Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-10, 10:24   #1111
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda, to super ze wszystko ok. A tak z ciekawosci, to czemu jeszcze jedna wizyta? My mielismy w szpitalu i pozniej tylko kontrole i koniec.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:25   #1112
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

no u nas tez 2 razy sprawdzali w lutym na NFZ i w kwietniu prywatnie. Wszystko ok wiec juz bez wizyty

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:34   #1113
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Moje dziecko ZAWSZE chce jeść, jak ja zaczynam jeść
Akurat sniadanie jest wyjatkiem, bo karmie go zanim wstaniemy i potem idę sobie robic, wiec przez te 15 minut nie zdaza zglodniec
Karmię przed śniadaniem! Gotuje wodę, owsianka stygnie a on już marudzi


Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kupilam:-D
Najwyzej zamieszkam u was to piwnica to balkon jak mnie tz przylapie ooo Magda Ty masz balkon... nie jem duzo no sie odchudzam i nie chrapie
Balkon mam malutki ale piwnice wielka, a jak coś się nie zmieści to u mamy jest strych :p dawaj! Będziemy sobie siedzieć razem i narzekać
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:36   #1114
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi tak! U nas każdy strumyczek, rzeczka, woda z kranu a juz najlepiej fontanna to temat do obserwacji z otwartą buzia

Ewula fajnie nowa znajomość mile to! Wymienilyscie sie telefonami?

Ja na dzis potrzebowałam miec dwie butle mleka bo rano zakupy a za chwile paznokcie i odciagalam wczoraj wieczorem i dzis rano i sie udalo, ale lekko nie jest.

Russian ruszaj na szoping!



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:41   #1115
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziewczyny współczuję bólu głowy ! ja liczyłam, że moje migreny w II trymestrze miną, a tu pytałam lekarza to powiedział, żebym sobie ciśnienie mierzyła i poszła do neurologa - taaa a kolejki do neurologa są takie, że mnie przyjmie chyba jak już urodzę w ciąży bóle głowy się nasilają, prawda ? więc to chyba nic nadzwyczajnego, że mnie boli ?

russiandoll bardzo ładne ciuszki zakupiłaś ! ale będzie przystojniak a wystawiłaś już te swoje gdzieś ? bo pisałaś, że zamierzasz

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Jestem zla smutna i wykonczona myslicie ze moge kupic ciucha?
Zdecydowanie TAK !

Ja mieszkam na wsi, mam mega wielkie podwórko, ogród i w ogóle także ZAPRASZAM ! na pewno schowamy tyle rzeczy, że Twój TŻ się nie zorientuje

Dziewczyny - a jak Wy ten pokarm mrozicie ? w tych woreczkach ? i chyba do 2 tygodni może leżeć zamrożone - dobre mam info ?
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 11:11   #1116
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mnie się coś kojarzy ze ok 3miesiace może być zamrożony
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 11:47   #1117
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kochane wszystkim dziekuje i wszystkim odpisze ale teraz prosimy o kciuki wczoraj robilismy mlodemu badania krwi i dzis osebralismy tel ze mamy sie pilnie pojawić

Uciekamy
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 11:54   #1118
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kochane wszystkim dziekuje i wszystkim odpisze ale teraz prosimy o kciuki wczoraj robilismy mlodemu badania krwi i dzis osebralismy tel ze mamy sie pilnie pojawić

Uciekamy
3 mamy kciuki!!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

ja mam w pojemnikach pomrozone. Gdzie nie zerkniesz tam inaczej pisze nawet do 6 miesięcy

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 11:57   #1119
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 12:25   #1120
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi czyli rosnie hydraulik skoro takie zainteresowanie woda 😉 u nas elektryk bo swiatelka sa jego pasja

Russi zakupy sa bardzo dobrym pomyslem ja rzadko, bo rzadko ale bywam w zielonej i zarach

za wyniki

Ruda, super ze biodra ok



My juz po pobraniu z ciotka ktora ppbierala tak zagadalysmy malego, ze w ogole nie plakal ciesze sie bardzo z tego powodu. Przy okazji mlodziez wazy 6630



Wyslane z Lumia920.

