Nasze książkowe grzechy - cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 20:55   #901
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

pieknosci, pysznosci, wspanialosci....gratuluje

moje najnowsze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4080002.jpg (106,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5160005.jpg (135,0 KB, 108 załadowań)
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 21:04   #902
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Reszta zakupów
Wow! wow! wow!

Połowę tych książek mam, a drugą połowę chciałabym mieć.
Najbardziej zazdroszczę Axelsson - właśnie czytam "Dom Augusty".
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:19   #903
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Mariolasl - przepiękne nabytki połowę tych tytułów mam, najbardziej zazdroszczę Kundery, "Co widziały wrony" i dwóch Axelsson, choć na "Kwietniowej czarownicy" się zawiodłam
Troszkę Cię zawiodę i zaskoczę ale "Droga do piekła" i "Daleko od Niflheimu" to ta sama książka. Po prostu po pięciu latach wznowienia, zmieniono tytuł książki na podobno bardziej trafny, czyli "Daleko do piekła".

Widzę, że jesteś z UK - zazdroszczę tych wszystkich księgarni tam, antykwariatów i klimatu z tym związanego. Szlifuję swój angielski, aby móc bezproblemowo czytać książki właśnie w tym języku

Mysiu, gratuluję nabytków Zazdroszczę "Geniuszu i obsesji" - podobno wspaniała i "Córki heretyczki" - wiem, że była po 9.90zł w Matrasie ale jak post to post
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 04:58   #904
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Reszta zakupów
Piękne stosy A czytałaś już coś Jelinek? Widzę, że kupiłaś sporo jej książek, a do łatwych i przyjemnych nie należą. Bardzo jestem ciekawa "Co widziały wrony"

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość

moje najnowsze...
Jak przeczytasz "Pieśń Nadii" to napisz jak wrażenia, "Córka heretyczki" tak średnio mi się podobała, mało akcji i taka dość rozwlekła.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 07:12   #905
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość

moje najnowsze...
Gratuluję nowych książek
Również ciekawa jestem Nadii, a Córka czeka w kolejce
Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Mariolasl - przepiękne nabytki połowę tych tytułów mam, najbardziej zazdroszczę Kundery, "Co widziały wrony" i dwóch Axelsson, choć na "Kwietniowej czarownicy" się zawiodłam
Troszkę Cię zawiodę i zaskoczę ale "Droga do piekła" i "Daleko od Niflheimu" to ta sama książka. Po prostu po pięciu latach wznowienia, zmieniono tytuł książki na podobno bardziej trafny, czyli "Daleko do piekła".

Widzę, że jesteś z UK - zazdroszczę tych wszystkich księgarni tam, antykwariatów i klimatu z tym związanego. Szlifuję swój angielski, aby móc bezproblemowo czytać książki właśnie w tym języku
Widzisz, a ja mam wielkie oczekiwania co do Kwietniowej czarownicy, ciekawe, jak mnie przypadnie do gustu. Kundere kupiłam z ciekawości, nie wiem, czy się pokochamy.
Nie, nie zawiodłaś mnie, ale dziękuję za czujność, nawet nie wiedziałam, że ta książka jest na zdjęciu . Droga do Niflheimu znalazła się przypadkiem na zdjęciu, bo to nie moja książka i porównywałam zawartości , wreszcie mam własną. Zawsze muszę się śpieszyć ze zdjęciami, bo czyha sprytny dwulatek i bardzo chce pomagać mamie . Też tak macie, że kupujecie książki już przeczytane, ale które koniecznie chcecie mieć?

