Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 07:09   #4621
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X



Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Super! Gratuluję i zazdroszczę. Też bym się gdzieś przejechała, tym bardziej na koszt firmy i jeszcze do tego sama. My mamy jeździć w tym miesiącu na delegacje do Kielc, w sumie dobre i to, tyle tylko, że bez sensu, bo z kierowniczką jej firmowym autem, a to oznacza, że nie będzie żadnego biegania po sklepach czy coś. No ale może się kiedyś urwę i wrócę potem sama pksem.
W sumie gdyby nie to, że w zeszłym roku w lecie byłam na 2 delegacjach w woj. łódzkim to pewnie trzęsłabym teraz portkami ze strachu Ale dzięki temu, że byłam wtedy na wyjazdach trochę już wiem co mam mówić i na co zwrócić uwagę, więc powinnam dać radę, aj hołp.


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To jak będziesz w centrum, to się raczej nie pogubisz. Ja też tam chodziłam na własną rekę i jakoś się nie pogubiłam. Koniec języka za przewodnika i trafisz, gdzie chcesz
Nie wiem ile będę mieć czasu i ile mi zajmie tam na miejscu, ale z dworca mam wziąć sobie taxi a z powrotem na dworzec mogę w sumie jechać jakąś komunikacją, ale to się jeszcze zobaczy.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu. Sądząc po opiniach o Elvie, powinnaś być zadowolona.
Też mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a moje przeziębienie ma się niestety dobrze i jakoś nie mogę go pokonać, zużyłam setki chusteczek, głowa pęka, a do tego do późna siedziałam w szkole.. jeszcze teraz to do przeżycia, ale wiosną będzie przykro wracać o 18-19, kiedy wszyscy będą korzystać z jej uroków
a co mi po tym, że do południa jestem w domu


Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
spoko, w Katowicach jest fajnie


Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Gratuluję wyjazdu! I tego, że napisałaś że się cieszysz że je jedziesz, a nie że się boisz

Elvie mi też się bardzo podoba, żałuję że już nie ma czarnej.
Staram się podejść do wyjazdu na luzie. Teraz chyba częściej takie delegacje będą mi się trafiały, bo już mamy w planach kolejne szkolenie i pewnie też trzeba będzie pojechać na wizytację.

Mnie się bardziej podoba właśnie szara Elvie. Dziś tata idzie do banku i zrobi przelew (bo ja wciąż sobie nie poszłam do banku uruchomić przelewów internetowych ), więc może do końca tygodnia już do mnie torebeczka dotrze. Nie mogę się doczekać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:01   #4622
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Najbardziej przykre jest kiedy "dobrzy" znajomi pamiętają o urodzinach tylko dlatego, że im gg albo n-k przypomniało

I muszę pochwalić Healthy Mix- używam już ponad tydzień i nadal te same zalety. Dziś nawet nie użyłam pudru a buzia zaczęła się świecić lekko dopiero teraz (od 7 rano), więc jak dla mnie to duży sukces
Taa, "dobrzy" znajomi... Ale teraz trudno tego uniknąć - wszystko przypomina o urodzinach i nigdy nie wiadomo kto pamiętał, a komu przypomniano

Healthy mix też mi się bardzo podoba Ostatnio tak mnie zachwycił Parure Aqua, a różnica cenowa jest kolosalna Do tego odcień 52 vanilla jest chyba najpiękniejszym kolorem pod słoncem

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A tak przy okazji....tamtaram! W przyszły wtorek jadę do Katowic. Sama!
Moje szkolenie (to, które sama w piątek zorganizowałam) rusza 10. marca i muszę wcześniej tam podjechać i dopiąć wszystko. Jadę pociągiem (nie pamiętam kiedy ostatnio w ogóle jechałam tym środkiem transportu). Ale będę mieć wycieczkę, jeszcze w Katowicach w życiu nie byłam.

Mam nadzieję, że nie zginę tam
Siedziałam tydzień na Śląsku - dokładnie w Tychach. Szare, martwe miasto - przerażające.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Kojarzycie może po ile są tam produkty Toni & Guy mniej więcej? Bo chyba bym znów chciała krem do loków, lepszego nie znam. No i te nowe balsamiki do ust Planete System kuszą, ale na razie odpuszczam, bo mam za dużo innych. I zestawy miniaturek Galenica, i to w kosmetyczkach! Ciekawe co w nich tym razem będzie. Buu, dlaczego u mnie nie ma SP
Aaaa jaki to ten krem do loków? A czy ja Cię o niego kiedyś nie pytałam na targowisku czasem
---------
Wiecie co? Chyba nie podoba mi się różany Vichy - mam ten do skóry suchej i nie jest tak nawilżający jak Aquapulpe Galenica

