Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 20:40   #3181
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
sral pies te posty pod postami
Dla Ciebie pisze osobno.Przyjade kochanie,kiedys:ehe m: Na 100% zwale Ci sie na chalupe
:rot fl:: rotfl:
buczantaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:
ja nie mogę tak się głośno smiać - młodzież uśpiłam ...
srał pies - cała TY !!!
Nawt chyba lepiej tak bez TŻ - bo wówczas nie trzeba z konwenansami, kulturalnie, tylko ot zwyczajnie wszak my RODZINA
Wpadasz, wrzucasz walizę do garderoby i tylko where is beer i O.K
Mamy dwa auta ( TŻ zostawia swoje bym pomieściła trzódkę, moje jest za coupe), najwyżej będziemy się wymieniać, w zależności od potrzeb Ale będziemy razem ... u mnie od rana do nocy jest ( jak to przyjaciel TŻ -ta mówi ) CIĄGŁA "AKCJA", czasem trudno przez telefon pogaworzyć
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:41   #3182
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

contax-nie miałam wcale a teraz mam kilka a najwięcej na skrzydełkach nosa
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:41   #3183
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
W stolicy nie ale w instytucie Dr.Eris .Pewnie w stolicy też jest.Jak chcesz zaoszczędzić to wykup tylko konsultacje,żeby pod lampą cię zbadały,a maskę zrób sama wg.ich zaleceń
No poszperaj w tych brązerach noCzy Avon kulki brązujące mają to coś czego my nie lubimy?(taki mam w chacie)
W stolicy nie ,ale w instytucie DR.Eris.Pewnie w stolicy też jest

sprawdzalam ceny u Erisowej i liczy sobie za cosmelan jak za zboze wybieram sie do Novadermu

Sama sobie nic nie zrobie, bo sie boje Zreszta chlop mnie z domu wywali jak zaczne eksperymentowac na zywym organizmie

W miare bezpieczne sa kuleczki brazujace NU SKIN


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Ty to heca nazywasz,jeju.Poczekaj Ty, az zaczniesz sie cosmelanic.Nie, tak teraz powaznie.Bardzo powaznie.Pytaj lelarza tylko o cosmelan2.Juz pisalam o babach,ktore osobiscie znam.I one tylko cosmelan2 stosuja.SPEKTAKULAR NE efekty widzialam na gebach

Zapisze sie do dermatologa i zobacze co mi powie zdam oczywisice relacje tutaj


Ane zmartwilas mnie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:42   #3184
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Niunia - to Ty masz na nosie skrzydełka , cholera ale numer
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:43   #3185
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Cześć cosmelańskie dziewczyny Dawno sie nie odzywałam chociaż przyznam się że podczytuję Was prawie codziennie Cały czas znajduje jakieś rewelacje. Chciałam zrobić sobie apasik filtrów na zimę a tu czytam że Avenka nie chroni tak dobrze jak myślałyśmy i co teraz Myślałam że bede mogla na nią podkładzik klasc a tu kiszka.. Lubię filtry LRP ale co z ich destabilizacją przez polożenie kolorówki?? Już całkiem zgłupiałam
Alessja ,kolorówkę możesz na każdy 50+ ale tylko tą kolorówkę z listy,żadnej innej.A jak chcesz inną to tylko na AVENE.Ale okazuje się że ona do niczego
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:51   #3186
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
:rot fl:: rotfl:
buczantaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:
ja nie mogę tak się głośno smiać - młodzież uśpiłam ...
srał pies - cała TY !!!
Nawt chyba lepiej tak bez TŻ - bo wówczas nie trzeba z konwenansami, kulturalnie, tylko ot zwyczajnie wszak my RODZINA
Wpadasz, wrzucasz walizę do garderoby i tylko where is beer i O.K
Mamy dwa auta ( TŻ zostawia swoje bym pomieściła trzódkę, moje jest za coupe), najwyżej będziemy się wymieniać, w zależności od potrzeb Ale będziemy razem ... u mnie od rana do nocy jest ( jak to przyjaciel TŻ -ta mówi ) CIĄGŁA "AKCJA", czasem trudno przez telefon pogaworzyć
ach domciu,nawet nie masz pojecia jak ja szurnieta.Molly miala w zwyczaju pisac,ze ma siano w glowie.To ja mam slome,wiesz!!!!!!Ty sie jeszcze zastanow kogo Ty zapraszasz.
p.s. tez mam samochod,z reszta najpiekniejszy na swiecie.


