Syndrom Psuja i Zgubiciela ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 11:32   #31
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez desti
ja mam syndrom skutecznego chowania... jak cos sobie schowam zeby nie zginelo to koniec... kiedys tak w pokoju 11 m kw. przez dwa lata szukalam aparatu fotograficznego ...
oja desti mam tak samo. Jakiś czas temu schowałam paszport, żeby się nie zgubił, no i teraz muszę iść po nowy bo tamtego znaleźć nie mogę...
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:39   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez mech
Czy ktoś to zna? Czy macie takie rzeczy, które notorycznie gubicie? Albo takie, które zawsze udaje Wam się zepsuć?
Niestety...bez przerwy gubię: rękawiczki (10 par na sezon to standard ), parasole (te dodatkowo zawsze prędzej czy później - ze wskazaniem na wcześniej - psuję) , pojedyncze skarpetki (a przysięgłabym, że do pralki wrzucałam obie), aplikatory do cieni


Tylko ja?
mech, pojedyńczych skareptek nie gubimy- kradnie je złodziej, ten sam co zabiera góry od bikini
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:41   #33
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ja wszystko gubię, ale często potem znajduje Rękawiczki zgubiłam tej zimy ze 20 razy, ale zawsze je znajdywałam Raz po trzech dniach w trawie niedaleko domu Były przemoczone i całe w błocie, ale były Także dalej mam te same.

Wogóle to strasznie jestem roztrzepana... wszyscy znajomi się z tego śmieją.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:43   #34
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Gubic to zadko cokolwiek gubię, ale zato wiecznie gdzies cos zapodziewam.
Dziwne jest to ze niezapodziewam rzeczy niepotrzebnych tylko zawsze to co jest mi szybko i pilnie potrzebne.
Klucze, numery tefefonów (bo jak idiotka zapisuje na karteczkach i klade w "widoicznym" miejscu.

Co do psucia to psuję czesto ale i czesto bo tak w 95% udaje mi sie to naprawić.
A jak psuję? Njaczesciej upuszcazjac na podłoge. Obudowy telefonów są wymienne, fajansowe figurki sa klejne, księzki sa klejne tzn.wyrwane kartki z nich są wklejalne itp.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:45   #35
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

A ja bardzo rzadko cos gubie lub psuje
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:59   #36
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez misioczat
A ja bardzo rzadko cos gubie lub psuje
Heh ja też
Nawet gdy byłam mała to nieraz bawiłam się na przykład magnetofonem czy aparatem fotograficznym mojego taty i nic NIE zepsułam
Tata zawsze mnie chwalił, że jako małe dziecko NIGDY nie wyciągnęłam taśmy z kasety magnetofonowej

A szczęście mam ostatnio z moim telefonem - spadł mi niedawno na betonowy chodnik i kompletnie NIC mu się nie stało Ani jednej ryski nie ma
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:12   #37
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez Isia83
Ja oprócz standardów typu skarpetki, rękawiczki i parasol, mam dosyć specyficzny stosunek do wiecznych piór i długopisów... Otóż, kiedy kupię sobie, albo co gorsza ktoś mi kupi drogiego, fajnego Parkera, to piszę nim parę tygodni, po czym on znika w tajemniczym i nieznanym mi miejscu w równie tajemniczy i nieznany mi sposób. Miałam w swoim życiu 5 parkerów. Najkrótsze pożycie miałam z czarnym wektorem - 2 tygodnie, a najdłuższą karierę zrobił taki niebieski, co nie pamiętam jak się nazywał - 3 miesiące. ...
ooo tak, jakbym czytała o sobie tylko parkerów miałam łącznie chyba 4... O ostatniej "zgubie" - ślicznym Parkerze, zabranym zresztą mamie dowiedziałam się wczoraj - po paru dniach na portierni znalazł się mój piórnik, tylko naturalnie bez pióra w środku . A ś.p. wypaśny parker zachamęcony mamie był zastępcą zagubionego cudnego, zgrabnego, srebrnego parkera, którego dostałam na bierzmowanie...
poza tym - SZALIKI! gubię każdej zimy, tej zimy akurat tylko dwa, a jeden w dodatku się znalazł - jak tak dalej pójdzie może się wylecze z tego zgubicielstwa
Ostatnio zgubiłam też legitymację i kartę do biblioteki, jutro idę wyrobić nowe, a jeśli wyrobię, idę o zakład, że znajdę to wszystko jeszcze w tym tygodniu w domu
A z psuciem nawet nie jest u mnie tak źle, czasem tylko coś tłukę, a poważniejszych grzechów nie pamiętam
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 12:36   #38
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