Kończy mi się umowa o pracę w tym tyg... Trzymajcie kciuki, abym podpisała kolejną
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:40   #4623
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Ten tego- znacie się na męskich antyperspirantach? TŻ sie zwrócił po pomoc które cudo działa i ładnie pachnie (nie "odświeżaczowo-niebiesko")? Chodzi o kulkę- Rexona? Adidas? Macie jakieś typy czy mam stanąć w rossmannie i niuchać po kolei?
jeżeli chodzi o kulki to chyba nie pomogę, ale mój TŻ używa Rexony w sprayu i dobrze chroni tylko srebrno- brązowa(śliczny i długotrwały zapach) i srebrno niebieska. Bo np. żólta Ferrari czy zielona juz kiepsko
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Wiecie co? Chyba nie podoba mi się różany Vichy - mam ten do skóry suchej i nie jest tak nawilżający jak Aquapulpe Galenica

Kończy mi się umowa o pracę w tym tyg... Trzymajcie kciuki, abym podpisała kolejną
Aquapulpe masz też do skóry suchej? Ja mam miniaturę Legere, ale właśnie kiepsko nawilża. A miałam ochotę na ten vichy...

Trzymam kciuki

Wiecie, aż mi sie śniły w nocy te moje meteorytki, nie mogę się doczekać kiedy przyjdą!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:13   #4624
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Rzyrafko: moja siostra dosyć dużo tych kremików juz zużyła. Bardzo lubi tą serię (krem na dzien, na noc i pod oczy).

Nie bierz ich narazie skoro masz juz tyle. W K6 bedzie super promocja!! Przy zakupie czegoś z Solutions (ceny promocyjne) można zamówić zestaw: krem pod oczy i nie pamiętam co za ... 5,90!
Do tego czasu zdążysz coś zuzyć


Isa: świetna ta torebka Też mi się podoba, ale cena już mnie ....


Luskap: BL Wziąłaś te co były za 135 zł?


Skończyłam peeling do stóp Zamawiam wiec dziś krem złuszczający z Avonu a że mam możliwość zamówienia kremu SSS za 9,90 to się skuszę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-24 o 09:17
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:05   #4625
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Luskap, do skóry suchej i niestety tylko miniaturkę.

A właśnie - testowałam paletę IsaDory Black Rose.

Jest to produkt, który na początku powinien mówić: Umiesz się malować? Ale tak serio - umiesz?!
Bo np. ja zwątpiłam. Umiem pracować z matami, mam cały zestaw dobrej jakości pędzli, a namęczyłam się mocno. Cienie sa mocno napigmentowane i dobrze przylegają do powieki. Nie osypują się. Natomiast praca z nimi - cieniowanie itp jest bardzo trudna. Po pierwsze bardzo mocno przylegają do powieki i cięzko je rozcierać, ale problem tak naprawdę tkwi w czymś innym - w odcieniach szarości. Kremowy jest piękny, z delikatnymi drobinkami, do rozświetlania kącika idealny. Pierwszy to taki gołębi szary, jasny, ładny. Natomiast dwie kolejne szarości nie są to takie zimne, niebieskawe odcienie, tylko jakby "brudne" - żebyście mnie nie zrozumiały źle, są bardzo ładne i kompletnie neutralne, ale to jest właśnie taki kolor kurzu jakby. Dlatego każda nierówna plamka robi wrażenie ubrudzonej twarzy. Trzeba naprawdę bardzo uważać. Są trwałe - pierwsza aplikacja na powiekę w podkładem nałożonym 12 h wcześniej, bez bazy a cienie 3h bez rolowania się, jedynie odrobinę wyblakły.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:28   #4626
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Heya!!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja tobie się chciałam pochwalić, że TŻ był w Zabrzu na targahc wędkarskich 4 dni teraz
i jak mu się podobało?? a te targi były w Hali MOSiRu na ul. Matejki?? Bo jeśli tak, to ja mieszkam rzut beretem stamtąd...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość



Nie wiem ile będę mieć czasu i ile mi zajmie tam na miejscu, ale z dworca mam wziąć sobie taxi a z powrotem na dworzec mogę w sumie jechać jakąś komunikacją, ale to się jeszcze zobaczy.


