Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 07:48   #1
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38

Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?


Witajcie,

czy ktos wie, gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie i jaki jest jej koszt?

Pozdrawiam cieplo
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 07:09   #2
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Madison9 Pokaż wiadomość
Witajcie,

czy ktos wie, gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie i jaki jest jej koszt?

Pozdrawiam cieplo
Zadzwoń do Polskiego Centrum Zdrowia przy ul Sienkiewicza
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 06:05   #3
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Zadzwoń do Polskiego Centrum Zdrowia przy ul Sienkiewicza
Dziekuje melabn.

Dziewczyny, jezeli ktos ma wiecej informacji na ten temat prosze dajcie mi znac. Czy wiecie np. w ktorym szpitalu we Wroclawiu robia cesarki, a w ktorych nie ma mowy... Przylatuje do Wroclawia w lutym to podzwonie po lekarzach. Na stale mieszkam w Sydney i tutaj sa szpitale, w ktorych cesarek nie robia, jak z badan wychodzi ze w gre moze wchodzic cesarskie ciecie to dostajesz skierowanie do odpowiedniego szpitala.
Nie znam systemu w Polsce, ale juz niedlugo sie dowiem jakie zasady tam panuja. Troche przeraza mnie wybor lekarza, nie mam pojecia do kogo isc, zeby prowadzil moja ciaze, a potem porod. Jezeli macie jakied rady prosze piszcie

Pozdrawiam
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 14:26   #4
lalka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Jestem Wrocławianką, w grudniu będę rodzić drugie dziecko, pierwsze urodzone w szpitalu na Brochowie, teraz będę rodzić na Klinikach i z tego co się orientuję w żadnym z tych szpitali nie wykonują cesarki na życzenie, nie słyszałam też aby w innych szpitalach wrocławskich było coś takiego praktykowane. Moja przyjaciółka, która jest lekarzem i bardzo chciała mieć cc, musiała sobie załatwić u innego specjalisty zaświadczenie, że nie może rodzić sn i rodziła na Brochowie przez cc, ale nie było to to o co pytasz, bo wskazanie do cc (co prawda lewe) ale miała.
lalka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:23   #5
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Nie słyszałam o tym, żeby w Polsce cesarskie cięcie wykonywane było na życzenie. Przecież to operacja, do której muszą być wskazania. Może w jakichś prywatnych klinikach..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:29   #6
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

ja niestety nie wiem gdzie, żadna z moich znajomych nie miała takiej sytuacji, jedna moja koleżanka owszem rodziła przez cesarkę na życzenie, ale to w Londynie.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:53   #7
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Dziekuje za odpowiedzi

Czyli wnioskuje z tego, ze trzeba miec specjalne zaswiadczenie od lekarza, zeby miec zrobiona cc. Czy jak juz masz takie zaswiadczenie to napewno w szpitalu zrobia cesarke czy moga podwazyc decyzje lekarza prowadzacego?

Czy moze ktos polecic dobrego lekarza zeby prowadzil ciaze? Chodzi mi o kogos kto naprawde dba o pacjentki, sprawdza, leczy, a nie tylko 2 minutowe wizyty i kasuje szybciutko... Naczytalam sie, ze jest wielu lekarzy co tylko biora kase i wlasciwie mamy i malenstwa ich nie interesuja
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 12:02   #8
kroowka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Ja osobiście polecam dr Joannę Michniewicz, która prowadzi moją ciążę.Na co dzień pracuje w szpitalu akdemickim na Borowskiej, a na wizyty przyjmuje w citodencie ( 100 zł za wizytę, na każdej wizycie wykonuje usg dzięki czemu można być spokojnym o malucha,i poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba).
kroowka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:48   #9
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

A lekarza chcesz prywatnego czy na ubezpieczenie?
Jak na NFZ to mogę polecić dr Gizelę Jakubowicz. Przyjmuje na Bulwarze Ikara w przychodni Eskulap. Ma w gabinecie usg, a jeśli jest potrzeba to można tam też prywatnie genetyczne zrobić.
Co do cesarki na życzenie to chyba /jeśli w ogóle/ w jakiejś prywatnej klinice
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:04   #10
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Odradzam Kliniki, robią cesarki owszem ale potrafią też podważyć zaświadczenie i zmuszać do porodu naturalnego (wywołują oksytocyną, wkładają baloniki, rozpychają szyjkę- to akurat jeden z lekarzy na porodówce ma takie hobby co jakiś czas wybiera pacjentkę i testuje sobie baloniki itp cudeńka). Potrafili tak 3 dni trzymać kobietę z nadciśnieniem, która po poprzednim porodzie miała powikłania (popękała w środku bardzo, dostała krwotoku, przeszła operację) i przyszła na zaplanowaną cesarkę to kazali jej rodzić sn a jak nie urodziła to wymęczoną dopiero na stół Pomijam brud w szpitalu, grzyb w łazience. Personel też pozostawiał wiele do życzenia. Ale jak wejdziesz na porodówkę urodzisz szybko i bez problemu to inne mamy nie narzekają. Gorzej jak są jakieś problemy, a tego nie przewidzisz.

