Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-17, 21:29   #1171
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Swan, zanim pójdziesz lulaæ wstaw zdjêcie swoich w³osów po ciêciu *.*

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Love, tak siê zastanawiam ile potrzeba lat by¶ mia³a 100% swoich w³osów :-D z drugiej strony, my¶lê ¿e ju¿ po poltora roku zaczn± siê ³adnie zlewaæ kolory (na przyk³adzie blondhaircare)
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 21:31   #1172
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

kaguya - jestem pod wra¿eniem! i wcale aureolki nie masz, ³adnie siê stapia

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ zapuszczam . uwa¿am ¿e najlepsze na zapuszczenie w³osów s± zdrowa dieta, zaprzestanie farbowania i odstawienie no¿yczek na rzecz nawil¿ania koñcówek glutem lnianym i zabezpieczania serum silikonowym - oczywi¶cie o ile nie s± rozdwojone. moje siê od miesi±ca ju¿ nie najlepiej prezentuj±, zarzuci³am na krótki czas nawil¿anie i zabezpieczanie i od razu rozdwojenia . zosta³o mi jeszcze jakie¶ 11cm farbowañców na wierzchniej warstwie w³osów i w sumie to tylko ona jest taka wra¿liwa. moje naturalne koñcówki na grzywce i ze spodniej warstwy w³osów s± za to elastyczne, nawil¿one i zdrowe .

olej nie nawil¿y ci koñców, musisz je potraktowaæ humektantami. u mnie najlepiej siê sprawdza wspomniany glut lniany.
Ja te¿ psychicznie nastawiam siê na podciêcie, próbowa³am je trochê sama po¶cinaæ, ale za du¿o mam rozdwojonych koñcówek. Najgorsze, ¿e moja fryzjerka w ci±¿y i teraz nie wiem do jakiej innej pój¶æ, coby na pewno ¶cie³a 2cm a nie 5 ;/ Taak mi ¿al d³ugo¶ci, no ale rozdwojonych nie uratujê, wiêc jedyny ratunek- maszynka :|
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 21:34   #1173
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Elle, widzê ¿e przymierzasz siê do keratynowego prostowania, sledzê ten w±tek chyba od listopada i nie mogê siê zdecydowaæ na kative ani nic innego, boje siê ze sobie spaprze w³osy, z drugiej strony.. Efekty niektórych dziewczyn kusz± i to bardzo

Swan, nie pójdê spokojnie spaæ póki nie zobaczê twoich zdjêæ :-D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-17 o 21:35
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 21:48   #1174
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Elle, widzê ¿e przymierzasz siê do keratynowego prostowania, sledzê ten w±tek chyba od listopada i nie mogê siê zdecydowaæ na kative ani nic innego, boje siê ze sobie spaprze w³osy, z drugiej strony.. Efekty niektórych dziewczyn kusz± i to bardzo
Przekona³a mnie jedna blogerka -te¿ siê d³ugo zastanawia³am i nadal siê bojê- ale od kilku miesiêcy wracam do tego tematu, wiêc w koñcu zaryzykujê. Bo tak jak piszesz- efekty niektórych dziewczyn s± genialne, nie mogê siê napatrzeæ na piêkne tafle Nie s³ysza³am o kativi, ale cocochoco jest delikatniejsze ni¿ encanto. Poza tym na pewno nie bêdê prostowa³a w maksymalnej temperaturze, tzn. nie wiem jak± temperaturê mo¿e mieæ moja prostownica ;p, ale bêdê bardzo ostro¿na
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:17   #1175
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

LoveMessages masz piêkne w³osy, ale podciê³abym trochê te koñce. W³osy zyska³yby jeszcze wiêcej uroku

Dboom, Eirin jestem ju¿ po ciêciu Sporo w³osów posz³o, farbowanych te¿. Jestem zadowolona z tego co wysz³o, ale w³osy s± jeszcze og³upia³e, i po nastêpnym myciu tak na 100% oceniê jak jest. Wtedy te¿ wstawiê zdjêcie. Teraz to nie ma sensu, bo mama przy ¶cinaniu mnie czesa³a i czesa³a i jestem spuszona jak pudel
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:20   #1176
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka¿ wiadomo¶æ
kaguya - jestem pod wra¿eniem! i wcale aureolki nie masz, ³adnie siê stapia



