Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 11:04   #2071
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ehh jeden z najsmutniejszych dni w moim piłkarskim światku miał wczoraj miejsce

Wczoraj na San Siro odbył się ostatni mecz Paolo Maldiniego przed własną publicznością, pożegnalny i niestety przegrany choć końcówka była emocjonująca..Chyba nie tak sobie ten dzień wymarzył bo na dodatek nie którzy kibice się nie godnie zachwali żegnając Il Capitano.. no cóż są ludzie i parapety
Za tydzień ostatni mecz w karierze i byle był tylko remis żeby bezpiecznie wejście do LM

Ale na tym nie koniec bo po 16 lata gry w Premiership Newcastle został zdegradowany do 1 ligi.. aż trudno uwierzyć.. wszyscy w ostatniej kolejce grali pod nich a oni dosłownie sami sobie wbili gwóżdż do trumny.. smutno było ogladać Owen i Shearera ze spuszczonymi głowami.. Mike mimo problemów z pachwina zagrał ale to nic nie dało.. przyjdzie szukac nowego klubu..

No to tak zasmeciła i wrzuce dla kolorytu fotki z wczoraj.. Owen z tym lekkim zarostem cud miód malinka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01747_villa2_122_193lo.jpg (64,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01749_villa3_122_560lo.jpg (37,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03036_villa11_122_906lo.jpg (31,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03043_villa13_122_794lo.jpg (46,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87954509.jpg (34,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87952033.jpg (42,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87948665.jpg (54,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87948240.jpg (42,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mv.jpg (25,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fsa.jpg (20,7 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-05-25 o 11:07
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 17:50   #2072
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
ehh jeden z najsmutniejszych dni w moim piłkarskim światku miał wczoraj miejsce

Wczoraj na San Siro odbył się ostatni mecz Paolo Maldiniego przed własną publicznością, pożegnalny i niestety przegrany choć końcówka była emocjonująca..Chyba nie tak sobie ten dzień wymarzył bo na dodatek nie którzy kibice się nie godnie zachwali żegnając Il Capitano.. no cóż są ludzie i parapety
Za tydzień ostatni mecz w karierze i byle był tylko remis żeby bezpiecznie wejście do LM

Ale na tym nie koniec bo po 16 lata gry w Premiership Newcastle został zdegradowany do 1 ligi.. aż trudno uwierzyć.. wszyscy w ostatniej kolejce grali pod nich a oni dosłownie sami sobie wbili gwóżdż do trumny.. smutno było ogladać Owen i Shearera ze spuszczonymi głowami.. Mike mimo problemów z pachwina zagrał ale to nic nie dało.. przyjdzie szukac nowego klubu..

No to tak zasmeciła i wrzuce dla kolorytu fotki z wczoraj.. Owen z tym lekkim zarostem cud miód malinka
mnie osobiscie bez brodki lepiej sie widzi ale co ja moge

to neiciekawie mieliscie. my tez niewesoło. tylko wicemistrzostwo nie mamy szczescia jak widac ostatnio. i cóż wiecej pisac, jak nic wiecej nie mozna juz chyba powiedziec

prywatnie to sesja sie zaczyna i juz mam jej dosc xd
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:22   #2073
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

oj dziś się działo

Dzień wielkich odejść, powrotów..
Najważniejszym to oczywiście Maldini odwiesił buty na kołek.. i chłopaki się postarali bo wygrali na wyjeździe i pięknie jak i kibice Violi pożegnali Paolo.. ehh dziwnie jakoś będzie wyglądał Milan bez Il Capitano 25 lat dumy, pasji i prestiżu ale cóż taka kolej rzeczy..
Kolejnym odchodzącym jest trener Carlo, prawda że już to dość długo wisiało w powietrzu ale jest jakos trudno to ogarnąć, po 8 latach odchodzi, kończy się jakaś epoka teraz to już bedzie inny Milan mam nadzieje ze równie dobry jak teraz..
A co do powrotów no to wrzeszvie nasi rekonwalescencji wrócili Nesta i Gatusso

W ogole to strasznie dużo ostatnio ikon piłkarski poszło na zasłużona emeryture.. dziś jeszcze nedved, figo(ale jego to mi nie jest szkoda), no i w zeszłym tyg. z Liverpoolu jeden z ostatnich ze starej gwardii przeszedł do innego kluby czyli Hyypia

No to chłopaki powoli zaczynają wakacje i plaża bedzie

A u mnie powoli obrona się zbliża oj oj.. a ja z dziewczynami jedziemy we wtorek sie odstresować na długo oczekiwany wspólny wyjazd
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-05-31 o 20:24
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:44   #2074
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
oj dziś się działo

