Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 21:28   #631
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zaczarowana - film dla dzieci (jak ja takie lubie ) W głównej roli męskiej występ. Patrick Dempsey (dr Derek z "Chirurgów"). Tylko dla niego obejrzałam ten film i nie żałuję. Bardzo pozytywny, ciepły i wesoły. A Partick i to jego spojrzenie... achhhh
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 22:45   #632
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Zaczarowana - film dla dzieci (jak ja takie lubie ) W głównej roli męskiej występ. Patrick Dempsey (dr Derek z "Chirurgów"). Tylko dla niego obejrzałam ten film i nie żałuję. Bardzo pozytywny, ciepły i wesoły. A Partick i to jego spojrzenie... achhhh

No cóż....muszę się przyznać, że ja też kilka tygodni temu głównie dla niego oglądałam ten film
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 22:46   #633
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Niania w Nowym Jorku (The Nanny Diares 2007). takie rodzinny, miejscami przynudnawy ale przebrnęłam daje mu 5/10/
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:07   #634
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Paranoid Park - film o młodym skater'ze, który nie może do końca odnaleźć się w otaczającym go świecie. Odskocznie znajduje w skate parku zwanym "Paranoid Parkiem". Podczas pewnej nocy otumaniony urokiem innego życia, które tam zobaczył, daje się ponieść emocjom i podszeptom nieznajomego człowieka i popełnia jeden błąd, błąd, który wiele go kosztuje..
Produkcja Francja, USA, niemniej jednak film mało amerykański, zdecydowanie 'zalatuje' europejskim kinem. Ciekawa, bardzo zróżnicowana ścieżka dźwiękowa (kto oglądał wie, o czym mówię).
Generalnie film mi się podobał, dobrze ukazane rozstrojenie psychiczne chłopca, problemy dorastania i traumę strasznego czynu. Jednakże czegoś mi tu zabrakło - 6,5/10.
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:17   #635
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Mgła"- super !
"Step up 2" - jak dla mnie beznadzieja, step up był super ale tą 2 wylaczylam w połowie bo mnie nudziła
"Dlaczego Nie"- całkiem miło się ogląda, taki przyjemny filmik
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:58   #636
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Amazing grace - bardzo poruszający film, oparty na faktach, o człowieku, który walczył o zniesienie handlu niewolnikami w Anglii. Film bez porywów, ale mnie przypadł do gustu. 8/10

A właśnie że tak - fajna komedia romantyczna Fabuła polega głównie na tym, że matka probuje przez internet znaleźć znaleźć chlopaka dla córki. Dobra kreacja aktorska Diane Keaton. W swojej kategorii oceniam ten film na 10/10.
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:18   #637
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
"
"Nieodebrane połączenie" - oczywiście wersja japońska. Jestem fanką azjatyckich horrorów, a motyw małej czarnowłosej dziewczynki jest dla mnie dużo bardziej straszny niż zmasakrowane ciała i latające nogi. Klimat jest, choć chwilami nieco się dłuży, przez co ulatuje napięcie, niemniej ostatnie 15 minut wszystko wynagradza. Bałam się potem odebrać telefon...i ta melodyjka, brrr...Tylko chyba nie do końca zrozumiałam zakończenie.... 8/10
Tak samo jak ja. Ogólnie na filmie byłam przedwczoraj, mogę się tylko podpisać pod tą oceną.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 10:34   #638
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Skuszona pozytywnymi opiniami na filmwebie i wysoka oceną wypożyczyłam film
Bardzo długie zaręcznyny/Un Long dimanche de fiançailles (2004).
Film nakręcony na podstawie: książki Sébastiena Japrisot "A Very Long Engagement".

Matylda (Audrey Tautou)bohaterka "Bardzo długich zaręczyn" jest młodą 20-letnią dziewczyną żyjącą w latach 20. XX wieku. Zakochana jest w młodzieńcu o imieniu Manech, który trafia na wojnę. Wkrótce zostaje uznany za dezertera i skazany na sąd wojenny. Matylda jednak nie chce pogodzić się z tym, że jej ukochany nie żyje i rozpoczyna w jego sprawie swoje własne śledztwo, którego wyniki przekroczą jej najśmielsze oczekiwania...

