Chcę być mamą - ploty i ploteczki:) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-07, 06:50   #2521
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
U nas też od razu były sprawdzone, a po wyniki tz jechał półtorej godziny później.

Ważne że są plemniki, ich budowę pewnie można naprawić witaminami.
u nas wyniki byly dopiero 2 dnia,



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 07:57   #2522
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry

Miłej niedzieli wam życzę⚘ Moja bedzie dosyć ciężka.
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 08:11   #2523
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry. Miłej niedzieli wszystkim życzę 😀 mam dla Was zagadkę: siknęłam tak dla sportu na test owu i wyszły dwie tłuściutkie kreseczki. Nawet moja tłusciejsza od kontrolnej. Któraś wie o co chodzi? Dziś mam 21dc 😁
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 08:20   #2524
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Miłej niedzieli wszystkim życzę mam dla Was zagadkę: siknęłam tak dla sportu na test owu i wyszły dwie tłuściutkie kreseczki. Nawet moja tłusciejsza od kontrolnej. Któraś wie o co chodzi? Dziś mam 21dc
podobno testy owu moga pokazać ciążę wczesna ALE zdrowy rozsadek ( moj) podowiada by sie nie jarac i poczekac do @ , wiele ciaz samoistnie usuwa organizm, chyba nie ma nic gorszego nic 2 kreski na tescie i @ ... poczekaj do @ lub po 10 dniach zrob bete
trzymam jednak ogromnie kciukasy zeby to bylo TO !!
Wiecie to takie przykre dla mnie i męża ze czlowiek marzy chce, działa a tu d..pa.
Wiem,że to nie koniec świata ale mimo wszystko kiedy realnie wychodzą problemy mam takie uczucie ze to zawsze musimy byc my. Nie żałuję że wcześniej sie nie zdecydowaliśmy ale ze ostafnio same klody pod nogi..
Zeszly rok byl taki super, wszystko sie ukladalo, wszystko szło z górki, za to ten... ;(
Wypadek męża, jego zły stan po wypadku, moje zdrowiez teraz jeszcze problem z tym... ciekawe ile jeszcze przed Nami.. ponarzekalam ehhh

Milej niedzieli kochane , ja lece jesc sniadanko i ogladac chirurgów bo chyba jest nowy odcinek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 10:44   #2525
tinulinka
Raczkowanie
 
Avatar tinulinka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 292
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Karola oby się udało w tym cyklu. Ja nie ukrywam że Twoja ciąża po hsg bardzo by mnie też pozytywnie zmotywowała bo jak wiesz niedługo też mnie to czeka.

Co do instynktu to ja chyba powoli zaczynam go czuć . I zawsze jak gdzieś w sklepie widzę takie nowo narodzone bobasy to się zastanawiam dlaczego tym ludziom się udało a nam nie, wiem głupie 😋
Nie przejmuj się ja też tak mam, ostatnio coraz częściej

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
mój wrecz ma takj instynkt już ze trzeba byc ślepym zebh tego nie zauważyć i też mówi że ludzie nie doceniają tego że mają dzieci ...


u mnie znow zaostrzenie jesc nie moge
;( brzuch boli naweg herbath nie moge bo odrazu boli wszystko
dół brzucha bardzo bolesny - to jelita.. i już mam dość
ja po owu- byla wczoraj, ale w naszej sytuacji nie ma co liczyc na bobasy wiec olalismy ze owu , ze moze pyknie itp. po prostu nie myslismy juz o tym wszystkim w kategorii bedzie dzidzius i ze testuje w okolicy @ - nie tk zd sie poddalusmy, czg tez nie chcemy miec bobasa ale z takimi wynikami męża jesg tk niemozliwe.
Narazie bierze leki, i uznalismy zd nie bedzie robil zacnych badan bo tk bez sensu, musi 3 miesiace brac leki i wtedy zrobimy badania i pojdziemy do kliniki z tymi badaniami bo to beda 2gie bo i tak wiem ze lekarz by mu to przepisal
męża obejmie od 1 listopada luxmed wiec reszte badan hormonow meskich da endokrynolog lub umowimy sie ns luxmed do androloga by mu wypisal wszystkie badania a i tak pojdziemy z nimi do prywagnej kliniki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
A jakie lekarstwa twój tż bierze? Mojemu urolog polecił do brania Profertil, ja stwierdziłam, że nie będziemy tego kupować bo są strasznie drogie, a mój tż ma dobre wyniki. Ale patrząc po opiniach w necie to wydaje się że działają.


