Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 18:20   #1
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655

Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)


Ponieważ są pewne oznaki wskazujące na to, że problem jaki zamierzam poruszyć dotyczy wiekszej ilości osób, zakładam wątek w którym (mam nadzieję) będziemy sobie radzić, wspierać się w staraniach i narzekać na...no właśnie

TŻ ma manię zachowywania WSZYSTKIEGO, bo "może się przydać". Skutkiem czego większą część i tak malutkiego mieszkanka zajmują stare gazety, ubrania, które częstokroć nie nadają się już do absolutnie niczego, ale "szkoda wyrzucić, jeszcze pochodzę, a tak w ogóle to moje ulubione!", słoiki, pudła po sprzęcie i temu podobne skarby Ponieważ powierzchnia użytkowa kurczy się w szybkim tempie absolutnie KONIECZNE jest wyrzucenie choć części kolekcji, ale wszelkie sugestie nadziewają się na stanowczy mur oporu Jak nauczyć wyrzucania? Jak przekonać, że naprawdę czasem trzeba? Jakieś pomysły? Nie chcę się uciekać do wyrzucania po kryjomu Chcę legalnie
Może ktoś jest takim "chomikiem" i podsunie pomysł co by na niego podziałało
Zapraszam do udziału w wątku na wszelakie sposoby, byle w miarę możliwości na temat
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:28   #2
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Mam podobny problem co mech. Moi rodzice chomikują wszystko bo uważaja że wszystko się kiedys przyda: ciuchy, pudełka, opakowania różnego rodzaju itd. Najgorsze jest to, że pewnego syndromy tej dolegliwości zauważam też u siebie ja nie chce zostać CHOMIKIEM!!

może ktoś podsunie jakies rozwiązanie??

ps. mech świetny wątek no i tym sposobem powstaje Wizażowa Grupa Wsparcia Chomików w skrócie WGWC
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:33   #3
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
ps. mech świetny wątek no i tym sposobem powstaje Wizażowa Grupa Wsparcia Chomików w skrócie WGWC
Chomików i Ko-Chomików (czyli osób współbytujących z Chomikami )
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:37   #4
gosia2804
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Ja od czasu do czasu organizuję wspólny przeglą zapasów chomikowych. Jeśli na moje oko coś zalega już bardzo długo to przekonuję, że skoro do dziś sie nie przydało, to się już nie przyda, a poza tym , przecież w sklepie widzieliśmy takie śliczne... itd Nie działa na wszystko, ale chociaż trochę znika i robi się miejsce na coś nowego i naczej nie zmieścilibyśmy sie w domu. Pozdrawiam.
gosia2804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:37   #5
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

o tak, tak Ja oprócz pełnej szafy ciuchów, w ktore pewnie i tak juz nie wejde mam pełno zachomikowanych przedmiotow Przede wszystkim, ku rozgoryczeniu TZta, magazynuje rozne pudeleczka i opakowania... zwlaszcza fajne miseczki po deserkach poirot, bo nadaja sie do galaretek, miseczki po zupce w proszku, pudelka po herbatce Hipp juz sie nigdzie nie mieszcza... a noz widelec sie przydadza, bo maja taki fajny ksztalt i zamkniecie :P Do tego archiwizuje stare gazety od lat... w piwnicy u rodzicow mam tego cale szafy, w domu tez full

A wlasnie: moze ktos- najlepiej z Wrocławia chce wszystkie Twoje STyle z tal mniej wiecej 1997-2004? Wtedy ta gazeta byla naprawde na poziomie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:40   #6
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez mech
Chomików i Ko-Chomików (czyli osób współbytujących z Chomikami )
mech jesteś świetna !! to je jestem faza przejściowa z Ko-Chomika przeistaczam się w Chomika. Na szczęście jestem z Anty-Chomikiem i on stara się ze mnie wyplenić ze mnie tą paskudną cechę.

mech Ty się broń, żeby Ciebie chomikowstwo nie dopadło
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:45   #7
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

O
Bardzo dobre pytanie bo ja mam ten sam problem.
Ze soba.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 18:49   #8
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
mech jesteś świetna !! to je jestem faza przejściowa z Ko-Chomika przeistaczam się w Chomika. Na szczęście jestem z Anty-Chomikiem i on stara się ze mnie wyplenić ze mnie tą paskudną cechę.

mech Ty się broń, żeby Ciebie chomikowstwo nie dopadło
Bronię się Na szczęście na razie odczuwam potrzebę chomikowania jedynie tekturowych "wkładek", na które nawinięte są nowe rajstopy (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi ) Ale one NAPRAWDĘ mi się przydają I nie zajmują dużo miejsca
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:50   #9
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

