Czy zostanę obciążona kosztami??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-28, 17:42   #1
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847

Czy zostanę obciążona kosztami???


Zastanawiam się czy sklep internetowy może obciążyć mnie kosztami

A więc do rzeczy. Ponad miesiąc temu złożylam zamówienie specjalne płyty winylowej(dla niewtajemniczonych chodzi o sprowadzenie płyty prawdopodobnie z zagranicy). Dostałam wiadomość prawdopodobnie z automatu, że moje zamówienie zostało przyjęte. Kiedy mijały kolejne tygodnie napisałam 2 maile z pytaniem kiedy mogę się spodziewać realizacji zamówienia. Żadnej odpowiedzi nie otrzymałam- mogli napisać cokolwiek, np. że realizacja jest w toku etc. nawet z grzeczności. Pomyślałam że mają beznadziejną i zupełnie nieprofesjonalną obsługę klienta .

Przedwczoraj zbiegiem okoliczności zdobyłam płytę, której tyle szukałam. No i oczywiście euforia . Miałam napisać maila do tego sklepu internetowego, że rezygnuję z zamówienia, ale miałam wczoraj zakręcony dzień, a dziś wróciłam dopiero co z pracy i chciałam to zrobić.
dy weszłam na pocztę okazało się, że dostałam maila z tego sklepu, że właśnie sprowadzili dla mnie płytę+ jakies dodatkowe i pytają czy może chcę zamówić coś jeszcze
Tylko ja mogę mieć takie "szczęście"
Odpisałam im, że ponieważ nie odpisywali na moje maile z prośba i pytaniami o termin realizacji zrezygnowałam z zakupu. No i teraz zastanawiam się czy mimo wszystko mogą mnie obciążyć kosztami- tzn. zmusić do zakupu tej płyty Wydaje mi się że czekali tak długo aż zbiorą kupę zamówień i dopiero wówczas sprowadzą wszystkie płyty za jednym zamachem( grzecznie z ich strony byłoby napisać o tym)
Na stronie internetowej nie ma żadnych informacji odnośnie tego, że powinnam napisać maila z rezygnacją z płyty- praktycznie nie ma żadnych informacji-ile trwa realizacja, nr telefonu

Jak myślicie jak sprawa się potoczy?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 17:47   #2
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

w naszym cudownym kraju "prawa" możliwe jest wszystko
Ale ja bym nie płaciła, choćby próbowali "zmusić". Czekałaś miesiąc, sklep nie raczył poinformować o tym jak długo możesz czekać na zamówienie, a na Twoije maile nikt nie odpowiadał. Wyjątkowo nieprofesjonalne
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 17:51   #3
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

tam powinien być napisany termin realizacji zamówienia, jeśli go przekroczyli to mają pecha. Zresztą pisałaś do nich maile a oni nawet nie raczyli odpisać więc wina tkwi po ich stronie. Ale tak jak napisała mech, u Nas jest wszystko możliwe....
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 17:53   #4
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

mi gdyby napisali ze obciaza mnie kosztami to ja bym sie z nimi klocila bo po 1) nie informowali bardzo dlugo ciebie a po 2) nic na ten temat na swojej stronie nie pisali. ja bym ich olala a jakby cos chcieli to bym im najpierw grzecznie odpisala na twoim miejscu ze mogli cie poinformowac a nie po dlugim czasie raczyli ci odpisac i ze to ich wina i tyle.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 17:56   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
tam powinien być napisany termin realizacji zamówienia, jeśli go przekroczyli to mają pecha. Zresztą pisałaś do nich maile a oni nawet nie raczyli odpisać więc wina tkwi po ich stronie. Ale tak jak napisała mech, u Nas jest wszystko możliwe....

Nie wyrzucaj tych maili do kosza - tych co do nich wysyłałaś ! Skoro jest to sklep internetowy to znaczy,że kontaktować się możesz przez internet ( równoznaczne z pocztą polską ) Jeżeli w tych mailach napisałas ,że rezygnujesz i z jakiego powodu nie mogą Cię obciążyć kosztami. Najlepiej wydrukuj te maile i zachowaj. Ja miałam podobny przypadek i wygrałam sprawę dzięki zachowanym mailom - życzę powodzenia
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 18:02   #6
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

Cholera właśnie się tego obawiam że też nie posłuchałam TŻa jak mi mówił żebym im napisała że ryzygnuję eeeehhh.... no nic poczekam i zobacze co mi odpiszą na maila.
Dzięki
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 18:07   #7
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

Cytat:
Napisane przez mona1978
Nie wyrzucaj tych maili do kosza - tych co do nich wysyłałaś ! Skoro jest to sklep internetowy to znaczy,że kontaktować się możesz przez internet ( równoznaczne z pocztą polską ) Jeżeli w tych mailach napisałas ,że rezygnujesz i z jakiego powodu nie mogą Cię obciążyć kosztami. Najlepiej wydrukuj te maile i zachowaj. Ja miałam podobny przypadek i wygrałam sprawę dzięki zachowanym mailom - życzę powodzenia
Mona mam wszystkie maile . Tylko chodzi o to, że ten dzisiejszy, w którym napisałam że rezygnuję napisałam już po otrzymaniu wiadomości,że sprowadzili dla mnie płytę wcześniej wysyłałam maile z zapytaniem o termin realizacji zamówienia.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 20:02   #8
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Czy zostanę obciążona kosztami???

Z tego co się orientuję:
  • jeżeli chodzi o koszt płyty, którą zamawiałaś to moim zdaniem nie powinno być problemu, bo: kupując towar wysyłkowo można go zwrócić w nienaruszonej formie w przeciągu 10 dni bez żadnych konsekwencji
  • jeśli chodzi o koszt wysyłki - to nie bardzo się orientuję
Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.