Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 19:32   #961
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dzieewczyny, wiecie gdzie w Łodzi mogę znaleźć maskę Glorię do włosów?
Ja kiedyś szukałam i nie znalazłam Ale w takich osiedlowych sklepikach albo nawet kioskach mogłaby się znaleźć - nie jest to maska z wyższej półki, więc właśnie w takich sklepach najprędzej będzie
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 23:11   #962
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Szuukam i szukam i ciężko znaleźć
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:17   #963
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Muszę Cię zmartwić. bo ja szukałam bardzo długi czas i nie znalazłam. Szukałąm poza tym szamponu jajecznego, ale niedawno dowiedziałam się, że został wycofany ze sprzedaży. A maska? Nie wiem czy jeszcze jest, ale tam gdzie ja szukałam to nie było. A obszukałam mnóstwo osiedlowych sklepików, sklepów Społem, kioski, sklepy w starym stylu, czyli wszystkie sklepiki z mydłem i powidłem na starych bałutach, czyli tam, gdzie jeszcze tego typu rzeczy się uchowały. nAwet pytałam sprzedawczyń, czy mają jakieś wiadomości na ten temat i niestety nie mają. Jedyny sklep, gdzie pani zaoferowała się, że spyta przedstawiciela, kiedy będzie u niej, to mały kosmetyczny sklepik naprzeciwko nowej hali wybudowanej na miejscu rynku bałuckiego - zaraz przy uliczce łączącej targowisko na Dolnej z byłym rynkiem bałuckim. Ale nie byłam tam od tamtego czasu (listopad), więc nie wiem czy sprowadziła tą Glorię.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:33   #964
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez ladyot Pokaż wiadomość
Muszę Cię zmartwić. bo ja szukałam bardzo długi czas i nie znalazłam. Szukałąm poza tym szamponu jajecznego, ale niedawno dowiedziałam się, że został wycofany ze sprzedaży. A maska? Nie wiem czy jeszcze jest, ale tam gdzie ja szukałam to nie było. A obszukałam mnóstwo osiedlowych sklepików, sklepów Społem, kioski, sklepy w starym stylu, czyli wszystkie sklepiki z mydłem i powidłem na starych bałutach, czyli tam, gdzie jeszcze tego typu rzeczy się uchowały. nAwet pytałam sprzedawczyń, czy mają jakieś wiadomości na ten temat i niestety nie mają. Jedyny sklep, gdzie pani zaoferowała się, że spyta przedstawiciela, kiedy będzie u niej, to mały kosmetyczny sklepik naprzeciwko nowej hali wybudowanej na miejscu rynku bałuckiego - zaraz przy uliczce łączącej targowisko na Dolnej z byłym rynkiem bałuckim. Ale nie byłam tam od tamtego czasu (listopad), więc nie wiem czy sprowadziła tą Glorię.
znam ten sklep bo mieszam tuż przy nim mogę wejść w tygodniu i popytać-ta pani dobrze mnie zna i sporo rzeczy już sprowadzała moze naciskac by sprowadziła emulsję i maskę Gloria?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:44   #965
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Jeśli miałabyś taką możliwość wpłynąć pozytywnie na tą panią, to nie pozostaje mi nic innego, jak przyklasnąć na ten pomysł Teraz bardziej zależy mi na ilości moch włosów, bo jakość mam zdecydowanie lepszą, niż kiedyś, ale chętnie taką tanią maskę zakupię.
Dla tych dbających o włosy - bardzo dobra jest odżywka Lorys na niesforne włosy, bardzo dobrze wygładza je. Oczywiście polecam ją, bo jest bardzo tania w stosunku do jej ilości - kilkanaście złotych za litr. Ładnie pachnie i włosy są po niej miękkie i błyszczące.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:45   #966
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Byłoby świetnie!
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:05   #967
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

