Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 20:47   #61
tygrysekak
Rozeznanie
 
Avatar tygrysekak
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 567
Smile Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???



super dziewczyny, że takie chętne jesteście!!! Nawet nie myślałam, że będzie taki odzew, pomyślcie ile nas jest i jaką musimy mieć motywację


Ja wyeliminowałam z jadłospisu ziemniaki i sosy, jasne pieczywo i gazowane napoje

Jutro jestem w pracy od rana do wieczora, bo w poniedziałek czekają na mnie jeszcze wieczorówki, ale wytrzymam i przekąszę coś lekkiego i zdrowego w szkole

Trzymam za Was wszystkie kciuki Buziaki

tygrysekak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 20:47   #62
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Cytat:
Napisane przez Sunniva
To i ja sie dołaczam.

Praktycznie już od poniedziałku starałam sie ograniczyc jedzenie ale nie wytrzymałam od piątku jadłam jak najęta, tymbardziej że mama zrobiła szyszki a dziś była imprezka rodzinna. ( nawet nie liczyłam ile ciasta i tych cholernych szyszek za ten czas zjadłam, mniej więcej 6 ciastek i 6 szyszek )

Ale warto spróbowa jeszcze raz, nie moge sie tak łatwo poddać.

Poradzcie mi co mam poradzic na moje obżarstow?
Największy problem polega na tym że nie mam na nic ochoty, nie jestem głodna, a chodze po domu i szukam czegoś do jedzenia.
A jak już znajde coś co mi odpowiada zjadam wszystko na raz nie zostawiając nic dla reszty.

To jest chore. Musze sobie jakos z tym poradzic.
Mam nadzieje że z waszym wsparciem uda mi się
o, właśnie zobaczyłam,ż ekolejna osoba ma to co ja...no tak, ja też jem cały czas, dlatego najlepiej jak nie ma mnie w domu,bo wtedy nic nie muszę w siebie wpychać... koszmar, powinnam sobie to jakimiś elektrodami wybyć z głowy
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 20:56   #63
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

ja mam na to taki sposob: zanim zlapie cos do jedzenia najpierw zastanawiam sie czy jest to faktyczna potrzeba czy zachcianka. Kolejna kostka czekoladay niewatpliwie jest glupią zachcianką, ale juz pozywny obiadek raz dziennie to ewidentna potrzeba.
A durne zachcianki nie beda nami rzadzily, co nie?
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 20:57   #64
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Hej dziewczyny!!
To ja tez sie przylaczam!! w sumie od 2tyg probuje ograniczac slodycze itp ale przez ostatnie 4 dni jakos mi nie wychodzilo cwicze basen raz w tyg, i 2 razy w tyg taniec hiphop, ale wlasnie przez moje lakomstwo nie widze prawie zadnych efektow...no i mama zawsze wciska tlusty obiad (ale pyszny!!) ktoremu nie moge sie oprzec.
Do wielkanocy bym chciala 3kg zrzucic. ale moje wczesniej wspomniane lakomstwo mnie zamartwia...zawsze sobie tlumacze, ze jak skusze sie na czekolade, to pozniej "odpracuje" to w cwiczeniach....CO JA MAM ZROBIC BY NIE ULEGAC????!!!!??? pomocy dziewczyny!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 21:33   #65
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Ojej, jak sie ciesze ze jest nas tak duzo! Razem damy rade
Ja wlasnie wrocilam z basenu. Jestem bardzo z siebie dumna A jutro zamierzam juz zjesc rowno 1000 kcal. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bede w kazdym razie zdawala wam relacje
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:11   #66
KASHMIR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 52
GG do KASHMIR
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