A i zapomniałam o skarpetkach.
Ale to chyba tak moja pralka jest przezemnie skutecznie zepsuta (te 5% rzeczy których nienaprawiłam) bo wkładam do niej 5 par skarpetek i wyciagam 3 pary oraz 4 skarpetki kazda inna

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2006-04-13 o 09:02
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:49   #39
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

namiętnie gubię kolczyki..
srednio 2 pary na miesiąc, anie potrafie wyjść z domu bez "czegos" na uszach
Zaczyna sie od zakrętek, pozniej nim się zorientuje nie ma kolczyków!
rzeczy bardziej gubię niż psuję bo szybciej zgubić niz zepsuc w moim przypadku..
Pamiętam jak kiedys przez całą wycieczke oszczędzałam pieniądze wydałam naprawde mała sumę by reszte miec z powrotem... w ostatnim dniu zostawiłam portfel na automacie telefoniczny
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:53   #40
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Raczej nic nie gubię, ale albo mam strasznego pecha, albo jestem psują jeśli chodzi o wszelki sprzęt grający Zepsułam discmana, wieżę (była w serwisie 4 razy, a teraz już nie opłaca mi się jej naprawiać ), a teraz czekam, aż oddadzą mi z sewrisu odtwarzacz mp3...
A do tego ciągle psuję długopisy i pióra - odłamuję ten zaczep przy zatyczce
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:59   #41
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Mnie częściej zdarza się coś zepsuć mechaniczne/elektroniczne sprzety, a zwłaszcza gdy jeste zdenerwowana i wcale nie musze ich specjalnie dotykać. Z TŻ śmiejemy się , ze mam w sbie tyle energii, że oddziaływuje ona na sprzęty elektroniczne

Za to dla równowagi wszystko znajduję. To też zdolnośc wrodzona , bo odkąd sięgam pamiecią , zawsze wszystko udawało mi się znależć, co ktoś zgubił
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 13:50   #42
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1
mech, pojedyńczych skareptek nie gubimy- kradnie je złodziej, ten sam co zabiera góry od bikini
a mój TŻ twierdzi, że mamy w domu Zgredka i to jego sprawka
Ciekawe co też sąsiedzi myślą, kiedy co kilka dni rozlega się z naszego mieszkania gromkie "Zgreeeedeeeek! Oddaj natychmiast...tu wpisać rzecz, która powinna być a jej nie ma"

Mnie częściej giną "doły"
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:16   #43
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez mrufka
A ś.p. wypaśny parker zachamęcony mamie był zastępcą zagubionego cudnego, zgrabnego, srebrnego parkera, którego dostałam na bierzmowanie...
Mrufko, właśnie to mnie irytuje najbardziej, że nie dość, że już nie mam mojego superfantastycznego pióra, to jeszcze czuję się podle, bo to był prezent od kogoś... Ostatniego zgubiłam po 2 miesiącach a był prezentem od mojego TŻ-a na nasze pierwsze wspólne mikołajki Strasznie o niego dbałam ale i tak się dziwnym sposobem zdematerializował i wszelki ślad po nim zaginął...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 18:16   #44
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

A ja niezbyt często cos gubie Ale nigdy nie zapomnę, jak "zepsułam" szklankę - odgryzłam kawałek i połknęłam ma się ten talent...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:06   #45
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Proszę Państwa..!