Staram się podejść do wyjazdu na luzie. Teraz chyba częściej takie delegacje będą mi się trafiały, bo już mamy w planach kolejne szkolenie i pewnie też trzeba będzie pojechać na wizytację.
a dokąd konkretnie w tych Katowicach się wybierasz??
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:48   #4627
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam gazetkę Superpharm (jest na wątku) i aż mnie korci, żeby sobie zrobić wycieczkę do Krakowa. No ale licząc dojazd to te promocje nie wyszłyby już tak tanio A do Krakowa i tak wpadnę na chwilkę pod koniec marca.
mnie chyba nic nie kusi aż dziwne
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ty jesteś na wieczorowych studiach?
nie nie po prostu tak mam ułożony plan na drugi semestr, ćwiczenia w usosie ustawiłam najwcześniej jak się dało, ale wykładów nie ma jak przesunąć na szczęście co drugą środę mam wolną (np. dzisiejszą), więc to zawsze dobre pocieszenie
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Aquapulpe masz też do skóry suchej? Ja mam miniaturę Legere, ale właśnie kiepsko nawilża. A miałam ochotę na ten vichy...
wersja do mieszanej to jakaś pomyłka pozostawia warstwę, która sprawia, że skóra staje się miękka w dotyku, ale nie jest nawilżona zupełne przeciwieństwo cięższej wersji

a te zestawy miniaturek podejrzewam, że zawierają to samo, co kartonikowa wersja - z tym, że tu dokładają kosmetyczkę i stąd nieco wyższa cena (może się mylę)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:51
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:59   #4628
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chciałabym wrócić do takiego stanu
Wystarczy zachować bezpieczna odległość i nie zbliżać się do TBS

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość

Elvie mi też się bardzo podoba, żałuję że już nie ma czarnej.
Mi też. Ale nie jest to typowe zachwycenie, że muszę ją mieć. Jak nie znajdę nic ciekawszego to chyba się na nią zdecyduję.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A właśnie - testowałam paletę IsaDory Black Rose.

Jest to produkt, który na początku powinien mówić: Umiesz się malować? Ale tak serio - umiesz?!
To ja chyba nie umiem
Już mi przeszła na nią ochota.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

a te zestawy miniaturek podejrzewam, że zawierają to samo, co kartonikowa wersja - z tym, że tu dokładają kosmetyczkę i stąd nieco wyższa cena (może się mylę)
Też tak myślę. A szkoda, bo gdyby było tam coś nowego to chętnie bym sprawdziła.


A w SP kupię tylko zestaw tuszy MF. Mam obecnie na stanie 4 ale 3 jadą na oparach więc od razu polecą do kosza.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2010-02-24 o 11:03
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:02   #4629
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap: BL Wziąłaś te co były za 135 zł?
Nie, bałam się. Ten sprzedający co miał nowe za 135zł +wys. miał 0 komentarzy i wczoraj patrzę, a aukcja została usunięta przez pracownika Allegro, czyli coś było nie tak.
Ja wzięłam kilka razy użyty, ale w idealnym stanie http://http://www.allegro.pl/item932699588.html
Wyglądają na oryginalne wyszły mnie 137zł. Tylko, żeby dotarły w całości!
I kurcze, jednak po przeliczeniu moich oszczędności skusiłam się na Volare z Oriflame już nic nie kupuję w lutym! A w marcu nie obiecuję, ale nie będę w ogóle szaleć.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wersja do mieszanej to jakaś pomyłka pozostawia warstwę, która sprawia, że skóra staje się miękka w dotyku, ale nie jest nawilżona zupełne przeciwieństwo cięższej wersji

a te zestawy miniaturek podejrzewam, że zawierają to samo, co kartonikowa wersja - z tym, że tu dokładają kosmetyczkę i stąd nieco wyższa cena (może się mylę)
Dokładnie, ten do mieszanej zostawia taką lekko lepką warstwę i tak jakby nie wchłania się, ani nie przylega do skóry


Dziś na domiar złego dostałam @
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:13   #4630
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm właśnie nie pamiętam, ale faktycznie mogłam no i zdawał mi się rozświetlający chyba?
Też nie pamiętam, czy był ślad użycia czy nie, ale rozświetlania to ja nie zauważam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ten tego- znacie się na męskich antyperspirantach? TŻ sie zwrócił po pomoc które cudo działa i ładnie pachnie (nie "odświeżaczowo-niebiesko")? Chodzi o kulkę- Rexona? Adidas? Macie jakieś typy czy mam stanąć w rossmannie i niuchać po kolei?
Jeśli chodzi o kulki to i Ex i jego kumpel używali nałogowo Nivejki granatowej. Oczywiście nie jednej i tej samej TŻ woli spraye.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie trzeba być na wieczorowych studiach, żeby kończyć o takiej porze. Niestety coś o tym wiem.
Ano właśnie. Sama też najwcześniej kończyłam zwykle koło 18-19, a bywało i o 21. I to w piątek!! I tak, to były studia dzienne

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę na stronie DM i oglądam Baleę, P2 i resztę.. Ale się obkupię w tym Berlinie.
Nie za dobrze Ci aby Mało masz skarbów na półkach w Paryżu

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Aaaa jaki to ten krem do loków? A czy ja Cię o niego kiedyś nie pytałam na targowisku czasem
Jeśli już to nie mnie, bo ja swojego się nie pozbywałam.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A właśnie - testowałam paletę IsaDory Black Rose.

