skąpy strój na ulicy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-07, 16:39   #271
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Bo Pattkaaa ciągel to powtarza, a Ty jej teraz próbujesz bronić, chociaż to, co ona pisze, jest maksymalnie wartościujące i odbierające części osób prawo do swobodnego wyboru, który tak postulujesz w swoim poście. To nie ma nic wspólnego z wolnością, tylko właśnie z estetycznymi standardami. Już nie wspomnę komentarza o tłustych świniach, które też tu padł (nie ze strony Pattkiii) - dla mnie nie do pomyślenia. Goły tyłek nie robi na mnie wrażenia, ale że ludzie nie wstydzą się takich rzeczy wypisywać, to mnie nadal zadziwia, chociaż użytkuję internet już tyle lat.
Mi naprawdę totalnie zwisa, co obcy ludzie na siebie ubierają. Ale jestem w tym konsekwentna. Pattkaaa uzurpuje sobie prawo do noszenia gołego tyłka, ale nieprzyjemnie się wyraża o osoba, które jej zdaniem robić tego nie powinny. A jak komuś jej pośladek przeszkadza, to na pewno zazdrości, taaa... Może ona zazdrości tym bardziej krągłym paniom??


Tak bardzo sie zgadzam, ze aż mnie mrowi w karku z wrażenia
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 16:46   #272
Dukinly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Bo Pattkaaa ciągel to powtarza, a Ty jej teraz próbujesz bronić, chociaż to, co ona pisze, jest maksymalnie wartościujące i odbierające części osób prawo do swobodnego wyboru, który tak postulujesz w swoim poście. To nie ma nic wspólnego z wolnością, tylko właśnie z estetycznymi standardami. Już nie wspomnę komentarza o tłustych świniach, które też tu padł (nie ze strony Pattkiii) - dla mnie nie do pomyślenia. Goły tyłek nie robi na mnie wrażenia, ale że ludzie nie wstydzą się takich rzeczy wypisywać, to mnie nadal zadziwia, chociaż użytkuję internet już tyle lat.
Mi naprawdę totalnie zwisa, co obcy ludzie na siebie ubierają. Ale jestem w tym konsekwentna. Pattkaaa uzurpuje sobie prawo do noszenia gołego tyłka, ale nieprzyjemnie się wyraża o osoba, które jej zdaniem robić tego nie powinny. A jak komuś jej pośladek przeszkadza, to na pewno zazdrości, taaa... Może ona zazdrości tym bardziej krągłym paniom??
Nie bronię jej, ale takie papugowanie kogoś post w post jak na osoby w tym wieku bardziej zalatuje mi gimnazjum, aniżeli dorosłymi kobietami. Ja jestem zdania, że każdy ma takie samo prawo do chodzenia w czym chce, nieważne jak wygląda i ile waży. Tyle, w ramach wyjaśnienia.
Dukinly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:06   #273
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: skąpy strój na ulicy

Podsumowując - beka z Klaudii i jej odzywek spod bloku xd

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Dukinly Pokaż wiadomość
Nie bronię jej, ale takie papugowanie kogoś post w post jak na osoby w tym wieku bardziej zalatuje mi gimnazjum, aniżeli dorosłymi kobietami. Ja jestem zdania, że każdy ma takie samo prawo do chodzenia w czym chce, nieważne jak wygląda i ile waży. Tyle, w ramach wyjaśnienia.
Ano widzisz, Patka ma inne zdanie xD
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:15   #274
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

A mnie na przykład obrzydza widok kobiet siedzących w barach czy restauracjach latem, które pod stołem zdejmują buty i siedzą z gołymi stopami albo w rajstopkach czy tam innych skarpetkach. Rozumiem, że mogą sobie cenić wygodę, ale to są miejsca, w których inni ludzie jedzą i niekoniecznie mogą mieć ochotę być w międzyczasie zmuszanymi do oglądania przydługich paznokci u stóp sąsiadki ze stolika obok.
W kwestii tego czy grubi i chudzi ludzie powinni się różnie ubierać - jest mi obojętne co ludzie na tyłek wkładają pod warunkiem, że wygląda to estetycznie, a nie niezdrowo. Na przykład przyciasne spodenki na grubych udach są moim zdaniem przykładem niezdrowego wyglądu. Sama mam tłustawe nóżki i nie uważam, że wciskanie się w o rozmiar mniejszy dżins może w jakiś sposób podnieść moją atrakcyjność Ludzie powinni ubierać się zgodnie ze swoim rozmiarem i tyle.
A legginsów powinno się zakazać
Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:16   #275
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez Ararauna Pokaż wiadomość
A mnie na przykład obrzydza widok kobiet siedzących w barach czy restauracjach latem, które pod stołem zdejmują buty i siedzą z gołymi stopami albo w rajstopkach czy tam innych skarpetkach. Rozumiem, że mogą sobie cenić wygodę, ale to są miejsca, w których inni ludzie jedzą i niekoniecznie mogą mieć ochotę być w międzyczasie zmuszanymi do oglądania przydługich paznokci u stóp sąsiadki ze stolika obok.
Mam podofobie i dobrze mówisz Milagros.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:29   #276
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: skąpy strój na ulicy

