Czerwcowe Mamusie 2015 :) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-09, 18:39   #3931
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Zbyt wcześnie się pochwaliłam brakiem wymiotów. Dzisiaj 4x i słaba przespalam cały dzień. A miałam w planach długi spacer z testowaniem nowego obiektywu w jesiennej scenerii :/
To możliwe, żebym zaczęła wymiotować dopiero w 9tyg? Mam nadzieję, że to jednorazowe. ..
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:43   #3932
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Zbyt wcześnie się pochwaliłam brakiem wymiotów. Dzisiaj 4x i słaba przespalam cały dzień. A miałam w planach długi spacer z testowaniem nowego obiektywu w jesiennej scenerii :/
To możliwe, żebym zaczęła wymiotować dopiero w 9tyg? Mam nadzieję, że to jednorazowe. ..
Wydaje mi się,że możliwe. Mnie też to chyba nie ominie bo od tygodnia mam takie momenty,że zastanawiam się,czy lecieć do wc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:46   #3933
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Zbyt wcześnie się pochwaliłam brakiem wymiotów. Dzisiaj 4x i słaba przespalam cały dzień. A miałam w planach długi spacer z testowaniem nowego obiektywu w jesiennej scenerii :/
To możliwe, żebym zaczęła wymiotować dopiero w 9tyg? Mam nadzieję, że to jednorazowe. ..
Oj kochana możliwe możliwe mnie najgorzej wzięło od 10 tygodnia, wcześniej sporadycznie, jeden bełcik 2-3 razy w tygodniu. A od początku 11 tygodnia? HARDKOR! Rzygałam wszystkim dalej jak widziałam, gdyby nie czopki to wylądowałabym w szpitalu.....

Pilnujcie wymiotów, jak widzicie że wymiotujecie większością posiłków i płynów i ciężko Wam cokolwiek utrzymać w żołądku to do lekarza!
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:48   #3934
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

ja zaczęłam 11tc i masakra jakaś...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:51   #3935
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ja zaczęłam 11tc i masakra jakaś...
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:55   #3936
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

chciałam gdzieś na weekendzie wyjść ale się nie dało... mam nadzieję, że jutro coś nadrobię Tż wyszedł dzisiaj z kolegami ja na razie nie nadaję sie do tego...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:59   #3937
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

mój mąż na szczęście nigdzie beze mnie nie wychodzi. po prostu woli ze mną u mnie też mdłości, najgorzej jak jestem głodna brzuch pobolewa, ale mam nadzieje, że to nic poważnego. Genetyczne za 15 dni...
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 18:59   #3938
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
chciałam gdzieś na weekendzie wyjść ale się nie dało... mam nadzieję, że jutro coś nadrobię Tż wyszedł dzisiaj z kolegami ja na razie nie nadaję sie do tego...
Ah te nasze dzieci jeszcze się nie urodziły a już jak łobuzują!

Ja dzisiaj naciągnęłam Tż żeby mi kupił creme brulee w lidlu a teraz na myśl o zjedzeniu go jakoś mi tak źle na żołądku Za to sześciopaczek Monte czeka w lodóweczce i krzyczy "zjedz mnie, zjedz mnie"
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:02   #3939
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

ja mówiłam, że monte już nie zjem, ale Tż mi kupił i też tak wołało to je zjadłam
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:03   #3940
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
mój mąż na szczęście nigdzie beze mnie nie wychodzi. po prostu woli ze mną u mnie też mdłości, najgorzej jak jestem głodna brzuch pobolewa, ale mam nadzieje, że to nic poważnego. Genetyczne za 15 dni...
Ja jutro....

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ja mówiłam, że monte już nie zjem, ale Tż mi kupił i też tak wołało to je zjadłam
Żarłoczek
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:05   #3941
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Ja jutro....



