Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 20:55   #2611
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez turcia Pokaż wiadomość
oj i tak bym chciala mieć to już za soba, boję się tego bólu spania i w ogóle, a dziewczyny mocno miałyście odstajace?bo ja mam sporo
Nie taki diabel straszny))
Moje wedlog mnie byly baaarrrrdddzzzoooo odstajace ,wszyscy mi mowili ze przesadzam ,ale ja swoje wiem -slepa nie jestem)))

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

no i w dodatku prawe bardziej odstawalo ,jest wieksze i teraz tez widac mala roznice

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez turcia Pokaż wiadomość
iwet a Ty ile czasu jesteś po zabiegu? czy te uszy potem dochodzą do siebie i są normalne jakby nic nie było?
ja mialam zabieg 8 marca ,powiem ci ,ze zaraz jak wrocilam do pracy (Po 2 tyg.);nikt nie zauwazyl,ze mialam zabieg.Pomimo ,ze uszka byly jeszcze troche spuchniete i sinawe.Owszem znajomi zauwazyli ,ze cos sie we mnie zmienilo ,ale do tej pory nie wpadli na pomysl ,ze chodzi o uszy HIHI:
Teraz jest o.k,uszy wygladaja normalnie ,jednak w dotyku sa takie "Sztywne ".Oprocz blizn za uchem ,ktore i tak robia sie coraz mniej widoczne ,nie ma praktycznie zadnego sladu.To co mi osobiscie najbardziej doskwiera ,jest fakt ,ze niekiedy uszy robia sie czerwone i gorace ,ale to mija i wg.doktora jest normalne.Nie powiem ,ze bol calkiem minal ,gdyz niekiedy przy mocniejszym dotyku ,lub gdy o cos zachacze (Co trudne nie jest ,biorac pod uwage fakt ,ze czucie calkiem nie wrocilo)odzuwam bol.No i o nasze nowe uszka trzeba dbac ,smarowac kremem przed wyjsciem na slonce ,unikac urazow itd itd......
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:56   #2612
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

a jak mozesz przeslij foto...
olimpiaa222@wp.pl
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 21:13   #2613
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

hmmm
moge ,ale musze poczekac na mezusia ,bo sama chyba nie dam rady hehehe

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez olimpiaa20 Pokaż wiadomość
a jak mozesz przeslij foto...
olimpiaa222@wp.pl
wyslesz swoje ???
iwonka85@web.de
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:55   #2614
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

iwet a Ty po jakim czasie spięłaś włoski?
tak czytając wasze wypowiedzi to aż mi się odechciewa tego zabiegu ale cóz może zniose ten ból
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:19   #2615
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

ja juz po sciagnieciu szwow ,czyli po tygodniu nosilam kitke .Fakt ,uszy byly nadal sine i opuchniete ,ale mi po prostu rozpuszczone wlosy strasznie przeszkadzaly,zahaczaly o uszka itd,wiec chcac niechcac ,musialam je spinac .W sumie od samego zabiegu ani razu nie mialam jeszcze rozpuszczonych wlosow ...juhuuuuu!!!!
Turcia,nie przejmuj sie bolem ,nawet jakbys miala troszke pocierpiec ,warto dla pozniejszej satysfakcji.Wiem ,ze niektorzy panicznie boja sie tego zabiegu ,ja nigdy wczesniej nie mialam zadnej operacji ,wiec strach byl jeszzce wiekszy .Staralam sie jednak myslec pozytywnie i nie martwic sie na zapas.Bol jest sprawa indywidualna ,kazdy odczuwa to troche inaczej ,ja jak juz pisalam,bardziej cierpie np.w czasie okresu Wiec tak strasznie chyba nie jest!!!
Poza tym ,nie warto tak bardzo brac do siebie tego co tu piszemy .Fakt ,dobrze jest wiedziec co cie czeka ,jak to wszystko wyglada itd.Jednak ,jak sama pewnie widzisz ,sa rozne opinie ,jednych bolalo strasznie ,innych prawie wcale ...
Ja sie naczytalam wczesniej o tych strasznych odglosach ,balam sie ,ze zemdleje.Lecz dla mnie bylo to raczej zabawne ,smiac mi sie chcialo ,jak doktor zszywal mi ucho.Brzmialo ,jakby ktos gral na gitarze hehehe.
Fakt,dziwne jest uczucie i swiadomosc ,ze ktos ci grzebie w uchu,ale da sie przezyc i naprawde warto ,wierz mi))
Ja bym nie rezygnowala
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:43   #2616
Qarteczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
Dot.: Odstające uszy...

