Allegro i naiwniacy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 21:41   #31
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Zastanawiam się czy jestem przewrażliwiona przez Wizaż czy rzeczywiscie mam takiego pecha...

Nie wiem czy pamiętacie mój problem dotyczący odcienia zakupionej na Allegro bluzki. U mnie na monitorze była zielono-pomarańczowa, natomiast w rzeczywistości okazała się różowo-biala. Pisałam o tym w już wcześniej w tym wątku, więc nie będę się powtarzać. Chciałam jednak, żebyście napisały mi co myślicie na temat dalszego rozwoju akcji

Po tym jak otrzymałam przesyłkę wystawiłam pozytywny komentarz i całą "winę" wzięłam na siebie, ponieważ po prostu się nie dopytałam. Napisałam jednak do sprzedawcy i naprawdę bardzo uprzejmie opisałam mu problem. Spodziewałam się pozytywnego komentarza, jednak nie doczekałam się go. Minął prawie miesiąc, więc skrobnęłam kilka słów do sprzedającego, ponieważ myślalam, że może zapomniał o komentarzu. A on mi napisał, że nie wystawił mi komentarza, ponieważ nie jest on pozytywny Myślałam, że mnie w tym momencie rozniesie Wklejam fragmenty naszej korespondencji, żebyście wiedziały, jak wyglądał jej przebieg.
Cytat:
Otrzymałam przesyłkę w nienaruszonym stanie. Tym bardziej się ucieszyłam, ponieważ byłam przekonana, że dostanę ją w przyszłym tygodniu, co wywnioskowałam na podstawię informacji dotyczącej terminów wysyłania przez Pana paczek. Mam tylko jedną drobną uwagę. Zdjęcie, które jest widoczne w aukcji ma bardzo przekłamane kolory i do końca myślalam, że dostanę pomarańczowo zieloną bluzeczkę. Fakt, w tytule jest mowa o różowym, jednak myślałam, że to jedynie jakiś opis modelu, charakterystyczny element Pana przedmiotów albo coś w tym rodzaju. Przez myśl mi nie przeszło, że mogę otrzymać różowo białą bluzkę. Nie będę jednak z tego powodu robiła problemów. Mój błąd, że się nie dopytałam. Zwracam jednak na to uwagę, ponieważ mimo wszystko nieco się rozczarowałam, a w przyszłości na pewno będzie Panu zdecydowanie przyjemniej otrzymywać pozytywne opinie.
Znowu się rozpisałam, jednak to już ostatni raz i teraz będzie Pan miał ze mną spokój Zaraz zabieram się za wystawienie komentarza - oczywiście pozytywnego.
Pozdrawiam

Naprawde nie wiem o co Pani chodzi, zdjecie na moim laptopie i komputerze stacjonarnym jest identyczne, jesli chodzi o kolor.
Absolutnie nie ma mowy o kolorach zielono-pomaranczowych - ????
Juz takiej wiochy nie sprzedaje, bez przesady
Nie ma tu zadnych przeklaman jak to Pani nazywa
Milego weekendu

A jednak coś jest nie tak z tym zdjęciem, ponieważ w pewnym momencie byłam zupełnie zdezorientowana, więc spytałam się innych osób jak to u nich wygląda i rzeczywiście u części z nich bluzka wyglądała zupełnie normalnie a u części była własnie pomarańczowo zielona. Naprawdę nie wiem dlaczego i nie zamierzam tego roztrząsać, jednak chciałam jedynie zwrócić na to uwagę, ponieważ jest to jedyne zdjęcie, które zrobiło mi takiego psikusa, a mam ich u siebie naprawdę sporo.
To powyżej było napisane właściwie zaraz po zakończeniu aukcji. A to z kolei kilka dni temu.
Cytat:
No ale moja opinia nie jest akurat pozytywna - i tylko dlatego nie wystawilem komentarza

Prawde mowiac nie bardzo rozumiem co ma mi Pan do zarzucenia. Uprzedzilam, że wplata pieniedzy potrwa kilka dni i nie robil Pan z tego powodu zadnego problemu. Z mojej strony chyba nic wiecej nie moglam zrobic. Prosze wiec o wyjasnienie.