Mogę polecić dr Joannę Krzemieniewską. Pracuje na Klinikach na patologii ciąży, bardzo dobry lekarz. Przyjmuje na Pułaskiego 14.

Znajoma jechała rodzić do prywatnej kliniki w bielsku-białej na cesarkę.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2011-12-19 o 13:08
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:06   #11
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Madison9 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi

Czyli wnioskuje z tego, ze trzeba miec specjalne zaswiadczenie od lekarza, zeby miec zrobiona cc. Czy jak juz masz takie zaswiadczenie to napewno w szpitalu zrobia cesarke czy moga podwazyc decyzje lekarza prowadzacego?

Czy moze ktos polecic dobrego lekarza zeby prowadzil ciaze? Chodzi mi o kogos kto naprawde dba o pacjentki, sprawdza, leczy, a nie tylko 2 minutowe wizyty i kasuje szybciutko... Naczytalam sie, ze jest wielu lekarzy co tylko biora kase i wlasciwie mamy i malenstwa ich nie interesuja
a mogę zapytać, jeśli nie masz nic przeciwko, czy masz jakieś wskazania do cesarki czy po prostu nie chcesz rodzić naturalnie?
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 15:16   #12
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Odradzam Kliniki, robią cesarki owszem ale potrafią też podważyć zaświadczenie i zmuszać do porodu naturalnego (wywołują oksytocyną, wkładają baloniki, rozpychają szyjkę- to akurat jeden z lekarzy na porodówce ma takie hobby co jakiś czas wybiera pacjentkę i testuje sobie baloniki itp cudeńka). Potrafili tak 3 dni trzymać kobietę z nadciśnieniem, która po poprzednim porodzie miała powikłania (popękała w środku bardzo, dostała krwotoku, przeszła operację) i przyszła na zaplanowaną cesarkę to kazali jej rodzić sn a jak nie urodziła to wymęczoną dopiero na stół Pomijam brud w szpitalu, grzyb w łazience. Personel też pozostawiał wiele do życzenia. Ale jak wejdziesz na porodówkę urodzisz szybko i bez problemu to inne mamy nie narzekają. Gorzej jak są jakieś problemy, a tego nie przewidzisz.

Mogę polecić dr Joannę Krzemieniewską. Pracuje na Klinikach na patologii ciąży, bardzo dobry lekarz. Przyjmuje na Pułaskiego 14.

Znajoma jechała rodzić do prywatnej kliniki w bielsku-białej na cesarkę.
bez przesady nie jest tam tak zle
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 20:25   #13
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
bez przesady nie jest tam tak zle
Ja źle wspominam i nie wrócę tak choćbym miała na ulicy rodzić Napatrzyłam się za dużo pewnie. Ale sama cesarka nie była zła, sprawnie, ładnie zszyte, bez powikłań-co by nie było że tylko narzekam Ale musiałam się prosić, żeby dziecko zobaczyć bo chcieli od razu ją zabrać
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:42   #14
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Odradzam Kliniki, robią cesarki owszem ale potrafią też podważyć zaświadczenie i zmuszać do porodu naturalnego (wywołują oksytocyną, wkładają baloniki, rozpychają szyjkę- to akurat jeden z lekarzy na porodówce ma takie hobby co jakiś czas wybiera pacjentkę i testuje sobie baloniki itp cudeńka). Potrafili tak 3 dni trzymać kobietę z nadciśnieniem, która po poprzednim porodzie miała powikłania (popękała w środku bardzo, dostała krwotoku, przeszła operację) i przyszła na zaplanowaną cesarkę to kazali jej rodzić sn a jak nie urodziła to wymęczoną dopiero na stół Pomijam brud w szpitalu, grzyb w łazience. Personel też pozostawiał wiele do życzenia. Ale jak wejdziesz na porodówkę urodzisz szybko i bez problemu to inne mamy nie narzekają. Gorzej jak są jakieś problemy, a tego nie przewidzisz.