Turcia , miałaś cesarkę, więc do porównania to napewno nie będzie większy ból.

A pozatym dziewczyny piszą że po kilku dniach wszystko wraca do normalności... Więc nie ma się czego bać!
Qarteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:17   #2617
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
ja juz po sciagnieciu szwow ,czyli po tygodniu nosilam kitke .Fakt ,uszy byly nadal sine i opuchniete ,ale mi po prostu rozpuszczone wlosy strasznie przeszkadzaly,zahaczaly o uszka itd,wiec chcac niechcac ,musialam je spinac .W sumie od samego zabiegu ani razu nie mialam jeszcze rozpuszczonych wlosow ...juhuuuuu!!!!
Turcia,nie przejmuj sie bolem ,nawet jakbys miala troszke pocierpiec ,warto dla pozniejszej satysfakcji.Wiem ,ze niektorzy panicznie boja sie tego zabiegu ,ja nigdy wczesniej nie mialam zadnej operacji ,wiec strach byl jeszzce wiekszy .Staralam sie jednak myslec pozytywnie i nie martwic sie na zapas.Bol jest sprawa indywidualna ,kazdy odczuwa to troche inaczej ,ja jak juz pisalam,bardziej cierpie np.w czasie okresu Wiec tak strasznie chyba nie jest!!!
Poza tym ,nie warto tak bardzo brac do siebie tego co tu piszemy .Fakt ,dobrze jest wiedziec co cie czeka ,jak to wszystko wyglada itd.Jednak ,jak sama pewnie widzisz ,sa rozne opinie ,jednych bolalo strasznie ,innych prawie wcale ...
Ja sie naczytalam wczesniej o tych strasznych odglosach ,balam sie ,ze zemdleje.Lecz dla mnie bylo to raczej zabawne ,smiac mi sie chcialo ,jak doktor zszywal mi ucho.Brzmialo ,jakby ktos gral na gitarze hehehe.
Fakt,dziwne jest uczucie i swiadomosc ,ze ktos ci grzebie w uchu,ale da sie przezyc i naprawde warto ,wierz mi))
Ja bym nie rezygnowala

nie ja nie zrezygnuję nie ma bata, a co do uczucia grzebania w uszku to ja miałam tak przy cesarce miałam znieczulenie miejscowe i dziwne było uczucie jak wkładają ręce do brzucha i grzebią i wyjmuja dziecko więc uszy to bedzie pikus hehe samego zabiegu to ja nie boje sie tylko jak to bedzie po ale damy rade

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Qarteczka Pokaż wiadomość
Turcia , miałaś cesarkę, więc do porównania to napewno nie będzie większy ból.

A pozatym dziewczyny piszą że po kilku dniach wszystko wraca do normalności... Więc nie ma się czego bać!
no i ja tak myslę że bedzie wszystko dobrze

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
hmmm
moge ,ale musze poczekac na mezusia ,bo sama chyba nie dam rady hehehe

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


wyslesz swoje ???
iwonka85@web.de

iwet a mi wysłałabyś zdjątka?
turcia2@wp.pl
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:31   #2618
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

jeszcze nie ,nikomu -wrednota jestem,wiem
Mezus wrocil wczoraj pozno do domku i nie chcialo mu sie ,a dzis rano zapomnialam mu powiedziec .postaram sie wyslac jeszcze dzisiaj....sama nie umie-tepak ze mnie,wybaczcie!
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:39   #2619
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez iwet85 Pokaż wiadomość
jeszcze nie ,nikomu -wrednota jestem,wiem
Mezus wrocil wczoraj pozno do domku i nie chcialo mu sie ,a dzis rano zapomnialam mu powiedziec .postaram sie wyslac jeszcze dzisiaj....sama nie umie-tepak ze mnie,wybaczcie!
ok w takim razie czekamy
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:34   #2620
Qarteczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
Dot.: Odstające uszy...

Ivet mi też wyślij.... nj38@wp.pl

Olimpia Twoje zdjęcia dostałam, bardzo ładnie wyglądają, też mnie zaciekawiła ta niby chrząstka. Jeju kiedy ja będę mieć takie uszole....
Qarteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:47   #2621
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

no ona pewnie zejdzie z cala ta opuchlizna...
a jak nie to pojde do dr zapytac co to... na razie sie tym nie martwie...
iwet wyslalam ci foteczki...
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:08   #2622
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

dzieki,ja tez wam wysle ,jak juz sie dowiem jak hehe.
Moje wygladaly podobnie Sliczne sa,cieszysz sie ?
Mi sie wydaje ,ze to cos posrodku moze byc od opaski ,mi tez sie uszka obtarly od tego ciaglego noszenia opaski
mysle ,ze nie ma sie czym przejmowac ,jak nie zejdzie -zapytasz lekarza
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:28   #2623
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