Edytowane przez Casaa
Czas edycji: 2016-06-10 o 12:26
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 12:29   #1121
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa brawo za wagę. Często robicie ta morfologie>
Ciekawe jak Russ..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 12:37   #1122
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja ostatnio w kwietniu robilam i hemoglobina byla w normie ale blizej tej nizszej wartosci i dostalismy skierowanie na ponowa w okolicy 4-5msc nastepuje fizjologiczny spadek i trzeba sprawdzac w razie W u nas wyniki w poniedzialek bo kolezanka dzisiaj na jakies szkolenie wychodzi i nie bedzie miala jak sprawdzic. W czwartek szczepienie znowu stres

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 12:40   #1123
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

ja musze się w końcu wybrać na te badania z młodym... tylko stary by musiał na firmę jechać później

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:05   #1124
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russi to powodzenia

Casa lampy to caly czas hit, kiedys z tz zabralismy go do sklepu z lampami. Szal. Nie wiedzial gdzie patrzec. I piekna waga

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Maaaaatko co to dzisiaj ma byc???!!! Tylko na rekach moje dziecko chce byc. Ooooszaleje zaraz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:53   #1125
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ahnessy, może dlatego częściej je, bo rośnie i więcej potrzebuje? A może w dzień mniej je, bo jej skoda czasu na jedzenie?

My po wizycie u ortopedy, bioderka ok, wszystko ok, dziecko rozwija się prawidłowo Kontrola za 4 mce.
za wyniki badania

noo możliwe że tak jest bo w dzień gorzej je, krótko i strasznie sie rozprasza a jakie cyrki odstawia przy cycu, muszę ja przekładać z 10 razy miedzy piersiami
Russian kciuki za wyniki, daj znać co z Wami
Casa też kciuki za wyniki

o masakra, ja sie dzis umówiłam na spacer z taka znajomą pania co sie z nia na zmiane kiedys jednym dzieckiem zajmowałysmy i była tez jej córka ze swoim dzieckiem, harcore jak jedna spała to druga rozrabiała, Karinka patrzyła zszokowana na te dzieci haha i chyba jej sie złe zachowanie udzieliło bo musiałam po raz pierwszy z nia na rekach wracać
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 14:42   #1126
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Russian ode mnie masz pozwolenie nawet na 5 ciuchów. Choć ja nienawidzę chodzić na zakupy w ramach pocieszenia bo nigdy dla siebie nic nie znajdę i wkurzam się jeszcze bardziej.

Dzień dobry
Czy wasze dzieci też chcą jeść jak wy zaczynacie śniadanie?
Mój chce jeść jak biorę się za obiad
Przed śniadaniem zawsze go najpierw karmię więc jest najedzony





Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
kupa

Ewusia powodzenia w ćwiczeniach z plecaka i gratki nowego telefonu
Malwi tak, moja uwielbia patrzec jak pije wodę, w wanience lubi jak jej z miseczki leje wode na raczki - ona próbuje tą strużkę złapać biedna i sie denerwuje ze sie nie udaje
Ewula fajnie ze sie spacer udał i ze znajomosc zawarta, ja tez bym odwagi nie miała a u mnie w parku duzo "samotnych" matek spaceruje mysle ze przy piaskownicy bedzie łatwiej
Hariett współczuje z ta dietą, oby twoj wysiłek sie opłacił mi tez było ciezko z nabiału zrezygnować bo moja dieta to był głównie nabiał ehh

tez mnie ta niesprawiedliwosc wkurza, TZ przychodzi i bierze mała, on oglada tv i trzyma ja na rekacha ta zołzna grzecznie lezy i sufit oglada - a przy mnie to by wrzask był po 2 sekundach takiej "zabawy"
Dotka rozumiem twoje zdenerwowanie, tez nie raz mam ochote zostawic TZta z dzieckiem i pojsc gdzies, gdziekolwiek byle bez dziecka a no i zeby TZ zobaczył jak to jest wszytsko ogarniac z dzieckiem na rece
moja jadła MM tylko w szpitalu i tydzien po wyjsciu w domu (ale to minimalne dawki) i tez bym MM nie podałą, mam kupiony bebilon w buteleczce w razie W ale pewnie nie podam oby

po wczorajszej masakrze dzis nocka lepsza, pobudki też dwie ale bez płaczu, cyc i spanie - ciekawa jestem dlaczegoz wiekiem zwiekszyła sobie liczbe karmian nocnych, myslałam ze to bedzie własnie na odwrót
Dzięki
Dziś się udało wrzucić na plecy ale po 2 minutach zrobił kupę ale może i dobrze bo niedociągnięte było tragicznie

Super że dziś nocka lepsza




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ahnessy, może dlatego częściej je, bo rośnie i więcej potrzebuje? A może w dzień mniej je, bo jej skoda czasu na jedzenie?