Jest to produkt, który na początku powinien mówić: Umiesz się malować? Ale tak serio - umiesz?!
Bo np. ja zwątpiłam. Umiem pracować z matami, mam cały zestaw dobrej jakości pędzli, a namęczyłam się mocno. Cienie sa mocno napigmentowane i dobrze przylegają do powieki. Nie osypują się. Natomiast praca z nimi - cieniowanie itp jest bardzo trudna. Po pierwsze bardzo mocno przylegają do powieki i cięzko je rozcierać, ale problem tak naprawdę tkwi w czymś innym - w odcieniach szarości. Kremowy jest piękny, z delikatnymi drobinkami, do rozświetlania kącika idealny. Pierwszy to taki gołębi szary, jasny, ładny. Natomiast dwie kolejne szarości nie są to takie zimne, niebieskawe odcienie, tylko jakby "brudne" - żebyście mnie nie zrozumiały źle, są bardzo ładne i kompletnie neutralne, ale to jest właśnie taki kolor kurzu jakby. Dlatego każda nierówna plamka robi wrażenie ubrudzonej twarzy. Trzeba naprawdę bardzo uważać. Są trwałe - pierwsza aplikacja na powiekę w podkładem nałożonym 12 h wcześniej, bez bazy a cienie 3h bez rolowania się, jedynie odrobinę wyblakły.
Hmm... Ciekawe czy wszystkie są takie trudne w obsłudze czy tylko te szarości...

*****************
Zmykam, dziś Dentysta part II Rano miał być fryzjer, ale nie wyszło, bo się okazało, że moja farba nie dojechała na czas i malowanie przełożone na sobotę. No a poźniej przyjeżdża TŻ i mam nadzieję, że tym razem miło spędzimy dzień, bo mam już dość tych nerwów i fochów, a ostatnio co drugie spotkanie jakoś są zgrzyty
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:24   #4631
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Luskap: też sie bałam

Kurcze, widziałam tą aukcję... Dlaczego nie kliknełam

Jednak poluje też na Pink Fresh


Mag: Andi jest super, bardzo ją lubią Jest wygodna, bardzo pojemna i sam kolor jest ciekawy - lekko zgaszona czerwien, więc nie daje po oczach
Ale znowu zaczeła śmierdzieć


Ubrałam dziś zegarek Devi z Avonu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 11:48   #4632
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę na stronie DM i oglądam Baleę, P2 i resztę.. Ale się obkupię w tym Berlinie.
Są już nowe letnie żele Balei?
Chociaż chyba wolę nie wiedzieć
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Taa, "dobrzy" znajomi... Ale teraz trudno tego uniknąć - wszystko przypomina o urodzinach i nigdy nie wiadomo kto pamiętał, a komu przypomniano

Kończy mi się umowa o pracę w tym tyg... Trzymajcie kciuki, abym podpisała kolejną
Ale to też działa w drugą stronę- jak NK przypomni i nic to też wiadomo co jest co


Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o kulki to chyba nie pomogę, ale mój TŻ używa Rexony w sprayu i dobrze chroni tylko srebrno- brązowa(śliczny i długotrwały zapach) i srebrno niebieska. Bo np. żólta Ferrari czy zielona juz kiepsko
dzięki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie bierz ich narazie skoro masz juz tyle. W K6 bedzie super promocja!! Przy zakupie czegoś z Solutions (ceny promocyjne) można zamówić zestaw: krem pod oczy i nie pamiętam co za ... 5,90!
Do tego czasu zdążysz coś zuzyć

Skończyłam peeling do stóp Zamawiam wiec dziś krem złuszczający z Avonu a że mam możliwość zamówienia kremu SSS za 9,90 to się skuszę
O, dzięki, w takim razie poczekam sobie

A ja zużyłam 2 próbki (szampon i krem różany ziaji), krem intensywny Dove do ciała, miniaturkę żelu do mycoia twarzy Galenica i kulkę Rexony

Był listonosz z MF LEE niestety paczuchy burzujkowej jeszcze nie widać ani podkładu AD

Kurczę trochę mi się nudzi- opracuję sobie pytania z egzaminu na wypadek dopytki
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A właśnie - testowałam paletę IsaDory Black Rose.