W piątek były u mnie dwie koleżanki - jedna z dzieckiem, druga w ciąży. Wiadomo dużo gadałyśmy o dzieciach i ciążach. Miałam straszne wahania nastroju tego dnia. Z jednej strony sobie myślałam, że skoro im się udało to nam też się w końcu uda. A z drugiej strony myślałam jakie to niesprawiedliwe że im się udało a nam nie
tinulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:23   #2526
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej dziewczyny . Tż zaraził mnie jakimś chorubskiem i dzisiaj z łóżka nawet nie wychodzę, w ogóle siły nie mam. A taką miałam nadzieję na spacer dzisiaj ️. @ dalej brak, już nawet nie wiem który to dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:45   #2527
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
podobno testy owu moga pokazać ciążę wczesna ALE zdrowy rozsadek ( moj) podowiada by sie nie jarac i poczekac do @ , wiele ciaz samoistnie usuwa organizm, chyba nie ma nic gorszego nic 2 kreski na tescie i @ ... poczekaj do @ lub po 10 dniach zrob bete
trzymam jednak ogromnie kciukasy zeby to bylo TO !!
Wiecie to takie przykre dla mnie i męża ze czlowiek marzy chce, działa a tu d..pa.
Wiem,że to nie koniec świata ale mimo wszystko kiedy realnie wychodzą problemy mam takie uczucie ze to zawsze musimy byc my. Nie żałuję że wcześniej sie nie zdecydowaliśmy ale ze ostafnio same klody pod nogi..
Zeszly rok byl taki super, wszystko sie ukladalo, wszystko szło z górki, za to ten... ;(
Wypadek męża, jego zły stan po wypadku, moje zdrowiez teraz jeszcze problem z tym... ciekawe ile jeszcze przed Nami.. ponarzekalam ehhh

Milej niedzieli kochane , ja lece jesc sniadanko i ogladac chirurgów bo chyba jest nowy odcinek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Słyszałam o przypadkach, że testy owu pokazują wczesną ciążę. Natomiast nie jaram się tym. Na razie plan na dziś mam taki, że "zaatakuje M 😁 żeby nie mieć wyrzutów sumie nie, że znarnowałam okazję i ewentualną owulkę 😁

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Ja miałam okropny zeszły rok. Szkoda gadać

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Tż zaraził mnie jakimś chorubskiem i dzisiaj z łóżka nawet nie wychodzę, w ogóle siły nie mam. A taką miałam nadzieję na spacer dzisiaj ️. @ dalej brak, już nawet nie wiem który to dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kuruj się Dance. Wygrzej się w łóżeczku. Z Twoją @ to niezła jazda 😕
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 13:04   #2528
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się ja też tak mam, ostatnio coraz częściej



A jakie lekarstwa twój tż bierze? Mojemu urolog polecił do brania Profertil, ja stwierdziłam, że nie będziemy tego kupować bo są strasznie drogie, a mój tż ma dobre wyniki. Ale patrząc po opiniach w necie to wydaje się że działają.


W piątek były u mnie dwie koleżanki - jedna z dzieckiem, druga w ciąży. Wiadomo dużo gadałyśmy o dzieciach i ciążach. Miałam straszne wahania nastroju tego dnia. Z jednej strony sobie myślałam, że skoro im się udało to nam też się w końcu uda. A z drugiej strony myślałam jakie to niesprawiedliwe że im się udało a nam nie
bierze acertin + dodatkowo witaminy jeszcze

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 13:10   #2529
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

sprawdzilam sklad tego leku k ktorym piszesz i wyszlo na tk samk a kuracja i wiele tansza
sklad sprawdz i kup mezowi tylko osobno te same leki wyjdzie na to samo a duuuuzo taniej Screenshot_20181007-140901_Chrome%20Dev.jpeg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 13:51   #2530
tinulinka
Raczkowanie
 
Avatar tinulinka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 292
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
sprawdzilam sklad tego leku k ktorym piszesz i wyszlo na tk samk a kuracja i wiele tansza
sklad sprawdz i kup mezowi tylko osobno te same leki wyjdzie na to samo a duuuuzo taniej Załącznik 7642160