Rozumiem chęć roznegliżowania się, ale niech mi ktoś wyjaśni, jaka jest logika mega krótkich jeansowych spodenek/majtek jako cudownego stroju na upał? Przecież długie materiałowe (z dobrej jakości przewiewnego materiału) spodnie są o wiele lepsza na upał niż jeansowe (sic!) szorto-majty.

Nie wiem też, dlaczego w mini ma być chłodniej niż w sukience za/przed kolana. To, czy jest przewiewna zależy od materiału, nie od długości.

Dłuższe rzeczy zaś oferują ochronę dodatkową przed słońcem.

Nie rozumiem mówienia, że jak ktoś nie nosi krótkich szortów, to się "gotuje". Ja mam dzisiaj na sobie przewiewne letnie materiałowe spodnie i białą koszulę, i zdecydowanie nie jest mi gorąco, bo nie mam odsłoniętych nóg. Rozumiem, że ktoś po prostu estetycznie preferuje szorty/krótkie sukienki, ale argument upału?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:45   #277
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
=
Przy 30/35 stopniach wychodząc na miasto o godzinie 12/15 nie będę smażyć się w jeanach bo Ty nie masz ochoty patrzeć na tyłek. Masz to samo w spodniach
prosta rzecz: nie patrz ale jak tyłek jest suoer to aż korci żeby nie spojrzeć co Cię boli?? Że Twój facet za takimi sie ogląda?? A ty nie masz tyle determinacjj, żeby ruszyć swój tyłek i pracować nad ciałem ??
a mozesz mi wytrzumaczyc jakim cudem majac pare cm materialu wiecej bedzisz sie gotowac?
Nikt tu nie mowi zeby nie nosic szortow, ale nie wiem co to za probem zalozyl zakrwajace caly tylek, a odslaniajace nogi?
Musisz z gola dupa paradowac, w jakim celu?
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 17:47   #278
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: skąpy strój na ulicy

Ja proponuje kolezance Patce odkryc inne materialy ubran niz poliester, to może się mniej gotować będzie.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:50   #279
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez Ararauna Pokaż wiadomość
A mnie na przykład obrzydza widok kobiet siedzących w barach czy restauracjach latem, które pod stołem zdejmują buty i siedzą z gołymi stopami albo w rajstopkach czy tam innych skarpetkach. Rozumiem, że mogą sobie cenić wygodę, ale to są miejsca, w których inni ludzie jedzą i niekoniecznie mogą mieć ochotę być w międzyczasie zmuszanymi do oglądania przydługich paznokci u stóp sąsiadki ze stolika obok.
W kwestii tego czy grubi i chudzi ludzie powinni się różnie ubierać - jest mi obojętne co ludzie na tyłek wkładają pod warunkiem, że wygląda to estetycznie, a nie niezdrowo. Na przykład przyciasne spodenki na grubych udach są moim zdaniem przykładem niezdrowego wyglądu. Sama mam tłustawe nóżki i nie uważam, że wciskanie się w o rozmiar mniejszy dżins może w jakiś sposób podnieść moją atrakcyjność Ludzie powinni ubierać się zgodnie ze swoim rozmiarem i tyle.
A legginsów powinno się zakazać
zgadzam się

A tak poza tym ja w ogóle nie rozumiem mody na chodzenie w klapkach typu japonki gdziekolwiek indziej niż na plaży, po domu czy ewentualnie do sklepu za rogiem. Po kilku godzinach chodzenia po mieście na stopach zbiera się centymetrowa warstwa brudu, którą okazuje się światu z każdym klapnięciem...
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:52   #280
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: skąpy strój na ulicy

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;51665406]
Musisz z gola dupa paradowac, w jakim celu? [/QUOTE]

Jak to w jakim, przecież inaczej to tak, jak by targać tę sztangę na darmo .
Ale tak na serio - ja akurat jestem w stanie zrozumieć, że komuś lepiej w krótkich szortach, chociaż sama nie praktykuję, bliżej temu co noszę do tych habitów i kombinezonów. No ale ja jestem wyluzowana w kwestii własnego i cudzego ołtfitu, niejeden goły tyłek już widziałam, więc nie robi to na mnie większego wrażenia. A skoro mnie ani grzeje, ani ziębi, a ktoś lubi...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:57   #281
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: skąpy strój na ulicy

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;51665406]
Musisz z gola dupa paradowac, w jakim celu? [/QUOTE]

Pytałam, to odpowiedziała że jej się taki krój podoba.

