Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 13:58   #1
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295

Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)


Prosze was o porady co do dobrego kremu na moja skore.Mam 19 lat.

Otoz mam skore mieszna, na czole nosie i brodzie jest troche tlusta czasami a raz strasznie przesuszona ze az naskorek schodzi, na policzkach jest normalna, mam trudnosci z dbaniem o nia, bo nie wiem juz dokladne jak czsami robia mi sie pryszczyki i potem zostaja sladki przez dluzszy czas (tego bardzo nie lubie- jak pozbyc sie tych sladkow??)

Prosze poradzcie mi jak mam o nia dbac, czym ja myc, jakie kremy mam tosowac, jakie maseczki robic, czy tez peelingi, wqogole jakich kosmetykow mam uzywac??

Z wlasnego doswiadczenia sadze ze kremy przeciw zmarszcczkowe sa dobre ogolnbie na skore i nie tylko na zmarszczki,bo raz kiedys uzylam z firmy Olay i byl super tylko czy jest dla mnie odpowiedni, bo narazie zadnych zmarszczek nie mam.Powiedzcie czy kremy na zmarszczki sa dobre tylko na zmarszczki??

Jak mi doradzicie jakies kosmetyki to prosilabym aby to byly firmy zagraniczne poniewaz mieszkam w niemczech i polskich kosmetykow tu nie dostne

Emilio czy poradzilabys mi cos dobrego dla mnie
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 14:10   #2
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

ja tez mam skore mieszana ale bardzo wrazliwa, w pasie T tlusta a po bokach sucha czasem normalna o dziwo np. stosuje zel do mycia twarzy - juz rozne mialam i tylko ten jeden nie podraznia jej - effaclar ktory jest dla cery tlustej - la roche - posay, pozniej tonik do cery suchej - l'oreal - hydra confort, pozniej krem nawilzajacy tez z l'oreala - happyderm jesli jest wyjatkowo przesuszona co np. zima mi sie zdarza to uzywam - physiogelu ale na noc. na noc zazwyczaj stosuje kw.AHA 9% ktory ladnie mi zluszcza naskorek wiec wiekszego problemu z zaskornikami nie mam

sama nie raz chodzilam do roznych dermatologow bez wiekszych rezultatow np. kiedys dostalam masc ktora miala byc najdelikatniejsza na swiecie - a sie okazalo ze starane podraznienia po niej mam wiec masc 1 raz urzyta byla kosztowala ponad 40 zl
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 14:51   #3
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Nie wiem jak to zrobic zeby te pare pryszczykow i sledkow po nich je zlikwidowac i zarazem natluscic moja cere, wie tez ze jak bede ja natluszczac to te pryszcze i slady nie zgina, co w tej sytuacji zrobic mam??

a jaki mam miec krem z jakimi filtrami najlepiej dla mnie na ta moja skore??o tej porze roku
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 15:03   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
Otoz mam skore mieszna, na czole nosie i brodzie jest troche tlusta czasami a raz strasznie przesuszona ze az naskorek schodzi, na policzkach jest normalna, mam trudnosci z dbaniem o nia, bo nie wiem juz dokladne jak czsami robia mi sie pryszczyki i potem zostaja sladki przez dluzszy czas (tego bardzo nie lubie- jak pozbyc sie tych sladkow??)
do nawilzania polecam physiogel, jelsi nie masz tendencji do zapychania to ziaja calma hlc,emulsja nawilzajaca iwostinu, hydraphase legere, krem aa help
slady sa czerwone czy brazowe? podaje wypowiedz moja z innego posta


jelsi są to czerowone plamki to moze Ci pomóc nadtlenek benzoilu, czy kwas azelainowy. np benzacne , acne derm, jesli zrobią sie juz brazowe wówczas mozesz cos na przebarwienia z tym ze należy zrwócic uwagę na to jaki sładnik "góruje" , skute4czne w przebarwieniach są takie skłądniki jak:hydrohinon, , kwas kojowy, pochodne fenyloalaniny, kwas fitowy, czarna morwa.