Żarłoczek

muszę wykorzystywac momenty żeby coś zjeść czasami mam na coś ochotę ale gorzej zrealizowac
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 19:08   #3942
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Zbyt wcześnie się pochwaliłam brakiem wymiotów. Dzisiaj 4x i słaba przespalam cały dzień. A miałam w planach długi spacer z testowaniem nowego obiektywu w jesiennej scenerii :/
To możliwe, żebym zaczęła wymiotować dopiero w 9tyg? Mam nadzieję, że to jednorazowe. ..
każda ciąża jest inna... współczuję!

ja miałam przerwę z mdłościami ponad tydzień, a dziwnie się dziś czułam... mam nadzieję, że nie wracają
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:28   #3943
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Tassia - tak. Ja generalnie nie jestem zwolenniczka witamin, witamin w ciazy tylko dlatego ze jestem w ciazy a sa witaminy dla ciezarnych, itp. na wlasna reke. Ale tez nie zaryzykuje stwierdzenia ze dieta pokrywam zapotrzebowanie na kwas foliowy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:29   #3944
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Kochane, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi

Mój Tż też wczoraj był na imprezie z kolegami, a jak dzisiaj rano poczułam zapach alkoholu z jego ust, to od razu wymiotowałam
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:33   #3945
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Kochane, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi

Mój Tż też wczoraj był na imprezie z kolegami, a jak dzisiaj rano poczułam zapach alkoholu z jego ust, to od razu wymiotowałam
Bleee nie dziwię się, jakoś mi niedobrze na myśl o alko, jeszcze taki przetrawiony poranny zapaszek fuj
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:33   #3946
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

oooo tak, monte to jest to co moge jeść kiedy na myśl o reszcie jedzenia mnie mdli....

dziś mnie odrzuciło do mojej ulubionej sałatki z rukolą, kurczakiem, słonecznikiem, serem i sosem ziołowym...buuuu ;( ... kolejny raz monte uratowało mi życie

jutro odbieram moje wyniki, ciekawa jestem bardzo czy bedzie ok
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:53   #3947
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
oooo tak, monte to jest to co moge jeść kiedy na myśl o reszcie jedzenia mnie mdli....

dziś mnie odrzuciło do mojej ulubionej sałatki z rukolą, kurczakiem, słonecznikiem, serem i sosem ziołowym...buuuu ;( ... kolejny raz monte uratowało mi życie

jutro odbieram moje wyniki, ciekawa jestem bardzo czy bedzie ok
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 19:56   #3948
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Bleee nie dziwię się, jakoś mi niedobrze na myśl o alko, jeszcze taki przetrawiony poranny zapaszek fuj
mi tak samo! obecnie nie znoszę zapachu jakiegokolwiek alkoholu
i zapach papierosów, fuuuuuj

ale to prawda, że każda ciąża jest inna, przecież niektóre kobiety to nie mogą oprzeć się ochocie na coś procentowego.. mam taką znajomą, która nie odmawiała sobie alkoholu, no i niestety urodziła chorą dziewczynkę.
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:14   #3949
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
mi tak samo! obecnie nie znoszę zapachu jakiegokolwiek alkoholu
i zapach papierosów, fuuuuuj

ale to prawda, że każda ciąża jest inna, przecież niektóre kobiety to nie mogą oprzeć się ochocie na coś procentowego.. mam taką znajomą, która nie odmawiała sobie alkoholu, no i niestety urodziła chorą dziewczynkę.
Ja niestety wstyd się przyznać ale paliłam przed zajściem (ale odkąd zobaczyłam II 10 dpo to zero, nic) no i z dnia na dzień rzuciłam, za to mój Tż jeszcze popalał, Matko jak czułam od niego to miałam ochotę haftnąć na 2 metry Kazałam rzucić, to się wziął przerzucił na elektronicznego i teraz mi w domu dmucha tym chemicznym syfem

Dziewczyny nie wiem czy mogę, ale proszę o kciuki, jutro USG genetyczne o 8 Bardzo się stresuję
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com

Edytowane przez pani_pierozkowa
Czas edycji: 2014-11-09 o 20:15
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 20:21   #3950
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Ja też paliłam, rzuciłam z dnia na dzień praktycznie. Odrzuciło mnie kompletnie od tego
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:24   #3951
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Ja ani razu nie miałam spotkania z wielkim uchem, mdłości coraz mniejsze także żyć nie umierać.