Na co nie mam riposty, bo mi też się mój strój kąpielowy podoba, co nie znaczy że zakładam go na zakupy w Biedronce.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 18:01   #282
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

oj dziewczyny, Wy jesteście jak takie żmije albo jeszcze lepiej, jak wampir tyle, że zamiast krwi spijacie wszelakie słowa, które tutaj wypiszę. Czekacie na to jak na jakieś zbawienie, żeby się powkurzać jak to jest, że ja noszę krótkie spodenki i bez obaw wychodzę do ludzi.
Coś strasznego.
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:21   #283
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, Wy jesteście jak takie żmije albo jeszcze lepiej, jak wampir tyle, że zamiast krwi spijacie wszelakie słowa, które tutaj wypiszę. Czekacie na to jak na jakieś zbawienie, żeby się powkurzać jak to jest, że ja noszę krótkie spodenki i bez obaw wychodzę do ludzi.
Coś strasznego.
Ten pan też bez obaw wychodzi do ludzi w krótkich szortach. Nie ma cellulitu, nie jest gruby, pięknie opalony. Mega, nie?

coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:23   #284
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Rozumiem chęć roznegliżowania się, ale niech mi ktoś wyjaśni, jaka jest logika mega krótkich jeansowych spodenek/majtek jako cudownego stroju na upał? Przecież długie materiałowe (z dobrej jakości przewiewnego materiału) spodnie są o wiele lepsza na upał niż jeansowe (sic!) szorto-majty.

Nie wiem też, dlaczego w mini ma być chłodniej niż w sukience za/przed kolana. To, czy jest przewiewna zależy od materiału, nie od długości.

Dłuższe rzeczy zaś oferują ochronę dodatkową przed słońcem.

Nie rozumiem mówienia, że jak ktoś nie nosi krótkich szortów, to się "gotuje". Ja mam dzisiaj na sobie przewiewne letnie materiałowe spodnie i białą koszulę, i zdecydowanie nie jest mi gorąco, bo nie mam odsłoniętych nóg. Rozumiem, że ktoś po prostu estetycznie preferuje szorty/krótkie sukienki, ale argument upału?
spodenki a'la majtki pozwalają pochwalić się wysportowanym tyłkiem wśród chłopaków na mieście, dzięki czemu dostaje się +100 do zayebistości i może się męża znajdzie przy okazji
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:23   #285
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

W ogole by mi to nie przeszkadzało. Jak sie nie wstydzi to wiesz �� to jego pupa
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:25   #286
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: skąpy strój na ulicy

Weźcie skończcie tę aferkę, przecież to nudne.


Cytat:
Napisane przez elizakasia Pokaż wiadomość
Mi to jest obojętne, czy takie skąpe ubranko zakłada ładna dziewczyna czy też pani z dużą nadwagą. Po prostu uważam, że pewnych ubrań nie wypada założyć w środku dnia na środku ulicy nawet jak jest 35 stopni.


Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Ja uznaję zasadę: odsłaniam górę- zakrywam dół, odkrywam dół-zakrywam górę. Dekolt, nagie ramiona plus szorty na pół tyłka to dla mnie przesada, czułabym się skrępowana odkrywając tyle naraz.