ło matko tyz jestem chomikiem mam manie wszystkiego chomikowania , od gazet po stare torebki , stare ciuchy bo sie jeszcze przyda i jedno co mnie wkurza to to ze zawsze nazbieram w kuchni mase pustych palstykowych butelek ktore upycham na pozniej do wywalenia bo sie do kosza nie zmiesza.. w kazdym badz razie moje TŻ ostatnio to zauwazyl i sie spytal czy tratwe zamierzam zbudowac , a zakonczyl "to dobrze bo powodzie ida"
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2006-04-10 o 19:15
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:50   #10
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

tiaa moj tato jest takim chomikiem
no ale sie nie dziwie nauczyl sie tak robic bo przedtem nic nie bylo w sklepach.
Ja nie wiem czy da sie cos zrobic z ta mania chomikowania.Ja probuje, wlasciwie cala rodzina , zeby cos wywalil, nie trzymal starych uszczelek, rur, gniazdek, kontaktow, srubek, gwozdzi itp.
Ale to jest jak walenie grochem o sciane. Wywalisz jedno, on przyniesie drugie.
Jednakze czasami jak go nie ma a ja szukam jakiegos srubokretu, to jak zobacze jakas rdze na czys to od razu laduje w kubel city.

Takze moze warto po trochu, bez wiedzy wlasciciela wyrzucic cosik. Wiem ze tak sie nie powinno robic ale wyznaje zasade troszke przekrecona" co je twoje to i je moje"
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:52   #11
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

O! Chetnie poczytam ten wątek, bo zaliczam się do grona ACH (Anonimowe CHomiki). Błagam, pomocy! Mam jeszcze wycinanki z Misia (taka gazeta) sprzed 15 lat!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 18:52   #12
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez mech
Nie chcę się uciekać do wyrzucania po kryjomu Chcę legalnie
no ja się posunęłam cichcem to wyrzucania totalnie niepotrzebnych przedmiotów (wiadomo jak znikną to się o nich zapomina i się nie myśli, że by się przydały). a te trochę niepotrzebne to pakowałam tacie do samochodu jak jechaliśmy na działkę i na tajniaka zanosiłam te rzeczy (głównie ciuchy) do szafy na działce (tam to dopiero jest składowisko ).
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:54   #13
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez Belcia
Takze moze warto po trochu, bez wiedzy wlasciciela wyrzucic cosik. Wiem ze tak sie nie powinno robic ale wyznaje zasade troszke przekrecona" co je twoje to i je moje"
oj czasem kusi bardzo aż paluszki świeżbią

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
a te trochę niepotrzebne to pakowałam tacie do samochodu jak jechaliśmy na działkę i na tajniaka zanosiłam te rzeczy (głównie ciuchy) do szafy na działce (tam to dopiero jest składowisko ).
I właśnie, uciekam się do podobnego podstępu Póki jest jeszcze jakiekolwiek miejsce, gdzie mogę upchnąć "skarby", pakuję je i upycham gdzie się da Chwilowo nie przeszkadzają, a przecież (jakby co) to nie wyrzuciłam! Tylko zaczynają mi się kończyć pomysły na magazyny


Cytat:
Napisane przez Meariel
O! Chetnie poczytam ten wątek, bo zaliczam się do grona ACH (Anonimowe CHomiki). Błagam, pomocy! Mam jeszcze wycinanki z Misia (taka gazeta) sprzed 15 lat!
Zależy jak silną wolę masz Z punktu widzenia Ko-Chomika proponowałabym spakowanie wszystkiego, biegiem do zsypu, wybrać najbardziej śmierdzący i skiśnięty zasobnik (by nie kusiło grzebanie w nim i ratowanie zbiorów) zamknąć oczy, wziąć zamach, wyrzucić i pędem do domu
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:57   #14
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez Meariel
O! Chetnie poczytam ten wątek, bo zaliczam się do grona ACH (Anonimowe CHomiki). Błagam, pomocy! Mam jeszcze wycinanki z Misia (taka gazeta) sprzed 15 lat!
no ja też mam np. zeszyty z 1 kl podstawówki, ale zawsze tłumaczyłam sobie, że dlatego to przechowywuje bo jestem sentymentalna. Czy to znaczy, że to też jest objaw chomikowstwa ?? o gasz... jestem Chomikiem


