Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 16:53   #4951
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Poiglot zgadzam się z Simeri.
Sama karmię (drugiego już dzidziusia) od marca i zamierzam jeszcze karmić do ukończenia przez młodego roku.
Ale nie rezygnuję z dobrego biustonosza. Właśnie dlatego, żeby biust nie sflaczał do reszty!
Na noc zakładam taki specjalny z elastycznym obwodem, a w dzień noszę i taki do karmienia i normalny, kiedy młody śpi.
Na pewno coś sobie wybierzesz w swoim rozmiarze.
Wybór jest duży Powodzenia.

Edytowane przez AguniaT
Czas edycji: 2009-08-11 o 16:55
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:00   #4952
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
dziekuje ci slicznie

jak bede miala czas napewno skocze na zakupy!

tak na marginesie dziwne te rozmiary.. zawsze kupowalam inny!
ideą dobrze dobranego rozmiaru jest lepszy wygląd biustu i poprawa jego kondycji.

a jaki kupowałaś wcześniej?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:24   #4953
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Luizko, agta85 i vielleicht - dziękuję Wam za odpowiedzi i rady

Podpytam jeszcze Uli czy będą w szufladzie 75DD, a jka na razie to będę białaska nosić z przedłużką, może po praniu się coś uleży


Mam jeszcze pytanie czy orientujecie się gdzie można kupić jeszcze ISIS Masquerade w rozmiarze 65FF? poluję na nią i nigdzie nie mogę znaleść
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:44   #4954
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny a jak z gorsetami? Bierzecie takie same rozmiary jak stanika?
bo ja się obawiam że mój brzuch może nie wejść w 65
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:07   #4955
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
dziekuje ci slicznie

jak bede miala czas napewno skocze na zakupy!

tak na marginesie dziwne te rozmiary.. zawsze kupowalam inny!
Poi ja mialam tutaj problemy i mam nadal z zakupem stanika, ostatnio spedzilam lacznie 4 godziny po to, zeby wyjsc ze stanikiem mniejszym niz powinnam miec, niby rozmiar sie zgadza ale miseczki sa za male.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Poiglot zgadzam się z Simeri.
Sama karmię (drugiego już dzidziusia) od marca i zamierzam jeszcze karmić do ukończenia przez młodego roku.
Ale nie rezygnuję z dobrego biustonosza. Właśnie dlatego, żeby biust nie sflaczał do reszty!
Na noc zakładam taki specjalny z elastycznym obwodem, a w dzień noszę i taki do karmienia i normalny, kiedy młody śpi.
Na pewno coś sobie wybierzesz w swoim rozmiarze.
Wybór jest duży Powodzenia.
Wlasnie jedno mnie zastanawia od dawna, czy nalezy spac w staniku, robilam tak kiedys i zostalam zbesztana przez grono pewnych pan, ktore twierdzily, ze tak nie wolno, jak z tym jest naprawde? Wiem, ze jest "specjalna" bielizna do spania, ktora ma za zadanie lekko podtrzymywac biust podczas snu ale nadal nie wiem co lepsze.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:13   #4956
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

ja kupiłam dzis stanik 70 F i nie jestem zadowolona nie dałam duzo bo 68zl, ale zawsze to jakas kasa wyrzucona w błoto
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:16   #4957
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Jakie masz maskaradki i przy jakiej misce? Bo się zastanawiam czy skoro 65D minerva jest na mnie dobre, to czy jest szansa, żeby np brązowa polka na mnie pasowała?
Też jest teraz w promocji na dopasowanej. Szkoda by było gdyby się okazało, że w pozostałych modelach miski są na mnie za duże...
Shanghai mi się strasznie podoba, ale jakoś nie ma zbyt pochlebnych opinii. Podobno robi dzioby i średni jest, dlatego go nie zamówiłam.
Ja noszę taki sam rozmiar zarówno w halfcupach jak i plungach masquerade, jak dla mnie miski są takie same, ale bardzo dużo zależy od kształtu piersi. oprócz shanghaja mam jeszcze halfcupy maię i pandorę, wszystkie w rozmiarze 28g.