ok, to wpadnę tam jutro , najpóźniej w piątek i zapytam

Ladyot, zaciekawiłaś mnie tą odżywką Lorys gdzie ją kupujesz?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 19:21   #968
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Jest taki sklep na Złotniczej (oczywiście na Bałutach), który składa się z 3 części - spożywczy, monopolowy i "chemiczny". Znalazłam przez przypadek, a czytałam już na Wizażu o tej odżywce i od razu kupiłam. Szukałam tam właśnie Glorii, ale niestety nie ma. Ja mam Lorys z proteinami mleka - z niebieską nakrętką. Był jeszcze z avokado i aloesowy. Chętnie spróbowałabym innych, ale ten ogromny słój wystarczy mi chyba na rok Te odżywki stoją tam na najniższej półce i trudno je zauważyć, bo sklep jest raczej ze wszystkim - prasa, rajstopy, kosmetyki, chemia. P.s. Mają tam fajne rajstopy nawet - Marylin, czy jakoś tak; dość tanie i dobre.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

marilyn raczej
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:49   #969
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez ladyot Pokaż wiadomość
Jest taki sklep na Złotniczej (oczywiście na Bałutach), który składa się z 3 części - spożywczy, monopolowy i "chemiczny". Znalazłam przez przypadek, a czytałam już na Wizażu o tej odżywce i od razu kupiłam. Szukałam tam właśnie Glorii, ale niestety nie ma. Ja mam Lorys z proteinami mleka - z niebieską nakrętką. Był jeszcze z avokado i aloesowy. Chętnie spróbowałabym innych, ale ten ogromny słój wystarczy mi chyba na rok Te odżywki stoją tam na najniższej półce i trudno je zauważyć, bo sklep jest raczej ze wszystkim - prasa, rajstopy, kosmetyki, chemia. P.s. Mają tam fajne rajstopy nawet - Marylin, czy jakoś tak; dość tanie i dobre.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

marilyn raczej
super, dzięki muszę się przejść na Złotniczą, chyba wiem gdzie to-zaraz przy Marynarskiej? Kojarzę ten sklep
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 09:54   #970
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Tak, to właśnie ten. I bardzo blisko Marysińskiej - trzeba tylko przejść przez ulicę.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:15   #971
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

O, to chyba i ja będę szukać - z mapa w ręku xD
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 10:44   #972
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez ladyot Pokaż wiadomość
Tak, to właśnie ten. I bardzo blisko Marysińskiej - trzeba tylko przejść przez ulicę.
tam chyba na chemii jest sporo lakierów do paznokci? Jak szukałam w Łodzi Bell Glam Wear to mi wyskoczyło własnie to miejsce
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:34   #973
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Jest trochę tych lakierów, ale co dokładnie, to nie wiem, bo z kosmetyków "malujących" używam tylko te podstawowe korygujące niedoskonałości, a lakiery tylko nabłyszczające w neutralnym kolorze, więc mało interesuję się innymi kosmetykami.
Nie jest to jakiś wypasiony kosmetyczny sklep, ale znajdą się tam i lakiery, i perfumy, i maseczki. Jakieś malowidła do twarzy też są.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Jest jeszcze taki osiedlowy sklepik kosmetyczny przy skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Franciszkańskiej, gdzie można tanio kupić lakiery i inne malowidła. Sama nie kupowałam tam nic, ale szukając Glorii zawędrowałam też tam i patrzyłam co kupuje babka stojąca w kolejce przede mną. Nakupowała lakierów, cieni do powiek, jakąś pomadkę, puder, krem i nie wiem co jeszcze i kasjerka powiedziała...30 czy 40 zł z kawałkiem...mi szczęka opadła, bo ja kupiłam sobie podkład do twarzy 3 razy droższy. No ale jest ekstra super mega fajny i mam go już ponad 2 lata, a jeszcze jest w słoiczku na jakieś kilka miesięcy, więc jego cena mi się zwraca w moim zadowoleniu z niego przez tyle czasu.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:08   #974
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez ladyot Pokaż wiadomość
Jest trochę tych lakierów, ale co dokładnie, to nie wiem, bo z kosmetyków "malujących" używam tylko te podstawowe korygujące niedoskonałości, a lakiery tylko nabłyszczające w neutralnym kolorze, więc mało interesuję się innymi kosmetykami.
Nie jest to jakiś wypasiony kosmetyczny sklep, ale znajdą się tam i lakiery, i perfumy, i maseczki. Jakieś malowidła do twarzy też są.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Jest jeszcze taki osiedlowy sklepik kosmetyczny przy skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Franciszkańskiej, gdzie można tanio kupić lakiery i inne malowidła. Sama nie kupowałam tam nic, ale szukając Glorii zawędrowałam też tam i patrzyłam co kupuje babka stojąca w kolejce przede mną. Nakupowała lakierów, cieni do powiek, jakąś pomadkę, puder, krem i nie wiem co jeszcze i kasjerka powiedziała...30 czy 40 zł z kawałkiem...mi szczęka opadła, bo ja kupiłam sobie podkład do twarzy 3 razy droższy. No ale jest ekstra super mega fajny i mam go już ponad 2 lata, a jeszcze jest w słoiczku na jakieś kilka miesięcy, więc jego cena mi się zwraca w moim zadowoleniu z niego przez tyle czasu.
wiem jaki-takki na rogu, naprzeciw przystanku tramwajowego? Jakiś czas już tam nie zaglądałam ale zawsze mieli spory wybór no i bardzo fajne ceny.

