Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 12:12   #1
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125

Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta


Dziewczyny i (mężczyźni ) potrzebuję rady,

Dziś siedziałam przy laptopie mojego faceta z którym jestem około 2,5 roku. Chciałam sobie skopiować od niego nasze wspólne zdjęcia, ponieważ ja niedawno miałam format komputera. I tak sobie przeglądałam foldery ze zdjęciami i zauważyłam, że mój facet trzyma zdjęcia ze swojego poprzedniego związku, który trwał 4 lata ( skończył się kilka dni przed tym jak się poznaliśmy). Nie wiem generalnie czego oczekuję. Przeglądnęłam sobie te zdjęcia (
) i nie wiem jakoś tak widząc jaki jest tam szczęśliwy, uśmiechnięty zrobiło mi się przykro. Ma w tym folderze wszystkie wyjazdy na jakieś ich wspólne wycieczki. Gdy my gdzieś wspólnie wyjeżdżamy - on przeważnie nie chce żebym robiła zdjęcia, rzadko się uśmiecha, mówi, że nie lubi zdjęć( oczywiście nie jest tak, że nie mamy żadnych wspólnych zdjęć) Ale tam ma ich mnóstwo. Często pytam go czy jest ze mną szczęśliwy - odpowiada, że jest. No ale jakoś dziś tak poczułam, że może nie jest. Może jest ze mną bo nie chce mu się nic zmieniać. Nie wiem, jest mi po prostu smutno teraz. Nie chce z nim o tym rozmawiać, bo generalnie nasza komunikacja w związku ostatnio siada. Obydwoje jesteśmy nerwowi, w dodatku razem prowadzimy firmę, ostatnio jest cięższy czas. Nie mam pojęcia jak wrócić do tego czasu z początku związku gdy wiedziałam , że jest nam razem dobrze, nie kłóciliśmy się.
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."









Edytowane przez teczowyrobaczek
Czas edycji: 2011-10-21 o 12:13
teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:37   #2
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

hmm...wiesz powiem Ci ze faktycznie widząc takie coś nie jest miło. Niby faktycznie to było kiedyś i nie można mieć o to pretensji ale człowiek jest tylko człowiekiem i automatycznie robi się przykro. Powiem Ci tak, ja z byłym byłam ponad 5lat i teraz ponad pól roku jak nie jesteśmy razem a ja nadal mam wszystkie fotki w folderze na kompie. Mój obecny facet, którego kocham nad życie chyba ich nie widział i nie chciałabym żeby zobaczył bo faktycznie można odnieść wrażenie że na tych fotkach byłam bardzo szczesliwa i może byłam ale teraz jestem dużo bardziej szczesliwa a fotek prawie w ogole nie robimy. dlaczego nie wiem, może jestem juz starsza i tego tak nie potzrebuje zeby na kazdym kroku utrwalać nasza miłosc. A po co mam fotki z byłym? moze z sentymentu, może dlatego że bardzo duzo z nim przezyłam i mamy zdjecia z róznych miejsc. W kazdym razie to ze Twoj facet na tych zdjeciach jest szcesliwy, usmiechniety nie oznacza ze Ciebie kocha mniej. Wiem ze trudno sie z tym pogodzic ale to niestety jest Twoj wewnetrzny problem i bedziesz musiala sama sobie znim poradzic glowka do góry i naprawde nie mysl za duzo na ten temat pozdarwiam
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:52   #3
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Dużo zależy od tego jak się skończył poprzedni związek Twojego partnera. Uważam, że jeśli rozstali się jako przyjaciele powinien zgrać te fotki na płytkę a w przyszłości wspominać gdzie i na jakich wycieczkach był. Mój Facet na pewnym portalu miał kilka fotek z Koleżankami i sam je usunął, bo uznał, że ich nie potrzebuje. Ja np wyrzuciłam bo byłym wszystko bo nie skończyło się to dobrze. Jednakże Mój obecny TŻ-et ma kilka fotek ze szkoły (bo te koleżanki były z klasy, z którymi się umawiał) z Koleżankami z wycieczek i nawet ostatnio je oglądaliśmy i opowiadał mi gdzie wtedy był i jak tam było. Nie jestem o to zazdrosna, ani nigdy nie byłam.
Co do Jego min na fotkach, to nie wiem jak to wytłumaczyć. Myślę tak jak Koleżanka wyżej, to , że się nie uśmiecha nie znaczy , że z Tobą jest mniej szczęśliwy.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕

Edytowane przez paulaa6
Czas edycji: 2011-10-21 o 12:54
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:56   #4
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jak wrócić do tego czasu z początku związku gdy wiedziałam , że jest nam razem dobrze, nie kłóciliśmy się.
Chyba musicie popracowac nad tym aspektem:

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
[...] bo generalnie nasza komunikacja w związku ostatnio siada [...]

