Chorobowy glamour :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-15, 11:26   #1
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536

Chorobowy glamour :)


Boli mnie ucho wiec teraz bardzo o nie dbam Za kilka dni wracam do Polski na zasluzony urlop i musze sie wyleczyc Dbanie o ucho polega na tym, ze napchalam do niego waty i chodze w czapce, turbanie badz opasce Teraz same widzicie skad sie wziely pomysly
Pierwszy makijaz to makijaz dzienny,a moje dzienne makijaze sa bardzo lekkie.Na dzien preferuje minimalizm i tak juz chyba zostanie,stad moja "delikatna reka do malowania", z ktora walcze-jak mozna zobaczyc nizej

Makijaz a la lata 60-te- wersja uwspolczesniona -

Do makijzau uzylam:

Revlon Skin Lights O3-Peach light
Loreal-GlamBronze-BlondeHarmony

Oczy:
Cien Bourjois z paletki nr 15-cieply braz
Revlon-Blushed Wines 05-najjasniejszy
Clinique-Brush on Cream Liner -03-Black Honey
Tusz-Maybelline XXL-polecam ,jest swietny!

Usta:
Body Shop-O7-cieply braz
Blyszczyk Bourjois Les Nudes 33
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lata 60 1 copy.jpg (95,0 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lata 60.2 copy.jpg (106,3 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lata 60.3 copy.jpg (81,7 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lata 60.5.jpg (85,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lata 60.jpg (105,0 KB, 207 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:30   #2
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Chorobowy glamour :)

ogólnie ładnie, szkoda , ze nie dałaś zbliżenia oczkóww
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:37   #3
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Motyw przewodni turban-walka z "delikatna reka ". Efektem miala byc egzotyczna ksiezniczka, ocencie same Zdjecia wyszly chlodno bo byly robione pod wieczor, w rzeczywistosci to byla bardziej opalona ksiezniczka

Twarz:
Dermacol217
Dermacol Magic Concealar 01
Loreal Glam Bronze Blonde Harmony

Oczy:
Sypkie APC-53,51,17,18
Gosz 254
Constance Caroll czarny khol
Swietlisty Puder w Kulkach Apc nr 14
Roz Loreala -zgaszona czerwien z Paletki
Tusz-2000 Calorie MaxFactor

Usta:
Body Shop 02, blyszczyk APC 3 i 2
Brwi-Body Shop o3

Milego ogladania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egzotyczny5.jpg (75,4 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egzotyczny 1.jpg (75,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egzotyczny 2.jpg (71,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egzotyczny 3.jpg (79,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egzotyczny 4.jpg (76,1 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczka egzotyczne.jpg (85,8 KB, 130 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:37   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chorobowy glamour :)

Opisz dokladniej makijaz Ja jestem bardzo zainteresowana makijazami z tego okresu, a ten jest jak najbardziej w moim stylu. Im wiecej szczegolow/ zdjec tym lepiej

Ogolnie to masz dobra twarz do makijazu, bo lagodne i harmonijne rysy dobrze sie maluje

edit - pisalam o tym pierwszym, ten drugi nie moje klimaty
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 11:56   #5
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Rena, nie ma problemu.Makijaz byl bardzo prosty.Teraz uciekam na zakupy,ale jak wroce to opiszeI dodam oczka,zeby bylo latwiej.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 13:21   #6
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Chorobowy glamour :)

Szalejesz zaczynam się zakochiwać w Twoich makijażach, wygladasz ślicznie
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 14:09   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Chorobowy glamour :)

Pierwszy makijaz jest faktycznie dzienny i co dzienny. Ładnie CI w tej opasce/chuście.

