nowości Oriflame - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 10:07   #901
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

A co myślicie o Life Circle Blossom? Ubolewam nad jego trwałością, a właściwie jej całkowitym brakiem... Nie testowałam osobiście, ale domyślam się bo przecież pisałyście że Sap i Leaf trzymają się pół godziny. A nowe cienie visions powinny być niedługo na stronie pokazane dokładniej. Bo z tego co jest w katalogu to zbytnio dopatrzeć się nie można...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 12:59   #902
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

A ja się nim psikałam i ku mojemu zdumieniu w porównaniu z wcześniejszymi Life Circle ten kwiatowy jest NAPRAWDĘ dużo trwalszy, wytrwał dobre 1,5h no i ja go wezmę na 100% bo uwielbiam jaśmin Nie wiem z czego to wynika ale trwałość zapachów z tej serii jest rózna więc wypróbuj na sobie, na mnie naprawdę sie trzymał
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:10   #903
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: nowości Oriflame

w back order jest tak,że niedostępny wczesśniej produkt, jest dołączany do Twojej paczki,kiedy się pojawi. Nie musisz go powtórnie zamawiać.
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:21   #904
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
A co myślicie o Life Circle Blossom? Ubolewam nad jego trwałością, a właściwie jej całkowitym brakiem... Nie testowałam osobiście, ale domyślam się bo przecież pisałyście że Sap i Leaf trzymają się pół godziny. A nowe cienie visions powinny być niedługo na stronie pokazane dokładniej. Bo z tego co jest w katalogu to zbytnio dopatrzeć się nie można...
A ja nie ubolewam bo mi się nie podoba chciałam leaf, ale ze względu na trwałość nie zamówiłam.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 20:08   #905
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

Blossom: pierwsze skojarzenie po powąchaniu katalogu- kwiat maku, bardzo mi się spodobał jednak nie kupię szybko, bo z uporem maniaka nadal wydaje kasę na drogeryjną kolorówkę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 09:35   #906
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny- jak zamawiam coś przez internet i wyskakuje, że nie ma czegoś tymczasowo w magazynie, to kiedy mogę to coś odebrać? nie wiecie? Czy muszę odebrać to dopiero z kolejnym zamówieniem, czy mogę pojechać tylko po to? Wkurzyłam się, bo jak każda klientka chciała korektor giordani gold, tak oczywiście go nie ma, tak samo białe opaski i żel pod prysznic z tej serii aqua coś tam Jadę dzis po reszte zamówienia. Wzięłam sobie spray do opalania spf15, talk do ciała serene i miodek
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:18   #907
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Impersona ja czekam na kredkę do oczu już prawie pół roku... U mnie też nie było tego korektora GG Może będzie niedługo w promocji
Blossom też mi się z makiem skojarzył
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 12:37   #908
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Skoro już przy korektorze GG jesteśmy - mnie się udało go dostać, ale w sumie sama nie wiem czy cieszyć się czy nie. Niby fajnie, bo korektor świetnie rozświetla (maskuje mniej świetnie) i chyba dzięki temu ma ukrywać cienie pod oczami na przykład, ale denerwuje mnie fakt, że jakoś niezbyt chętnie wychodzi mi na pędzelek L'oreala wystarczy przekręcić 1-2 razy i już jest, a tego kręcę i kręcę i nic. Z 5 razy trzeba obkręcić nasadkę, żeby cokolwiek wydostać. A najlepsze jest to, że jak się już tak namęczę i coś tam rozświetlę, to na czasem na drugi dzień, gdy chcę go użyć okazuje się, że niewiadomo skąd mam mnóstwo korektora na pędzelku. On chyba po prostu z opóźnieniem wychodzi na pędzelek... Szkoda tylko, że 24-godzinnym
Czy ktoś też ma z nim taki problem?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:41   #909
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Korektor GG - bomba z opuźnionym zapłonem A tak serio to pędzelek po zużyciu korektora może się przydać
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:44   #910
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Korektor GG - bomba z opuźnionym zapłonem A tak serio to pędzelek po zużyciu korektora może się przydać
Wiem, mam już taki jeden po L'orealu - zużywanie zajęło mi z pół roku, ale L'oreal ma 2 razy większą pojemność, więc tu powinno pójść szybciej.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:52   #911
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny a co sądzicie o witaminowej maseczce http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...62&PRODID=4862
Jej zapach bardzo kojarzy mi sie z jakąs wodą toaletową, ogólnie zapachem do ciała?nie wiem może pomożecie mi odnaleźć ten zapach :p
co do maseczki bardzo ją lubie
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 14:35   #912
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Moje wrażenia z ostatnich zakupów Oriflame z katalogu 09

- puder Brązujący SUN kolor Shimmering Bronze: idealny jako róż i bronzer, nie robi plam, równo się rozprowadza, kolor ciepły słoneczny, ślicznie błyszczy na złotawo EXTRA Opakowanie poręczne. wygodny pędzelek, bardzo praktyczne podpórka na pedzelek, dodatkowo duże lusterko w opakowaniu. Polecam!

