No-Scar Perła w kapsułce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 14:55   #1
DiamondMe
Raczkowanie
 
Avatar DiamondMe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133

No-Scar Perła w kapsułce


Co sądzicie o tej nowości ?? Mam problemy z bliznami po trądziku i coś wspomagającego od wewnątrz bardzo by mi się przydało. Stąd moje pytanie, czy ten preparat może pomóc, czy to kolejne przleklamowane tabletki na wszystko.
NO-SCAR
Perła w kapsułce
  • cenne źródło wapnia
  • działa antystarzeniowo, rozświetla skórę, nadając jej blask
  • stymuluje procesy redukowania rozstępów i blizn



90 kapsułek: 49.90 PLN
Ilość


Suplement diety

Sproszkowana masa perłowa jest źródłem wapnia (w postaci łatwo przyswajalnego przez organizm kompleksu białkowo-wapniowego) wpływającego na prawidłową gęstość i wytrzymałość tkanki kostnej. W tradycyjnej medycynie chińskiej masa perłowa od wieków odgrywa dwojaką rolę: suplementu diety i luksusowego nutrikosmetyku.
Wapń w organizmie człowieka wpływa na krzepnięcie krwi i napięcie mięśni. To minerał ważny w procesach metabolicznych i główny nieorganiczny składnik kości, konieczny do ich prawidłowego rozwoju.
Proszek perłowy stosowany regularnie wykazuje działanie nutrikosmetyczne: działa antystarzeniowo i przeciwzmarszczkowo, rozświetla skórę, przydając jej blasku. Sprzyja regeneracji komórek, przyspiesza procesy metaboliczne.
Działa odmładzająco. Stymuluje procesy redukowania rozstępów, cellulitu oraz blizn. Właściwości te można wykorzystywać do wspomagania działania kosmetyków o podobnym przeznaczeniu np. kremu No-Scar.

Sposób użycia:
1-2 kapsułki dziennie do posiłku. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Skład:
350 mg sproszkowanej masy perłowej. Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) stanowi 30% dziennego zapotrzebowania na wapń.
DiamondMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 18:36   #2
kaska22
Raczkowanie
 
Avatar kaska22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 66
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

Ja również jestem ciekawa opinii, ale skoro to nowość, czy ktoś już stosował? Nie chce mi się wierzyć, że blizn można pozbyć się poprzez tabletki działające "od wewnątrz", ale chętnie się dowiem jak to jest z tymi kapsułkami
Swoją drogą krem No-Scar zbiera b.pozytywne opinie, no gdyby tylko tak twarzy nie wybielał...
kaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 19:57   #3
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

sama walczę z bliznami potrądzikowymi ale spłycenie ich od wewnątrz ? moim zdaniem kolejny bajer
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:22   #4
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

nic lepszego niż laser nie ma chyba
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:43   #5
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

nie wiem czy efekty by były jakieś niesamowite. poza tym biorąc pod uwagę jakie mi zniszczenia poczynił na twarzy krem to wolę się trzymać z daleka od ich rewelacyjnych produktów
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 18:20   #6
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

mnie takze interesuje ten temat czy ktos uzywal tych kapsulek?
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:15   #7
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

ja z kremu jestem zadowolona, powiedzmy... bo jezeli chodzi o rozjasnianie blizn, przebarwien to jest to jedyny krem ktory naprawde dziala, a mialam ich kilka..
z drugiej strony krem zapycha i powoduje wysyp wiec jego stosowanie wiąże sie z ryzykiem, stosuje go sporadycznie co jakis czas, kilka juz opakowan, oraz kilka lat..

tabletki... jezeli maja dzialac tak jak krem to super, bo rozjasnia i wygladza a przy tym odpada negatywne zapychanie przy stosowaniu kremu..

wiec chyba sprobuje i kupie ;-)

ps. a na krem tez az medica ten z slimakow nawet nie patrzcie, bo nie dziala na blizny i plamy.... tylko dobrze nawilza, nawet pod makijaz mozna go stosowac, kupilam na probe, juz mi sie konczy i nie kupie wiecej, zaryzykuje i postawie na tabletki
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 18:05   #8
Lou Lou
Raczkowanie
 
Avatar Lou Lou
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

I jak, czy już któraś z Was kupiła i zaczęła zażywać? Dziś "natknęłam" się na ten specyfik w aptece internetowej i przyznam, że bardzo zainteresował mnie, bo od lat mam potrądzikowe blizny na policzkach, przebarwień w dużej mierze pozbyłam się za pomocą zabiegów z kwasami i blizny też lekko spłyciły się, ale jednak są te "dołki" w dalszym ciągu widoczne, nie da się ukryć, i ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad zabraniem się za nie jakoś... Myślałam o laserze, zapewne tabletki nie będą aż tak skuteczne , ale może choć odrobinę...?
Lou Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 18:57   #9
capricornous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Unhappy Dot.: No-Scar Perła w kapsułce

Witam

Dla mnie ten krem okazał się porażką niestety i już wyjaśniam dlaczego: otóż owszem, używałam jakiś czas temu kosmetyku No Scar. Zgodnie z zapowiedziami od producenta oczekiwałam spłycenia blin potrądzikowych. Spróbowałam delikatnie w jednym punkcie na twarzy - czy przypadkiem mnie nie uczuli i czy będą widoczne jakieś efekty. Efekt był - wyskoczył mi pryszcz w tym miejscu które smarowałam. Wydawało mi się to dziwne, ale stwierdziłam że to zbieg okoliczności. Spróbowałam w innym miejscu smarować tym kremem i efekt był ten sam czyli kolejny pryszcz. To już było naprawdę bardzo dziwne- ten krem miał leczyć blizny a nie przyczyniać się do kolejnych zmian trądzikowych. Dla pewności smarowałam przez kilka dni dłoń na której wcześniej miałam drobną blizenkę po poparzeniu. Po kilku dniach smarowania na dłoni pojawiła się... krostka.. A zatem zdecydowanie ten krem zatem odrzucam, pudełko wyrzuciłam i niechcę z tą firmą i tym kremem mieć nic doczynienia. Zdecydowanie felerny produkt..
capricornous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.