contax ,mam nadzieje,ze napiszesz sprawozdanie z wizyty u lekarza
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:51   #3187
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Po cosmelani mi wyrosły
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 20:52   #3188
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Cześć cosmelańskie dziewczyny Dawno sie nie odzywałam chociaż przyznam się że podczytuję Was prawie codziennie Cały czas znajduje jakieś rewelacje. Chciałam zrobić sobie apasik filtrów na zimę a tu czytam że Avenka nie chroni tak dobrze jak myślałyśmy i co teraz Myślałam że bede mogla na nią podkładzik klasc a tu kiszka.. Lubię filtry LRP ale co z ich destabilizacją przez polożenie kolorówki?? Już całkiem zgłupiałam
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
sprawdzalam ceny u Erisowej i liczy sobie za cosmelan jak za zboze wybieram sie do Novadermu

Sama sobie nic nie zrobie, bo sie boje Zreszta chlop mnie z domu wywali jak zaczne eksperymentowac na zywym organizmie

W miare bezpieczne sa kuleczki brazujace NU SKIN





Zapisze sie do dermatologa i zobacze co mi powie zdam oczywisice relacje tutaj


Ane zmartwilas mnie



Nu skin ? czy nie mająmiki ,talku,tlenków żel.itd? iI gdzie go ujżeć można.Używałaś go.Opowiadaj,zresztą po cos też będziesz szukać
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:55   #3189
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrolku pisalas tu o podkladzie YSL, że nie destabilizuje filtrów tak?? Jake jest jego cena i ciekawe jak zachowuje sie na 50+ bo juz wiele podkłądów przetestowałam i wiekszosc z nich szybciutko splywal albo sie wazyl
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 20:59   #3190
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ach domciu,nawet nie masz pojecia jak ja szurnieta.Molly miala w zwyczaju pisac,ze ma siano w glowie.To ja mam slome,wiesz!!!!!!Ty sie jeszcze zastanow kogo Ty zapraszasz.
p.s. tez mam samochod,z reszta najpiekniejszy na swiecie
Misiek , ja przecież wiem, ze masz auto Tylko, ponieważ pamiętam oczywiście o tym, że do Kaczolandu tylko LATASZ ... bo Ci AUDICZKĘ zajumali ... więc od razu deklaruję Twoją mobilność u mnie, jak będziesz miała mnie dość i sobie pojechać gdzieś będziesz chciała
... poza tym jak tak blisko jesteśmy z Twoim przyjazdem ... to ja muszę się przyznać, że obok słomy ... to ja GÓRALSKĄ MUZYKĘ KOCHAM ... i mam łzy w oczach gdy ich słucham i nawet mam płyt kilka ku rozpaczy mojego TŻ i sobie razem z nimi GŁOSNO ... śpiewam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:02   #3191
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

nie mam kaszaków tylko grudki (jakby pory zapchane i nie mogły się oczyścić, ale to nie są kaszaki) i nie wiem czy ten COsmelan pomoże na taki problem. i czy któraś z was miała robiony Cosmelan Active? plisss pomóżcie. nie wiem co mam robić na te swoje problemy. stosuje Cosmelan2 od miesiąca. skóra raz się mocniej raz słabiej łuszczy. do roboty muszę chodzić i mi się dziwnie przyglądają ludzie, bo makijaż muszę mieć a wiecie przy Cosmo jak się wygląda z make-upem. łykam Biocell i TOpialyse i pije len mielony i już mi się ulewa od tego wszystkiego. Miałąm lasery IPL i mikro dermabrazje wiele razy i Yellow peel i Easy Peel i migdałowy i glicolowy i płynem yessnera i kurcze kasy wydałam już tyle, że wolę nie liczyć. napiszcie, czy któaś z was miała cosmelan przepisanyna ten sam problem co ja?

