Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 17:49   #3031
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nic z tego nie rozumiem bo pierwsze to chyba akurat te nie klasyczne, poproszę wg numeru albumu mi mówić.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:51   #3032
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O luuuuudzie 40 min się tu dobijam i dopiero się otworzyło,chyba znowu coś szwankuje.A ja tylko chciałam spytać czym różni się emolium krem od emolium barirrowego .Mam emolium krem,ale się błyszczę czy ten barierowy nie błyszczy i jeszcze coś robi?Napiszcie ,bo nie wiem czy ten komp będzie działał.

Buczuś a nie mówiłam że świetny ten YSL,kup jaśniejszy bo on świetnie nawilża i ma protektor UVA a do tego nie destabilizuje żadnego 50+.W sam raz na duże słońce i do pracy przed kompemChyba go też łyknę wezmę nr 6 bo 8 za ciemna

Masimko przypomnij mi czomu nie można się kolorowć przez 2 miecy bo zapomniałam.Korci mnie ten YSL.Teraz tak ciemno i zimno a ja taka wypłowiała ,aż się prosi trochę koloru
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:52   #3033
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Nic z tego nie rozumiem bo pierwsze to chyba akurat te nie klasyczne, poproszę wg numeru albumu mi mówić.
kurna ivus!!!! jedne sa po bokach kolorowe,nie? To mi sie te drugie podobaja
mnie sie tez wizaz pieprzy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:01   #3034
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A może żadne z tych. Może jeszcze poszukać. Nie wiem.
Mówcie mi szczerze a nie pitu pitu ładnie pięknie.
Jak ja nie umiem okularów kupować
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:04   #3035
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nie widzę was ,nic nie widzę czy to tylko u mnie tak?czy ktoś mnie widzi:mad ::mad ::mad ::mad ::mad ::mad :
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:07   #3036
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako w jednych i drugich wyglądasz super .Te czarne są rzeczywiście bardziej klasyczne a te drugie fikuśne ...To zalezy jaki masz charakter.Mnie podobają się plecione na bokach Ivonka a nie myslałaś o trochę delikatniejszej oprawce ? Takiej co nada delikatności tawarzy ???

castrol emolium barierowy jest do tłustej cery a specjalny do suchej
Nie można się malować bo można dostać przebarwień wtórnych.Ja już próbuję,ale pudry kolorowe mnie pieką na twarzy i wracam do natury
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:08   #3037
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi zwracam honora może należałoby powiedzieć nie czaję bazy czy jak to się teraz mówi.Ivuś wybieram 2
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 18:12   #3038
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

W tych z plecionką po bokach wyglądam trochę delikatniej bo sa jaśniejsze. To taka oliwkowa ciemnawa zieleń.
Megi na mnie trudno okulary znaleźć bo ja mam wąską twarz i wszystkie sa za duże i za szerokie.
Gadać mi tu czy kupowac któreś czy żadne
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:30   #3039
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
W tych z plecionką po bokach wyglądam trochę delikatniej bo sa jaśniejsze. To taka oliwkowa ciemnawa zieleń.
Megi na mnie trudno okulary znaleźć bo ja mam wąską twarz i wszystkie sa za duże i za szerokie.
Gadać mi tu czy kupowac któreś czy żadne

Ivonako szukać ,szukać .szukać Bardziej delikatnych i w jakimś lekkim kolorze.Zapewniam cię,że mnie trudnej coś dobrać .Mam za chudą gębę Ostatnie kupiłam sobie w wa-wie.Tż mi doradzał .....i teraz sam bedzie w nich chodził
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:32   #3040
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
W tych z plecionką po bokach wyglądam trochę delikatniej bo sa jaśniejsze. To taka oliwkowa ciemnawa zieleń.
Megi na mnie trudno okulary znaleźć bo ja mam wąską twarz i wszystkie sa za duże i za szerokie.
Gadać mi tu czy kupowac któreś czy żadne
szukaj innych
k.... juz 5 raz pisze i wysylam Pieprzy mi sie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:37   #3041
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No to chust, jutro je oddam i szukam innych. Koleżanka bedzie zadowolona bo chciała te czarne, to niech je bierze.
Ja to chciałam takie same szybki nawiercane, bez jakichkolwiek oprawek z dołu czy z góry. No i dobrze szukam dalej.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 18:49   #3042
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mnie też się coś chrzani kochana szukaj dalej okularków
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:00   #3043
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No to chust, jutro je oddam i szukam innych. Koleżanka bedzie zadowolona bo chciała te czarne, to niech je bierze.
Ja to chciałam takie same szybki nawiercane, bez jakichkolwiek oprawek z dołu czy z góry. No i dobrze szukam dalej.
Jeeeeeeeeeeeeeeej, jak mnie sie ten net muli dzisiaj no, wrrrrrrrrrrrrrr!!!