Zaś druga propozycja mi nie bardzo przypadła do gustu ze względu na czerwony turban i niebieskie powieki (nawet opalizują na seledyn/zieleń). Jak dla mnie mało trafne połączenie. Choć sama stylizacja (turban, kolczyki, korale) na a'la hinduskie klimaty ok.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 14:51   #8
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chorobowy glamour :)

pierwszy nie może się nie podoboać, wyglądasz ślicznie jak laleczka
Natomiast nr 2 nie przypadł mi do gustu.
Lubię Ciebie w delikatnych barwach
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 16:29   #9
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Dzieki dziewczynki za komentarze Tak myslalam, ze ten drugi moze wam nie wpasc w oko Pomadka, pierwotnie zrobilam makijaz pod "bizuterie" .Pozniej dodalam turban, ktory moim zdaniem dodaje charakteru.To kwestia gustu.Ja nie jestem zwolenniczka wizerunku-jaki kolor bluzki taki kolor cienia...lub jaki kolor cienia taki kolor turbanu
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 18:00   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chorobowy glamour :)

Pierwszy śliczny-delikatny, miękki choć ciężko go lepiej ocenic ze względu na małe zdjęcia i brak zbliżeń nad czym ubolewam.

Drugi-makijaż oka bardzo mi się podoba ale reszta-modelowanie, usta troche niedopracowane
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 18:17   #11
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Chorobowy glamour :)

pierwszy ladny, delikatnny.ladnie wygladaja twoje wolski
drugi jeszcze bardziej mi sie podobasliczne polaczenie kolorkow.az mnie dziwi ze innych tak nie zachwycil jak mnie
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 19:00   #12
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Dziekuje za komentarze ,dziewczyny

Aga-modelowanie bylo bardzo intensywne.Caly makijaz byl taki...Tym razem aparat przeklamal,dlatego probowalam zrobic zdjecie z fleszem.Mam niebieskawa buzie,wszystkie cieple odcienie zostaly zjedzone. Usta zrobilam w ostatniej chwili,jakos sie gryzly z reszta,a efekt poprawek jest taki jaki widzisz.

ciaszunia- dziekuje bardzo.Ciesze ,ze sie podoba

Dziekuje za wszystkie komentarze
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:07   #13
majka.xxx
Raczkowanie
 
Avatar majka.xxx
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: mieszkanko ;p
Wiadomości: 153
GG do majka.xxx
Dot.: Chorobowy glamour :)

Pierwszy bardzo ladny, delikatny i romantyczny
Co do drugiego moim zdaniem niezgranie kolorystyczne oczu z turbanem poprawiaja usta , takze w odcieniu czerwieni. Obydwa na plus.
__________________

Juz na zawsze.........
majka.xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:21   #14
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Chorobowy glamour :)

Wydaje mi się ,że bardziej do Ciebie pasują delikatne kolory dlatego makijaż pierwszy przypadł mi do gustu jeśli zaś chodzi o drugi to niezbyt mi pasuje połączenie kolorów .
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 21:45   #15
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

I jak tu sie tlumaczyc?Pierwszy makijaz byl zrobiony o godzinie 12 w poludnie-piekne,cieple slonce.Drugi makijaz byl zrobiony o godzinie 8-niebo zachmurzone i ciemno.Chlodne swiatlo wiec moja buzia jest niebieska...Jedyna nauka z tego,ze wiecej nie bede robila zdjec ani makijazu wieczorem, bo zdjecia nie oddaja efektu...Jasne,ze taki kolor buzi (nienaturalnie niebieski ),gryzie sie z czerwienia i ostrymi oczami-cos w takim polaczeniu nie gra.

