Orbitrek cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 11:59   #241
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Astrajaile masz wzrostu? JA zamierzam skończyć ze słodyczami do końca życia. Gratuluje ładnej wagi
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:31   #242
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej
Minął tydzień jak się zważyłam i pomierzyłam . Wczoraj rozgrzewka + 15 minut na orbiteku + rozciąganie
Laislalepiej odchudzać się dłużej a mianowicie do końca życia uważać na jakość i ilość jedzenia
Wiem, wiem..a ja szukam wciąż drogi na skróty bo aby utrzymać tę ładną wagę to muszę jeść bardzo ostrożnie, i wcale mi się to nie podoba szczególnie gdy są jakieś imprezy, wszyscy sobie pobłażają z jedzeniem, a ja wyliczam wszystko Na codzień nie ma z tym problemu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 17:02   #243
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
No i elegancko, oby służył jak najdłużej i mam nadzieję, że zostaniesz z nami w wątku, żeby relacjonować swoje postępy!
Postaram się pisać jak mi idzie i mam nadzieję, że w miarę szybko będą zauważalne efekty, bo dziś jak byłam na zakupach to w przymierzalni się tylko wkurzałam także jest duża motywacja!
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 18:51   #244
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Nie dołuj, nie dam rady do końca życia bez czekolady i na 1200 kcal
Dziewczyny , nie wiem, co jest grane. Przez ostatnie 3 dni remontuję i robię tylko Shreda, mam prawidłowy jadłospis (wstawiam do sprawdzenia do wątku jadłospisowego), miałam już nie przejmować się wagą, ale skończyłam na 55, a dzisiaj 56,9. Co się dzieje?
Mi czasami waga wahała się o ponad dwa kilo w ciągu kilku dni. Może jesteś przed @?
A może po prostu puchniesz od ćwiczeń na początku?
Waga out mierzymy się
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 19:29   #245
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Astrajaile masz wzrostu? JA zamierzam skończyć ze słodyczami do końca życia. Gratuluje ładnej wagi
Nie wiem, bo jeszcze mam nadzieję urosnąć. =/- 168-170 cm

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Postaram się pisać jak mi idzie i mam nadzieję, że w miarę szybko będą zauważalne efekty, bo dziś jak byłam na zakupach to w przymierzalni się tylko wkurzałam także jest duża motywacja!
Ja też się zawsze wkurzałam w przymierzalni, a teraz wychodzę dumna jak paw, że się mieszczę w 36!

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Mi czasami waga wahała się o ponad dwa kilo w ciągu kilku dni. Może jesteś przed @?
A może po prostu puchniesz od ćwiczeń na początku?
Waga out mierzymy się
Właśnie nie . Pomierzę się, jak tylko dostanę się znowu do centymetra, bo teraz wszędzie remont.

Dzisiaj ostatni dzień 1 lvl Shreda. A od jutra wracam do orbiego!
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:38   #246
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja dzisiaj 35 minut orbiego, bo jeszcze ciężarkami machałam
Dzisiaj tak rozruchowo, bo coś w niedzielę mnie złapało a w poniedziałek jeszcze się doleczyłam. Już się stęskniłam za orbim, kilka dni stał zupełnie sam... w tym tyg. może go zajadę
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:49   #247
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

chodzeniem na skróty nazywam branie prochów na odchudzanie,cherbatek, co tam jeszcze prowokowanie wymiotów , (bulimia i anoreksia) Tydzyień jedzenia słodyczy a potem tydzień ostrych ćwiczeń w ramach rekompesaty w poczuciu winy. Potrzebne jest inne zdrowe myślenieAlkoholik nie może wypić ani jednego kieliszka jeśli nie chce wrócić do nałogu
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 21:12   #248
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Wiem, wiem..a ja szukam wciąż drogi na skróty bo aby utrzymać tę ładną wagę to muszę jeść bardzo ostrożnie, i wcale mi się to nie podoba szczególnie gdy są jakieś imprezy, wszyscy sobie pobłażają z jedzeniem, a ja wyliczam wszystko Na codzień nie ma z tym problemu
Fajnie jest na imprezie zjeść coś dobrego i nie myśleć o kaloriach. Myślisz, że same ćwiczenia nie wystarczą na utrzymanie formy?
Ja nie stosuję żadnej diety. Jem często i mało, a w weekendy uwielbiam gościć innych albo jeść poza domem. Słodycze sklepowe mogą dla mnie nie istnieć, ale deserów sobie nie odmawiam