Mieszkam na wyspie z książki Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek, więc antykwariatów z prawdziwego zdarzenia tutaj nie uświadczysz, wyspa piękna, ale albo się ją kocha albo nienawidzi, ja należę do grona gorących zwolenników, tak samo jak Victor Hugo, który tutaj kiedyś mieszkał i tworzył . Czytam sporo zawodowych rzeczy po angielsku, a gdyby nie rozmowy z moim Synem, Rodziną przez telefon i polską Nianią, to nie miałabym kontaktu z językiem polskim. Tak akurat wyszło, więc bardzo jestem spragniona kontaktu z polszczyzną.
Z powodu tego, że mieszkam na tej wyspie internetowe księgarnie liczą podwójnie za wysyłkę do mnie, co mi się przestaje kalkulować. Tylko Empik nie zarabia na wysyłce do mnie

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Piękne stosy A czytałaś już coś Jelinek? Widzę, że kupiłaś sporo jej książek, a do łatwych i przyjemnych nie należą. Bardzo jestem ciekawa "Co widziały wrony"
Dziękuję. Czytałam Żądzę i zaciekawiła mnie na tyle, że chciałam poznać inne jej książki, ale ja tak mam, bardzo często czytam autorami.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2011-05-25 o 07:54
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 09:14   #906
zoesonik
Rozeznanie
 
Avatar zoesonik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 531
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
pieknosci, pysznosci, wspanialosci....gratuluje

moje najnowsze...
"Geniusz i obsesja"- bardzo ciekawa
Napisz coś o tych z motywami chińskimi na okładkach jak już przeczytasz
__________________
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem,
albo tak, jakby cudem było wszystko."

A. Einstein
zoesonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:26   #907
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

mnie się dzisiaj udało upolować w bibliotece "Dom sióstr", "Potem...", "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki"...
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:27   #908
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość

Widzę, że jesteś z UK - zazdroszczę tych wszystkich księgarni tam, antykwariatów i klimatu z tym związanego. Szlifuję swój angielski, aby móc bezproblemowo czytać książki właśnie w tym języku

Antykwariaty w Irl i Uk w ogole nie przypominaja tych w Polsce, przede wszystkim cenami: tam calkiem porzadne i w miare nowe ksiazki kosztuja 1 czy 2 euro a u nas byle jaka pozycja srednio 12 ... cos nowszego 14zl itp

ps. ja dopiero jak skonczylam filologie czuje sie komfortowo w czytaniu po angielsku, wczesniej szybko rezygnowalam i denerwowaly mnie coraz to nowe slowka ( zabawne, bo myslalam, ze znam dobrze angielski a tu guzik)
chociaz i tak wole czytac po polsku, czytanie po angielsku psuje mi moje analityczne spojrzenie na wlasnie ten jezyk mam manie sprawdzania struktur gramatycznych, slowek itp - mam dwa grube notesy z takimi rzeczami

a w tesco promocja ksiazek 3 w cenie 2
w empiku z kolei promocja "kup jedna ksiazke, na druga ksiazke -20%" - ale to chyba srednio oplacalne

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-05-25 o 18:31
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:34   #909
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Gratuluję nowych książek
Również ciekawa jestem Nadii, a Córka czeka w kolejce

Widzisz, a ja mam wielkie oczekiwania co do Kwietniowej czarownicy, ciekawe, jak mnie przypadnie do gustu. Kundere kupiłam z ciekawości, nie wiem, czy się pokochamy.
Nie, nie zawiodłaś mnie, ale dziękuję za czujność, nawet nie wiedziałam, że ta książka jest na zdjęciu . Droga do Niflheimu znalazła się przypadkiem na zdjęciu, bo to nie moja książka i porównywałam zawartości , wreszcie mam własną. Zawsze muszę się śpieszyć ze zdjęciami, bo czyha sprytny dwulatek i bardzo chce pomagać mamie . Też tak macie, że kupujecie książki już przeczytane, ale które koniecznie chcecie mieć?