Dziewczyny , to nie tak ,ze ja sie uniose jak jakas ksiezniczka ,wystawie jezyk,tupne nozka i sie obraze.Absolutnie nie cierpie kolek wzajemnej adoracji i szanuje wasze zdanie.Jest mi przykro, ze zdjecia nie oddaja efaktu mojej pracy i w ten sposob nie mam sie jak obronic.Ja nawet bym nic nie pisala na ten temat, gdyby te zdjecia oddawaly wiernie makijaz , ale w tej sytuacji uwazam,ze musialm .Kombinowanie w PS uwazam za lekkie oszustwo i mydlenie oczu wiec tego nie robie i raczej robic nie bede.Pozwalam sobie teraz zrobic wyjatek.
Moze niektore z was uznaja,ze przesadzam ,ale sprawa jest dla mnie emocjonalna bo w to,co robie wkladam duzo serca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egzotyczny 9.jpg (96,0 KB, 69 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 22:06   #16
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Chorobowy glamour :)

Oj, na tym zdjęciu makijaz wygląda tysiąckrotnie lepiej
Jakie te aparatu czasem wstrętne bywają, nie? Pół wizażankowych makijaży na MM zżeraja ( w tym i moje )
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 22:20   #17
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

lee-monka-brak mi umiejetnosci,zeby go przerobic 1000 lepiej Chcialam tylko pokazac kontrast...Ja rozumiem,ze jako modelka nie jestem doskonala,moja buzia nie "udzwignie" wszystkiego,bo mam dosc delikatne rysy twarzy.
Dzis siostra sie zgodzila byc modelka ,ale to samo dzialo sie ze zdjeciami.Wyszlo super,makijaz w fioletach,ktore uwielbiam, a tu taka sama niespodzianka Nikomu tych zdjec nie pokaze tym razem, bo znowu zbiore baty
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 22:30   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Chorobowy glamour :)

Zgadzam sie masz delikatne rysy, ja tez takie mam. I taki typ urody dobrze wyglada wlasnie w delikatnych makijazach

Tutaj mocne kolory bardzo psują efekt i mogą zasłonić naturalną urodę. Makijaz ma podkreslac piekno a nie przemalowywac na kogos innego.

Ty po prostu jestes bardzo ladna i szkoda to zaslaniac
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 22:50   #19
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Rena,bardzo mila z Ciebie osobka,ale ja jestem dziewczyna przecietnej urody,ktora lepiej wyglada z makijazem niz bez i z zasady przyjazni sie z tuszem do rzes i odrobina rozuTaka jest prawda Podejrzewam ,ze wiekszosc dziewczyn powie o sobie to samo .Zeby byc szczera to powiem tylko,ze na codzien chodze bez makijazu,ale wtedy czuje sie niewidzialna!
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 22:57   #20
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Chorobowy glamour :)

obie propozycje przypadly mi do gustu,szczegolnie podoba mi sie pierwsza tez lubie na codzien delikatny makijaz,w poprawionym zdjecu w turbanie makijaz wyglada cieplo i chyba lepiej oddaje klimat jaki chcialas pokazac
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 07:12   #21
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Chorobowy glamour :)

Oba mi się straaaasznie podobają
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 12:00   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Chorobowy glamour :)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczynki za komentarze Tak myslalam, ze ten drugi moze wam nie wpasc w oko Pomadka, pierwotnie zrobilam makijaz pod "bizuterie" .Pozniej dodalam turban, ktory moim zdaniem dodaje charakteru.To kwestia gustu.Ja nie jestem zwolenniczka wizerunku-jaki kolor bluzki taki kolor cienia...lub jaki kolor cienia taki kolor turbanu
Nie chodzi o to by ubierać się i malować pod jedynie słuszny kolor [bluzeczka różowa, makijaż różowy...]. Chodzi o zgranie.
Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
I jak tu sie tlumaczyc?Pierwszy makijaz byl zrobiony o godzinie 12 w poludnie-piekne,cieple slonce.Drugi makijaz byl zrobiony o godzinie 8-niebo zachmurzone i ciemno.Chlodne swiatlo wiec moja buzia jest niebieska...Jedyna nauka z tego,ze wiecej nie bede robila zdjec ani makijazu wieczorem, bo zdjecia nie oddaja efektu...Jasne,ze taki kolor buzi (nienaturalnie niebieski ),gryzie sie z czerwienia i ostrymi oczami-cos w takim polaczeniu nie gra.