A ja dzisiaj paradnie wyspacerowałam z domu z mą wsiurską nieco, lecz niebanalną, to pewne, parasoleczką - i, ależ proszę Państwa - wróciłam z nią do domu.

Taaak-kie dziwy..!

__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:22   #46
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez misioczat
A ja bardzo rzadko cos gubie lub psuje
Minelo pare godzin...

Hm, no coz.. wlasnie stluklam gliniany wazonik
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:23   #47
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez natii4
Co do gubienia- to nie ja gubię Chyba Dziwnym trafem zawsze jak rzucam skarpetki do prania to nie wszystkie z powrotem wracają Mam taką ilość pojedyńczych, nie dających się sparować skarpetek,że głowa boli
Z tymi skarpetkami to chyba większość osób tak ma Ja rownież. Ale mam pomysł. Zbierzmy te wszystkie nasze pojedyncze skarpetki do jednego wora i może coś się każdej z nas uda dopasować Zawsze to jedna para skarpet na półce więcej
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:24   #48
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

ja zazwyczaj nie mogę znaleść komórki, jesli nie położę jej na parapecie to zawsze nie moge znaleść
a jeśli chodzi o psucie, to ostatnio była w sanatorium pani, która weszła tylko na salę, chciała "potrzepac" się na pasie na pupę wiecie o co chodzi?
weszła spokojnie, pas na pupie przytrzymywała i poprosiła kolegę żeby jej włączył bo jak ona dotknie to ma takiego pecha ze zepsuje a tu kolega właczył i spaliła się maszyna po kilku dniach dziwnie się sama naprawiła
ale kobieta zdziwiona nie była bo w sumie lekko dotknęła pas
nie chciałabym miec takiego pecha jak ona
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:27   #49
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez Anul3k
A ja niezbyt często cos gubie Ale nigdy nie zapomnę, jak "zepsułam" szklankę - odgryzłam kawałek i połknęłam ma się ten talent...
Właśnie przypomnniałaś mi o moim urazie z dzieciństwa Kiedyś byłam z rodzicami u babci na święta czy tam na imieniny, miałam może 5 lat. No i sobie coś tam popijałam. W pewnym momencie lekko ugryzła tą szklanke i mały kawałek szkła się odłamał Strasznie mi było głupio, ale widząc, ze nikt nie zauważył, "poskładałam szklankę" i udawałam, że nic się nie stało. Potem normalnie wyszliśmy i do dzisiaj nie wiem, co sie stało z tą szklanką. Zapewna jak babcia myła je to się zorientowała i wyrzuciła. Ale mi do dzsiaj głupio przez to, zwłaszcza że się nie przyznałam. Tchórz mały był ze mnie
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 19:27   #50
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez mech
Mnie częściej giną "doły"
pewnikiem kompletuje z moimi górami
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:29   #51
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Właśnie robiłam pranie... I zgadnijcie co się stało??? Oczywiście jakimś dziwnym trafem z pralki wyciągnęłam kilka skarpetek bez pary... Ja nie wiem - czy ta pralka to się nimi żywi czy coś Teraz muszę poszukać - czy te zaginione już uprałam, czy może jeszcze...
To moja pralka jest zgubicielem! A nie ja!
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:36   #52
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1
pewnikiem kompletuje z moimi górami
bardzo możliwe