Ja niestety mam mnóstwo kolorówki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:13   #975
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam mnóstwo kolorówki
rozumiem CIę Aguś, ja też mam mnóstwo i jeszcze próbuję się odciągnąć od pomysłu pojechania na targi kosmetyczne w sobotę, bo wiadomo, na oglądaniu się nie skończy
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:18   #976
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Dziewczyny, nie wiecie czy ten chiński supermarket koło Centralu to się zlikwidował czy gdzieś przeniósł?
Potrzebuję parę pierdułek i tak pomyślałam, że właśnie tam znajdę ale jak poszłam tam to jakoś tak pusto więc dalej nie patrzyłam.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:37   #977
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Alexandraa, tam chyba teraz będzie nowa siłownia z tego co słyszałam
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:46   #978
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Oooo... Ale mam nadzieję, że nie chińska?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 07:25   #979
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Wiem, że chiński duży sklep był kilka miesięcy temu w pawilonie Magda przy Piotrkowskiej. Chciałam iść na używane ciuchy do Dukata, bo tam zawsze było dużo fajnych, a tu nie ma...i zastąpili chińszczyzną. Powinien być na piętrze nad Społem.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

A gdzie będą odbywać się te targi kosmetyczne? Może bym zajrzała, chociaż ja jestem za polskimi kosmetykami - niedrogimi i mało skomplikowanymi pod względem składu chemicznego. Może będą tak jakieś ziołowe mazidła?
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 07:45   #980
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

niestety akurat te są w Warszawie, ale są dużo większe i ciekawsze niż te łódzkie, dlatego ciągnie mnie na nie
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:08   #981
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie czy ten chiński supermarket koło Centralu to się zlikwidował czy gdzieś przeniósł?
Potrzebuję parę pierdułek i tak pomyślałam, że właśnie tam znajdę ale jak poszłam tam to jakoś tak pusto więc dalej nie patrzyłam.

chiński market jest też przy Bałuckim na Dolnej, jak schodzisz Ceglaną w dół to na końcu po prawej stronie.


Lilly Warszawa...ach. Znajoma mnie wyciągała, mnie z kolei kuszą lakiery
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 15:00   #982
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Specjalnie po kosmetyki do Warszawy nie będę jechać Teraz wszędzie można kupić to samo, więc szkoda dla mnie czasu tak się poświęcać.
No ale szczerze mówiąc mam z moimi kosmetykami, które chcę kupić problemy - np. taka Gloria... Poza tym interesuję się medycyną naturalną, więc i kosmetyki raczej wybieram ziołowe, mało chemiczne. A z tymi jest trochę problem, bo teraz na półkach większość produktów jest "spełniających wymogi unii europejskiej", więc "mazideł czarownicy" się nie znajdzie.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:07   #983
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Widziałyście może gdzieś jeszcze kosmetyki Lumene?
Nie mają już dystrybutora w PL, a ja bardzo lubię ich krople witaminowe, o takie

Jeśli gdzieś zauważyły, dajcie mi proszę znać.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:24   #984
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
chiński market jest też przy Bałuckim na Dolnej, jak schodzisz Ceglaną w dół to na końcu po prawej stronie.
Troszkę daleko jak dla mnie ale dziękuję za informację. Dobrze wiedzieć na przyszłość jakbym się pojawiła w tym rejonie.


