Przebarwienie- jak się pozbyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 21:13   #1
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276

Przebarwienie- jak się pozbyć?


Nie wiem czy jest juuż taki wątek. Jak tak to przeraszam za zaśmiecanie fara. mam taki problem dwa lata temu w grudniu miałam wypadek. Wylałam na siebie kawe wrzącą a dokładnie na udo. Wiem wiem sierota ze mnie ale co na to poradze. Od razu mialam czerwone, porobiły się ogromne bąble. Chodzilam do chirurga, powiedzial ze zniknie. Jak juz raz sie zagoiła to nie została mi bizna tylko duże przebrawienie. Dużo jaśniejsza skóra. Miałam nie opalać tego przez rok. Niesttey przebarwienie zciemniało i wg mnie bardzo je widać. Nie wiem jak sie tego pozbyc. Bylam u lekarza ale szczerze to mi nic nie przepisał. Powiedział że samo zejdzie. Zebym peeling używala ale to nic nie daje. Nie wiem co amm z tym zrobić
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:18   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Przebarwienie- jak się pozbyć?

Prosze skonsultować sie w dobrym gabinecie laseroterapii. Proszę tylko pamiętać, że podczas terapii i przez minimum 3 miesiące od jej zakończenia nalezy chronić to miejsce przed światłem. W przeciwnym razie powstanie wtórne przebarwienie.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 23:01   #3
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Przebarwienie- jak się pozbyć?

dziękuję bardzo za odpowiedź. Wybiorę się do jakiegos dobrego gabinetu w celu skonsultowania sie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:26   #4
misiaczek1986k
Raczkowanie
 
Avatar misiaczek1986k
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 52
Dot.: Przebarwienie- jak się pozbyć?

witaj, a może spróbuj żelu na przebarwienia Neostrata HQ, w miejscu gdzie posmarujesz miejsce zrobi się czerwone (należy smarować codziennie) po kilku dniach skóra w tym miejscu zacznie się łuszczyć, po całkowitym złuszczeniu przebarwienie powinno zniknąć lub skoro masz je już długo przynajmniej zmniejszyć się, poczekasz aż skóra się zregeneruje i zaczniesz kurację od nowa. ja mam okropne przebarwienia na tle zaburzeń hormonalnych, byłam załamana gdy dermatolog poleciła mi Cosmelan za niecałe 2000 zł ale na wizażu znalazłam właśnie notkę o Neostracie użyłam i dziś przebarwienia to już nie jest mój największy problem. koszt około 150 zł szukaj w internecie w aptekach nie kupisz a tu link do strony na wizażu, gdzie są recenzje tego cuda https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ening-gel.html
pozdrawiam i powodzenia życzę.
misiaczek1986k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:06   #5
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienie- jak się pozbyć?

Pomyłka, nie doczytalam, gdzie przebarwienie. Przepraszam


Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2011-09-13 o 19:07
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.