Dziewczyny , to nie tak ,ze ja sie uniose jak jakas ksiezniczka ,wystawie jezyk,tupne nozka i sie obraze.Absolutnie nie cierpie kolek wzajemnej adoracji i szanuje wasze zdanie.Jest mi przykro, ze zdjecia nie oddaja efaktu mojej pracy i w ten sposob nie mam sie jak obronic.Ja nawet bym nic nie pisala na ten temat, gdyby te zdjecia oddawaly wiernie makijaz , ale w tej sytuacji uwazam,ze musialm .Kombinowanie w PS uwazam za lekkie oszustwo i mydlenie oczu wiec tego nie robie i raczej robic nie bede.Pozwalam sobie teraz zrobic wyjatek.
Moze niektore z was uznaja,ze przesadzam ,ale sprawa jest dla mnie emocjonalna bo w to,co robie wkladam duzo serca.
Rozumiem twój ból, bo mnie samej niejednokrotnie aparat uchwycił takie rzeczy, których ja sama w ogóle nie dostrzegałam. Czasami zdjęcie jest bezlitosne i obnaża/psuje cała pracę, w którą włożyłysmy sporo czasu...

NIe ma się czym przejmować, bo nie Tobie pierwszej zdarza się taka sytuacja (poprzeglądaj wątki i zobacz jak dziewczyny narzekają na zdjęcia), że aparat wychłodził-ogólnie rzecz ujmując zepsuł twarz i makijaż, a zdjęcia w PS możemy przerabiać, ale wtedy stanie się to naciąganym efektem, który moim zdaniem jest bez sensu wedle tego forum.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 12:59   #23
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Chorobowy glamour :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Pierwszy śliczny-delikatny, miękki choć ciężko go lepiej ocenic ze względu na małe zdjęcia i brak zbliżeń nad czym ubolewam.

Drugi-makijaż oka bardzo mi się podoba ale reszta-modelowanie, usta troche niedopracowane
podpiszę się pod wypowiedzią Agi
Ładnie jest, podoba mi się. Masz ładne, symetryczne rysy
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:19   #24
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Chorobowy glamour :)

Pierwszy makijaż-piękny, delikatny, dopracowany. Podoba mi się też opaska i ładnie ułożone, zadbane włosy.
W drugim makijażu podobają mi się kolory jakich użyłaś do makijażu oczu. Stylizacja też jest ciekawa.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 19:19   #25
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Dzieki Pomadka za zrozumienie Tylko i az na tyle liczylam

Madziunia 80-nastepnym razem nawet przy delikatnych makijazach bede dolaczac oczyska.Pomyslalam sobie,ze skoro makijaz nie byl zbyt skomplikowany to nie ma sensu wrzucac zblizen.Chodzilo o swieza buzie na co dzien, a nie o pioronujacy efekt Od teraz bede zawsze wklejac oczka, a fakt faktem za bardzo pomniejszylam zdjecia.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:14   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chorobowy glamour :)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
I jak tu sie tlumaczyc?Pierwszy makijaz byl zrobiony o godzinie 12 w poludnie-piekne,cieple slonce.Drugi makijaz byl zrobiony o godzinie 8-niebo zachmurzone i ciemno.Chlodne swiatlo wiec moja buzia jest niebieska...Jedyna nauka z tego,ze wiecej nie bede robila zdjec ani makijazu wieczorem, bo zdjecia nie oddaja efektu...Jasne,ze taki kolor buzi (nienaturalnie niebieski ),gryzie sie z czerwienia i ostrymi oczami-cos w takim polaczeniu nie gra.