Co ja się w nocy strachu najadłam. Wczoraj z tż poszliśmy na piwo ze znajomymi (tzn ja na herbatkę i pizze) o 21 byłam już zmęczona więc chciałam wrócić do domu. Mój tż bardzo chciał zostać z kolegami więc odwieźli mnie do domu a oni bawili się dalej. Raczej jak wracamy to wracamy razem ale dawno panów nie widział o to w sumie niedaleko domu było więc został. Sądziłam, że wróci do 23 a tu wtoczył się ok 1 w nocy ale ja twardo udaję, że śpię. Ilość wypitego trunku spowodowała, że po godz 3 pęcherz mu się zaczął dopominać a że u nas remont to wpakował się w moje buty i poszedł. Po chwili usłyszałam straszny huk w toalecie i coś się potłukło, więc zerwałam się na równe nogi i patrzę a on zbiera się z podłogi. Postawiłam go do pionu coś jeszcze do mnie mówi bo płytkę potłukł a ja patrzę na jego oczy i jak w filmie normalnie odpływ i znowu leci. Mi słabo krzyczę do niego potrząsam i nic ja tu myślę czy pogotowie wzywać czy cucić dopiero po 10 sekundach się ocknął. Zaprowadziłam do łóżka i 2h z wrażenia nie mogłam zasnąć po takiej akcji. Normalnie się dzisiaj nie odzywam do niego za tak głupie i nieodpowiedzialne zachowanie

Powiem jeszcze, że te 10s zanim się ocknął było jak wieczność
ojej, nieźle się musiałaś przestraszyć...

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Witaminy sie bierze jak pogarszaja sie wyniki badan. Ja juz biore :/ W poprzedniej ciazy duzo pozniej musialam brac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to chyba zależy od lekarza. Ja w poprzedniej ciąży brałam od początku prawie, bo tak zalecił lekarz, choć wyniki były ok.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Zbyt wcześnie się pochwaliłam brakiem wymiotów. Dzisiaj 4x i słaba przespalam cały dzień. A miałam w planach długi spacer z testowaniem nowego obiektywu w jesiennej scenerii :/
To możliwe, żebym zaczęła wymiotować dopiero w 9tyg? Mam nadzieję, że to jednorazowe. ..
współczuję... I tak można. Ja dopiero czekam na najgorsze. W poprzedniej ciąży zdarzało mi puścić pawia do 6 miesiąca..

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Ja jutro....



Żarłoczek
Trzymam kciuki
Ja mam jutro ten szpital... Czekam jak na wyrok normalnie Boję się, ze będą złe wiadomości...

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
jutro odbieram moje wyniki, ciekawa jestem bardzo czy bedzie ok
trzymam kciuki!
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:41   #3952
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ja też paliłam, rzuciłam z dnia na dzień praktycznie. Odrzuciło mnie kompletnie od tego
No mnie niezupełnie odrzuciło, miałam momenty że marzyłam o fajku, ale jakoś wizja mnie jarającej w ciąży mi nie pasowała

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
ojej, nieźle się musiałaś przestraszyć...



to chyba zależy od lekarza. Ja w poprzedniej ciąży brałam od początku prawie, bo tak zalecił lekarz, choć wyniki były ok.



współczuję... I tak można. Ja dopiero czekam na najgorsze. W poprzedniej ciąży zdarzało mi puścić pawia do 6 miesiąca..



Trzymam kciuki
Ja mam jutro ten szpital... Czekam jak na wyrok normalnie Boję się, ze będą złe wiadomości...



trzymam kciuki!
Kciuki i za Ciebie!!! Będzie dobrze!!!
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:45   #3953
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Ja niestety wstyd się przyznać ale paliłam przed zajściem (ale odkąd zobaczyłam II 10 dpo to zero, nic) no i z dnia na dzień rzuciłam, za to mój Tż jeszcze popalał, Matko jak czułam od niego to miałam ochotę haftnąć na 2 metry Kazałam rzucić, to się wziął przerzucił na elektronicznego i teraz mi w domu dmucha tym chemicznym syfem

Dziewczyny nie wiem czy mogę, ale proszę o kciuki, jutro USG genetyczne o 8 Bardzo się stresuję
A ja (Boże, jak o tym myśle, to ciary mi przechodzą) popalałam na imprezach jak nie wiedziałam, że byłam w ciąży.. najwięcej w 6tc


trzymam kciuki, napisz jak było
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:50   #3954
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

hej dziewczyny,

dziś przeczytałam smutne wiadomości. Przykro mi, nie wiem co powiedzieć W takich chwilach każda z nas ma chwile zwątpienia, czy wszystko ok. Trzymajcie się jakoś.