a z preparatów to np Lierac Correctour Anti Taches czy Isis Unitone 4, kuracja depigmentująca SVR, niedawno ziaja wypusciła serie annco dla cer dojrzałych i mozna polecic serum wybielajace, bardzo fajne i niedrogie.barfdzo skuteczne z przebarwieniami są również retinoidy i czy to tretinoina, czy adapalen, czy tazaroten zadzaiałają podobnie. kwasy AHA takze wykazuja działanie rozjaśniajace jednak dla pełnego efektu potrzeba serii zabiegów, jednak juz po 1 zabiegu skóra jest ładniejsza


jesli chodzi o zabiegi złuszczajace to np
mikrodermabrazja
yellow peel
glyco peel
easy physic peel
green peel
peeling migdałowy(łagodniejszy jest )
roztwór jessnera
laserowe usuwanie przebarwien
weekend peel


a jak dbac, raz w tyg peeling gommage czy wnzymatyczny, krem lekki prosty w skladzie , intentywnie nawilzajacy np to co Ci napisałam,jakas maseczka z alg


Cytat:
Z wlasnego doswiadczenia sadze ze kremy przeciw zmarszcczkowe sa dobre ogolnbie na skore i nie tylko na zmarszczki,bo raz kiedys uzylam z firmy Olay i byl super tylko czy jest dla mnie odpowiedni, bo narazie zadnych zmarszczek nie mam.Powiedzcie czy kremy na zmarszczki sa dobre tylko na zmarszczki??

jesli Ci odpowiadał mozesz go uzywac, bo skora sie nie uzaleznia i nie pamieta co jej sie w przeszlosci podawalo , wiec mozesz spokojnie uzywac jesli Ci słuzył


aha zagraniczne, to np noviderm serenactive, la roche posay hydraphase legere bądz riche, avene hydrance optimale legere lub riche, svr xerial do twarzy on dodatkowo lekko wplynie na przebarwienia, jelsi nie masz problemów z zapychaniem to diroseal, albo diacneal(jesli nei masz naczynek) bo zawiera on kwasy AHA 6% wiec na przebarwienia dobry tez i oba zaweiraja retinaldehyd siwetnie dzialajacy na problemy skorne , przez neta mozesz zamówi welede z irysem(siwetny) lub tołpy kremik futuris
jesli chodzi o maseczki to wiekszosc to kremy nawilzajace wiec zainwestuj w algi albo poprpaostu nałóz raz w tyg grubiej kremiku

masz jakies zmaiany ropne? jesli nie to na sporadycznie wyskakujace pryszcze kup cos na przyspieszanie ziarninowania skóy, jest u Ciebie dostępny tormentiol?on jest dobry, tonik z wasek BHA tez jest dobry na takie niespodzianki i na przetłuszczjaaca sie cere
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 15:06   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
a jaki mam miec krem z jakimi filtrami najlepiej dla mnie na ta moja skore??o tej porze roku
swietny i dostepny u Ciebie jest anthelios LRP, avene są treściwsze ale tez fajne, bioderma ma dobre
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 15:27   #6
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Obecnie myje zawsze buzie Crelasil 3 tage kur, ktory w 3 dni powinien zmiejszyc tradzik, nawet dobry tylko wysusza , pozniej kremuje skore kremami np nivea,Yves Rocher, Loreal, novea soft

raz w tyg robie maseczki z Yves Rocher nawilzajace, i z rumiankim takie

tak sie zastanawiam czy moge na moja skore kupic ten krem z Olay przeciwzmarszkowy, czy sadzisz ze kremy z Olay-a sa dobre??a moze kupic z Olay-a ale nie przeciwzmarszczkowy tylko inny? czy moze jakis Garnier czy Loreal jest lepszy?? jakis na ta pore roku i jakie filtry powinien dla mnie ,miec i co one daja

Pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 16:29   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
Obecnie myje zawsze buzie Crelasil 3 tage kur, ktory w 3 dni powinien zmiejszyc tradzik, nawet dobry tylko wysusza , pozniej kremuje skore kremami np nivea,Yves Rocher, Loreal, novea soft
loreal jak sama zauwazyłas wysusza wiec radziłabym odstawic, kremy loreala nie sa wcale takie dobre , ale zalezy jaki , jednak większosc niema wcale fajnego skladu , jaki nivea soft i Y R? podałabys strony ze skladem?

jelsi chodzi o kremy olay to jest taki wątek , wiem ze olay lubuje sie w polycrylamide -skladnik kancerogenny kumulujący sie w ustroju, tez lubią niacinamide nie polecane w przypadku rozszerz,. naczynek

loreal jak napisalam wcale fajne nie sa pod wzgledem skadu , moze 3 czy 4 fajne by sie znalazy


filtry chronią przed negqtywnym wpływem promieniowania UVA I UVB to 2 za czerwienienie jest odpowiedzialne a to 1 za starzenie sie, dodatkowo nie wiesz tego moze ale w 80% włąsnie UVA jest odpowiedzialne za starzenie sie , reszta to geny , pielegnacja, dieta... tu poczytaj sobie o filtrach. promieniowanie UVA jest takie same przez cały rok wiec takich preparatów trzeba przez 12 mies uzywac jesli chce sie miec ladna mloda skore na długo. jelsi czegos nei bedziesz wiedziala po przeczytaniu art daj znac

http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz12_uzup.php
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz9_porady.php
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz7_filtry.php
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=23
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_faktory.php
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 18:46   #8
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
swietny i dostepny u Ciebie jest anthelios LRP, avene są treściwsze ale tez fajne, bioderma ma dobre
Emilko chciałam zpatyać, który filtr jest lepszy LRP athelios xl creme barwiony czy LRP ANTHELIOS XL FLUIDE EXTREME?
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 19:47   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
Napisane przez asiuleczka_kubeczka Pokaż wiadomość
Emilko chciałam zpatyać, który filtr jest lepszy LRP athelios xl creme barwiony czy LRP ANTHELIOS XL FLUIDE EXTREME?

Ja mam Fluide Extreme i wszystkim go polecam z czystym sumieniem. Ja jak mam nałożyć inne filtr jestem chora. Wszystkie tłuściochy, zapychacze, które się strasznie bielą i są trudne to zmatowienia to jest dla mnie horror. Fluide jest płynny, ma alkohol, świetnie się wchłania, delikatny błysk. Jedyny minus to trzeba uważać,by nie nałożyć go za blisko oczu, bo alkohol może spowodować u nas totalne łazwienie.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 21:43   #10
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

O kurcze duzo masz tam o tych filtrach. w polowie z tego co tam pisze sie nieobeznaje, wiesz wolalabym zebys mi poprostu napisala nazwe takiego kremu ktory jest dla mnie odpowiedni na dzien i drugi na noc i czym mam myc buzie??

poprostu gdybys mogla napisac mi nazwe tych kremow dla mnie najodpowiedniejszych, moja skore powyzej opisalam wiec wiesz jaka mam i chcialabym abys mi cos dobrego doradzila

aha i napisz jeszcze w jakich sklepach moge je kupic

pozdrawiam cieplutko
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:20   #11
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