pierwszy raz jak je zobaczylam to sie przerazilam...tak blisko glowy takie duze...teraz jest juz ok opuchlizna z dnia na dzien mniejsza co raz lepiej wygladaja tak wiec ciesze sie ze w koncu nie musze zakrywac jak tylko sie da uszek...powiem szczerze ze dziwne uczucie pokazywac uszy jak przez tyle lat robilam wszystko zeby je zakryc...
kupilam juz chyba z tone opsek pomimo ze jeszcze nie moge nosic ha ha...
a Ty nie mialas takiego uczucia ze Ci sie odklejaja albo ciagnie Ci cos za nimi..???
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:29   #2624
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

mam nadzieje ,ze sie uda ...jesli tak to to sa moje uszka o.k 2 tyg.po zabiegu
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:30   #2625
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

* opasek
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:34   #2626
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

tak,mialam przerozne uczucia ,przez tydzien balam sie smiac i jesc bo mialam wrazenie ,ze zaraz mi szwy puszcza!!!Smiesznie to brzmi ,ale tak wlasnie jest ,z calego serca sobie zyczymy aby wszystko bylo o.k ,wiec boimysie nawet dotknac tych biednych uszakow by niczego nie "zepsuc".
Ja nawet balam sie zobaczyc jak one wygladaja ,byly takie miesiste hehe
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:42   #2627
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

no super te twoje uszka...a jaka swietna fryzurka tez taka chce na wesele do kumpeli hi hi teraz moge...:P
no ja tez sie boje ich dotykac, bede musiala w koncu je domyc bo mam jeszcze troszke zaschnietej krwi bo sie nie domyly w czasie mycia wlosow...
dwa tyg i juz bez opaski ale fajnie mialas ja dwa tyg musze nosic opaske...
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:50   #2628
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

ja musialam opaske nosic tydzien czasu po 24 h na dobe.Po tygodniu zdjecie szwow a potem juz WOLNOSC!!!!!!Tylko opaska na noc przez miesiac....
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:13   #2629
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

ładne te Twoje uszka Iwet i b.długie włoski masz, jak ja wam zazdroszczę tych waszych uszek, kiedy ja to bede miala za sobą

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez olimpiaa20 Pokaż wiadomość
pierwszy raz jak je zobaczylam to sie przerazilam...tak blisko glowy takie duze...teraz jest juz ok opuchlizna z dnia na dzien mniejsza co raz lepiej wygladaja tak wiec ciesze sie ze w koncu nie musze zakrywac jak tylko sie da uszek...powiem szczerze ze dziwne uczucie pokazywac uszy jak przez tyle lat robilam wszystko zeby je zakryc...
kupilam juz chyba z tone opsek pomimo ze jeszcze nie moge nosic ha ha...
a Ty nie mialas takiego uczucia ze Ci sie odklejaja albo ciagnie Ci cos za nimi..???
a czemu jeszcze nie możesz nosić opasek?ale chodzi o takie bawełniane na uszy czy takie plastikowe za uszy? no i jak się czujesz?
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 20:16   #2630
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

dziekuje ,heh...wloski byly dlugie :-(((juz takie dlugie nie sa ,bo musialam koncowki obciac.Mam nadzieje ,ze jednak odrosna troszke do wesela )
Turcia ,bedzie dobrze ,niedlugo tez cieszyc sie bedziesz normalnymi uszkami
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:19   #2631
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

chodzo o te plastikowe co za uszka mozna nalozyc...teraz musze nosic taka opaske od dr...na rzepe...ale to pewnie chodzi o to zeby nie byly narazane na jakies urazy...jeszcze tylko ie cale dwa tyg...hi hi
a u mnie juz ok tylko swedza swedza swedza...i cieple sa ha haa
a tak to juz z gorki...zobaczysz niedlugo i Ty juz bedziesz miala to za soba...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

iwet a Ty czyms smarowalas uszka...???jakims kremem bo pewnie suche byly po tym wszystkim..???
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:22   #2632
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

wiem wiem, ja nie moge się doczekac i boję sie że tak przeżywam to cos mi nie wyjdzie,pisał mi lekarz w odpowiedzi na mojego meila ze wykonanie zabiegu mozliwe jest 14-16 czerwca tylko najgorsze jest to że ja mam miesiaczke co 34-39 dni i wlasnie ten 34 dzien wypada na 15 no i 15 czerwca tez jedziemy z synkiem do lekarza wiec mi najlepiej w ten dzien wszystko zrobic i nie bede musiala jezdzic dzien po dniu, zobaczymy co bedzie na konsultacji czekam z niecierpliwością
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:26   #2633
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