Bez dobrej komunikacji w związku problemy będą się Wam nawarstwiać. Trzeba na bieżąco je rozwiązywać rozmawiając o nich.

Co do zdjęc też mam jakieś fotki z byłym, nie kasuje ich, nie pale :P ale też nie oglądam. Mam je, ale one nic nie znaczą teraz oprócz tego, że mam jakiś tam sentyment do nich. Wierzę, że mogło Ci się zrobić przykro widząc go ze swoją byłą dziewczyną, ale to jest przeszłość, teraz jest z Tobą. Nie zawsze trzeba palić za sobą mosty, niszczyć wszystkie wspomnienia związane z byłym partnerem, ważne jest żeby zaakceptować fakt, że to co było już nie wróci i trzeba skupić się na teraźniejszości. Nie rób z tego problemu.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 13:00   #5
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Ja uważam, że to żadna tragedia, że ma te fotki na kompie. Był szczęśliwy na nich, a jaki miał być skoro wnioskuję, że jego związek był udany. Zdjęcia jest to forma wspomnień, a nikt nie może mu kazać ab y te wspomnienia usunąć. Bez komunikacji w związku na dłuższą metę nie pociągnięcie. Jeśli chcesz wiedzieć po co trzyma te zdjęcia to zapytaj, nie pytaj się czy jest szczęsliwy, tylko zapytaj o zdjęcia. Po co masz się męczyć.
Jednak ja uważam, że robisz z igły widły. Zajmij się lepiej poprawieniem komunikacji w waszym związku i nie szukaj problemu.
__________________
Będę mamcią..

Edytowane przez marysienka
Czas edycji: 2011-10-21 o 13:02 Powód: dopisek
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 13:09   #6
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Marysienka mi nie chodzi o to, że on ma zdjęcia z poprzedniego związku. Nie mam nic przeciwko temu. Nie robię z tego kłopotu, scen zazdrości, nie rwę sobie włosów z głowy zastanawiając się czy to oznacza, że on ją kocha. Po prostu jest mi smutno i wydaje mi się, że ze mną taki szczęśliwy nie jest. Komunikacja siada, ponieważ on często nie chce rozmawiać. Mówi mi tylko, że wszystko jest OK.

Generalnie uderzyło mnie to, że jego poprzedni związek mógł być lepszy niż ten obecny.

A co do tego czy jest w przyjaźni z poprzednią dziewczyną - nie jest, ich związek zakończył się dość burzliwie ( ona nie była do końca fair wobec niego).

Nie wiem czego od Was oczekuję, po prostu nie mogę sobie poradzić z takim dziwnym uczuciem, że to co jest między mną a nim nie jest tak dobre jak to co było między nim a nią. I myślałam, że jak się wygadam to będzie lepiej.
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."








teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 14:30   #7
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

teczowyrobaczek ja jestem ze swoim facetem 1,5 roku i on ciagle ma w telonie smsy od bylej, na portalach spolecznosciowych pelno wiadomosci od niej i twierdzi, ze nie ma czasu tego usunac, a ja sama juz nie wiem co o tym myslec
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 15:00   #8
NacpanaTylkoToba
Raczkowanie
 
Avatar NacpanaTylkoToba
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 34
GG do NacpanaTylkoToba Wyślij wiadomość przez Yahoo do NacpanaTylkoToba
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
teczowyrobaczek ja jestem ze swoim facetem 1,5 roku i on ciagle ma w telonie smsy od bylej, na portalach spolecznosciowych pelno wiadomosci od niej i twierdzi, ze nie ma czasu tego usunac, a ja sama juz nie wiem co o tym myslec
Ty tak na serio...?!
Wspolczuje ja jestem wredna , i podla wiec odrazu awanture bym zrobila [ kto wie moze sama nawet skasowala ] , porozmawiaj z TZ , i powiedz jak sie czujesz tym , ze jest Ci przykro bla bla bla... Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny i (mężczyźni ) potrzebuję rady,