Mieszkam na wyspie z książki Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek, więc antykwariatów z prawdziwego zdarzenia tutaj nie uświadczysz, wyspa piękna, ale albo się ją kocha albo nienawidzi, ja należę do grona gorących zwolenników, tak samo jak Victor Hugo, który tutaj kiedyś mieszkał i tworzył . Czytam sporo zawodowych rzeczy po angielsku, a gdyby nie rozmowy z moim Synem, Rodziną przez telefon i polską Nianią, to nie miałabym kontaktu z językiem polskim. Tak akurat wyszło, więc bardzo jestem spragniona kontaktu z polszczyzną.
Z powodu tego, że mieszkam na tej wyspie internetowe księgarnie liczą podwójnie za wysyłkę do mnie, co mi się przestaje kalkulować. Tylko Empik nie zarabia na wysyłce do mnie


Dziękuję. Czytałam Żądzę i zaciekawiła mnie na tyle, że chciałam poznać inne jej książki, ale ja tak mam, bardzo często czytam autorami.
Też jestem ciekawa Jelinek, bo jeszcze nie spotkałam się z tą autorką. Axelsson lubię na tyle ile znam i na szczęście zaczęłam znajomość od "Domu Augusty", bo "Kwietniową.." ledwo skończyłam
To jak masz tak mało kontaktu z naszym językiem to się nie dziwię Twojego maniakalnego czytania i kupowania właśnie w tym języku
Zresztą po części Cię rozumiem - jak byłam kilka miesięcy za grnicą to też czułam rządzę do czytania w tym języku

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Antykwariaty w Irl i Uk w ogole nie przypominaja tych w Polsce, przede wszystkim cenami: tam calkiem porzadne i w miare nowe ksiazki kosztuja 1 czy 2 euro a u nas byle jaka pozycja srednio 12 ... cos nowszego 14zl itp

ps. ja dopiero jak skonczylam filologie czuje sie komfortowo w czytaniu po angielsku, wczesniej szybko rezygnowalam i denerwowaly mnie coraz to nowe slowka ( zabawne, bo myslalam, ze znam dobrze angielski a tu guzik)
chociaz i tak wole czytac po polsku, czytanie po angielsku psuje mi moje analityczne spojrzenie na wlasnie ten jezyk mam manie sprawdzania struktur gramatycznych, slowek itp - mam dwa grube notesy z takimi rzeczami

a w tesco promocja ksiazek 3 w cenie 2
w empiku z kolei promocja "kup jedna ksiazke, na druga ksiazke -20%" - ale to chyba srednio oplacalne
Ja nie studiuję filologii, więc spokojnie - mam nadzieję - będę sobie czytać, bez większego zwracania uwagi na struktury itp. Chciałabym umieć czytać po angielsku głównie ze względu na większy dostęp do tytułów, które u nas nie zostają i być może nigdy nie zostaną wydane (choć wiem, że podczas czytania bez słownika się nie obejdzie) I tak też idzie do mnie zakupiony The Assassin's Cloak - szkoda, że u nas nie ma polskiego odpowiednika
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 20:44   #910
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Ja nie studiuję filologii, więc spokojnie - mam nadzieję - będę sobie czytać, bez większego zwracania uwagi na struktury itp. Chciałabym umieć czytać po angielsku głównie ze względu na większy dostęp do tytułów, które u nas nie zostają i być może nigdy nie zostaną wydane (choć wiem, że podczas czytania bez słownika się nie obejdzie) I tak też idzie do mnie zakupiony The Assassin's Cloak - szkoda, że u nas nie ma polskiego odpowiednika
Z tego mi poradzono to czytanie ze słownikiem to kiepski pomysł.Za bardzo się wtedy stresuje tymi wszystkimi słówkami,zwrotami zamiast skupiać się na treści.Powinno się czytać dopóki się łapie wątek nie przywiązując uwagi do pojedynczych słówek.Jeśli się wątek straci to wtedy wracać i czytać jeszcze raz z ew. tłumaczeniem.Ja sprawdziłam,że rzeczywiście tak jest lepiej,bo wcześniej bardzo szybko się poddawałam z angielskimi książkami
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 00:25   #911
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Z tego mi poradzono to czytanie ze słownikiem to kiepski pomysł.Za bardzo się wtedy stresuje tymi wszystkimi słówkami,zwrotami zamiast skupiać się na treści.Powinno się czytać dopóki się łapie wątek nie przywiązując uwagi do pojedynczych słówek.Jeśli się wątek straci to wtedy wracać i czytać jeszcze raz z ew. tłumaczeniem.Ja sprawdziłam,że rzeczywiście tak jest lepiej,bo wcześniej bardzo szybko się poddawałam z angielskimi książkami
Właśnie o to mi chodziło - mam zamiar sięgać po słownik jak przestanę rozumieć, co tam piszą w danym wątku
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:37   #912
zoesonik
Rozeznanie
 