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Nie dołuj, nie dam rady do końca życia bez czekolady i na 1200 kcal
Dziewczyny , nie wiem, co jest grane. Przez ostatnie 3 dni remontuję i robię tylko Shreda, mam prawidłowy jadłospis (wstawiam do sprawdzenia do wątku jadłospisowego), miałam już nie przejmować się wagą, ale skończyłam na 55, a dzisiaj 56,9. Co się dzieje?
Może masz słaba baterie dlatero waga kłamie Ja wczoraj stanęłam na wagę i zamiast 61 zobaczyłam 52A na poważnie, ja wieczorem ważę 1-2kg więcej niż rano, bo piję bardzo dużo.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Postaram się pisać jak mi idzie i mam nadzieję, że w miarę szybko będą zauważalne efekty, bo dziś jak byłam na zakupach to w przymierzalni się tylko wkurzałam także jest duża motywacja!
Ja też czekam na pierwsze efekty i marzę, żeby w przymierzalni wszystko na mnie pięknie leżało. Trzymam kciuki. Musimy się motywować

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
chodzeniem na skróty nazywam branie prochów na odchudzanie,cherbatek, co tam jeszcze prowokowanie wymiotów , (bulimia i anoreksia) Tydzyień jedzenia słodyczy a potem tydzień ostrych ćwiczeń w ramach rekompesaty w poczuciu winy. Potrzebne jest inne zdrowe myślenieAlkoholik nie może wypić ani jednego kieliszka jeśli nie chce wrócić do nałogu
Ulcia, Ty tak poważnie z tym uzależnieniem od słodyczy? Wcale nie będziesz jadła? A może pozwól sobie na jeden dzień, kiedy możesz zjeść coś na co masz ochotę.
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:52   #249
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość

Może masz słaba baterie dlatero waga kłamie Ja wczoraj stanęłam na wagę i zamiast 61 zobaczyłam 52A na poważnie, ja wieczorem ważę 1-2kg więcej niż rano, bo piję bardzo dużo.
Ja mam to samo, wieczorem zawsze więcej ważę, a piję około 3 litrów płynów dziennie.

Co do ćwiczeń to tak jak planowałam weekend zrobiłam sobie wolny. Wczoraj zrobiłam godzine a dzisiejszy trening mam przed sobą, zaraz wskakuję na orbiego i tak jak myślałam, kiedy ćwiczę często to puchną mi mięśnie. Po tym wolnym weekendzie zdecydowanie lżej się poczułam.
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:52   #250
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
chodzeniem na skróty nazywam branie prochów na odchudzanie,cherbatek, co tam jeszcze prowokowanie wymiotów , (bulimia i anoreksia) Tydzyień jedzenia słodyczy a potem tydzień ostrych ćwiczeń w ramach rekompesaty w poczuciu winy. Potrzebne jest inne zdrowe myślenieAlkoholik nie może wypić ani jednego kieliszka jeśli nie chce wrócić do nałogu
Problem w tym, że jedzenia nie można odstawić. Słodycze tak, jak najbardziej. A ja nazywam chodzeniem na skróty obcinanie sobie za bardzo kcal, odmawianie czegoś całkowicie, ostre ćwiczenie, a następnie rzucanie się na wszystko, co nie dozwolone bo w słabszych chwilach człowiek tak się właśnie zachowuje. Zdrowe myślenie/jedzenie to umiar we wszystkim, także w słodyczach bo nikt od jednego ciastka nie przytyje, ale od połowy blachy to kto wie
Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Fajnie jest na imprezie zjeść coś dobrego i nie myśleć o kaloriach. Myślisz, że same ćwiczenia nie wystarczą na utrzymanie formy?
Ja nie stosuję żadnej diety. Jem często i mało, a w weekendy uwielbiam gościć innych albo jeść poza domem. Słodycze sklepowe mogą dla mnie nie istnieć, ale deserów sobie nie odmawiam
Myślę, że same ćwiczenia nie wystarczą, a raczej wiem na pewno, sprawdziłam na sobie Właśnie także prowadzę raczej bujne weekendowe życie towarzyskie i pod względem dietetycznym bardzo mi to komplikuje sprawę
Ja uwielbiam niemal wszystkie słodycze i dlatego ich nie kupuję gdy jestem na diecie, bo nie umiem poprzestać na dwóch ciasteczkach niestety..

