Prawo Agaty - Nowy Serial - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 18:41   #391
201701300919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 626
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez tequila_77 Pokaż wiadomość
nie wiem, jakoś tak miałam wrażenie, że wspólnie tam się wprowadzali i meblowali, że weszli tak jakby na czysto mogę się mylić?
Moment przeprowadzki Marii nie był jakoś 'wyszczególniony', więc tak, możesz się mylić

Wiadomo coś o 3 serii? Bo zostały tylko 3 odcinki drugiej a między Markiem a Agatą nic szczególnego.
Chociaż może dopiero zacznie się rozkręcać po odejściu Marii.
201701300919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:17   #392
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Ze strony serialu : Już niebawem będziecie świadkami momentu, na który czekali wszysycy fani serialu - Agata i Marek wreszcie się pocałują. Tą gorącą scenę będziecie mogli zobaczyć jeszcze w drugiej serii "Prawa Agaty"! Odcinek, w którym to nastąpi wciąż jest owiany tajemnicą!
Mam nadzieję że nie będzie to w ostatniej minucie 13 odc
Jak ktoś jest ciekawy to na stronie serialu są zdjęcia
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !

Edytowane przez Costynuuna
Czas edycji: 2012-11-08 o 20:31
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 23:26   #393
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Ze strony serialu : Już niebawem będziecie świadkami momentu, na który czekali wszysycy fani serialu - Agata i Marek wreszcie się pocałują. Tą gorącą scenę będziecie mogli zobaczyć jeszcze w drugiej serii "Prawa Agaty"! Odcinek, w którym to nastąpi wciąż jest owiany tajemnicą!
Mam nadzieję że nie będzie to w ostatniej minucie 13 odc
Jak ktoś jest ciekawy to na stronie serialu są zdjęcia
ale gadaja durnoty - przecież oni się już całowali nie? a zapowiadają jakby nigdy nic sie nie stalo.. w sumie to moze zapomnieli
i napewno to bedzie w ost sekundach ostatniego odcinka, zobaczycie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:54   #394
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

normalnie aż mi się ciśnienie podniosło, jak przeczytałam o kolejnym pocałunku. Tylko czy to znowu będzie takie "zwodzenie widza"? Aha, no fajnie, znów się pocałowali, ale to była chwila, nie ma co do tego wracać, itp?

Ja nie wiem, ale NIE MAM wrażenia, że jeszcze w 2 sezonie ze sobą będą... chociaż z utęsknieniem czekam na ten moment, jak chyba większość z nas.

A z zupełnie innej beczki to trwają prace nad kolejną częścią płyty z muzyką z serialu Jak dla mnie to rewelacyjna wiadomość, bo jak pisałam wcześniej dobierają genialnie piosenki do poszczególnych scen. Majstersztyk po prostu.

A co do Bartka... Dziewczyny, wybaczcie mi, ale dla mnie jest bucem.
No nic na to nie poradzę Z podwiniętym ogonem powinien wrócić do kancelarii a miałam wrażenie, że wpadł tam, jakby nic się nie stało.
Agata do niego, do firmy tatusia, przyszła, mówiła mu, że jest dla niego miejsce, że chciałaby, żeby pomógł w sprawie.... A sami widzieliście jak zareagował... No nie, po prostu, nie.
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 09:43   #395
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Charlotta06 Pokaż wiadomość
normalnie aż mi się ciśnienie podniosło, jak przeczytałam o kolejnym pocałunku. Tylko czy to znowu będzie takie "zwodzenie widza"? Aha, no fajnie, znów się pocałowali, ale to była chwila, nie ma co do tego wracać, itp?

Ja nie wiem, ale NIE MAM wrażenia, że jeszcze w 2 sezonie ze sobą będą... chociaż z utęsknieniem czekam na ten moment, jak chyba większość z nas.

A z zupełnie innej beczki to trwają prace nad kolejną częścią płyty z muzyką z serialu Jak dla mnie to rewelacyjna wiadomość, bo jak pisałam wcześniej dobierają genialnie piosenki do poszczególnych scen. Majstersztyk po prostu.