Mogę polecić dr Joannę Krzemieniewską. Pracuje na Klinikach na patologii ciąży, bardzo dobry lekarz. Przyjmuje na Pułaskiego 14.

Znajoma jechała rodzić do prywatnej kliniki w bielsku-białej na cesarkę.
To jest straszne o czym piszesz lekarza ktory podwazy zaswiadczenie mozna podac do sadu a szczegolnie o odszkodowanie po wystapieniu komplikacji, wiem bo zajmowałam sie takimi sprawami.... nie rozumie tylko dlaczego kobiety daja tak sobie robic

Edytowane przez Messuah
Czas edycji: 2011-12-19 o 21:44
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 04:03   #15
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
a mogę zapytać, jeśli nie masz nic przeciwko, czy masz jakieś wskazania do cesarki czy po prostu nie chcesz rodzić naturalnie?
Andzya, ja nie chce rodzic naturalnie - po pierwsze ze wzgladu na moj wiek (bede miala 37 lat jak bede na porodowce), a po drugie w rodzinie mialam historie strasznych powiklan po porodach. Kuzynka o malo nie umarla na Brochowie, tyle godzin ja meczyli zeby rodzila sn a skonczylo sie cesarka i potem miala straszne problemy zdrowotne, nadmienie tylko ze pol twarzy jej sparalizowalo!
No i nasluchalam sie historii jak z horrorow, wiec nie chce ryzykowac.

Slyszalam, ze jest prywatny szpital w Warszawie - Medicover i tam mozna miec cc, tylko ze ja w 9tym miesiacu nie chcialabym spedzic ponad 5 godzin w samochodzie, bo to spore ryzyko.

Czy we Wroclawiu jest jakis prywatny szpital?
Czy ktos slyszal o dr Fuchs z Borowskiej?

---------- Dopisano o 04:56 ---------- Poprzedni post napisano o 04:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kroowka83 Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam dr Joannę Michniewicz, która prowadzi moją ciążę.Na co dzień pracuje w szpitalu akdemickim na Borowskiej, a na wizyty przyjmuje w citodencie ( 100 zł za wizytę, na każdej wizycie wykonuje usg dzięki czemu można być spokojnym o malucha,i poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba).
Kroowka, Dziekuje za info. Czy moglabys mi podac numer telefonu do jej gabinetu?
Czy on ma nowoczesny gabinet i sprzet? Czy robi USG 3D?
Czy ona wykonuje cc?

---------- Dopisano o 05:00 ---------- Poprzedni post napisano o 04:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mala77 Pokaż wiadomość
A lekarza chcesz prywatnego czy na ubezpieczenie?
Jak na NFZ to mogę polecić dr Gizelę Jakubowicz. Przyjmuje na Bulwarze Ikara w przychodni Eskulap. Ma w gabinecie usg, a jeśli jest potrzeba to można tam też prywatnie genetyczne zrobić.
Co do cesarki na życzenie to chyba /jeśli w ogóle/ w jakiejś prywatnej klinice
Mala, ja szukam lekarza prywatnego.
Skad wiesz, ze dr Jakubowicz jest dobra? Czy prowadzila Twoja ciaze?

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Odradzam Kliniki, robią cesarki owszem ale potrafią też podważyć zaświadczenie i zmuszać do porodu naturalnego (wywołują oksytocyną, wkładają baloniki, rozpychają szyjkę- to akurat jeden z lekarzy na porodówce ma takie hobby co jakiś czas wybiera pacjentkę i testuje sobie baloniki itp cudeńka). Potrafili tak 3 dni trzymać kobietę z nadciśnieniem, która po poprzednim porodzie miała powikłania (popękała w środku bardzo, dostała krwotoku, przeszła operację) i przyszła na zaplanowaną cesarkę to kazali jej rodzić sn a jak nie urodziła to wymęczoną dopiero na stół Pomijam brud w szpitalu, grzyb w łazience. Personel też pozostawiał wiele do życzenia. Ale jak wejdziesz na porodówkę urodzisz szybko i bez problemu to inne mamy nie narzekają. Gorzej jak są jakieś problemy, a tego nie przewidzisz.

Mogę polecić dr Joannę Krzemieniewską. Pracuje na Klinikach na patologii ciąży, bardzo dobry lekarz. Przyjmuje na Pułaskiego 14.