Ivcia, takie Brille z samą żylka (chyba masz takie na zdjęciu w sweterku) to chyba są najlepsze. I lekkie. Ja sama nosze okulary tylko do łóżka)), bo przez to że nosi się teraz wąskie szkła, to patrzenie w dól, zwłąszcza na klawiature mnie wkurza, bo mi sie punkt widzenia rozbija na dwa obrazy. Poza tym przy oprawkach np. z pełnym trójkątnym uszydłem tez trzeba sie przyzwyczaić, ze ma sie klapki na oczach i sie na boki człowiek porozglądac swobodnie nie moze - a czasem by chciał - na jakis ciekawy obiekt)))))))))
Ponadto, takie z zyłką dodają delikatności, są takie subtelne (nie wiem na ile trwałe w użytkowaniu), no i wydaje mi sie, że przy Twoim ksztalcie twarzy -najlepsze byłyby nie kanciaste prostokąty (nie takie prostą krechą narysowane), tylko najkorzystniej byłoby Ci w takich z lekko zaokrąglonymi rogami.
EEEEeeeeee, troche nabełkotałam, ale może zrozumiesz....))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:30   #3044
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

wam tez kochane sie chrzani
o domcia widze viva la vida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

NIECH ZYJE ZYCIE
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:54   #3045
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako w jednych i drugich wyglądasz super .Te czarne są rzeczywiście bardziej klasyczne a te drugie fikuśne ...To zalezy jaki masz charakter.Mnie podobają się plecione na bokach Ivonka a nie myslałaś o trochę delikatniejszej oprawce ? Takiej co nada delikatności tawarzy ???

castrol emolium barierowy jest do tłustej cery a specjalny do suchej
Nie można się malować bo można dostać przebarwień wtórnych.Ja już próbuję,ale pudry kolorowe mnie pieką na twarzy i wracam do natury
Dzięki MegiZaczekam z tym malowaniem.
Ze mną coś dziwnego ,smaryję cos (4 tydz tylko na noc) a on mnie już nie szczypie ,nie ściąga i nie łuszczyMoże on już nie działaWy też tak macie???????
Megi Ale jeśli na 50+ fluid niedestabilizujący to też wtórne przebarwienia ?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:04   #3046
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako w jednych i drugich wyglądasz super .Te czarne są rzeczywiście bardziej klasyczne a te drugie fikuśne ...To zalezy jaki masz charakter.Mnie podobają się plecione na bokach Ivonka a nie myslałaś o trochę delikatniejszej oprawce ? Takiej co nada delikatności tawarzy ???

castrol emolium barierowy jest do tłustej cery a specjalny do suchej
Nie można się malować bo można dostać przebarwień wtórnych.Ja już próbuję,ale pudry kolorowe mnie pieką na twarzy i wracam do natury
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No to chust, jutro je oddam i szukam innych. Koleżanka bedzie zadowolona bo chciała te czarne, to niech je bierze.
Ja to chciałam takie same szybki nawiercane, bez jakichkolwiek oprawek z dołu czy z góry. No i dobrze szukam dalej.

Ivanoko Też chciałam ci doradzić ,ale nijak nie idze wpisać cię do moich przyjaciół ,ciągle odrzuca może ty spróbujesz?Chyba zaraz wyrzucę tego kompa,co się tu dzieje wszystko mi miga,a ja chciałam z wami pogadać
bo coś mój cosmelan na twarzy nie działa ,albo tak ma być czy co
cosmitki czy któraś też jest w 4 tyg po masce i ma takie same objawy czy to dobrz czy żle
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:11   #3047
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dzięki MegiZaczekam z tym malowaniem.
Ze mną coś dziwnego ,smaryję cos (4 tydz tylko na noc) a on mnie już nie szczypie ,nie ściąga i nie łuszczyMoże on już nie działaWy też tak macie???????
Megi Ale jeśli na 50+ fluid niedestabilizujący to też wtórne przebarwienia ?
castrol mówią,że dopiero po 2 mieś można kolorówkę ( w tym fluidy) bezkarnie stosować Spotkałam się jednak ze sprzecznymi opiniami wiem,że niektóre dziwczyny malują się wcześniej .Ja jestem miesiąc po i choćbym chciała to nie mogę bo skóra źle to znosi Trudno jakoś przeboleję Mi cosmelan też już nie "dokucza".Po nocy czasem minimalnie się łuszczę.Po wykończeniu 1 słoiczka dalsze stosowanie cosmelanu ma za zadanie podtrzymanie efektu.