Dostalem od Pani maila z pouczeniem co do kolorow bluzki, ze jest niezgodna z opisem itp. itd...
I w tym momencie ręce mi opadły
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 21:47   #32
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Trafiłaś na chama i tyle.
Poproszę raz jeszcze o login tego gościa. Może się przydać
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 21:49   #33
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

vretko, napisz do Allegro, tylko tyle możesz zrobic, choc moim zdaniem, to nic nie da.

Mi się to tez kilkakrotnie zdarzyło, napisałam maila, Allegro nie zareagowało a i sprzedawca do tej pory nie wystawił mi komentarza. Olałam sprawe i więcej na jego aukcjach niczego nie kupiłam.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:02   #34
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Wyjątkowy burak, czy on sprzedaje tylko ciuszki, czy rowniez kosmetyki?
Podaj nick to dodam go do swojej czarnej listy, coby omijac z daleka
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:04   #35
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Wystawienie komentarza jest dobrowolne - a obu stron. Allegro nie ma nic do tego. Cytuję:

"Przydatne informacje"Warto", a nie "należy".

Mam zamiar przejrzeć aukcje tego gościa i popytać trochę o kolory. Może da mu to coś do myślenia i przestanie być bufonowaty
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:08   #36
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Jego nick to deejayadik. Nigdy bym nie pomyślala, że taka niespodzianka spotka mnie ze strony "super sprzedawcy". Dodam jeszcze, że na 539 komentarzy ma 2 neutralne i 0 negatywów

A co do pisania do Allegro, z jednej strony aż mnie nosi, żeby nie uszło mu to wszystko na sucho, z drugiej jednak, jak sobie pomyślę, ile musiałabym się użerać z tym wszystkim, od razu mi się odechciewa robić cokolwiek dla jednego głupiego komentarza...

A co do jego przedmiotów, raczej sprzedaje same ubrania.
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:10   #37
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez vretka
Jego nick to deejayadik. Nigdy bym nie pomyślala, że taka niespodzianka spotka mnie ze strony "super sprzedawcy". Dodam jeszcze, że na 539 komentarzy ma 2 neutralne i 0 negatywów

A co do pisania do Allegro, z jednej strony aż mnie nosi, żeby nie uszło mu to wszystko na sucho, z drugiej jednak, jak sobie pomyślę, ile musiałabym się użerać z tym wszystkim, od razu mi się odechciewa robić cokolwiek dla jednego głupiego komentarza...
Nic nie możesz zrobić. Allegro miesza się w komentarze tylko w chwili gdy ktoś w nich bluzga (edytuje wylgaryzmy) albo osoba wystawiająca zgłasza iż przez pomyłkę zaznaczyła np. zamiast pozytywa negatywa.

Nie ma szans aby zmusili kolesia do wystawienia komentarza w ogóle, to wyłącznie jego dobra/zła wola.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 22:17   #38
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Kierując się sugestią Konfitury, zajrzałam na jego aukcje i znalazłam kolejną "śnieżnobiałą bluzkę", która u mnie jest zupełnie zielona Oto link do tej aukcji:

biala ATMOSPHERE hippie style + torebka gratis

Może w tej sytuacji dałoby się napisać do Allegro? Ale jeśli oni również mają u siebie na zdjęciu białą bluzkę, wyjdę na idiotkę

Właśnie zauważyłam, że otrzymał zdecydowanie więcej komentarzy niż sam wystawił. Nie liczyłam ich ręcznie, ale jesli pozytywów ma się 25 stron, a wystawionych przez siebie 23, to chyba rachunek jest prosty. (No chyba, że ilość wyświetlanych kometrzany na stronie zależy od ilości zawartej w nich treści a nie od ilości sztuk komentarzy jako takich ) Nie wiem czy mam w tym wypadku słuszność, ale muszę przyznać, że zaczynam podejrzewać, że nie jestem jedyną ofiarą pana obrażalskiego
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:22   #39
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75246381

Napisałam:

Jaki właściwie jest kolor bluzki? Wygląda na złagodzony pomarańczowo-zielony, ale chcę się upewnić ze względu na to, iż w opisie nie ma na ten temat słowa.
Pzdr.