Znajoma jechała rodzić do prywatnej kliniki w bielsku-białej na cesarkę.
Glodomorek, to Kliniki bede omijac z daleka!!! Jeszcze mi sie ten dr co robi doswiadczenia by trafil!
Czy wiesz moze ile kolezanka placila za porod w prywatnej klinice w Bielsku-Bialej?
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 07:21   #16
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

ja na klinikach rodzilam 2 dzieci i oba porody ,opieke przed jak i po wspominam cudownie. Najgorzej jak sie matki nasluchaja "straszenia" i historii czesto mocno przesadzonych
Wg mnie lekarze na klinikach sa bardzo ok
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:17   #17
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
ja na klinikach rodzilam 2 dzieci i oba porody ,opieke przed jak i po wspominam cudownie. Najgorzej jak sie matki nasluchaja "straszenia" i historii czesto mocno przesadzonych Wg mnie lekarze na klinikach sa bardzo ok
Różnica między nasłuchaniem a naoglądaniem niestety jest... Ta kobieta o której pisałam leżała obok mnie na sali. Wcześniej rodziła na Kamieńskiego. Cieszę się, że u ciebie bezproblemowo wszystko poszło i dobrze to wspominasz.

http://www.klinika-eskulap.pl/pl/poloznictwo.html tutaj kontakt do tej kliniki. Ona akurat nie płaciła nic, bo podciągnęli ją pod nfz (skomplikowana sytuacja, trudna ciąża). Najlepiej zadzwoń i popytaj.

Zawsze możesz postarać się o zaświadczenie od psychiatry, że nie dasz rady rodzić naturalnie.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2011-12-20 o 08:23
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:20   #18
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

glodomorek w kazdym szpitalu sie cos trafi nigdzie nie jest idealnie
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:27   #19
kroowka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Madison9 Pokaż wiadomość
Andzya, ja nie chce rodzic naturalnie - po pierwsze ze wzgladu na moj wiek (bede miala 37 lat jak bede na porodowce), a po drugie w rodzinie mialam historie strasznych powiklan po porodach. Kuzynka o malo nie umarla na Brochowie, tyle godzin ja meczyli zeby rodzila sn a skonczylo sie cesarka i potem miala straszne problemy zdrowotne, nadmienie tylko ze pol twarzy jej sparalizowalo!
No i nasluchalam sie historii jak z horrorow, wiec nie chce ryzykowac.

Slyszalam, ze jest prywatny szpital w Warszawie - Medicover i tam mozna miec cc, tylko ze ja w 9tym miesiacu nie chcialabym spedzic ponad 5 godzin w samochodzie, bo to spore ryzyko.

Czy we Wroclawiu jest jakis prywatny szpital?
Czy ktos slyszal o dr Fuchs z Borowskiej?

---------- Dopisano o 04:56 ---------- Poprzedni post napisano o 04:52 ----------



Kroowka, Dziekuje za info. Czy moglabys mi podac numer telefonu do jej gabinetu?
Czy on ma nowoczesny gabinet i sprzet? Czy robi USG 3D?
Czy ona wykonuje cc?

---------- Dopisano o 05:00 ---------- Poprzedni post napisano o 04:56 ----------



Mala, ja szukam lekarza prywatnego.
Skad wiesz, ze dr Jakubowicz jest dobra? Czy prowadzila Twoja ciaze?

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------



Glodomorek, to Kliniki bede omijac z daleka!!! Jeszcze mi sie ten dr co robi doswiadczenia by trafil!
Czy wiesz moze ile kolezanka placila za porod w prywatnej klinice w Bielsku-Bialej?
Nr do gabinetu " Citodent"071 345 91 15, jeśli chodzi o USG 3D/4D to je wykonuje i zazwyczaj umawia je wtedy w " Prenmedzie" lub Zimmedzie" gdyż tam mają najlepszy sprzęt, to jest prywatne centrum ginekologiczne należące do dr Zimmera który jest ordynatorem na Borowskiej, dr Michniewicz również tam przyjmuje na wizyty ( koszt 150 zł, a więc 50 zł drożej ale warunki są bardziej luksusowe
telefon do centrum (0-71) 783 56 56 ( dzwonić można po 15 ).
Nie wiem natomiast jak wygląda sprawa z cc
kroowka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 10:26   #20
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Madison9 Pokaż wiadomość
Andzya, ja nie chce rodzic naturalnie - po pierwsze ze wzgladu na moj wiek (bede miala 37 lat jak bede na porodowce), a po drugie w rodzinie mialam historie strasznych powiklan po porodach. Kuzynka o malo nie umarla na Brochowie, tyle godzin ja meczyli zeby rodzila sn a skonczylo sie cesarka i potem miala straszne problemy zdrowotne, nadmienie tylko ze pol twarzy jej sparalizowalo!
No i nasluchalam sie historii jak z horrorow, wiec nie chce ryzykowac.