Brakuje mi już wiosny i roweru na świeżym powietrzu

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-02-19 o 22:56
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 23:11   #251
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

No i dopiero po godzince ćwiczeń...
Jakoś męczy mnie ostatnio ten orbitrek i jak już zacznę ćwiczyć to myślę tylko o tym kiedy będzie koniec. Nie sprawia mi to przyjemności ostatnio w ogóle a przez to jakoś i motywacja spada
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 23:19   #252
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
No i dopiero po godzince ćwiczeń...
Jakoś męczy mnie ostatnio ten orbitrek i jak już zacznę ćwiczyć to myślę tylko o tym kiedy będzie koniec. Nie sprawia mi to przyjemności ostatnio w ogóle a przez to jakoś i motywacja spada
A słuchasz sobie czegoś albo oglądasz podczas kręcenia? Ja nadrabiam zazwyczaj zaległości serialowe więc nawet nie czuję kiedy moje 45min upływają i gdyby nie kolana to pokręciłabym dłużej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 02:04   #253
kokosowa_nutella
Raczkowanie
 
Avatar kokosowa_nutella
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 247
Dot.: Orbitrek cz. II

Cześć dziewczyny.
Też postanowiłam zacząć coś ze sobą robić przed latem ))
Nie mam na razie finansów i miejsca na orbitreka,posiadłam za to 5 letni rowerek stacjonarny i chodzik Artech Glider,sądzicie że na początek to wystarczy jeżeli będę systematycznie ćwiczyć czy nie ma co porównywać takich przyrządów z orbitrekiem???
__________________
Wymianka:
[https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=834898]
kokosowa_nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 07:08   #254
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez kokosowa_nutella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Też postanowiłam zacząć coś ze sobą robić przed latem ))
Nie mam na razie finansów i miejsca na orbitreka,posiadłam za to 5 letni rowerek stacjonarny i chodzik Artech Glider,sądzicie że na początek to wystarczy jeżeli będę systematycznie ćwiczyć czy nie ma co porównywać takich przyrządów z orbitrekiem???
Hej jeśli będziesz ćwiczyć codziennie to na pewno osiągniesz efekt. Nawet najdroższy sprzęt nie wykona za nas tej pracy Oszczędna metodą są też ćwiczenia w domu. W internecie pełno jest filmików.

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość

Dzisiaj ostatni dzień 1 lvl Shreda. A od jutra wracam do orbiego!
Szybko Ci zleciał. Ciekawa jestem jakie efekty