A co do Bartka... Dziewczyny, wybaczcie mi, ale dla mnie jest bucem.
No nic na to nie poradzę Z podwiniętym ogonem powinien wrócić do kancelarii a miałam wrażenie, że wpadł tam, jakby nic się nie stało.
Agata do niego, do firmy tatusia, przyszła, mówiła mu, że jest dla niego miejsce, że chciałaby, żeby pomógł w sprawie.... A sami widzieliście jak zareagował... No nie, po prostu, nie.
myśle, że albo uderzą z grubej rury, że niby pocałunek coś tego i odrazu wielka miłość, bo trzeba zdażyć albo bedzie znów tak jak napisałaś i wszystko w 3 sezonie (wtedy to ja sie spytam po groma ten drugi był)
a co do Bartka mnie wkurza tylko to że tak olał kancelarie i uciekł bez słowa, a z tym z jaką postawą wrócił to już jakby nie jego wina sorry bardzo ale po takich akcjach to Agata nie powinna do niego łazić po kilka razy i go namawiać, kiedy on powiedział nie.. nic dziwnego, że sie poczuł "ważny" jak "szefowa" za nim biega i go namawia
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 10:36   #396
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
myśle, że albo uderzą z grubej rury, że niby pocałunek coś tego i odrazu wielka miłość, bo trzeba zdażyć albo bedzie znów tak jak napisałaś i wszystko w 3 sezonie (wtedy to ja sie spytam po groma ten drugi był)
a co do Bartka mnie wkurza tylko to że tak olał kancelarie i uciekł bez słowa, a z tym z jaką postawą wrócił to już jakby nie jego wina sorry bardzo ale po takich akcjach to Agata nie powinna do niego łazić po kilka razy i go namawiać, kiedy on powiedział nie.. nic dziwnego, że sie poczuł "ważny" jak "szefowa" za nim biega i go namawia
Jestem bardzo ciekawa jak to rozegrają, naprawdę bardzo, ale coś mi mówi, że jednak 3 sezon Mam jednak nadzieję, że się mylę i zawału serca jeszcze w sezonie drugim dostanę. Oby tak było! Oni naprawdę do siebie pasują.

A jeżeli chodzi o Bartka to może i fakt nie powinna do niego chodzić, ale kurde no... Nie musiał od razu robić z siebie takiego bufona, że co to nie on. Fajnie, że jednak nie chciał zostać u tatusia, tu ma u mnie punkt, zdecydowanie, ale mimo wszystko... Ale ja to chyba się już do niego uprzedziłam
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 11:47   #397
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Marek jak szybko sie wyniósł od Marii
Byłam mega szczęśliwa jak to zobaczyłam:P
Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Maria zachowała się nie fair.
Niestety wrócił Bartek U tatusia mu pasowało i traktował Agatę z góry. Gdyby nie podstęp ojca to nigdy by nie wrócił.
Ja tam lubię Bartka.
Cytat:
Napisane przez dimethicone Pokaż wiadomość
Dla mnie też odcinek na plus, cały czas wierzyłam w niewinność tego polityka a tu taka niespodzianka, fajnie
Też się zdziwiłam.
Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Ze strony serialu : Już niebawem będziecie świadkami momentu, na który czekali wszysycy fani serialu - Agata i Marek wreszcie się pocałują. Tą gorącą scenę będziecie mogli zobaczyć jeszcze w drugiej serii "Prawa Agaty"! Odcinek, w którym to nastąpi wciąż jest owiany tajemnicą!
Mam nadzieję że nie będzie to w ostatniej minucie 13 odc
Jak ktoś jest ciekawy to na stronie serialu są zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Charlotta06 Pokaż wiadomość
A z zupełnie innej beczki to trwają prace nad kolejną częścią płyty z muzyką z serialu Jak dla mnie to rewelacyjna wiadomość, bo jak pisałam wcześniej dobierają genialnie piosenki do poszczególnych scen. Majstersztyk po prostu.