Avatar zoesonik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 531
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

a oto moje szaleństwo majowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7832.jpg (154,0 KB, 135 załadowań)
__________________
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem,
albo tak, jakby cudem było wszystko."

A. Einstein
zoesonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:54   #913
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez zoesonik Pokaż wiadomość
a oto moje szaleństwo majowe
wow
gratuluje
uwielbiam ogladac takie stosy
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:31   #914
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez zoesonik Pokaż wiadomość
a oto moje szaleństwo majowe
Gratuluję tak pokaźnego stosu Podoba mi się tutaj Chandra, Kertesz i książki o Piaf
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 20:06   #915
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

do konca maja mialam czas na wykorzystanie kuponu-40% w wyd.znak wiec wykorzystalam i zalapalam sie jeszcze na darmowa wysylketzn nawrzucalam do koszyka duzo za duzo a pozniej pousuwalam na maxa byle tylko przekroczyc minimalna kwote na darmowa wysylke
wez moja dusze i bajki -z biedronki (1 dla mnie rzecz jasna a 2 na zblizajacy sie dzien dziecka)

dobrze, ze wyjezdzam od srody na urlop-moze to przyhamuje moje zakupy na minimum 2 tyg
czytam zdecydowanie wolniej niz kupuje ->maskara
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5260008.jpg (120,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5260009.jpg (126,5 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2011-05-26 o 20:11
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 06:43   #916
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez zoesonik Pokaż wiadomość
a oto moje szaleństwo majowe
Rzeczywiście szaleństwo, pięknie się prezentuje

Mysiu
"Weź moją duszę" to świetna książka, nie pożałujesz, że ją kupiłaś
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 07:55   #917
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
do konca maja mialam czas na wykorzystanie kuponu-40% w wyd.znak wiec wykorzystalam i zalapalam sie jeszcze na darmowa wysylketzn nawrzucalam do koszyka duzo za duzo a pozniej pousuwalam na maxa byle tylko przekroczyc minimalna kwote na darmowa wysylke
wez moja dusze i bajki -z biedronki (1 dla mnie rzecz jasna a 2 na zblizajacy sie dzien dziecka)

dobrze, ze wyjezdzam od srody na urlop-moze to przyhamuje moje zakupy na minimum 2 tyg
czytam zdecydowanie wolniej niz kupuje ->maskara
Mysiu, gratuluję, piękne zakupy
Na temat zakupów piszesz jakby o mnie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 14:50   #918
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Mysiu "Weź moją duszę" to świetna książka, nie pożałujesz, że ją kupiłaś
Ugh, a ja jej nie kupiłam i żałuję
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:02   #919
zoesonik
Rozeznanie
 
Avatar zoesonik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 531
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Rzeczywiście szaleństwo, pięknie się prezentuje
Dziękuję
__________________
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem,
albo tak, jakby cudem było wszystko."