Dziś siedziałam przy laptopie mojego faceta z którym jestem około 2,5 roku. Chciałam sobie skopiować od niego nasze wspólne zdjęcia, ponieważ ja niedawno miałam format komputera. I tak sobie przeglądałam foldery ze zdjęciami i zauważyłam, że mój facet trzyma zdjęcia ze swojego poprzedniego związku, który trwał 4 lata ( skończył się kilka dni przed tym jak się poznaliśmy). Nie wiem generalnie czego oczekuję. Przeglądnęłam sobie te zdjęcia (
) i nie wiem jakoś tak widząc jaki jest tam szczęśliwy, uśmiechnięty zrobiło mi się przykro. Ma w tym folderze wszystkie wyjazdy na jakieś ich wspólne wycieczki. Gdy my gdzieś wspólnie wyjeżdżamy - on przeważnie nie chce żebym robiła zdjęcia, rzadko się uśmiecha, mówi, że nie lubi zdjęć( oczywiście nie jest tak, że nie mamy żadnych wspólnych zdjęć) Ale tam ma ich mnóstwo. Często pytam go czy jest ze mną szczęśliwy - odpowiada, że jest. No ale jakoś dziś tak poczułam, że może nie jest. Może jest ze mną bo nie chce mu się nic zmieniać. Nie wiem, jest mi po prostu smutno teraz. Nie chce z nim o tym rozmawiać, bo generalnie nasza komunikacja w związku ostatnio siada. Obydwoje jesteśmy nerwowi, w dodatku razem prowadzimy firmę, ostatnio jest cięższy czas. Nie mam pojęcia jak wrócić do tego czasu z początku związku gdy wiedziałam , że jest nam razem dobrze, nie kłóciliśmy się.
Z wlasnego doswiadczenia wiem , ze innych zwiazki prawie zawsze wydaja mi sie byc idealne tak samo jak np. zdjecia... Moze wydaje Ci sie , ze na tych zdjeciach z ex jej On bardziej szczesliwszy , poniewaz jak napisalas macie ciezki czas z Waszej firmie , komunikacja Wam siadla...

Co do pogrubionego , sprobuj spedzic z Nim mily wieczor jakas kolacje dobra zrob , powspominaj z Nim Wasze poczatki , i powiedz co czujesz...


Jesli tak uwazasz no to na pewno macie teraz gorszy okres w zwiazku , ale to , ze teraz jest miedzy Wami gorzej nie oznacza , ze jest z Toba , poniewaz nic innego ' lepszego ' nie ma badz nie chce sie mu zmieniac...
__________________
zapuszczanie włosków... ; **
cel 50 cm


10.07.2010 magiczny dzień... ; * kocham Ciebie ŁukaszkuUu ... ; **

NacpanaTylkoToba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:35   #9
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
Marysienka mi nie chodzi o to, że on ma zdjęcia z poprzedniego związku. Nie mam nic przeciwko temu. Nie robię z tego kłopotu, scen zazdrości, nie rwę sobie włosów z głowy zastanawiając się czy to oznacza, że on ją kocha. Po prostu jest mi smutno i wydaje mi się, że ze mną taki szczęśliwy nie jest. Komunikacja siada, ponieważ on często nie chce rozmawiać. Mówi mi tylko, że wszystko jest OK.

Generalnie uderzyło mnie to, że jego poprzedni związek mógł być lepszy niż ten obecny.

A co do tego czy jest w przyjaźni z poprzednią dziewczyną - nie jest, ich związek zakończył się dość burzliwie ( ona nie była do końca fair wobec niego).

Nie wiem czego od Was oczekuję, po prostu nie mogę sobie poradzić z takim dziwnym uczuciem, że to co jest między mną a nim nie jest tak dobre jak to co było między nim a nią. I myślałam, że jak się wygadam to będzie lepiej.
Wiem że może być ci smutno, ale gdyby tamten związek był lepszy to by przetrwał. Zastanów się czy ty nie masz pamiątek albo zdjęć z poprzednich związków. Ja mam i to wcale nie oznacza że kocham tych chłopaków, po prostu byli częścią mojego życia, kiedyś coś znaczyli i miło jest powspominać, ale nie znaczy to że teraz w związku nie jestem szczęśliwa. Po prostu jestem sentymentalna twój facet może też. Z resztą nawet jak wykasuje zdjęcia to nie wykasuje wspomnień i o to też będziesz zazdrosna. Wyluzuj i pomyśl co zrobić żeby między wami było lepiej a nie myśl o przeszłości.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 17:19   #10
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
Ja uważam, że to żadna tragedia, że ma te fotki na kompie. Był szczęśliwy na nich, a jaki miał być skoro wnioskuję, że jego związek był udany. Zdjęcia jest to forma wspomnień, a nikt nie może mu kazać ab y te wspomnienia usunąć.