No więc i ja się przyłaczemam 1.73 wazę sobie 56 kg..kiedyś było 70!! i tak chciałabym schudnąc jakies 3-4 kg ładnie to ujędrnic i w ogole... moj plan..1200kcal... słodyczy, chleba, makaronów i tych wszystkich innych niezdrowych rzeczy nie jesm juz od dawna.. wcinam duzo warzywek, owoców, jem waze, musli ,jogurt z sanoka- bez cukru i o%tłuszczu, serek z Piątnicy bardzo lubie.. rybki, owoce morza i lubie odkrywac takie nowe rarytasy niskokaloryczne... ale leniuch ze mnie straszny.. mało cwicze..połowe dnia spędzma na uczelni... no wiec ja chce głownie zajac sie cwiczeniem... słyszłam ze najlepsze na tłuszczyk sa aeroby... wiec na nich poki co sie skupię .. no i mam nadzieje w najblizszym czasie basenik!!!jak sie zrobi ciepło bede sobie biegała.. poki co chodze na spacerki z moim małym bernardynkiem
...ale dzisiaj mam wyrzuty sumienia.. straszne.. bo były urodzinki babci.. no i nie mogłam odmówic.. zjadlam duzy kawałek sernika!!! swoja drogą juz nie pamietałam jak on smakuje..ale był pyszny!!! najgorsze sa weekendy.. i piwko na imprezach!!! niestety ja z piweczka nie zrezygnuje.. nie rezygnowąłam przez ten czas i tyle udało mi sie zrzucic!!
aaaa no i czerwona herbatka z Bio- activ...ale ze słodzikiem i cytrynka inaczej nie lubieprzeciez człowiek musi mieć jakies przyjemnosci buziaki i wytrwałosci .. uda sie nam dziewczyny!! ..
KASHMIR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:29   #67
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Witam
No moze nie 6 ale również chciałabym schudnąć (jakies 3 kg)
No to zaczynamy Aktualnie mam 1,72 i 55kg
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 07:19   #68
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

KASHMIRA w jakim okresie czasu schudłaś z 70kg?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 09:07   #69
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Witam Was kochane Jak tam samopoczucie? Witam również nowo przybyłe

Ja właśnie wcinam śniadanko, może trochę karoryczne, bo aż 350kcal, ale to dlatego, że nie zjem dzisiaj jako takiego obiadu, bo będę w podróży. Dzisiaj kolejny dzień i trzeba poćwiczyć No to buziaczki
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 09:18   #70
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

A w Wielkanoć się objemy i z powrotem przytyjemy
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:14   #71
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Ja tam w Wielkanoc bede ćwiczyc silną wole

Dzień dobrze zaczęty, już jestem po godzinie ćwiczeń i czuję mile zmęczenie mięśni.
Jak na razie moja motywacja dziala na pelnych obrotach, bo uzyskalam male efekty, gorzej gdy mam zastój, wtedy trace cheć na cokolwiek bo nie widzę poprawy

Pozdrawiam i motywuję do dalszej pracy
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 10:31   #72
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Hej WSZYSTKIM
Ja rowniez z checia sie przylaczeod 4 dni jestem na diecie i jak narazie ok choc pokus mam mnostwo;Pale przeciez silna wola to podstawa
Dobrze by bylo gdybyscie wypisaly co jecie w czasie dietki bo mi sie juz pomysly wyczerpaly:/najczesciej jadam fasolke delikatnie podgrzewam ja na patelni i daje troszke bulki tartej(minimalnie)albo brokul gotowanyno nic bede czytala wasze odpowiedzi moze natrafie na swoj gust z jedzonkiem i cos od was sciagnepozdrowionka
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:52   #73
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Witam
Ja też się chętnie przyłączę. Do świąt chciałabym zrzucić 2kg. Zbędnego tłuszczyku mam troszkę większy zapas, ale zależy mi na utrzymaniu efektu i dlatego wolę chudnąć wolno.
Co do jedzonka to planuję zmniejszyć porcje bez rezygnowania z poszczególnych potraw, tłustych rzeczy i tak nie lubię, więc powinno byc dobrze.
Jedyne co mnie może zgubić to miłość do czekolady
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 11:46   #74
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Czesc dziewczyny Fajnie ze robi sie nas coraz wiecej Ja jak do tej pory zjadlam juz 550 kcal wiec musze przystopowac zeby wieczorem nie umierac z glodu
A jutro...o zgrozo..jestem zaproszona do babci...Ciezka proba charakteru zbliza sie nieublaganie. Bo ostatnio bedac u babci zjadlam chyba z kilogram faworkow
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:26   #75
bubiś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Witam Was drogie Wizażanki!
To mój debiut na forum, mam nadzieję że odnajdę się wśród Was Weteranek
Spieszę donieść że ja również przyłączam sie do wspólnego pozbywania się tłuszczyku. Właśnie dziś rozpoczęłam odchudzanie ale juz mialam zjeść naleśniczka z truskawkami... Na szczęście zajrzałam tu i poczulam przypływ silnej woli
Mam pytanko - jak najlepiej się rozgrzać przed ćwiczeniem?
bubiś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:40   #76
Miszka84
Raczkowanie
 
Avatar Miszka84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 97
GG do Miszka84
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

dzis
na sniadanko: razowa buleczka z szyneczka i ogorkiem
na obiadek pol talerza rosolku z makaronem

ciagle chce mi sie cos slodkiego ;//
Miszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:35   #77
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Cześć dziewczyny
Własnie myślę nad obiadkiem,ale jakos nie mam weny Na dodatek boli mnie głowa i nie mam na nic siły.Dobrze,że słońce się ujawniło,bo to mnie dodatkowo motywuje

