Moje pierwsze prace - andzia8001 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 12:45   #1
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57

Moje pierwsze prace - andzia8001


Witam. Trochę nieśmiało, ale też chcę się pochwalic. To moje pierwsze prace. W dorobku mam jeszcze etażerkę sporych rozmiarów, ale nie mam jak zrobic zdjęcia w tej chwili. Pierwsza była butelka w róże. Proszę o szczerą krytykę
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 17:16   #2
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj Andziu, jak na pierwsze prace to ładnie dobierasz tło do motywów, szkatyłka według mnie potrzebuje lakieru czy wszystkie prace wykonujesz z jednoskładnikowcem? Spróbuj niektóre prace robić bez spękań nie wszędzie one pasują choć na twoich pracach są fajne takie delikatne. Wielkie za początki i czekamy na jeszcze
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:14   #3
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj Andziu.Fajne poczatkiBardzo podobaja mi sie Twoje cieniowania.Najbardziej podoba mi sie butelka z winogronamiSwietna: ehem:
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:38   #4
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

dziękuje. wiecie na czym polega problem z zdjeciami i pracami? Nigdy nie odzwierciedlą autentycznego wyglądu Używam tylko jednoskładnikowego. Crakluje wszystko co robię (choc tego niewiele - teraz dam czadu, bo mam ogromne mieszkanie, w które trzeba "uduchowic" Wcześniej nie miałam po prostu gdzie tego stawiac). Jeśli chodzi o lakier - są tylko 3-4 warstwy - czasu brak, no i dziecko w domu, wiec smrodek nie wskazany.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:46   #5
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

co do lakieru i smrodku to ja używam lakieru wodnego obecenie flugera i aquagelu to-do. mam dwojkę małych dzieciaczków więc nie mogłabym w domu używaż lakieru poli bo bym musiała chyba ewakuować całą rodzinę czekamy na twoje następne cuda
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:50   #6
anuleczka2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 746
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj ,bardzo ładne prace .Smrodku nie ma ,gdy lakierujesz lakierem akrylowym ,chyba że używasz lakier poliuretanowy .
anuleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:09   #7
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj.
Podobają mi się Twoje prace, ale najbardziej butelka winogronowa, fajnie pomalowana złotą farbką. Jednoskładnikowiec też Ci ładnie wychodzi, ale spróbuj na niektóre prace, np. na szkło, położyć kraka dwuskładnikowego, a efekt na pewno Ci się spodoba. Czekam na wspomnianą etażerkę i resztę.
Marta
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 10:34   #8
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Moje odczucia są podobne do rosier Bardzo ładna butelka, a ja kocham od zawsze butelki Co do jednoskładnikowca to ładnie Ci wychodzi, nie jest go tak dużo, ale jak i Marta poleciłabym Ci również kraka dwuskładnikowego, prace z nim mają fajny charakter
I serdecznie witaj wśród pozytywnie zarażonych
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 10:44   #9
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj!Jak to początki to co będzie dalej?!I cieniujesz i krak jest pięknie w sam raz użyty..Wszystkie prace bez wyjątku bardzo ładne.Widać,że to czujesz.Ładnie dobierasz kolory,motywy.Tylko przy różanej butli przy listkach powinno być zielone cieniowanko nie różowe ale na następnych pracach jest już tak jak ma być.No i ciut więcej lakieru,zwłaszcza na szkatułce.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 11:56   #10
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