Dzień wielkich odejść, powrotów..
Najważniejszym to oczywiście Maldini odwiesił buty na kołek.. i chłopaki się postarali bo wygrali na wyjeździe i pięknie jak i kibice Violi pożegnali Paolo.. ehh dziwnie jakoś będzie wyglądał Milan bez Il Capitano 25 lat dumy, pasji i prestiżu ale cóż taka kolej rzeczy..
Kolejnym odchodzącym jest trener Carlo, prawda że już to dość długo wisiało w powietrzu ale jest jakos trudno to ogarnąć, po 8 latach odchodzi, kończy się jakaś epoka teraz to już bedzie inny Milan mam nadzieje ze równie dobry jak teraz..
A co do powrotów no to wrzeszvie nasi rekonwalescencji wrócili Nesta i Gatusso

W ogole to strasznie dużo ostatnio ikon piłkarski poszło na zasłużona emeryture.. dziś jeszcze nedved, figo(ale jego to mi nie jest szkoda), no i w zeszłym tyg. z Liverpoolu jeden z ostatnich ze starej gwardii przeszedł do innego kluby czyli Hyypia

No to chłopaki powoli zaczynają wakacje i plaża bedzie

A u mnie powoli obrona się zbliża oj oj.. a ja z dziewczynami jedziemy we wtorek sie odstresować na długo oczekiwany wspólny wyjazd
ehhh, wiem jak to jest.pamietam jakby to bylo wczoraj pozegnanie Olliego, a juz tyle czasu minelo. rense mial byc godnym nastepca...tymczasem zapewne dlugo u nas nie zagosci xd (wychowanek ehh) i nie zapowiada sie, zeby cos na tej pozycji sie polepszyło.

dzis sobie w ramach odpoczynku od maszynoznawstwa uporzadkowalam troche folderki w kompie i trafilam na fotke poldiego z louiskiem :P i tak sie zaczelam zastanawiac, ciekawe jak maly juz wyglada pewnie nie ma zadnych fotek w necie...ale nie zaszkodzi poweszyc a kto jak kto, ale jesli w necie to jest, to wlasnie ja to znajde

przez szkole mi sie granica czasowa zacieraja chyba xd nie mam czasu na przyjemnosci, na pasje, na nic dlaczego nie wybralam sobie jakiegos kierunku, na ktorym sie bimba? ;d masa ludzi, ktorych znam NIC nie robi i jeszcze 5 za to dostaje, a kolokwia to dwa razy na semestr,zeby sie nie przemeczyc. a my wypruwamy sie, zeby z wielkiej łaski w ogole cos zaliczyc tydzien w tydzien xd
to tak mi sie prywata wplotła w piłe ;P
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:02   #2075
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Po udanych przyspieszonych wakacjach z dziewczynami należy wrócić do rzeczywistości

Piłkarsko to cisza, Owen szuka klubu a Fifi się już wczasuje ze swoją narzeczoną.. A więc są fotki.. natknęłam się na jakąś plażową ale nie wiem na ile aktualna ale niech to będzie taki mały przedsmak

To chyba na tyle


Edit: jednak nie na tyle.. szkoda pisać nowego posta.. Ci ludzie powariowali, jak można sprzedać Kake i to do Realu , ja rozumiem kryzys finansowy i te sprawy no ale bez przesady.. jakaś paranoja.. jak tak dalej pójdzie to jeszcze Krystyny mi kupią.. to mnie coś trafi. Ale mam nadzieje ze jak sprzedali Kakę to nie będę takiej samej kwoty dawać na kogoś innego bo to by było nienormalne.. Trochę te tłumaczenia ze nie odszedł dla pieniędzy trochę tu 'śmierdzą' ale nie wiem nie wnikam ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000002wa.jpg (27,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000003wa.jpg (27,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000004wa.jpg (26,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000006wa.jpg (25,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000008wa.jpg (29,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1244035325.jpg (24,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1244282062.jpg (13,8 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-06-09 o 13:04
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 20:01   #2076
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Po udanych przyspieszonych wakacjach z dziewczynami należy wrócić do rzeczywistości

Piłkarsko to cisza, Owen szuka klubu a Fifi się już wczasuje ze swoją narzeczoną.. A więc są fotki.. natknęłam się na jakąś plażową ale nie wiem na ile aktualna ale niech to będzie taki mały przedsmak

To chyba na tyle


Edit: jednak nie na tyle.. szkoda pisać nowego posta.. Ci ludzie powariowali, jak można sprzedać Kake i to do Realu , ja rozumiem kryzys finansowy i te sprawy no ale bez przesady.. jakaś paranoja.. jak tak dalej pójdzie to jeszcze Krystyny mi kupią.. to mnie coś trafi. Ale mam nadzieje ze jak sprzedali Kakę to nie będę takiej samej kwoty dawać na kogoś innego bo to by było nienormalne.. Trochę te tłumaczenia ze nie odszedł dla pieniędzy trochę tu 'śmierdzą' ale nie wiem nie wnikam ;/
szczerze nie interesowalam sie tym, ale jakis czas temu widzialam w tv jak kaka wlasnie wspominal cos o 'kryzysie' i trzeba go oddalić xd
o co cho? ;d przybliż mi sytuacje :P


jako, że dziś rozpoczely sie dla mnie wakacje, trzeba to godnie uczcić
FOOOOOOTY!