Szansa, że polka 30d będzie na Ciebie pasować jak najbardziej jest, ale wszysko okaże się nabiustnie. Co do Shanghaia i opinii o stożkowaniu, on jest klonem polki, więc jeśli on na danej osobie stożkuje, to jest prawie pewne, że polka też będzie stożkować. Polka, shanghai i ola nie nadają piersiom całkiem okrągłego kształtu, jednak u niektórych dużo bardziej niż u innych stożkują. Jeśli chciałabyś bardziej zaokrąglającego plunga masquerade to polecam lunę i oriona.

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
mnie sie bardzo podobaja

St Tropez Pour Moi?
Załącznik 2434946
Załącznik 2434947

Fifi Ruby Pink
Załącznik 2434948
Załącznik 2434949
Załącznik 2434950
St Tropez super kształtuje biust, to trzeba mu przyznać. Rozmiar idealny - zanim go zostawisz upewnij się jeszcze czy jest wygodny, czy fiszbiny się nie wrzynają (przeczulona jestem na punkcie fiszbin w tym modelu).
Fifi jest śliczna, pisałam już tutaj, że bardzo podobają mi się modele RubyPink wmasowywałaś bułeczki podpachowe do miseczki? na zdjęciu masz wyciągniętą rękę i nie wiem czy to przez to się ramiączka tak wbijają. może spróbuj bardzo dokładnie założyć ten model i powygarniać ile się da. tak się zastanawiam, że miseczka więcej byłaby dużo za duża - szkoda jakbys miała z niego wyrosnąć zbyt szybko.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
ja kupiłam dzis stanik 70 F i nie jestem zadowolona nie dałam duzo bo 68zl, ale zawsze to jakas kasa wyrzucona w błoto
gdzie go kupiłaś? nie możesz zwrócić/wymienić? co jest nie tak?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 18:19   #4958
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

No właśnie nie mogę, bo zgubiłam paragon. A kupiłam u mnie w Rybniku, skusiła mnie niska cena, i to , że pierwszy raz w Rybniku trafiłam na miseczkę F z niskim obwodem. Wydaje mi się, że robi "kacze dzioby".
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:42   #4959
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Po gruntownym przemyśleniu i przymiarkach moje La Senze niestety idą precz.Nie trafione rozmiarowo,niestety.
Za to skutecznie pocieszyły mnie moje dwie dzisiejsze nowości.Pierwsza pochodzi z Milli,do której poszłam właściwie po Hestię kremową ale ostatecznie kupiłam urokliwego kremowego Confetti 72FF pod białe bluzki.Druga nowość to Portia 32F świeżo wyjęta z paczki od Brastop i już ją kocham.Muszę skorzystać z okazji,że teraz jest wyprzedaż i kupić ten model w jeszcze jakimś kolorze bo jest poprostu genialna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9303.jpg (33,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9295.jpg (35,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9305.jpg (29,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboardcvcc.jpg (156,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9340.jpg (33,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9338.jpg (30,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9333.jpg (47,1 KB, 39 załadowań)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:48   #4960
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
No właśnie nie mogę, bo zgubiłam paragon. A kupiłam u mnie w Rybniku, skusiła mnie niska cena, i to , że pierwszy raz w Rybniku trafiłam na miseczkę F z niskim obwodem. Wydaje mi się, że robi "kacze dzioby".
może miseczki się jeszcze ułożą i kształt się poprawi? a może pani w sklepie będzie Cię pamiętać i pozwoli Ci wymienić na inny model w tej samej cenie bez paragonu? nie zaszkodzi zapytać.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Po gruntownym przemyśleniu i przymiarkach moje La Senze niestety idą precz.Nie trafione rozmiarowo,niestety.
Za to skutecznie pocieszyły mnie moje dwie dzisiejsze nowości.Pierwsza pochodzi z Milli,do której poszłam właściwie po Hestię kremową ale ostatecznie kupiłam urokliwego kremowego Confetti 72FF pod białe bluzki.Druga nowość to Portia 32F świeżo wyjęta z paczki od Brastop i już ją kocham.Muszę skorzystać z okazji,że teraz jest wyprzedaż i kupić ten model w jeszcze jakimś kolorze bo jest poprostu genialna
oba modele bardzo ładnie leżą, portia ma śliczny kolor.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:53   #4961
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
No właśnie nie mogę, bo zgubiłam paragon. A kupiłam u mnie w Rybniku, skusiła mnie niska cena, i to , że pierwszy raz w Rybniku trafiłam na miseczkę F z niskim obwodem. Wydaje mi się, że robi "kacze dzioby".
z jakiej firmy stanik? czyżby Kostar?
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Po gruntownym przemyśleniu i przymiarkach moje La Senze niestety idą precz.Nie trafione rozmiarowo,niestety.
Za to skutecznie pocieszyły mnie moje dwie dzisiejsze nowości.Pierwsza pochodzi z Milli,do której poszłam właściwie po Hestię kremową ale ostatecznie kupiłam urokliwego kremowego Confetti 72FF pod białe bluzki.Druga nowość to Portia 32F świeżo wyjęta z paczki od Brastop i już ją kocham.Muszę skorzystać z okazji,że teraz jest wyprzedaż i kupić ten model w jeszcze jakimś kolorze bo jest poprostu genialna
pięknie na Tobie wyglądają!
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 18:57   #4962
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Po gruntownym przemyśleniu i przymiarkach moje La Senze niestety idą precz.Nie trafione rozmiarowo,niestety.
Za to skutecznie pocieszyły mnie moje dwie dzisiejsze nowości.Pierwsza pochodzi z Milli,do której poszłam właściwie po Hestię kremową ale ostatecznie kupiłam urokliwego kremowego Confetti 72FF pod białe bluzki.Druga nowość to Portia 32F świeżo wyjęta z paczki od Brastop i już ją kocham.Muszę skorzystać z okazji,że teraz jest wyprzedaż i kupić ten model w jeszcze jakimś kolorze bo jest poprostu genialna
ja chcę taką portie tylko jaki rozmiar
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:13   #4963
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Red face Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Poi ja mialam tutaj problemy i mam nadal z zakupem stanika, ostatnio spedzilam lacznie 4 godziny po to, zeby wyjsc ze stanikiem mniejszym niz powinnam miec, niby rozmiar sie zgadza ale miseczki sa za male.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------


