dlaczego mężczyźni zapominają o datach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 22:15   #1
Frumoasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31

dlaczego mężczyźni zapominają o datach?


Witajcie.

Tak sobie siedzę i się zadręczam niedzielną wieczorową porą. A czym? Jutro będą moje urodziny (kolejny rok więcej na tym łez padole) i w dodatku mam przeczucie, że mój Tż o tym fakcie zapomniał.. jesteśmy ze sobą od 3 lat, żyjemy w związku na odległość i zdarzają się różne momenty.. ostatni raz widzieliśmy się we wrześniu a od tego czasu raz jest lepiej raz gorzej.. można sobie zresztą wyobrazić jak jest w związkach 'dalekodystansowych'. I tak właśnie zaczynam się obawiać jutrzejszego dnia. Generalnie wolałabym żeby już minął albo nigdy nie nadszedł. Powinnam siedzieć i się uczyć do egzaminu a zamiast tego marnuje czas na rozmyślaniach. Co zrobić jeśli mnie zawiedzie? To niby nic ważnego ale dla mnie pamięć o drobnych sprawach ma szczególne znaczenie.

A Wy co byście zrobiły gdyby Wasz Tż zapomniał o ważnej dla Was dacie czy rocznicy? Mnie na pewno będzie smutno ale chyba łatwo nie daruję..
Frumoasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:18   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Też zapominam o datach, to znaczy że mam penisa?

Mam koleżankę od przedszkola, czyli kilkanaście lat a ja nigdy nie wiem czy ma urodziny 13 lutego czy 16, tak samo jak ona nie rozróżnia tego kiedy mam urodziny kiedy imieniny (18 maj=imieniny, 19 maj=urodziny)
Nie wiem po co ta afera.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:26   #3
Karaluszkowa1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Też zapominam o datach, to znaczy że mam penisa?

Mam koleżankę od przedszkola, czyli kilkanaście lat a ja nigdy nie wiem czy ma urodziny 13 lutego czy 16, tak samo jak ona nie rozróżnia tego kiedy mam urodziny kiedy imieniny (18 maj=imieniny, 19 maj=urodziny)
Nie wiem po co ta afera.

Tu chodzi o jej TŻta a nie koleżankę z przedszkola....
Karaluszkowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:29   #4
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Nie każdy musi mieć pamięć do dat, a u facetów to dość częsta przypadłość Ja problem rozwiązałam kupując TŻtowi kalendarz kieszonkowy i jak go dostał, to poprosiłam, żeby wszystkie ważne daty powpisywał np. urodziny osób z rodziny itp. Pomogło
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:35   #5
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, nie kazdy facet zapomina o waznych datach.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:36   #6
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Tu chodzi o jej TŻta a nie koleżankę z przedszkola....
Przyjaciółkę którą znam OD przedszkola, czyli KILKANAŚCIE LAT. A nie koleżanka Z przedszkola.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:38   #7
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Pokaż wiadomość
Witajcie.

Tak sobie siedzę i się zadręczam niedzielną wieczorową porą. A czym? Jutro będą moje urodziny (kolejny rok więcej na tym łez padole) i w dodatku mam przeczucie, że mój Tż o tym fakcie zapomniał.. jesteśmy ze sobą od 3 lat, żyjemy w związku na odległość i zdarzają się różne momenty.. ostatni raz widzieliśmy się we wrześniu a od tego czasu raz jest lepiej raz gorzej.. można sobie zresztą wyobrazić jak jest w związkach 'dalekodystansowych'. I tak właśnie zaczynam się obawiać jutrzejszego dnia. Generalnie wolałabym żeby już minął albo nigdy nie nadszedł. Powinnam siedzieć i się uczyć do egzaminu a zamiast tego marnuje czas na rozmyślaniach. Co zrobić jeśli mnie zawiedzie? To niby nic ważnego ale dla mnie pamięć o drobnych sprawach ma szczególne znaczenie.