teczowyrobaczek
to, że wydaje Ci się że w tamtym związku był szczęśliwszy nie znaczy, że tak jest...Tamten związek był po prostu inny

Każdy związek ma lepsze i gorsze dni, ; może wyjedźcie gdzieś na weekend, wybierzcie się gdzieś na kolacje, albo posiedźcie w domu na spokojnie, w miłej atmosferze rozmawiając o pierdołach.Małymi krokami do przodu...
Może rzeczywiście jest tak jak mówi TŻ czyli ok, a Ty wyolbrzymiasz?
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 17:23   #11
kasia86rz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Też by mi było przykro. Jeśli dziewczyna odeszła do lamusa, to zdjęcia raczej też powinny odejść... Każdy ma jakieś związki przed tym "jedynym", ale trzymanie zdjęć i to tylu jest przegięciem... Tak uważam.
kasia86rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 17:51   #12
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Przypomniało mi się jak ja kiedyś obejrzałam wszystkie fotki na kompie mojego TŻta I to też w taki sposób, że szukałam naszych z wyjazdu i trafiłam na jego zdjęcia jak był młody, a że był taki przystojny na nich to się wciągnęłam. I oczywiście były tam też zdjęcia z jego byłą, jak siedzieli przytuleni, jak się całują itp. Ale mnie to jakoś niezbyt ruszyło, przecież to normalne rzeczy w związku. A uśmiech na zdjęciach też jest normalny, przecież do zdjęć się zawsze staramy uśmiechnąć.

Ale przyznam się, że było tam coś co mnie tknęło Mój TŻ do tej pory nie powiedział mi, że tatuaż, który ma na nodze jest taki sam, jak u jego byłej.

O samym fakcie przeglądania zdjęć powiedziałam TŻetowi jeszcze tego samego dnia, bo by mnie sumienie zjadło. Na szczęście nie złościł się, tylko zmartwił, bo nie chciał, żebym oglądała te zdjęcia, żebym czasem nie zareagowała tak jak Ty.
Ale sprawy z tatuażem nie wywlekałam. Może jak mi sie będzie kiedyś nudzić to mu powiem, że wiem takie rzeczy

Autorko musisz się pogodzić z tym, że co było to było. To, że Twój TŻ był szczęśliwy z inną kobietą, nie oznacza, że z Tobą nie jest bardziej szczęśliwy. W końcu tamta kobieta go oszukała (o ile dobrze zrozumiałam), więc nie żywi do niej żadnych przyjaznych uczuć ani nie ma żadnych miłych wspomnień. A skoro Tobie zaufał tak szybko po tym wszystkim, to musiałaś być dla niego naprawdę wyjątkowa
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 19:44   #13
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Myślę, że nie ma co robić afery o zdjęcia z byłymi partnerami. Ja też mam zdjęcia na kompie z moim ex. Akurat tak się złożyło, że byliśmy razem w takich hmm.. ważnych chwilach dla mnie ( 18 urodziny, studniówka) więc nie wyobrażam sobie ot tak skasować zdjęcia. Jednak nie oglądam ich z moim obecnym TŻtem, sama też je rzadko oglądam. A jeśli już oglądam to nie po to, żeby wspominać związek ( bo nie mam z niego za dużo dobrych wspomnień) tylko ogólnie wspominać dawne wydarzenia ( zreszta ja lubię oglądac zdjęcia z przeszłości,mimo że na większości wyszłam jak głupek )
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 21:44   #14
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

No błagam, mam na zdjęciu całą masę zdjęć z exem, byliśmy razem wiele lat, to ogromna część mojego życia, cała masa najróżniejszych wyjazdów i wspomnień, z jakiej racji miałabym je kasować?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 22:49   #15
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Ale czego Ty od niego oczekujesz? Że wymaże swoją przeszłość? 4 lata to kupa czasu. Fajne wspomnienia- zwłaszcza te z wyjazdów. I naprawdę nie widzę powodów, dla których mialby te zdjęcia usunąć.

Jest teraz z Tobą. Tamto jest skończone, więc po co szukać problemów na siłę.

A Ty pousuwałaś wszystkie zdjęcia ze swoimi byłymi?
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 06:56   #16
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
Ale czego Ty od niego oczekujesz? Że wymaże swoją przeszłość? 4 lata to kupa czasu. Fajne wspomnienia- zwłaszcza te z wyjazdów. I naprawdę nie widzę powodów, dla których mialby te zdjęcia usunąć.