zapomniałam dodać, że moja lekarka to mi kazała iść do psychiatry i skasowała 200 zł. normalnie mnie zatkało......
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 21:18   #3192
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

domciu to ja przylece do Ciebie ,tez kocham goralska muzyke.BARDZO
Wroce ja Ci do Hal,do Szczecina i okolic.Chcesz takiego oszoloma w domu.Zastanow sie jeszcze.No pomysl ,ktos dzwoni do drzwi,otwierasz ,a tu;to ja buczus!!!! No co???? Nie zaprosisz do srodka???? Przemysl to kochanie


Lucy ja Ci powiesc napisalam,tylko ten wizaz cos nie dziala
Wiem kochana na co Ty cierpisz.Slyszalam tez o cosmelanie activ duzo dobrych rzeczy.Ale Ty kochana nie masz typowego tradzika.Ty masz cos podobnego do wagrow(zaskornikow).Wycis kasz,a nic nie wychodzi,prawde pisze?Albo musisz sie nameczyc ,zeby wyszlo!.Musisz bardzo duzo wody z vit.C pic(3 litry) I rob smialo cosmelan activ.Inne peelingi Ci nie pomoga,kwasy tez.
Mam nadzieje,ze teraz wysle ten post
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:31   #3193
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domciu to ja przylece do Ciebie ,tez kocham goralska muzyke.BARDZO
Wroce ja Ci do Hal,do Szczecina i okolic.Chcesz takiego oszoloma w domu.Zastanow sie jeszcze.No pomysl ,ktos dzwoni do drzwi,otwierasz ,a tu;to ja buczus!!!! No co???? Nie zaprosisz do srodka???? Przemysl to kochanie
Mam na to sposób
Najpierw wyślę Ci w kopercie klucze od domu - więc wejdziesz jak do siebie
i powiesz...
siema zgrajo -buczanta zawitała, ja będę wczesniej już czuła, że przylecisz, więc na progu chleb i sól ( bo we Wrocławiu zapomnieli ) z głosników : Kaj mój Janicek umileny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A w lodówie molto cervesa
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:33   #3194
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
nie mam kaszaków tylko grudki (jakby pory zapchane i nie mogły się oczyścić, ale to nie są kaszaki) i nie wiem czy ten COsmelan pomoże na taki problem. i czy któraś z was miała robiony Cosmelan Active? plisss pomóżcie. nie wiem co mam robić na te swoje problemy. stosuje Cosmelan2 od miesiąca. skóra raz się mocniej raz słabiej łuszczy. do roboty muszę chodzić i mi się dziwnie przyglądają ludzie, bo makijaż muszę mieć a wiecie przy Cosmo jak się wygląda z make-upem. łykam Biocell i TOpialyse i pije len mielony i już mi się ulewa od tego wszystkiego. Miałąm lasery IPL i mikro dermabrazje wiele razy i Yellow peel i Easy Peel i migdałowy i glicolowy i płynem yessnera i kurcze kasy wydałam już tyle, że wolę nie liczyć. napiszcie, czy któaś z was miała cosmelan przepisanyna ten sam problem co ja?

zapomniałam dodać, że moja lekarka to mi kazała iść do psychiatry i skasowała 200 zł. normalnie mnie zatkało......
Bo Ty może jesteś pięknościowa ... tylko sobie te grudy wydumałaś Kochana
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:34   #3195
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

jejku bardzo ci dziękuję Buczacza, czekałam na jakąś odpowiedź i myślałam ,że nie piszecie, bo na mój przypadek beznadziejny to nic się nie da powiedzieć i poradzić. jest tak jak piszesz. nie mam typowego trądzika tylko taką nierówną skórę jakby pory nie nadążały wydalić sebum ,które się produkuje. a jak mam jużjakąś kroste to jej wycisnąć nie mogę albo biały makaron wychodzi albo się czop robi. a gdzie mogę poczytać i pogadać z osobami, które robiły Cosmelan Activ? daj mi proszę jakiś namiar. chętnie się zdecyduję na ten zabieg bo mam doła i lekarze mnie lekceważą, że niby z takim problemem żebym się wypchała.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:40   #3196
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

taaaa piękność to żadna ze mnie, ale mnie moje problemy męczą bardzo. próbuję jakoś doprowadzić gębę do normalności. a właśnie ktoś tu z wrocławia jest, to dobrze, bo ja tam paru nibynajlepszych i najdroższych dermatologów odwiedziłam i tylko tyle, że Cosmelan przepisali. Acha i z ta wodą to serio? aż 3 litry mam pić? jejku nie lubie dużo pić i to mi pomoże choć trochę? a co mam w tej wodzie rozpuścić vit C?