A. Einstein
zoesonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:24   #920
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

dziś zakupiłam "Cmętarz Zwieżąt" -S.Kinga i "Krucha jak lód" Picoult
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 12:23   #921
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Świetne zakupy, obie chcę mieć
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 15:26   #922
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

kupiłam dzisiaj ,,Kobiety" i ,,Faktotum" Bukowskiego
obiecałam sobie, że zacznę czytac dopiero jutro, bo dzisiaj muszę uczyc się historii...
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:26   #923
avilla
Raczkowanie
 
Avatar avilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 283
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Nowe w biblioteczce:

1. Empik (promocja - 30%)
2. ŚK - kupione na spotkaniu autorskim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011.05 29.1.jpg (65,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011.05 29.2.jpg (117,4 KB, 19 załadowań)
avilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:38   #924
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez avilla Pokaż wiadomość
Nowe w biblioteczce:

1. Empik (promocja - 30%)
2. ŚK - kupione na spotkaniu autorskim
Sprawiedliwość owiec to całkiem sympatyczna książka Jestem bardzo ciekawa Domu sióstr. Dziewczyny, czy wam też wizaż się hm... zmniejszył?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:56   #925
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj ,,Kobiety" i ,,Faktotum" Bukowskiego
obiecałam sobie, że zacznę czytac dopiero jutro, bo dzisiaj muszę uczyc się historii...
Gratuluję i życzę ciekawej lektury
Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
dziś zakupiłam "Cmętarz Zwieżąt" -S.Kinga i "Krucha jak lód" Picoult
również gratuluję, szczególnie "Cmętarza.."
Cytat:
Napisane przez avilla Pokaż wiadomość
Nowe w biblioteczce:

1. Empik (promocja - 30%)
2. ŚK - kupione na spotkaniu autorskim
Gratuluję nowych nabytków
"Dom.."czeka w kolejce na przeczytanie, a koło "Sprawiedliwości chodziłam kiedyś, ale się nie zdecydowałam. Ciekawe, czy słusznie...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:57   #926
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Sprawiedliwość owiec to całkiem sympatyczna książka Jestem bardzo ciekawa Domu sióstr. Dziewczyny, czy wam też wizaż się hm... zmniejszył?
W jakim sensie? U mnie jest normalnie
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:11   #927
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Moje ostatnie nabytki to Chłopiec w pasiastej piżamie (po ang.), Moralność Pani Dulskiej i Blondynka w Meksyku.
Zrobię zdjęcie jak nazbiera się trochę więcej
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:58   #928
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez avilla Pokaż wiadomość
Nowe w biblioteczce:

1. Empik (promocja - 30%)
2. ŚK - kupione na spotkaniu autorskim
Gratuluję Chętnie przeczytałabym książkę Mellera i tą z syczuańskim pieprzem, bo tytuł mnie zaciekawił

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Sprawiedliwość owiec to całkiem sympatyczna książka Jestem bardzo ciekawa Domu sióstr. Dziewczyny, czy wam też wizaż się hm... zmniejszył?
Jeśli zmniejszył to troszeńkę, ale pewna nie jestem

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki to Chłopiec w pasiastej piżamie (po ang.), Moralność Pani Dulskiej i Blondynka w Meksyku.
Zrobię zdjęcie jak nazbiera się trochę więcej
Gratuluję
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 04:42   #929
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
W jakim sensie? U mnie jest normalnie
Mniejsza czcionka i przede wszystkim na stronie są spore marginesy z lewej i prawej strony. Wizaż nie jest rozciągnięty na całym ekranie tylko taki... pomniejszony. Pewnie tak to tłumacze, że można zrozumieć
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:23   #930
zoesonik
Rozeznanie
 
Avatar zoesonik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 531
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. II

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Mniejsza czcionka i przede wszystkim na stronie są spore marginesy z lewej i prawej strony. Wizaż nie jest rozciągnięty na całym ekranie tylko taki... pomniejszony. Pewnie tak to tłumacze, że można zrozumieć
to przecież można sobie powiększyć
__________________
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem,
albo tak, jakby cudem było wszystko."

A. Einstein
zoesonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.