Zgadzam się
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 08:49   #17
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Przesadzasz
Sama na kompie mam fotki z byłymi partnerami, z imprez różnych, z wieloma znajomymi i co - wywalić mam? na płycie też nagrałam. Mało tego, mam niektóre w albumach, wywołane. A mój mąż - no cóż, wie, że są, wie, ze ich nie wywalę i wie, że one nie mają znaczenia innego niż sentymentalne Ot, pooglądam sobie, jaka piękna i młoda byłam :d
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 09:07   #18
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny i (mężczyźni ) potrzebuję rady,
Dziś siedziałam przy laptopie mojego faceta z którym jestem około 2,5 roku. Chciałam sobie skopiować od niego nasze wspólne zdjęcia, ponieważ ja niedawno miałam format komputera. I tak sobie przeglądałam foldery ze zdjęciami i zauważyłam, że mój facet trzyma zdjęcia ze swojego poprzedniego związku, który trwał 4 lata ( skończył się kilka dni przed tym jak się poznaliśmy). Nie wiem generalnie czego oczekuję. Przeglądnęłam sobie te zdjęcia (
) i nie wiem jakoś tak widząc jaki jest tam szczęśliwy, uśmiechnięty zrobiło mi się przykro. Ma w tym folderze wszystkie wyjazdy na jakieś ich wspólne wycieczki. Gdy my gdzieś wspólnie wyjeżdżamy - on przeważnie nie chce żebym robiła zdjęcia, rzadko się uśmiecha, mówi, że nie lubi zdjęć( oczywiście nie jest tak, że nie mamy żadnych wspólnych zdjęć) Ale tam ma ich mnóstwo. Często pytam go czy jest ze mną szczęśliwy - odpowiada, że jest. No ale jakoś dziś tak poczułam, że może nie jest. Może jest ze mną bo nie chce mu się nic zmieniać. Nie wiem, jest mi po prostu smutno teraz. Nie chce z nim o tym rozmawiać, bo generalnie nasza komunikacja w związku ostatnio siada. Obydwoje jesteśmy nerwowi, w dodatku razem prowadzimy firmę, ostatnio jest cięższy czas. Nie mam pojęcia jak wrócić do tego czasu z początku związku gdy wiedziałam , że jest nam razem dobrze, nie kłóciliśmy się.
Też mam foty z poprzedniego związku na komputerze. W wakacje robiłam formata i nawet poszłam do eksa po pendriva (mamy mnóstwo zdjęć. W końcu związek trwał 7 lat) z naszymi fotami. Dlaczego? Dlatego, bo to był dla mnie ważny związek, ważny facet i mam z nim piękne wspomnienia, więc nie widzę powodu, by "zapominać" lub wywalać zdjęcia. Trzymam je sobie w osobnym folderze (w żadnym ukrytym) i bywa, że coś tam przejrzę. Próbuję też dostać zdjęcia z naszego ostatniego wspólnego Halloween. Facet nadal jest obecny w moim życiu (nawet sam mi robił formata), od czasu do czasu pogadamy. Ogólnie - rozpad był burzliwy, leciały różne testy, ale później wszystko się uspokoiło i możemy ze sobą normalnie porozmawiać. Te foty nie są dla mnie jakimś fetyszem, czy rzeczą, bez której nie mogę żyć, ale uważam, iż jest to część mojego życia (np. mogę zaobserwować, jak się zmieniałam przez lata) i nie mam powodu, by coś kasować. Na karcie pamięci z aparatu ostatnio odkryłam zdjęcia mojego obecnego faceta z byłą żoną (3 lub 4 lata temu foty były zrobione), więc chyba mamy podobne podejście w tej sprawie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 15:26   #19
PatiMaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

To teraz tak trochę pół żartem, pół serio - jego była na pewno robiła te zdjęcia na siłę, kazała mu się tam uśmiechać, kiedy nie miał na to ochoty. A zostawił je na komputerze, by nigdy więcej nie popełnić takiego błędu

A tak szczerze, to wydaje mi się, że też poczułabym się z tym głupio i po prostu zapytałabym się, po co mu te zdjęcia. Może zaproponuj, żeby zgrał sobie je na płytkę, jeśli nie chce ich kasować, ale żebyś nie musiała na nie patrzeć. I tyle
PatiMaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 19:35   #20
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Dziękuję Wam za odpowiedzi Jak już pisałam - nie jestem zła o to, że ma te zdjęcia, ja też mam wiele zdjęć z eks. Chodziło o to, że było mi przykro dlatego właśnie, że był szczęśliwszy niż ze mną. I chyba to prawda, ponieważ naprawdę mamy teraz duży kryzys, nie wiem czy to z mojej winy czy z jego. Nie potrafię obiektywnie ocenić. Może Wy spróbujecie:


Przez cały nasz związek mieliśmy układ, że chodzimy na imprezy wspólnie. Ja między innymi z moim byłym chłopakiem zerwałam dlatego, że potrafił " ginąć " bez śladu na całą noc, upić się do nieprzytomności i robił to nagminnie. Mojemu obecnemu to powiedziałam na samym początku i wszystko było ok. Do niedawna. Ponieważ ostatnio mój luby wykazuje silną chęć do samotnych imprez ze swoimi znajomymi. Tydzień temu, gdy nie mogłam iść z nim, poszedł sam. Oczywiście nie wydzwaniałam za nim, nie pisałam sms, chciałam zobaczyć jak się zachowa. I co? nie odezwał się do mnie przez całą noc. Dziś widzieliśmy się, odprowadził mnie na autobus i po 15 minutach zadzwonił powiedzieć, że idzie do znajomych na domówkę, gdy spytałam czemu nie zaproponował mi , żebym szła z nim, odpowiedział, że zaproponowali mu po tym jak mnie odprowadził. Nie wiem już jak to odbierać. Podobnych sytuacji było już kilka w przeciągu dwóch miesięcy. Przyzwyczaiłam się do zupełnie innych jego zachowań. Źle mi z taką nagłą zmianą po prawie 3 latach związku. Coraz częściej myślę o rozstaniu - skoro jemu tak tęskno do samotnych wypadów. A może po prostu ja mam zapędy na bluszcza?
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."








teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 19:51   #21
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Problemem sa zdjęcia, czy Jego zachowanie w ogole? Bo ja coś czuje, że to drugie....
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 19:56   #22
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

33owieczka masz rację, to drugie.
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."








teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 20:08   #23
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Wolałabym jej nie mieć

Zastanów się, czy ten związek jest tym czego oczekujesz? Może nie warto tkwić w czyms co nie jest dla Ciebie dobre? Od kiedy On się tak wobec Ciebie zachowuje? Może z tą imprezą, to był pojedynczy incydent? Pogadaj z Nim, powiedz, że Ci było przykro i żeby tak nie robił....
Rozmowy, komunikacja w związku to bardzo, bardzo wazna kwestia!!!!

A co do fot. Wiesz czesm ludzie szczerzą sie do aparatu kompletnie nie szczerze.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 20:24   #24
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

A może trochę osobnych wyjść dobrze wam zrobi? Nie rób o to awantury, scen. Tylko w takich sytuacjach jak on gdzieś wychodzi powiedz mu ok to ja też dzisiaj wyjdę ze znajomymi. Przestrzeń jest potrzebna każdemu. Mój eks też w pewnym momencie wychodził sam a ja jak głupia czekałam na smsa, później zmieniłam taktykę i sama zaczęłam wychodzić, bo skoro jemu wolno to czemu i nie mi I wtedy nastąpił zwrot o 180 stopni bo nie chciał mnie na krok zostawić
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 20:24   #25
teczowyrobaczek
Raczkowanie
 
Avatar teczowyrobaczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 125
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Z tą imprezą to nie pierwszy raz. Rozmawiałam z nim o tym. Powiedział mi, że związek to nie więzienie. A to nie jest tak, że ja mu bronię spotykać się ze znajomymi. Tylko spotkanie ze znajomymi tak po prostu, a impreza podczas, której nie odzywa się ani słowem ( powiedział mi, że nie odezwał się bo nie miał czasu) to co innego. Boli też to, że kiedyś jak ja nie mogłam iść na imprezę bo miałam kłopot z transportem, to jakoś starał się wszystko załatwić, żebyśmy szli razem, a teraz po prostu ma to gdzieś.

Mówi mi żebym też chodziła na imprezy, a ja szczerze mówiąc nie mam z kim. Jedna moja przyjaciółka niedługo urodzi dziecko, druga jest w połowie ciąży. Teraz zaczynam kolejne studia więc pewnie poznam nowe osoby, znajomych, ale właśnie nie tego oczekuję od związku. Mam na myśli chodzenie na imprezy osobno. To miałam w poprzednim związku.


Przez prawie 3 lata myślałam, że jest nam ze sobą dobrze, a tu taka zmiana.