Jest to produkt, który na początku powinien mówić: Umiesz się malować? Ale tak serio - umiesz?!
Bo np. ja zwątpiłam. Umiem pracować z matami, mam cały zestaw dobrej jakości pędzli, a namęczyłam się mocno. Cienie sa mocno napigmentowane i dobrze przylegają do powieki. Nie osypują się. Natomiast praca z nimi - cieniowanie itp jest bardzo trudna. Po pierwsze bardzo mocno przylegają do powieki i cięzko je rozcierać, ale problem tak naprawdę tkwi w czymś innym - w odcieniach szarości. Kremowy jest piękny, z delikatnymi drobinkami, do rozświetlania kącika idealny. Pierwszy to taki gołębi szary, jasny, ładny. Natomiast dwie kolejne szarości nie są to takie zimne, niebieskawe odcienie, tylko jakby "brudne" - żebyście mnie nie zrozumiały źle, są bardzo ładne i kompletnie neutralne, ale to jest właśnie taki kolor kurzu jakby. Dlatego każda nierówna plamka robi wrażenie ubrudzonej twarzy. Trzeba naprawdę bardzo uważać. Są trwałe - pierwsza aplikacja na powiekę w podkładem nałożonym 12 h wcześniej, bez bazy a cienie 3h bez rolowania się, jedynie odrobinę wyblakły.
A mnie dalej kusi paletka Gosha, jestem w trakcie negocjacji z TŻ
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
i jak mu się podobało?? a te targi były w Hali MOSiRu na ul. Matejki?? Bo jeśli tak, to ja mieszkam rzut beretem stamtąd...
Był jako wystawca, bo pracuje w sklepie wędkarskim a parę tygodni temu byli pod Berlinem na innych targach. Podobało mu się, nawet jakies drobiazgi sobie przywiózł
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie nie po prostu tak mam ułożony plan na drugi semestr, ćwiczenia w usosie ustawiłam najwcześniej jak się dało, ale wykładów nie ma jak przesunąć na szczęście co drugą środę mam wolną (np. dzisiejszą), więc to zawsze dobre pocieszenie

a te zestawy miniaturek podejrzewam, że zawierają to samo, co kartonikowa wersja - z tym, że tu dokładają kosmetyczkę i stąd nieco wyższa cena (może się mylę)
Mi tez się zdarzało miec cos do późna ale to był najwyżej jeden dzień w tygodniu.

Oj, jak to samo to bu trzeba jechać i sprawdzić więc. Całe szczęście, ż egazetka jeszcze nie jest ważna bo bym wsiadła w auto i natychmiast sprawdziła
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja wzięłam kilka razy użyty, ale w idealnym stanie http://http://www.allegro.pl/item932699588.html

Dziś na domiar złego dostałam @
Hmm, zasłonili od dziś nazwy kupujących- to teraz np. nie moge wysłać już maila klientowy żeby spytać o danego sprzedawcę? Dlaczemu
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kulki to i Ex i jego kumpel używali nałogowo Nivejki granatowej. Oczywiście nie jednej i tej samej TŻ woli spraye.

Zmykam, dziś Dentysta part II Rano miał być fryzjer, ale nie wyszło, bo się okazało, że moja farba nie dojechała na czas i malowanie przełożone na sobotę. No a poźniej przyjeżdża TŻ i mam nadzieję, że tym razem miło spędzimy dzień, bo mam już dość tych nerwów i fochów, a ostatnio co drugie spotkanie jakoś są zgrzyty
Nivejek nie lubię, ale może zmienię zdanie po sprayu Happy Time

Trzymam kciuki za spotkanie, jak nie wyjdzie to chyba się do niego przejadę i natłukę mu do tej gupiej łepetyny

Dopięłam wymiankę- przybędą mi 3 odsypki pigmentów MACa, w sumie będę ich juą miała 6

Jejku jak jest ślicznie na polku, ruszyłabym się gdzieś tylko nie wiem za bardzo gdzie a samej mi się nie chce wyjazd na narty w końcu nie wypalił bo się nie udało dogadać P. z wypozyczalnią sprzętu

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Ooo, nastukałam juz ponad 12000 postów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:11   #4633
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, zasłonili od dziś nazwy kupujących- to teraz np. nie moge wysłać już maila klientowy żeby spytać o danego sprzedawcę? Dlaczemu

Ooo, nastukałam juz ponad 12000 postów
No właśnie, juz wczoraj to zauważyłam. Z All.: Nazwy kupujących są w Allegro ukryte. Dzięki temu nie są oni narażeni na otrzymywanie niechcianej korespondencji czy podszycie się przez kogoś pod sprzedawcę, żeby wyłudzić zapłatę za przedmiot.
Z jednej strony dobrze, z drugiej źle, bo np. nie mozna kogoś ostrzec, albo samemu sie zapytać jak z przesylką i czy np produkt jest oryginalny. Tak jak było w przypadku Hosenkowych mini meteorytów- inni ludzie po jej interwencji dostali częściowy zwrot kasy!