Edytowane przez amber79
Czas edycji: 2013-02-20 o 07:12
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 07:33   #255
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej
Kokosowa nutella do dzieła
Już na następny weekend na plusie 10 stopni
Laisla taka pół rezygnacja osłabia naszą wolę całkowicie i to nie jest śmieszne
Amber ja poważnie dać mi ciastko lub dwa a zjem całe opakowanie :dlatego u mnie tylko wchodzi w grę całkowite zewrwanie z nałogiem . A pozatym słodycze sklepowe toną w ulepszaczach i w takiej chemii że głowa boli i mam motywację
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:47   #256
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Melduję rozciąganie 15 minut + 15 minut ORBITREKA+ na Fittapy.pl filimik -PLANTY. Dzisiaj dowiedziałam się że MEL B zaraża entuzjazmemjest rewalecyjna,bombowa wsam raz na zimę.
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:43   #257
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej
Mogę dołączyć?
Ćwiczyłam na orbitreku już w wakacje, zazwyczaj raz dziennie po 45 min + ćwiczenia z Ewą, ale później zaczęły się studia, fast foody na okienkach itp, itd, waga wróciła i .
Dlatego teraz, kiedy mam ferie zmotywowałam się do ćwiczeń, nie idzie tak dobrze jak w wakacje, na początek 'orbitrekuje' 30 min na jedynce. Dzisiaj trzeci dzień.
Niestety w poniedziałek zaczyna się semestr letni i znowu boję się że zabraknie tego kopa motywacji dlatego znalazłam Was tutaj.
Z góry dziękuję za przyjęcie.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 12:39   #258
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A słuchasz sobie czegoś albo oglądasz podczas kręcenia? Ja nadrabiam zazwyczaj zaległości serialowe więc nawet nie czuję kiedy moje 45min upływają i gdyby nie kolana to pokręciłabym dłużej
Tak, zwykle oglądam coś w tv, ale przeważnie nie wciąga mnie to jakoś szczególnie, bo przeważnie to TŻ struje pilotem podczas moich ćwiczeń może też powinnam zacząć ćwiczyć przy serialach...
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:49   #259
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Melduję rozciąganie 15 minut + 15 minut ORBITREKA+ na Fittapy.pl filimik -PLANTY. Dzisiaj dowiedziałam się że MEL B zaraża entuzjazmemjest rewalecyjna,bombowa wsam raz na zimę.
Ja też lubię Mel B. Robię z nią na razie pośladki, ale zabieram się tez za pozostałe filmiki. A gdzie ten filmik planty, bo nie mogę znaleźć.

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;39345113]Hej
Mogę dołączyć?
Ćwiczyłam na orbitreku już w wakacje, zazwyczaj raz dziennie po 45 min + ćwiczenia z Ewą, ale później zaczęły się studia, fast foody na okienkach itp, itd, waga wróciła i .
Dlatego teraz, kiedy mam ferie zmotywowałam się do ćwiczeń, nie idzie tak dobrze jak w wakacje, na początek 'orbitrekuje' 30 min na jedynce. Dzisiaj trzeci dzień.
Niestety w poniedziałek zaczyna się semestr letni i znowu boję się że zabraknie tego kopa motywacji dlatego znalazłam Was tutaj.
Z góry dziękuję za przyjęcie.[/QUOTE]

Witamy witamy Ja też wzięłam się za orbitreka po długiej przerwie. Na początku jest ciężko, ale trzeba znaleźć w sobie siłę a potem, mam nadzieję, że to wchodzi w nawyk. Modlę się, że tak jest, bo to moje ostatnie podejście.

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
No i dopiero po godzince ćwiczeń...
Jakoś męczy mnie ostatnio ten orbitrek i jak już zacznę ćwiczyć to myślę tylko o tym kiedy będzie koniec. Nie sprawia mi to przyjemności ostatnio w ogóle a przez to jakoś i motywacja spada
Ja właśnie orbitreka tez póki co lubię najmniej, ale nie chcę z niego rezygnować. WIem, ze daje świetne efekty. Generalnie uwielbiam ruch przy muzyce.

Edytowane przez amber79
Czas edycji: 2013-02-20 o 14:52
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 14:56   #260
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

PLANKI-Najlepsze z najlepszych ćwiczeń na Talię i mięśnie brzucha. Lubię babkę z FITTAPY.PL
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 15:39   #261
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Doszedł mój orbitrek i TŻ jest na finiszu składania czyli montowanie obudowy, itp. (dobrze, ze jest, bo sama bym sobie nie poradziła ).

Pierwsze wrażenia co do modelu Hornet Koweline (może komuś się przyda):
- mechanizm wykonany jest dobrze, testowałam już i nic nie skrzypi
- natomiast plastikowa obudowa jest kiepsko spasowana i chociaż jest to aspekt wyłącznie wizualny to trochę mnie to wkurza- ale czego wymagać od sprzętu za 700zł
ważne, że działa cicho i płynnie, i mam nadzieję, że tak już zostanie

Jutro pierwsze ćwiczenia, bo dziś mam jeszcze wolne :P
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:44   #262
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Orbitrek cz. II