A co do Bartka... Dziewczyny, wybaczcie mi, ale dla mnie jest bucem.
No nic na to nie poradzę Z podwiniętym ogonem powinien wrócić do kancelarii a miałam wrażenie, że wpadł tam, jakby nic się nie stało.
Agata do niego, do firmy tatusia, przyszła, mówiła mu, że jest dla niego miejsce, że chciałaby, żeby pomógł w sprawie.... A sami widzieliście jak zareagował... No nie, po prostu, nie.
Muzyka jest magiczna, wszystko tak pasuje, wielki plus.
To mi się nie spodobało... Zwątpił w siebie.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 12:42   #398
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

a ja Bartka coraz mniej lubię, a raczej aktora go grającego, bo coraz bardziej mam wrażenie, że jest on po prostu kiepski. Jedna mina i jakoś tak bełkocze... Poza tym, słabo jest ta postać rozpisana, prawie nic nie mówi, jak coś powie, to krótkie zdanie, tak jakby nic nie wnosił.
co do ostatniego odcinka, to jeden z lepszych w tej serii. tylko coś Sadowski się brzydko starzeje, a jeszcze nie ma 40. no i wreszcie Maria wyniosła się od Dębskiego, tych dwoje nie jest w stanie rozdzielić życia prywatnego od zawodowego.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 14:14   #399
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Pierwszy pocałunek był na wariata, Marek był w związku więc pozostawiono to bez echa . Ten pocałunek będzie bardziej świadomy Może w końcu wydarzy się coś konkretnego
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:36   #400
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

hehe Pazura dobre wejście
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:14   #401
tequila_77
Wtajemniczenie
 
Avatar tequila_77
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Noord Brabant
Wiadomości: 2 284
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

ła no aż się poryczałam jak zaczął wymieniać znaki szczególne, ulubione rzeczy Julii...
no gdzie to buzi buzi??
__________________



Never give up.
There is no such thing as an ending.
Just a new beginning!
roweeerrrr
tequila_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 21:27   #402
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez tequila_77 Pokaż wiadomość
ła no aż się poryczałam jak zaczął wymieniać znaki szczególne, ulubione rzeczy Julii...
no gdzie to buzi buzi??
Fajna scena.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 21:56   #403
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Odcinek był bardzo fajny, dobrze się oglądało;
1) propozycja pracy dla Doroty tzn. że ona musiałaby odejść z kancelarii?! Nie zgadzam się! Czy jest też opcja, że kancelaria obsługiwałaby tą firmę? Dorota nie może odejść to jedna z główny postaci serialu. Mam nadzieję, że nie będzie wątku a la Bartek; odchodzę, zaraz wracam
2) pod koniec jak pokazali Dębskiego przeglądającego na laptopie swoje foty z Marią to przez moment miałam wrażenie, że sięgnie po telefon i zadzwoni do niej. Na szczęście nic takiego się nie stało
3) szykuje się pierwsza rozprawa Bartka- może być ciekawie
4) Agatka znowu będzie miała kłopoty- upatruję tu pewnej szansy, że znajdzie wsparcie w Dębskim
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 06:06   #404
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Mam nadzieję, że Dorota nie odejdzie z kancelarii. Chociaż jak teraz Bartka rola została rozbudowana, bo w końcu dostał swoją sprawę, to chyba nie starczy czasu na wszystkie wątki i sprawy Agaty, Doroty i jeszcze teraz Bartka.

Wkurzyło mnie wczoraj lokowanie produktu. Rozumiem, że jest, ale nie znoszę takich sztucznych rozmów jak wczoraj o T-mobile Poza tym Agata przecież już ma smartfona, to bezsensu te jej zachwyty na koniec.

Podobała mi się ta dziewczyna, grająca nastolatkę pozywającą ojczyma. Idealnie oddała temperament postaci

A co do Dębskiego i zdjęć, to mnie uderzyło, że oni nie mieli żadnych fotek np. z wyjazdów czy jakiegoś wypadu za miasto, tylko takie oficjalne. Maria jak zawsze w kostiumiku, Dębski w garniturze itd. Nie kupuję tej jego niby tęsknoty za Marią.