Piękna liczba postów!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:27   #4634
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Heloł.
Ciężko się wbić w temat po kilku dniach nieobecności.

Em, mogę Cię prosić o recenzję tego francuskiego masełka?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kończy mi się umowa o pracę w tym tyg... Trzymajcie kciuki, abym podpisała kolejną


Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
a dokąd konkretnie w tych Katowicach się wybierasz??
No właśnie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:46   #4635
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mag: Andi jest super, bardzo ją lubią Jest wygodna, bardzo pojemna i sam kolor jest ciekawy - lekko zgaszona czerwien, więc nie daje po oczach
Ale znowu zaczeła śmierdzieć
A ja ciągle nie wiem czy ją brać czy czekać na nowości. Boję się, że jak nie kupię, to z nowości nic nie wybiorę w czerwieni, a znów jak kupię, to pokaże się coś ładniejszego I bądź tu mądry

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Był listonosz z MF LEE niestety paczuchy burzujkowej jeszcze nie widać ani podkładu AD
Ale dobry i tusz. W końcu pan listonosz raczył się wdrapać na to 4(?) piętro.
Mi dziś przyszła baza Lancome pod tusz, a Goshów dalej nie widać. Chyba napiszę w końcu do sprzedawcy zapytanie, kiedy w ogóle zostały wysłane.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kurczę trochę mi się nudzi- opracuję sobie pytania z egzaminu na wypadek dopytki
Chyba naprawdę Ci się nudzi Goopia, daj se spokój, będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nivejek nie lubię, ale może zmienię zdanie po sprayu Happy Time
To że Ty nie lubisz nie znaczy, że TŻ nie może polubić

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za spotkanie, jak nie wyjdzie to chyba się do niego przejadę i natłukę mu do tej gupiej łepetyny
Oki, umowa stoi. Jak znów coś będzie nie tak, to ogłaszam czerwony alarm i przyjeżdżasz mi na ratunek

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
No właśnie, juz wczoraj to zauważyłam. Z All.: Nazwy kupujących są w Allegro ukryte. Dzięki temu nie są oni narażeni na otrzymywanie niechcianej korespondencji czy podszycie się przez kogoś pod sprzedawcę, żeby wyłudzić zapłatę za przedmiot.
Z jednej strony dobrze, z drugiej źle, bo np. nie mozna kogoś ostrzec, albo samemu sie zapytać jak z przesylką i czy np produkt jest oryginalny. Tak jak było w przypadku Hosenkowych mini meteorytów- inni ludzie po jej interwencji dostali częściowy zwrot kasy!
Ano ma to swoje plusy i minusy, ale póki co sama widzę więcej minusów. Osobiście może ze 2 razy miałam wysłane oferty ni z gruszki ni z pietruszki i bardzo mi nie wadziły, po prostu je zignorowałam. Z tym podszywaniem to już może lepszy argument, ale w sumie jak ktoś jest chociaż odrobinę ostrożny, to się nie da naciąć na takie machlojki.
A tak ogólnie to Allegro dużo zżyna z eBay'a, a że tam nazw kupujących nie widać, to i oni sobie ukryli. Co będą gorsi

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Heloł.
Ciężko się wbić w temat po kilku dniach nieobecności.
A tam ciężko. Przecież my tu co chwila zmieniamy temat.
Także nie marudź, tylko pisz co Ci tam leży na wątrobie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:02   #4636
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Z jednej strony dobrze, z drugiej źle, bo np. nie mozna kogoś ostrzec, albo samemu sie zapytać jak z przesylką i czy np produkt jest oryginalny. Tak jak było w przypadku Hosenkowych mini meteorytów- inni ludzie po jej interwencji dostali częściowy zwrot kasy!

Piękna liczba postów!
Na szczęście da się dotrzeć do innych kupujących przez komentarze, no ale tylko do tych co wystawili

sprawdziłam w statystyce- 6.93 posta dziennie mi wypada średnio
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Heloł.
Ciężko się wbić w temat po kilku dniach nieobecności.
To nie znikaj

od kilku dni próbuję uskutecznic na sobei makijaż beżowo-taupe, ale coś mi nie idzie- wczoraj próbowałam starą paletką gwp EL z matowymi cieniami ale chyba już jest za stara bo jakośc tych cieni dziwna, dziś użyłam UD midnight cowboy (jeżu kolczasty jak ten brokat się sypie masakrycznie- całe policzki mam uświnione ) i matu Bell 147- już lepiej mi wyszło.
A właśnie, Pakosto kup sobie go do ćwiczeń przed paletką ID, on właśnie jest taki beżowo-szaro-brudny a do tego ma bardzo podbną konsystencję- dużo pigmentu i taki gumiasty jest w rozcieraniu to seria Satin Mat
I użyłam LEE- jakie on robi fajniutkie firanki i zauważyłam, że ma takie maluśkie "fiberki"