Dziewczyny noszące rozmiar 36. Mam 2 pary spodni jeansów do odstąpienia. Spodnie są w HM mama. Oraz 3 pary spodenek krótkich, na lato. Jeśli któraś byłaby zainteresowana to piszcie na priw.
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 06:13   #3955
silk_a
Raczkowanie
 
Avatar silk_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 361
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Hej

Mnie dzisiaj bardzo smutno. Wczoraj pokłóciłem sie mega z TZ przez jego mamę. Ciagle nam sie wpiernicza. Juz nam tego dosc. Doszło do tego ze on zadzwonił do niej zeby z nią pogadać a ona powiedziała ze nie chce mnie u siebie widzieć. Jest mi tak cholernie przykro.
Z tych nerwów brzuch mnie od wczoraj boli i boje sie o dziecko:-(
silk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 06:37   #3956
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez silk_a Pokaż wiadomość
Hej

Mnie dzisiaj bardzo smutno. Wczoraj pokłóciłem sie mega z TZ przez jego mamę. Ciagle nam sie wpiernicza. Juz nam tego dosc. Doszło do tego ze on zadzwonił do niej zeby z nią pogadać a ona powiedziała ze nie chce mnie u siebie widzieć. Jest mi tak cholernie przykro.
Z tych nerwów brzuch mnie od wczoraj boli i boje sie o dziecko:-(
Nie martw się kochana, teściowe takie są. Większość z nas ma podobne doświadczenia. Olej ją! ;-)
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 06:38   #3957
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Dzień dobry.

Jakoś nie mam przez te ostatnie dni weny do pisania:/ Dały mi trochę psychicznie w kość wiadomości dziewczyn.
Boję się teraz sama cały czas a wizyta dopiero za 3 tyg.:|
Wszyscy mi mówią, żebym poszła wcześniej na usg ale w takim wypadku to ja będę chodziła co 2 tygodnie na badania..

Jeszcze od wczoraj nie mam żadnych mdłości, dobrze się czuję i tak się martwię wiem, że nie powinnam się nakręcać ale ostatnio mam taki czas, że ciężko się nie martwić. Do tego moja mama ma operację i boję się jeszcze tego


silka - współczuję teścioweji sytuacji. A tż jest po jej stronie? Kurcze, nie można jakoś rozwiązać tego rozmową?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 06:57   #3958
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
mi tak samo! obecnie nie znoszę zapachu jakiegokolwiek alkoholu
i zapach papierosów, fuuuuuj

ale to prawda, że każda ciąża jest inna, przecież niektóre kobiety to nie mogą oprzeć się ochocie na coś procentowego.. mam taką znajomą, która nie odmawiała sobie alkoholu, no i niestety urodziła chorą dziewczynkę.
Tego nigdy nie zrozumiem - jak mozna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem ryzykowac zdrowie malego czlowieczka ktory jest w 100% zalezny od nas?
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 07:18   #3959
silk_a
Raczkowanie
 
Avatar silk_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 361
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Mycha, Masija dzięki kocgane
Niestety TZ słucha swojej mamy. Niby ma dzisiaj z nią rozmawiac ale ja tego nie widzę.
Co do obaw to ja tez je mam. Zwłaszcza ze przez weekend prawie cały czas w nerwach u stresie byłam:-( wizytę mam w środę. Miałam mieć w czw ale mogę iść w środę

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Tego nigdy nie zrozumiem - jak mozna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem ryzykowac zdrowie malego czlowieczka ktory jest w 100% zalezny od nas?
Ja tez tego nie próbuje zrozumieć. Jak można szkodzić własnemu dziecku. Ja w ogóle alkoholu nie pije. Ani kawy. Udowodniono ze nawet niewielka ilośc alkoholu może zaszkodzić dziecku. Zreszta nie widzę powodu czemu koniecznie musiałabym sie napić. Nie wolno to nie.
silk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 07:38   #3960
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

a mi jest mega nie dobrze, na dodatek głodna. Ale tż poszedł po bułeczki i czekam
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 21:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.