A Wy co byście zrobiły gdyby Wasz Tż zapomniał o ważnej dla Was dacie czy rocznicy? Mnie na pewno będzie smutno ale chyba łatwo nie daruję..
Jak to co bysmy zrobiły????
Chyba do czegoś służy język,ludzka mowa?? Poprostu,mogłaś mu przecież delikatnie nawiązać do tematu,czy o czymś/o jakimś ważnym przypadkiem nie zapomniał.Gdyby nie zakumał,to mozna powiedzieć wprost,że ci przykro że o twoich urodzinach zapomniał.
Ludzie czy wy języka w g... buziach nie macie??? Pisząc ogólnie o tych,które zakładają wątki,zamiast poprostu pogadać z tz-tami. :/

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-12-13 o 22:39
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 22:43   #8
Frumoasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

może masz racje, że robie z igły widły i pewnie gdyby Tż był tu ze mną nie byłoby tematu. ale nie ma go przy mnie i to czy będzie pamiętał jednak coś znaczy i daje mi poczucie, że jestem wciąż ważna.
Frumoasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:44   #9
aguciocfaniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
GG do aguciocfaniaczek
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, nie kazdy facet zapomina o waznych datach.


według mnie, jeśli komuś zależy na tym, by pamiętać - zapamięta. czy to przez kalendarz, czy to poprzez alarm w telefonie, czy po prostu wbicie to sobie do głowy.
__________________


28.07.09 r.



aguciocfaniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:48   #10
Frumoasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Jak to co bysmy zrobiły????
Chyba do czegoś służy język,ludzka mowa?? Poprostu,mogłaś mu przecież delikatnie nawiązać do tematu,czy o czymś/o jakimś ważnym przypadkiem nie zapomniał.Gdyby nie zakumał,to mozna powiedzieć wprost,że ci przykro że o twoich urodzinach zapomniał.
Ludzie czy wy języka w g... buziach nie macie??? Pisząc ogólnie o tych,które zakładają wątki,zamiast poprostu pogadać z tz-tami. :/

jasne, że z nim pogadam. chce tylko poczekać i się przekonać
Frumoasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 22:49   #11
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Pokaż wiadomość
jasne, że z nim pogadam. chce tylko poczekać i się przekonać
No to jeśli chcesz to po/czekaj,a potem z nim pogadaj.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 22:54   #12
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Pokaż wiadomość
Witajcie.

Tak sobie siedzę i się zadręczam niedzielną wieczorową porą. A czym? Jutro będą moje urodziny (kolejny rok więcej na tym łez padole) i w dodatku mam przeczucie, że mój Tż o tym fakcie zapomniał.. jesteśmy ze sobą od 3 lat, żyjemy w związku na odległość i zdarzają się różne momenty.. ostatni raz widzieliśmy się we wrześniu a od tego czasu raz jest lepiej raz gorzej.. można sobie zresztą wyobrazić jak jest w związkach 'dalekodystansowych'. I tak właśnie zaczynam się obawiać jutrzejszego dnia. Generalnie wolałabym żeby już minął albo nigdy nie nadszedł. Powinnam siedzieć i się uczyć do egzaminu a zamiast tego marnuje czas na rozmyślaniach. Co zrobić jeśli mnie zawiedzie? To niby nic ważnego ale dla mnie pamięć o drobnych sprawach ma szczególne znaczenie.

A Wy co byście zrobiły gdyby Wasz Tż zapomniał o ważnej dla Was dacie czy rocznicy? Mnie na pewno będzie smutno ale chyba łatwo nie daruję..