Wlasnie jedno mnie zastanawia od dawna, czy nalezy spac w staniku, robilam tak kiedys i zostalam zbesztana przez grono pewnych pan, ktore twierdzily, ze tak nie wolno, jak z tym jest naprawde? Wiem, ze jest "specjalna" bielizna do spania, ktora ma za zadanie lekko podtrzymywac biust podczas snu ale nadal nie wiem co lepsze.
Ja śpię w staniku, ale to jest raczej taka sportowa wersja stanika. Ma miseczki na zakładki, jak bluzka kopertowa i pod biustem tasmę elastyczną. Nie wyobrażam sobie spania w staniku z fiszbinami i może o taki chodziło? Mój biust jest mały, ale karmienie go zniekształciło na tyle, że muszę go podtrzymywać. Nie wiem jak sprawa wygląda w przypadku większych biustów.

Burn-it-up - świetnie wyglądasz w tych staniczkach. Faktycznie! A La Senzy pewnie Ci szkoda co?
Tak krążysz po tym Wrocławiu, ale do mnie nie dotarłaś zmierzyć np. Ruby Pinka
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:24   #4964
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

luizka
fifi jest mega wygodna, nic sie nie wbija, moze ramiaczko wyszlo tak na zdjeciu, ja raczej szczupla jestem wiec nie mam zbytnio cialka do wmasowania oprocz tego ktore jest skorą potrzebną do ruszania rekoma. a zakochalam sie w fifi i zamawiam kolejna, kremowa
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:36   #4965
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Ja śpię w staniku, ale to jest raczej taka sportowa wersja stanika. Ma miseczki na zakładki, jak bluzka kopertowa i pod biustem tasmę elastyczną. Nie wyobrażam sobie spania w staniku z fiszbinami i może o taki chodziło? Mój biust jest mały, ale karmienie go zniekształciło na tyle, że muszę go podtrzymywać. Nie wiem jak sprawa wygląda w przypadku większych biustów.