Ciekawe co odpisze.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:25   #40
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez vretka
Kierując się sugestią Konfitury, zajrzałam na jego aukcje i znalazłam kolejną "śnieżnobiałą bluzkę", która u mnie jest zupełnie zielona Oto link do tej aukcji:

biala ATMOSPHERE hippie style + torebka gratis

Może w tej sytuacji dałoby się napisać do Allegro? Ale jeśli oni również mają u siebie na zdjęciu białą bluzkę, wyjdę na idiotkę
Wygląda jak zielona. Chętnie napisałabym drugiego maila, ale jeszcze zacząłby coś podejrzewać. Może TŻ zgodzi się napisać coś w tym stylu:
Ta bluzka naprawdę jest śnieżnobiała? Wygląda jak zielona!
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:29   #41
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Przed chwilą mi odpisał:

Witam,

Bluzka jest biala a desen taki jak na zdjeciu
Pozdrawiam
Deejayadik


Zatem zapytałam:

Jak na zdjęciu czyli pomarańczowe rękawki?
Na innej aukcji bluzki Atmosphere widnieje, że jest ona śnieżnobiała, a
wygląda na jasnozieloną - czy na pewno jest śnieznobiała?
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 22:30   #42
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez konfitura
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75246381

Napisałam:

Jaki właściwie jest kolor bluzki? Wygląda na złagodzony pomarańczowo-zielony, ale chcę się upewnić ze względu na to, iż w opisie nie ma na ten temat słowa.
Pzdr.


Ciekawe co odpisze.
Konfituro, a czy u Ciebie rzeczywiście jest pomarańczowo-zielona? Bo u mnie dla odmiany wygląda na różowo-białą
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:33   #43
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez vretka
Konfituro, a czy u Ciebie rzeczywiście jest pomarańczowo-zielona? Bo u mnie dla odmiany wygląda na różowo-białą
U mnie też w rzeczywistości wygląda na różowo-białą, ale to nieistotne - musiałam się czegos przyczepić aby zacząć polemikę
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:38   #44
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez konfitura
U mnie też w rzeczywistości wygląda na różowo-białą, ale to nieistotne - musiałam się czegos przyczepić aby zacząć polemikę
no nie moge z Ciebie.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:40   #45
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Basia39
no nie moge z Ciebie.
Widzisz do czego to doprowadzają mnie tacy ignoranci
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:43   #46
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Konfituro, chyba będę musiała Ci postawić jakies piwo albo przynajmnie kawę za tą bezinteresowną pomoc. Wiem, że pisząc do Allegro na temat braku komentarza nic nie zdziałam, jednak może dzięki Twojej pomocy coś się w tej sprawie ruszy
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:45   #47
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez vretka
Konfituro, chyba będę musiała Ci postawić jakies piwo albo przynajmnie kawę za tą bezinteresowną pomoc. Wiem, że pisząc do Allegro na temat braku komentarza nic nie zdziałam, jednak może dzięki Twojej pomocy coś się w tej sprawie ruszy
Daj spokój, trzeba sobie pomagać. Jak się wkurzę to kupię coś u niego z alternatywnego konta i walnę mu nega.