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
być może... nie sprawdzałam tego tak dokładnie. Ja stwierdziłam jak tż ma dobre wyniki to niech bierze te witaminki co już ma, bo jeszcze ma ich trochę. A jak się mu skończą i dalej nie będziemy w ciąży to wtedy może coś innego pomyślimy
tinulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 14:47   #2531
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
być może... nie sprawdzałam tego tak dokładnie. Ja stwierdziłam jak tż ma dobre wyniki to niech bierze te witaminki co już ma, bo jeszcze ma ich trochę. A jak się mu skończą i dalej nie będziemy w ciąży to wtedy może coś innego pomyślimy
tobardzo dobre podejscie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 19:54   #2532
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Wiecie to takie przykre dla mnie i męża ze czlowiek marzy chce, działa a tu d..pa.
Wiem,że to nie koniec świata ale mimo wszystko kiedy realnie wychodzą problemy mam takie uczucie ze to zawsze musimy byc my. Nie żałuję że wcześniej sie nie zdecydowaliśmy ale ze ostafnio same klody pod nogi..
Zeszly rok byl taki super, wszystko sie ukladalo, wszystko szło z górki, za to ten... ;(
Wypadek męża, jego zły stan po wypadku, moje zdrowiez teraz jeszcze problem z tym... ciekawe ile jeszcze przed Nami.. ponarzekalam ehhh
Pamiętaj, że złe czasy kiedyś sie skończą i los znowu będzie wam sprzyjał

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
A jakie lekarstwa twój tż bierze? Mojemu urolog polecił do brania Profertil, ja stwierdziłam, że nie będziemy tego kupować bo są strasznie drogie, a mój tż ma dobre wyniki. Ale patrząc po opiniach w necie to wydaje się że działają.
Nam tez lekarz polecił profertil, ale nie wykupiliśmy..tz bierze selen witd3 i kwas foliowy, jak jeszczen2-3 cykle będą nie udane to kupimy


Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Tż zaraził mnie jakimś chorubskiem i dzisiaj z łóżka nawet nie wychodzę, w ogóle siły nie mam. A taką miałam nadzieję na spacer dzisiaj ️. @ dalej brak, już nawet nie wiem który to dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka
Tez znowu jestem przeziębiona, jakbym dawno nie byla... ale póki gorączki nie mam i gardło mi nie siądzie tak, ze mówić nie będę mogła to nie ide do rodzinnej..


Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Słyszałam o przypadkach, że testy owu pokazują wczesną ciążę. Natomiast nie jaram się tym. Na razie plan na dziś mam taki, że "zaatakuje M żeby nie mieć wyrzutów sumie nie, że znarnowałam okazję i ewentualną owulkę
Ciekawe co sie okaże po tych pozytywnych testach owulacyjnych.. nie wolno marnować szans, trzeba korzystać póki są szanse. Ty mierzysz temp? Byl skok?
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 20:58   #2533
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

musze kupic ten lek wtakim razie poczytalam super ma opinie.. olac kase

Ja za kazda z Was trzymam mocno kciuki by te 2 kreski byly jak najszybciej

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 01:07   #2534
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Miłej niedzieli wszystkim życzę mam dla Was zagadkę: siknęłam tak dla sportu na test owu i wyszły dwie tłuściutkie kreseczki. Nawet moja tłusciejsza od kontrolnej. Któraś wie o co chodzi? Dziś mam 21dc
Owulacja? Może spóźniona?
Jeżeli gdzieś pisałaś że już miałaś owu to sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
podobno testy owu moga pokazać ciążę wczesna ALE zdrowy rozsadek ( moj) podowiada by sie nie jarac i poczekac do @ , wiele ciaz samoistnie usuwa organizm, chyba nie ma nic gorszego nic 2 kreski na tescie i @ ... poczekaj do @ lub po 10 dniach zrob bete
trzymam jednak ogromnie kciukasy zeby to bylo TO !!
Wiecie to takie przykre dla mnie i męża ze czlowiek marzy chce, działa a tu d..pa.
Wiem,że to nie koniec świata ale mimo wszystko kiedy realnie wychodzą problemy mam takie uczucie ze to zawsze musimy byc my. Nie żałuję że wcześniej sie nie zdecydowaliśmy ale ze ostafnio same klody pod nogi..
Zeszly rok byl taki super, wszystko sie ukladalo, wszystko szło z górki, za to ten... ;(
Wypadek męża, jego zły stan po wypadku, moje zdrowiez teraz jeszcze problem z tym... ciekawe ile jeszcze przed Nami.. ponarzekalam ehhh