Masima jeszcze parę dni smaruję się cos2 1 dziennie na noc.Potem przechodzę na co drugi dzień.Czy te emolium wystarczy jako zamienniek cosmelanu ? Przypomnij mi czy dopiero po 2 mieś można zacząc stosować " normalne" kremy ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:58   #3048
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Szkoda, że Was nie ma ... tak potrzebuje by teraz Ktoś koło mnie był
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:35   #3049
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Szkoda, że Was nie ma ... tak potrzebuje by teraz Ktoś koło mnie był
Domuś, ja jestem, ale... chyba za późno
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 23:21   #3050
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima jeszcze parę dni smaruję się cos2 1 dziennie na noc.Potem przechodzę na co drugi dzień.Czy te emolium wystarczy jako zamienniek cosmelanu ? Przypomnij mi czy dopiero po 2 mieś można zacząc stosować " normalne" kremy ?

Ostatni post wczoraj ? co tu sie dzieje ?

Megi ja już stosuje cos2 co drugi dzień. Skora szybciutko wraca do normy. Nie piecze, nie czerwieni sie łuszczy parę godzin po zastosowaniu cos2.
Co to znaczy normalne kremy ? Najlepsze są takie apteczne, hypoalergiczne, żeby nie uczuliły bo skóa jeszcze jest nadwrażliwa. Nic perfumowanego. Lekarka mnie opieprzyła za chusteczki z lidla. Bo pachnące są tzn. czymś nasączone. Kazała sie przerzucić na płatki kosmetyczne lidlowskie, bo są delikatne. I mam 1 % roztwór kwasu bornego robionego w aptece do przemywania skóry, stosuje sie go jak tonik własnie. Ma za zadanie wyrownywać pH skóry. A na to to Auriderm ktorego nigdzie nie dostałam. Więc stosuje tymczasowo bepanthen dopoki tamtego nie dostane. Skóre bardzo natłuszczać. Wazelina itp.
W piątek idę znowu do kontroli i zobaczymy co dalej.
Buczka i Megi dzięki za puder, jeszcze nie doszedł.

Wyjeżdzam dzisiaj na trzy dni w delegacje do Kazika, i nie wiem czy będzie dostęp do neta.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 05:45   #3051
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ostatni post wczoraj ? co tu sie dzieje ?

Megi ja już stosuje cos2 co drugi dzień. Skora szybciutko wraca do normy. Nie piecze, nie czerwieni sie łuszczy parę godzin po zastosowaniu cos2.
Co to znaczy normalne kremy ? Najlepsze są takie apteczne, hypoalergiczne, żeby nie uczuliły bo skóa jeszcze jest nadwrażliwa. Nic perfumowanego. Lekarka mnie opieprzyła za chusteczki z lidla. Bo pachnące są tzn. czymś nasączone. Kazała sie przerzucić na płatki kosmetyczne lidlowskie, bo są delikatne. I mam 1 % roztwór kwasu bornego robionego w aptece do przemywania skóry, stosuje sie go jak tonik własnie. Ma za zadanie wyrownywać pH skóry. A na to to Auriderm ktorego nigdzie nie dostałam. Więc stosuje tymczasowo bepanthen dopoki tamtego nie dostane. Skóre bardzo natłuszczać. Wazelina itp.
W piątek idę znowu do kontroli i zobaczymy co dalej.
Buczka i Megi dzięki za puder, jeszcze nie doszedł.

Wyjeżdzam dzisiaj na trzy dni w delegacje do Kazika, i nie wiem czy będzie dostęp do neta.
Ja tylko na chwilkę, żeby Was ucalować już jesiennie

Masimo - Kazik jest piękny więc poza pracę odpocznij sobie , a jeżeli dotrzesz do knajpy pt U fryzjera, to nie zamawiaj dwóch dań - tam są przeogromne porcje.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 06:05   #3052
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka cmokas poranny

Wczoraj tak wizaż szalał, że nawet dziś z rana nie ma co czytać.

Masimka widze że z siostrą Kamilią macie wspólnych znajomych. Baw się dobrze.

Dome co sie wydarzyło?

Saga

Megulec smarowałam wczoraj i dzisiaj niekosmelanową gębę emolium barierowym. Faktycznie nie świeci się, tworzy jakby taką osłonkę, może dlatego barierowy. Nie gryzie itp. Nie jestem przekonana czy sam wystarczy, bo odnoszę wrażenie, że jakby mało nawilża, a ja jeszcze przed cosmelanem. Chyba trzeba coś bardziej nawilżającego pomiędzy to dorzucić. Megi a co Ty tak ostatnio w tych aptekach macasz? Opowiadaj co kupiłaś, co testowałaś.