- serum Optimals Hydra Energy: suuuuuper!!! Przepięknie pachnie, tak świeżo Jest to żel, ale nie wodnisty, tylko taki "bogaty" jakby. Wchłania się dość szybko, ale nie błyskawicznie. Po jego użyciu skóra jest taaaaaka gładka! Po użyciu na niego kremu za bardzo mi się przetłuściła, ale teraz nakladam samo serum i buzia jest nawilżona, gładziutka, nie przetłuszcza się! Bardzo ładne opakowanie.

- krem Optimals Hydro Energy - świeżo pachnie, wchłania się średnio (nie krótko nie dlugo). Porządnie nawilża. Teraz dla mnie zbyt bogaty, ale to chyba przez upały. Na chłodniejszą pogode powinien być super Na razie poczeka troszkę

- perełki nabłyszczające Giordani Gold: mieciutkiem ale nadają chłodny odcień. Są w opakowaniu perełki białe, różowe i złote. Ja wyjęłam białe, a rołożyłam bezowe kuleczki z GG Natural Bronze (najbardziej miękkie, reszta jest twarda ) i teraz jest super Ładny efekt rozświetlenia

- korektor Giordani mi nie przyszedł, ale jest w back order

- deo Active Original - zapach średnio ciakawy. Zobaczymy jak działanie - mam w kulce i kremie. Sensitiwe ma jednak zapach (chociaż w katalogu napisane jest, że bezzapachowy) - ładniejszy niż Original, taki świeży, ozonowy.

- maseczek w saszetkach jeszcze nie używałam, dziś wypróbuję chyba tą oczyszczającą. Zamówiłam też moje ukochane kosmetyki: zel pod prysznic Milk&Honey, żel pod prysznic Ocean Algae, balsam Ocean Algae - uwielbiam ten zapach i boskie wygładzenie skóry!!!
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 15:14   #913
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19


- krem Optimals Hydro Energy - świeżo pachnie, wchłania się średnio (nie krótko nie dlugo). Porządnie nawilża. Teraz dla mnie zbyt bogaty, ale to chyba przez upały. Na chłodniejszą pogode powinien być super Na razie poczeka troszkę
Anciu, czy mogłabyś przepisać skład tego kremu? Na stronie Oriflame jest niestety potraktowany opisowo..
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 15:26   #914
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Anciu, czy mogłabyś przepisać skład tego kremu? Na stronie Oriflame jest niestety potraktowany opisowo..
oj wywaliłam już pudełko niestety
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 16:55   #915
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

No trudno. Dzięki za dobre chęci!
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 17:50   #916
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Anciu, czy mogłabyś przepisać skład tego kremu? Na stronie Oriflame jest niestety potraktowany opisowo..
Lista składników >> aqua, glycerin, dimethicone, prunus armeniaca, butyrospermum parkii, butylene glycol, cyclopentasiloxane, sorbitan stearate, glyceryl polymethacrylate, glyceryl stearate, peg-100 stearate, carbomer, cetyl alcohol, tocopheryl acetate, ricinus communis, parfum, methylparaben, urea, sodium pca, imidazolidinyl urea, sodium hydroxide, propylparaben, disodium edta, trehalose, phenoxyethanol, sorbitan tristearate, sodium hyaluronate, polyquaternium-51, propylene glycol, biosaccharide gum-1, copper aspartate, zinc aspartate, manganese aspartate, magnesium aspartate, chondrus crispus, chlorphenesin, benzoic acid, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben, ci 42090.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:00   #917
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Wskazówko, dzięki serdeczne! To już wiem, że nie powinien mnie zapchać, jeśli kupię.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:03   #918
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Wskazówko, dzięki serdeczne! To już wiem, że nie powinien mnie zapchać, jeśli kupię.
nie ma za co jest skład na stronie ori
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 18:10   #919
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
nie ma za co jest skład na stronie ori
Teraz już jest... ale kilka dni temu sprawdzałam i nie było. Tzn. był tylko opis w rodzaju: "zawiera to, to i to, które działają tak i tak", ale to mi nic nie mówiło. A przy Optimals Balance nie było nawet tego.