My po wizycie u ortopedy, bioderka ok, wszystko ok, dziecko rozwija się prawidłowo Kontrola za 4 mce.







Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję bólu głowy ! ja liczyłam, że moje migreny w II trymestrze miną, a tu pytałam lekarza to powiedział, żebym sobie ciśnienie mierzyła i poszła do neurologa - taaa a kolejki do neurologa są takie, że mnie przyjmie chyba jak już urodzę w ciąży bóle głowy się nasilają, prawda ? więc to chyba nic nadzwyczajnego, że mnie boli ?

russiandoll bardzo ładne ciuszki zakupiłaś ! ale będzie przystojniak a wystawiłaś już te swoje gdzieś ? bo pisałaś, że zamierzasz



Zdecydowanie TAK !

Ja mieszkam na wsi, mam mega wielkie podwórko, ogród i w ogóle także ZAPRASZAM ! na pewno schowamy tyle rzeczy, że Twój TŻ się nie zorientuje

Dziewczyny - a jak Wy ten pokarm mrozicie ? w tych woreczkach ? i chyba do 2 tygodni może leżeć zamrożone - dobre mam info ?
Tak w woreczkach ja mam taki beznadziejny zamrażalnik i trzymam 2 tygodnie ale w dobrej zamrażarce nawet do 6 miesięcy można trzymać




Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Kochane wszystkim dziekuje i wszystkim odpisze ale teraz prosimy o kciuki wczoraj robilismy mlodemu badania krwi i dzis osebralismy tel ze mamy sie pilnie pojawić

Uciekamy


Casaa super waga


Młody właśnie kima na mnie... Na spacerze nie spał ani minuty i już nie miałam siły z nim walczyć zwłaszcza że pogoda dziwna, raz gorąco raz zimno i wiatr mega mocny
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 14:49   #1127
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka taaak migreny to ponoć czesta przypadlosc ciążowa

Ja mroze w woreczkach ale tak ze dwa tygodnie trzymam nie dłużej

Russian macie wielkie kciuki!!! Dawaj znac

Casaa dzielny pacjent
Brawo za wagę
A wlasnie tez musimy zrobić kontrolną morfo bede o to pytac pediatre na szczepieniu

U nas dzis dzien spiocha - na śpiocha go wpakowalam do wozka i wywiozlam do mamy, sama poszlam do kosmetyczki



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 15:07   #1128
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ruda, to super ze wszystko ok. A tak z ciekawosci, to czemu jeszcze jedna wizyta? My mielismy w szpitalu i pozniej tylko kontrole i koniec.
Nie mam pojęcia
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 16:17   #1129
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mojakaren tak na koniec wymieniliśmy się telefonami. Wydawała się normalna ,fajnie się gadało to czemu nie. Mam siostrę i Bratową ale Brakuje mi dzieciatej koleżanki co zrozumie matkę

Russian kupuj zawsze masz 10 dni na oddanie jakby sumienia ruszyło
Zdjęć nie widzę w telefonie niestety. .
Kurcze trzymam kciuki za wyniki badań. .. Oby było wszystko ok :/

Z mlekiem zależy od temperatury zamrażalnika. Przy -18 bodajże do pół roku ale raczej nie wskazane jest tak długo bo pokarm się zmienia. Myślę że miesiąc ,dwa a najlepiej krócej jest ok.

Ewusia to sobie moment na kupę znalazł
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 16:34   #1130
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Jesteśmy ufff tak jak sadzilam żelazo dostalismy suple i za miesiac przy szczepieniu poniora krew ehh ... damy rade
Dziekuje za zaproszenia bede dam znaka kiedy u której bede pomieszkiwac jak tz wparuje go garderoby ale on dla wlasnego zdrowia tam z reguły nie wchodzi madry chlop mi sie trafił

Kruszynko zrobilam milowy krok w temacie i wyciagnelam to wszystko w weekend posegreguje i bede wystawiac
Po co ma sie zmarnowac zostawiac nie będę ( w chwili obecnej uwazam ze nie powinnam miec drugiego dziecka ) a ja nakbardziej na swiecie nie lubie jak cos lezy bez celu

Kurde cale gory mam tych rzeczy butelki smoczki po co ja tyle tego kupilam dobrze ze nie otwieralam
potrzebuje miejsca przestrzeni chwili dla siebie odpoczynku albo torby z kazara

Padam na pyszczek

Ewula ja dzis mowie mojej Kubuli chodz jesc biedronko to pójdziemy na słonko (ze na ogród ) i sie poryczalam bo nawet na glupie heliosy bym poszla sie rozerwać tam tyle weselno cyganskich kreacji ehh
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 16:37   #1131
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczni...