A żeby było jeszcze ciekawiej, jak rozmawialiśmy o naszych poprzednich związkach to mówił, że jego była go wkurzała, bo co chwile chodziła bez niego na imprezy, bardzo dużo piła itp.



malenka1717
z moim eks też tak miałam i właśnie przyjęłam taka taktykę również. Także był ogromny zwrot, na nowo się zakochał itp. Ale ja już wtedy nie chciałam z nim być.
__________________
"...wszyscy chcą żyć na wierzchołku góry, zapominając, że prawdziwe szczęście kryje się w samym sposobie wspinania się na górę..."









Edytowane przez teczowyrobaczek
Czas edycji: 2011-10-22 o 20:26
teczowyrobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 18:13   #26
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

tęczowy robaczku, ja miałam identyczna sytuację - widziałam zdjęcia na których był zakochany uśmiechnięty.. całował się.. na mnie nigdy tak nie patrzył.. albo po prostu jestem ślepa. Dlatego wiem co czujesz. Ale tez sobie tak tłumaczę, że to przeszłość a to ZŁA kobieta była..
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 16:03   #27
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Ma rację- związek to nie więzienie, jednak, powinien uszanować Twoje uczucia.
Kiedyś chodziliście razem na imprezy co się zmieniło, że teraz nie chodzicie? Nowe towarzystwo? Zapytaj go wprost dlaczego nie chce abyś z nim wychodziła. Raz, bo za późno go zaprosili oki, ale piszesz, że to się powtarza....
Rzeczywiście koleżanki cięzarók to nie są imprezowe panie i mają teraz zupełnie inne priorytety, ale... z ciężarną można gdzieś wieczorem wyskoczyć! Serio! Ty będziesz sączyła piwko, Ona soczek i sobie pogadacie w miłej knajpce. Teraz w knajpach palic nie wolno zatem nic nie powinno jej przeszkadzać... Nie musicie iśc do zatłoczonego klubu, czy na disco! I piszę to z włąsnego doświadczenia- da się

I chyba nie musze dodawać, że zachowanie Twojego TŻ mi się niezbyt podoba....
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:10   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny i (mężczyźni ) potrzebuję rady,

Dziś siedziałam przy laptopie mojego faceta z którym jestem około 2,5 roku. Chciałam sobie skopiować od niego nasze wspólne zdjęcia, ponieważ ja niedawno miałam format komputera. I tak sobie przeglądałam foldery ze zdjęciami i zauważyłam, że mój facet trzyma zdjęcia ze swojego poprzedniego związku, który trwał 4 lata ( skończył się kilka dni przed tym jak się poznaliśmy). Nie wiem generalnie czego oczekuję. Przeglądnęłam sobie te zdjęcia (
) i nie wiem jakoś tak widząc jaki jest tam szczęśliwy, uśmiechnięty zrobiło mi się przykro. Ma w tym folderze wszystkie wyjazdy na jakieś ich wspólne wycieczki. Gdy my gdzieś wspólnie wyjeżdżamy - on przeważnie nie chce żebym robiła zdjęcia, rzadko się uśmiecha, mówi, że nie lubi zdjęć( oczywiście nie jest tak, że nie mamy żadnych wspólnych zdjęć) Ale tam ma ich mnóstwo. Często pytam go czy jest ze mną szczęśliwy - odpowiada, że jest. No ale jakoś dziś tak poczułam, że może nie jest. Może jest ze mną bo nie chce mu się nic zmieniać. Nie wiem, jest mi po prostu smutno teraz. Nie chce z nim o tym rozmawiać, bo generalnie nasza komunikacja w związku ostatnio siada. Obydwoje jesteśmy nerwowi, w dodatku razem prowadzimy firmę, ostatnio jest cięższy czas. Nie mam pojęcia jak wrócić do tego czasu z początku związku gdy wiedziałam , że jest nam razem dobrze, nie kłóciliśmy się.
nie widzę nic złego w tym, że twój partner przechowuje zdjęcia które "dokumentują" 4 lata jego życia, ja nie potrafiłby wyrzucić, zniszczyć czy cokolwiek zdjęć z tak długiego okresu mojego życia (niestety chcesz czy nie związek na ogół zajmuje sporo czas w życiu i chcąc nie chcąc ta dziewczyna była w jego życiu w tym okresie... obecność zdjęć tego nie zmieni) a to, że ma je na komputerze.. no ja też mam mnóstwo zdjęć ale zaglądam do nich równie często co do zachomikowanych po szafkach albumów

w twoim związku jest inny problem i wydaje mi się, że po prostu próbujesz te problemy maskować taką błahostką jak zdjęcia chociaż chyba sama dobrze wiesz, że to nie zdjęcia sprzed prawie x lat tylko komunikacja, brak czasu, zabieganie są problemem w waszym związku