Cytat:
Napisane przez mech
Bronię się Na szczęście na razie odczuwam potrzebę chomikowania jedynie tekturowych "wkładek", na które nawinięte są nowe rajstopy (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi ) Ale one NAPRAWDĘ mi się przydają I nie zajmują dużo miejsca
yyy... że tak się spytam a po co Ci te tekturki
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:00   #15
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Ja mam skłonności do chomikowania, ale dzielnie z nimi walczę. Raz na jakiś czas robię generalny porządek i wywalam wszystko co zbędne, albo prawie wszystko. Do rzeczy niezbędnych należą np. klasówki ze szkoły podstawowej. A później odchorowuję to do następnego sprzątania. Z moimi rodzicami jest gorzej, szczególnie z ojcem- uważa, że wszystko może się przydać. Trzyma nawet starą obudowę od komputera, mimo że sam twierdzi, że jest bezużyteczna. Ale wywalić nie wolno.
Czasem z mamą po cichu wynosimy niektóre rzeczy. Tyle ich nagromadził, że sam nie wie co ma.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:10   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Jestem chomikiem i ko-chomkiem Jedyne miejsca gdzie potrafię utrzymać porządek to mój odtwarzacz mp.3 i mój komputer W moim pokoju jest bałagan,ale z bardzo prostego powodu-jak zrobię w nim porządek to nie mogę nic znaleźć Wiem,że jak rzucę coś w kąt to tam będzie,a jak odłożę na półkę to zaczyna się problem-Na którą półkę Czasami robię generalne porządki,ale nie za często,bo zazwyczaj jak w czasie takich porządków coś wyrzucę to po jakimś czasie okazuje się,że szkoda,bo by się przydało Dlatego moim problemem jest MĄDRE wyrzucanie niepotrzbnych gratów,a to już trochę trudniejsze
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:12   #17
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

O cholewka ja też chomikuję stare zeszyty z liceum i sterty kserówek ze studiów, do których już z pewnością nigdy nie zajrzę a których mam całą szafę ratuuunku! nie chce! <panika> jak tylko przyjadę do Mamy natychmiast wywalę makulaturę, obiecuję!

A tekturek używam do różnych rzeczy Czasem wycinam mniejsze kwadraciki i zapisuję różne ważne rzeczy (np. listę rzeczy do obejrzenia w drogerii po przejrzeniu KWC ) aby nie zniszczyły się w portfelu albo podkładam pod kremówki jeśli muszę je przetransportować z domu do domu a nie mam tekturowych tacek albo sobie na nich rysuję
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:15   #18
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Mech, ja z kolei chomikuję woreczki po rajstopach, ale są mi niezbędne do ich przechowywania.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:16   #19
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Ohh dzięki wam za ten wątek. WIęc zgłasza się Chomik Doskonały!!!
NIe no to nie są powody do dumy. Chomikuję od zawsze chyba. Wszystko może się przydać przecież. No może nie chomikuję pudełek po serkach jak Impersona ale jednak Gazety to najgorsze co może być. Kilka lat temu z wielkim bólem serca pozbyłam się Polityk (wszystkie numery od pierwszego jaki ukazał się w wersji kolorowej). Zostały Twoje Style z dawnych lat (i trochę świeższych - żeby było śmieszniej kupuje a przeczytam może po 1 artykule) i inne kolorowe gazety. WIększośc trzymam "do przeczytania", a ponieważ nie mam na to czasu to się nawarstwiają.
Kolejny mega problem to ciuchy. W połowie nie chodzę a nie umiem się ich pozbyć. NIe mam na nie już miejsca. Oprócz tego gadźety z których można coś zrobić. Kiedyś mój TŻt stwierdził że mam cudowną właściwośc robienia czegoś z niczego i jak patrzę na jakiś godny wyrzucenia przedmiot to od razu znajduję mu nowe zastosowanie. Eh....
Szukam pomocy.Stworzyłam sobie nawet zasadę którą wpisałam w kalendarz. ZASADĘ WYRZUCANIA. I co? I nic.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 19:20   #20
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez mech
O cholewka ja też chomikuję stare zeszyty z liceum i sterty kserówek ze studiów, do których już z pewnością nigdy nie zajrzę a których mam całą szafę ratuuunku! nie chce! <panika> jak tylko przyjadę do Mamy natychmiast wywalę makulaturę, obiecuję!
ja wszystkich zeszytow, ksiazek z podstawowki i z liceum juz dawno sie pozbylam. Zajmowaly tylko miejsce Teraz nowe skladuje.
Szkoda mi bylo tylko ksiazek, bo sadzilam ze oddam je na skup podrecznikow i jeszcze sie komus przydadza. A tu zonk Z posrod sterty ksiazek nie chcieli zadnej.