podrasowali bastiemu buźke...zero skazy...gładko xd ale i tak mmmmmm :P

jak dziwnie jest miec czas na ogladanie zdjec caly rok nie bylo mi to dane ... caly rok nie widzialam na oczy szopka xd ani jednego avka na koncie... o mamusiu.
nawet zdjec nie bylo kiedy dodawac (i nie bylo czego dodawac, bo nie bylo czasu nic poszukac ). to sie wlasnie dzis dowiedzialam, ze jakis duży limit na ładowanie zdjec mi sie pojawil ;D wiecej niz 6 xd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ba.jpg (32,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bibi.jpg (27,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bastis.jpg (37,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbb.jpg (32,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg basssso.jpg (25,9 KB, 3 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2009-06-15 o 20:03
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:28   #2077
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
szczerze nie interesowalam sie tym, ale jakis czas temu widzialam w tv jak kaka wlasnie wspominal cos o 'kryzysie' i trzeba go oddalić xd
o co cho? ;d przybliż mi sytuacje :P


jako, że dziś rozpoczely sie dla mnie wakacje, trzeba to godnie uczcić
FOOOOOOTY!

podrasowali bastiemu buźke...zero skazy...gładko xd ale i tak mmmmmm :P

jak dziwnie jest miec czas na ogladanie zdjec caly rok nie bylo mi to dane ... caly rok nie widzialam na oczy szopka xd ani jednego avka na koncie... o mamusiu.
nawet zdjec nie bylo kiedy dodawac (i nie bylo czego dodawac, bo nie bylo czasu nic poszukac ). to sie wlasnie dzis dowiedzialam, ze jakis duży limit na ładowanie zdjec mi sie pojawil ;D wiecej niz 6 xd
Kaka został sprzedany bo Milan ma poważny kryzys finansowy a taka kasa jak za niego piechota nie chodzi, wiec po spłacali długi i maja pieniądze na transfery.. No i takim sposobem Kaka został wielkim wybawca Milanu hoc dla mnie trochę bardzo naciąganym i żeby się nie przeliczył bo Real to nie zawsze jest miejsce na wzlot kariery potrafi niszczyć piłkarzy

Takiej to dobrze wakacje już ma a ja jutro mam OBRONĘ Więc proszę porządnie trzymać kciuki..

O jak mi brakowało twoich fotek

ja też coś mam plaza na razie tylko z gazety i Owen randkuje z zona po klubach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1244638363.jpg (44,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1244642290.jpg (106,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a3175668cb81.jpg (140,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nobu3.jpg (16,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nobu6.jpg (19,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owens.jpg (41,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owens2.jpg (30,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owens3.jpg (38,1 KB, 2 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 17:10   #2078
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Kaka został sprzedany bo Milan ma poważny kryzys finansowy a taka kasa jak za niego piechota nie chodzi, wiec po spłacali długi i maja pieniądze na transfery.. No i takim sposobem Kaka został wielkim wybawca Milanu hoc dla mnie trochę bardzo naciąganym i żeby się nie przeliczył bo Real to nie zawsze jest miejsce na wzlot kariery potrafi niszczyć piłkarzy

Takiej to dobrze wakacje już ma a ja jutro mam OBRONĘ Więc proszę porządnie trzymać kciuki..

O jak mi brakowało twoich fotek

ja też coś mam plaza na razie tylko z gazety i Owen randkuje z zona po klubach
o to oczywiscie trzymamy JA TRZYMAM Olka pewnie też by trzymała, gdyby wiedziała...ale nie wie, bo jest całe wakacje w Walii i nie ma nawet neta :p

aaaaach, jakie body ma ta laska fifka mmmm... haha
a misiek to widac duzo wolnego czasu ma, ze po klubach chadza ;p a myslalam, ze po dzieciach juz nie ma czasu na takie rzeczy ;D pewnie nie ma...ale co innego piłkarz

kciukasy taaaaak mocno
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:48   #2079
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
o to oczywiscie trzymamy JA TRZYMAM Olka pewnie też by trzymała, gdyby wiedziała...ale nie wie, bo jest całe wakacje w Walii i nie ma nawet neta :p

aaaaach, jakie body ma ta laska fifka mmmm... haha
a misiek to widac duzo wolnego czasu ma, ze po klubach chadza ;p a myslalam, ze po dzieciach juz nie ma czasu na takie rzeczy ;D pewnie nie ma...ale co innego piłkarz

kciukasy taaaaak mocno
Dziękuje bardzo przydały się bo Obroniłam się

Ola się po Walli szlaja takiej to dobrze

Mike to ma czasu chyba aż nad to na razie nikt go kupić nie chce;(.. a dzieci jak Louise powiedziała w najnowszym wywiadzie dla OK! to jak go widzą to jest pełnia radości, więć widocznie potrzebują wspólnego oddechu