Cytat:
Napisane przez olimpiaa20 Pokaż wiadomość
chodzo o te plastikowe co za uszka mozna nalozyc...teraz musze nosic taka opaske od dr...na rzepe...ale to pewnie chodzi o to zeby nie byly narazane na jakies urazy...jeszcze tylko ie cale dwa tyg...hi hi
a u mnie juz ok tylko swedza swedza swedza...i cieple sa ha haa
a tak to juz z gorki...zobaczysz niedlugo i Ty juz bedziesz miala to za soba...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

iwet a Ty czyms smarowalas uszka...???jakims kremem bo pewnie suche byly po tym wszystkim..???
kiedy na uszkach byly jeszcze strupki ,smarowalam je mascia z witamina A,teraz zwyklym kremem nawilzajacym .Mam zamiar zakupic sobie jakas masc na blizny ,chociaz doktor stwierdzil,ze nie jest to konieczne ,gdyz blizny za uszami dobrze sie goja ..zobaczymy
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 16:19   #2634
Qarteczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
Dot.: Odstające uszy...

Dziewczyny a powiedzcie jak to u Was jest w domu z zakrywaniem uszu? Wiążecie włosy przy rodzinie, mężu?

Ja nawet przy mężu chodzę w rozpuszczonych, i tylko jak jestem sama z córką to wiążę włosy, jaka wygoda.....
Qarteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 17:21   #2635
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

nie no ja w domu normalnie splatam ale tylko w domu , dziewczyny po 3 tyg od operacji mozna spiac wlosy i isc na wesele?
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 19:49   #2636
olimpiaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Odstające uszy...

iwet a jak domylas tak ladnie uszka...bo za moimi jest troszke zaschnietej krwi i boje sie jescze dobrze szorowac...???
olimpiaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 20:02   #2637
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

ja moich uszek nie szorowalam,to zdjecie bylo robione jakos 2 tyg.po zabiegu ,wiec nie mialam juz strupkow ,tylko siniaki Wczesniej owszem ,ja nie zagladalam za moje uszka wiec nie wiem jak to wygladalo,ale opatrunek zmieniala mi siostra i mowila ,ze bylo troche zaschnietej krwi ,wiec to chyba normalne.
Trzeciego dnia po operacji umylam wlosy ,wiec czesc krwi zeszla z woda ,a pozostale strupki sciagnal mi lekarz na kontroli.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez turcia Pokaż wiadomość
nie no ja w domu normalnie splatam ale tylko w domu , dziewczyny po 3 tyg od operacji mozna spiac wlosy i isc na wesele?
m
Turcia ,nie wiem jak u ciebie sie wszystko bedzie goilo ,ale ja np.po 3 tygodniach mialam juz tylko troszke opuchniete uszka i zadnych siniakow.Moze (OBY) bedzie podobnie)))
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 20:22   #2638
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

iwet ale po 3 tyg juz tak nie Bola uszka i mozna sie bawic na weselu?
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 20:30   #2639
iwet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Odstające uszy...

Wiesz ,mnie uszka do tej pory przy mocniejszym dotyku troche bola ,po 3 tyg.u mnie bylo w miare o.k ,jednak nie mialam okazji bawic sie na weselu :-(
No nie wiem ,pewnie beda cie jeszcze troche bolec i na bank musialabys maksymalnie na siebie uwazac,bo kazdy uraz jest niewskazany .A o to nietrudno ,kiedy wszyscy plasaja i wymahuja rekami.Zapytaj lekarza co o tym mysli
iwet85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 20:33   #2640
turcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Odstające uszy...

[QUOTE=iwet85;19462805]Wiesz ,mnie uszka do tej pory przy mocniejszym dotyku troche bola ,po 3 tyg.u mnie bylo w miare o.k ,jednak nie mialam okazji bawic sie na weselu :-(
No nie wiem ,pewnie beda cie jeszcze troche bolec i na bank musialabys maksymalnie na siebie uwazac,bo kazdy uraz jest niewskazany .A o to nietrudno ,kiedy wszyscy plasaja i wymahuja rekami.Zapytaj lekarza co o tym mysli[/QU

poprostu bede na siebie uważała a przez czyjes wesele nie mam zamiaru przekładać operacji bo potem to az wrzesien a tyle czekac nie chcem, najwyzej pojde w rozpuszczonych jak do tej pory włosach i tyle
turcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.