A Wy jak dzisiaj?Jak tam dieta i ćwiczenia

anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:16   #78
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

ja dzisiaj zjadlam na sniadanie 2 kanapeczki chleba wieloziarnistego(bez masla) do tego ser bialy chudy 120 g ze szczypiorkiem i odrobina mleka,obiad mam za soba tzn 200g mieszanki wielowarzywnej z patelni i kawalek miesa (łopatka z pieczarkami) to daje po obliczeniu jakies 950 kcal wiec na kolacje zjem 50 gram tunczyka (w wodzie) z kanapeczka wielozarnistego chlebka...a do cwiczen sie przymierzam ale mam jeszcze sporo do wysprzatania za to na spacerku (zakupach) juz bylam z samego ranapozdrawiam bardzo serdecznie,sprobuje poszukac jakis dobrych niskokalorycznych przepisow!!
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:20   #79
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Dziewczyny! Co wy jecie na obiad? Bo ja kompletnie nie mam pomyslu na jakies smaczne niskokaloryczne potrawy. W mojej kuchni wlasnie pyszne pierogi z serem skwierczą apetycznie na patelni i za chwile zacznie je pozerac moja wyglodniala rodzinka. Ja na razie przynioslam sobie kubeczek maslanki do pokoju i zamknelam drzwi zeby nie czuc tych pysznych zapachow, ale wiem ze musze sobie tez cos przyrzadzic bo inaczej stanie sie tragedia i rzuce sie na te pierogi
Plisss, dajcie mi jakies ciekawe pomysly
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 16:14   #80
Aghata
Raczkowanie
 
Avatar Aghata
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata
Talking Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Dziewczyny od dziś... 20 marca 2006 roku rozpoczynam razem z wami gubienie zbędnego sadełka!!! Te 6 kg to minimum;P Obym wytrzymała jak najdłużej Mój ostatni raz trwał 12 dni!! Rekord Ale to było z 8 miesięcy temu:P buźka i trzymajcie kciuki!!
__________________
I'm looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love...
Aghata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:15   #81
KASHMIR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 52
GG do KASHMIR
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

YEAH ... dwa lata temu stwierdziłam ze tak dalej byc nie moze... zawsze byłam chyda.. zawsze wazyłam te 56 kg..a przez pare lat doprowadziłam sie do wagi 70kg!!! wiec postanowiłam zmienic nawyki zywieniowe.. nawet nie wiem kiedy schudłam.. moze 6 miesiecy... i tak utrzymywąłam to moje 56 kg...ale chce jeszcze wiecej
KASHMIR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:40   #82
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

na jednym z tematow wyczytalam ze pyszne sniadanko ewentualnie obiad mozna sporzadzic z platkow owsianych zalanych wrzaca woda (zostawic do nasiakniecia) i dodac do tego 1-2 jajka (albo jedno jajko i jedno bialko) i smazyc ta papke jak placki (na malej ilosci tluszczu)..podobno pyszne (ale narazie nie probowalam bo nie mam platkow)..macie inne pomysly??
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:55   #83
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

hej!
Rano zjadlam jogurt+ banan. Na drugie sniadanko 2 kanapki:chlebek ciemny z ziarnami+salata+ogorek,po midor.
Na obiad salatke warzywna( marchewka, salata, ogorek, pomidor i jajeczko na twardo)+kromka chlebka razowego.
Potem bylam na silowni ponad godzinke.
2 godzinki temu zjadlam 2 bananki i teraz wcinam platki kukurydziane na sucho, bo taki mam nawyk od dawna
Zjadlam tez pare rodzynek, bo poprawiaja mi przemiane materii. Moja mama od czasu do czasu je suszone sliwki, bo one na nia dzialaja, a moja kolezanka w tym samym celu je daktyle
Dla mnie to troche trudne wytyczyc sobie diete, bo po pierwsze to moje pierwsze odchudzanie i nie umiem liczyc kalorii. Jeszcze 2 lata temu jadlam co chcialam i zero tluszczyku, ale chyba z wiekiem wszystko sie zmienia.
Postanowilam, ze bede jesc male porcje i czesto, ale to prawie tak jak zawsze, wiec czytam co piszecie i proboje.
Jutro planuje na obiad ugotowac sobie udko kurczaka+salatka.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:56   #84
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Co do tej czekolady.... ja zauwazyłam, że odkąd próbuję jej nie jeść to coraz bardziej mi się jej chce
A jestem gruba nie od czekolady, bo jej dużo nie jadłam, tylko to chipsy mnie tak urządziły
Ehh....
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:58   #85
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