co do mycia to:physigel,preparaty apteczne firm avene.la-roche posay.
flosleku.w moim przypadku ostatnio zaminiłam je na mydełko siarkowe (troche wysusza i sciaga) oraz mydełko bambino.Polecam pianke citrobiotic firmy idea 25 nie wysusza ,pieknie oczyszcza i goi wypryski.Co do kremów to tej porze wnioskując,że masz cerę mieszaną to możesz uzywać kremow nawilżających np flos leku krem int nawilż,Eveline krem nawilż po 25 roku życia ale beż obawy u młodszych też sie sprawdza,Miraculum krem aktywnie nawilżający,ziaja krem kozie mleko lub oliwkowy ale wersja lżejsza,Bielenda królewski krem piekności lub śmietankowy krem nawilżający,Dax cosmetics krem głeboko nawilżający sekwencyjny.Co do maseczek to na wypryski i oczyszczanie dobre sa maseczki z glinki zielonej,maseczki oparte na drożdzach i pamietać nalezy o peelingach w przypadku cery z niespodziankami najlepiej uzywać takie drobnoziarniste antybakteryjne,a kiedy nasza cera posiada wypryski można uzyc peelingów enzymatycznych.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:29   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
Emilko chciałam zpatyać, który filtr jest lepszy LRP athelios xl creme barwiony czy LRP ANTHELIOS XL FLUIDE EXTREME?
tak fluide extreme jest rzeczywiscie lekki, chyba najlzesjzy z filtrow ktore mialam, barwieony na niektorych wychodzi na pomaranczowo , ale u mnei akurat daje lekki braz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:33   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

O kurcze duzo masz tam o tych filtrach. w polowie z tego co tam pisze sie nieobeznaje, wiesz wolalabym zebys mi poprostu napisala nazwe takiego kremu ktory jest dla mnie odpowiedni na dzien i drugi na noc i czym mam myc buzie??

poprostu gdybys mogla napisac mi nazwe tych kremow dla mnie najodpowiedniejszych, moja skore powyzej opisalam wiec wiesz jaka mam i chcialabym abys mi cos dobrego doradzila

aha i napisz jeszcze w jakich sklepach moge je kupic

pozdrawiam cieplutko
tania podala Ci kemy drogeryjne wiec jesli Cie interesuja to one są ok. w Niemczech chyba nie ma ich czy sa? nie wiem. na dzien np lrp ten filtr ktory Nati i ja opisałyśmy , na noc cos odzywczego np z propozycji Tanicos, czy interesują CIę drozsze , apteczne?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 16:24   #14
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Obojetne jakie apteczne czy drogeryjne, ale takie ktore w niemczech znajde i gdzie?? bo ziaja, iris, eveline, kozie mleko itp to tutaj nie ma ,bo to jest polskie ,tu sa tylko takie zagraniczne firmy jak Loreal, Garnier itp no i w aptece jest tez cos tylko sie nieznam.Najlepiej napisz mi nazwe kosmetykow ktorych mam uzywac i ktore beda dla mnie najlepsze, a ja pojde z tym do apteki (tylko nie na recepte) lub do drogerii i o nie zapytam.Chcialabym zebys mi poradzila cos do mycia twazy, krem na dzien i na noc i jakis maseczki jakbys mogla dla mnie najopdpowiedniejsze

cos co ty sadzisz ze bedzie dla mnie dobre i co mam uzywac

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:57   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

no obojętnie jakie to nie , nie chodzi mi o takie za 5 zł garnier mogą byc byleby nei wysuszały bo np ten rolon nowy ma na 2 miejscu denat alkohol.są u Ciebie rossmany?barfdzo dobre skladowo jeslt seria babydream, tam sa tez antycellulite i p-rozstępom. mustella fajne ma . ATW zel przeciw rozstepom i celulitowi , Tołpa seru m borowinowe do ciala rewelacyjne chyba przez net mozesz je zamówc

jesli pasuje Ci krem olay mozesz go uzywac a maseczki dobre sa z glinek , algami, a nawilzajace maseczki to czesto poprostu kremy nawilzajace
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 11:21   #16
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Emilko kupilam sobie wczoraj ten Krem ktory mi tak polecalyscie z firmy La Roche Posay XL, uzywam go od wczoraj i mama taka wybielona i gladka buzie, tylko czemu on az tak wybiela hmmm

do tego dostalam probke zelu do mycia

jest on dobry??