Moj zapomnial o moich 25 czyli ostatnich urodzinach To bylo bardzo smutne i do dzi mam zal. Pamieta o innych ludziach, i o nieistotnych sprawach ,a o tym zapomnial. Do dzis ma pewnie wyrzuty sumienia. I dobrze mu tak.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:00   #13
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Mnie zastanawia jedno- Twoje urodziny są jutro, a Ty się użalasz nad sobą, że być może TŻ o nich zapomni A skąd możesz wiedzieć, czy nie przygotowuje dla Ciebie jakiejś niespodzianki?
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:04   #14
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Ucz sie do egz bo jak Tzt zapomni, to sama sobie w prezencie zrobisz 5kę

No dobrze, sama sie uczę i mnie trzepie
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:08   #15
Frumoasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez Versa Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jedno- Twoje urodziny są jutro, a Ty się użalasz nad sobą, że być może TŻ o nich zapomni A skąd możesz wiedzieć, czy nie przygotowuje dla Ciebie jakiejś niespodzianki?
chciałabym w to wierzyć ale na ogół niestety przeczucia mnie nie mylą.. w głowie nawet mam pewien pomysł na niespodziankę jaką mógłby mi zrobić ale wolę nie nastawiać się pozytywnie bo będę tylko niepotrzebnie rozczarowana.. zresztą jeśli zapomni o urodzinach to tym bardziej nie ma co liczyć na niespodziankę
Frumoasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:10   #16
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

U mnie jest odwrotnie Moj Tz pamięta wszystkie daty dla nas ważne, a ja mam z tym problemy, aż mi czasem wstyd On pamięta nawet kiedy i po co bylam u lekarza, kiedy ja juz zdazylam zapomniec tudziez przypomina mi o wszystkim
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:10   #17
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez Versa Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jedno- Twoje urodziny są jutro, a Ty się użalasz nad sobą, że być może TŻ o nich zapomni A skąd możesz wiedzieć, czy nie przygotowuje dla Ciebie jakiejś niespodzianki?
Omg,faktycznie autorka napisała,że jej urodziny sa jutro a ja nie wiem jak czytalam jej posta że mi to umkneło.
No to się dziwie,że autorka się martwi na zapas.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:16   #18
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Proszę nie uogólniać, bo mój TŻ pamięta nawet date najszej pierwszej randki i co miesiąc mi przypomina ile to już miesięcy minęło
Nawet kiedyś kazałam mu pokazac w tel czy nie ma przypomnienia włączonego- nie miał

Ja za to nawet ostatnio patrzyłam którego ma urodziny bo tylko wiedziałam że w dzień imienin i miesiąc
I to nie chodzi o to, że go nie kocham, czy że nie jest to dla mnie ważne, a o to że nie mam pamięci do dat. Więc nie martw sie tym aż tak
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:19   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Z tych samych powodów, co kobiety
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 23:27   #20
Frumoasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

przepraszam za to uogólnienie, zdaję sobię sprawę, że nie wszyscy faceci są zapominalskimi i kobietom również się to zdarza niestety ja zazwyczaj o wszystkim pamiętam a chyba wolałabym to JA być tą zapominalską w naszym związku niż mój Tż

Edytowane przez Frumoasa
Czas edycji: 2009-12-13 o 23:35
Frumoasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:35   #21
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Nie ma co się negatywnie nastawiać..zobaczysz co będzie i wtedy jeśli faktycznie zapomniał będziesz się martwić..dziś daj sobie spokój..mi się też niekiedy wydaje, że mój Tż zapomniał o ważnym dla mnie/nas dniu a tu zaraz niespodzianka, więc głowa do góry i myśl pozytywnie. Poza tym skup się na egzaminie bo bądź co bądź to chyba jednak ważniejsze
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:38   #22
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Ja też zapominam. nie pamiętam np. kiedy mój TŻ pierwszy raz wyznał mi miłość. nie przywiązuję do takich rzeczy wagi. ważne jest przecież, że jesteśmy razem.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:44   #23
Frumoasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

dzięki majasn, masz rację.. muszę jakoś przeżyć jutrzejszy dzień i będę się martwić jeśli faktycznie będzie powód
Frumoasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 00:20   #24
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Myślę ze nie ma się czym martwić na zapas, na pewno będzie pamiętać
Mój TŻ też ma kiepściutką, oj bardzo kiepściutką pamięć do takich dat
Ale spisał sobie to ładnie na karteczce, schował tam gdzieś, popamięta jedynie miesiące w których mam imieniny czy urodziny, no i co jakiś czas sobie przeczyta, przypomni, i zawsze mnie zaskoczyWiec głowa do góry i nie ma się czym martwić
PS: tez jestem w związku na odległość;P
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 07:42   #25
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Może dlatego, że pamietają o ważniejszych rzeczach jak uszczelka, składka na OC, wymiana oleju.