Edytowane przez Dosiak
Czas edycji: 2012-11-14 o 06:07
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 07:59   #405
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez tequila_77 Pokaż wiadomość
ła no aż się poryczałam jak zaczął wymieniać znaki szczególne, ulubione rzeczy Julii...
no gdzie to buzi buzi??
no to bylo extra, sedzina i jej ojciec biologiczny okulary zdjeli z wrazenia

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

a jak sobie oczka przymnkelam na ostatniej reklamie i mi sie kimnelo do 23

a co tam bylo w koncowce, czytam, ze Marek ogladal foty na lapku, a ta sprawa z Julia jak tam sie skonczylo dokladnie?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 08:09   #406
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
no to bylo extra, sedzina i jej ojciec biologiczny okulary zdjeli z wrazenia

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

a jak sobie oczka przymnkelam na ostatniej reklamie i mi sie kimnelo do 23

a co tam bylo w koncowce, czytam, ze Marek ogladal foty na lapku, a ta sprawa z Julia jak tam sie skonczylo dokladnie?
Ojciec kupił sobie bilet w jedną stronę (jeden), córka wyhaczyła to i się załamała. Oczywiście została z ojczymem.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 08:10   #407
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

dzieki
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:00   #408
guszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 139
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

powiedziałabym, że to najlepszy odcinek te serii (obok sprawy o narkotyki), rola Pzury świetna moim zdaniem, tylko to lokowanie produktu....LITOŚCI, dotąd wogóle tego nie było, a tu nagle jakieś sztuczne rozmówki i zachwyty
coś mi się wydaje, że Bartuś tę benzadzieją sprawę wygra i zaskoczy Dębskiego
guszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:48   #409
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez guszka Pokaż wiadomość
powiedziałabym, że to najlepszy odcinek te serii (obok sprawy o narkotyki), rola Pzury świetna moim zdaniem, tylko to lokowanie produktu....LITOŚCI, dotąd wogóle tego nie było, a tu nagle jakieś sztuczne rozmówki i zachwyty
coś mi się wydaje, że Bartuś tę benzadzieją sprawę wygra i zaskoczy Dębskiego
też troche mnie to irytowało ten zachwyt, w klanie co chwile ktoś zmienia dostawcę energii
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 17:01   #410
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Jeszcze byłą wielka torba POLO MARKET.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:15   #411
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Wkurzyło mnie wczoraj lokowanie produktu. Rozumiem, że jest, ale nie znoszę takich sztucznych rozmów jak wczoraj o T-mobile
A wiesz, że nie zwróciłam uwagi, że to jest lokowanie produktu
Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
A co do Dębskiego i zdjęć, to mnie uderzyło, że oni nie mieli żadnych fotek np. z wyjazdów czy jakiegoś wypadu za miasto, tylko takie oficjalne. Maria jak zawsze w kostiumiku, Dębski w garniturze itd. Nie kupuję tej jego niby tęsknoty za Marią.
Tak, jedno ze zdjęć było z balu prawników i pozostałe to takie oficjalne.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jeszcze byłą wielka torba POLO MARKET.
Nie widziałam
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:25   #412
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Dorota nie odejdzie z kancelarii. Chociaż jak teraz Bartka rola została rozbudowana, bo w końcu dostał swoją sprawę, to chyba nie starczy czasu na wszystkie wątki i sprawy Agaty, Doroty i jeszcze teraz Bartka.

Wkurzyło mnie wczoraj lokowanie produktu. Rozumiem, że jest, ale nie znoszę takich sztucznych rozmów jak wczoraj o T-mobile Poza tym Agata przecież już ma smartfona, to bezsensu te jej zachwyty na koniec.

Podobała mi się ta dziewczyna, grająca nastolatkę pozywającą ojczyma. Idealnie oddała temperament postaci

A co do Dębskiego i zdjęć, to mnie uderzyło, że oni nie mieli żadnych fotek np. z wyjazdów czy jakiegoś wypadu za miasto, tylko takie oficjalne. Maria jak zawsze w kostiumiku, Dębski w garniturze itd. Nie kupuję tej jego niby tęsknoty za Marią.

Ja naiwna myślałam, że wystarczy im odrobinę bardziej dyskretna reklama na początku, kiedy Dębski przyniósł katalog i Bartek go przeglądał, ale nie walnęli z grubej rury na koniec