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:14   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

no bielą troche i tak nawet jak pisza ze nie biela , ta białosc jest "dzięki" filrowi titanum dioxide na przykład , na niego mozesz wlekap podkłąd
a zel LRP? dobry
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:25   #18
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

No jak narazie to bardzo dobry

wiesz mam tak na brodzie przesuszona skore ze chyba jutro sobie zrobie termin u dermatologa, bo nawet ten krem mi nie pomaga na moja sucha skore, nie wiem czemu jest az tak sucha ze kremy juz nic nie daja, czy to jakas choroba skory czy co ?? mhmm
a ten krem jest super bo wygladza fajnie tylko niezadobrze nawilza moze

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:10   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

dobrze ze Ci pomaga, jesli zrobiłabys zdjecie lub opisala bardziej to pomogłabym ale po samym przesuszeniu niewiele powiem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:56   #20
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Mam na samym dole na brodzie po prawej stronie taki kawaleczek skory, ktory jest bardzo przesuszonu ze az mi z niego skora sie luszczy i to trwa juz ponad miesieac, bo nic niepotrafi tego nawilzyc, rezzta skory na buzi jest ok , tylko w tym jednym miejscu jesttak wysuszona nie wiem moze za malo pije, uzywam duzo kremow, bo skoro kremy nic nie daja to moze sie odwodnilam czy co juz sama nie wiem??

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:42   #21
martix79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Polecam physiogel do mycia cery. Najlepiej rozprowadzic na twarzy,wmasować, a następnie spryskac woda termalna i resztki zebrac wacikiem.Po dokładnym oczyszczeniu cery, nałozyc physiogel krem.
martix79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 14:31   #22
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Physiogel pierwszo slysze o takim kosmetyku , widocznie musi byc z apteki

nawilza on bardzo??
pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 14:56   #23
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

o physiogelu jest na KWC duzo, opinie sa rózne ale ogoleni to bardzo dobry nawilzacz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 10:55   #24
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

ah ta moja skora tyle problemow mi robi w tym wiekum, jak naraze to uzywam caly czas tego kremu co mi doradzilyscie von La Roche Posay XL
a kora nadal sucha
pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 11:43   #25
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

ale masz riche czy legere?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 11:49   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

legere jest do tłustej , jesli masz po niej niedosyt moze kup riche albo tanszy krem ziaji calma hlc , mozesz go rozcienczyc z woda ale na dłoni, a jak tam z suplementacja? cos przyjmujesz? np a i e , omega 3?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:54   #27
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Ojoj a co to takiego jest to co napisalas?? nieorientuje sie w tych sporawach az tak
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:12   #28
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

masz la roche posay a jaka wersja? napisane jest dalej legere? czy riche? riche moze faktycznie zapychac ale idealny dla suchej , egere dla tłustej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:38   #29
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

No ja mam riche,czyli jest odpowiedni niby ,ale ja mam chyba przesuszona a nie sucha skore,hmmm juz nie mam sily do niej, nawilzam jak moge a tu nic, nadal sucha

mam tylko jeszcze male pytanko czy ilosc wypitej wody czy tez napojow wplywa na nawilzenie skory, czy to jest obojetnie ile pije w ciagu dnia?

pozdraiwam

p.s. moze to od wewnatrz trzeba ja nawilzyc ,skoro kremy nic nie daja??
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:46   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Poradzcie mi cos dobrego na moja skore :)

Cytat:
mam tylko jeszcze male pytanko czy ilosc wypitej wody czy tez napojow wplywa na nawilzenie skory, czy to jest obojetnie ile pije w ciagu dnia?

pozdraiwam

p.s. moze to od wewnatrz trzeba ja nawilzyc ,skoro kremy nic nie daja??
a polecilam Ci branie omegi 3 czy ogorecznika, to pomaga , sproboj


w przypadku odpowiedniego nawodnienia organizmu nie ma picie zwiększonej ilosci wody nie ma wpływu na nawilzenie skory, naskorek trzeba od zewnatrz, natomiast woda dziala w wew partiach skory


obojętne to nei jest , norma 2 i pol litra okolo ale ziwkszona ilosc nie ma wpywu juz . gdyby woda miala wpływ na naskorek to nikt nie mialby suchej skory , ona nawilza wewnatrzne partie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.