dziękuje za pozytywne komentarze Jeśli chodzi o lakier - stosuje Domalux (akrylowy). Na poczatku nie wiedziałam, że trzeba lakierowac Zaczęłam to robic gdy byłam w ciązy a wtedy to wszystko śmierdziało. Myślałam, że mi przejdzie, ale w dalszym ciągu wyczuwam zapach bezzapachowego lakieru i mam wrażenie, iż dziecko tez będzie czuło. Jeśli chodzi o crakl dwuskładnikowy - przybieram się do niego - widziałam prace innych - boskie - szczególnie te ze złotymi spękaniami Podobaja się Wam spękania? Ja daje podkład z akrylu, potem crakl Pelikana i na to kładę Plakę (z Pelikana) - trochę drogo wychodzi, ale moje pracę są raczej małych formatów, więc jakoś finansowo wyrabiam Butelce w róże brakuje cieniowań - wiem wiem... nie wiedziałam, że je się robi Ona była pierwsza. Teraz to moja ulubiona częśc pracy. Nie wiem jak Wy, ale ja używam medium opóźniającego do akrylu z Renesansu i farb Van Gogha i z Renesansu (do cieniowan). Mam mało prac na koncie, bo decoupage to tylko jedno z wielu moich "twórczych" hobby A czasu przy dziecku mało... oj mało... Teraz "zasadzam" sie na meble do korytarza. Aż mnie dreszcze przechodzą na samą myśl... Oczywiście pozytywne Pozdrawiam serdecznie.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:37   #11
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Piękne jest to co robisz Jestem zachwycona
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 13:54   #12
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Wiesz Andziu...Meble to bardzo pociągająca sprawa. Ja na decoupage trafiłam szukając w necie jak przerobić stare meble. Ale patrząc z perspektywy czasu żałuję, że się tak szybko za nie zabrałam nie mając większego doświadczenia w tej dziedzinie. Teraz wiele cennych przedmiotów zrobiłabym inaczej. Np. na moje szafce nocnej widzę kiepskie cieniowania, ale nie chce mi się tego poprawiać. Może kiedyś... A zmierzam do tego, że najlepiej decou uczyć się i eksperymentować na małych przedmiotach, a później zabierać się za cenniejsze i większe gabaryty. Piszę to z czystej życzliwości, więc nie miej mi za złe tę epistołę.
Marta
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:43   #13
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Domalux smierdzi jak stara sciera...i jest zadki.Przerzuc si\e na zelowe lakiery.A ja zaczynalam od mebli i dzieki marzeniom o zielonej sypialni w morelowe roze zaczelam przygode z decou.Dzis dalej ja uwielbiam i nic bym w niej nie zmienila.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 07:29   #14
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
Witam. Trochę nieśmiało, ale też chcę się pochwalic. To moje pierwsze prace. W dorobku mam jeszcze etażerkę sporych rozmiarów, ale nie mam jak zrobic zdjęcia w tej chwili. Pierwsza była butelka w róże. Proszę o szczerą krytykę
Prace baaaardzo piekne!Od jakiegoś czasu planuje tez spróbowac swych możliwości w tej dziedzinie.
Pozdrawiam.
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:02   #15
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Naprawdę fajne prace Widzę, że lubujesz się w złocie ? Ładnie postarzona kasetka. Urzekło mnie pudełko z ptaszkiem - jest przepiękne.
Bardzo ciekawa jest równiez buteleczka winogronowa - jak na początki - fantastyczna
Czekam na więcej
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:39   #16
malwa333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Podziwiam i pozdrawiam.
malwa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:06   #17
Hania739
Zakorzenienie
 
Avatar Hania739
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 640
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj - prace Twoje są śliczne już teraz, a jak piszesz to dopiero początki, ale fajnie, bo będzie co podziwiać.
__________________
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do siebie

moje papierki: TUTAJ
moje papierki cz. II: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=484123
różności TUTAJ
mój blog: http://hania739.blogspot.com/
Hania739 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:40   #18
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

dziękuje za wszystkie miłe słowa - mobilizują do jeszcze lepszej pracy Wcześniej zakładałam temat o meblach decu, ale stwierdziłam, że powinnam rozwijac ten wątek na powyższym Próbowałam farby z budowlanego (pytałam czy popęka na craklu) - nie popękała Próbowałam Nobilesem akrylowym do drewna. W dalszym ciągu szykuję się do malowania szafy + szafka na buty + lustro Oby mi wyszło, bo chyba się zapłacze.... oczywiście nie z powodu straconych mebli, ale czasu, jakie na nie poświęce.
Któras z Was zauważyła, że lubie złoto - a jakoś tak wyszło Złote wykończenia wyglądają bardzo zdobnie
Pozdrawiam serdecznie.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:12   #19
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Nie wiem dlaczego Ci nie spękało...musiałas zrobić jakiś błąd.Opisz wszystko.
A gdzie ta Twoje żabka się tak spieszy?
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 14:25   #20
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego Ci nie spękało...musiałas zrobić jakiś błąd.Opisz wszystko.
A gdzie ta Twoje żabka się tak spieszy?
raczej błędu nie popełniłam. Z tymi crakami nigdy nie miałam problemów - Renesans i Pelikan. Pomalowałam farbą podkładową - wyschła - naniosłam crakl - naniosłam farbę z budowlańca (akrylowa do drewna i metalu z Nobiles).
A gdzie żabka się spieszy? Ciągle się spieszy Doba powinna trwac 48 godzin
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:59   #21
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