Szkoła mnie tak pochłonęła, że nie mam czasu nawet wejść na wizaż a tym bardziej wskoczyć na orbitreka. Obiecałam sobie jednak, że jak dziś odrobię lekcje to godzinę sobie poćwiczę w nagrodę

Już 3 dzień jestem bez słodyczy, ani innych niezdrowych rzeczy. Odstawiłam nawet chleb myślałam w sumie, że będzie gorzej ale jak postawiłam sobie cel, że 21 dni nie dotknę się do takiego jedzenia to nawet tak bardzo nie kusi Tylko muszę sobie odpowiednio wcześniej przygotować jedzenie na cały dzień, żebym nie nabrała ochoty na słodką przekąskę
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:55   #263
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Tak, zwykle oglądam coś w tv, ale przeważnie nie wciąga mnie to jakoś szczególnie, bo przeważnie to TŻ struje pilotem podczas moich ćwiczeń może też powinnam zacząć ćwiczyć przy serialach...
Pooglądaj to, co lubisz

Ulcia to nie ma być pół rezygnacja tylko poszukiwanie złotego środka i dietetyczne dywagacje, może ktoś zna panaceum na te wątpliwości. Bo o ile mówimy o redukcji wagi to wszystko jest proste, jednak jeśli chodzi już o utrzymanie, to kiedyś człowiek chciałby jeść w miarę normalnie (mówiąc to mam na myśli coś ok 1600 kcal) Póki co to się nie poddaję i nie tyję wiec źle nie jest

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kokosowa_nutella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Też postanowiłam zacząć coś ze sobą robić przed latem ))
Nie mam na razie finansów i miejsca na orbitreka,posiadłam za to 5 letni rowerek stacjonarny i chodzik Artech Glider,sądzicie że na początek to wystarczy jeżeli będę systematycznie ćwiczyć czy nie ma co porównywać takich przyrządów z orbitrekiem???
Witaj
Jeśli kasy i miejsca na orbiego na razie brak to pewnie, że możesz ćwiczyć na swoich sprzętach, ważne aby się ruszać systematycznie

Widząc to, co dzieje się za oknem jakoś nie wierzę w to 10 stopni..u nas zadyma śnieżna calutki dzień

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-02-20 o 19:56
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:28   #264
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Orbitrek cz. II

Przejechałam sobie dla testu 2 km na moim orbim i jestem zdziwiona jak wiele mięśni pracuje w czasie takiego treningu czuję, że się z nim polubię jak minie pierwszy etap zmęczenia

Nie wiem tylko jeszcze jakie tętno powinnam utrzymywać, żeby spalać maksymalnie tkankę tłuszczową, ponieważ znalazłam parę wzorów i różnie mi wychodzi od 119 do ok. 130. Myślicie, że taki przedział dla 23 latki bez kondycji będzie ok?

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2013-02-20 o 20:30
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:20   #265
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

2 dzień bez słodyczy sklepowych i dobrze mi tak
Astraja pół roku?bez słodyczy masakra
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:02   #266
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;39345113]Hej
Mogę dołączyć?
Ćwiczyłam na orbitreku już w wakacje, zazwyczaj raz dziennie po 45 min + ćwiczenia z Ewą, ale później zaczęły się studia, fast foody na okienkach itp, itd, waga wróciła i .
Dlatego teraz, kiedy mam ferie zmotywowałam się do ćwiczeń, nie idzie tak dobrze jak w wakacje, na początek 'orbitrekuje' 30 min na jedynce. Dzisiaj trzeci dzień.
Niestety w poniedziałek zaczyna się semestr letni i znowu boję się że zabraknie tego kopa motywacji dlatego znalazłam Was tutaj.
Z góry dziękuję za przyjęcie.[/QUOTE]

Jaasne, im więcej nas, tym lepiej
Takie wzajemne grupy motywacyjne to baardzo dobra rzecz.

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Tak, zwykle oglądam coś w tv, ale przeważnie nie wciąga mnie to jakoś szczególnie, bo przeważnie to TŻ struje pilotem podczas moich ćwiczeń może też powinnam zacząć ćwiczyć przy serialach...
Mi się przy serialach straasznie dłuży i nudzi. Ja ćwiczę przy koncertach Red Hotów, dają mi mega power.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Doszedł mój orbitrek i TŻ jest na finiszu składania czyli montowanie obudowy, itp. (dobrze, ze jest, bo sama bym sobie nie poradziła ).