ehhh ide spać, bo jutro do pracy muszę wstać a mój myśli,że z kimś na necie romansuję
do jutra i jesteście moją ostatnią deską ratunku
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 21:57   #3197
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Mam na to sposób
Najpierw wyślę Ci w kopercie klucze od domu - więc wejdziesz jak do siebie
i powiesz...
siema zgrajo -buczanta zawitała, ja będę wczesniej już czuła, że przylecisz, więc na progu chleb i sól ( bo we Wrocławiu zapomnieli ) z głosników : Kaj mój Janicek umileny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
A w lodówie molto cervesa
Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
taaaa piękność to żadna ze mnie, ale mnie moje problemy męczą bardzo. próbuję jakoś doprowadzić gębę do normalności. a właśnie ktoś tu z wrocławia jest, to dobrze, bo ja tam paru nibynajlepszych i najdroższych dermatologów odwiedziłam i tylko tyle, że Cosmelan przepisali. Acha i z ta wodą to serio? aż 3 litry mam pić? jejku nie lubie dużo pić i to mi pomoże choć trochę? a co mam w tej wodzie rozpuścić vit C?

ehhh ide spać, bo jutro do pracy muszę wstać a mój myśli,że z kimś na necie romansuję
do jutra i jesteście moją ostatnią deską ratunku
jeju ,palce mnie bola od wysylania postow w KOSMOS
Jutro rano do Was napisze#
Uwaga ,wysylam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 06:27   #3198
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

wczoraj usilowalam kilkakrotnie wyslac posta i nic

domciu,zwale Ci sie na chalupe,chociaz tylko po to ,zeby ten chleb i sol zobaczyc.Co mi go w Wroclawiu brakowalo

Lucy a nie powiedzial Ci lekarz diagnozy? Np. acne comedonica?
Bo z opisu na to wyglada.
Lece kochane do pracy,ciezki dzien mnie czeka!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 07:16   #3199
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Poranne buziaki laseczki


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaa to ja juz wiem dlaczego mi ta plama na czole wrocila
AVENKA cholerna

ivus u mnie leje
Buczka a może Ty w tym Polandzie się mało avenkowałaś co
Nie mówcie, że avenka jest be
U mnie też leje

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Chyba wiadro na łeb sobię nałożę,tylko do kowala pójdę żeby na oczy wyciął dziury.
Castrolku a może po taki kapelusz to lepiej do modystki iść. Może choć jakiś alegancki profil by temu nadała

Lucy w naszym domku chyba nikt cosmelana active nie używał. Wszystkie tutaj chyba bardziej o plamy, przebarwienia walczymy. Nie chcę, żebyś pomyślała Skarbie, że my olewaczki jakieś jesteśmy Może jeszcze ktoś się z takim problemem ujawni.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 07:28   #3200
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry
Siedze dzisiaj w domu z goraczkachorobsko mnie dopadlo
Czy ktos wymysli dla nas filtr idealnyZylysmy w blogiej niewiedzy,ze tak dobrze sie chronimy,a tu klops.Dobrze,ze jest juz chociaz po lecie
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 07:40   #3201
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

to jeszcze raz ja Popatrze pozniej po aptekach po LRP,moze znajde .A teraz zwracam sie do moich papierkow.Odezwe sie wieczorem,pa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:13   #3202
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