Ktora z Was wspomniala cos o jogobelli z mafinka? O matko jakie to pyszne! Juz mam faze i bede jadla dzien w dzien

Edytowane przez keas
Czas edycji: 2016-06-10 o 16:39
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 16:49   #1132
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas cala seria tych "hamerykanskich" jogurtów jest grzechu warta
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 16:58   #1133
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczni..

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ktora z Was wspomniala cos o jogobelli z mafinka? O matko jakie to pyszne! Juz mam faze i bede jadla dzien w dzien
Biała śmierć:pp

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:07   #1134
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia w tym przypadku fioletowa
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:37   #1135
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

no tak^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:05   #1136
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczni..

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ktora z Was wspomniala cos o jogobelli z mafinka? O matko jakie to pyszne! Juz mam faze i bede jadla dzien w dzien
ja

zazdro że mozesz jesc ja jednak musze dalej trzymac diete bezmleczna a TZ wczoraj w Aviteksie jadł lody o smaku kinder
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:19   #1137
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russian pięknie będzie
ruda super, że wszystko ok
kruszynka tak, zmiany hormonalne.
Casa brawa dla dzielnego Franka

Ale dziś usłyszałam miły tekst. Szłam z młodą w chuście i mijała mnie babcia z dziewczynką i mówi do niej "patrz jak ładnie sobie mamusia niesie dzidziusia. Przy serduszku."

No i wczoraj przechwaliłam. Mówiłam, że się nie boi hałasu? Odwołuję. Dzisiaj wiercenia dzień drugi. Ale jeszcze głośniej. I co zaczynali, Pola w ryk i histeria. Do tego pogoda była mocno mieszana, więc spacer był krótki. Także dzień spędziłam z młodą na rękach pocieszając ją.

I oczywiście moja teściowa ma nowe ciekawe rady. Mam dziecku dawać pić w niekapku, nie żadne doidy i kubeczki. A w ogóle to mam do X zadzwonić, ona nam powie jak się diete rozszerza. Spoko, cieszę się
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:32   #1138
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarnulax teściowa genialna, no jak ona na to wpadła, że x taki ekspert?
Moja bidulka wcześniej mało czego się bała, a teraz byle co ją wtrąca z równowagi. Dzisiaj nawet na odkurzacz nieufnie patrzyla a kiedyś przy odkurzaczu odpływała. Pewnie taki etap rozwojowy.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:49   #1139
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
russian pięknie będzie
ruda super, że wszystko ok
kruszynka tak, zmiany hormonalne.
Casa brawa dla dzielnego Franka

Ale dziś usłyszałam miły tekst. Szłam z młodą w chuście i mijała mnie babcia z dziewczynką i mówi do niej "patrz jak ładnie sobie mamusia niesie dzidziusia. Przy serduszku."

No i wczoraj przechwaliłam. Mówiłam, że się nie boi hałasu? Odwołuję. Dzisiaj wiercenia dzień drugi. Ale jeszcze głośniej. I co zaczynali, Pola w ryk i histeria. Do tego pogoda była mocno mieszana, więc spacer był krótki. Także dzień spędziłam z młodą na rękach pocieszając ją.

I oczywiście moja teściowa ma nowe ciekawe rady. Mam dziecku dawać pić w niekapku, nie żadne doidy i kubeczki. A w ogóle to mam do X zadzwonić, ona nam powie jak się diete rozszerza. Spoko, cieszę się
kochana teściowa^^ pozdrów ja i dam mój numer bo też się chętnie dowiem jak rozszerzać
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Czarnulax teściowa genialna, no jak ona na to wpadła, że x taki ekspert?
Moja bidulka wcześniej mało czego się bała, a teraz byle co ją wtrąca z równowagi. Dzisiaj nawet na odkurzacz nieufnie patrzyla a kiedyś przy odkurzaczu odpływała. Pewnie taki etap rozwojowy.
mój na szczęście caly czas kocha szum odkurzacza i okapu

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:54   #1140
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No to mozecie mi pogratulowac! Po prawie 2 miesiacach wybierania, dzisiaj w koncu wybralismy zaproszenia
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.