Zrewidowałam listy musz(ś)mieciów i zużyć, teraz tylko wystarczy przepisać na czyste kartki i można zacząć sezon wiosenny

Idę zaraz do makro po składniki do tiramisu, ubzdurałam sobie tę marsalę zamiast amaretto a nigdzie tego nie można dostać , może tam mają
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:02   #4637
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dostałam smsa o zniżce -20% na wszystko do Sephory w dniach 25-28lutego. Jak któraś chętna to mogę przesłać
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:09   #4638
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ale dobry i tusz. W końcu pan listonosz raczył się wdrapać na to 4(?) piętro.
Mi dziś przyszła baza Lancome pod tusz, a Goshów dalej nie widać. Chyba napiszę w końcu do sprzedawcy zapytanie, kiedy w ogóle zostały wysłane.

Chyba naprawdę Ci się nudzi Goopia, daj se spokój, będzie dobrze.

Oki, umowa stoi. Jak znów coś będzie nie tak, to ogłaszam czerwony alarm i przyjeżdżasz mi na ratunek
raczył, ostatnio to wszystko ładnie przynosi i zadnego awiza nie było od tamtego razu- a wcale nie skarżyłam się teleofnicznie

Ja tam bym poczekała do piątku jeszcze

W końcu tego nie zrobiłam

Dobra, numer znasz

Ja tez w tej samej chwili dostałam smska- tylko kaski brak do szczęścia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:12   #4639
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kończy mi się umowa o pracę w tym tyg... Trzymajcie kciuki, abym podpisała kolejną


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: świetna ta torebka Też mi się podoba, ale cena już mnie ....
Ja doszłam do wniosku, że i tak ceny torebek w sieciówkach są porównywalne, a poza tym nie wiem czy znalazłabym gdzieś taką torebkę jak Elvie: dosyć duża, z rączkami i długim paskiem. Raz widziałam nieco podobną w Stradivariusie chyba, ale nie miała zamka tylko zatrzask a cena ponad 120 zł Jak za taką cenę można nawet głupiego zamka nie wszyć?

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
a dokąd konkretnie w tych Katowicach się wybierasz??
ul. Owocowa, jeśli coś to Ci mówi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 16:59   #4640
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ul. Owocowa, jeśli coś to Ci mówi
Ooo tam moje 2 znajome ze starych lat mieszkają


Odkryłam dziś u mnie sklep w którym sprzedają m.in buty i torebki Atmosphere - ceny ok 30 zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:01   #4641
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cześć dziewczyny.

Od kilku dni jestem taka wypompowana codziennie.. Zaraz idę sobie zrobić kawę, bo zasypiam już. Dostałam dziś LEE. Po pierwszym teście jestem bardzo zadowolona, naturalny efekt pięknie rozdzielonych i wydłużonych rzęs.
Tylko boję się, że będzie się szybko osypywał.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:35   #4642
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ooo tam moje 2 znajome ze starych lat mieszkają


Odkryłam dziś u mnie sklep w którym sprzedają m.in buty i torebki Atmosphere - ceny ok 30 zł
Hosenko, masz tam u siebie jakieś świetne zagłębie lumpkowo-ciuchowe Zazdroszczę.
A ja może w sobotę pojadę do Galerii Krakowskiej, bo mam taką wielką chcicę na zakupy ciuchowe, że dłużej nie wytrzymam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:58   #4643
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję, ale już się zadeklarowałam gdzie indziej i wycofać nie mogę, zwłaszcza, że część mojego zamówienia już jest złożona, a część czeka na komplet w kolejnym.
To może następnym razem my się z tym zamówieniem zbieramy chyba od dwóch miesięcy.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No i te nowe balsamiki do ust Planete System kuszą, ale na razie odpuszczam, bo mam za dużo innych.
Ja go mam, na początku byłam bardziej zadowolona; jest dość twardy.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to nawet bardzo dobrze, przynajmniej się wstrzymam, bo miałam ochotę robić zamówienie już-zaraz, a tak to lepiej Może coś do tego czasu skreślę z listy A jakbyście były chętne na mazidla, to jeszcze fajniej, bo tam to jest baaardzo dużo kuszących mnie rzeczy
Może ja bym się skusiła, ale po urlopie. Na razie nie mam do tego gowy, jestem zalatana.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dostałam smsa o zniżce -20% na wszystko do Sephory w dniach 25-28lutego. Jak któraś chętna to mogę przesłać
Też dostałam, ale nic nie kusi.
Jedynie z Superpharm zestaw tuszy Max factor, akurat kończy mi się 2000 Calorie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:35   #4644
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Koshatko widziałam w wątku zużyciowym, że miałaś tonik PHA. Jak go oceniasz? Działa?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:39   #4645
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odkryłam dziś u mnie sklep w którym sprzedają m.in buty i torebki Atmosphere - ceny ok 30 zł
miałąś byc cicho
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dostałam dziś LEE. Po pierwszym teście jestem bardzo zadowolona, naturalny efekt pięknie rozdzielonych i wydłużonych rzęs.
Tylko boję się, że będzie się szybko osypywał.
Mi się nie osypał ani nie rozpuścił pod brwiami, rzęsy nie opadły
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja go mam, na początku byłam bardziej zadowolona; jest dość twardy.
A możesz porównać do Smackersów albo Bebe?