Cytat:
Napisane przez teczowyrobaczek Pokaż wiadomość
Z tą imprezą to nie pierwszy raz. Rozmawiałam z nim o tym. Powiedział mi, że związek to nie więzienie. A to nie jest tak, że ja mu bronię spotykać się ze znajomymi. Tylko spotkanie ze znajomymi tak po prostu, a impreza podczas, której nie odzywa się ani słowem ( powiedział mi, że nie odezwał się bo nie miał czasu) to co innego. Boli też to, że kiedyś jak ja nie mogłam iść na imprezę bo miałam kłopot z transportem, to jakoś starał się wszystko załatwić, żebyśmy szli razem, a teraz po prostu ma to gdzieś.

Mówi mi żebym też chodziła na imprezy, a ja szczerze mówiąc nie mam z kim. Jedna moja przyjaciółka niedługo urodzi dziecko, druga jest w połowie ciąży. Teraz zaczynam kolejne studia więc pewnie poznam nowe osoby, znajomych, ale właśnie nie tego oczekuję od związku. Mam na myśli chodzenie na imprezy osobno. To miałam w poprzednim związku.


Przez prawie 3 lata myślałam, że jest nam ze sobą dobrze, a tu taka zmiana.


A żeby było jeszcze ciekawiej, jak rozmawialiśmy o naszych poprzednich związkach to mówił, że jego była go wkurzała, bo co chwile chodziła bez niego na imprezy, bardzo dużo piła itp.



malenka1717
z moim eks też tak miałam i właśnie przyjęłam taka taktykę również. Także był ogromny zwrot, na nowo się zakochał itp. Ale ja już wtedy nie chciałam z nim być.
no i zauważ, że te zdjęcia tam były przez te 3 lata..
to nie zdjęcia są problemem bo one były od zawsze - to między tobą i twoim partnerem dzieje się źle i jakieś tam pliki na komputerze nie mają z tym nic wspólnego

i na pewno to nie stało się nagle - nagle to zobaczyłaś zdjęcia i uznałaś je za źródło już istniejącego kłopotu
nigdy nie ma tak, że nagle, znikąd, pojawia się problem
to co się dzieje złego nawarstwiało się jakiś czas a ty po prostu znalazłaś czynnik którym postanowiłaś sobie to jakoś wytłumaczyć chociaż realnie związku nie ma on z problemem żadnego

poza tym.. ja myślę, że dopadła was "rutyna" - jesteście ze sobą trochę, poznaliście się już, wpadliście w wir pracy, nie jesteście już tak młodzi jak wcześniej i macie co raz więcej na głowie, znajomi się porozchodzili i zajęli sobą...
to jest ciężki moment i myślę, że musisz zmobilizować tak siebie jak i swojego partnera do przerwania tej nudy i zrobienia czegoś z waszym związkiem
na początek proponuje naprawdę wolny od świata weekend i dużo rozmowy.. może jak wypoczniecie i odetchniecie to łatwiej będzie wam porozmawiać i się dogadać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 23:03   #29
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Zdjęcia z poprzedniego związku na komputerze faceta

Mam podobny problem, mianowicie na początku mojego związku z Tż zauważyłam że ma on sporo zdjęć od byłej na poczcie. Od niego się dowiedziałam też, że były tam nagie zdjęcia. Nie podobało mi się to, nie chciałam żeby to oglądał.
Sama też nie chciałam ich oglądać.
Jakiś czas temu zauważyłam że po prostu je usunął i zapytałam czemu to zrobił. Myślałam, że tylko ze względu na to, że ja tego chciałam. No ale powiedział co innego.

Ostatnio zauważyłam inną, niepokojącą rzecz, mianowicie często zdarza mu się przeglądać zdjęcia byłej na fb, nie wiem czemu to robi. Nie ma jej w znajomych, ona odrzuca zaproszenia. Co więcej wypiera się tego. W złości kazałam mu pokazać historię przeglądarki i miałam rację. W dodatku wyświetliło, że wpisywał jej imię i nazwisko w google, żeby wyszukać jakieś informacje. W dodatku całkiem niedawno.

Nie mam pojęcia czemu to robi, mówi, że już o niej nie myśli, nie tęskni ale to przecież świadczy o czymś innym. Nie mam racji ?
Zakończył ten związek, a dokładniej ona go zostawiła dawno temu. My jesteśmy razem 8 miesięcy.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.