U mnie też leje Dziewczynki nie wiecie na której stronie była lista masimki z podkładami i pudrami?Niech szlag tę avenkę trzeba zaczerpnąć z innej beki.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:19   #3203
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
witam wszystkich. próbuję poczytać ten wątek , ale tego jest tak dużo, że nie nadążam. zaczęłam od części I , ale postanowiałm w międzyczasie przyłączyć się do rozmowy o Cosmelanie. JA w sumie plam nie mam, ale robią mi się przebarwienia od wyciskania. a do tego mam cere z taką kaszką tzn grudkami podskórnymi. lekarka zaleciła mi smarować samym kremem Cosmelan 2. Strasznie sie łuszczyłam przez pierwszy tydzień, nie moglam nigdzie wyjść i musiałam wziąć zwolnienie z pracy. teraz smaruję już ponad miesiąc, ale tak z przerwami jak kazała dermatolog. jak jestem jak indianin to mam trochę przerywać i potem dalej smarować. mi zależy w sumie najbardziej na usunięciu tych cholernych grudek pod skórą. one wyłażą jak się złuszcza skóra. Ale jest też taki zabieg Cosmelan Active i jestem ciekawa czy słyszałyście o tym? to ma być też na pryszcze dobry, ale nic nie wiem o nim. no i myślę o zrobieniu maski Cosmelan 1 , ale nie wiem czy z moim problemem będzie ona pomocna. Czy któraś z was robiłą sobie Cosmelan na problemy z grudkami podskórnymi i świeceniem cery? one mi tak raz się wyłuszczają mocno, a potem jakby wracają. to tak jak wasze plamy. ale te grudki są myślę gorsze, bo wtedy struktura twarzy jest niejednolita i to wygląda ogólnie okropnie. plamki można chociaż zatuszować.
Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
nie mam kaszaków tylko grudki (jakby pory zapchane i nie mogły się oczyścić, ale to nie są kaszaki) i nie wiem czy ten COsmelan pomoże na taki problem. i czy któraś z was miała robiony Cosmelan Active? plisss pomóżcie. nie wiem co mam robić na te swoje problemy. stosuje Cosmelan2 od miesiąca. skóra raz się mocniej raz słabiej łuszczy. do roboty muszę chodzić i mi się dziwnie przyglądają ludzie, bo makijaż muszę mieć a wiecie przy Cosmo jak się wygląda z make-upem. łykam Biocell i TOpialyse i pije len mielony i już mi się ulewa od tego wszystkiego. Miałąm lasery IPL i mikro dermabrazje wiele razy i Yellow peel i Easy Peel i migdałowy i glicolowy i płynem yessnera i kurcze kasy wydałam już tyle, że wolę nie liczyć. napiszcie, czy któaś z was miała cosmelan przepisanyna ten sam problem co ja?

zapomniałam dodać, że moja lekarka to mi kazała iść do psychiatry i skasowała 200 zł. normalnie mnie zatkało......
Witaj lucy77 w cosmelanowym świecie- ja cie pociesze bo twoje problemy są mi znane. Też miałam całą cere zapchaną, pory zatkane, rozszerzone, grudki, pryszcze, świecąca geba niczym psie jaja, dotego przebarwienia od opalania i wyciskania. Czyli cały skompletowamny horror na twarzy- jak sobie przypomne to plłakac mi sie chce że przez to przechodziłam. No ale do rzeczy: Rób cosmelan dokładnie maske1 , bo sam cos2 nie da Ci takich efektów. Jestem zachwycona, maske robiłam dwa razy - przez niewiedze, ale efekty uważam że mam podwójne- cera bliska ideału- żadnego świecenia(no troche strefa T, ale nie wpoorównaniu z tym co było), żadnych pryszczy, porów, grudek, plam i zmarszczek. Nawet blizny po wiciskaniu też sie spłyciły. Także polecam Ci cosmelan z całego serca.
Chce wysłać zdjęcia, żebyście na ocvzy zobaczyły cere beż grama pudru, ale te wysyłanie to droga przez mękę. Ale wkońcui je wyśle to sama ocenisz
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:29   #3204
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
U mnie też leje Dziewczynki nie wiecie na której stronie była lista masimki z podkładami i pudrami?Niech szlag tę avenkę trzeba zaczerpnąć z innej beki.

Ane tu jest lista http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134

Cytat:
Podkłady i pudry "niegryzące" się z Parsolem

PODKŁADY

- City Matt i Nature Matte Eris
- DMM Maybelline
- Pierre Rene, Skin Balance (podkład kryjący)
- podkład bez talku, ale z miką: rozświetlający Bielendy.
- L'oreal True Match
- IsaDora Lift & Cover ("may contain": mica, titanium dioxide i iron dioxides)
- Kolastyna - Satin Make-up
- LRP : Unifiance Touche Pro, Toleriane
- Avene fluid Couvrance, o korektorze brak danych
- podkład (nazywa się: "makeup foundation") H&M
- podkład wygładzający Yves Rocher, Couleurs Nature
- rozświetlająco-antystresowy oraz Perfect Wear Avon
- podkład Hauschka, Translucent Make-up Intrada (ma tlenki zelaza)
- Dermablend Vichy
- YSL Perfect Touch - najlepiej w wersji bez pędzla
- Lancome Magi Matte
- Sante Kremowy podkład (titanium dioxide i iron oxides na końcu składu)
- Lavera Make-up Fluid Naturel ("may contain" titanium dioxide i iron oxides)
- Oriflame, Visions, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż


PUDRY

- puder sypki L'oreala Translucide
- jedwabny Hauschki
- rozświetlajacy (ale ma mikkę) Hauschki
- sypki Nu Skin
- sypki Lucidity EL

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Chce wysłać zdjęcia, żebyście na ocvzy zobaczyły cere beż grama pudru, ale te wysyłanie to droga przez mękę. Ale wkońcui je wyśle to sama ocenisz

Madziu, a ja mogę prosić o foty
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:51   #3205
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochane cosmitki moje!!! Wczoraj też nie mogłam załadować tych zdjęć!!! W pasku narzedzi nie mam takiego czegoś jak zmniejszyć rozmiar czy cokolwiek w tym stylu. Chyba musze najpierw ściągnąć program żeby móc pomniejszać zdjęcia. TZ obiecał mi że to zrobi. Bo sama już ręce załamuje, ciamajda ze mie jak nie wiem co. Ale znalazłam Kompresje- to oczym Lidia wspominała- ale kompresja nie zmiejsza zdjęć. Chciałam wysłać na hama, że może akurat by załadowało i wielka LIPA bo potym zwariował internet i nawet nic nie mogłam do Was napisać.
Wstyt mi i wogole to nie wiem co już sobie o mnie myślicie. Aż sie boje że mnie wykreślicie z cosmelanowego życia.
Droga przez mękę ładowanie tych zdjęć. Cierpliwości mi brak- wam pewnie też na czekanie na zdjęcia.
Contax- Błagam o cierpliwość, kiedy wkońcu bez problemu wyśle swoje fotki. Też polecam Ci cosmelan- Ja już dwa latka jak wyglądam jak człowiek z normalną cerą. Cosmelan to cudo na wszelkie zło.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:52   #3206
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzieki contax -nic nie mogłam napisać nie wiem co się działo.A ta lista to nie masimki tylko ivci
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:57   #3207
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Na portalu zmieniają serwery dlatego tak muli pewnie potrwa to jeszcze trochę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 10:58   #3208
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kochane cosmitki moje!!! Wczoraj też nie mogłam załadować tych zdjęć!!! W pasku narzedzi nie mam takiego czegoś jak zmniejszyć rozmiar czy cokolwiek w tym stylu. Chyba musze najpierw ściągnąć program żeby móc pomniejszać zdjęcia. TZ obiecał mi że to zrobi. Bo sama już ręce załamuje, ciamajda ze mie jak nie wiem co. Ale znalazłam Kompresje- to oczym Lidia wspominała- ale kompresja nie zmiejsza zdjęć. Chciałam wysłać na hama, że może akurat by załadowało i wielka LIPA bo potym zwariował internet i nawet nic nie mogłam do Was napisać.
Wstyt mi i wogole to nie wiem co już sobie o mnie myślicie. Aż sie boje że mnie wykreślicie z cosmelanowego życia.
Droga przez mękę ładowanie tych zdjęć. Cierpliwości mi brak- wam pewnie też na czekanie na zdjęcia.
Contax- Błagam o cierpliwość, kiedy wkońcu bez problemu wyśle swoje fotki. Też polecam Ci cosmelan- Ja już dwa latka jak wyglądam jak człowiek z normalną cerą. Cosmelan to cudo na wszelkie zło.
Madziusia tez czekam na fotki z niecierpliwoscia.Wklej prosze takie przed cosmelanem i po Robilas cos 1 i 2?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 11:00   #3209
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madzik-bez obaw na pewno się uda mnie takie trudne operacje robi synuś
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 11:03   #3210
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No to Contax nieźle nam namieszała Na razie w okresie jesienno-zimowym można stosować nadal Avenkę, na wiosnę się zacznie. Dzięki Contax za cenne wiadomości, widzę że Ty tutaj stary bywalec od lat, to i wiedza nieporównywalna.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.