~BERRY-the whole truth~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 10:34   #31
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Podoba mi się o cieniach, Twojej urodzie itp dziewczyny napisały już wszystko
No i czekamy na więcej
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:00   #32
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez ryba82
Berry - czego Ty sie wstydzilas, przepraszam??? Nie rozumiem - masz sliczna buzke i bardzo egzotyczna . Zupelnie sie zdziwilam jak zobaczylam Twoje zdjecie, bo nie rozumiem Twojego wstydu

Przechodzac do makijazu - mona pokazala Ci juz mniej wiecej, gdzie skonczyc cien i z tym sie z Nia zgodze. Ja natomiast dodam od siebie, ze masz blisko osadzone oczeta i polecam Ci optycznie je oddalac od siebie, uzywajac w kacikach wew. oczu rozswietlacza.

Pozdrawiam.
No właśnie Nic dodać nic ująć
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:14   #33
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez agabil1
jesteś bardzo ładna egzotyczna uroda
Makijaż technicznie ok, roztarłabym tylko bardziej granicę cienia
O tak zgadzam się z Agą Kolorki podkreślaja niebanalną urodę. A brązów, zwłaszcza matowych raczej unikaj.
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 11:22   #34
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

kolory absolutnie Ci pasują!! myślę, że mogłabyś się malować o wiele mocniej matko, jaka Ty masz świetną urodę, mogłabyś grać w produkacjach Bollywodzkich mam też ten blyszczyk INGLOT'a cream (toffi). lubię go mieć na ustach, choć jest gorzki
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:44   #35
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Haallka, dziekuje Ci za komplement . Naprawde myslisz, ze jestem podobna do Maji Latinovic (to ja mam w avatarze)? To jest przesliczna modelka, chcialabym ja chociaz troche przypominac .

Co do grzywki, to w zeszly piatek bylam u fryzjera. Mialam bardzo dlugie wlosy i poprosilam o grzywke (pierwsza w zyciu). Fryzjerka doradzila mi taka na bok, zebym nie doznala za duzego szoku . Moze jak ta troche odrosnie, to zrobie sobie prosta?

Aga, bardzo jestes mila. Dziekuje .

Gothic Daisy, Marta so- dziekuje Wam .

Luna, dziekuje bardzo za rade. Wiem, ze na zdjeciach moje oczy wygladaja na ciemno-brazowe, ale w rzeczywistosci sa jasniejsze, maja nawet troche zieleni w sobie i dlatego maluje sie brazami- obym nie musiala z nich zrezygnowac, bo bardzo lubie taka kolorystyke .

Cytat:
Napisane przez Editaphx
kolory absolutnie Ci pasują!! myślę, że mogłabyś się malować o wiele mocniej matko, jaka Ty masz świetną urodę, mogłabyś grać w produkacjach Bollywodzkich mam też ten blyszczyk INGLOT'a cream (toffi). lubię go mieć na ustach, choć jest gorzki
Hehe, dziekuje Ci . Bylam mylona z Hinduskami (zwlaszcza, ze mam ciemna karnacje i latem szybko sie opalam), ale na Bollywood to chyba za brzydka jestem . Chociaz do Pocahontas tez sie nie umywam .

A blyszczyk kupilam przez przypadek- na poczatku w ogole go nie uzywalam, bo nie lubie takich jasnych odcieni na ustach, ale gdy oczy sa mocniej zaznaczone, to taki lekki kolor chyba do nich pasuje.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:14   #36
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

To zdjecie troche lepiej oddaje kolor mojej teczowki- moze jednak brazy ujda, hm?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eyes.JPG (17,7 KB, 12 załadowań)
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:42   #37
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

No i widzę, że JAK ZWYKLE miałam rację, że należy sie ujawnić, od razu dojrzałam to coś w oczkach Po pierwsze, masz fajny typ urody, ciemna karnacja, ciemne oczy& wlosy i tak śliczna jesteś, że nie wiem, jak w ogóle mogłaś przed nami chować się! Jeśli chodzi o makijaż, to ładny jest, ale zgodzę się, że ciemny cień jest troszkę za wysoko położny, ale tu już mona Ci pieknie skorygowała, co i jak.Masz taką urodę, że możesz spokojnie kombinować z kolorkami, i to zarówno tymi delikatnymi& subtelnymi, jak i mocniejszymi. Ja chcę więcej
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 14:00   #38
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez lee_monka
No i widzę, że JAK ZWYKLE miałam rację, że należy sie ujawnić, od razu dojrzałam to coś w oczkach Po pierwsze, masz fajny typ urody, ciemna karnacja, ciemne oczy& wlosy i tak śliczna jesteś, że nie wiem, jak w ogóle mogłaś przed nami chować się! Jeśli chodzi o makijaż, to ładny jest, ale zgodzę się, że ciemny cień jest troszkę za wysoko położny, ale tu już mona Ci pieknie skorygowała, co i jak.Masz taką urodę, że możesz spokojnie kombinować z kolorkami, i to zarówno tymi delikatnymi& subtelnymi, jak i mocniejszymi. Ja chcę więcej
Wow, Lee_monka, chyba jeszcze nikt mnie tak nie skomplementowal . Az sie dziwnie z tym czuje .