Pierwsze wrażenia co do modelu Hornet Koweline (może komuś się przyda):
- mechanizm wykonany jest dobrze, testowałam już i nic nie skrzypi
- natomiast plastikowa obudowa jest kiepsko spasowana i chociaż jest to aspekt wyłącznie wizualny to trochę mnie to wkurza- ale czego wymagać od sprzętu za 700zł
ważne, że działa cicho i płynnie, i mam nadzieję, że tak już zostanie

Jutro pierwsze ćwiczenia, bo dziś mam jeszcze wolne :P
Oj, ciesz się tym stanem. Potem nie da się już przestać!

Cytat:
Napisane przez IsabellexD Pokaż wiadomość
Już 3 dzień jestem bez słodyczy, ani innych niezdrowych rzeczy. Odstawiłam nawet chleb myślałam w sumie, że będzie gorzej ale jak postawiłam sobie cel, że 21 dni nie dotknę się do takiego jedzenia to nawet tak bardzo nie kusi Tylko muszę sobie odpowiednio wcześniej przygotować jedzenie na cały dzień, żebym nie nabrała ochoty na słodką przekąskę
W chlebie nie ma nic złego. Byle nie zamieniaj tego na chrupkie typu Wasa, bo to bez sensu. Lepiej zjeść kromkę pełnoziarnistego niż 5 tamtych.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko jeszcze jakie tętno powinnam utrzymywać, żeby spalać maksymalnie tkankę tłuszczową, ponieważ znalazłam parę wzorów i różnie mi wychodzi od 119 do ok. 130. Myślicie, że taki przedział dla 23 latki bez kondycji będzie ok?
Myślę, że ok. 120-140 będzie ok. Byle się porządnie zmęczyć.

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
2 dzień bez słodyczy sklepowych i dobrze mi tak
Astraja pół roku?bez słodyczy masakra
Bez słodyczy w ogóle pół roku - także domowych wypieków itd.. A bez słodyczy sklepowych to już z dwa-trzy lata (nie licząc gorzkiej). Zasługa rodziców w dużej mierze, ale też wzrastającej świadomości. I teraz nawet mnie nie ciągnie, nie smakują mi żadne batoniki itd.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

No to jeszcze słówko ode mnie. Orbik na razie stoi, bo remont pochłonął mnie całkowicie . Jak go skończę - obiecuję sobie 40 min na orbim, bo już mnie roznosi!
Dzisiaj 1 dzień 2 lvl Shreda - padam... a myślałam, że mam kondycję .
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:15   #267
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Witamy witamy Ja też wzięłam się za orbitreka po długiej przerwie. Na początku jest ciężko, ale trzeba znaleźć w sobie siłę a potem, mam nadzieję, że to wchodzi w nawyk. Modlę się, że tak jest, bo to moje ostatnie podejście.
Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Jaasne, im więcej nas, tym lepiej
Takie wzajemne grupy motywacyjne to baardzo dobra rzecz.


A co do słodyczy, to nie jem od tygodnia, ciężko na razie, ale jestem szczęśliwa po całym dniu.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:22   #268
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;39361406]

A co do słodyczy, to nie jem od tygodnia, ciężko na razie, ale jestem szczęśliwa po całym dniu.[/QUOTE]
Życzę wytrwałości!
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:31   #269
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Życzę wytrwałości!
Astraja, a jakie efekty po Shred 1?
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 09:15   #270
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Astraja, a jakie efekty po Shred 1?
Jak dostanę w ręce centymetr, to Wam powiem dokładnie, ale po tym co widzę, to na pewno spadło mi trochę resztek tłuszczyku z brzucha, a szczególnie z dolnej części, wysmuklają się nogi i plecy.
Ale nie liczę na cud, bo nie robiłam aerobów (ach, te remonty ), a nie męczyłam się też super-specjalnie tak od 5-6 dnia już. Nawet, jakby super efektów nie było, to i tak nie będę żałować, bo naprawdę fajnie się to ćwiczy.
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.