Nie mam juz niestety Misia ale trzymam jeszcze te opowiadania o zwierzatkach ktore sie wycinalo

uwielbiam wyrzucac
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:24   #21
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Mech, rozwalilas mnie tymi tekturkami I jakos.. rozczulilas
Ja chomikuje czasopisma. Mam pare rocznikow roznych miesiecznikow
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:27   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez misioczat
Mech, rozwalilas mnie tymi tekturkami I jakos.. rozczulilas
Ja chomikuje czasopisma. Mam pare rocznikow roznych miesiecznikow
Ja mam całą szafę Claudii od 94 roku mam katalogi Avonu od x roku , mam książki ze szkoły, mam zeszyty z gimnazjum i lo, mam moje wszystkie zabawki, mam moje ubranka dziecięce, moje sukieneczki z wczesnych lat dziecięcych, mam bardzo wiele rzeczy,ale np. serce mi się kraje jak mam swoje lalki wyrzucić
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:27   #23
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez Belcia
uwielbiam wyrzucac
hihi ja z powodu tej miłości staram się wychodzić ze śmieciami wieczorem, by nikt nie widział, że kilka razy w miesiącu wywalam na raz ok 10 pełnych wielkich worków różności Nie licząc jednego codziennego worka z "bieżącymi" śmieciami

Natii, ja w wieku ok 12 lat zabrałam swoje lalki i...sprzedałam je na bazarku Stwierdziłam, że jestem już duża, czas przestać się bawić i zacząć zarabiać
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:27   #24
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Ja jestem chomikiem, moja mama jest chomikiem i tata... tata to jest super-chomikiem A mój TŻ jest współuchomiczony ze mną Niestety Rodzina chomików - nie oduczę się chyba nigdy gromadzenia różnych rzeczy - no, przecież prawda jest taka - że nigdy nie wiadomo kiedy to 'coś' co chcemy wywalić - się przyda Chomiki górą
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:30   #25
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez mech
O cholewka ja też chomikuję stare zeszyty z liceum i sterty kserówek ze studiów, do których już z pewnością nigdy nie zajrzę a których mam całą szafę ratuuunku! nie chce! <panika> jak tylko przyjadę do Mamy natychmiast wywalę makulaturę, obiecuję!

A to w kwestii notatek uczelnianych moge być z siebie dumna. Wywaliłam sporą część (z bólem serca of course) Potem doszły z podyplomówki niestety, ale i z tych część udało mi się wyrzucić.
A i ostatnio wywaliłam puchę 5 litrową po piwie (a taka fajna była, i stała sobie u mnie z 7 lat).
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:35   #26
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez warszawianka
O
Bardzo dobre pytanie bo ja mam ten sam problem.
Ze soba.
Ja też Zauważyłam jednak że nie każdy u mnie w rodzinie jest CHOMIKIEM. Do chomikowej rodzinki należy mój tato i niestety coraz częściej stwierdzam że i ja
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:35   #27
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Ojojojojjjjjjjj poruszyłaś straszny temat. Jest przecież tyle fajnych, miłych, starych rzeczy, które napewno do niczego już nigdy i nikomu sie nie przydaja...... ale tak strasznie szkoda i żal ich wyrzucić. Ja chomikuje wszelkiego rodzaju reklamówki, opakowania po kosmetykach szczególnie perfumach, tony ciuchów, które nie nadaja sie już nawet na szmatki.... ale jeszcze sie przydają, i wiele innych smieci, bezuzytecznych i wogóle bezsensownych. Dobrze, że mieszkam w domku, a w sumie to w dwóch wiec mam na to miejsce, ale i tak warto by sie tego pozbyć.

Z tej choroby chyba nie da sie wyleczyć, ewentualnie drastyczne zmiany mogą pomóc... pewnego pieknego dnia, obudzic sie rano, spakowac wszystko i spalić na stosie... innego wyjscia nie widzę.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:38   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez mech

Natii, ja w wieku ok 12 lat zabrałam swoje lalki i...sprzedałam je na bazarku Stwierdziłam, że jestem już duża, czas przestać się bawić i zacząć zarabiać
Ja swoje lalki zapakowałam w karton ok.14 roku życia Ale nie potrafię ich wywalić.Nie bawię się nimi,ale zabijanie ich nie wchodzi w grę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:41   #29
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja swoje lalki zapakowałam w karton ok.14 roku życia Ale nie potrafię ich wywalić.Nie bawię się nimi,ale zabijanie ich nie wchodzi w grę
zaraz zabijać, czemu tak brutalnie a oddać jakiejś małej dziewczynce?
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 19:42   #30
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jak nauczyć (się) wyrzucania? ;)

oj przypomnialo mi sie ze przy ostatniej takiej akcji wyrzucania zaginely klucze od samochodu .
Stwierdzilismy z cala stanowczoscia ze pewnie poszly z makulatura (sterta stala na przedpokoju). Alez byla akcja. Przetrzasnelismy cale mieszkanie wlacznie ze smietnikiem domowym i... blokowym.
juz dzwonilismy do serwisu zapytac co sie robi w przypadku zgubienia takowego klucza. Zawisla nad nami grozba wydania kolejnych, duzych pieniedzy ( calkiem niedawno ow pojazd byl naprawiany).

kilka dni pozniej klucze znalazly sie w plaszczu
zlosliwosc rzeczy martwych
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.