pudrowanie twarzy z nałożonym kremem półtłustym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-01, 21:18   #1
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062

pudrowanie twarzy z nałożonym kremem półtłustym


Hej!
Zaczęły się chłody i jako, że mam twarzy skłonną do naczynek, postanowiłam regularnie smarować przed wyjściem twarz kremem półtłustym, odpowiednim do rodzaju cery.
Dziś zrobiłam to pierwszy raz i załamałam się, bo puder sypki, który normalnie ładnie na mojej skórzy wyglądał - na kremie (odczekałam, aż wsiąknie trochę, bo w końcu to nie nawilżający i nie wniknie w skórę całkowicie) ułożył się w tłuste, ciemne, okropne smugi!
Czy powinnam kupić jaśniejszy puder na zimę? Czy dłużej czekać z wsiąknięciem kremu? Jeśli tak, to ile minut, albo po czym poznać, że można już robić makijaż na kremie półtłustym.

Poradźcie, proszę, bo krem jest konieczny, a bez pudru się wyjść nie da, nie błyszcząc ze 100 metrów

Dziękuję i pozdrawiam ciepło, Kamila
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 02:36   #2
Tatiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Re: pudrowanie twarzy z nałożonym kremem półtłustym

Moja droga wszystko ok.Fakt,ze lepiej pod podkład czy puder używać kremu nawilżającego.No ale wiadomo,idą chłody,trzeba się zabezpieczać.Teraz kremy półtłuste nie muszą się na skórze świecić. Podstawowy błąd jaki robisz to nakładanie pudru po odczekaniu iluś tam minut,to nie wystarcza.To co teraz napisze odnosi się również do kremów nawilżających.Otóż moja Droga, krem należy wklepywać przez ok. 3 min,poczekać chwilę,a następnie chusteczką higieniczną przyciskać kilkakrotnie do twarzy ( nie trzeć, nie ścierać).Przykładać ją do twarzy, miejsce po miejscu i odcisnąć krem.twarz zmatowieje.Potem nakładaj puder pędzlem.
Tatiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.