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Widziałyście może gdzieś jeszcze kosmetyki Lumene?
Nie mają już dystrybutora w PL, a ja bardzo lubię ich krople witaminowe, o takie
Niestety nie. Dawno nie widziałam tej marki. Jakieś sto lat temu miałam tusz do rzęs i mama miała puder chyba prasowany.
Jak gdzieś spotkam to dam Ci znać.


__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:42   #985
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez ladyot Pokaż wiadomość
Specjalnie po kosmetyki do Warszawy nie będę jechać Teraz wszędzie można kupić to samo, więc szkoda dla mnie czasu tak się poświęcać.
No ale szczerze mówiąc mam z moimi kosmetykami, które chcę kupić problemy - np. taka Gloria... Poza tym interesuję się medycyną naturalną, więc i kosmetyki raczej wybieram ziołowe, mało chemiczne. A z tymi jest trochę problem, bo teraz na półkach większość produktów jest "spełniających wymogi unii europejskiej", więc "mazideł czarownicy" się nie znajdzie.
nie wszędzie

Ladyot, jeśli lubisz naturalne kosmetyki to zajrzyj tutaj. Ja używam tylko takich

http://naturaliskosmetyki.pl/
http://www.biochemiaurody.com/
http://www.zrobsobiekrem.pl/
http://www.naturalne-piekno.pl/
http://mazidla.com/

Laski, byłam w sprawie Glorii ale zamiast tej babeczki był facet a ja nie lubię zbyt z nim gadać bo on nic nie załatwi a gada i gada. Uderzę na początku tygodnia.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 16:32   #986
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Dzięki Agabil za zajęcie się tą Glorią. No i za linki. Do tej pory próbowałam trochę sama robić balsamy do ciała i maseczki, ale nie zawsze mam na to czas, więc z gotowych kosmetyków używałam polleny aromy, bo są robine tylko na olejkach roślinnych. A resztę to raczej też polskie, w większości Ziaja, AA, Joanna, Farmona.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 11:48   #987
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez ladyot Pokaż wiadomość
Dzięki Agabil za zajęcie się tą Glorią. No i za linki. Do tej pory próbowałam trochę sama robić balsamy do ciała i maseczki, ale nie zawsze mam na to czas, więc z gotowych kosmetyków używałam polleny aromy, bo są robine tylko na olejkach roślinnych. A resztę to raczej też polskie, w większości Ziaja, AA, Joanna, Farmona.
na tych stronach masz gotowe zestawy do zmieszania (wszystko odmierzone, tylko je wlewasz do siebie) albo nawet już gotowe

http://www.biochemiaurody.com/
http://www.zrobsobiekrem.pl/
http://www.naturalne-piekno.pl/
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:39   #988
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Alexandraa, tam chyba teraz będzie nowa siłownia z tego co słyszałam

Czy wiesz coś więcej może na temat tej siłowni?

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:51   #989
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

znajoma nie mówiła o niej za wiele, podobno ceny konkurencyjne do Sportery, dużo różnych zajęć iw weekendy długo ma być otwarta, mam nadzieję, ze nie jest to reklamą jak umieszczę tu linka do tej siłowni (ja do niej nie chodzę, ani w niej nie pracuję ) im*** - czyli jednak jako reklama, wpisz w wyszukiwarkę imfit i Ci powinno wyskoczyć
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka

Edytowane przez lilly78
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:52
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:47   #990
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
znajoma nie mówiła o niej za wiele, podobno ceny konkurencyjne do Sportery, dużo różnych zajęć iw weekendy długo ma być otwarta, mam nadzieję, ze nie jest to reklamą jak umieszczę tu linka do tej siłowni (ja do niej nie chodzę, ani w niej nie pracuję ) im*** - czyli jednak jako reklama, wpisz w wyszukiwarkę imfit i Ci powinno wyskoczyć
Już zdążyłam znaleźć sama. Ale nie powiedziałabym, że ceny są konkurencyjne do Sportery.
Dziękuję za informację.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 11:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.