To żabka myśli i ma tak jak ja...
Ja używam tylko duluźa jako bazowe farby i pięknie pęka...Może cos w powietrzu?Mnie Sottil ostatnio nie pękł.Czekam juz tydzień i nic...
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:37   #22
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

a tego duluxa kupujesz już w konkretnym kolorze czy barwisz pigmentem? Wydaje mi się, że mozna by było dodac akrylu z plastyka (ja potrzebuje delikatnej szarości złamanej beżem )
Mam jeszcze pytanka Primera raczej nie chciałabym uzywac (za duże powierzchnie)- wystarczy przetrzec delikatnie papierem ściernym? Czym malowac? Wałkiem, prawda? Rozkręcacie meble na czynniki pierwsze? Czytałam trochę o lakierowaniu, i trochę mnie zdziwiło, że lakierujecie raz przed cieniowaniem. Farba się trzyma?
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:54   #23
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
a tego duluxa kupujesz już w konkretnym kolorze czy barwisz pigmentem? Wydaje mi się, że mozna by było dodac akrylu z plastyka (ja potrzebuje delikatnej szarości złamanej beżem )
Mam jeszcze pytanka Primera raczej nie chciałabym uzywac (za duże powierzchnie)- wystarczy przetrzec delikatnie papierem ściernym? Czym malowac? Wałkiem, prawda? Rozkręcacie meble na czynniki pierwsze? Czytałam trochę o lakierowaniu, i trochę mnie zdziwiło, że lakierujecie raz przed cieniowaniem. Farba się trzyma?
farby duluxa mają szeroką paletę barw więc może coś dobierzesz dla siebie. Co do prieru i papieru ściernego to zależy z czego są meble. Jeśli z drzewa to papier ścierny jeśli z mdfu to podejrzewam (a mam takie w kuchni z płyty mdf do zrobienia) że po zastosowaniu papieru ściernego zedrzesz powłokę taką folijkę którą są one pokryte i wydaje mi się że mogą się wypaczać po zastosowaniu farb. Ja swoje meble najpierw porządnie wymyje z tłuszczu a potem jak wyschną pomaluje primerem-gruntem do drewna, na to dopiero dulux i inne cuda. Malować będę wałkiem żeby było równo co do rozkręcania to zależy jakie masz meble napewno fronty zdejmę i będę osobno malować. co do lakierowania przed cieniowaniem jest to bardzo dobr rzowiązanie ze względu nan to że jeśli ceniowianie się nie uda to możesz je zetrzeć i zacząć od nowa bo z akryli nie da rady go zetrzeć wiem bo pierwsze cieniowania robiłam bez lakieru. na lakierze trzyma sie cieniowianie tylko trzeba uważać żeby wyschło po jego zrobieniu zanim się polakieruje znowu
mam nadzieję że choć trochę pomogłam
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:56   #24
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Cytat:
Napisane przez cycol11 Pokaż wiadomość
farby duluxa mają szeroką paletę barw więc może coś dobierzesz dla siebie. Co do prieru i papieru ściernego to zależy z czego są meble. Jeśli z drzewa to papier ścierny jeśli z mdfu to podejrzewam (a mam takie w kuchni z płyty mdf do zrobienia) że po zastosowaniu papieru ściernego zedrzesz powłokę taką folijkę którą są one pokryte i wydaje mi się że mogą się wypaczać po zastosowaniu farb. Ja swoje meble najpierw porządnie wymyje z tłuszczu a potem jak wyschną pomaluje primerem-gruntem do drewna, na to dopiero dulux i inne cuda. Malować będę wałkiem żeby było równo co do rozkręcania to zależy jakie masz meble napewno fronty zdejmę i będę osobno malować. co do lakierowania przed cieniowaniem jest to bardzo dobr rzowiązanie ze względu nan to że jeśli ceniowianie się nie uda to możesz je zetrzeć i zacząć od nowa bo z akryli nie da rady go zetrzeć wiem bo pierwsze cieniowania robiłam bez lakieru. na lakierze trzyma sie cieniowianie tylko trzeba uważać żeby wyschło po jego zrobieniu zanim się polakieruje znowu
mam nadzieję że choć trochę pomogłam
Pomogłaś bardzo
Jeśli chodzi o primer - ja nigdy go nie używałam. Czy drewno, czy metal, czy szkło - farba dobrze się trzymała Jaki podkład kupic? Ptrofesjonalny do decoupage bedzie chyba drogi i mało wydajny (jak wszystko). Zrobic zakupy w budowlańcu? Widziałam podklad do drewna ze Śnieżki. Meble są z plyty.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