Nie sądze aby coś się ruszyło, bo to ignorant z tych niepoprawnych raczej. Ale mam nadzieję, że dam mu do myślenia.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:50   #48
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez konfitura
Widzisz do czego to doprowadzają mnie tacy ignoranci
Ja mysle, ze go chyba pycha zjada z powodu tytulu SUPER SPRZEDAWCA i chopakowi sie wydaje, ze wszystkie rozumy pozjadal ehh ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 22:58   #49
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Cytat:
Napisane przez Basia39
Ja mysle, ze go chyba pycha zjada z powodu tytulu SUPER SPRZEDAWCA i chopakowi sie wydaje, ze wszystkie rozumy pozjadal ehh ...
Właśnie Basiu. Zamiast docenić, że Vretka mimo zastrzeżeń, o których zresztą w kulturalny sposób napisała, wystawiła pozytywny komentarz, to ten obraża się, że ktoś śmie zwrócić mu uwagę
SS powinien być wdzięczny za wszelkie uwagi, które mogą wpłynąć na poprawę wystawianych aukcji. Ale tu trafiło na...
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 23:28   #50
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Abstrahując nieco od tematu, Chciałam napisać słów kilka na temat systemu wystawiania komentarzy. Czasami odnoszę wrażenie, że nie ma on żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Myślę, że jest spora część osób, które z obawy przed odwetowym negatywem wystawiają pozytywne komentarze. W większości wypadków, kupujący mają zdecydowanie mniej komentarzy niż sprzedający, ponieważ ci drudzy zazwyczaj zajmują się działalnością na Allegro na większą skalę. Nie twierdzę oczywiście, że jest to regułą, jednak zaobserwowałam tego typu sytuacje nie jeden raz. Przy kilkuset komentarzach jeden negatywny w tą czy w tą nie robi większej różnicy, jeśli jednak ma się tych komentarzy kilka, każdy jeden jest niezwykle ważny. Poza tym, to zazwyczaj sprzedawcy wystawiają komentarz jako drudzy, więc są w tym wypadku na wygranej pozycji


Przyznam się, że ostatnio Allegro sporo straciło w moich oczach. Po pierwsze – przez nagminne sprzedawanie podróbek, po drugie – przez system komentarzy właśnie. Wiem, że wszystko tak naprawdę zależy jedynie od osób przeprowadzających transakcję, jednak uważam, że Allegro powinno mimo wszystko ingerować w wielu przypadkach. Wiem, że nie wszyscy na Allegro to oszuści, jednak ostatnio baaaardzo zniechęciłam się do tego rodzaju zakupów i raczej nie prędko ponownie się do nich przekonam
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 23:59   #51
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Sprawa komentarzy stale wzbudza kontrowersje jednak nic w tej kwestii się nie zmienia.
Odnoszę wrażenie, że Allegro bardziej chroni sprzedawców niż kupujących. Tok myślenia pewnie jest taki, że opłaty i prowizje opłaca sprzewdawca, a zatem to dzięki nim mają zarobek, więc ich nie ruszają. Jednocześnie zapominają, że bez nas - kupujących - sprzdaży w ogóle by nie było.
Dlatego tez mają gdzieś odwetowce, nie wprowadzają też żadnych wytycznych co do wystawiania komentarzy. Brakuje zapisu kto pierwszy powinien je wystawiać. Dla mnie jest to jasne - w chwili wpłaty na konto za wygraną rzecz, moja rola się kończy i w tym momencie powinnam otrzymać komentarz. A tak, sprzedawcy się asekurują - nie podoba się to lepiej siedź cicho, bo inaczej nagatywa dostaniesz. Niestety na bardzo wielu ludzi to działa.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 00:40   #52
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Dziewczyny, pozwoliłam sobie część o bluzkach przerzucić na plotkowe, trochę dyskusja o bluzkach się przeciągnęła i nie pasuje do ogólnego klimatu forum o perfumach.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 16:55   #53
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy...

Widze ze jest podobny do mojego watek dobry pomysl
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:07   #54
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Allegro i naiwniacy

Ja tam widze różowo-biala bluzke wiec troche sie dziewie powstałego problemu
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:10   #55
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Allegro i naiwniacy

Widzę, że ktoś odgrzebał dość stary wątek

aga21087, co do koloru bluzki, to zupełnie zdezorientowana całym zajściem sprawdzałam kolory na zdjęciu na wielu monitorach i tak jak na połowie z nich bluzka była różowo-biała, tak na pozostałej połowie ceglasto-pomarańczowa
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:39   #56
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Allegro i naiwniacy

na moim monitorze to jest beż+ ceglasty pomarańcz. Z całą pewnością nie jest biała a rękawy absolutnie nie wyglądają na różowe
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.