a jeszcze chcialam zapytac o jajka. Uwielbiam omlety z pieczarkami i pomidorkiem, lubie jajecznice i jajeczka na twardo. No i jeszcze jajka w salatkach.
Jak jesc te jajka: tylko same gotowane? czy mozna jajko z ciemnym chlebkiem?
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:04   #86
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Też bym chciała się przyłączyć niestety z samodzielnymi obiadami będzie problem, bo mieszkam u brata i jego rodziny no i głupio mi jeszcze wybrzydzać że "tego nie jem, tamtego nie"...no ale NŻT podobno też potrafi coś zdziałać
No i zapisuję się na siłownię, ale będe chodzić tylko 2x w tygodniu bo tylko 3 dni spędzam w Krakowie
Więc plan dla mnie to przede wszystkim
* zero chipsów i orzeszków, tak naprawdę jestem w stanie to zrobić bo aż tak mnie nie ciągnie...
* więcej wody ! (tylko jak to zrobić jak cały dzień poza domem, będę biegać z 1,5 litra wody w torebce?
* codziennie 8min ABS - jak kiedyś przez tydzień cwiczylam to już były efekty ale przestałam
* po 19 już dawno nie jem więc nie będzie problemu
* no i nie zjadać 6 batoników /3 tabliczek czekolady w ciągu weekendu
ale całkiem nie zrezygnuję bo potem się rzucę, myślę że od czasu do czasu można kupić sobie czekoladę tylko będę zmuszała ukochanego żeby mi po kosteczce wydzielał a nie od razu całą
no to do dzieła dziewczyny
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:23   #87
magda.111
Raczkowanie
 
Avatar magda.111
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 150
GG do magda.111
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Ja tez sie przyłaczam. przy wzroście 1,54 63kg to chyba duzo... no nie?;> Tam musze chociaż do 55, a potem sie zobaczy. Odchudzanko zaczynam od początku nowego roku, ale jakis tam badzo sie nie mgoe zmobilizowac. Zawsze cos dobrego do jedzonka sie trafi. No i nie umie sobie odmówic. Łakomczuch zemnie;] Cwiczyc cwicze... troche mięsni sie wyrobiło... no ale co z tego jak nie widac ich... pzrez tluszczyk.. Czasami nie moge na siebie patrzec... No dobra Zamiast ku[powac batoniki zbieram sobie na cos pozyteczniejszego;] Jakis nowy ciuch;p Rano pozywne sniadanko. w szkole owocki. na obiadek jakies warzywka na parze. W ubiegłym roku udalo mi sie schidnąc 7 kg w 2 tygodnie. siedzialam w domku i samo z siebie wyszlo. No i mzoe tym razem sie uda;]
magda.111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:27   #88
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Cytat:
Napisane przez Agniesia~
a jeszcze chcialam zapytac o jajka. Uwielbiam omlety z pieczarkami i pomidorkiem, lubie jajecznice i jajeczka na twardo. No i jeszcze jajka w salatkach.
Jak jesc te jajka: tylko same gotowane? czy mozna jajko z ciemnym chlebkiem?
ja kiedys jadlam jajka normlanie i jakos schudlam te 10 kg (to bylo piekne) wiec mysle ze mozesz je spokojnie jesc do wszystkiego, tylko ze z umiarem
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:29   #89
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Cytat:
Napisane przez wilczyca
* codziennie 8min ABS - jak kiedyś przez tydzień cwiczylam to już były efekty ale przestałam
u mnie tez tak bylo, efekty byly super, niespodziewalam sie az takich w tak krotkim czasie ale... zima.. lenistwo... ehh
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:03   #90
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Czas: do WIELKANOCY! Cel: 6 KG Kto ze mną???

Witajcie kochane

U mnie pierwszy dzień diety.

Zjadłam :
3 kromki ciemnego chleba z szynką i masłem
1/2 ogórka
1 jajko
płatki kurydzine z mlekiem 0,5% (jedna miseczka)
1 rozdkiewka
herbata

nie wiem za bardzo ile co liczy kalori
patrzałam w jeną z tablei kalorii ale nie za dużo mi to pomogło
nie wiem co jaką może mieć wage

Czy ktoś mógłby spróbować mi policzyc ile kalorii dziś zjadłam?

Będe bardzo wdzięczna za pomoc.
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.