a jeszcze coś. Widziałam kolory z duluxa - to raczej ciemne i zdecydowane, a ja potrzebuje takiego mieszańca popielu i beżu (no chyba, że nie te farby oglądałam)
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:22   #25
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

W tym przypadku z doświadczenia wiem,że warto zainwestować w podkład.Ja używam ten: http://allegro.pl/item1160175774_mdk...owy_300ml.html
ale w budowlanych też są ale wcale taniej nie wychodzi.Wydajny jest powinien starczyc.
Kupuję pastelową orchideę duluxa i mieszam ile duszą zapragnie z innymi akrylami z małych tubek
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:48   #26
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Witaj Fajne prace, bardzo podoba mi się puszka z ptaszyną i słoiki z oliwkami
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:31   #27
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

widziałam podkład Śnieżki 0,8 l za ok. 20 zł. Spróbuje tego, do innych prac kupię już profesjonalny.
Jak myślicie, farba lateksowa nadaje się do decu? Mam próbnik w pięknym lnianym kolorze.... może zaraz wysmaruję nim doniczkę

Wracając do mebli, już postanowione - szafa (nie wielka), szafka, lustro. Jakoś nie mogę tylko połapać motywu. Ściany będą w popielu (lekko beżowym). Planuję dać motyw bluszczu (lub kalie ) tylko na jednych drzwiach szafy, szafki, i ramie lustra + przetarcia, bez spękań i złoceń + nowe gałki ze starego srebra- nie wyjdzie badziewko? Chciałabym coś, co zaakceptuje mój drogi małżonek czyli nie za bardzo kobieco (róże itp.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:48   #28
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Mam ten sam problem z moim mężem
co do pomysłu myślę że będzie ok. tylko ta farba lateksowa hm... wydaje mi się że nie za bardzo, ale spytaj się Pupila-Ewa powinna wiedzieć. wydaje mi się że na którymś wątku jakaś dziewczyna odradzała stosowanie farb lateksowych do decu.
no i czekam z niecierpliwością na efekt zmagań z meblami ja właśnie siedzę przed piekarnikiem w którym wypalam po raz pierwszy porcelanę
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 19:52   #29
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Cytat:
Napisane przez cycol11 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem z moim mężem
co do pomysłu myślę że będzie ok. tylko ta farba lateksowa hm... wydaje mi się że nie za bardzo, ale spytaj się Pupila-Ewa powinna wiedzieć. wydaje mi się że na którymś wątku jakaś dziewczyna odradzała stosowanie farb lateksowych do decu.
no i czekam z niecierpliwością na efekt zmagań z meblami ja właśnie siedzę przed piekarnikiem w którym wypalam po raz pierwszy porcelanę
nie nie, meble atakuje akrylem, tylko lateksową wypróbuje do innych, małych prac Czytałam, że lateksowa nie pęka, ale pękać nie musi zawsze .Zaraz się zabieram za doniczkę

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

powodzenia z porcelaną
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 20:19   #30
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Moje pierwsze prace - andzia8001

Odradzam lateks do wszystkiego.jak zarysujesz odchodzi płatami.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.