Milej niedzieli kochane , ja lece jesc sniadanko i ogladac chirurgów bo chyba jest nowy odcinek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Jeszcze będzie dobrze wiem że łatwo się mówi ale musi tak być
Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Tż zaraził mnie jakimś chorubskiem i dzisiaj z łóżka nawet nie wychodzę, w ogóle siły nie mam. A taką miałam nadzieję na spacer dzisiaj ️. @ dalej brak, już nawet nie wiem który to dc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej zdrowia , jak coś się czasami przypląta to koniec świata.

Ja mam owulke za kilka dni. Nie chce testować wolałabym iść w ciemno z seksami ale z drugiej strony mam elektroniczne testy więc szkoda aby się zmarnowały .

Kumpela ogłosiła ciążę, rodzi w marcu. Chciała być w ciąży na wiosnę i kurka chyba się od razu udało. Zupełnie jak za pierwszym razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 05:23   #2535
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry kochane⚘
Milego tygodnia wam życzę my w piątek jedziemy w góry
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 07:36   #2536
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że złe czasy kiedyś sie skończą i los znowu będzie wam sprzyjał


Nam tez lekarz polecił profertil, ale nie wykupiliśmy..tz bierze selen witd3 i kwas foliowy, jak jeszczen2-3 cykle będą nie udane to kupimy



Zdrówka
Tez znowu jestem przeziębiona, jakbym dawno nie byla... ale póki gorączki nie mam i gardło mi nie siądzie tak, ze mówić nie będę mogła to nie ide do rodzinnej..




Ciekawe co sie okaże po tych pozytywnych testach owulacyjnych.. nie wolno marnować szans, trzeba korzystać póki są szanse. Ty mierzysz temp? Byl skok?
Też jestem ciekawa😀mierzę temp. U mnie nie ma jakichś spektakularnych skoków temp. Przed tymi pozytywnymi testami temp spadła i potem wzrosła. Może te testy owu są trefne. Poczekamy-zobaczymy.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane⚘
Milego tygodnia wam życzę my w piątek jedziemy w góry
Dzień dobry. Udanego tygodnia 😀

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

[QUOTE=LoveMessages;859612 56]Owulacja? Może spóźniona?
Jeżeli gdzieś pisałaś że już miałaś owu to sama nie wiem

Ja byłam przekonana, że miałam już owu. Tym bardziej moje zdziwienie tymi pozytywnymi testami owu.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

A do tego wczoraj całe podbrzusze mnie bolało i na przeciwbólowych jechałam. No cóż zobaczymy, bo sama nie wiem o co chodzi.

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Byliśmy wczoraj w kinie na filmie Kler. Cała sala ludzi, dawno nie widziałam tyle ludzi. Bilety rezerwowaliśny wcześniej przez neta, bo tak to by nie było miejsc. Powiem tak o filmie: mocny, pokazuje czarną stronę kościoła, jednakże prawdziwą stronę.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

A gdzie nasze Ciężarówki? 😁prosimy o zameldowanie się i ciążowe fluidki? 😁 a gdzie ostatnio przybyłe dziewczyny? No co tu się dzieje?😁
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 09:01   #2537
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Miłej niedzieli wszystkim życzę 😀 mam dla Was zagadkę: siknęłam tak dla sportu na test owu i wyszły dwie tłuściutkie kreseczki. Nawet moja tłusciejsza od kontrolnej. Któraś wie o co chodzi? Dziś mam 21dc 😁
Skoro taka tłuściutka ta kreska to może masz podwójną owulację i będą bliźnięta

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez tinulinka Pokaż wiadomość
być może... nie sprawdzałam tego tak dokładnie. Ja stwierdziłam jak tż ma dobre wyniki to niech bierze te witaminki co już ma, bo jeszcze ma ich trochę. A jak się mu skończą i dalej nie będziemy w ciąży to wtedy może coś innego pomyślimy
W tych wszystkich suplementach co mają wiele składników są małe dawki. Na przykład L karnityny faceci ze słabą ruchliwością powinni brać 2000 do nawet 3000 mg a w suplementach jest dużo mniej, dlatego u mnie w klinice nie kazali kupować preparatu złożonego tylko tż bierze wszystko oddzielnie. W ogóle w tym miesiącu idziemy powtórzyć badanie nasienia, oby było lepiej

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Mogg powodzenia w leczeniu, troche to potrwa ale wam tez sie uda.

