po prostu zamknął - jakby radio nagle wyłączyć
no więc my czarownicom mówimy a kysz
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:52   #2964
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dotka nie boisz się?
Czego?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:53   #2965
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Rozejscia rany i w ogóle
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:00   #2966
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja jestem 3,5 mca po CC i nie ide dzwigac ciezarow, wiec bez przesady
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:00   #2967
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kinga, tak. Ale grupa dla początkujących - tylko w tym moja nadzieja
Daj znać jak było.

Czarnula czy Ty wybrałaś już matę, zobacz co znalazłam


Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-03-14 o 12:02
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:03   #2968
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja jestem 3,5 mca po CC i nie ide dzwigac ciezarow, wiec bez przesady
Ja tylko pytam bo wszędzie mnie tylko straszą, żebym nic nie robiła..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:09   #2969
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Magda wiem wiem no to odpowiadam po pierwse kazda wie jak sie czuje. Jakby mnie cos olalo to na pewno bym odpuscila. Po drugie ja sie nie zgadzam z tym zeby nic nie robic bo czlowiek sie lepiej czuje jak ejst w formie a to sie przeklada na jakosc opieki nad dzieckiem. No i po trzecie to owszem, trzeba zrezygnowac z ciezkich, wyczerpujacyxh cwiczen, z podnoszenia ciezarow no i nie cwiczyc np przez 3h.

Ja zobacze jak te cwiczrnia wygladaja bo jak mi bedzie za ciezko to pomysle o innych.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 12:15   #2970
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

No ja właśnie myślałam nad ćwiczeniami na posladki i takie ogólne rozruszanie się.. Bez spinania brzucha. Pojde do gina po świętach zobaczę co mi powie ale uważam że skóra lepiej się wchłonie jak się poruszam niż po prostu zostawię.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.