Swoją drogą ciekawe: z lektury składów wyszło mi, że oba żele do twarzy Balance do cery tłustej i mieszanej zawierają myristate isopropyl, którego cera mieszana powinna ponoć unikać...
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 20:23   #920
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Teraz już jest... ale kilka dni temu sprawdzałam i nie było. Tzn. był tylko opis w rodzaju: "zawiera to, to i to, które działają tak i tak", ale to mi nic nie mówiło. A przy Optimals Balance nie było nawet tego.

Swoją drogą ciekawe: z lektury składów wyszło mi, że oba żele do twarzy Balance do cery tłustej i mieszanej zawierają myristate isopropyl, którego cera mieszana powinna ponoć unikać...
a co to jest za składnik i co robi?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 20:28   #921
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Rosa
Dziewczyny a co sądzicie o witaminowej maseczce http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...62&PRODID=4862
Jej zapach bardzo kojarzy mi sie z jakąs wodą toaletową, ogólnie zapachem do ciała?nie wiem może pomożecie mi odnaleźć ten zapach :p
co do maseczki bardzo ją lubie
Maseczka jak dla mnie jest bardzo dobra . Ślicznie pachnie ! I skóra wydaje się po niej jakaś taka ładniejsza bardziej nawilżona
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 20:29   #922
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19
a co to jest za składnik i co robi?
Według książki pań Noszczyk i Bosiackiej ("Cena urody") to ester kwasu tłuszczowego, składnik natłuszczający w kremach i mleczkach do zmywania oraz balsamach. Mają go na liście składników, których cera tłusta i mieszana powinny unikać.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 20:34   #923
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Hej Wróciłam ze szkolenia w Ori Odrazu odebrałam kosmetyki i już jestem zachwycona talkiem perfumowanym (ja mam serene). Jeśli któraś ma tak jak ja problem z odparzaniem się gołych ud w spódnicy, to ten talk jest fantastyczny. Super chłonie wilgoć tak, że uda się nie obcierają
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 21:34   #924
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Skoro już przy korektorze GG jesteśmy - mnie się udało go dostać, ale w sumie sama nie wiem czy cieszyć się czy nie. Niby fajnie, bo korektor świetnie rozświetla (maskuje mniej świetnie) i chyba dzięki temu ma ukrywać cienie pod oczami na przykład, ale denerwuje mnie fakt, że jakoś niezbyt chętnie wychodzi mi na pędzelek L'oreala wystarczy przekręcić 1-2 razy i już jest, a tego kręcę i kręcę i nic. Z 5 razy trzeba obkręcić nasadkę, żeby cokolwiek wydostać.
Mam dokładnie to samo. Wzięłam różowy, ale zwracam, bo nie pasuje mi ten kolorek zupełnie. Jednak jak przyjdzie sand z back order, to wezmę. Mimo tego opóźnionego zapłonu Fajny jest na zmęczone oczy.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 22:27   #925
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Według książki pań Noszczyk i Bosiackiej ("Cena urody") to ester kwasu tłuszczowego, składnik natłuszczający w kremach i mleczkach do zmywania oraz balsamach. Mają go na liście składników, których cera tłusta i mieszana powinny unikać.
zdaje się, że zapychają
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 22:42   #926
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Rosa
Dziewczyny a co sądzicie o witaminowej maseczce http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...62&PRODID=4862
Jej zapach bardzo kojarzy mi sie z jakąs wodą toaletową, ogólnie zapachem do ciała?nie wiem może pomożecie mi odnaleźć ten zapach :p
co do maseczki bardzo ją lubie
uwielbiam te maseczke uzywam jej od dawna i bardzo lubie .... swietnie nawilza skore...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 09:03   #927
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez basiao84
zdaje się, że zapychają
Zgadza się.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 09:34   #928
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości Oriflame

a ja mam pytanie o pudry brązujące (chyba sa jako nowość ale nie jestem pewna) - czy one sa matowe czy mają drobinki?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-06, 20:22   #929
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

mam pytanie:
czym różni się fluid matujący od żelu matującego Optimals.. nie wiem co doradzisc klientce..
nieby czytalam info o kosmetykach ale jakos nie wiem czym to naprawde się rózni.. fluidu jest az 75ml więc (niby) bardziej się opłaca jesli ma takie samo działanie jak żel...
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 21:52   #930
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

a czy ten nowy fluid matujący to to samo co stara emulsja mat. w niebieskim opakowaniu? Proszę o odp.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.