Bede sie starala cos wklejac, chociaz nie bedzie juz tak lekko, bo mam wskazowki co i jak i trzeba bedzie pokazac, ze robie postepy .
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:17   #39
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

piekna dziewczyna, makijaz podkreslajacy urode,sliczne oczka . ogolnie calosc prezentuje sie fajnie,ale >...jedno male ale troszke bardziej podkreslilabym rzeski czarnym tuszem..i obowiazkowo czekam na wersje Mony. (choc Tw. OCZYWISCIE tez jest ok)A oczyma wyobrazni juz Cie widze w smokey eyes moze kiedys zrobisz??prosze

pzdr.cieplutko
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:38   #40
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a
piekna dziewczyna, makijaz podkreslajacy urode,sliczne oczka . ogolnie calosc prezentuje sie fajnie,ale >...jedno male ale troszke bardziej podkreslilabym rzeski czarnym tuszem..i obowiazkowo czekam na wersje Mony. (choc Tw. OCZYWISCIE tez jest ok)A oczyma wyobrazni juz Cie widze w smokey eyes moze kiedys zrobisz??prosze

pzdr.cieplutko
Dziekuje Ci .
Ja do tuszu zawsze podchodzilam minimalistycznie . Nie lubie miec posklejanych rzes, ale wiem, ze powinnam mocniej je tuszowac zeby powiekszyc oko. BTW, ten Hypnotic Look jest fatalny- ciezko sie naklada , ale nie mialam innego pod reka.

A smoky BARDZO bym chciala umiec ladnie zrobic . Probowalam kilka razy, ale nie wychodzi mi wyciaganie cienia w taki trojkat za zewnetrzny kacik- trzeba miec do tego talent.

Poprobuje i moze cos sie nada zeby wkleic.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain



Edytowane przez BERRY21
Czas edycji: 2006-08-02 o 20:12
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:43   #41
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

prześliczna z Ciebie dziewczyna, mam nadzieje że teraz czesciej sie bedziesz pokazywać pozatym ładnie Ci w takich kolorach a o technice to juz dziewczyny pisały
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 14:50   #42
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Dziekuje Ci

A smokey BARDZO bym chciala umiec ladnie zrobic . Probowalam kilka razy, ale nie wychodzi mi wyciaganie cienia w taki trojkat za zewnetrzny kacik- trzeba miec do tego talent.

Poprobuje i moze cos sie nada zeby wkleic.
Alez Berry - makijaz przydymiony wcale nie musi byc stworzony taka technika wyciagania cienia w trojkat w zew. kaciku oczu. To raczej makijaz bazujacy na ciemnych cieniach porozcieranych. Poza tym sadze, ze makijaz w trojkat - taka technika - nie bedzie do Twoich oczu pasowac - raczej cieniowanie w gore, ktore podniesie powieke opadajaca zew. Pozdrawiam
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:55   #43
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

tak wlasnie uwazam, zwlaszcza pierwsze zgjecie ktore zamiescilas mi ja przypomina, podobna linia noska, ksztalt usmiechu i oczu... moze powinnas pomyslec o takiej fryzurce
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:40   #44
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl
prześliczna z Ciebie dziewczyna, mam nadzieje że teraz czesciej sie bedziesz pokazywać pozatym ładnie Ci w takich kolorach a o technice to juz dziewczyny pisały
Bardzo Ci dziekuje .

Rybko, normalnie czytasz w moich myslach- ja rezygnowalam ze smoke'a, bo przy moim ksztalcie oka to wyciaganie na zewnatrz sie nie udawalo i sie zniechecalam. Poszukam zdjec w watku o smoku, gdzie cien jest wyciagany w gore.
O kurcze, ale wyzwanie przede mna . Przy ciemnych cieniach wszystkie
niedoskonalosci (cieniowania i nie tylko) widac jak na dloni..

Haallka, "you made my day" po prostu . Od razu mam lepszy humor.
A taka grzywke na pewno rozwaze. Pewnie jest troche niewygodna, ale czego sie nie robi zeby lepiej wygladac .
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 18:55   #45
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Berry, zalaczam kilka zdjec makijazy przydymionych - zauwaz, jak rozne techniki sa tutaj stosowane, a mimo wszystko - wszystkie przezentowane z nich sa smokey. Moim zdaniem Tobei nie bedzie pasowala technika zbytniego wyciagania cienia w bok - raczej w kierunku do gory. No teraz powinno byc wszystko jasne, tak?
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:06   #46
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez ryba82
Berry, zalaczam kilka zdjec makijazy przydymionych - zauwaz, jak rozne techniki sa tutaj stosowane, a mimo wszystko - wszystkie przezentowane z nich sa smokey. Moim zdaniem Tobei nie bedzie pasowala technika zbytniego wyciagania cienia w bok - raczej w kierunku do gory. No teraz powinno byc wszystko jasne, tak?
O, DZIEKI! O cos takiego mi chodzilo .
Smoky jest mega seksowny.
Zaraz ide spac, bo cala noc nie zmruzylam oka, a jutro moze sprobuje cos stworzyc. Tylko, ze z twarzy zeszla mi praktycznie cala opalenizna i chyba bede musiala ja sporo przyciemnic zeby nie wygladac jak trup .
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:22   #47
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ~BERRY-the whole truth~

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Dziekuje Ci .
Ja do tuszu zawsze podchodzilam minimalistycznie . Nie lubie miec posklejanych rzes, ale wiem, ze powinnam mocniej je tuszowac zeby powiekszyc oko. BTW, ten Hypnotic Look jest fatalny- ciezko sie naklada , ale nie mialam innego pod reka.

A smoky BARDZO bym chciala umiec ladnie zrobic . Probowalam kilka razy, ale nie wychodzi mi wyciaganie cienia w taki trojkat za zewnetrzny kacik- trzeba miec do tego talent.

Poprobuje i moze cos sie nada zeby wkleic.
w takim razie czekam za smokey
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.