Powiem szczerze,że juz dawno sie tak nie wynudziłam na filmie Owszem obraz wojny ukazany jest bardzo dosadnie, realistycznie. Chocby dla zobaczenia jak to wszystko wyglądało z perspektywy żołnierza, warto obejrzeć film (jak toś interesuje się tematyką wojenną). Ale pozostała część-jak główna bohaterka robi dochodzenie na własną ręke było poprostu tak mozolne i nudne, że chciałam już wyłączyć. Zmusiłam się jednak i obejrzałam do końca myśląc, że jakoś końcówka filmu wynagrodzi mi te nudy...ale niestety nie była powalająca.
Cóż, dla mnie bardzo przecietny film. I dodatkowo ten francuski język, jakoś mnie drażnił (bo to film produkcji francuskiej i USA).

Nie wiem czy bym go poleciła, skoro opinie na filmwebie są dobre, to może tylko mi sie nie spodobał, może mam jakiś inny gust

Ocena 5/10 ( i to chyba naciągane)
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:33   #639
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Skuszona pozytywnymi opiniami na filmwebie i wysoka oceną wypożyczyłam film
Bardzo długie zaręcznyny/Un Long dimanche de fiançailles (2004).
Film nakręcony na podstawie: książki Sébastiena Japrisot "A Very Long Engagement".

Matylda (Audrey Tautou)bohaterka "Bardzo długich zaręczyn" jest młodą 20-letnią dziewczyną żyjącą w latach 20. XX wieku. Zakochana jest w młodzieńcu o imieniu Manech, który trafia na wojnę. Wkrótce zostaje uznany za dezertera i skazany na sąd wojenny. Matylda jednak nie chce pogodzić się z tym, że jej ukochany nie żyje i rozpoczyna w jego sprawie swoje własne śledztwo, którego wyniki przekroczą jej najśmielsze oczekiwania...

Powiem szczerze,że juz dawno sie tak nie wynudziłam na filmie Owszem obraz wojny ukazany jest bardzo dosadnie, realistycznie. Chocby dla zobaczenia jak to wszystko wyglądało z perspektywy żołnierza, warto obejrzeć film (jak toś interesuje się tematyką wojenną). Ale pozostała część-jak główna bohaterka robi dochodzenie na własną ręke było poprostu tak mozolne i nudne, że chciałam już wyłączyć. Zmusiłam się jednak i obejrzałam do końca myśląc, że jakoś końcówka filmu wynagrodzi mi te nudy...ale niestety nie była powalająca.
Cóż, dla mnie bardzo przecietny film. I dodatkowo ten francuski język, jakoś mnie drażnił (bo to film produkcji francuskiej i USA).

Nie wiem czy bym go poleciła, skoro opinie na filmwebie są dobre, to może tylko mi sie nie spodobał, może mam jakiś inny gust

Ocena 5/10 ( i to chyba naciągane)

Wiesz co? Chyba nie jesteś dziwna, bo odczucia miałam podobne. Jakieś dwa lata temu próbowałam oglądnąć ten film z TŻ i zrezygnowaliśmy w połowie, bo strasznie nas męczył. I też miałam wrażenie, że tylko my nie zaczailiśmy klimatu filmu. Niemniej moja sympatia do Audrey nie zmalała
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:27   #640
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

a ja dziś The Simpsons Movie, nie oglądałam bajek ale film jest wypasiony, można boki zrywać daje mu 9/10.
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:09   #641
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Beowulf - animacja komputerowa w stylu Final Fantasy, pod względem komputerowym świetna. Sama fabuła tez ciekawa chociaż ja Beowulfa historię znałam z innego filmu. Fajny, można obejrzeć. 10/10 za animację,6/10 za historię. W animowanych postaciach łatwo rozpoznać znanych aktorów.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 19:04   #642
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Step up 2/Step Up 2 the Streets (2008)
O tym filmie sporo było już na forum. Przyznam,że po obejrzeniu jedynki czekałam z niecierpliwością na następną cześć...i się troszkę rozczarowałam.
W sumie nic oprócz tańca (czasami troche śmiesznego, wywijanie rękami w każdą stronę) i muzyki ,nie było nic ciekawego. Słaby scenariusz, kiepska fabuła.
Aktorzy to chyba głównie tancerze, mało związani z filmem i kinem.
Tak ogólnie nie przekonał mnie ten film, ot taki sobie przeciętniak, a po plakatach, zwiastunach spodziewałam się czegoś lepszego.
Ocena 6,5/10
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 08:16   #643
animeq
Rozeznanie
 
Avatar animeq
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 582
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Persepolis - ciekawy film, mozna się dużo dowiedzieć o życiu i historii w Iranie.