Dziewczyny , to nie tak ,ze ja sie uniose jak jakas ksiezniczka ,wystawie jezyk,tupne nozka i sie obraze.Absolutnie nie cierpie kolek wzajemnej adoracji i szanuje wasze zdanie.Jest mi przykro, ze zdjecia nie oddaja efaktu mojej pracy i w ten sposob nie mam sie jak obronic.Ja nawet bym nic nie pisala na ten temat, gdyby te zdjecia oddawaly wiernie makijaz , ale w tej sytuacji uwazam,ze musialm .Kombinowanie w PS uwazam za lekkie oszustwo i mydlenie oczu wiec tego nie robie i raczej robic nie bede.Pozwalam sobie teraz zrobic wyjatek.
Moze niektore z was uznaja,ze przesadzam ,ale sprawa jest dla mnie emocjonalna bo w to,co robie wkladam duzo serca.
Daisy a jaki masz aparat? Bo jeśli mój mi przekłamuje kolory wystarczy pozmieniać w nim opcje by zmienić światło na ciepłe czy zimne. Nie przejmuj się tymi niepowodzeniami, robienie zdjęć i łapanie dobrego światła często bywa ważniejsze niz sam makijaż a szkoda ... myślę że w przypadku przekłamanych kolorystycznie przez aparat ujęć można spokojnie poprawić to w programie graficznym. Nie zmieniasz wówczas makijażu, w żaden sposób nie ingerujesz w niego tylko poprawiasz złe zdjęcie by pokazać nam to rzeczywiście było na buzi
Głowa do góry ja zwykle przy jednym makijażu robię ok. 150 zdjęć bawiąc się ustawieniami a tylko kilka jest dobrych.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:47   #27
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Agabil1 Bardzo dziekuje za te slowa pocieszenia Jestes kochana - i jak tu Cie nie lubic ? Oczywiscie pomimo palacej zazdrosci W zasadzie bardziej zmartwily mnie okolicznosci niz sama sytuacja. Ja pracuje od samego rana do ok 19...I jak tu zlapac sliczne, cieple swiatlo ?Roznosza mnie pomysly,reka sie pali do pracy, a zostaje mi ewentualnie jeden dzien zebym mogla poszalec

Aparat to Konica Minolta DimageX1- tak mi sie wydaje Moj chlopak zaplacil za to cudo dosc duze pieniadze i strasznie sie wkurza,gdy narzekam ,ze ma byle jaki aparat .Aga,o godzinie 20 zadne ustawienia juz nie pomagaja W dzien zdjecia wychodza na nim bardzo ladne...Makijazu z fleszem nie lubie, zeby pokazac oczy albo rozswietlony efekt owszem, ale w calosci sie nie sprawdza. Zostaje mi udoskonalenie umijetnosci obslugi photoshopa
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 21:05   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chorobowy glamour :)

Daisy...znam ten ból bo sama w tygodniu muszę zrezygnowac z robienia czegokolwiek bo pracuję. Maksymalnie do 18, 19 można pstrykać ale potem światło jest już fatalne->niby jasno a zdjęcia nie wychodzą zbyt dobrze.

Nie przejmuj się tak bardzo, musisz mieć do tego wszystkiego dystans
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 21:08   #29
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Chorobowy glamour :)

Agabil1, zdazylam zauwazyc,ze brak mi dystansu I w sumie to mi sie wstyd zrobilo,ze tak to rozdmuchalam...Jestem perfekcjonistka jesli chodzi o rzeczy na ktorych mi zalezy wiec jakos brak mi rozsadku w takich sytuacjach. Teraz ,tak czy inaczej zlapie dystans bo wyjezdzam na wakacje .O zgrozo ! Zauwazylam,ze sie uzaleznilam od Wizazu

Aga, jesli Ty mozesz wytrzymac bez obstrykiwania swoich genialnych makijazy to ja tez jakos wytrzymam

Dziekuje,caluski

Edytowane przez Daisy23
Czas edycji: 2007-07-16 o 21:16 Powód: Wcisnelo mi sie wyslij za szybko :)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 21:11   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chorobowy glamour :)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Agabil1, zdarzylam zauwazyc I w sumie to mi sie wstyd zrobilo,ze tak to rozdmuchalam
wcale nie rozduchałaś rozumiem Cię doskonale ...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.