Jakie to miłe uczcie wreszcie nie martwić się o uciekający czas
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-06-19 o 21:50
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:05   #2080
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo przydały się bo Obroniłam się

Ola się po Walli szlaja takiej to dobrze

Mike to ma czasu chyba aż nad to na razie nikt go kupić nie chce;(.. a dzieci jak Louise powiedziała w najnowszym wywiadzie dla OK! to jak go widzą to jest pełnia radości, więć widocznie potrzebują wspólnego oddechu

Jakie to miłe uczcie wreszcie nie martwić się o uciekający czas
no to gratki
to teraz jak mamy na ciebie wołać? ;D

nie szlaja się, tylko cieżko pracuje ;P

ja mam prawie od tygodnia wakacje i cóż...nudzi mi sie własnie skonczylam pakowanie i jutro wracam do domu.tam to sie dopiero bede nudzic chyba bede stałym gosciem na watku i kompie narazie hahaa ;D o maaaaj.

pozdrowionka
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:44   #2081
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
no to gratki
to teraz jak mamy na ciebie wołać? ;D

nie szlaja się, tylko cieżko pracuje ;P

ja mam prawie od tygodnia wakacje i cóż...nudzi mi sie własnie skonczylam pakowanie i jutro wracam do domu.tam to sie dopiero bede nudzic chyba bede stałym gosciem na watku i kompie narazie hahaa ;D o maaaaj.

pozdrowionka
Wiesz jak wołać nie mam pojęcia choć zważywszy na moje wyższe wykształcenie jakieś tam jak by nie było to trzeba się zwracać do mnie per Pani

Ale praca szlajania nie musi wykluczać

I tak mam być że będziesz stałym gościem, ja się też postaram

tak na zachętę fotki Mikego z Royal Ascot znowu w śmietance towarzyskiej z Louise
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ascot.jpg (29,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ascot5.jpg (43,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ascot13.jpg (44,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ascot20.jpg (26,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ascot24.jpg (20,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ascot27.jpg (26,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ascot37.jpg (38,8 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 18:12   #2082
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

puk puk jest tu ktoś

przychodzę ze skromną plaża a nóż przyciągnie

Sportowy skrót Fifi jak na załączonym obrazku wypoczywa. Owen klubu szuka jak na razie nic pewno nie ma. A Roquś jak wiadomo przeszedł do Manchesteru City

To by było na tyle żeby długo nie gadać do siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4a48ebe41b659.jpg (28,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a48ebe411a1f.jpg (24,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a48ebe4079ea.jpg (20,0 KB, 2 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:12   #2083
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

heloł

jestem jestem pierwszy tydzień wakacji miałam gości z gdanska, drugi spedzilam w olsztynie ze znajomymi ;P wiec neta brak, kompa brak...i nie narzekam
dzis wrócilam wiec oczywiscie wpadlam jakzebym mogla nie
a jutro jade do gda

plaza przyciaga jak magnez Iza tylko pomarzyc o takiej opaleniznie :P moje blade lico nigdy chyba nie dozna takiego zaszczytu xd

z info pilkarskimi jestem total na bakier.brak telewizora i neta robi swoje heh.

a jak wrocilam do domu to sie dowiedzialam, ze zalało miasto ;D oczywiscie jak wrocilam, to juz odpompowali wodę z ulic na tyle, ze nie specjalnie mozna to zauwazyc.omijają mnie jedyne ciekawe rzeczy w city haha

pozdrowionka. milych wakacji i do zobaczenia wkrotce moze w koncu i ja poszukam jakichs fotek wartych uwagi.

z innej, nie pilkarskiej beczki, to jak 2 tyg temu wrocilam do domu dowiedzialam sie, ze boris becker ma nową żonę i bynajmniej nie jest to laleczka, ktorą jeszcze ostatnio widzialam u jego boku i o ktorej trąbily niemieckie media (zareczoną z nim zreszta) xD o to sie zdziwilam ciekawe jak wyglada
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:16   #2084
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wydarzenia dzisiejszego popołudnia spowodowały że przyszłam się pochwalić

Owen znalazł klub i jest nim Manchester United przeszedł dziś badania medyczne i został oficjalnie czerwonym diabłem, podpisał kontrakt na 2 lata i oby mu się dobrze wiodło i odzyskał dobra formę i będę go oglądać w pucharach jak mi tego brakowało