Atonement - pomysłowo prowadzona fabuła, nie nudzi się, szczerze polecam!
animeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 08:30   #644
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Skuszona pozytywnymi opiniami na filmwebie i wysoka oceną wypożyczyłam film
Bardzo długie zaręcznyny/Un Long dimanche de fiançailles (2004).
Film nakręcony na podstawie: książki Sébastiena Japrisot "A Very Long Engagement".
(...)
Nie wiem czy bym go poleciła, skoro opinie na filmwebie są dobre, to może tylko mi sie nie spodobał, może mam jakiś inny gust

Ocena 5/10 ( i to chyba naciągane)
Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość

Wiesz co? Chyba nie jesteś dziwna, bo odczucia miałam podobne. Jakieś dwa lata temu próbowałam oglądnąć ten film z TŻ i zrezygnowaliśmy w połowie, bo strasznie nas męczył. I też miałam wrażenie, że tylko my nie zaczailiśmy klimatu filmu. Niemniej moja sympatia do Audrey nie zmalała
To ja nawet nie próbowałam mojego TŻ-ta namawiać na ten film, bo na 100% by nie wytrzymał do końca.
Obejrzałam sama i mam podobne zdanie jak wy, nie podobał mi się mimo, że Audrey lubię. Jakiś taki rozwlekły, męczący. Dla mnie tylko 4/10 (czyli "średni" wg ocen filmusa ).

A więc gust mamy zbliżony. Co sądzą o nim TŻ to też wiemy, więc skąd takie wysokie noty...?


Wczoraj obejrzałam "Historię przemocy". Brutalny film, ale trzeba przyznać że ciekawy. Mnie się podobał: 6/10.
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 08:37   #645
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Skuszona pozytywnymi opiniami na filmwebie i wysoka oceną wypożyczyłam film
Bardzo długie zaręcznyny/Un Long dimanche de fiançailles (2004).
Film nakręcony na podstawie: książki Sébastiena Japrisot "A Very Long Engagement".

Matylda (Audrey Tautou)bohaterka "Bardzo długich zaręczyn" jest młodą 20-letnią dziewczyną żyjącą w latach 20. XX wieku. Zakochana jest w młodzieńcu o imieniu Manech, który trafia na wojnę. Wkrótce zostaje uznany za dezertera i skazany na sąd wojenny. Matylda jednak nie chce pogodzić się z tym, że jej ukochany nie żyje i rozpoczyna w jego sprawie swoje własne śledztwo, którego wyniki przekroczą jej najśmielsze oczekiwania...

Powiem szczerze,że juz dawno sie tak nie wynudziłam na filmie Owszem obraz wojny ukazany jest bardzo dosadnie, realistycznie. Chocby dla zobaczenia jak to wszystko wyglądało z perspektywy żołnierza, warto obejrzeć film (jak toś interesuje się tematyką wojenną). Ale pozostała część-jak główna bohaterka robi dochodzenie na własną ręke było poprostu tak mozolne i nudne, że chciałam już wyłączyć. Zmusiłam się jednak i obejrzałam do końca myśląc, że jakoś końcówka filmu wynagrodzi mi te nudy...ale niestety nie była powalająca.
Cóż, dla mnie bardzo przecietny film. I dodatkowo ten francuski język, jakoś mnie drażnił (bo to film produkcji francuskiej i USA).