Byłam dzisiaj w pracy na szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej i wiecie jaką ciekawostkę sprzedał nam ratownik..że przypuszcza sie, ze wiele wczesnych poronień moze być spowodowane , poza uzywkami i niezdrowym prowadzeniem sie, złym oddychaniem i złym chodzeniem, nie wiem ile w tym prawdy, ale zaciekawił mnie..
A rozwinął tą tezę o oddychaniu i chodzeniu jakoś? Też mnie to zaciekawiło. Kurcze teraz będę miała o czym myśleć

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Dzień dobry w poniedziałek
Ja przez weekend się nie odzywałam, bo robiliśmy gładzie i nie miałam już wieczorami na nic siły. Plus jest taki, że panowie fachowcy w tym tyg skończą swoją pracę i będziemy mieć skończone 3 z 7 pomieszczeń Zawsze to jakiś plus.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane⚘
Milego tygodnia wam życzę my w piątek jedziemy w góry
Ale Ci zazdroszczę, my mamy w miarę blisko w góry i o każdej porze roku staramy się być w górach, jesienią też jeździmy, ale to jak już drzewa są kolorowe, chociaż tej jesieni chyba nie będzie kiedy, ale to nic może w następną już będziemy w trójkę zwiedzać
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 13:22   #2538
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
A gdzie nasze Ciężarówki? prosimy o zameldowanie się i ciążowe fluidki? a gdzie ostatnio przybyłe dziewczyny? No co tu się dzieje?

Melduję się z pracy Tak mnie dzisiaj muli, że cały czas przeżuwam kawałek białej bułki, bo tylko to na chwilę pomaga, ale muszę przystopować z tym jedzeniem, bo niedługo będę się toczyć :/ No i oczywiście nie mogę się skupić na tym co mam do zrobienia w robocie. Ech, dajcie już piątek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 13:29   #2539
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

[QUOTE=Annia26;85961903]Skoro taka tłuściutka ta kreska to może masz podwójną owulację i będą bliźnięta [COLOR="S
Aniu, jedna sztuka w zupełności mi wystarczy 😁
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 15:12   #2540
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Melduję się z pracy Tak mnie dzisiaj muli, że cały czas przeżuwam kawałek białej bułki, bo tylko to na chwilę pomaga, ale muszę przystopować z tym jedzeniem, bo niedługo będę się toczyć :/ No i oczywiście nie mogę się skupić na tym co mam do zrobienia w robocie. Ech, dajcie już piątek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj jestem niemiłosiernie zmęczona.
Nie pamiętam Elsabel, byłaś u ginekologa i widziałaś już serduszko? Bo na wątku majowycm nie dokopie się do Twojej wypowiedzi
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 19:16   #2541
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Ile ciężarówek tutaj na wątku jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 19:29   #2542
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Kurczę co chce was zacytować to mi wywala stronę....eh
Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ile ciężarówek tutaj na wątku jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki co tylko 2, wątek się rozkręca
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 19:37   #2543
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Kurczę co chce was zacytować to mi wywala stronę....ehPóki co tylko 2, wątek się rozkręca
Karola wpisz mnie proszę w pierwszym poście, tak samo jak Elsabel
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 20:07   #2544
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawamierzę temp. U mnie nie ma jakichś spektakularnych skoków temp. Przed tymi pozytywnymi testami temp spadła i potem wzrosła. Może te testy owu są trefne. Poczekamy-zobaczymy

Byliśmy wczoraj w kinie na filmie Kler. Cała sala ludzi, dawno nie widziałam tyle ludzi. Bilety rezerwowaliśny wcześniej przez neta, bo tak to by nie było miejsc. Powiem tak o filmie: mocny, pokazuje czarną stronę kościoła, jednakże prawdziwą stronę.
Trzymam kciuki, żeby przyniosły oczekiwany efekt w postaci 2 kresek na teście ciążowy






Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
W tych wszystkich suplementach co mają wiele składników są małe dawki. Na przykład L karnityny faceci ze słabą ruchliwością powinni brać 2000 do nawet 3000 mg a w suplementach jest dużo mniej, dlatego u mnie w klinice nie kazali kupować preparatu złożonego tylko tż bierze wszystko oddzielnie. W ogóle w tym miesiącu idziemy powtórzyć badanie nasienia, oby było lepiej

A rozwinął tą tezę o oddychaniu i chodzeniu jakoś? Też mnie to zaciekawiło. Kurcze teraz będę miała o czym myśleć

Dzień dobry w poniedziałek
Ja przez weekend się nie odzywałam, bo robiliśmy gładzie i nie miałam już wieczorami na nic siły. Plus jest taki, że panowie fachowcy w tym tyg skończą swoją pracę i będziemy mieć skończone 3 z 7 pomieszczeń Zawsze to jakiś plus.


Ale Ci zazdroszczę, my mamy w miarę blisko w góry i o każdej porze roku staramy się być w górach, jesienią też jeździmy, ale to jak już drzewa są kolorowe, chociaż tej jesieni chyba nie będzie kiedy, ale to nic może w następną już będziemy w trójkę zwiedzać
Dokładnie, mi lekarz tez powiedzial, ze lepiej brać osobno, bo zestawy witamin są słabe.. trzymam kciuki za poprawę parametrów

Mówił tylko, żeby nie oddychać szczytowo, a więcej korzystać z przepony. A co do chodzenia, to zeby nie chodzić z pięty tylko starać sie stopy stawiac od boku, podobnie do modelek na wybiegu.

To prawie półmetek remontu macie, całkiem sprawnie wam to idzie

My mamy jakies 160km i tez dosyć często jeździmy. Z pewnością bedziecie zwiedzać góry we trójkę, oby jak najszybciej.





Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Melduję się z pracy Tak mnie dzisiaj muli, że cały czas przeżuwam kawałek białej bułki, bo tylko to na chwilę pomaga, ale muszę przystopować z tym jedzeniem, bo niedługo będę się toczyć :/ No i oczywiście nie mogę się skupić na tym co mam do zrobienia w robocie. Ech, dajcie już piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Az tak ci apetyt wzrósł? jeszcze 4 dni i piąteczek

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Karola wpisz mnie proszę w pierwszym poście, tak samo jak Elsabel
Zrobi się
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 21:08   #2545
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Melduję się z pracy Tak mnie dzisiaj muli, że cały czas przeżuwam kawałek białej bułki, bo tylko to na chwilę pomaga, ale muszę przystopować z tym jedzeniem, bo niedługo będę się toczyć :/ No i oczywiście nie mogę się skupić na tym co mam do zrobienia w robocie. Ech, dajcie już piątek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli mdłości Cię dopadły 😕 Ale to pewnie niedługo minie.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

[QUOTE=KarolaKG;85965084]Trzymam kciuki, żeby przyniosły oczekiwany efekt w postaci 2 kresek na teście

Nie dziękuję 😀

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Jutro mój M idzie na 'smoczkowe'. Koledze urodził się Michałek 😀 każe się wieść do roboty rano, żeby nie mieć samochodu przy sobie 😞 wiadomo, ech te chłopy 😕
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 02:32   #2546
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

[QUOTE=marcja7777;85965316]Czyli mdłości Cię dopadły Ale to pewnie niedługo minie.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby przyniosły oczekiwany efekt w postaci 2 kresek na teście

Nie dziękuję

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Jutro mój M idzie na 'smoczkowe'. Koledze urodził się Michałek każe się wieść do roboty rano, żeby nie mieć samochodu przy sobie wiadomo, ech te chłopy
Te smoczkowe to popijawa jakaś?

Mnie też można na pierwszą strone dać co by oficjalnie było

LoveMesssges, 29 lat, starania od września 2018


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LoveMessages
Czas edycji: 2018-10-09 o 02:33
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 05:06   #2547
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

[QUOTE=LoveMessages;859657 02]
Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Czyli mdłości Cię dopadły Ale to pewnie niedługo minie.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Te smoczkowe to popijawa jakaś?