A po za tym Fifi dalej wakacjuje i są fotki nadal nie kompletan plaża ale przyciąga
No i oczywiście Mike w koszulce Manchesteru swoja droga okropnej no ale o gustach się nie rozmawia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pippo&Alessia1.jpg (72,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pippo&Alessia2.jpg (64,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pippo&Alessia3.jpg (123,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pippo&Alessia4.jpg (78,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pippo&Alessia5.jpg (76,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46924_ID8273984_LAN2_GA8_9_122_470lo.jpg (23,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47790_88812463_122_470lo.jpg (48,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47781_88812437_122_809lo.jpg (41,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47505_88812420_122_406lo.jpg (45,6 KB, 0 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:18   #2085
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Przyszłam się podzielić fotkami no bo nie wypada długo samej ich tylko oglądać a kto wie może przyciągną kogoś

Milan rozpoczął treningi wiec to ostatnia plaża.. Mike na pierwszym, treningu i takie tam inne z konnych wyścigów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13797580_6335557.jpg (27,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13797581_6335557.jpg (42,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13797582_6335557.jpg (34,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090703_5327_inzaghi.jpg (20,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61826314.jpg (21,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p&a 2.jpg (30,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26236_88962560_122_1128lo.jpg (31,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26224_88962547_122_380lo.jpg (33,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mike.jpg (94,1 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 11:14   #2086
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

postanowiłam się udzielić fotkowo by watek gdzieś nie zginał na x stronie zanim ktoś prócz mnie tu zawita

Fifi choc trenuje to i tak plaza jest no i Mike na turze w Azji a i strzelił już 2 bramki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg U3120P6T12D4492255F44DT200907211124.jpg (44,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg U3120P6T12D4492257F44DT200907211126.jpg (49,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VPippo4.jpg (40,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VPippo3.jpg (36,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VPippo1.jpg (32,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VPippo.jpg (48,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a69aa89f3bab.jpg (98,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a684d559e0e3.jpg (25,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minimike5.jpg (20,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minimike7.jpg (17,3 KB, 0 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 19:12   #2087
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

siemandero ;D
wróciłam!!! to, co napisalam przed wakacjami (bądź na samym ich początku) nie sprawdzilo sie, bo myslalam, ze bede spedzac na kompie caly czas i tu regularnie pisac
jednak jest zupelnie odwrotnie. na komputer nie mam czasu wcale.
byłam w gdańsku.ten tydzień spedziłam w domu, ale mój brat jest po operacji i nie moze wychodzic z chaty, wiec okupuje mojego kompa i nawet gdybym chciala, to nie wbiję się na dłużej niż 5 minut tak wiec szybko pisze hehe.a jutro znowu jade do gdanska, wiec bede poza zasiegiem po raz kolejny
ale u mnie wszystko gra.pogoda ładna, wiec troszke sie opaliłam odpoczywam i ogolnie jest sympatycznie.


a teraz pilkarsko
wczoraj kiedy wrocilam do domu trafilam (niestety tylko na drugą polowe) na mecz Bayern - Milan w Audi cup jejej.piekny prezent wakacyjny daaaaawno nie widzialam moich chlopakow w akcji a tu taka niespodzianka w postaci gola Bastka hehe no i ogolnego wyniku, czyli 4:1 i takim oto sposobem gramy w dzisiejszym finale z Manu, na co oczywiście właśnie czekam lukając trochę z nudów na Boca - Milan, maly final :P Milan narazie wygrywa 1:0, ale 80 minuta, wiec jeszcze wszystko sie moze zdarzyc.
aaa i zdziwilam sie widzac wczoraj w moich szeregach pilkarza, ktorym kiedyś zafascynowana byla luna haha. nie pamietam niestety jak sie nazywa i zupelnie nie zauwazylam, kiedy go przygarnelismy w kazdym razie taki charakterystycznej urody dlugowlosy blondyn

pewnie nie napisze tu szybko, bo nie bede miala dostepu do komputera, po meczu tez pewnie nie.ale licze na duze emocje i koniecznie pozytywne, bo wiadomo kto wygra :p

pozdrowionka
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:33   #2088
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

tak dla odkurzenia

w oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000002wn.jpg (20,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000004wn.jpg (27,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000010wn.jpg (23,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000012wn.jpg (24,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000013wn.jpg (23,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg val51.jpg (28,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg val53.jpg (22,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg val54.jpg (28,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hq2.jpg (153,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2305fdfaf91075f7b48f311a.jpg (47,9 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:27   #2089
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

dopiero oblukalam fotki z twoich poprzednich postów ;P ehhh.nie mialam czasu wczesniej nawet na to lol xd

ja już w domku i pewnie w sierpniu juz nigdzie nie wyrusze...ale kto wie, moze we wrześniu po raz 5ty w te wakacje wyrusze do gda xd bo co innego moge robic nikt mnie nie zaprasza w dalekie rejony świata...ani nawet Polski

