Okres czy plamienie? Pomóżcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 17:58   #1
Alutka91a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Okres czy plamienie? Pomóżcie.


Witam kobietki. Trafiłam tu szukając informacji rozwiewających moje wątpliwości. Otóż tak: 8 stycznia miałam okres, 11 (w trakcie okresu) i 25 stycznia współżyłam z facetem (używaliśmy w obu przypadkach prezerwatywy) i nie wiem, czy po prostu wymyśliłam sobie, że to objaw ciąży czy wcześniej tak miałam i nie zauważyłam, w zeszłym tygodniu zaobserwowałam wokół sutka białe grudki. Wiele kobiet pisze, że mają to normalnie, to nic nadzwyczajnego, ale inne pisały, że to objaw ciąży. Ale z drugiej strony, przecież nie możliwe, że takie objawy pojawią się już kilka dni po stosunku, prawda? Tydzień później, 1 stycznia zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Ale może tydzień od stosunku to za wcześnie? A gdyby coś "wyszło" po tym 11 stycznia to wyszedłby już raczej pozytywny...? Dzisiaj jest planowany termin mojej miesiączki, przed południem zaczął mnie boleć brzuch jak przed okresem, w toalecie jak się załatwiłam na papierze były jasne ślady krwi. Założyłam podpaskę, do tego czasu (a jest już prawie 19) jest na niej dość duża plama krwi, jakby na okres, ale jak się załatwiam to krew jest tylko jak się podcieram, nie ma w moczu, brzuch mnie już nie boli. Wiem, że wiele z Was może myśleć, że moje obawy są śmieszne, proszę, nie piszcie mi też przykrych słów jeśli uważacie, że piszę głupoty. Po prostu chciałabym żeby ktoś mnie upewnił, czy to okres czy może być plamienie implantacyjne?
Alutka91a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:06   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Okres czy plamienie? Pomóżcie.

Tydzień po stosunku to za wcześnie na test. Powtórz test, minął prawie miesiąc- teraz będzie wiarygodny. Być może misiączka dopiero się zaczęła i musisz trochę poczekać na normalne krwawienie- miesiączka nie musi za każdym razem wyglądać tak samo.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:23   #3
Alutka91a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Okres czy plamienie? Pomóżcie.

Zawsze pierwsze dni okresu miałam obfite, stąd moje obawy... A w pierwszym poście zrobiłam mały błąd, test zrobiłam 1 lutego, nie stycznia...
Alutka91a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:34   #4
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Okres czy plamienie? Pomóżcie.

Współżyłaś 11 i 25 stycznia. O ile od 11 test był w stanie wiarygodnie wskazać istnienie lub nie istnienie ciąży, o tyle było zbyt wcześnie żeby test mógł wiarygodnie wskazać czy po 25 stycznia mogło dojść do zapłodnienia.
Jednak moim zdaniem trochę panikujesz- używaliście prezerwatywy, dostałaś miesiączkę. Prawdopodobieństwo ciązy jest raczej niewielkie.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 00:57   #5
renatka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Okres czy plamienie? Pomóżcie.

Hej dziewczyny jestem tu nowa, wiem ze pewnie są tutaj jakieś tematy juz z tymi problemami związanymi ale może ktoś mi pomoże. otóż z Narzeczonym staramy się o dzidzie 4 miesiąc, 20 grudnia miałam okres potem wspolzylismy co dwa dni również w dni płodne, 21 stycznia dostałam plamien które trwały 2,3 dni takie lekkie na wkładce było tylko widać, i od tamtej pory nic, robiłam juz testy ciążowe i są negatywne ( juz nie mam ochoty patrzeć na ta jedna kreskę ;(... może któraś z was miała taki problem i może mi Doradzić? .. dziękuję bardzo za wszelkie informacje pozdrawiam
renatka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 19:08   #6
ulakosak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Okres czy plamienie? Pomóżcie.

Na sylwestrze trochę wypiłam i urwał mi się film aczkolwiek jestem pewna na 99% że do niczego nie doszło i jestem nadal dziewicą. Okres powinnam mieć jakoś 21-23 stycznia jest już 8 luty nie boli mnie brzuch nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych ale od 2 dni mam dziwne "upławy" w kolorze brązowo-czerwonym pachną one dziwnie, ale nie jakoś brzydko. Upławy nie zostają na bieliźnie tylko jak pójdę do łazienki się podetrzeć papierem wtedy wychodzą na papier są lepkie i czasami mają postać nitek.. Mam 16 lat okres miałam do tej pory raczej regularnie. Czy to może być ciąża czy jakaś chorba? Bardzo proszę o pomoc.
ulakosak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 19:20   #7
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Okres czy plamienie? Pomóżcie.

Cytat:
Na sylwestrze trochę wypiłam i urwał mi się film aczkolwiek jestem pewna na 99% że do niczego nie doszło i jestem nadal dziewicą. Okres powinnam mieć jakoś 21-23 stycznia jest już 8 luty nie boli mnie brzuch nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych ale od 2 dni mam dziwne "upławy" w kolorze brązowo-czerwonym pachną one dziwnie, ale nie jakoś brzydko. Upławy nie zostają na bieliźnie tylko jak pójdę do łazienki się podetrzeć papierem wtedy wychodzą na papier są lepkie i czasami mają postać nitek.. Mam 16 lat okres miałam do tej pory raczej regularnie. Czy to może być ciąża czy jakaś chorba? Bardzo proszę o pomoc.
Proszę nie rozmnażaj się nigdy. Jeśli nie jesteś trollem to współczuję braku mózgu.
renatka1989 albo idź do lekarza, albo najpierw na tzw test z krwi. On powie na pewno czy to ciąża. Żadna z nas nie jest wróżką
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 20:20:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.