Nie wiem czy bym go poleciła, skoro opinie na filmwebie są dobre, to może tylko mi sie nie spodobał, może mam jakiś inny gust

Ocena 5/10 ( i to chyba naciągane)
To ja sobie ten film daruję, zresztą z Tautou jest drewniana aktorka jak dla mnie.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:12   #646
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
To ja sobie ten film daruję, zresztą z Tautou jest drewniana aktorka jak dla mnie.
Ja też za nią nie przepadam a po tym filmie to już mi obrzydła jeśli nie chcesz sobie popsuć dnia, nudząc się to nie oglądaj tego filmu.
Myślałam,że to naprwade dopre kino ale niestety...porażka.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:13   #647
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Horton hears a Who (Horton slyszy ktosia) - taka sobie bajka, mimo trudu wlozonego w przekazanie bardziej globokich tresci 5/10
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 11:35   #648
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatni weekend przyniósł releksje na temat:

Purpurowe rzeki - francuski thrillero-kryminał z 2000 roku. Moje początkowe podejście - noo, ewentualnie mogę zobaczyć co to jest. Po zorientowaniu się, że gra tam Jean Reno - pewno będzie dobry film coś musi być w tym aktorze i faktycznie film się fajnie rozkręca, fabuła nawet, nawet, nie wiadomo o co dokładnie chodzi, dziwne powiązania między dwoma sprawami dwóch detektywów. Jean Reno jak zwykle boski i miło też było zobaczyć Vincent Cassel'a. Tylko to zakończenie..niby zaskakujące, ale jakby mu coś brakowało.. 7/10

Efekt motyla - wstyd, że dopiero teraz, ale kiedyś obejrzałam część i jakoś mnie nie wciągnęło. Nie wiem czy to dlatego, że nie lubię Ashtona Kutchera, czy film jakiś dziwny, ale do końca mi się nie spodobał. Owszem - obejrzałam i nie powiem, że nie, bo opowieść ciekawa, ale trochę mi się dłużył (podejrzewam, że to jednak ten Ashton ) 5/10, ale za to..

Efekt motyla 2 - nie ma Ashtona i od razu fajny film po pierwszej części byłam przygotowana, że będzie chodziło mniej więcej o to samo, ale byłam ciekawa jak bohater będzie wracał do różnych momentów (w pierwszej części było to związane z chorobą i z dziennikami Evana, tutaj podobało mi się, że nie powielono tego samego schematu, ale wymyślono coś nowego - wypadek i zdjęcia). Ogólnie dla mnie o wiele lepsza część druga od pierwszej (zdarza mi się to chyba pierwszy raz, albo może drugi - Dirty Dancing też wolę w póżniejszej wersji ). Arcydzieło to nie jest, jednakże dostaje 7/10
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2008-04-23 o 11:36 Powód: literówki;)
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:23   #649
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

bubelmart, mi również bardziej przypadły do gustu "dwójki" Efektu motyla i Dirty Dancing.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 12:45   #650
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Nieuchwytny - o rany ale mnie ten film przeraził! Tytułowy nieuchwytny to człowiek który serwuje internautom filmy z prawdziwej śmierci swoich ofiar, im więcej wejść tym szybsza śmierć. Jeśli ktoś oglądał Siedem to będzie wiedział mniej więcej jakich kwiatków się spodziewać. 6/10
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:11   #651
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość

"Nieodebrane połączenie" - oczywiście wersja japońska. Jestem fanką azjatyckich horrorów, a motyw małej czarnowłosej dziewczynki jest dla mnie dużo bardziej straszny niż zmasakrowane ciała i latające nogi. Klimat jest, choć chwilami nieco się dłuży, przez co ulatuje napięcie, niemniej ostatnie 15 minut wszystko wynagradza. Bałam się potem odebrać telefon...i ta melodyjka, brrr...Tylko chyba nie do końca zrozumiałam zakończenie.... 8/10
Też bardzo lubie azjatyckie horrorki, jednak najbardziej bałam się po obejrzeniu Shuttera. Jeśli chodzi o Nieodebrane połączenie to właśnie skończyłam oglądać ten film, i niestety nie za bardzo mi się spodobał. Przede wszystkim nie było w nim nic strasznego, wogóle się nie bałam. Nic się nie działo, momentami bardzo się dłużył, no i końcówki też nie zrozumiałam. Może ktoś jest inteligentniejszy i zrozumiał o co chodzi, to prosze o wyjaśnienie

Ocena 4/10 (więcej chyba dać nie mogę)