10 rocznicy nie świętowaliśmy.

Data slubu jest w hasle do banku i tylko dlatego zakodował.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 07:44   #26
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

ja też zapominam, bo daty nie mają dla mnie wielkiego znaczenia. pamiętam, kiedy poznałam TŻ tylko dlatego, że to dzień rocznicy ślubu moich rodziców, która jest w domu świętowana, więc od kilku lat jest mi po prostu przypominana.

wiadomo, że to trochę przykre, kiedy budzisz się w swoje urodziny i czekasz na nawałnicę sms'ów i telefonów z życzeniami, kiedy ktoś stuka do drzwi, oczami wyobraźni widzisz kuriera z wielkim bukietem kwiatów a tu dupa. no ale są większe traumy i problemy w życiu, niż to, że ktoś zapomina złożyć Ci życzenia z okazji tego, że postarzałaś się o kolejny rok
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 08:52   #27
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Ja też zapominam o datach, nawet o urodzinach siostry czy rodziców, tak już mam i tyle nic na to nie poradzę. Gdyby nie przypomnienia w telefonie to chyba zawsze dzwoniłabym z życzeniami grubo po czasie.
Dlatego też nie wściekam się jak facet zapomni o rocznicy bo wiem jak to jest jak po prostu kogoś daty się nie trzymają
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:28   #28
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Mój sobie ustawia powiadomienia na komputerku i o niczym dzięki temu nie zapomina
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:14   #29
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Pokaż wiadomość
Witajcie.

Tak sobie siedzę i się zadręczam niedzielną wieczorową porą. A czym? Jutro będą moje urodziny (kolejny rok więcej na tym łez padole) i w dodatku mam przeczucie, że mój Tż o tym fakcie zapomniał.. jesteśmy ze sobą od 3 lat, żyjemy w związku na odległość i zdarzają się różne momenty.. ostatni raz widzieliśmy się we wrześniu a od tego czasu raz jest lepiej raz gorzej.. można sobie zresztą wyobrazić jak jest w związkach 'dalekodystansowych'. I tak właśnie zaczynam się obawiać jutrzejszego dnia. Generalnie wolałabym żeby już minął albo nigdy nie nadszedł. Powinnam siedzieć i się uczyć do egzaminu a zamiast tego marnuje czas na rozmyślaniach. Co zrobić jeśli mnie zawiedzie? To niby nic ważnego ale dla mnie pamięć o drobnych sprawach ma szczególne znaczenie.

A Wy co byście zrobiły gdyby Wasz Tż zapomniał o ważnej dla Was dacie czy rocznicy? Mnie na pewno będzie smutno ale chyba łatwo nie daruję..
a może on poprstu ci jakąś niespodziankę szykuje i dlatego się nie odzywa?? a apropo dat to mój tż nigdy nie zapomniał o moich urodzinach czy rocznicy związku... zawsze pamięta o wszystkim... gdyby zapomniał to by mi się przykro zrobiło ale na szczęście nigdy mnie to z jego strony nie spotkało...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:17   #30
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dlaczego mężczyźni zapominają o datach?

A ja wiem, że mój Tż ma sklerozę w zależności od natłoku zajęć większą lub mniejszą. I np, jakoś 2 tygodnie przed urodzinami się śmiałam, że niedługo to ja już będę taka stara. Wiem, że dzięki temu on nie zapomni przez te 2 tygodnie (ma zakodowane w głowie, że się urodziny zbliżają), a ja nie będę się czuła zapomniana, a on w dodatku zakłopotany, że zapomniał.

Za to Tż zwykle pierwszy sobie przypomina, że jest "5" czyli kolejny miesiąc razem. Ja zwykle w ferworze zajęć zapominam
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.