Mnie też można na pierwszą strone dać co by oficjalnie było

LoveMesssges, 29 lat, starania od września 2018


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry 😀 tak smoczkowe taki ma właśnie cel😀

---------- Dopisano o 05:04 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------

Pojechaliśmy jeszcze wczoraj do leroya po materiały bo M będzie robił szafę wnekowa na górze. Ledwo nam się te dechy zmieściły do bagażnika.

---------- Dopisano o 05:06 ---------- Poprzedni post napisano o 05:04 ----------

Któraś ogląda Ślub od pierwszego wejrzenia? Nagrałam sobie I dziś ok robocie będę oglądać 😀
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 06:50   #2548
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej dziewczyny . Tż rozłożyło całkiem i poszedł na L4, a ja siedzę w łóżku, bo zamarzam nawet przy 22 stopniach i mam wrażenie że dalej mnie to chorubsko do końca nie rozłożyło. Dzisiaj jeszcze musimy pojechać na duże zakupu, a ja nie mam siły na nic. Przynajmniej ćwiczę teraz rysowanie przez kilka godzin dziennie, żeby nie marnować czasu na samo leżenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 07:11   #2549
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jestem niemiłosiernie zmęczona.
Nie pamiętam Elsabel, byłaś u ginekologa i widziałaś już serduszko? Bo na wątku majowycm nie dokopie się do Twojej wypowiedzi
Tak, byłam u ginekologa i widziałam serduszko ❤️ Teraz czekam na kolejną wizytę 19.10. A kiedy Ty wizytujesz?

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość

Az tak ci apetyt wzrósł? jeszcze 4 dni i piąteczek

Ciężko to nawet nazwać apetytem, po prostu przeżuwam coś jałowego w smaku dla samego przeżuwania, bo wtedy mnie nie mdli. No ale kalorie lecą
Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Czyli mdłości Cię dopadły Ale to pewnie niedługo minie.

Jutro mój M idzie na 'smoczkowe'. Koledze urodził się Michałek każe się wieść do roboty rano, żeby nie mieć samochodu przy sobie wiadomo, ech te chłopy

Obyś miała rację
Hahahaha, wiadomo jak to faceci Mój był kiedyś na „pępkowym” jak koledze urodził się syn i też wrócił pod wpływem Takie wydarzenie trzeba godziwie uczcić!

Dziewczyny, testuje któraś na dniach? Za kogo trzymać kciuki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2018-10-09 o 07:13
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 07:43   #2550
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Tż rozłożyło całkiem i poszedł na L4, a ja siedzę w łóżku, bo zamarzam nawet przy 22 stopniach i mam wrażenie że dalej mnie to chorubsko do końca nie rozłożyło. Dzisiaj jeszcze musimy pojechać na duże zakupu, a ja nie mam siły na nic. Przynajmniej ćwiczę teraz rysowanie przez kilka godzin dziennie, żeby nie marnować czasu na samo leżenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bidulka😕 kuruj się.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Tak, byłam u ginekologa i widziałam serduszko ❤️ Teraz czekam na kolejną wizytę 19.10. A kiedy Ty wizytujesz?




Ciężko to nawet nazwać apetytem, po prostu przeżuwam coś jałowego w smaku dla samego przeżuwania, bo wtedy mnie nie mdli. No ale kalorie lecą



Obyś miała rację
Hahahaha, wiadomo jak to faceci Mój był kiedyś na „pępkowym” jak koledze urodził się syn i też wrócił pod wpływem Takie wydarzenie trzeba godziwie uczcić!

Dziewczyny, testuje któraś na dniach? Za kogo trzymać kciuki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
Oczywiście, że trzeba uczcić, tym bardziej, że takie imię 😁

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Co do tego przezuwania to gdy zaciaze to będę musiała uważać na kalorie, żeby nie przytyć za bardzo. No ale na razie nie mam z tego tytułu zmartwienia.

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Co do testowania to ja na dniach. Moje cykle są zwariowane, więc zastanawiam się kiedy. Licząc cykl 28 dni to w poniedziałek mogłabym siknąć. Sama nie wiem. Zobaczę ile wytrzymam.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.