Ane wyślij adres na PW bo taką mam nadzieję, że dziś przyjdą prochy.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-09-23 o 06:30 Powód: bo się łudzę
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 06:29   #3053
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Szkoda, że Was nie ma ... tak potrzebuje by teraz Ktoś koło mnie był
domciu kochana!!! Mialas wczoraj strapienie?.Mnie sie nic pisac nie chcialo,bo wyslac nie mozna bylo.Koszmar byl wczoraj na wizaz

ivus co do okularkow,to szukaj nowych .Przyniesiesz dzisiaj nowe?
Megi jak tam buzka pohauschkowa? Masz jakies krostki?
dziewczyny jak jest jeszcze ktos chetnny na sisley ,to prosze o adres na pw,bo bede dzisiaj wysylac
castrolku wszystko ok z Twoim cosmelanem.Gebusia sie przyzwyczaila.Jak chcesz ,zeby znowu szczypalo i skora bardziej schodzila to posmaruj grubiej.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-23 o 06:39 Powód: bo mi sie castrolek przypomnial
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 06:40   #3054
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wczoraj w sklepie z tymi okularami siedziałam 2 godziny. W końcu wzięłam te 2 pary, chyba bardziej na siłę niż z przekonania. Dziś je oddam ale już nic nowego nie przyniosę bo mi obciach. Będę szukać czegoś w tym stylu jak mam, bo w tym się lepiej czuję. Niecierpię okularów, niestety muszę... soczewek nie mogę nosić bo mam astygmatyzm i żadne się nie chcą stabilizować. 4 lata temu kupiłam soczewki za 1000zł. roczne i wywalilam do kosza. Próbowałam takie miesięczne ale te to był koszmar.

Dziewczyny dzięki wielkie, żeście mnie odwiodły od zakupu tych okularów.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 06:47   #3055
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Wczoraj w sklepie z tymi okularami siedziałam 2 godziny. W końcu wzięłam te 2 pary, chyba bardziej na siłę niż z przekonania. Dziś je oddam ale już nic nowego nie przyniosę bo mi obciach. Będę szukać czegoś w tym stylu jak mam, bo w tym się lepiej czuję. Niecierpię okularów, niestety muszę... soczewek nie mogę nosić bo mam astygmatyzm i żadne się nie chcą stabilizować. 4 lata temu kupiłam soczewki za 1000zł. roczne i wywalilam do kosza. Próbowałam takie miesięczne ale te to był koszmar.
e tam ivus ,ale do twarzy Ci w okularach.Szukaj dalej.
Zapasy juz zrobilas na nastepny tydzien? Niezbyt duzo czasu Ci zostalo!!!

A czemu Saga sie do nas nie odzywa???????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 06:51   #3056
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Normalnie nie wiem. Saga co jest?

Zapasy kosmetykowe już chyba mam. To byłoby najtrudniej od TZta wysępić. W niedzielę miałam jechać na zakupy ciuchowe i po okulary do Łodzi, alem się obraziła i nie pojechaliśmy Resztę jakoś dam radę. Mama będzie mi dziecko z przedszkola przyprowadzała, to z głodu nie pomrę.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 06:54   #3057
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Normalnie nie wiem. Saga co jest?

moze napisala cos,a my ja zignorowalysmy. Poszukam jej postow
Sagusiu my Cie kochamy

ostatni post to jak nam sliczne kozaczki pokazala
SAGA WRACAJ DO DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
dziewczyna nam sie zbuntowala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 07:01   #3058
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka jak ona te kozaczki założyła, to się okazało że siedmiomilowe są i poszła w świat. Saga zdejmuj kozaki.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 07:14   #3059
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka jak ona te kozaczki założyła, to się okazało że siedmiomilowe są i poszła w świat. Saga zdejmuj kozaki.
tez mi sie tak wydaje
Przypomnialo mi sie cos ivus!!! To jest SOS lista na cosmelanski zabieg;
-koniecznie potrzebujesz wino,albo nalewki
-Ostropest jakby watroba po winie,albo nalewce nawalala
-ksiazka jakas fajna np.ZAMEK-Kafki (dobrze na psychike dziala)
-filmy jakis bardziej ambitny np.SPICE WORLD
-wode termalna Avene w sprayu

jak to wszystko zalatwisz ,to wytrzymasz jakos te dwa tygodnie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 07:21   #3060
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka widzisz, ja to już przygotowana w tym temacie jestem. Nalewka pigwowa stoi, książka czeka, tytułu nie pamiętam, kilka filmów siostra pożyczyła. Wodę termalna mam. Wszystko chyba mam tylko co najgorsze:


Buczki nie będzie

,
,
,
Buczka opowiedz no troche co Ty w tej Afryce robiła będziesz?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.