Dorota dziś jakaś taka pańciowata była.
Tez mnie te zdjęcia Dębskiego i Okońskiej zdziwiły, ale może to dlatego, że nie mieli zbyt długiego stażu?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:44   #413
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Nie dorabiałabym ideologii do zdjęć. Według mnie ''zrobienie'' zdjęć przy okazji kręcenia scen jest szybsze, niż specjalne przebieranie, wysyłanie w plener itp.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:14   #414
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

a ja tak sobie przemyślałam ten zapowiadany i oczekiwany przez nas zwrot akcji na linii Agata-Marek i doszłam do wniosku, że w tym momencie będzie to kompletnie od czapy. o ile w poprzednim sezonie non stop między nimi iskrzyło i aż się prosiło doprowadzić to krok dalej, o tyle w tym sezonie wątek przycichł, żeby nie powiedzieć całkiem się urwał, chemii wcześniejszej brak, więc nagły przypływ uczuć będzie... zbyt nagły jak na mój gust.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:42   #415
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
A wiesz, że nie zwróciłam uwagi, że to jest lokowanie produktu
No jest niestety. Jak już napisałam, pokazanie, że bohaterowie kupują coś danej marki toleruję, ale już takie sztuczne gadki są żenujące. Dobrze to ktoś porównał, jak w klanie po prostu.


Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dorota dziś jakaś taka pańciowata była.
Tez mnie te zdjęcia Dębskiego i Okońskiej zdziwiły, ale może to dlatego, że nie mieli zbyt długiego stażu?
Może tak, ale z drugiej strony przecież ludzie nie siedzą tylko w domu i nie rozmawiają o pracy. Jakieś zdjęcia z wspólnych wypadów powinni pokazać

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Nie dorabiałabym ideologii do zdjęć. Według mnie ''zrobienie'' zdjęć przy okazji kręcenia scen jest szybsze, niż specjalne przebieranie, wysyłanie w plener itp.
Nie dorabiam ideologii. Po prostu to jest pójście na łatwiznę ze strony twórców serialu, bo jak sama zauważyłaś to jest szybsze i prostsze. Moim zdaniem mogli wysłać ich do głupiego parku chociaż.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:24   #416
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
No jest niestety. Jak już napisałam, pokazanie, że bohaterowie kupują coś danej marki toleruję, ale już takie sztuczne gadki są żenujące. Dobrze to ktoś porównał, jak w klanie po prostu.




Może tak, ale z drugiej strony przecież ludzie nie siedzą tylko w domu i nie rozmawiają o pracy. Jakieś zdjęcia z wspólnych wypadów powinni pokazać



Nie dorabiam ideologii. Po prostu to jest pójście na łatwiznę ze strony twórców serialu, bo jak sama zauważyłaś to jest szybsze i prostsze. Moim zdaniem mogli wysłać ich do głupiego parku chociaż.
Ależ oni oboje są pracoholikami Mieli jechać na wspólne wakacje, ale w końcu tylko Maria pojechała, więc albo praca albo dom
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:31   #417
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Wydaje mi się, że Dorota może odejść z kancelarii. Ja osobiście bym tego nie chciała, znając zapotrzebowanie serialowe, to musi się coś dziać. Czyli możliwe, że biorąc pod uwagę, że kancelaria cienko przędzie a Dorota jest w ciąży, odejdzie. Oczywiście potem wróci, bo nie spodobają się jej praktyki, które są w ubezpieczalni stosowane. Taki mój scenariusz.

Agata i Marek. Będę przeszczęśliwa jak się zejdą, choć to napięcie już minie... Że wiecie kiedy się pocałują i w ogóle....

A Bartek... faktycznie on ma cały czas tę samą minę ... Ale ok, postaram się go już tak nie czepiać
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 16:12   #418
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Lokowanie produktu było idiotyczne, ciągle o tym nawijali i chyba sami aktorzy wiedzieli jak to idiotycznie i sztucznie wygląda.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:54   #419
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Charlotta06 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Dorota może odejść z kancelarii.
Też mam takie przeczucie, co nie znaczy że mi się to podoba.

A pamiętacie pierwszy odcinek pierwszego sezonu? Agata była wielką panią z korporacji zajętą robieniem kariery, a Dorota całe dnie spędzała w sądzie i pomagała tym którzy tego potrzebowali. Jeśli Dorota teraz odejdzie to rolę się odwrócą. Swoją drogą żeby kancelaria miała kłopoty finansowe to nie powinni mieć klientów wcale, a oni mają jedną sprawę za drugą i pracują całymi dniami. Prawnik zawsze ma płacone za rozprawę obojętnie wygra czy przegra.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:36   #420
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Dorota jest wielką przyjaciółką dla Dębskiego i Agaty więc sądzę że nie będzie dla niej kariera najważniejsza
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-26 20:49:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.