Ja te¿ psychicznie nastawiam siê na podciêcie, próbowa³am je trochê sama po¶cinaæ, ale za du¿o mam rozdwojonych koñcówek. Najgorsze, ¿e moja fryzjerka w ci±¿y i teraz nie wiem do jakiej innej pój¶æ, coby na pewno ¶cie³a 2cm a nie 5 ;/ Taak mi ¿al d³ugo¶ci, no ale rozdwojonych nie uratujê, wiêc jedyny ratunek- maszynka :|
Z tym podcinaniem to zawsze rozpacz bo obetn± zawsze za du¿o. Ja nie wiem czy fryzjerki nie czytaj± fora o w³osach

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
LoveMessages masz piêkne w³osy, ale podciê³abym trochê te koñce. W³osy zyska³yby jeszcze wiêcej uroku

Dboom, Eirin jestem ju¿ po ciêciu Sporo w³osów posz³o, farbowanych te¿. Jestem zadowolona z tego co wysz³o, ale w³osy s± jeszcze og³upia³e, i po nastêpnym myciu tak na 100% oceniê jak jest. Wtedy te¿ wstawiê zdjêcie. Teraz to nie ma sensu, bo mama przy ¶cinaniu mnie czesa³a i czesa³a i jestem spuszona jak pudel
No te koñce to w kó³ko siê takie robi±, co podetne to za tydzieñ i one ju¿ wygl±daj± tak jak wygl±daj±. Ostatni raz podcie³am miesi±c temu. Chyba bym z po³owe musia³a ciachn±æ, ale moje serce by chyba pêk³o
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:25   #1177
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
No te koñce to w kó³ko siê takie robi±, co podetne to za tydzieñ i one ju¿ wygl±daj± tak jak wygl±daj±. Ostatni raz podcie³am miesi±c temu. Chyba bym z po³owe musia³a ciachn±æ, ale moje serce by chyba pêk³o
A zabezpieczasz je jako¶? Mo¿e jakie¶ serum olejowo-silikonowe by pomog³o chroniæ koñce.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 22:28   #1178
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
A zabezpieczasz je jako¶? Mo¿e jakie¶ serum olejowo-silikonowe by pomog³o chroniæ koñce.
Nie A co polecacie... my¶la³am, ¿e olejek arganowy jest dobry na koñcówki no ale widaæ, ¿e jednak nie...
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:40   #1179
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Nie A co polecacie... my¶la³am, ¿e olejek arganowy jest dobry na koñcówki no ale widaæ, ¿e jednak nie...
U mnie najlepiej sprawdza siê serum Marion 7 efektów (z olejkiem arganowym) i jedwab z GP

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Zapomnia³am napisaæ, wróci³am do grzywki Cudem bardzo zmniejszy³o mi siê przet³uszczanie twarzy dziêki zmianie ¿elu do mycia i postanowi³am sprawdziæ czy teraz grzywka siê sprawdzi. Mam nadziejê, ¿e tak
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 23:07   #1180
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Dboom, Eirin jestem ju¿ po ciêciu Sporo w³osów posz³o, farbowanych te¿. Jestem zadowolona z tego co wysz³o, ale w³osy s± jeszcze og³upia³e, i po nastêpnym myciu tak na 100% oceniê jak jest. Wtedy te¿ wstawiê zdjêcie. Teraz to nie ma sensu, bo mama przy ¶cinaniu mnie czesa³a i czesa³a i jestem spuszona jak pudel
no dobrze, dobrze niech Ci bêdzie
Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Nie A co polecacie... my¶la³am, ¿e olejek arganowy jest dobry na koñcówki no ale widaæ, ¿e jednak nie...
aale masz w³osiska!
a co do koñcówek to jakie¶ serum silikonowe by siê koniecznie przyda³o, mog³o by ograniczyæ puszenie i rozdwajanie. np. serum z Marion, Jedwab Joanny, Serum A+E L’Biotica, Jedwab L’Biotica, ostatnio kto¶ poleca³ na blogu Eliksir od¿ywczy Elseve L'oreal Paris. ja u¿ywam oleju lnianego na koñcówki, a na niego serum z Green Pharmacy aloesowe. jest bardzo leciutkie, ale moje w³osy nie s± wymagaj±ce, wiêc w zupe³no¶ci wystarcza codziennie rano kropelkê na koñce.
a arganowy jest dobry, ale jakie¶ serum by siê do niego przyda³o
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2015-02-17 o 23:08
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-17, 23:47   #1181
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja mam serum naprawcze z Delii ale chyba ma w sk³adzie alkohol a tak pachnie, ¿e ojeja
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 06:26   #1182
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ingran wiesz co, a mo¿e zamiast tego Nizoralu spróbuj sobie taki szampon - CAPTIS DUO, sama mialam ostatnio problem z ³upie¿em, kupi³am to cudo przez allegro z jakiejs apteki, uzy³am mo¿e 4, 5 razy i jest GIT szampon ma niebieski kolor, na pocz±tku troche sie obawia³am ¿e mi zafarbuje w³osy, ale bardzo ³adnie je myje, odrobine wysusza, ale wiadomo, trzeba brac na skalp, a nie na ca³e w³osy
swan999 poka¿ foto, czekam z niecierpliwo¶ci±