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Tak samo jak ja. Ogólnie na filmie byłam przedwczoraj, mogę się tylko podpisać pod tą oceną.
Ale chyba byłaś na wersji amerykańskiej z 2008 roku? A jest jeszcze wersja japońska z 2003 o której pisała Luna83.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 23:42   #652
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

mi dziś mowę odebrało po filmie Thirteen, o tych nastolatkach. Zawsze go nie było w wypożyczalni a dziś ściągnęłam. Bardzo mi sie podobał, szczególnie jak kamera chodziła daje mu 10/10 !
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 07:21   #653
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"twarda sztuka" film.. taki nawet. przez całyjego przebieg nie wiadomo o co chodzi. nie wiadomo też do końca kto jest główną bohaterką/bohaterem. Na końcu niby się w szystko wyjaśnia, ale ja dotąd nie wiem co miało się wyjaśnić...
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:32   #654
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Sierociniec - Hiszpania. Horror, jak na ten gatunek film bardzo mi się podobał i posiadał wszystko, co powinien posiadać dobry horror W ciągu całego filmu były może 2 momenty wytchnienia, całą resztę przesiedziałam jak na szpilkach, całe kino krzyczało Bardzo dobrze zrobiony, fajny klimat, może kilka scen było trochę przesadzonych. 8/10

Samotność - Hiszpania. Dawno się tak nie wynudziłam. Niby ok, film miał pokazać samotność przez dzielenie ekranu na 2 części, długie ujęcia bez żadnej akcji, milczenie, bezsensowne codziennie rozmowy. Gdyby był o połowę krótszy.... Poza tym prawie w ogóle nie było w nim emocji... Nie przemówił do mnie. 2/10

Once - Irlandia. Rewelacyjny dramat, z bardzo zabawnymi elementami Jest w nim tak wiele ciepła, tak piękna muzyka, aż ciarki przechodzą po plecach. Film ma pozytywny wydźwięk. Niesamowity. 10/10
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:45   #655
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez GreenDress Pokaż wiadomość
"twarda sztuka" film.. taki nawet. przez całyjego przebieg nie wiadomo o co chodzi. nie wiadomo też do końca kto jest główną bohaterką/bohaterem. Na końcu niby się w szystko wyjaśnia, ale ja dotąd nie wiem co miało się wyjaśnić...
jestem tego samego zdania. nie zachwycił mnie ten film i był jakoś mało spójny
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:48   #656
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez iszsza Pokaż wiadomość
mi dziś mowę odebrało po filmie Thirteen, o tych nastolatkach. Zawsze go nie było w wypożyczalni a dziś ściągnęłam. Bardzo mi sie podobał, szczególnie jak kamera chodziła daje mu 10/10 !
Zgadzam się. bardzo dobry film. Oglądając go zastanawiałam się jak takie młode osoby (właściwie - dzieci) są zdolne do takich zachowań.
Polecam oczywiście. Świetne kino.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 16:36   #657
krucha babeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio "Mgła" - film fajny,ale co za zakończenie!
krucha babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:38   #658
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez krucha babeczka Pokaż wiadomość
Ostatnio "Mgła" - film fajny,ale co za zakończenie!
dokladnie, zenada, zenada i jeszcze raz zenada!
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 19:42   #659
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

O tak, trzynastka jeden z lepszych filmow. ogladalam kilka razy.
  • Film powstał na podstawie scenariusza opartego na doświadczeniach Nikki Reed (filmowej Evie). (z filmwebu) . Wspolczuję bardzo. Poza tym bardzo podobała mi się jej gra aktorska.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 20:50   #660
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"[Rec]" (2007)

O Jezusie Maryjo Film mnie po prostu powalił. Przeczytałam ostatnio w necie, że jest dobry, ale nie sądziłam, że aż tak! Film nagrany w postaci dokumentu - reporterka obserwuje i nagrywa pracę strażaków. Ale już dłuższy czas się tak na horrorze nie bałam, byłam wgnieciona w krzesło, serce mi waliło, oczy taaakie, no szok normalnie! Dla mnie po prostu świetny. Najpierw wszystko spokojnie, jak to w horrorze, potem się rozkręca i można zapomnieć o Bożym świecie Jak ktoś lubi się naprawdę bać, to polecam! Zombie, zarazy i takie tam - niby oklepany temat, ale pokazany w "nowej historii" Jak w Hiszpanii kręcą takie horrory, to ja poproszę o więcej Ocena: 9/10.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.