Z makro wróciłam z 400mL nowego Pantene (11,43 ) i 2 paczkami nowych Laysów z pieca . No i mam wszystkie składniki do tiramisu wreszcie- mascarpone wzięłam Piątnicy- 30% tańszy od włoskich a chyba jakis paskudny nie będzie i dorwałam marsalę

A jutro z TŻ do kina, będzie prosto po pracy i właśnie wymyśliłam jak mu dotransportować zapiekankę z Kazimierza Tylko najpierw pójdę do ciotki do pracy zarobić avonowo żeby było za co bilety kupić
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:40   #4646
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Także nie marudź, tylko pisz co Ci tam leży na wątrobie
Na szczęście nic mi tam nie leży.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To nie znikaj
Czasami trzeba. Muszę ograniczyć liczbę czytanych wątkó bo potem nie mogę nadrobić po weekendzie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ul. Owocowa, jeśli coś to Ci mówi
Mnie mówi.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Koshatko widziałam w wątku zużyciowym, że miałaś tonik PHA. Jak go oceniasz? Działa?
Na mnie nie działa i więcej go nie kupię. Wrócę za to do BHA z którego byłam zadowolona.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:05   #4647
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i mam wszystkie składniki do tiramisu wreszcie- mascarpone wzięłam Piątnicy- 30% tańszy od włoskich a chyba jakis paskudny nie będzie i dorwałam marsalę
Ja robiłam z tego z Piątnicy- kupiłam 2 opakowania, po jakieś 5zł każde i krem wyszedł pyszny, tylko rzadki. jak Ci wyjdzie "sztywny" to daj mi znać jak to zrobiłaś

Ja dziś przeczytałam 1 książkę i napisałam konspekt i 1 pracę. jeszcze drugą muszę napisać, ale nie wiem czy dziś coś mi jeszcze z tego wyjdzie...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:16   #4648
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
miałąś byc cicho
No ale pisałaś, że o ciuchach mam być cicho

Otworzyli u nas sklep z butami .... Byłam tam z ciekawości ... Ja nie wiem co to za buty skoro kosztują np 15 zł Najdrozsze chyba 39 zł , Są i na obcasach, szpilce, balerinki, sportowe ... Wygląd - taki sam jak ogólnie dostępne w sklepach czyli nie jakieś przedpotowowe fasony i modele.

Nie będe jednak ryzykować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-24 o 20:19
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:09   #4649
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja robiłam z tego z Piątnicy- kupiłam 2 opakowania, po jakieś 5zł każde i krem wyszedł pyszny, tylko rzadki. jak Ci wyjdzie "sztywny" to daj mi znać jak to zrobiłaś

Ja dziś przeczytałam 1 książkę i napisałam konspekt i 1 pracę. jeszcze drugą muszę napisać, ale nie wiem czy dziś coś mi jeszcze z tego wyjdzie...
ja zaryzykuję i zrobię z całej porcji (w końcu rodzinka w domu + ciocia to 6 osób więc nie ma co się rozdrabniac ) więc kupiłam kilo. Na razie kosztowało to 57 zł a ciocia rano mówiła, że kupiła sobie takie pakowane włoskie za 16 zł

dasz radę, tak późno to jeszcze nie jest
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czasami trzeba. Muszę ograniczyć liczbę czytanych wątkó bo potem nie mogę nadrobić po weekendzie.
Dlatego od roku albo i dłużej na bieżąco śledzę raptem kilka wątków a nowych to już w ogóle nie czytam i nawet nie wiem jak wygląda strona główna forum

Strasznie dziwne uczucie- ta nuda bez żadnego egzaminu na karku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:11   #4650
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Strasznie dziwne uczucie- ta nuda bez żadnego egzaminu na karku
Biedactwo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.