Burn-it-up - świetnie wyglądasz w tych staniczkach. Faktycznie! A La Senzy pewnie Ci szkoda co?
Tak krążysz po tym Wrocławiu, ale do mnie nie dotarłaś zmierzyć np. Ruby Pinka
wlasnie moj tez byl bardziej w wersji sportowej. Po urodzeniu pierwszego dziecka zachowalam piekny biust, moze tez dlatego, ze karmilam malego mniej niz rok. Teraz jestem w ciazy i widze, ze moj biust radykalnie sie zmienia, podczas pierwszej ciazy tak nie mialam ale widocznie nadszedl czas na zmiany. Myslalam aby kupic sobie sportowy stanik podtrzymujacy biust i w nim spac. Akurat mam raczej dosc duzy biust i to jest moja zmora. Wolalam jak byl mniejszy, naprawde nie mialam zadnych problemow z doborem stanika, zawsze mialam ladnie uksztaltowany biust ale niestety ciaza wszystko zmienia nawet rozmiar piersi.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:44   #4966
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Madzieńko, u mnie po pierwszej ciąży też było wszystko super. Teraz już gorzej, a przykładem jest różnica kiedy mierzę biust. Na stojąco 83, a w zwisie 87! Przy takim małym biuście to wiesz... boję się trochę, że po zakończeniu karmienia po prostu zostaną dwie skarpety i robie co mogę.
A staniki, w których śpię wyglądają jak na zdjęciach. Może poszukaj tam gdzie mieszkasz czegoś podobnego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4101 black jacquard (3).jpg (68,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4150 (6).jpg (18,6 KB, 28 załadowań)
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:33   #4967
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Luizko, agta85 i vielleicht - dziękuję Wam za odpowiedzi i rady

Podpytam jeszcze Uli czy będą w szufladzie 75DD, a jka na razie to będę białaska nosić z przedłużką, może po praniu się coś uleży


Mam jeszcze pytanie czy orientujecie się gdzie można kupić jeszcze ISIS Masquerade w rozmiarze 65FF? poluję na nią i nigdzie nie mogę znaleść
ja raczej zrezygnowałam z jej kupna więc mogę Ci dać cynk
na all jest jedna biała 65FF
http://www.allegro.pl/item707862788_...30ff_65ff.html
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:49   #4968
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Doradźcie proszę z CK Showgirl ...
Na wymiary 74/96 noszę Emily 60GG na styk ... podobno showgirl jest rozciągliwa stąd 60tka (pani w mailu też tak doradziła) ale nie wiem jakie miseczki do tego dobrać bo podobno są dużomiseczkowe. No i każdy z nich inaczej. POMOCY!
Aha, znacie jeszcze jakiś sklep internetowy (poza dopasowaną) albo stacjonarny na śląsku gdzie można to nabyć, bo obawiam się że może nie być mojego rozmiaru.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2009-08-11 o 20:51
xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:52   #4969
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Po gruntownym przemyśleniu i przymiarkach moje La Senze niestety idą precz.Nie trafione rozmiarowo,niestety.
Za to skutecznie pocieszyły mnie moje dwie dzisiejsze nowości.Pierwsza pochodzi z Milli,do której poszłam właściwie po Hestię kremową ale ostatecznie kupiłam urokliwego kremowego Confetti 72FF pod białe bluzki.Druga nowość to Portia 32F świeżo wyjęta z paczki od Brastop i już ją kocham.Muszę skorzystać z okazji,że teraz jest wyprzedaż i kupić ten model w jeszcze jakimś kolorze bo jest poprostu genialna
Śliczne, zwłaszcza Portia
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 21:03   #4970
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja raczej zrezygnowałam z jej kupna więc mogę Ci dać cynk
na all jest jedna biała 65FF
http://www.allegro.pl/item707862788_...30ff_65ff.html
aniolusiek_ - dzięki za linka
Już wyczaiłam tę aukcję, ale wolałabym kupić od sprzedającego, który ewentualnie wymieniłby mi na inny rozmiar, czy na coś innego. Chyba tak nie można jak jest to aukcja - kto da więcej, a nie "kup teraz"?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:12   #4971
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
aniolusiek_ - dzięki za linka
Już wyczaiłam tę aukcję, ale wolałabym kupić od sprzedającego, który ewentualnie wymieniłby mi na inny rozmiar, czy na coś innego. Chyba tak nie można jak jest to aukcja - kto da więcej, a nie "kup teraz"?
W opisie aukcji jest napisane, że nie podlega wymianie, z tego co doczytałam
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:16   #4972
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

AguniaT dzięki
Nie doczytałam, wolałabym mieć możliwośc wymiany, ale jeszcze zobaczę jaką cenę osiągnie Isis.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:20   #4973
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Polecam sklep z bielizną Dalia mieszczący się w Mysłowickim Realu. Obsługa jak dla mnie zbyt gorliwa w uświadamianiu, jednak znalazłam tam moje 65G.
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:48   #4974
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

mi sie bardzo podoba

http://www.dopasowana.pl/product-pol...rvy-Kate-.html

i portia.