Slyszalam, ze jest prywatny szpital w Warszawie - Medicover i tam mozna miec cc, tylko ze ja w 9tym miesiacu nie chcialabym spedzic ponad 5 godzin w samochodzie, bo to spore ryzyko.

Czy we Wroclawiu jest jakis prywatny szpital?
Czy ktos slyszal o dr Fuchs z Borowskiej?

---------- Dopisano o 04:56 ---------- Poprzedni post napisano o 04:52 ----------



Kroowka, Dziekuje za info. Czy moglabys mi podac numer telefonu do jej gabinetu?
Czy on ma nowoczesny gabinet i sprzet? Czy robi USG 3D?
Czy ona wykonuje cc?

---------- Dopisano o 05:00 ---------- Poprzedni post napisano o 04:56 ----------



Mala, ja szukam lekarza prywatnego.
Skad wiesz, ze dr Jakubowicz jest dobra? Czy prowadzila Twoja ciaze?

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------



Glodomorek, to Kliniki bede omijac z daleka!!! Jeszcze mi sie ten dr co robi doswiadczenia by trafil!
Czy wiesz moze ile kolezanka placila za porod w prywatnej klinice w Bielsku-Bialej?
Tak. Prowadziła moją # ciążę poprzednią i teraz prowadzi obecną zdrową /19tc/. Jest bardzo rzeczowa, nie owija w bawełnę, odpowiada nawet na 'najgłupsze' pytania. W razie potrzeby mogę do niej w nocy o północy zadzwonić.
Poza gabinetem który wymieniłam przyjmuje też prywatnie w Kuźnikach bodajże, ale tam ma gorsze usg.
I jest lekarzem na Klinikach na poloznictwie
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 11:06   #21
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez kroowka83 Pokaż wiadomość
Nr do gabinetu " Citodent"071 345 91 15, jeśli chodzi o USG 3D/4D to je wykonuje i zazwyczaj umawia je wtedy w " Prenmedzie" lub Zimmedzie" gdyż tam mają najlepszy sprzęt, to jest prywatne centrum ginekologiczne należące do dr Zimmera który jest ordynatorem na Borowskiej, dr Michniewicz również tam przyjmuje na wizyty ( koszt 150 zł, a więc 50 zł drożej ale warunki są bardziej luksusowe
telefon do centrum (0-71) 783 56 56 ( dzwonić można po 15 ).
Nie wiem natomiast jak wygląda sprawa z cc
Kroowka, dziekuje slicznie za namiary. Skontaktuje sie z Zimmedem, jako ze szukam lekarza prywatnie. W PL nie naleza mi sie zadne dofinansowania

A czy wiesz moze cos o dr Zimmerze? Moze jakbym do niego chodzila i jak by on wydal skierowanie na cc, to nikt na Borowskiej nie podwazylby jego podpisu?
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 16:09   #22
kroowka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Ja osobiście nie jestem w stanie nic o nim powiedzieć , z tego co czytałam to opinie są różne , no i z racji swojego stanowiska kasuje bardzo dużo za wizytę .poczytaj sobie opinie na stronce znanylekarz.pl/mariusz-zimmer/ginekolog/wroclaw
Jeśli chodzi o cc to ja bym po prostu zapytała u źródła Nikt Ci raczej nie napisze na forum jak i u kogo można to załatwić , ponieważ jest to po prostu nielegalne
kroowka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 17:25   #23
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

odnosnie klinik rodzilam tam raz i nie mam milych doswiadczen, tez byly komplikacje i niestety nie wykazali sie z tego tez powodu nie polecam lekarzy przyjmujacych w eskulapie, ci na ktorych ja trafilam pracuja wlasnie na klinikach.
teraz koncze 32 tc i chodze do dr. fuchsa ale boje sie rodzic na borowskiej, tyle sie nasluchalam... chodzIlam na poczatku do hapona z brochowa i tam tez chyba bede rodzic
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 18:07   #24
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