Ja to się zawsze zastanawiam nad że tak powiem techniczną stroną chodzenia w takich megamegamegakrótkich szortach, jak reaguje skóra pośladków, kiedy jest non stop narażana na różne świństwa, czające się na siedzeniach w knajpach, komunikacji miejskiej, ba, nawet we własnym samochodzie. Moje pośladki lubią być zakryte, od stringów w jeansach mi się koszmar ze skóry robił
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:30   #287
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
W ogole by mi to nie przeszkadzało. Jak sie nie wstydzi to wiesz �� to jego pupa
Ale jak kobieta z 10 kilogramami nadwagi założy takie gacie, to już nie jest jej pupa i nie liczy się to, że ona się nie wstydzi?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:33   #288
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
spodenki a'la majtki pozwalają pochwalić się wysportowanym tyłkiem wśród chłopaków na mieście, dzięki czemu dostaje się +100 do zayebistości i może się męża znajdzie przy okazji
Męża z Bmw i zimnymi łokciami
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:34   #289
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, Wy jesteście jak takie żmije albo jeszcze lepiej, jak wampir tyle, że zamiast krwi spijacie wszelakie słowa, które tutaj wypiszę. Czekacie na to jak na jakieś zbawienie, żeby się powkurzać jak to jest, że ja noszę krótkie spodenki i bez obaw wychodzę do ludzi.
Coś strasznego.
Spokojnie, ja się nie wkurzam, już na pewno nie o krótkie szorty. Po iluśtam obozach sportowych nawet najbardziej muskularne pośladki nie robią już wrażenia. Osobiscie uważam, że rodakom (włączając Ciebie) przydałoby się wiecej luzu w temacie i mniej oceniania innych, ale to moje prywatne zdanie.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 18:35   #290
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

Oczywiście ze to jest jej pupa. Jak sie nie wstydzi to ok, ja tylko napisałam swoje zdanie ze uważam ze nie powinna owych spodenek ubierać. Jak każda z Was, wyraziłam swoje zdanie.
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:37   #291
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Ten pan też bez obaw wychodzi do ludzi w krótkich szortach. Nie ma cellulitu, nie jest gruby, pięknie opalony. Mega, nie?

A to nie czasem Rzeszowski Shortman?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:38   #292
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

Ale ja jestem wyluzowana. Moge powiedzieć sama w sobie "ale ktoś sie brzydko ubrał" ale nie latam do ludzi i nie mowie im "ej jesteś za gruba na te spodenki" . Nie wstydzisz sie swojego ciała to ok, to Twoje ciało i tyle. Dla mnie mogą łaski w strojach chodzic po ulicy i pełen luz dla mnie bedzie. Nie bede zgrzytać zębami i czekać az tylko wrócę do domu i napisze posta lub założę nowy temat jak to panna po ulicy w stroju chodziła

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

A męża to bede miec za rok po 10 latach bycia w związku !
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:39   #293
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, Wy jesteście jak takie żmije albo jeszcze lepiej, jak wampir tyle, że zamiast krwi spijacie wszelakie słowa, które tutaj wypiszę. Czekacie na to jak na jakieś zbawienie, żeby się powkurzać jak to jest, że ja noszę krótkie spodenki i bez obaw wychodzę do ludzi.
Coś strasznego.
Chodzi o to by kogos wkurzyc,by ktos dostal ostrzezenie a najlepiej bana,i tak wbija sie szpile za szpila,az w koncu sie wkurzysz i odpowiesz niecenzuralnie,a wtedy zaraz zostaniesz zlapana i podana do osadu Moda
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:40   #294
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

Wlasnie zauważyłam jad sie sączy !! Haha
:-*
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:44   #295
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: skąpy strój na ulicy

Naprawdę chcecie żeby temat zamknąć i obdarować Was punktami?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:46   #296
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A to nie czasem Rzeszowski Shortman?
Napisali, że to pan z Węgier. Proszę, więcej foteczek: http://www.wackyowl.com/man-hungary-...-short-shorts/
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:47   #297
pattkaaa21
Raczkowanie
 
Avatar pattkaaa21
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 204
Dot.: skąpy strój na ulicy

A za co znowu te punkty ?
pattkaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:51   #298
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Napisali, że to pan z Węgier. Proszę, więcej foteczek: http://www.wackyowl.com/man-hungary-...-short-shorts/
Rzeczywiscie to nie ten Ten z Rzeszowa ma bardziej umięśnione nogi i bardziej opalone
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:56   #299
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez pattkaaa21 Pokaż wiadomość
A za co znowu te punkty ?
Już zdążyłaś zauważyć jak widzę, że powód się pokazuje w otrzymanej wiadomości o ostrzeżeniu.



Widziałam gdzieś tu postulat za uwolnieniem piersi ze staników, mam pytanie do postulujących - myślicie o każdym rozmiarze?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 18:58   #300
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: skąpy strój na ulicy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Już zdążyłaś zauważyć jak widzę, że powód się pokazuje w otrzymanej wiadomości o ostrzeżeniu.



Widziałam gdzieś tu postulat za uwolnieniem piersi ze staników, mam pytanie do postulujących - myślicie o każdym rozmiarze?
Jeśli nie widać wyraźnie sutkow i ktoś nie boi się grawitacji to tak
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 21:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.