wakacje ostatnio troche nudnawo przebiegają, ale odpoczywam, ciągle czytam, do komputera jakoś mnie nie ciągnie, ale raz w tygodniu kuszę się na wybadanie njusów
chociaż piłkarsko ostatnio nudno wcale nie było, bo ogladalam mecz Dojczów ;D Basti mnie uradował strzelając gola wynik tym bardziej (2:0) ;P a że z Azerbejdzanem? hehe
Polska też wygrała z tego co widziałam w tv informacyjnej, bo nie miałam tvp i nie moglam sobie popatrzec...tak wiec

za to po Dojczach leciał w niemieckiej tv jeszcze mecz Anglii z Holandią zdaje sie. nie oglądałam, bo leciało Miami Ink, które ostatnimi czasy polukuję jak mam czas wieczorami , ale potem rzuciłam na końcówkę i widziałam, że Anglicy przegrywają 2:0. zapewne Iza jest obeznana w wyniku końcowym

no i co.fotek nie mam, bo mój komputer przezywa problemy zdrowotne i nie zapycham go nie potrzebnie, bo zapewne bedzie musial przejsc operacje odnowienia systemu czy cos xd

swoja droga, to i tak nikt oprocz nas tu nie wchodzi xd watek niby nie umarl calkowicie, ale bez calej ferajny, to zadna uciecha chyba 2006 był jedynie takim zrywem w naszym życiu. ale przynajmniej wiem jedno - te, z którymi nadal mam kontakt o piłce nie zapomniały i nadal mam nadzieje, ze kiedys sie z wami spotkam na meczu ;D

btw, to ostatnio w gda przejezdzalam obok miejsca gdzie ma być stadion :p troche zadupie, ale generalnie pewnie jeszcze sie troche tam rozbuduje z racji takiej budowli w tamtym miejscu.no i licze na najlepsze mecze wlasnie tam w jedynym miejscu, gdzie moge sie swobodnie zaczepić

si ja :d
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 12:37   #2090
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

nie wątpliwie tylko my ciągniemy ten wątek.. choć mam nadzieje ze w końcu ktoś choć tylko okazyjnie ale do nas dołączy

Sezon się rozpoczął Owen wczoraj pierwszą bramkę strzelił dla czerwonych diabłów w meczu ligowym ale miał radochę
Milan tez wygrał ale Fifi nie grał. Roquś kontuzjowany wiec na razie trzeba poczekać na jego bramki

Niedawno natknęłam się na fotki wakacyjnego Poldiego i nawet maluch się znalazł tak special for Magda (choć domyślam sie że je już widziałaś )

no i resztki zwakacjowanego Fifka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4a85a3f7c99a1.jpg (143,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a85a44c1a643.jpg (125,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arm-12870079-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg (25,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boot-12870080-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg (28,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3256449750_3a5bbd34cd.jpg (44,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2560903709_small_1.jpg (39,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg louisanddaddy_286723.jpg (33,8 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:03   #2091
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

cóż muszę przyznać, że sama nie mam czasu na komputer w wakacje (a myślałam, że będzie odwrotnie ;P). raz w tygodniu jednak jak mam siłę to przerzucam wszystkie njusy, także tu (aczkolwiek nie pojawily mi sie zadne nowe subskrybcje a napisalas posta i nie wiem o co cho )
inni zapewne tez wyciskają z lata jak najwięcej, więc nie zdziwilabym sie gdyby rowniez nie odwiedzaly komputera.a nie śledze ich poczynań na wizazu.jesli nie chcą wpadac...nie mój interes.
to już nie te czasy, kiedy wszystkie byłyśmy młode (tjaaaa, dawne czasy przed 20stką haha ;P teraz już z górki xd), i przesiadujące do nocy na necie rozmawiające o tyłkach piłkarskich haha. szkoda, milo wrocic wspomnieniami, ale chyba już nie te lata ;P

osobiście nie mam już czas na poszukiwania po wszelkich portalach fotek mężów ;D jednak mam swoje źródła, gdzie inni robią to za mnie tak więc w wolnych chwilach gromadzę moze nie tak liczne jak kiedys (zdecydowanie nie tak liczne ;D) zapasy fotek, ale nie mam nawet czasu ich pokazac
kilka jednak dziś pokaze, skoro juz tu sie przyczlapalam

twoja plaza oczywiscie zachwyca piekna opalenizna poludniowcow mnie zachwyca chociaz Poldi po wakacjach też ślicznie opalony.zazdroszcze, bo takiej nie wypracuje sobie w Polsce.takiej naprawde brązowej a nie pomarańczowej xd
fotek Louiego tez mam troszke w zbiorach, w kazdym razie te widzialam, ale dzieki chłopaczysko rosnie

odnosnie juz samej pilki, to wygralismy mecz z wolfsburgiem, ale generalnie poczatek sezonu niezbyt ciekawy. miejsce w tabeli bodajze 5 mam nadzieje, ze w koncu nabierzemy rozpedu.