a ja odradzam cesarkę na życzenie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 23:12   #25
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
odnosnie klinik rodzilam tam raz i nie mam milych doswiadczen, tez byly komplikacje i niestety nie wykazali sie z tego tez powodu nie polecam lekarzy przyjmujacych w eskulapie, ci na ktorych ja trafilam pracuja wlasnie na klinikach.
teraz koncze 32 tc i chodze do dr. fuchsa ale boje sie rodzic na borowskiej, tyle sie nasluchalam... chodzIlam na poczatku do hapona z brochowa i tam tez chyba bede rodzic
Kamciurka, czy mozesz napisac cos wiecej o dr. Fuchs? Jaki jest, czy dokladnie bada, odpowiada na pytania itp?
Dlaczego nie chcesz rodzic u niego i co zlego jest na Borowskiej?
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 17:29   #26
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Madison9 Pokaż wiadomość
Kamciurka, czy mozesz napisac cos wiecej o dr. Fuchs? Jaki jest, czy dokladnie bada, odpowiada na pytania itp?
Dlaczego nie chcesz rodzic u niego i co zlego jest na Borowskiej?
Borowska to przede wszystkim szpital akademicki. Panuje tam jeden wielki organizacyjny chaos. Mają dobre sprzęty, wszak szpital jest nowy, ale to co się tam dzieje to jakiś dramat. Mój tata konsultuje im pacjentów (jest lekarzem) i powiedział, że to ostatnie miejsce gdzie chciałby pracować i gdzie powinnam rodzić.
Pani doktor, która operowała mi przegrodę nosową robiła to w Medicare na Pilczyckiej, mimo tego, że normalnie pracuje na Borowskiej, bo powiedziała, że tam nie chce tego robić.
Borowskiej nie polecam.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 18:19   #27
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Spotkałam wczoraj mamę w autobusie, która rodziła 2 miesiące temu, miała cesarkę właśnie na Borowskiej i też odradza. Była niezadowolona z opieki, ale szczegółów nie dopytałam, bo wysiadała. Ogólnie to dyrekcyjna z ładniejszymi ścianami
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 23:43   #28
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
a ja odradzam cesarkę na życzenie
Ja też większość dziewczyn poradziłaby sobie lepiej, niż sądzą. Trochę wiary w siebie i swoje ciało nie zaszkodzi
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 08:30   #29
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Cytat:
Napisane przez Madison9 Pokaż wiadomość
Kamciurka, czy mozesz napisac cos wiecej o dr. Fuchs? Jaki jest, czy dokladnie bada, odpowiada na pytania itp?
Dlaczego nie chcesz rodzic u niego i co zlego jest na Borowskiej?
no ja mam o nim pozytywne opinie, jest rzeczowy, sam z siebie za wiele nie mowi, wiadomo najwazniejsze informacje, ale mozesz uderzyc z najsmielszym pytaniem na pewno uzyskasz odpowiedz no i trafilam do niego, bo jest naprawde dobrym specjalista, ma dobry sprzęt, bo np. hapon na połowkowe na genetyczne wysyłał mnie gdzie indziej, Fuchs robi wszystko u siebie, kierowałam się opiniami na necie a dlaczego nie chcę rodzić na Borowskiej to zacytuje koleżanki wyżej
Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Borowska to przede wszystkim szpital akademicki. Panuje tam jeden wielki organizacyjny chaos. Mają dobre sprzęty, wszak szpital jest nowy, ale to co się tam dzieje to jakiś dramat. Mój tata konsultuje im pacjentów (jest lekarzem) i powiedział, że to ostatnie miejsce gdzie chciałby pracować i gdzie powinnam rodzić.
Pani doktor, która operowała mi przegrodę nosową robiła to w Medicare na Pilczyckiej, mimo tego, że normalnie pracuje na Borowskiej, bo powiedziała, że tam nie chce tego robić.
Borowskiej nie polecam.
Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Spotkałam wczoraj mamę w autobusie, która rodziła 2 miesiące temu, miała cesarkę właśnie na Borowskiej i też odradza. Była niezadowolona z opieki, ale szczegółów nie dopytałam, bo wysiadała. Ogólnie to dyrekcyjna z ładniejszymi ścianami
o własnie dlatego

na Dyrekcyjnej rodziła moja koleżanka, to co opowiadała to szok, a niestety nowoczesne toalety mnie nie przekonaja bo to nie wyjazd do spa, tylko szpital, więc wolę mieć gorsze warunki a lepsza opiekę
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 08:39   #30
Madison9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie we Wroclawiu mozna miec cesarke na zyczenie?

Kamciurka, czy mozesz mi podac namiary na dr Fuchs i gdzie on przyjmuje prywatnie? Czy ma nowoczesny gabinet i sprzet?
W ktorym szpitalu planujesz rodzic?
Madison9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 11:34:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.