dziewczyny w³a¶nie siê kapnê³am, ¿e 14 marca bedzie ROK jak JESTEM Z WAMI nie s±dzi³am, ¿e dam rade wytrzymaæ, w domu jak nie zapomnê zrobie zdjêcie warkocza, w³osy od zaprzestania rozjasniania naprawdê mi zgêstnia³y, nie wiem jakim cudem bo przecie¿ nie uros³y mi 30cm, ¿eby zagê¶ciæ kucyk w tym miejscu, ale pamiêtam jak rok temu zrobi³am sobie warkoczyka - by³ na pewno cieñszy niz teraz
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 06:49   #1183
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Love, no to zdziwiê Cie, fryzjerki to zwykle kobiety które maja domy, mê¿ów i dzieci i niektóre faktycznie nie czytaj± forum na wiza¿u bo maj± ciekawsze rzeczy do roboty, np dwójkê ma³ych dzieci ( moja kole¿anka z pracy) która woli czas spedzic z maluchami 5 i 2 latka...ale czy to czy czyta kto¶ forum czy nie, jest wykladnikiem jak kto strzy¿e? Ona akurat strzy¿e tak, ¿e jak powiedzia³am jej "1cm" to na nastêpny dzieñ poprosilam ¿eby ¶ciela mi jeszcze 3cm bo mia³am wra¿enie ze w³osy prawie nie ruszone haha.
Dlatego zawsze j± polecam wszystkim zapuszczaj±cym w³osy :-D

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Swan, czekam nadal na zdjêcia w takim razie. Napisz proszê co to za ¿el

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Monia, no to nied³ugo swiêtujemy roczek :-D impreza siê szykuje na w±tku widzê hihi
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 07:30   #1184
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin dok³adnie, az sobie kupie cos z tej okazji, w koñcu wydam kase na swoje pró¿ne kobiece zyczenie, bo od prawie 2 lat to tylko pieluchy,kaszki i takie tam chodzi mi po g³owie ¿eby w koñcu kupic ten ekspres do kawy, taki ze ¶redniej pó³ki, bo 2 tysi±ce to i tak chyba sporo marzy mi siê w koncu taka pyszna domowa ¶wie¿o zmielona kawa ze spienionym mlekiem...
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:14   #1185
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Tutaj moja szopa Lubiê ogl±daæ fotki w³osów daje mi to jaki¶ cel
Jezu,ale w³osy! Boskie!
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:38   #1186
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tylko nie kawa!! Dlaczego ja nie lubiê kawy!?
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:00   #1187
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eirin nie lubisz kawy ? kurcze ja sobie nie wyobra¿am dnia bez kawy, pije nie duzo bo 1 dziennie (rozpuszczaln±), ale dla mnie to jest jak rytua³, chwila spokoju
co do omawianych wczesniej antenek i aureoli...z pocz±tku te¿ mnie denerwowa³y, bo zacze³y brzydko odstawaæ we wszystkie strony, teraz jak podros³y zacze³y siê uk³adac z reszta w³osów
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:27   #1188
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Witam, ja wracam i niestety bêdê musia³a zaczynaæ od nowa. Odrost trochê ponad miesi±c, na szczê¶cie kolor farbowañców taki, ¿e nie widaæ du¿ej ró¿nicy.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:35   #1189
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
Ingran wiesz co, a mo¿e zamiast tego Nizoralu spróbuj sobie taki szampon - CAPTIS DUO, sama mialam ostatnio problem z ³upie¿em, kupi³am to cudo przez allegro z jakiejs apteki, uzy³am mo¿e 4, 5 razy i jest GIT szampon ma niebieski kolor, na pocz±tku troche sie obawia³am ¿e mi zafarbuje w³osy, ale bardzo ³adnie je myje, odrobine wysusza, ale wiadomo, trzeba brac na skalp, a nie na ca³e w³osy
Zobaczê, dziêki

Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 11:35   #1190
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
No bo siê nie pusz± Ale za to w³a¶nie sterczeniem nadrabiaj±! Wiem po moich.
Oj, ja potrafiê swoje spuszyæ. Proteinami

Co do koñcówek, to zmieni³am zdanie: nawet jak w³osy s± zdrowe, to koñcówki jednak nale¿y czym¶ zabezpieczaæ. Moge nie olejowaæ w³osów, nie u¿ywaæ masek, ale o koñcówki muszê dbaæ.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 11:50   #1191
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Wszyscy zachwalaj± jedwab z GP a mi nic z koñcówkami nie robi, jak by³y suche, tak s±, niezdyscyplinowane kompletnie :/

Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 12:15   #1192
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
Wszyscy zachwalaj± jedwab z GP a mi nic z koñcówkami nie robi, jak by³y suche, tak s±, niezdyscyplinowane kompletnie :/

Wys³ano z
Ja u¿ywam od¿ywki w spreju Gliss Kur
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 12:22   #1193
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

monika1983k gratki wielkie impreza bêdzie, bêdziemy masowaæ g³owy i piæ skrzypokrzywê
i ja na pocz±tku marca idê ¶ci±æ ju¿ farbowañce, to troche tych okazji bêdzie
Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko nie kawa!! Dlaczego ja nie lubiê kawy!?
nie martw siê, ja te¿ nie :P prze³kn±æ nie mogê i zapach ma dla mnie okropny
Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
Wszyscy zachwalaj± jedwab z GP a mi nic z koñcówkami nie robi, jak by³y suche, tak s±, niezdyscyplinowane kompletnie :/

Wys³ano z
mo¿e Twoje w³osy nie lubi± aloesu, albo to serum jest za lekki dla nich ró¿nie bywa. ale Twoje w³osy chyba s± te¿ trochê kapry¶ne, wybrzydzaj± widzê

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywam od¿ywki w spreju Gliss Kur
a której?? bo ja ostatnio kupi³am t± z³ot± i taka ¶rednia jest, farbowañce jej nie lubi± oczywi¶cie -.- oby naturalkom podpasowala..
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 12:28   #1194
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
a której?? bo ja ostatnio kupi³am t± z³ot± i taka ¶rednia jest, farbowañce jej nie lubi± oczywi¶cie -.- oby naturalkom podpasowala..
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/165/9442.jpg choæ dla mnie wszystkie s± jednakowe
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 12:37   #1195
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e Twoje w³osy nie lubi± aloesu, albo to serum jest za lekki dla nich ró¿nie bywa. ale Twoje w³osy chyba s± te¿ trochê kapry¶ne, wybrzydzaj± widzê :
raczej za lekkie
Trochê to za ma³o powiedziane -_- potrzebne s± im najciê¿sze mazid³a, du¿e ilo¶ci od¿ywki bez sp³ukiwania, wtedy s± jako tako sprê¿yste i skrêt jest ok. Chcia³abym znale¼æ/ukrêciæ jak±¶ maskê, która by dog³êbnie od¿ywi³a k³aki, jaki¶ ciê¿ki kaliber

Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:08   #1196
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mnie ten spray te¿ nic na w³osach nie robi³ :-D. Mam ochotê co¶ nowego kupiæ, ale ju¿ nie mam kosmetyków do w³osów gdzie stawiaæ...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:22   #1197
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy ja znajdê taki specyfik tutaj gdzie mieszkam :P Poszukam. Jeden z moich powodów dla których nie chce farbowaæ to zdrowe koñcówki.
wrêcz w±tpiê ¿eby¶ nie znalaz³a . siemiê jest wszêdzie, gluta robisz sama.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:25   #1198
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
wrêcz w±tpiê ¿eby¶ nie znalaz³a . siemiê jest wszêdzie, gluta robisz sama.
Tak, glutek piêknie nawil¿a
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:26   #1199
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Nie A co polecacie... my¶la³am, ¿e olejek arganowy jest dobry na koñcówki no ale widaæ, ¿e jednak nie...
marion 7 efektów, syoss absolute oil, gliss kur, isana . du¿o jest takich olejowo- silikonowych, ka¿dy siê nada, patrz tylko by nie mia³y w sk³adzie alkoholu ani protein.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:27   #1200
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
marion 7 efektów, syoss absolute oil, gliss kur, isana . du¿o jest takich olejowo- silikonowych, ka¿dy siê nada, patrz tylko by nie mia³y w sk³adzie alkoholu ani protein.
Arganowy Bioelixire <3

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.