Cytat:
Napisane przez Syringa
Właśnie robiłam pranie... I zgadnijcie co się stało??? Oczywiście jakimś dziwnym trafem z pralki wyciągnęłam kilka skarpetek bez pary... Ja nie wiem - czy ta pralka to się nimi żywi czy coś Teraz muszę poszukać - czy te zaginione już uprałam, czy może jeszcze...
To moja pralka jest zgubicielem! A nie ja!
W instrukcji obsługi pralki nie znalazłam nic na temat konieczności karmienia pralki skarpetkami Trzeba napisać list otwarty do producentów Niech przynajmniej wytłumaczą, dlaczego ZAWSZE znikaja pojedyncze skarpety? Czy nie mogłaby jeść parami, jak już?
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:46   #53
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez mech
W instrukcji obsługi pralki nie znalazłam nic na temat konieczności karmienia pralki skarpetkami Trzeba napisać list otwarty do producentów Niech przynajmniej wytłumaczą, dlaczego ZAWSZE znikaja pojedyncze skarpety? Czy nie mogłaby jeść parami, jak już?
Bo oni to piszą pewnie małym druczkiem!!! Jestem pewna! Pralki widocznie nie lubią się powtarzać Bo kiedyś z dwóch takich samych par - czyli 4 identycznych skarpetek - zostały mi tylko 3... No i nie mogła jeszcze jednej zjeść no? No nie mogła???
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:50   #54
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez Syringa
Bo oni to piszą pewnie małym druczkiem!!! Jestem pewna! Pralki widocznie nie lubią się powtarzać Bo kiedyś z dwóch takich samych par - czyli 4 identycznych skarpetek - zostały mi tylko 3... No i nie mogła jeszcze jednej zjeść no? No nie mogła???
z pewnością w zależności od koloru i materiału (bawełna, ewentualne domieszki) inaczej smakują Jak się taka pralka za duzo naje jednego, to ją jeszcze może zemdlić...i to by dopiero było
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:54   #55
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

chociaz macie racje, mnie też ostatnio pralka wsysnęła skarpetkę, kurde no, tu tzreba powołac jakaś komisję i zbadać te tajemnicze zaginięcia, tylko ciekwi mnie, czy zjadane skarpetki sa przed, w czasie, czy po praniu, co o tym myslicie?? :mysli:
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:54   #56
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez mech
z pewnością w zależności od koloru i materiału (bawełna, ewentualne domieszki) inaczej smakują Jak się taka pralka za duzo naje jednego, to ją jeszcze może zemdlić...i to by dopiero było
Ojjjjjj to by dopiero było Ale jak by ją zemdliło to może by 'oddała' wszystkie wcześniej ukradzione i zjedzone skarpetki
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:58   #57
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Może by oddała, ale w jakim stanie wpół przetrawione skarpety to ja chyba nie chcę juz nie mówiąc o tym, że trzeba by było melioryzować podłogę
A co do problemu KIEDY skarpety są zjadane...myslę, że w trakcie. To "mielenie" raz w prawo raz w lewo to na pewno takie pralkowe przeżuwanie
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:03   #58
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez mech
Może by oddała, ale w jakim stanie wpół przetrawione skarpety to ja chyba nie chcę juz nie mówiąc o tym, że trzeba by było melioryzować podłogę
A co do problemu KIEDY skarpety są zjadane...myslę, że w trakcie. To "mielenie" raz w prawo raz w lewo to na pewno takie pralkowe przeżuwanie
Przeżuwanie

Swoją drogą te pralki muszą być na jakiejś skarpetowej diecie, bo nic innego mi nigdy nie zjadła
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:05   #59
mowerik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 202
GG do mowerik
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

hmmmm no pewnie masz rację! czasami wcina az sie trzęsie, a wirowanie to mycie "zębów" po posiłku,tylko ciekawe co ona puźniej ze zjedzonymi skarpetkami robi, czy magazynuje je tez na puźniej, albo wbudowuje niewiem w czesci... no kurde nie mam pojecia, ale ta moja cos ostatnio sie tłuszcze przy wirowaniu, chyba ma dziórki w "ząbkach" bedzie tzreba poborować
mowerik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:07   #60
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

U mnie też zawsze skarpety

Mowerik, może przerabia na energię Jak się tłucze, to hmm...albo zjadła za dużo (torsje? ) albo za mało (słabo jej, nie może ustac na nogach)
A ząbki? Może ten rozreklamowany Calgon to powinna być pasta do zębów, a jak się Calgonu nie używa to pralce się na ząbach kamień osadza
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.