fotki:
jak widać na zdjęciach życie uczuciowe i towarzyskie się kręci kobiety te same, wyczucie stylu nadal na poziomie (chociaż te Bastkowe adidasy do świetnego garnituru...pozostawie bez komentarza ;P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2cpokmb.jpg (24,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2qb6c0n.jpg (54,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2uttbmf.jpg (24,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0210.jpg (33,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 576x.jpg (27,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2962la8.jpg (28,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4255341_36c582.jpg (46,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88983365.jpg (50,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88983406.jpg (46,7 KB, 3 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:08   #2092
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

kilka fotek z Polski i nie tylko.

wiecej nie mam sily... idę spać starość nie radość. zapewne szkolniaki teraz szaleją, bo w końcu ostatniego weekendu wakacji na spanie zmarnować nie można ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 88983389.jpg (49,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88983413.jpg (42,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5765910946.jpg (40,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5603274216.jpg (29,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5765910947.jpg (32,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5765910948.jpg (23,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5765910949.jpg (38,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5765911003.jpg (42,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6025110738.jpg (26,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9000262542.jpg (35,0 KB, 5 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2009-08-29 o 22:12
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:37   #2093
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

To prawda padło jakoś te wariactwo na temat piłki i piłkarzy w szczególności.. Tylko pozostały wspomnienia po tych czasach.

Wreszcie można pooglądać fotki nie tylko moich mężczyzn
No maluch rośnie jak na drożdżach a co do zestawu Bastiego garniaku i adidasów uczcijmy to minuta ciszy

Jeśli chodzi o piłkę to u moich w kartkę Owen raz gra raz nie do reprezentacji ten palant nadal go nie powołuje

A Milan ostatni mecz na trzeźwo nie ma co opowiadać kto widział niusy na portalach to wie jak to wyglądało. A o dziwo Berlusconi pogadał chyba inny mecz bo stwierdził ze nie ma się czym martwic ale zwiewał ze stadionu już w połowie 2 części gry chyba żeby go publicznie nie spalili na stosie. Okienko transferowe się skończyła i Milan nadal jest w czarnej dupie..

Dziś bez fotek bo mnie głowa boli i od paru dni nie w humorze
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-09-01 o 18:39
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:51   #2094
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

odkurzam..

Rozpoczęła się wreszcie liga mistrzów powrócił Milan i to zwycięsko a kto przyłozył noga i to dwa razy do tego sukcesu.. Fifi fenomenalny jest bez dwóch zdań.

Owen też zaliczył swój pierwszy występ od niepamiętnych czasów w LM był chwalony więc oby tak dalej i by częściej grał

Tak skromnie bo padam dorzucę parę fotek tak dla ożywienia
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:07   #2095
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
odkurzam..

Rozpoczęła się wreszcie liga mistrzów powrócił Milan i to zwycięsko a kto przyłozył noga i to dwa razy do tego sukcesu.. Fifi fenomenalny jest bez dwóch zdań.

Owen też zaliczył swój pierwszy występ od niepamiętnych czasów w LM był chwalony więc oby tak dalej i by częściej grał

Tak skromnie bo padam dorzucę parę fotek tak dla ożywienia
wystarczylo, ze Iza troche pokrzyczala w poprzednim poscie i chlopaki sie wzieli do roboty ;D gratki

maly rosnie, racja ;P a fotek tak czesto uswiadczyc nie mozna, ze mi sie wydaje straaaaasznie duzy juz niewiadomo kiedy tak urósl

u moich ... ligowo nie ma co mówić...ja nie wiem.gdzie te czasy 1. miejsca xd
ale przynajmniej w CL sobie radzimy jakoś ;P 3.0 wygrana Buyti i Tomi Muller

ja dzis fotek nie mam ;P wpadlam wystawic cos na all i uciekam od tego komputera, bo pogoda ładna trzeba psa na spacer wyciagnac ;P (chociaz raczej to on mnie wyciaga ;D)

pozdrowiasy ;d
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:17   #2096
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
wystarczylo, ze Iza troche pokrzyczala w poprzednim poscie i chlopaki sie wzieli do roboty ;D gratki

maly rosnie, racja ;P a fotek tak czesto uswiadczyc nie mozna, ze mi sie wydaje straaaaasznie duzy juz niewiadomo kiedy tak urósl

u moich ... ligowo nie ma co mówić...ja nie wiem.gdzie te czasy 1. miejsca xd
ale przynajmniej w CL sobie radzimy jakoś ;P 3.0 wygrana Buyti i Tomi Muller

ja dzis fotek nie mam ;P wpadlam wystawic cos na all i uciekam od tego komputera, bo pogoda ładna trzeba psa na spacer wyciagnac ;P (chociaz raczej to on mnie wyciaga ;D)

pozdrowiasy ;d

Ktoś tę piłkę w ryzach musi trzymać wytarga człowiek za uszy i potem są efekty

Widziałam ze Bayern się z meczu na mecz rozkręca brawo

Milan się postarał wymęczył ale wygrał ostatni mecz w lidze ale ta niedziele obfitowała w emocje i to bardzo pozytywne.. były derby Manchesteru jak wiadomo United wygrał po genialnym meczu trzymającym w napięciu ale co najważniejsze zwycięskiego gola zdobył Owen w ostatniej minucie.. A jego radość po tej bramce bezcenna.. wraca dobry stary Mike