nie wiem jak z rozmiarem bo freye mam 65FF duzomiseczkowe modele
na 75/okolo 100-102
czytałam na balkonetke że ten model wypada o miseczke wiekszy podobno i jest dosyc luźny w obwodzie.
co myślicie o tym z linka? Jaki rozmiar?
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:52   #4975
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
oba modele bardzo ładnie leżą, portia ma śliczny kolor.
Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość

pięknie na Tobie wyglądają!
Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ja chcę taką portie tylko jaki rozmiar
nie powiem,miło czytac takie rzeczy.Jestem stasznie zadowlona z tych moich zakupów.
Kolejna Portia zamówiona,nie tylko Portia stanikowe szaleństwo prawdziwe,ale będę miała juz przynajmniej pełną garderobę stanikową na jakiś czas a grzech nie brać pięknych modeli po 13funciaków
Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Burn-it-up - świetnie wyglądasz w tych staniczkach. Faktycznie! A La Senzy pewnie Ci szkoda co?
Tak krążysz po tym Wrocławiu, ale do mnie nie dotarłaś zmierzyć np. Ruby Pinka
oj szkoda bo La senzki śliczne na prawdę.Na osuszenie łez mam jednak inne piękności.
Ano nie wykluczone,że się wybiorę(jak trochę odbuduję stan portwela po bieliźnianej rozpuście),chociaż Obornicka to koniec świata dla mnie ale nie wątpię,że warto.Podobaja mi się Mimi Holliday'e i kilka modeli Pour Moi,ale nie wiem czy ktoryś na moje wymiary by był

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Śliczne, zwłaszcza Portia
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2009-08-11 o 21:53
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 06:58   #4976
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ja chcę taką portie tylko jaki rozmiar
hehe faktycznie ładny kolor. Jakiś czas temu kupiłam w takim samym kolorze, do tego jeszcze turkusową (tez śliczny kolor) i kremową. Niestety- wyrosłam z nich i z bólem serca muszę je opchnąć. Ale może jeszcze kiedyś kupię większy rozmiar
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:05   #4977
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
oj szkoda bo La senzki śliczne na prawdę.Na osuszenie łez mam jednak inne piękności.
Ano nie wykluczone,że się wybiorę(jak trochę odbuduję stan portwela po bieliźnianej rozpuście),chociaż Obornicka to koniec świata dla mnie ale nie wątpię,że warto.Podobaja mi się Mimi Holliday'e i kilka modeli Pour Moi,ale nie wiem czy ktoryś na moje wymiary by był


Pewnie, że by był. Wpadaj i pomierzymy przy kawie
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:25   #4978
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Szkoda, że do tego Wrocławia ode mnie taki kawał
Jak mnie kasa puści, to we wrześniu kupię sobie albo Ruby Pink, albo jakąś maszkaradę.
Zostawiam sobie Princess CK, ale nie jestem przekonana. Zobaczę jak się będzie nosić.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:27   #4979
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
hehe faktycznie ładny kolor. Jakiś czas temu kupiłam w takim samym kolorze, do tego jeszcze turkusową (tez śliczny kolor) i kremową. Niestety- wyrosłam z nich i z bólem serca muszę je opchnąć. Ale może jeszcze kiedyś kupię większy rozmiar
A więc to Ty je wystawiasz.
Szkoda,że nie można znaleść już nigdzie kremowej w rozsądnym rozmiarze bo szalenie fajne jest polaczenie kolorów.A turusowo-morska z cytrynową wstążeczką właśnie do mnie leci.Portie mają na prawdę fajne zestawienia kolorów,takie niebanalne.
Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Pewnie, że by był. Wpadaj i pomierzymy przy kawie
Super,w takim razie odezwę się po przypływie gotówki
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:13   #4980
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

A niech tam oderwałam metki od maskaradki. Nosiłam ją wczoraj kilka godzin, nieuczciwie by było odesłać taką.
Także klamka zapadła.
Mam teraz @, więc jest taka mocni na styk, ale strace ten centrymetr za parę dni i powinno być dobrze.
Teraz tylko zabezpieczyć obwód)
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.