Wiec i będą fotki
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-09-21 o 21:18
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:45   #2097
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

tak dawno żadnej żywej duszy

Ja od powrotu do Opola jestem odcięta od normalnego net i korzystam z pseudo ale postanowiłam się odezwać bo zdarza mu się mieć lesze chwile

Więc nabazgram coś z wieści piłkarskich i uciekam..
Może zacznę od nieprzyjemniejszej wiadomości bo im dalej to już jest coraz gorzej

Owen zostanie po raz 4 ojcem.. ale Louise nie chce mu na razie zdradzić czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka chce mu zrobić niespodziankę.. ale według kolejności to teraz powinien być chłopiec.. I się z biednego Owena śmieją że jakby przeniósł swoją skuteczność z łóżka na boisko to by był pierwszym do samolotu na MŚ w RPA

To tyle dobrych mniej przyjemna jest że w ostatnim meczu doznał kontuzji pachwiny na szczęście jak się okazało nie jest taka groźna i w następnym tyg. powinien wrócić.

I na koniec najgorsza Milan sięgnął dna jeszcze słabe wynik w lidze można było jakoś przełknąć ale przegrać w LM z Zurychem to już jest katastrofa i to u siebie ( oj przyda mi się ta emotka jak nic)
I chyba szybko nie zapowiada się ze coś się zmieni a Ronaldinho- ze swymi suszonymi zębami nic sobie nie robi tylko dalej baluje po klubach ja bym go wywaliła na zbity pysk może mu się choć szczeka wtedy wypości.

I tym miłym aktem kończę swój wywód, licząc ze choć Magda tu zwita żeby nie prowadziła za długo swego monologu
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 16:52   #2098
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

haha witam witam ;D
odkopałam, nie powiem, że z łatwością nasz wątek kurczę.tyyyle lat nie wiem kiedy to minęło podrosło mi się trochę...ba nawet podstarzało bym powiedziała xd ale w sferze piłki nic się nie zmieniło.te same sympatie.tak więc na WM 2010 standardowo Dojczki górą! <winko>
wiadomo.inne priorytety, nie siedzę tyle na kompie, nie kolekcjonuję każdego zdjęcia z mężami xd nawet mnie to teraz śmieszy ale Szwajnsztajga-Podolska pozostanę i miło wspomnę za każdym razem ciekawe kto po nas przejmie pałeczkę haha.chociaż pewnie nasi są już mniej atrakcyjni z racji posiadanego potomstwa, żon...sporo się zmieniło w tej materii przecież ;D aż łezka się kręci na wspomnienie 2006.
a najlepsze jest to, że nasza Olka skończyła w tym roku 18 lat !!!!! ahaha

życzę wam pieknych emocji na WM, mimo, że 'nasi' nie grają 'moi' na szczęście tak :P
aż sobie zmieniłam avatara, chociaż na wizaż też od dawna nie mam czasu wpadać zbyt często
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 22:50   #2099
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witaj magda_aparatka
Widzę że wątek umarł śmiercią naturalną Ale mam taką nadzieje iż rozpoczął się MUNDIAL to zacznie tu bywc więcej wizażanek i wątek odżyje. Sama jestem wiernym kibicem piłki (nawet mojego TŻ zaraziłam)
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:22   #2100
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Witaj magda_aparatka
Widzę że wątek umarł śmiercią naturalną Ale mam taką nadzieje iż rozpoczął się MUNDIAL to zacznie tu bywc więcej wizażanek i wątek odżyje. Sama jestem wiernym kibicem piłki (nawet mojego TŻ zaraziłam)
umarł dość dawno ;p na EM mieliśmy oddzielny wątek. całkiem nieźle się trzymał, ale nie wspominam go tak dobrze, jak tego wiele znajomości zachowanych po dziś dzień
a mój telefon komórkowy cały czas, kiedy grają moi Dojcze daje znać, że dziewczyny nadal oglądają i śledzą mecze

u mnie w rodzinie faceci nie interesują się piłką kobiety tym bardziej. jestem alienem xd fajnie, że twój TŻ dał się wciągnąć :P nie wiedział wcześniej jakie emocje traci

osobiście mam sesję i nie mogę wszystkiego oglądać, czytam jedynie relacje w necie w nielicznych wolnych chwilach, ale oczywiście moich chłopaków nie mogłam ominąć i początek bardzo dobry chociaż brak mi kilku twarzy w kadrze (bynajmniej nie Balli ;p)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.